Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT TAXIS GLADIATOR RACE - pátek

Statistika přihlášených

Trať
GRGR179
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)58
MMuži do 39 let (2001 - 1980)37
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)28
M1Muži 40 a více let (1979 a starší)26
Z1Ženy 40 a více let (1979 a starší)14
JZJuniorky (2002 - 2005)11
JMJunioři (2002 - 2005)5
Celkem přihlášených179

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.9.2019Antošová Žaneta Olfin Car GR Z uhrazeno
22.10.2019Audy Adam GR M uhrazeno
22.10.2019Barchánek Jan GR M1 uhrazeno
16.11.2019Bendová Petra GR MIX uhrazeno
Tým: Bendovineobsazeno
22.9.2019Beran Lukáš Spartan Gym GR MIX uhrazeno
Tým: Spartan Gym↳ Mlchová SimonaSpartan Gym
14.11.2019Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM GR Z1 uhrazeno
7.10.2019Bílek Adam GR M uhrazeno
26.8.2019Blahošová Ivana GR MIX uhrazeno
Tým: chodci↳ Mrzílek Lukáš
20.10.2019Blahošová Katka GR JZ uhrazeno
28.10.2019Brachánek Zdeněk AC Gladiators GR M uhrazeno
14.11.2019Bureš Patrik GR M uhrazeno
22.9.2019Čermáková Martina GR Z uhrazeno
30.9.2019Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
13.11.2019De Bolle Laura GR JZ uhrazeno
4.8.2019Dlouhá martina #GLADIATORRACETEAM GR Z1 uhrazeno
4.8.2019Dlouhý Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
4.8.2019Dlouhý Petr #GLADIATORRACETEAM GR M1 uhrazeno
10.9.2019Dostálová Žaneta GR JZ uhrazeno
15.11.2019Drahokoupil Dan INOV 8 TÝM GR M uhrazeno
13.11.2019Dušková Marcela Rychlé Šípy GR Z1 nezaplaceno
11.9.2019Fedorcanič Václav GR M1 uhrazeno
30.9.2019Ferenčíková Naďa GR Z1 uhrazeno
30.9.2019Ferenčíková Nela GR JZ uhrazeno
25.10.2019Forbelský Lukáš GR M uhrazeno
18.11.2019Francová Michaela Olympia Spartan Training Kutná Hora GR Z uhrazeno
25.8.2019Gerega Martin AC Gladiators GR M uhrazeno
20.10.2019Glacner Jiří Vápenný Podol GR M uhrazeno
15.11.2019Grätz Ondřej www.ranapece.cz GR M uhrazeno
30.10.2019Hadáček Petr GR MIX uhrazeno
Tým: Všestraňáci 2↳ Tarabini Natalia
25.10.2019Hampejsová Martina Šneci v běhu GR Z uhrazeno
8.3.2019Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora GR Z uhrazeno
14.11.2019Holeksova Renata GR Z1 uhrazeno
21.8.2019Holub Vladimir Rychlé Šípy GR M1 uhrazeno
8.9.2019Holubová Kamila Rychlé Šípy GR Z1 uhrazeno
14.11.2019Honzů Jiri GR MIX nezaplaceno
Tým: Team Ironmanneobsazeno
25.10.2019Horák Jan GR M1 uhrazeno
25.10.2019Horák Hubert GR M uhrazeno
25.10.2019Horakova Julie GR JZ uhrazeno
12.11.2019Horochovska Anna GR JZ uhrazeno
12.11.2019Horochovská Martina GR Z1 uhrazeno
24.9.2019Hubíková Štěpánka GR Z uhrazeno
18.11.2019Hyhlík František GR M uhrazeno
6.9.2019Jakoubek Ondřej GR MIX uhrazeno
Tým: Cvič.it↳ Heyrovská Nikol
14.11.2019Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM GR Z nezaplaceno
27.10.2019Jakubovitsová Andrea FUBO GR MIX uhrazeno
Tým: FUBO team↳ Kolmistr Vojtěch Fubo
15.6.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M1 uhrazeno
25.9.2019Jaroš Aleš GR M uhrazeno
14.11.2019Javůrek Martin GR M uhrazeno
27.8.2019Jelínek Jaromír GR M1 uhrazeno
27.8.2019Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z1 uhrazeno
9.9.2019Joska Petr AC Gladiators GR M1 uhrazeno
13.11.2019Jung Ondřej ČVK Pardubice GR M uhrazeno
19.11.2019Jůvová Daniela GR Z nezaplaceno
4.11.2019Kastnerová Dana GR Z uhrazeno
31.10.2019Kirschner Damián RUN75 GR JM uhrazeno
31.10.2019Kirschner David RUN75 GR M1 uhrazeno
5.11.2019Klajbl Martin Lagunino GR M uhrazeno
4.8.2019Kobosil Karel želvy na úprku GR JM uhrazeno
4.8.2019Kobosilová Alena Želvy na úprku GR Z1 uhrazeno
12.2.2019Kocková Michaela GR MIX uhrazeno
Tým: Túžovi↳ Tužil Pavel
13.11.2019Kocumová Zuzana Czech inov-8 team GR Z1 uhrazeno
22.10.2019Kodydek Tomáš STG Rychnov nad Kněžnou GR M1 uhrazeno
27.9.2019Kokšálová Michaela GR MIX uhrazeno
Tým: Vybíhali jsme jako pár ↳ Horák Lukáš
4.8.2019Kolomá Kateřina Karla Kolomá GR JZ uhrazeno
24.10.2019Konštacky Pavel Běžci z Rya GR M1 uhrazeno
20.9.2019Kopečková Denisa Sebevražedný oddíl GR MIX uhrazeno
Tým: Draci↳ Štěpánek Petr
13.11.2019Kopecký Martin mopbsu GR JM nezaplaceno
23.10.2019Kosová Martina GR MIX uhrazeno
Tým: Vejvodáci↳ Vejvoda Vojtěch
13.11.2019Kosteinova Markéta GR Z uhrazeno
5.11.2019Kotlín Roman Lagunino GR M1 uhrazeno
17.11.2019Kouřil Václav SDH Kopidlno GR M uhrazeno
10.10.2019Kováč Petr #GLADIATORRACETEAM GR M1 uhrazeno
14.11.2019Kropáčková Lenka GR Z uhrazeno
30.9.2019Krupařová Jana GR Z uhrazeno
13.9.2019Kucejová Jolana Anna GR MIX uhrazeno
Tým: J&J↳ Holý Jiří
18.8.2019Kučera Lukáš GR MIX uhrazeno
Tým: Máme to pod kontrolou!↳ Pecková Dominika
30.9.2019Kudrnáčová Kristýna I love mud GR Z uhrazeno
8.11.2019Kyjovský Matěj #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
25.9.2019Laštovička Martin GR M uhrazeno
18.11.2019Lebedová Kateřina Olympia Spartan Training GR Z uhrazeno
25.10.2019Lepíková Soňa GR Z uhrazeno
9.10.2019Lhotka Vladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora GR M1 uhrazeno
19.11.2019Majer Dalibor GR MIX nezaplaceno
Tým: Tonic z pistoleneobsazeno
10.11.2019Malinová Jaroslava GR JZ uhrazeno
25.9.2019Mareš Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M1 uhrazeno
18.11.2019Martínková Lucie GR MIX uhrazeno
Tým: Tučňácineobsazeno
11.11.2019Mazáčová Simona GR Z uhrazeno
31.10.2019mervart Jiří GR M uhrazeno
24.6.2019Michalego Aleš GR M1 uhrazeno
16.10.2019Michalková Veronika GR Z uhrazeno
19.11.2019Mlejnek Karel SRTG Praha GR M uhrazeno
31.12.2018Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM GR M1 uhrazeno
8.11.2019Mrhálková Ludmila #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Mandarinkyneobsazeno
15.11.2019Mrkos Ondřej GR M nezaplaceno
28.10.2019Němec Filip AC Gladiators GR M uhrazeno
6.11.2019Neradová Kateřina GR MIX uhrazeno
Tým: Zderadické střely↳ Váňa Miroslav
11.11.2019Orvanová Markéta Lagunino GR MIX uhrazeno
Tým: Markéta a Marek↳ Sotona MarekLagunino
12.11.2019Ožďanová Klára GR Z1 nezaplaceno
26.9.2019Pařízek Pavel Workout Lomnice GR M uhrazeno
15.11.2019Paukner Lukáš #GLADIATORRACETEAM GR JM nezaplaceno
26.9.2019Pavlová Michaela GR Z uhrazeno
30.9.2019Pekáčová Aneta I LOVE MUD GR Z uhrazeno
16.11.2019Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM GR Z1 uhrazeno
23.9.2019Pešoutová Tereza GR MIX uhrazeno
Tým: Požárníci↳ Nosek Jan
18.11.2019petira lukáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
25.10.2019Plch Dušan #GLADIATORRACETEAM GR M1 uhrazeno
13.11.2019Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Pohořgang↳ Pohořalá Martina#GLADIATORRACETEAM
30.9.2019Pojkarová Kateřina GR Z1 uhrazeno
19.11.2019Prchalová Monika Olympia Spartan Training Kutná Hora GR Z1 nezaplaceno
31.10.2019Prokop Petr GR M1 uhrazeno
5.11.2019Prouzová Kristýna Lagunino GR Z uhrazeno
16.9.2019Pustková Lucie GR Z uhrazeno
31.12.2018Rajdlová Monika GR Z uhrazeno
28.2.2019Rapčan Ladislav GR M uhrazeno
11.11.2019Remeš Petr REM team GR M1 uhrazeno
29.8.2019Roubíková Marie GR JZ uhrazeno
13.12.2018Šabata Miloslav SRTG Česká Třebová GR MIX uhrazeno
Tým: mimoni↳ Filipová LenkaSRTG Česká Třebová
11.11.2019Šalanská Kateřina GR MIX uhrazeno
Tým: Gilgamesh↳ Dal Ben Matteo
9.11.2019Šeda Radek Barbarians from the Giant Mountains GR M1 uhrazeno
17.11.2019Semerák David GR M nezaplaceno
25.9.2019Šenfeldová Petra GR Z uhrazeno
29.9.2019Sikelová Tereza GR MIX uhrazeno
Tým: Opičáci↳ Kosmák Petr
17.10.2019Šiklová Markéta GR Z uhrazeno
25.10.2019Školotík Jiří GR M uhrazeno
12.4.2019Slavkovský Milan Dum spiro spero GR M1 uhrazeno
12.11.2019Šmejkalová Kristina GR MIX uhrazeno
Tým: Všestraňáci 3↳ Regnard Viktor
18.11.2019Šmudla Radek Tři švagři GR M1 uhrazeno
24.9.2019Sohr Jakub GR M uhrazeno
17.11.2019Sondová Rita SVVAT GR JZ uhrazeno
5.11.2019Štěpánek Michal #GLADIATORRACETEAM GR MIX nezaplaceno
Tým: Bobešci↳ Švarcová Monika#GLADIATORRACETEAM
19.11.2019Štěpnička Jiří GR M1 nezaplaceno
3.9.2019Študent Petr GR MIX uhrazeno
Tým: No name ↳ Lettlová Veronika
30.10.2019Štván Jan GR MIX uhrazeno
Tým: Všestraňáci 1↳ Štvánová Šárka
27.1.2019Švarcbachová Karolína GR MIX uhrazeno
Tým: Estrella↳ Mráček Jiří
22.5.2019Svibová Monika GR Z uhrazeno
22.10.2019Sýkora Jakub GR M uhrazeno
24.10.2019Tichý Michal STG Prostějov GR MIX uhrazeno
Tým: STG ProHra↳ Babinčáková VeronikaSTG Hradiště
29.9.2019Trnka Sebastián GR M uhrazeno
18.11.2019Tvrdíková Jana Olympia Spartan Training Kutná Hora GR Z uhrazeno
17.11.2019Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
11.11.2019Vaníček Vladimír GR MIX uhrazeno
Tým: Vaňousovineobsazeno
15.11.2019Vaščák Lukáš GR M nezaplaceno
17.11.2019Vašek Daniel BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR M uhrazeno
21.10.2019Viktorín Martin GR JM uhrazeno
23.9.2019Vinš Petr Jan Šišmiši GR M uhrazeno
19.10.2019Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M1 uhrazeno
17.9.2019Vítková Michaela GR MIX uhrazeno
Tým: Telátka↳ Tichý Jakub
7.9.2019Vlčková Petra GR MIX uhrazeno
Tým: SWAT↳ Páv Michal SVVAT
16.10.2019Voborná Tereza GR JZ uhrazeno
30.9.2019Vyleťal Marek / GR M uhrazeno
22.10.2019Zachová Vladimíra GR Z uhrazeno
18.11.2019Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM GR M1 nezaplaceno
12.11.2019Zvěřina David #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.