Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS TAXIS GLADIATOR RACE - neděle

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II330
KIDS IKIDS I191
GRFGRF29
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2008 - 200987
H2Chlapci - rok narození 2010 - 201184
H4Chlapci - rok narození 2006 - 200773
D3Dívky - rok narození 2008 - 200963
D4Dívky - rok narození 2006 - 200750
H1Chlapci - rok narození 2012 - 201343
D2Dívky - rok narození 2010 - 201136
FKIDS FAMILY29
D5Dívky - rok narození 2004 - 200529
D1Dívky - rok narození 2012 - 201328
H5Chlapci - rok narození 2004 - 200528
Celkem přihlášených550

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
11.11.2019Aghová Karolína SKP Nymburk KIDS II D3 uhrazeno
1.9.2019Andrš Marek Atletika Žamberk KIDS I H1 uhrazeno
1.9.2019Andršová Adéla Atletika Žamberk KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2019Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D1 uhrazeno
26.11.2019Báštěcká Jůlie KIDS II D3 uhrazeno
13.10.2019Baťka Petr Jan KIDS II H4 uhrazeno
25.11.2019Bébr Bruno Bébříci KIDS II H5 uhrazeno
25.11.2019Bébrová Julie Bébříci KIDS I D2 uhrazeno
25.11.2019Bednář Marek CGB Racing Team KIDS II H3 uhrazeno
25.11.2019Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS I D2 uhrazeno
15.7.2019Benda Vojtěch Fit-Klub Ludvík KIDS II H3 uhrazeno
15.7.2019Benda Jiří Fit-klub Ludvík KIDS II H5 uhrazeno
17.11.2019Bendová Natálie KIDS I D2 uhrazeno
21.11.2019Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I H1 uhrazeno
26.11.2019Beneš Marek Wikov Ski Skuhrov nad Bělou KIDS II H3 uhrazeno
21.11.2019Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS I H2 uhrazeno
16.10.2019Beníšek Roman KIDS II H4 uhrazeno
24.11.2019Beránek Jiří KIDS II H3 uhrazeno
14.11.2019Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
12.11.2019Bezděka Sebastian Přátelé přírody - Upírci KIDS I H2 uhrazeno
3.11.2019Bláha Michal KIDS II H4 uhrazeno
26.11.2019Blažek Matěj KIDS I H1 uhrazeno
26.11.2019Blažková Běta GRF F uhrazeno
27.10.2019Blažková Justýna KIDS II D3 uhrazeno
23.10.2019Bohatá Barbora KIDS II D3 uhrazeno
23.10.2019Bohatá Eliška KIDS I D2 uhrazeno
11.11.2019Borová Anna Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
21.11.2019Brchel Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
10.10.2019Břízková Anna Moravan Louňovice KIDS II D3 uhrazeno
8.11.2019Brožková Marie KIDS II D5 uhrazeno
14.8.2019Brůna Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
12.11.2019Buben Jan KIDS II H4 uhrazeno
23.11.2019Buchalová Vendula SDH Ohnišov KIDS II D4 uhrazeno
5.11.2019Buchanan Timothy Jan Lagunino KIDS I H2 uhrazeno
30.9.2019Bulušek Kamil KIDS II H5 uhrazeno
30.9.2019Bulušková Julie KIDS II D3 uhrazeno
22.11.2019Bureš Max Ivo KIDS II H3 uhrazeno
25.11.2019Bureš Oliver Ivo KIDS II H4 uhrazeno
25.11.2019Bursíková Anna BIKEHOME KIDS I D1 uhrazeno
8.11.2019Cabrnochová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
16.10.2019Čapek Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
16.10.2019Čapek Filip KIDS I H2 uhrazeno
15.11.2019Čapská Valerie KIDS I D2 uhrazeno
6.11.2019Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
6.11.2019Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
9.2.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D3 uhrazeno
11.11.2019Černohorský Ota Sokoli Pardubice KIDS II H4 uhrazeno
11.11.2019Černohorský Michal Sokoli Pardubice KIDS II H3 uhrazeno
11.8.2019Černovský David KIDS I H1 uhrazeno
20.11.2019Černý Šimon KIDS I H2 uhrazeno
14.11.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
20.11.2019Černý Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
17.11.2019Čeřovská Helena KIDS II D3 uhrazeno
15.11.2019Červený Vítek KIDS II H5 uhrazeno
15.11.2019Červený Kryštof KIDS II H3 uhrazeno
17.10.2019Chalupa Jindřich KIDS I H1 uhrazeno
5.11.2019Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS I H1 uhrazeno
11.11.2019Chráska Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
12.11.2019Chrástný Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
5.11.2019Cibulka Petr Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
13.11.2019Cihlář Václav SK Třebechovice pod Orebem KIDS I H2 uhrazeno
15.9.2019Císař Jakub KIDS II H3 uhrazeno
30.12.2018Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
30.12.2018Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D4 uhrazeno
11.11.2019De Bolle Laura #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
22.11.2019Dedek Ondřej KIDS I H1 uhrazeno
30.10.2019Dědková Natálie TRIVIUM KIDS I D1 uhrazeno
14.10.2019Dobrá Daniela KIDS I D1 uhrazeno
14.10.2019Dobrý Štěpán KIDS II H4 uhrazeno
18.11.2019Dolejš Jan KIDS II H3 uhrazeno
18.11.2019Dolejš Vojtěch KIDS II H4 uhrazeno
16.11.2019Dolejšková Denisa Písecké Zmije KIDS II D3 uhrazeno
26.11.2019Doležalová Anna KIDS II D3 uhrazeno
24.11.2019Dolezalova Karolina gldp hradec kraálové KIDS I D1 uhrazeno
29.10.2019Dostál Nicholas Jaroslav TJ Sokol Černíkovice, z.s. KIDS II H4 uhrazeno
11.11.2019Doubrava Ondřej KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2019Dubovská Michaela Rugby Petrovice KIDS II D4 uhrazeno
13.11.2019Dubovsky Adam Rugby Petrovice KIDS II H3 uhrazeno
18.9.2019Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
10.11.2019Durychová Julie rugby Petrovice KIDS II D5 uhrazeno
18.11.2019Dvořák Šimon SK Záměl KIDS I H2 uhrazeno
18.11.2019Dvořáková Ema SK Záměl KIDS II D3 uhrazeno
23.11.2019Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
20.10.2019Dytrych Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
20.10.2019Dytrych Michal KIDS II H4 uhrazeno
28.11.2018Eichelmann Mike KIDS II H5 uhrazeno
28.11.2018Eichelmann Matthew KIDS I H1 uhrazeno
21.11.2019Fajglová Anna Sokol Cítov KIDS I D2 uhrazeno
21.11.2019Fajglová Šárka Sokol Cítov KIDS I D1 uhrazeno
23.10.2019Fefková Sofie KIDS I D2 uhrazeno
23.10.2019Fefková Terezie KIDS II D3 uhrazeno
2.11.2019Fencl Vojta KIDS I H2 uhrazeno
20.11.2019Fiala Jonáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
20.11.2019Fialová Johana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
14.10.2019Ficek Matěj KIDS II H4 uhrazeno
22.11.2019Fikker Jaroslav KIDS I H2 uhrazeno
25.11.2019Fila Josef Predátor Workout Počátky KIDS II H5 uhrazeno
25.11.2019Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II D4 uhrazeno
25.11.2019Fléglová Karolína Milovice kids KIDS I D2 uhrazeno
12.2.2019Fojtů Matylda MASERF KIDS II D5 uhrazeno
16.10.2019Fořt Petr KIDS II H5 uhrazeno
13.10.2019Fořt Damien KIDS II H3 uhrazeno
21.11.2019Fousek Jakub KIDS II H4 uhrazeno
23.11.2019Franc Honzik DARK SIDE WORKOUT GRF F uhrazeno
25.11.2019francouzová aneta KIDS II D4 uhrazeno
20.10.2019Francová Týna GRF F uhrazeno
7.12.2018Francová Alice GRF F uhrazeno
10.11.2019Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice KIDS II H3 uhrazeno
18.11.2019Froschová Magdalena OK Lokomotiva Pardubice KIDS I D2 uhrazeno
20.11.2019Frýba Josef KIDS II H3 uhrazeno
20.11.2019Frýbová Anežka KIDS II D4 uhrazeno
22.9.2019Gabko Matěj TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II H3 uhrazeno
22.9.2019Gabková Adéla TJ Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS I D2 uhrazeno
29.10.2019Gajdošová Kateřina SDH Písková Lhota KIDS II D5 uhrazeno
12.11.2019Galčíková Eliška Spartan Kids Kolín GRF F uhrazeno
1.10.2019Geist Patrik KIDS II H3 uhrazeno
19.11.2019Gerhartová Anna KIDS II D3 uhrazeno
17.5.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
25.11.2019Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem KIDS II D3 uhrazeno
20.11.2019Gollová Eliška KIDS II D3 uhrazeno
20.11.2019Gollová Anna KIDS II D5 uhrazeno
28.10.2019Gondek Jan Vytisknuti.cz run team GRF F uhrazeno
28.10.2019Gondek Tomáš Vytisknuti.cz run team KIDS II H3 uhrazeno
28.10.2019Gondeková Adéla Vytisknuti.cz run team KIDS II D4 uhrazeno
29.10.2019Görglová Kateřina Team Slivenec KIDS II D3 uhrazeno
29.10.2019Görglová Karolina SC Radotín KIDS II D5 uhrazeno
5.11.2019Grybauskas Max Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
14.10.2019Grygárek Dan KIDS II H3 uhrazeno
14.10.2019Grygárková Nela KIDS II D3 uhrazeno
17.11.2019Hacker Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
17.11.2019Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
30.10.2019Hájková Rozálie KIDS II D4 uhrazeno
24.11.2019Hatlapatková Sára KIDS II D3 uhrazeno
6.8.2019Havel Antonín Novovesan KIDS II H3 uhrazeno
6.8.2019Havel Matěj Novovesan KIDS II H4 uhrazeno
25.11.2019Havlíček Karel Orel Rtyně v Podkrkonoší KIDS I H2 uhrazeno
25.11.2019Havlíček Tomáš Orel Rtyně v Podkrkonoší KIDS I H1 uhrazeno
18.11.2019Havlová Valentýna SK Záměl KIDS I D1 uhrazeno
23.10.2019Hedrlín Mikuláš KIDS I H2 uhrazeno
17.11.2019Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
7.10.2019Heliš Daniel KIDS II H4 uhrazeno
3.11.2019Hendrych Antonín KIDS I H2 uhrazeno
3.11.2019Hendrych Matěj KIDS II H4 uhrazeno
9.6.2019Hierschová Natálie KIDS II D4 uhrazeno
3.6.2019Hlava Viktor Střely z Holic KIDS II H3 uhrazeno
11.11.2019Hnik Ondřej RB HIGHLANDS KIDS II H3 uhrazeno
22.11.2019Holata Oliver KIDS II H3 uhrazeno
22.11.2019Holata Tobiáš KIDS I H1 uhrazeno
20.11.2019Holík Martin KIDS II H4 uhrazeno
21.10.2019Horáková Sára KIDS I D2 uhrazeno
15.9.2019Horsinka Samuel KIDS II H4 uhrazeno
28.11.2018Horváthová Elizabeth KIDS I D1 uhrazeno
27.10.2019Hradečná Nela KIDS I D1 uhrazeno
24.11.2019Hrudková Tereza KIDS I D1 uhrazeno
24.11.2019Hrudková Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
14.10.2019Hruška Matěj STG Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2019Hruška Vít STG Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2019Hrušková Nella STG Česká Třebová KIDS II D3 uhrazeno
21.10.2019Hrůza Marek KIDS I H1 uhrazeno
21.10.2019Hrůzová Gabča KIDS II D3 uhrazeno
9.11.2019Hubálek Miloš Tesla L.O. Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
11.11.2019Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
24.10.2019Hůrková Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
27.10.2019Hušek Matěj KIDS II H5 uhrazeno
27.10.2019Hušek Adam KIDS I H1 uhrazeno
12.11.2019Hyblova Jasmina KIDS I D2 uhrazeno
12.11.2019Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS I D2 uhrazeno
14.11.2019Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
27.10.2019Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
9.4.2019Jelínková Kristýna Brno KIDS II D4 uhrazeno
21.11.2019Jirásek David KIDS II H3 uhrazeno
22.11.2019Jiráská Elen Hasiči Dvořisko KIDS II D4 uhrazeno
26.11.2019Jonáš Martin Jonášovci KIDS II H3 uhrazeno
6.11.2019Jonáš Adam KIDS II H3 uhrazeno
26.11.2019Jonášová Eliška Jonášovci KIDS II D4 uhrazeno
25.11.2019Jurek Jakub KIDS I H1 nezaplaceno
20.10.2019Kabeláč Jiří KIDS I H1 uhrazeno
13.8.2019Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
13.8.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
19.10.2019Kadaně Matěj Báječné děti v běhu KIDS I H2 uhrazeno
19.10.2019Kadaně Marek Báječné děti v běhu KIDS II H4 uhrazeno
24.11.2019Kadlec Dominik #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
27.10.2019Kalous Dominik KIDS II H4 uhrazeno
27.10.2019Kalous Filip KIDS I H2 uhrazeno
17.10.2019Kalousková Aneta KIDS I D1 uhrazeno
8.11.2019Kamarytová Karin AC Pardubice KIDS II D3 uhrazeno
14.8.2019Kaplan Petr KIDS I H2 uhrazeno
20.11.2019Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM GRF F uhrazeno
20.11.2019Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM GRF F uhrazeno
23.9.2019Kareš Matouš TJ Jiskra Holice KIDS II H3 uhrazeno
23.9.2019Kareš Ondřej TJ Sokol Horní Ředice KIDS I H1 uhrazeno
12.11.2019Karlík Martin KIDS II H5 uhrazeno
12.11.2019Karpaš Matyáš Rocky Přátelé přírody - Upírci KIDS II H5 uhrazeno
22.11.2019Kašpar David KIDS I H1 uhrazeno
31.10.2019Kašpar Matyáš TJ Sokol Lično KIDS II H3 uhrazeno
31.10.2019Kašpar Tobiáš TJ Sokol Lično KIDS I H2 uhrazeno
17.11.2019Kašuba Jan KIDS II H3 uhrazeno
26.11.2019Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
5.11.2019Kaválek Erik Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
17.11.2019Kechrt Alex KIDS II H3 uhrazeno
17.11.2019Kechrtová Lea KIDS I D1 uhrazeno
24.11.2019Kembická Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
3.11.2019Kembický Max KIDS I H1 uhrazeno
27.11.2019Khomová Viktorie GRF F uhrazeno
24.11.2019Klečák Radim OLYMPIA SPARTAN TRAINING KIDS II H3 uhrazeno
25.10.2019Klímová Lucie KIDS II D5 uhrazeno
3.11.2019Kmochova Laura KIDS II D3 uhrazeno
5.3.2019Koblasa Jakub KIDS II H4 uhrazeno
31.10.2019Kociánová Patricie KIDS I D2 uhrazeno
21.11.2019Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS I H1 uhrazeno
25.11.2019Koletová Anežka Hvězda Pardubice KIDS I D1 uhrazeno
22.11.2019Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II D3 uhrazeno
3.10.2019Kopecký Matěj KIDS II H4 uhrazeno
10.11.2019Kopecký Šimon KIDS II H5 uhrazeno
12.11.2019Koreček Tobiáš KIDS I H2 uhrazeno
12.11.2019Korečková Sára KIDS II D5 uhrazeno
9.10.2019Koričanská Andrea KIDS I D2 uhrazeno
9.10.2019Koričanský Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
9.10.2019Koričanský Ivan KIDS II H5 uhrazeno
13.10.2019Košnarová Eliška KIDS I D2 uhrazeno
9.9.2019Kotalíková Klaudie KIDS II D5 uhrazeno
5.11.2019Kotálová Sára Lagunino KIDS II D3 uhrazeno
22.11.2019Kotlant David KIDS II H4 uhrazeno
22.11.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
18.11.2019Kotlář Jan SK Záměl KIDS I H2 uhrazeno
16.11.2019Kotyková Nina KIDS II D5 uhrazeno
3.10.2019Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
3.10.2019Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
25.10.2019Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
25.10.2019Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS I H1 uhrazeno
20.11.2019Krausová Kateřina KIDS II D3 nezaplaceno
6.11.2019Krčil Jachym KIDS II H3 uhrazeno
6.11.2019Krčilová Nikola KIDS II D4 uhrazeno
19.11.2019Krejbich Robin Prague Black Panthers KIDS II H3 uhrazeno
12.11.2019Krejčí Matěj KIDS I H2 uhrazeno
18.11.2019Krejčí Tobiáš Písečná GRF F uhrazeno
21.11.2019Krejčík Štěpán Veselé volno GRF F nezaplaceno
13.11.2019Krejčíková Amálie KIDS I D1 uhrazeno
13.11.2019Krejčíková Eliška KIDS II D3 uhrazeno
31.3.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
16.11.2019Křenková Natálie Pink Panters KIDS II D3 uhrazeno
20.11.2019Křížalová Veronika KIDS II D5 uhrazeno
27.10.2019Krupičková Ellen #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
27.10.2019Krupičková Vivien #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
24.11.2019Krutský Matyáš OCR Poděbrady GRF F uhrazeno
18.11.2019Kubát Matyas KIDS I H2 uhrazeno
24.11.2019Kubát Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
26.10.2019Kubečková Tereza Jezdecká stáj Slavíkov KIDS II D5 uhrazeno
5.11.2019Kubes Albert Lagunino KIDS I H2 uhrazeno
12.11.2019Kubesová Eliška Přátelé přírody - Upírci KIDS II D3 uhrazeno
18.11.2019Kubrický Ondřej KIDS II H4 uhrazeno
17.9.2019Kučerová Tereza GRF F uhrazeno
6.5.2019Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
30.10.2019Kudrova Kateřina KIDS I D1 uhrazeno
7.11.2019Kuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
14.11.2019Kúth Lukáš AC pardubice KIDS I H2 uhrazeno
10.4.2019Kuthan Jakub KIDS II H3 uhrazeno
20.11.2019Kvasnička Antonín RK Petrovice KIDS I H1 uhrazeno
20.11.2019Kvasničková Matylda Rugby Petrovice KIDS II D3 uhrazeno
13.8.2019Laba Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
9.10.2019Ladnar Filip KIDS II H4 uhrazeno
24.9.2019Lapáčková Tereza Tj Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II D3 uhrazeno
14.11.2019Lásková Rozálie KIDS II D3 uhrazeno
1.11.2019Laštovičková Petra KIDS II D3 uhrazeno
1.11.2019Laštovičková Michaela GRF F uhrazeno
8.10.2019Lejsek Bruno KIDS II H4 uhrazeno
15.10.2019Lejsková Laura KIDS II D3 uhrazeno
16.11.2019Lipavský Matěj KIDS II H3 uhrazeno
22.11.2019Löffler Dominik Spartan gym GRF F uhrazeno
29.10.2019Lytvynov Natan KIDS I H2 uhrazeno
14.11.2019Maivaldová Nikola KIDS I D1 uhrazeno
26.11.2019Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS I H2 uhrazeno
23.11.2019Makovec Filip KIDS I H2 uhrazeno
26.11.2019Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I H1 uhrazeno
23.11.2019Makovec Matěj KIDS II H3 uhrazeno
16.11.2019Mandík Michal Atletika Jižní Město KIDS I H2 uhrazeno
16.11.2019Mandíková Daniela Atletika Jižní Město KIDS II D4 uhrazeno
23.10.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
24.11.2019Mareš Kryštof KIDS II H4 uhrazeno
21.11.2019Marková H. KIDS I D1 uhrazeno
27.11.2019Marková Jana KIDS II D3 uhrazeno
21.11.2019Markova Emilie Popkovice KIDS I D2 uhrazeno
30.10.2019Maršounová Anna KIDS I D2 uhrazeno
20.11.2019Martincová Tereza KIDS II D4 uhrazeno
26.10.2019Martínek Jonáš KIDS I H2 uhrazeno
26.10.2019Martínek Matouš KIDS I H2 uhrazeno
21.11.2019Mašek Jiří KIDS I H2 uhrazeno
17.11.2019Máslo Michal GRF F uhrazeno
12.11.2019Matouš Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
18.6.2019Melichar Pavel TJ Sokol Batňovice KIDS II H4 uhrazeno
21.11.2019Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I H2 uhrazeno
26.10.2019Michelová Karolína Jezdecká stáj Slavíkov KIDS II D5 uhrazeno
27.11.2019Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS I D2 nezaplaceno
3.8.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
3.8.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
6.11.2019Milfait Eli Anna Nordic Ski Marmolada Dolomiti KIDS I D1 uhrazeno
24.11.2019Mišák Richard KIDS I H1 uhrazeno
24.10.2019Mišák Robert KIDS I H2 uhrazeno
12.11.2019Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II H4 uhrazeno
12.11.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I H2 uhrazeno
16.9.2019Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
25.11.2019Mňuk Dominik karate TJ Sokol Stěžery KIDS II H5 uhrazeno
3.11.2019Morávková Alžběta JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
25.11.2019Mošovský Honzík KIDS I H1 uhrazeno
21.11.2019Motlová Tereza SK Záměl KIDS II D4 uhrazeno
24.11.2019Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
24.11.2019Mráz Filip SKI RUN Čakovice KIDS I H1 nezaplaceno
24.11.2019Mráz Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II H3 nezaplaceno
17.6.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
2.9.2019Mrkos Filip KIDS II H3 uhrazeno
15.11.2019Mrkvička Jakub KIDS II H3 uhrazeno
25.11.2019Müller Patrik KIDS I H1 uhrazeno
16.10.2019Mundil Lukáš KIDS II H5 uhrazeno
11.11.2019Munzar Maxmilián KIDS I H1 uhrazeno
19.8.2019Musil František NOVOVESAN KIDS II H3 uhrazeno
25.10.2019Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II D4 uhrazeno
18.11.2019Národa Matouš AK Vega KIDS II H4 uhrazeno
18.11.2019Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS I H2 uhrazeno
3.11.2019Nechvíle Vojta KIDS II H5 uhrazeno
11.11.2019Nedbal Dalibor X-force KIDS II H4 uhrazeno
23.11.2019Nejezchleba Jakub KIDS I H2 uhrazeno
23.11.2019Nejezchlebová Anna KIDS II D4 uhrazeno
15.9.2019Nekulová Andrea Titáni z Vysočiny KIDS II D5 uhrazeno
22.11.2019Němec Michal KIDS II H4 uhrazeno
24.11.2019Novák Matěj KIDS I H2 uhrazeno
25.11.2019Nováková Kateřina KIDS II D4 uhrazeno
22.10.2019Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS I D2 uhrazeno
24.11.2019Nováková Malvína GRF F uhrazeno
23.11.2019Novotná Terezie KIDS II D5 uhrazeno
26.11.2019Novotná Josefína Shybuj.cz GRF F uhrazeno
26.11.2019Novotný Mikeš Shybuj.cz GRF F uhrazeno
24.11.2019Olšovská Meda SK Porthos KIDS I D2 uhrazeno
27.11.2019Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice KIDS II D5 nezaplaceno
5.11.2019Orvan Matěj Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
13.10.2019Ouhrabka Dominik KIDS I H1 uhrazeno
13.10.2019Ouhrabková Elena GRF F uhrazeno
25.11.2019Ozank Tobias KIDS II H3 uhrazeno
25.11.2019Ozank Samuel KIDS I H2 uhrazeno
22.11.2019Pačesný Eliáš KIDS I H2 uhrazeno
22.11.2019Pačesný Štěpán KIDS I H1 uhrazeno
19.8.2019Pacolová Tereza KIDS I D1 uhrazeno
30.10.2019Pajerová Ema SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D4 uhrazeno
30.10.2019Pajerová Anna SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D3 uhrazeno
15.11.2019Pátková Markéta SKP Judo Nový Bydžov KIDS II D4 uhrazeno
13.11.2019Paukner Lukáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
6.11.2019Paul Vojtěch Gladiátor Kralupy nad Vltavou KIDS I H2 uhrazeno
18.10.2019Pauza Petr Gladiators Kralupy KIDS I H2 uhrazeno
5.3.2019Páv Matouš Čápici KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2019Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová GRF F uhrazeno
21.10.2019Pavlíček Šimon Gladiator Kralupy nad Vltavou KIDS I H2 uhrazeno
21.10.2019Pavlíček Jakub Gladiator Kralupy nad Vltavou KIDS I H2 uhrazeno
17.11.2019Pavlíková Barbora ATOM KIDS Praha KIDS I D1 uhrazeno
19.8.2019Pelikán Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
2.10.2019Pešek Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
18.11.2019Petrides Andreas Blato team KIDS I H1 uhrazeno
22.10.2019Petrovický Tomáš JUDO Chlumec n.C. KIDS I H2 uhrazeno
17.9.2019Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
11.9.2019Petschová Kristýna KIDS II D4 uhrazeno
25.11.2019Picek Ladislav Skorogladiátoři GRF F uhrazeno
7.11.2019Pintner Matouš KIDS II H4 uhrazeno
30.9.2019Piskačová Andrea KIDS II D4 uhrazeno
2.9.2019Pistovčák Viktor KIDS II H5 uhrazeno
2.9.2019Pistovčák Andrej KIDS II H3 uhrazeno
25.11.2019Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
19.10.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
19.10.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2019Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
13.10.2019Polc Ondřej KIDS II H4 uhrazeno
11.11.2019Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
7.11.2019Pospíšil Matěj KIDS I H2 uhrazeno
20.9.2019Pospíšil Zeno Spartak Třebíč KIDS II H3 uhrazeno
21.11.2019Pospisil Matyas GRF F uhrazeno
7.11.2019Pospíšil Jakub KIDS I H2 uhrazeno
21.11.2019Pospisil Jan KIDS II H3 uhrazeno
7.11.2019Pospíšil Matěj KIDS II H4 uhrazeno
7.11.2019Pospíšilová Tereza GRF F uhrazeno
19.11.2019Pošva Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
16.11.2019Pošvářová Tereza KIDS II D4 uhrazeno
21.11.2019Příbramský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
8.11.2019Přibylová Kateřina Děcka z K2 KIDS II D3 uhrazeno
10.10.2019Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
15.11.2019Procházka Jakub KIDS II H4 uhrazeno
20.11.2019Pršala Adam KIDS II H4 uhrazeno
28.10.2019Pur Ondra Vytisknuti.cz run team GRF F uhrazeno
19.11.2019Rádl Šimon KIDS II H5 uhrazeno
25.11.2019Ráliš Dominik BMX Pardubice KIDS I H2 uhrazeno
24.11.2019Rálišová Ida Staré Hradiště KIDS II D4 uhrazeno
27.11.2019Rambousek Matěj GRF F uhrazeno
27.11.2019Rambousek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
20.11.2019Raška Marek Lomnice KIDS II H5 uhrazeno
13.8.2019Rázek Šimon KIDS II H4 uhrazeno
9.9.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
20.9.2019Rejmanová Lota Svídnický extrém KIDS II D4 uhrazeno
4.3.2019Rejmanová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
11.11.2019Ridl Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
22.11.2019Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
22.11.2019Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
26.11.2019Říman Marek KIDS II H4 nezaplaceno
26.11.2019Říman Daniel KIDS II H4 nezaplaceno
21.11.2019Rokošová Nella KIDS I D2 uhrazeno
25.11.2019Rosůlek Matěj YourBody KIDS I H2 uhrazeno
12.11.2019Růžička Diviš Oggytu Přátelé přírody - Upírci KIDS II H3 uhrazeno
21.11.2019Růžičková Vendy STG Česká Třrebová KIDS II D5 uhrazeno
21.11.2019Růžičková Katka STG Česká Třrebová KIDS II D4 uhrazeno
3.10.2019Ryba Matouš KIDS I H1 uhrazeno
3.10.2019Ryba Šimon KIDS II H4 uhrazeno
24.10.2019Rybička Vojta KIDS II H5 uhrazeno
25.10.2019Rybičková Ester KIDS II D3 uhrazeno
17.2.2019Rybišarová Lucie čvacht KIDS II D5 uhrazeno
17.2.2019Rybišarová Tina čvacht KIDS II D3 uhrazeno
18.12.2018Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE KIDS I H2 uhrazeno
21.11.2019Sadílek Marek KIDS II H5 uhrazeno
25.11.2019Sadilek Domink KIDS II H3 uhrazeno
27.11.2019Šafránek Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
19.11.2019Salvet Michael SDH Letňany KIDS II H4 uhrazeno
21.11.2019Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS I D2 uhrazeno
19.11.2019Sampford Henrika Marie HMS KIDS II D3 nezaplaceno
18.11.2019Šana Sebastian KIDS II H3 uhrazeno
19.9.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
19.8.2019Schwarzkopf Alexander KIDS II H3 uhrazeno
30.9.2019Schwertschal Matyáš STG Teplice KIDS I H2 uhrazeno
23.11.2019Sedláček Jakub KIDS I H2 uhrazeno
23.11.2019Sedláčková Nikola KIDS I D1 uhrazeno
14.11.2019Šedlbauerová Ema KIDS II D3 uhrazeno
26.11.2019Sembdner Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
25.11.2019Semeráková Michaela KIDS II D5 uhrazeno
20.10.2019Šeredová Kateřina KIDS II D4 uhrazeno
21.11.2019Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D3 uhrazeno
11.11.2019Shejbalova Lucie KIDS II D3 uhrazeno
15.11.2019Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
12.11.2019Široká Valentína Treperendy KIDS II D4 uhrazeno
29.10.2019Šlechta Tomáš SDH Písková Lhota GRF F uhrazeno
9.11.2019Smejkalová Alžběta #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
17.11.2019Šmíd Daniel KIDS II H5 uhrazeno
18.11.2019Šmídová Terezie KIDS II D4 uhrazeno
25.11.2019Šnor Filip KIDS I H2 uhrazeno
25.11.2019Šnorová Adéla KIDS I D1 uhrazeno
29.9.2019Sosík Jakub KIDS II H4 uhrazeno
29.9.2019Sosík Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
23.6.2019Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II H4 uhrazeno
23.6.2019Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H3 uhrazeno
20.11.2019Součková Magdaléna SRTG Praha KIDS I D1 uhrazeno
19.5.2019Spálenka Dominique KIDS II H3 uhrazeno
27.11.2019Špecht Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
18.11.2019Sršňová Klára SK Záměl KIDS I D2 uhrazeno
18.11.2019Sršňová Bára SK Záměl KIDS II D4 uhrazeno
18.11.2019Sršňová Alžběta SK Záměl KIDS I D1 uhrazeno
12.11.2019Šrubař Adam Bob Přátelé přírody - Upírci KIDS I H2 uhrazeno
22.11.2019Štaud Jakub KIDS II H4 nezaplaceno
15.10.2019Stejskalová Martina KIDS II D3 uhrazeno
25.11.2019Štemberová Elen KIDS I D1 uhrazeno
21.10.2019Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
6.11.2019Štěpánek Vlastimil KIDS I H2 uhrazeno
21.10.2019Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS I D2 uhrazeno
26.11.2019Štorková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
2.9.2019Stránská Tereza KIDS II D4 uhrazeno
6.10.2019Štrup Tomáš KIDS II H5 uhrazeno
6.10.2019Štrupová Eliška AC vysoké Mýto KIDS II D3 uhrazeno
16.9.2019Študlar Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
26.11.2019Štursa Vojtěch sk Třebechovice p.O. KIDS II H3 uhrazeno
5.11.2019Stýblo Jakub SDH Písková Lhota KIDS II H4 uhrazeno
19.10.2019Štˇastná Michaela KIDS II D4 uhrazeno
8.11.2019Šuhajda Andrej SDH Pardubice - město KIDS II H3 uhrazeno
4.10.2019Suková Stanislava sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
31.12.2018Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
31.12.2018Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
20.10.2019Svachouček Štěpán KIDS II H4 uhrazeno
9.9.2019Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
5.9.2019Švec Jakub KIDS I H2 uhrazeno
5.9.2019Švecová Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
26.11.2019Svoboda Matouš Progres Run Team KIDS II H5 uhrazeno
20.11.2019Svoboda Tomáš KIDS I H1 uhrazeno
25.11.2019Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ GRF F uhrazeno
20.11.2019Svobodová Petra KIDS II D3 uhrazeno
27.10.2019Szelke Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
14.5.2019Tatoušek Jakub OCR RUNNERS ŠUMPERK KIDS II H3 uhrazeno
14.5.2019Tatoušková Anna OCR RUNNERS ŠUMPERK KIDS II D3 uhrazeno
5.4.2019Taudy Ema čvacht KIDS II D5 uhrazeno
11.8.2019Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
20.10.2019Teplá Zuzana KIDS I D1 uhrazeno
6.11.2019Tereska Michal KIDS II H4 uhrazeno
23.10.2019tesař dominik KIDS I H2 uhrazeno
6.5.2019Tesařová Eliška KIDS II D4 uhrazeno
26.11.2019Těšitelová Adéla KIDS II D3 uhrazeno
1.11.2019Tocháček Jakub KIDS II H4 uhrazeno
21.10.2019Tocháček Václav KIDS II H5 uhrazeno
21.10.2019Tocháčková Anna KIDS II D3 uhrazeno
23.10.2019Toman Karel Spartak Trutnov KIDS I H2 uhrazeno
6.11.2019Tomášek František KIDS II H3 uhrazeno
15.11.2019Tomíška Václav KIDS II H3 uhrazeno
29.10.2019Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
15.11.2019Tomíška Antonín KIDS I H2 uhrazeno
5.11.2019Toth Jan Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
2.12.2018Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II H4 uhrazeno
13.8.2019Turek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
16.9.2019Tvrdek Tobiáš KIDS II H3 uhrazeno
8.11.2019Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
26.11.2019Urban Matěj KIDS II H5 uhrazeno
21.11.2019Urbánek Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
13.11.2019Urbánek Tomáš KIDS II H5 uhrazeno
23.11.2019Vachková Magdalena KIDS II D3 uhrazeno
21.11.2019Valachová Tereza Hasiči Dvořisko KIDS II D3 uhrazeno
21.11.2019Valenta Bohumil OCR Kids Poděbrady KIDS I H1 uhrazeno
21.11.2019Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS I D2 uhrazeno
24.11.2019Valentová Kristýna kadetky KIDS I D2 uhrazeno
20.11.2019Vaněk Tomáš OCR Kids Poděbrady KIDS I H2 uhrazeno
14.10.2019Vaněk Ondřej KIDS II H4 uhrazeno
20.11.2019Vaněk Adam OCR Kids Poděbrady KIDS I H1 uhrazeno
14.10.2019Vaněk Matěj KIDS II H5 uhrazeno
25.10.2019Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
25.11.2019Vávra Vratislav KIDS I H2 uhrazeno
3.11.2019Veckova Klárka KIDS II D4 uhrazeno
8.9.2019Vejnar Martin KIDS II H4 uhrazeno
26.11.2019Velán Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
14.11.2019Veselá Natálie KIDS I D2 uhrazeno
22.10.2019Vidlák Jakub KIDS II H4 uhrazeno
22.10.2019Vidlák Daniel KIDS I H2 uhrazeno
12.11.2019Vincent jr. Oldřich GRF F uhrazeno
3.11.2019Víravová Anička JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
24.11.2019Vladyka Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
17.11.2019Vlasák Šebastián KIDS II H3 uhrazeno
23.11.2019Vlček Matěj KIDS I H1 uhrazeno
23.6.2019Voborník Matěj KIDS II H4 uhrazeno
23.6.2019Voborník Radim KIDS I H2 uhrazeno
21.11.2019Vohralík Richard KIDS I H2 uhrazeno
17.10.2019Vojtíšková Linda KIDS II D3 uhrazeno
17.11.2019Vondráček Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
10.11.2019Vorel Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
6.11.2019Vosáhlo Jakub KIDS II H4 uhrazeno
16.11.2019Vovsová Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
16.11.2019Vovsová Eva KIDS II D5 uhrazeno
24.11.2019VRZÁŇ David BONASUSGYM KIDS II H4 uhrazeno
24.11.2019Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
24.11.2019Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
23.4.2019Wendler Jan UWG Plzeň KIDS II H3 uhrazeno
21.10.2019Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
25.10.2019Zahradník Lukáš KIDS I H1 uhrazeno
16.11.2019Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
17.11.2019Zavadil Adam KIDS II H5 uhrazeno
24.11.2019Zavoralova Alenka KIDS II D4 uhrazeno
24.11.2019Zavoralová Eliška KIDS II D5 uhrazeno
18.9.2019Zbranek Mikuláš KIDS I H1 uhrazeno
18.9.2019Zbranková Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
10.11.2019Ždila Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
1.12.2018Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II H3 uhrazeno
1.12.2018Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS I H2 uhrazeno
12.11.2019Zelinková Karolina treperendy KIDS II D5 uhrazeno
27.10.2019Zich Marek Lužany KIDS I H1 uhrazeno
18.9.2019Zichová Terezie Lužany KIDS I D2 uhrazeno
12.11.2019Žitný Kryštof Batman Přátelé přírody - Upírci KIDS I H2 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.