Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina TAXIS GLADIATOR RACE / ORIGINAL - sobota

Statistika přihlášených

Trať
GRGR124
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)37
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)31
M1Muži 40 a více let (1979 a starší)21
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)16
Z1Ženy 40 a více let (1979 a starší)12
JMJunioři (2002 - 2005)5
JZJuniorky (2002 - 2005)2
Celkem přihlášených124

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
8.7.2019Baranjová Eliška GR MIX uhrazeno
Tým: Puzzlíci↳ Ehl Petr
7.6.2019Beneš Pavel GR M1 uhrazeno
2.7.2019Benešová Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z1 uhrazeno
28.2.2019Berková Simona #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
25.2.2019Bouška Jan GR M uhrazeno
10.4.2019Březinová Alena Run4run GR Z1 uhrazeno
30.11.2018Černý Jakub GR M uhrazeno
1.3.2019Červený David Gatorade GR M1 uhrazeno
5.6.2019Chromčák Jaromír GR M uhrazeno
19.12.2018Chrudimský Lukáš OCR steam runners GR M uhrazeno
8.4.2019Chvojka Tomáš GR JM uhrazeno
20.6.2019Darebná Petra SKP Maják GR Z uhrazeno
20.6.2019Darebný Filip SKP Maják GR M uhrazeno
30.3.2019Dejlová Martina #GLADIATORRACETEAM GR Z1 uhrazeno
7.6.2019Delsart Petr GR MIX uhrazeno
Tým: Dvojkaneobsazeno
17.5.2019Divišová Markéta GR Z uhrazeno
13.2.2019Drábková Veronika OCR Runners Šumperk GR MIX uhrazeno
Tým: OCR Runners Šumperk↳ Mach MartinOCR Runners Šumperk z.s.
31.3.2019Dufka Vladislav Červený Kostelec GR M uhrazeno
16.12.2018Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
30.12.2018Fabiánová Jana GR Z1 uhrazeno
8.4.2019Fejfar Lukáš GR JM uhrazeno
28.2.2019Felklová Květa VF SPORT TEAM GR MIX uhrazeno
Tým: VF Sport Teamneobsazeno
27.3.2019Fnouček Tomáš SK Gym Humpolec GR M uhrazeno
31.12.2018Gacov David GR M1 uhrazeno
8.5.2019Gajdošík Lukáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
21.6.2019glos petr -6105- GR M uhrazeno
20.6.2019Glosová Kristýna GR Z uhrazeno
2.12.2018Habásková Markéta Total Vital GR Z uhrazeno
31.12.2018Hofman Daniel GR M uhrazeno
8.7.2019Homola Pavel ocr losers GR M1 uhrazeno
15.7.2019Hořejší Lucie GR MIX uhrazeno
Tým: Pocemkamdeš↳ Morávek Radek
30.6.2019Hospodka Vojta SDH Letňany GR JM uhrazeno
30.6.2019Hospodková Anna SDH Letňany GR JZ uhrazeno
23.2.2019Houdek Jan GR M uhrazeno
31.3.2019Houdek Josef GR M uhrazeno
16.12.2018Hrabovský Adam #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
4.7.2019Hůďa Ondřej GR M uhrazeno
30.4.2019Janiš Roman GR M1 uhrazeno
28.2.2019Janoš Petr flexfitnessolomouc GR M1 uhrazeno
15.6.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM GR M1 uhrazeno
2.6.2019Janousek Petr OCR Losers GR M uhrazeno
27.5.2019Janů Daniel STG Žďár nad Sázavou GR M uhrazeno
28.2.2019Juráň Pavel GR MIX uhrazeno
Tým: ArchSide↳ Břízová Denisa
24.3.2019Kabelka Ladislav GR M uhrazeno
27.12.2018Kalousek Adam GR JM uhrazeno
27.12.2018Kalousek Josef GR M1 uhrazeno
3.12.2018Klempíř Filip Pardubičtí hodní kanci GR M uhrazeno
7.7.2019Kodydek Tomáš STG Rychnov nad Kněžnou GR MIX uhrazeno
Tým: STG-Rychnov nad Kněžnouneobsazeno
11.4.2019Konečný Miroslav GR M1 uhrazeno
1.6.2019Kosárová Petra SRTG Česká Třebová GR Z1 uhrazeno
25.6.2019Kotlaba Tomáš GR M uhrazeno
25.6.2019Kotlabová Marcela GR Z1 uhrazeno
2.12.2018Kozáková Jindra Total Vital GR Z1 uhrazeno
15.5.2019Krišová Hana GR Z uhrazeno
25.12.2018Krupica Michal GR JM uhrazeno
25.12.2018Krupica Ondřej GR M uhrazeno
25.12.2018Krupica Ondřej GR M1 uhrazeno
31.12.2018Kundisová Lívia EXTRA Brno GR Z uhrazeno
31.5.2019Laštovičková Lenka GR Z uhrazeno
28.2.2019Libigerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
11.2.2019Malina Daniel Bůčci GR M uhrazeno
14.2.2019Malý Jakub Bůčci GR M uhrazeno
8.3.2019Malý Matěj Bůčci GR M uhrazeno
11.2.2019Malý Martin Bůčci GR M1 uhrazeno
30.6.2019Mareš Pavel OCR losers GR M uhrazeno
27.12.2018Maresova Dvoranova Pavlina GR Z1 uhrazeno
27.6.2019Marko Tibor GR M uhrazeno
31.12.2018Markup Emil Lanáčovci GR M uhrazeno
27.12.2018Maštálka Daniel GR M uhrazeno
21.12.2018Müller Michal SRTG Česká Třebová GR M uhrazeno
2.12.2018Náhlík Jan Total Vital GR M uhrazeno
30.12.2018Norocelová Eva SRTG Česká Třebová GR Z uhrazeno
25.12.2018Novák Jan Tvoje bába GR MIX uhrazeno
Tým: Tvoje bába↳ Hartvich IvanaPM
28.2.2019Nováková Tereza SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
12.7.2019Novotná Tomanová Klára GR Z uhrazeno
28.11.2018Pavlová Zuzana GR Z uhrazeno
5.3.2019Pávová Gabriela Čápici GR MIX uhrazeno
Tým: Čápici↳ Páv RadovanČápici
24.1.2019Petruchová Hana GR MIX uhrazeno
Tým: Hani&Tom↳ Kudera Tomáš
12.7.2019Peuker Michael GR MIX uhrazeno
Tým: SiMi↳ Baeckmann SimoneSiMi
28.2.2019Pohanková Lucie SDH Písková Lhota GR Z uhrazeno
3.4.2019Přecechtělová Martina GR Z uhrazeno
28.2.2019Rapčan Ladislav GR M uhrazeno
25.6.2019Rejhon Daniel GR M1 uhrazeno
25.6.2019Rejhonova Eva GR Z1 uhrazeno
27.2.2019Rejmanová Kristýna GR MIX uhrazeno
Tým: Jířa a Týnka neobsazeno
2.1.2019Řezníček Jan Junák Č.Kostelec GR M1 uhrazeno
2.12.2018Rott Pavel Total Vital GR M1 uhrazeno
3.12.2018Ryšavý David Pardubičtí hodní kanci GR M uhrazeno
18.12.2018Schwertschal Petr SRTG Teplice GR M1 uhrazeno
18.12.2018Schwertschalová Kamila SRTG Teplice GR Z1 uhrazeno
14.7.2019Skoumalová Bára GR Z uhrazeno
12.4.2019Slavkovský Milan Dum spiro spero GR M1 uhrazeno
3.12.2018Slezák Ondřej Pardubičtí hodní kanci GR M uhrazeno
17.1.2019Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec GR M1 uhrazeno
8.7.2019Staněk Valdemar Spartan Gym GR M1 uhrazeno
30.12.2018Střílek Radislav Šneci Team GR MIX uhrazeno
Tým: Šneci Team B↳ Střílková MilenaŠneci Team
28.4.2019Suchá Simona GR JZ uhrazeno
28.4.2019Suchý Petr GR M1 uhrazeno
2.12.2018Švadlák Petr Svídnický Extrém Team GR M1 uhrazeno
12.2.2019Telecká Petra STG Svitavy GR MIX uhrazeno
Tým: Opatovec↳ Lampárek Jiří STG Svitavy
15.6.2019Třísková Jana SVVAT GR MIX uhrazeno
Tým: SVVAT↳ Langpaul Jakub
9.7.2019Tureček Jakub #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: EDERER↳ Turečková Simona#GLADIATORRACETEAM
3.12.2018Vaněk Aleš RAC GR MIX uhrazeno
Tým: Maratónci↳ Pichlíková PavlínaMaratonci
30.6.2019Vilinger Lukáš SDH Letňany GR M uhrazeno
28.12.2018Víšek Tadeáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
30.12.2018Vítková Zuzana Most GR Z1 uhrazeno
2.12.2018Vysloužilová Kateřina Total Vital GR Z1 uhrazeno
13.12.2018Weigel Libor Total Vital GR M1 uhrazeno
12.2.2019Zelník Andrej GR M uhrazeno
30.12.2018Zmitko Jan Classic Workout Praha GR M uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.