Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE / RUN OSTRAVA !!!

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II56
KIDS IKIDS I28
KFKids Family18
Kategorie
19
18
13
12
12
10
6
6
4
1
1
Celkem přihlášených102

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
24.7.2019Báča Daniel Kids Family uhrazeno
19.7.2019Beneš Tomáš KIDS I uhrazeno
23.7.2019Benschová Nela Division Schlesien Kids Family uhrazeno
23.7.2019Benschová Eliška Division Schlesien Kids Family uhrazeno
13.7.2019Beroun Tadeáš KIDS II uhrazeno
2.7.2019Bočej Daniel KIDS II uhrazeno
18.7.2019Borková Nela Kids Family uhrazeno
16.7.2019Bučko Sebastian Ostravske Kalače KIDS II uhrazeno
23.7.2019Bulička Matěj KIDS II uhrazeno
23.7.2019Bulička Jakub KIDS II uhrazeno
11.7.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II uhrazeno
19.7.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
17.7.2019Čubová Nela Gymnastický klub-TJ Sokol Kopřivnice KIDS I uhrazeno
1.6.2019Daněk Šimon STG Karviná KIDS II uhrazeno
1.6.2019Daňková Eliška STG Karviná KIDS II uhrazeno
22.7.2019David Frantisek KIDS I uhrazeno
18.7.2019Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II uhrazeno
21.7.2019Davídková Lucie Judo Beskydy Kids Family uhrazeno
22.7.2019Davidova Eliška KIDS I uhrazeno
16.7.2019Fajčík Tomáš KIDS II uhrazeno
22.7.2019Forbelská Lenka KIDS II uhrazeno
22.7.2019Forbelský Michal KIDS II uhrazeno
22.7.2019Gajdos Dominik KIDS II uhrazeno
9.6.2019Gajdová Bára SK Crossweightliftinggym Bohumín z.s. KIDS II uhrazeno
4.6.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
30.6.2019Graňák Dominik KIDS II uhrazeno
27.6.2019Hellebrant Štěpán Kids Family uhrazeno
21.6.2019Hošek Jakub KIDS II uhrazeno
21.6.2019Hošková Nikola KIDS I uhrazeno
21.6.2019Hradilová Ludmila KIDS II uhrazeno
22.7.2019Hrdlička Petr Kids Family uhrazeno
9.4.2019Jelínková Kristýna Brno KIDS II uhrazeno
11.4.2019Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II uhrazeno
11.4.2019Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II uhrazeno
20.7.2019Jurásková Tereza SK Atletika Hranice KIDS II uhrazeno
18.7.2019Jurek David Kids Family uhrazeno
18.7.2019Jurek Daniel KIDS II uhrazeno
16.6.2019Juřicová Barbora KIDS II uhrazeno
9.6.2019Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
9.6.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II uhrazeno
14.7.2019Kandalík Kryštof Team ATTFIS KIDS II uhrazeno
14.7.2019Kandalíková Nina Team ATTFIS KIDS I uhrazeno
22.4.2019Karaivanova Kristýna Predator workout Brno KIDS II uhrazeno
22.7.2019Karola David KIDS II uhrazeno
22.7.2019Kavka Lukáš KIDS I uhrazeno
24.6.2019Klemm Alexandr Kids Family uhrazeno
23.6.2019Kožaný Kryštof KIDS I uhrazeno
15.7.2019Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
15.7.2019Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.6.2019Krejčíková Zuzana KIDS II uhrazeno
13.7.2019Kroupa Jakub KIDS I uhrazeno
27.6.2019Kubala Tomáš KIDS II uhrazeno
27.6.2019Kubalová Tereza KIDS II uhrazeno
30.6.2019Kupčák Vojtěch KIDS I uhrazeno
30.5.2019Lorenc Vojtěch KIDS I uhrazeno
29.5.2019Lorencová Michaela KIDS II uhrazeno
9.4.2019Macek David komar tým KIDS II uhrazeno
22.7.2019Marešová Viktorie Jedna Dva Tři Kids Family uhrazeno
16.7.2019Mazáč Michal AKEZ Kopřivnice KIDS I uhrazeno
16.7.2019Mazáč Jakub BK Příbor KIDS II uhrazeno
24.7.2019Mazáková Kristýna Kids Family uhrazeno
10.7.2019Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I uhrazeno
18.7.2019Michlík Tomáš KIDS II uhrazeno
17.7.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
17.7.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
17.6.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
18.7.2019Pavlíčková Jana Taekwon-do Joomuk FM KIDS II uhrazeno
31.5.2019Pavlíčková Patricie STG Karviná KIDS II uhrazeno
30.6.2019Pieczka Tadeáš KIDS II uhrazeno
30.6.2019Pieczková Karolína KIDS II uhrazeno
29.5.2019Pielesz Izabela KIDS II uhrazeno
4.6.2019Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
9.7.2019Růža Dominik GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
12.5.2019Rybář Lukáš KIDS II uhrazeno
12.7.2019Skokan Petr Olympia Spartan Training KH Kids Family uhrazeno
30.4.2019Šlejhar Rostislav KIDS I uhrazeno
21.7.2019Šmehlíková Klára Kids Family uhrazeno
3.4.2019Šmerda Vladan KIDS I uhrazeno
17.7.2019Šnýdrová Sabina KIDS II uhrazeno
19.7.2019Špok Stanislav KIDS II uhrazeno
12.7.2019Štěpánková Klárka SK ČERNÉ PLÍCE KIDS I uhrazeno
21.7.2019Strachoň Cyril KIDS II uhrazeno
23.7.2019Stryja Jáchym KIDS II uhrazeno
23.7.2019Stryjová Klára KIDS I uhrazeno
23.7.2019Stryjová Bára KIDS I uhrazeno
30.6.2019Surovka Oliver KIDS II uhrazeno
30.6.2019Surovková Nela KIDS II uhrazeno
26.6.2019Szablatura Jan KIDS I uhrazeno
31.5.2019Sznapka Jan STG Karviná KIDS I uhrazeno
31.5.2019Sznapka Jakub STG Karviná KIDS I uhrazeno
19.7.2019Tomšů Klára Kids Family uhrazeno
29.5.2019Vicher Martin Kids Family uhrazeno
24.7.2019Vládíková Karolina KIDS II nezaplaceno
23.7.2019Volný Matyáš Kids Family uhrazeno
17.7.2019Werlík Petr KIDS I uhrazeno
20.7.2019Zábršová Natálie Brno KIDS I uhrazeno
22.6.2019ŽÁČKOVÁ Amálka KIDS II uhrazeno
21.7.2019Zápalková Aneta STG FM KIDS II uhrazeno
18.6.2019Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II uhrazeno
18.6.2019Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS I uhrazeno
19.7.2019Zogata Ondřej Kids Family uhrazeno
19.7.2019Zogata Dominik Kids Family uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.