Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE / RUN OSTRAVA !!!

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II56
KIDS IKIDS I28
KFKids Family18
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2008 - 200919
FKIDS FAMILY18
D3Dívky - rok narození 2008 - 200913
D4Dívky - rok narození 2006 - 200712
H2Chlapci - rok narození 2010 - 201112
H4Chlapci - rok narození 2006 - 200710
H1Chlapci - rok narození 2012 - 20136
D2Dívky - rok narození 2010 - 20116
D1Dívky - rok narození 2012 - 20134
H5Chlapci - rok narození 2004 - 20051
D5Dívky - rok narození 2004 - 20051
Celkem přihlášených102

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
24.7.2019Báča Daniel Kids Family F uhrazeno
19.7.2019Beneš Tomáš KIDS I H1 uhrazeno
23.7.2019Benschová Eliška Division Schlesien Kids Family F uhrazeno
23.7.2019Benschová Nela Division Schlesien Kids Family F uhrazeno
13.7.2019Beroun Tadeáš KIDS II H3 uhrazeno
2.7.2019Bočej Daniel KIDS II H4 uhrazeno
18.7.2019Borková Nela Kids Family F uhrazeno
16.7.2019Bučko Sebastian Ostravske Kalače KIDS II H4 uhrazeno
23.7.2019Bulička Jakub KIDS II H3 uhrazeno
23.7.2019Bulička Matěj KIDS II H5 uhrazeno
11.7.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D3 uhrazeno
19.7.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
17.7.2019Čubová Nela Gymnastický klub-TJ Sokol Kopřivnice KIDS I D2 uhrazeno
1.6.2019Daněk Šimon STG Karviná KIDS II H3 uhrazeno
1.6.2019Daňková Eliška STG Karviná KIDS II D4 uhrazeno
22.7.2019David Frantisek KIDS I H2 uhrazeno
21.7.2019Davídková Lucie Judo Beskydy Kids Family F uhrazeno
18.7.2019Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II D4 uhrazeno
22.7.2019Davidova Eliška KIDS I D1 uhrazeno
16.7.2019Fajčík Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
22.7.2019Forbelská Lenka KIDS II D4 uhrazeno
22.7.2019Forbelský Michal KIDS II H3 uhrazeno
22.7.2019Gajdos Dominik KIDS II H3 uhrazeno
9.6.2019Gajdová Bára SK Crossweightliftinggym Bohumín z.s. KIDS II D3 uhrazeno
4.6.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
30.6.2019Graňák Dominik KIDS II H3 uhrazeno
27.6.2019Hellebrant Štěpán Kids Family F uhrazeno
21.6.2019Hošek Jakub KIDS II H4 uhrazeno
21.6.2019Hošková Nikola KIDS I D2 uhrazeno
21.6.2019Hradilová Ludmila KIDS II D3 uhrazeno
22.7.2019Hrdlička Petr Kids Family F uhrazeno
9.4.2019Jelínková Kristýna Brno KIDS II D4 uhrazeno
11.4.2019Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II H4 uhrazeno
11.4.2019Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II D3 uhrazeno
20.7.2019Jurásková Tereza SK Atletika Hranice KIDS II D3 uhrazeno
18.7.2019Jurek Daniel KIDS II H3 uhrazeno
18.7.2019Jurek David Kids Family F uhrazeno
16.6.2019Juřicová Barbora KIDS II D3 uhrazeno
9.6.2019Kabrhel Jan Šneci Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
9.6.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
14.7.2019Kandalík Kryštof Team ATTFIS KIDS II H3 uhrazeno
14.7.2019Kandalíková Nina Team ATTFIS KIDS I D1 uhrazeno
22.4.2019Karaivanova Kristýna Predator workout Brno KIDS II D5 uhrazeno
22.7.2019Karola David KIDS II H4 uhrazeno
22.7.2019Kavka Lukáš KIDS I H1 uhrazeno
24.6.2019Klemm Alexandr Kids Family F uhrazeno
23.6.2019Kožaný Kryštof KIDS I H2 uhrazeno
15.7.2019Kramule Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
15.7.2019Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
3.6.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
13.7.2019Kroupa Jakub KIDS I H2 uhrazeno
27.6.2019Kubala Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
27.6.2019Kubalová Tereza KIDS II D4 uhrazeno
30.6.2019Kupčák Vojtěch KIDS I H1 uhrazeno
30.5.2019Lorenc Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
29.5.2019Lorencová Michaela KIDS II D4 uhrazeno
9.4.2019Macek David komar tým KIDS II H4 uhrazeno
22.7.2019Marešová Viktorie Jedna Dva Tři Kids Family F uhrazeno
16.7.2019Mazáč Michal AKEZ Kopřivnice KIDS I H2 uhrazeno
16.7.2019Mazáč Jakub BK Příbor KIDS II H3 uhrazeno
24.7.2019Mazáková Kristýna Kids Family F uhrazeno
10.7.2019Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I H2 uhrazeno
18.7.2019Michlík Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
17.7.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
17.7.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
17.6.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
31.5.2019Pavlíčková Patricie STG Karviná KIDS II D3 uhrazeno
18.7.2019Pavlíčková Jana KIDS II D4 uhrazeno
30.6.2019Pieczka Tadeáš KIDS II H3 uhrazeno
30.6.2019Pieczková Karolína KIDS II D4 uhrazeno
29.5.2019Pielesz Izabela KIDS II D3 uhrazeno
4.6.2019Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
9.7.2019Růža Dominik GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
12.5.2019Rybář Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
12.7.2019Skokan Petr Olympia Spartan Training KH Kids Family F uhrazeno
30.4.2019Šlejhar Rostislav KIDS I H1 uhrazeno
21.7.2019Šmehlíková Klára Kids Family F uhrazeno
3.4.2019Šmerda Vladan KIDS I H2 uhrazeno
17.7.2019Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS II D3 uhrazeno
19.7.2019Špok Stanislav KIDS II H3 uhrazeno
12.7.2019Štěpánková Klárka SK ČERNÉ PLÍCE KIDS I D2 uhrazeno
21.7.2019Strachoň Cyril KIDS II H4 uhrazeno
23.7.2019Stryja Jáchym KIDS II H3 uhrazeno
23.7.2019Stryjová Klára KIDS I D1 uhrazeno
23.7.2019Stryjová Bára KIDS I D1 uhrazeno
30.6.2019Surovka Oliver KIDS II H4 uhrazeno
30.6.2019Surovková Nela KIDS II D3 uhrazeno
26.6.2019Szablatura Jan KIDS I H2 uhrazeno
31.5.2019Sznapka Jan STG Karviná KIDS I H1 uhrazeno
31.5.2019Sznapka Jakub STG Karviná KIDS I H2 uhrazeno
19.7.2019Tomšů Klára Kids Family F uhrazeno
29.5.2019Vicher Martin Kids Family F uhrazeno
24.7.2019Vládíková Karolina KIDS II D4 nezaplaceno
23.7.2019Volný Matyáš Kids Family F uhrazeno
17.7.2019Werlík Petr KIDS I H2 uhrazeno
20.7.2019Zábršová Natálie Brno KIDS I D2 uhrazeno
22.6.2019ŽÁČKOVÁ Amálka KIDS II D3 uhrazeno
21.7.2019Zápalková Aneta STG FM KIDS II D3 uhrazeno
18.6.2019Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
18.6.2019Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
19.7.2019Zogata Dominik Kids Family F uhrazeno
19.7.2019Zogata Ondřej Kids Family F uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.