Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina TAXIS GLADIATOR RACE ORIGINAL / GLADIATOR RACE MAX - neděle

Statistika přihlášených

Trať
GRGR35
MAXMAX32
FUNFUN6
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)10
TTýmy (čtyřčlenné)10
M1Muži 40 a více let (1979 a starší)9
TTýmy (čtyřčlenné)7
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)7
Z1Ženy 40 a více let (1979 a starší)6
FUNFUN6
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)5
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)4
M1Muži 40 a více let (1979 a starší)3
MMuži do 39 let (2001 - 1980)2
Z1Ženy 40 a více let (1979 a starší)1
JZJuniorky (2002 - 2005)1
JMJunioři (2002 - 2005)1
JZJuniorky (2002 - 2005)1
Celkem přihlášených73

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
4.12.2018Bajer Lukáš SRTG-RNK MAX M uhrazeno
16.6.2019Bednář Ladislav Bedýnky GR T uhrazeno
Tým: Bedýnky↳ Bednář PetrBedýnky
↳ Renčová Alena Bedýnky
neobsazeno
7.6.2019Benešová Kateřina #GLADIATORRACETEAM MAX Z1 uhrazeno
13.7.2019Boubín Dan Bessie MAX M1 uhrazeno
13.7.2019Boubín Patrik Bessie MAX M1 uhrazeno
19.7.2019Bukovská Jitka FTM Milovice GR Z1 uhrazeno
31.12.2018Bureš Jiří Hradecký spinning klub GR JM uhrazeno
31.12.2018Burešová Jaroslava Hradecký spinning klub GR Z1 uhrazeno
4.1.2019Černý Pavel neBULL a Makej MAX M uhrazeno
28.12.2018Dobrý Michal FiDo 2019 GR T uhrazeno
Tým: FiDo 2019↳ Dobrá LibušeFiDo 2019
↳ Ficková DanaFiDo 2019
↳ Ficková Kateřina
10.2.2019Fiala Martin MAX M uhrazeno
29.11.2018Franc Jan GR M uhrazeno
28.6.2019Gondek Pavel Už tam budeeem?! MAX M1 uhrazeno
30.12.2018Havrdová Aneta GR Z uhrazeno
27.6.2019Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Střely z Holicneobsazeno
30.6.2019Hospodková Hana NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
30.11.2018HUBÁLEK David STG Praha MAX MIX uhrazeno
Tým: Dobrá dvojka↳ Juláková Kristýna
15.5.2019Hubinger Tomáš SRTG České Budějovice GR M uhrazeno
12.12.2018Janáková Kateřina X-force GR Z uhrazeno
19.12.2018Javůrková Nikola GR Z uhrazeno
31.12.2018Jonášová Zdeňka Hradecký spinning klub GR Z1 uhrazeno
30.11.2018Kašpar David OCR TEAM Pardubice MAX T uhrazeno
Tým: SRTG Pardubice↳ Horák MatějSRTG Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
neobsazeno
31.12.2018Komňacký Miloš Gladio Týnec GR M1 uhrazeno
30.6.2019Kotrbáčková Věra NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
30.6.2019Kotrbáčková Ivana NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
13.6.2019Kouba Pavel GR T uhrazeno
Tým: Výstavyště Drinking Team↳ Kopecký Tomáš
↳ Morvai Michal
neobsazeno
12.12.2018Kratochvílová Eva X-force GR Z uhrazeno
2.4.2019Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM GR M1 uhrazeno
16.2.2019Leščenková Kateřina MAX JZ uhrazeno
17.7.2019Manolevski Michael PČR MAX M1 uhrazeno
29.6.2019Mládek Luboš MAX M1 uhrazeno
18.6.2019Morávek Jan MAX M uhrazeno
31.12.2018Moupic Jan GR MIX uhrazeno
Tým: RUN OR DIE↳ Vachalová ŠárkaRUN OR DIE
18.6.2019Müller Michal SRTG Česká Třebová MAX MIX uhrazeno
Tým: SRTG Česká Třebová a Kinderkamionacka↳ Buldrová AlexandraKinderkamionaci.eu
8.4.2019Netušilová Nela GR Z uhrazeno
3.4.2019Pacola David SRTG Mladá Boleslav GR M1 uhrazeno
31.12.2018Pokorná Michaela GR JZ uhrazeno
26.2.2019Rejnuš Jakub PeckaDesign MAX T uhrazeno
Tým: PeckaDesign↳ Klobás Petr
↳ Rejnušová Barbora
↳ Zdansky Petr
2.1.2019Řezníček Jan Junák Č.Kostelec MAX M1 uhrazeno
2.12.2018Roth Zdeněk MAX M uhrazeno
26.12.2018Ryba Michal #GLADIATORRACETEAM MAX M uhrazeno
16.7.2019Skoumal Jakub Netajo MAX M nezaplaceno
17.1.2019Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec MAX M1 uhrazeno
12.12.2018Štecherová Hana X-force GR Z1 uhrazeno
19.6.2019Štěpánek Jaroslav MAX M uhrazeno
11.4.2019Syručková Jana Zelený mor GR MIX uhrazeno
Tým: Zelený mor↳ Škvor MichalZelený mor
14.5.2019Tatoušková Andrea OCR Runners ŠUMPERK GR Z1 uhrazeno
28.4.2019Thiele Aleš STG Kolín MAX M uhrazeno
30.6.2019Vilinger Jiří SDH Letňany FUN FUN uhrazeno
30.6.2019Vilingerová Lucie SDH Letňany FUN FUN uhrazeno
30.6.2019Vilingerová Dana NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
31.12.2018Vojtíšek Tomáš Chrchla a spol. MAX M1 uhrazeno
16.5.2019Volný Jan Kozure okami MAX M uhrazeno
10.4.2019Zavadilová Andrea Zelený Mor GR Z uhrazeno
30.4.2019Zavadilová Alena GR Z1 uhrazeno
15.5.2019Zavadilová Hana SRTG České Budějovice GR Z uhrazeno
7.1.2019Zeman David neBull MAX M1 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.