Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE / RUN OSTRAVA !!!

Statistika přihlášených

Trať
GRGR504
F14
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)141
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)111
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)94
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)59
TTýmy (čtyřčlenné)57
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)30
FFUN14
JMJunioři (2002 - 2005)9
JZJuniorky (2002 - 2005)3
Celkem přihlášených518

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
11.5.2019Babinec Dominik Marvel dream GR M uhrazeno
29.6.2019Badura David GR M uhrazeno
7.7.2019Bajar Petr GR M uhrazeno
19.6.2019Bajerová Jitka STG Kroměříž GR Z uhrazeno
19.6.2019balaz jan GR M uhrazeno
13.7.2019Barchanski Roman GR M2 uhrazeno
19.7.2019Barošová Pavlína GR Z uhrazeno
23.7.2019Bartečko Michal GR MIX uhrazeno
Tým: Mailo team↳ Kachyňová Žaneta
16.7.2019Bartošová Valerie GR Z uhrazeno
24.4.2019Bauer Michal GR M uhrazeno
23.7.2019Bednář Richard GR M uhrazeno
13.4.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
3.7.2019Bém Jan GR M uhrazeno
24.7.2019Bendl David #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
26.4.2019Bensch Michal Division Schlesien GR M2 uhrazeno
22.7.2019Benschová Renata Division Schlesien GR Z2 uhrazeno
23.7.2019Beran Dominik GR MIX uhrazeno
Tým: XXX↳ Oborná Kimberley
24.7.2019Binko Dominik TRIUMPHALIS GR M uhrazeno
15.7.2019Blahutová Barbora Spartan Gym GR MIX uhrazeno
Tým: Spartan Gym↳ Vepřek MartinKolšov
9.7.2019Bochňák Zbyněk GR M2 uhrazeno
23.6.2019Bodnárová Kristýna JK GR MIX uhrazeno
Tým: JK↳ Kaufmann Jiří
7.7.2019Bogar Petr GR M uhrazeno
10.7.2019Bogdalikova Blanka GR MIX uhrazeno
Tým: Tým 2↳ Bogdalík Tobias
2.4.2019Bohata Petr MJ! GR M uhrazeno
14.7.2019Bohm Jaroslav KAPEBAJA TEAM GR MIX uhrazeno
Tým: KAPEBAJA↳ Böhmová BarboraKAPEBAJA TEAM
31.5.2019Böhmová Lenka STG Karviná GR Z uhrazeno
31.5.2019Böhmová Andrea STG Karviná GR JZ uhrazeno
23.7.2019Bonaventura Denisa #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
11.7.2019Borowská Renata GR MIX uhrazeno
Tým: Boruwki↳ Borowski Zbyněk
30.6.2019Bosáková Markéta GR T uhrazeno
Tým: Drsňáci neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
16.7.2019Bradáč Martin GR M uhrazeno
2.7.2019Břečková Lucie GR T uhrazeno
Tým: Veticea vs. CTVet↳ Cienciala Stanislav
↳ Raška ŠtěpánCTVet s.r.o
↳ Žwaková JanaVeticea s.r.o
10.4.2019Brychtová Kateřina GR T uhrazeno
Tým: Pruhované Pandy↳ Bílková Hananrcymp
↳ Hoffmannová Veronika
↳ Sangho Aline
30.6.2019Buben Václav GR M uhrazeno
20.5.2019Bučko Zdeněk Ostravske Kalače GR MIX uhrazeno
Tým: Ostravske kalače↳ Bučková VeronikaOstravske Kalače
17.7.2019Buranský Kamil IRON RUNNERS GR M uhrazeno
12.7.2019Burčková Kateřina GR Z uhrazeno
17.7.2019Burian Josef GR JM uhrazeno
12.6.2019Burian Stanislav GR M uhrazeno
26.5.2019Butorová Lenka Extra Brno GR Z uhrazeno
15.7.2019Čáp Martin GR M uhrazeno
28.4.2019Čerbák Tomáš GR M uhrazeno
28.4.2019Čerbáková Tereza GR MIX uhrazeno
Tým: M+T↳ Dembowski Michal
22.7.2019Černava Tomáš GR M uhrazeno
22.7.2019Chmelarova Bara Extra Brno F F uhrazeno
28.6.2019Chobot Karel F F uhrazeno
30.6.2019Chocholouš Tomáš GR M uhrazeno
22.7.2019Chroboček David GR JM uhrazeno
16.4.2019Chudárek Jakub GR M uhrazeno
22.7.2019Cigan Petr GR M uhrazeno
26.4.2019Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
22.5.2019Čiháková Alexandra SRTG Rychnov nad Kněžnou GR MIX uhrazeno
Tým: STG RK↳ Žatečka JakubSTG Rychnov nad Kněžnou
30.6.2019Cingel Jan GR M uhrazeno
31.5.2019Daňková Eva STG Karviná F F uhrazeno
2.4.2019Darebná Petra SKP Maják GR Z uhrazeno
26.4.2019Dejlová Martina #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
22.6.2019Demjanovič Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
31.5.2019Demša Dominik STG Karviná GR M uhrazeno
18.7.2019Dlask Tomáš Skorogladiátoři GR M2 uhrazeno
12.4.2019Dlouhý Lukáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
17.7.2019Dobeš Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
30.6.2019Dobrocsanyiová Aneta GR Z uhrazeno
17.7.2019Dohnal Josef IRON RUNNERS GR M uhrazeno
14.7.2019Dohnal Jan GR M uhrazeno
22.7.2019Doleček Milan SRTG Rychnov nad Kněžnou GR M2 uhrazeno
26.4.2019Drdová Veronika GR MIX uhrazeno
Tým: Survivors↳ Grapl Ondřej
19.7.2019Dřeza Bronislav GR M2 uhrazeno
2.4.2019Drmola Jakub GR M uhrazeno
24.5.2019Dubec Robin GR M uhrazeno
20.7.2019Dubenský Antonín Extreme fecal runners GR MIX uhrazeno
Tým: Ursus papanasi runners↳ Černá NatálieExtreme Fecal Runners
17.6.2019Dufková Alena #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: GladiatorRaceTeam↳ Janák Miloš#GLADIATORRACETEAM
5.5.2019Ďuricová Patricie GR Z uhrazeno
16.4.2019Dvořáček Rudolf Bo crossfit Ostrava!!! GR M2 uhrazeno
14.4.2019Dvořáková Lucia #nebersetakvazne GR Z uhrazeno
1.7.2019Fajtlová Vlasta GR T uhrazeno
Tým: OMG↳ Bergrová Eva
↳ Elsnicová Daniela
↳ Kahounova Blanka
5.4.2019Feller Jan Predator Workout Brno GR MIX uhrazeno
Tým: PWBrno↳ Fellerová Zuzana
3.4.2019Fenclová Kateřina Fénix Plzeň K&M GR MIX uhrazeno
Tým: Fénix Plzeň K&M↳ Fencl Miroslav
28.5.2019Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
19.6.2019Fischer Martin GR M uhrazeno
13.5.2019Fléglová Blanka GR Z uhrazeno
8.7.2019Fojtik Marek GR M uhrazeno
17.7.2019Foltýnová Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
31.5.2019Foltynová Petra STG Karviná GR Z uhrazeno
13.6.2019Gadula Tomáš GR M uhrazeno
20.7.2019Gajdoš Martin GR M uhrazeno
4.4.2019Gajdošík Lukáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
7.7.2019Galvas Josef Bahňáci GR M2 uhrazeno
26.6.2019Garbová Sandy Gorilla Biker GR MIX uhrazeno
Tým: Gorilla Biker↳ Sentivan PetrG
4.6.2019Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
10.7.2019Goldová Zuzana GR Z uhrazeno
22.7.2019Graňáková Lenka GR Z2 uhrazeno
17.7.2019Grau Jakub Postřelmov GR M uhrazeno
22.7.2019Grecman Tomáš GR M nezaplaceno
16.7.2019Grofik Peter GR M uhrazeno
22.7.2019Groger Karel #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
31.5.2019Hahnová Daniela GR Z uhrazeno
29.4.2019Hampejsová Martina Šneci v běhu GR Z uhrazeno
18.6.2019Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
2.4.2019Hanáček Zbyněk GR M2 uhrazeno
8.4.2019Hanzelková Veronika GR Z uhrazeno
14.7.2019Havlat Marek GR M uhrazeno
24.7.2019Helcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
14.7.2019Helis František GR M uhrazeno
24.6.2019Hellová Jana GR Z uhrazeno
9.5.2019Hiersch Marek GR M2 uhrazeno
21.7.2019Hitka Štefan GR M2 uhrazeno
21.7.2019Hitková Veronika GR MIX uhrazeno
Tým: Hajtkovci↳ Hitka Tomáš
26.6.2019Hlásenská Andrea GR Z2 uhrazeno
26.6.2019Hlásenská Natálie GR Z uhrazeno
13.5.2019Hlavatá Martina GR Z uhrazeno
15.7.2019Hlavová Vendula EXTRA Brno GR Z uhrazeno
15.7.2019Hliváková Barbora GR Z uhrazeno
21.7.2019Hnátová Petra STG FM GR Z uhrazeno
28.6.2019Höfer Vojan Wild Snails GR M uhrazeno
16.7.2019Holušová Kateřina GR Z2 uhrazeno
28.6.2019Holý Dalibor JustBombGym Opava GR M2 uhrazeno
2.4.2019Hořák Jan MJ! GR M uhrazeno
2.4.2019Horak Petr MJ! GR M2 uhrazeno
23.7.2019Hořáková Veronika GR Z uhrazeno
23.7.2019Horka Jakub GR M uhrazeno
18.7.2019Hornychová Lenka F F uhrazeno
12.7.2019Hošek Martin Tygři GR M uhrazeno
20.6.2019Hošková Miroslava GR MIX uhrazeno
Tým: Hošani↳ Hošek Ladislav
3.6.2019Hrčka Martin GR JM uhrazeno
19.7.2019Hruška Tomáš GR MIX uhrazeno
Tým: Honeybadgers↳ Burešová Petra
19.6.2019Husták Tomáš Buřtíci Jihlava GR MIX uhrazeno
Tým: Hustícineobsazeno
14.7.2019Hýbl Jan GR MIX uhrazeno
Tým: Nechci zemřít↳ Molnárová Lenka
2.4.2019Jančík Jakub Lets Go Together F F uhrazeno
25.6.2019Janík Martin GR M uhrazeno
26.4.2019Janoš Petr flexfitnessolomouc GR M2 uhrazeno
15.7.2019Janosek Dalibor GR MIX uhrazeno
Tým: Dali&Lenča↳ Maňasová Lenka
30.4.2019Jelínek Jaromír GR M2 uhrazeno
20.7.2019Jelínková Andrea GR Z2 uhrazeno
30.4.2019Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 uhrazeno
1.7.2019Jilemnická Kateřina BRUTÁLNÍ PRINCEZNY GR Z uhrazeno
11.4.2019Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov GR M2 uhrazeno
11.4.2019Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov GR Z2 uhrazeno
4.6.2019Jurčíková Anna GR Z uhrazeno
11.6.2019Kabrhel Jan Šneci Litomyšl GR MIX uhrazeno
Tým: Šneci Litomyšl↳ Kabrhelová PavlínaŠneci Litomyšl
2.4.2019Kadeřábková Iva GR Z uhrazeno
30.6.2019Kamír Alois Běžec + GR M uhrazeno
23.7.2019Káňa Lukáš GR M uhrazeno
14.5.2019Káňová Lucie 1.SPP GR Z uhrazeno
4.6.2019Karanská Hana GR Z uhrazeno
30.6.2019Kašparová Zuzana GR Z uhrazeno
2.4.2019Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
22.7.2019Kepáková Lucie Barbarian extreme team GR Z uhrazeno
31.5.2019Kielkovská Alena STG Karviná GR Z uhrazeno
10.6.2019Klobáska Lukáš #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Poprvé spolu↳ Šlahůnková Nikola
30.4.2019Klusová Hana GR Z uhrazeno
17.4.2019Koběluš Jaromír GR M2 uhrazeno
23.7.2019Kocourková Romana GR Z uhrazeno
19.7.2019Kočvara Jiří ALinvest Břidličná GR M2 uhrazeno
22.4.2019Kolář Jiří Predator workout Brno GR M2 uhrazeno
22.4.2019Kolářová Šárka Predator workout Brno GR Z2 uhrazeno
24.6.2019Kolek Jiří Kamil GR M uhrazeno
5.6.2019Kolenčík Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
14.7.2019Koltun Tomáš GR M uhrazeno
9.7.2019Korbel Radim GR M uhrazeno
4.7.2019Korytova Kateřina #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
11.7.2019Košíková Aneta Liptaň GR Z uhrazeno
18.7.2019Kotík Tomáš Skorogladiátoři GR M2 uhrazeno
22.7.2019Koudelková Lucie #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
18.7.2019Kováč Michal GR M uhrazeno
23.6.2019Kožaný Martin GR M uhrazeno
9.7.2019Kożdoń Sandra Orlica GR Z uhrazeno
18.6.2019Krajčovič David GR MIX uhrazeno
Tým: My Dva↳ Krajčovičová Jana
30.5.2019Kralova Tereza GR Z uhrazeno
22.7.2019Křístek Petr Slezská univerzita v Opavě GR M uhrazeno
22.7.2019Křístek Filip GR M nezaplaceno
9.4.2019Křížková Gabriela GR Z uhrazeno
1.7.2019Krška Marek GR MIX uhrazeno
Tým: Lemrouchneobsazeno
24.7.2019Krutilová Lenka Spartan Otrokovice GR Z2 nezaplaceno
25.6.2019Krýsl Miloslav Orel Rtyně GR MIX uhrazeno
Tým: Orel Rtyně↳ Frýbová NikolaOrel Rtyně v Podkrkonoší
27.6.2019Kubala Miroslav SDHFNO GR M2 uhrazeno
27.6.2019Kubala Vojtěch GR JM uhrazeno
19.7.2019Kubesova Katerina F F nezaplaceno
20.4.2019Kubíček Rudolf GR M uhrazeno
29.6.2019kubíček Jaroslav box Havířov GR M2 uhrazeno
23.7.2019Kubíčková Nikol GR Z uhrazeno
19.7.2019Kubínová Jana Ostrý trénink GR Z uhrazeno
8.5.2019Kubla Pavel SRTG Orlová GR M2 uhrazeno
2.4.2019Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
18.7.2019Kuchařová Jana GR MIX uhrazeno
Tým: Chleba z máslem↳ Bubeník MichalChleba z máslem
27.6.2019Kudlová Natálie The Rebels Initiative GR Z uhrazeno
19.7.2019Kukučka Ondřej #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
3.4.2019Kukula Michal Skorolezci GR M uhrazeno
3.4.2019Kukulová Nikola Skorolezci GR Z uhrazeno
22.7.2019Kulhánek Martin Jedna Dva Tři GR MIX uhrazeno
Tým: Jedna Dva Tři↳ Kadlčíková BarboraJedna Dva Tři
31.5.2019Kundisová Lívia EXTRA Brno GR Z uhrazeno
11.6.2019Kuník Jiří GR M2 uhrazeno
11.6.2019Kuníková Nikol F F uhrazeno
15.6.2019Kurňavka Ivane 100%KGcrew GR M2 uhrazeno
4.7.2019Kutáčová Kateřina Gladiatorraceteam GR Z2 uhrazeno
30.4.2019Kvak Lukáš GR M uhrazeno
26.6.2019Kyjovský Matěj #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Kozush Team↳ Kožuchová Veronika
22.6.2019Lach Jiří GR M uhrazeno
20.7.2019Langerová Petra Svídnický extrém GR Z uhrazeno
2.4.2019Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Vlaštovičky↳ Laštovičková Lenka
10.4.2019Laštovička Martin GR M uhrazeno
24.7.2019Lesniak Lukáš STG Karviná GR M uhrazeno
6.4.2019Libigerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
25.6.2019Lichnovský Radim GR M uhrazeno
16.4.2019Lípa Jaroslav Bo crossfit Ostrava!!! GR M2 uhrazeno
2.4.2019Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
25.6.2019Littner Lukáš Gorilla Biker GR T uhrazeno
Tým: Gorilla Biker↳ Studenský MiroslavGorilla biker
↳ Garba Petr
↳ Vostárek Aleš
23.7.2019Lokajíčková Klára AF team plzen GR Z uhrazeno
22.7.2019Lokajíčková Miluše GR Z2 uhrazeno
12.7.2019Lopušná Martina GR Z uhrazeno
10.4.2019Lorencová Martina GR Z2 uhrazeno
29.4.2019Ludvík Petr GR M2 uhrazeno
28.6.2019Macáková Veronika GR Z uhrazeno
22.7.2019Máčala Daniel GR M uhrazeno
23.6.2019Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
14.7.2019Macháč Petr GR M uhrazeno
22.7.2019Machala Adam GR JM uhrazeno
23.7.2019Machalík Jan GR M uhrazeno
15.6.2019Málek Petr GR M uhrazeno
1.7.2019Mařádek David Zewlaci GR T uhrazeno
Tým: Zewlaci↳ Bařina MartinZewlaci
↳ Mařádek Petr
neobsazeno
12.4.2019Maršalíková Tereza GR Z uhrazeno
20.7.2019Martínková Lucie GR MIX uhrazeno
Tým: Martínkovi↳ Martínek Radek
8.5.2019Marunič Jan STG Orlova GR M2 uhrazeno
1.7.2019Matějíček Robert Brutální princezny GR M uhrazeno
8.6.2019Matuskova Kamila GR Z uhrazeno
20.6.2019Mazurová Nikola GR Z uhrazeno
30.6.2019Menoušek Martin VF Sport Team Černá Hora GR M uhrazeno
12.7.2019Mevald Filip GR M uhrazeno
11.4.2019Mevald Dalibor SKP Maják GR M uhrazeno
28.5.2019Mikulcová Lenka GR Z uhrazeno
22.4.2019Mikyska Václav GR M2 uhrazeno
23.7.2019Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
30.6.2019Minksová Marie GR MIX uhrazeno
Tým: STG KM↳ Peňás Jakub
11.7.2019MLÝNEK RADIM GR M2 uhrazeno
18.5.2019Mokryš Dominik GR M uhrazeno
1.7.2019Moravcová Gabriela GR Z2 uhrazeno
21.7.2019Moravec Antonín OLD STARS GR M2 uhrazeno
10.7.2019Morcinková Karolina GR MIX uhrazeno
Tým: Přemožitelé↳ Morcinek David
15.4.2019Mrázková Jolana GR Z2 uhrazeno
24.6.2019Mrozek Milan F F uhrazeno
9.4.2019mucha jiri komar tým GR M2 uhrazeno
30.6.2019Müller Michal SRTG Česká Třebová GR M uhrazeno
30.6.2019Muťka Jakub GR M uhrazeno
28.6.2019Myška Radek GR M uhrazeno
25.4.2019Nademlejnský Vojtěch Bo crossfit Ostrava!!! GR M uhrazeno
20.6.2019Návrat Jan RUN magazine team GR M2 uhrazeno
11.6.2019Návratová Nikola GR Z uhrazeno
14.5.2019Nečas Vladimír GR M2 uhrazeno
23.6.2019Nečas Lubomír GR M2 uhrazeno
23.7.2019Nečasová Anežka GR Z uhrazeno
12.4.2019NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
7.5.2019Novák Jan GR M uhrazeno
1.7.2019Nováková Radmila GR Z uhrazeno
17.6.2019Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
11.5.2019Nováková Blanka GR Z uhrazeno
17.6.2019Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
12.7.2019Novotná Tomanová Klára GR Z uhrazeno
16.4.2019Očadlík Martin GR M uhrazeno
1.5.2019Ochoc Thomas GR MIX uhrazeno
Tým: JT↳ Humlová Jana
24.6.2019Olsakova Veronika GR MIX uhrazeno
Tým: Stred vesmiru↳ Olsak Tomas
23.5.2019Olšavský Nikolas SRTG RK GR MIX uhrazeno
Tým: STG RK junior↳ Žatečková NatálieSTG Rychnov nad Kněžnou
2.6.2019Olšavský Marian STG RK GR M uhrazeno
27.6.2019omacht Daniel Faldíci GR T uhrazeno
Tým: Faldíci↳ Hoznauer KilianFaldíci
↳ Koudar Jakub František Faldíci
↳ Wójtowicz Marek
16.7.2019Ondovčáková Alice F F uhrazeno
13.6.2019Ondráček Hynek H.E.A.T. Heroes race team GR MIX uhrazeno
Tým: H.E.A.T. Heroes race team↳ Kalusova Sabina
8.7.2019Opršal Václav GR MIX uhrazeno
Tým: ZOMA↳ Golembiovská Zuzana
24.6.2019Ottová Kamila GR Z uhrazeno
2.4.2019Ouředník Vít GR M uhrazeno
19.7.2019Ouředníková Iva F F uhrazeno
24.7.2019Palacký Petr GR M uhrazeno
13.7.2019Panáč Vojtěch PSCO GR JM uhrazeno
23.6.2019Panak Bretislav GR T uhrazeno
Tým: Społeczność plukovnika Grzegorza Brzęczyszczykiewicza z Chrząszczyżewoszyc. Towarzystwo kulturalne, społeczne, ciekawe, relaksujące i edukacyjne.↳ Kantor Ondrej
↳ Sikora Lukas
↳ Gazda Viktor
23.7.2019Párkányová Nela Bo crossfit Ostrava!!! GR Z uhrazeno
4.5.2019Pašek Jiří GR M uhrazeno
10.4.2019Pátek Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
30.6.2019Pavloňová Hana GR Z uhrazeno
22.7.2019Pawerová Barbora GR MIX uhrazeno
Tým: Pomalejší↳ Chmiel Martin
29.6.2019Peršín Jakub Just Bomb Gym Opava GR M uhrazeno
18.7.2019Picek Ladislav Skorogladiátoři GR M2 uhrazeno
23.7.2019Piechowicz Adam GR T uhrazeno
Tým: Hard to kill↳ Kucharczyk Tomáš
↳ Sokansky Marek
↳ Strapek Vojtěch
30.6.2019Piskořová Miroslava GR Z2 uhrazeno
30.6.2019Plonka Viktor GR M uhrazeno
4.4.2019Podaný Lubomír GR M uhrazeno
4.7.2019Podolská Hana STG Opava GR Z2 uhrazeno
16.7.2019Podzimek Jan F F uhrazeno
17.7.2019Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
15.7.2019Pokorná Kateřina Predator Workout Brno GR MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Hurt LukášPredator Workout Brno
2.6.2019Polívka Karel GR MIX uhrazeno
Tým: Polívkovic↳ Polívková Lucie
21.5.2019Pollak Michal GR M uhrazeno
12.7.2019Prachař Matouš GR M uhrazeno
30.4.2019Pravdová Petra GR Z uhrazeno
31.5.2019Pravdova Xenie LK Mokre Lazce GR Z2 uhrazeno
13.7.2019Pribula Andrzej GR M uhrazeno
18.6.2019Přidalová Bohuslava GR Z uhrazeno
3.6.2019Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
3.4.2019Procházka Roman #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
16.7.2019Procházková Martina Mk Seitl Ostrava GR Z2 uhrazeno
2.4.2019Prokopová Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
18.7.2019Psota Patrik GR M uhrazeno
20.6.2019Pustková Lucie GR Z uhrazeno
17.6.2019Rais Petr GR T uhrazeno
Tým: Polomáčení↳ Zvolánek Tomáš
↳ Martiš Tomáš
↳ Rais Vojtěch
7.7.2019Randus Josef AC Sportguides team GR M2 uhrazeno
20.7.2019Řeháčková Lenka GR MIX uhrazeno
Tým: Úžasňáci↳ Havlásek JanSVVAT
24.7.2019Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM F F uhrazeno
6.6.2019Repaň Petr Moravskoslezský spolek na ochranu zvířat GR M uhrazeno
19.5.2019Režňák Lukáš Bo crossfit Ostrava!!! GR M uhrazeno
6.7.2019Rosypal Martin GR M uhrazeno
23.6.2019Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR T uhrazeno
Tým: Slow runners↳ Dudek Petr
↳ Kvapil Jan
↳ Macek Lumír
23.4.2019Rudinská Veronika BO Crossfit Ostrava !!! GR Z uhrazeno
18.5.2019Rudinský Marián BO Crossfit Ostrava !!! GR M uhrazeno
27.6.2019Růžičková Šárka The Rebels Initiative GR Z uhrazeno
24.7.2019Ryba Michal #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
12.5.2019Rybář Pavel GR M2 uhrazeno
2.4.2019Šafařík Jiří #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Speedy Ducks↳ Šafaříková KateřinaRUN magazine team
30.6.2019Sala Michal GR M uhrazeno
19.6.2019Salamonová Lenka GR Z2 uhrazeno
15.6.2019Šamárek Ondřej GR JM uhrazeno
12.7.2019Sanetrník David GR M uhrazeno
14.7.2019Šarmírová Michaela GR Z uhrazeno
15.4.2019Ščepán Miroslav GR M2 uhrazeno
21.7.2019Schmiedt Tomáš GR M2 nezaplaceno
27.6.2019Sečkář Pavel Losers Initiative GR M uhrazeno
6.6.2019Sembol Tomas GR M uhrazeno
24.7.2019Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
8.6.2019Škodík Libor GR M uhrazeno
12.7.2019Skokan Petr Olympia Spartan Training KH GR M uhrazeno
14.7.2019Skrehot Tomas GR M uhrazeno
2.4.2019Slaninová Nikol Mk Seitl Ostrava GR Z uhrazeno
27.6.2019Slavíček Josef #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
10.6.2019Slažanský Martin GR M uhrazeno
24.4.2019Šlejhar Rostislav GR T uhrazeno
Tým: Vygrcaná sekaná↳ Vicher Martin
↳ Šlejharová Michaela
↳ Vichrova Sandra
18.7.2019Slepánek Jiří GR M nezaplaceno
18.7.2019Slezáčková Klára F F uhrazeno
18.7.2019Slezáčková Vladimíra F F uhrazeno
30.6.2019Slischková Kateřina GR Z uhrazeno
3.4.2019Šmerdová Alexandra GR JZ uhrazeno
23.7.2019Šnýdr Pavel OCR TEAM Lanškroun GR M uhrazeno
19.7.2019Šoltys Cyril Vemínko GR M uhrazeno
9.4.2019Sotona Petr Kolín GR M2 uhrazeno
14.7.2019Sotonová Monika GR Z uhrazeno
30.6.2019Sovík Michal DEK GR M uhrazeno
29.4.2019Srbová Lenka Osmička GR T uhrazeno
Tým: Osmička↳ Neužil JiříOsmička
↳ Koldovská TerezaOsmička
↳ Cingrošová AliceOsmička
14.7.2019Stark Katrin The Rebels Initiative GR Z uhrazeno
9.4.2019Stavinoha Jan GR M uhrazeno
10.6.2019Steffková Lucie GR MIX uhrazeno
Tým: Cherry Team↳ Steffek David
30.6.2019Štibrányi Tomáš GR M uhrazeno
11.7.2019Stiska Petr GR M uhrazeno
30.6.2019Stoch Jiří Vařené, pečené koleno. :-) GR M2 uhrazeno
24.7.2019Stryjová Gabriela GR Z uhrazeno
31.5.2019Suchánková Romana STG Karviná GR Z uhrazeno
3.7.2019Šugárek Jáchym Bo crossfit Ostrava!!! GR JM uhrazeno
16.4.2019Šugárková Petra Bo crossfit Ostrava!!! GR Z2 uhrazeno
24.4.2019Sůrová Adéla #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
30.6.2019Surovková Petra GR MIX uhrazeno
Tým: komeťáci↳ Surovka Petr
22.7.2019Suruvková Petra GR T uhrazeno
Tým: Drým Tým Zátišíneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
24.6.2019Šustal Marian GR M uhrazeno
19.7.2019Šutka Michal GR T uhrazeno
Tým: PAPAMAMI↳ Skýpalová Martina
↳ Cieslawska Pavla
↳ Cieslawski Pavel
6.6.2019Švadlák Petr Svídnický Extrém Team GR M2 uhrazeno
11.4.2019Švancara Jiří GR M uhrazeno
16.4.2019Svoboda Marek GR M uhrazeno
30.6.2019Sýkorová Kirsten GR MIX uhrazeno
Tým: Marek&Kirsten↳ Koželuh Marek
26.6.2019Szablatura David GR M2 uhrazeno
31.5.2019Sznapka Petr STG Karviná GR M uhrazeno
23.7.2019Teluch Ondrej GR M uhrazeno
19.7.2019Tichy Milan GR M2 uhrazeno
14.7.2019Tichý Petr GR M2 uhrazeno
28.6.2019Tillingerová Kateřina GR Z uhrazeno
21.7.2019Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team GR Z uhrazeno
23.4.2019Tomanová Monika SRTG Praha GR Z2 uhrazeno
3.4.2019Tomanová Ivana GR Z uhrazeno
17.7.2019Tomková Denisa GR Z nezaplaceno
19.6.2019Trčka Stanislav GR M uhrazeno
7.7.2019Tripšanský Tomáš KTB fitness Kroměříž GR M uhrazeno
15.7.2019Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
20.7.2019Trubač Lukáš KTB fitness Kromeříž GR MIX uhrazeno
Tým: Stg Kroměříž ↳ Kašíková PetraStg Kroměříž
26.6.2019Trumpich Kamil GR M uhrazeno
11.6.2019Trusina Petr Extreme fecal runners GR MIX uhrazeno
Tým: Brněnský Duchny↳ Růžičková DanaExtreme Fecal Runners
8.4.2019Turečková Simona #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Ederer↳ Tureček Jakub#GLADIATORRACETEAM
27.5.2019Tužil Jiří GR T uhrazeno
Tým: Funteam↳ Pláničková Lenka
↳ Tužilová Kristýna
↳ Valiga Matěj#GLADIATORRACETEAM
27.4.2019Tvrdá Romana GR Z uhrazeno
20.7.2019Uhrová Lucie GR Z uhrazeno
20.7.2019Uhrová Radomíra GR Z2 uhrazeno
28.6.2019Úlehla Aleš Respect GR M2 uhrazeno
23.7.2019Vacek Pavel borci TRX GR M uhrazeno
29.4.2019Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
15.7.2019Valachovičová Adela GR MIX uhrazeno
Tým: Kubadel↳ Prelovský Jakub
10.6.2019Valentová Lenka GR Z uhrazeno
10.7.2019Válková Lenka Liptaň GR Z2 uhrazeno
19.7.2019Váňová Marketa GR MIX uhrazeno
Tým: deathrace↳ Tomšů Martin
31.5.2019Vašíček Tomáš SK Hranice GR M uhrazeno
9.5.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
24.7.2019Večerníková Barbora Wild snails GR JZ uhrazeno
3.4.2019Velisek Jan STG Spořice GR M uhrazeno
18.6.2019Verešová Věra PČR GR MIX uhrazeno
Tým: Aja↳ Šústek Tomáš
22.7.2019Veselý Petr Zamakejsi GR M uhrazeno
12.5.2019Víchová Alžběta GR MIX uhrazeno
Tým: Nemáme rozum↳ Vicha Simon
21.4.2019Víšek Tadeáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
4.6.2019Vitešník Radek GR M uhrazeno
28.4.2019Vítovec Marek GR M uhrazeno
21.5.2019Vjačka Tomáš Bo crossfit Ostrava!!! GR M uhrazeno
21.7.2019Vodrážka Michal GR M nezaplaceno
10.5.2019Vokurka Vlastislav #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
16.6.2019Vranová Markéta Extreme Fecal Runners GR MIX uhrazeno
Tým: Extreme Fecal Runners↳ Ehl MichalExtreme fecal runners
10.4.2019Vrbíková Petra GR Z uhrazeno
18.6.2019Vyvialová Petra GR Z uhrazeno
28.6.2019Wagnerová Jana Potštát GR Z uhrazeno
12.7.2019Weishaupt Martin Tygři GR M uhrazeno
17.7.2019Wiaczka Jindřich GR M2 uhrazeno
23.7.2019Wodecki Jiří GR M uhrazeno
22.4.2019Wolf David GR MIX uhrazeno
Tým: Pandy↳ Chytilová Michaela
11.6.2019Zaleski Filip GR M2 uhrazeno
28.5.2019Zaoralová Pavlína GR Z uhrazeno
29.4.2019Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
25.6.2019Zdarsa Michal GR M uhrazeno
3.4.2019Ždímal Michal Ždimiators GR M uhrazeno
24.7.2019Zdvyhal Miroslav GR M uhrazeno
15.4.2019Zejdová Lenka GR Z uhrazeno
15.4.2019Zejdová Soňa GR Z uhrazeno
3.4.2019Zemčíková Petra #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
22.7.2019Zezula Martin GR M2 uhrazeno
3.4.2019Zikmund Martin GR M uhrazeno
9.7.2019Zimová Veronika GR Z uhrazeno
13.5.2019Žitný Alexander STG Hradec Králové GR M uhrazeno
19.7.2019Zogata Roman KaŠe GR MIX uhrazeno
Tým: KaŠeneobsazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.