Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE / RUN BRNO

Statistika přihlášených

Trať
GRGR156
Kategorie
MMuži do 39 let (2001 - 1980)53
ZŽeny do 39 let (2001 - 1980)41
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)18
M2Muži 40 a více let (1979 a starší)18
TTýmy (čtyřčlenné)17
Z2Ženy 40 a více let (1979 a starší)7
JZJuniorky (2002 - 2005)1
JMJunioři (2002 - 2005)1
Celkem přihlášených156

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
9.4.2019Absolonová Soňa GR Z uhrazeno
28.4.2019Ambrůzová Kateřina EXTRA Brno GR Z uhrazeno
4.4.2019Andělová Monika #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
24.4.2019Audy Zdeněk GR M2 uhrazeno
6.4.2019Bajer Lukáš SRTG-RNK GR M uhrazeno
4.4.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
7.4.2019Bartošek Jonáš Predator workout Brno GR M uhrazeno
7.4.2019Bednář Ladislav Bedýnky GR M uhrazeno
17.6.2019Bejdová Romana GR Z uhrazeno
30.6.2019Benda Stanislav GR M uhrazeno
18.6.2019Bendová Petra GR Z uhrazeno
24.6.2019Berková Simona #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
30.4.2019Blatná Hana GR Z uhrazeno
2.4.2019Bohata Petr MJ! GR M uhrazeno
30.6.2019Bosáková Markéta GR T uhrazeno
Tým: Drsňáci neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
30.4.2019Butorová Lenka Extra Brno GR Z uhrazeno
2.4.2019Černý Jakub GR M uhrazeno
26.4.2019Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
2.4.2019Coufalová Jana OCRA CZ TEAM GR Z uhrazeno
20.6.2019Darebná Petra SKP Maják GR Z uhrazeno
26.4.2019Dejlová Martina #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
22.6.2019Demjanovič Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
7.4.2019Doležal Jan RunFórFun GR M uhrazeno
2.4.2019Drmola Jakub GR M uhrazeno
3.4.2019Feller Jan Predator Workout Brno GR M uhrazeno
3.4.2019Fenclová Kateřina Fénix Plzeň K&M GR MIX uhrazeno
Tým: Fénix Plzeň K&M↳ Fencl Miroslav
12.4.2019Fiala Martin GR M uhrazeno
28.4.2019Filipová Lenka SRTG Česká Třebová GR Z uhrazeno
30.6.2019Furugláš Martin Herkules GR T uhrazeno
Tým: Herkules↳ Ferletjak Stanislav
↳ Hochova Klára
↳ Dadák Tomáš
21.4.2019Gajdošík Lukáš #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
30.4.2019Goňová Nikola GR MIX uhrazeno
Tým: Pink↳ Pinkas Jan
29.4.2019Hampejsová Martina Šneci v běhu GR Z uhrazeno
2.4.2019Hanáček Zbyněk GR M2 uhrazeno
15.4.2019Hanák Břetislav GR M2 uhrazeno
14.4.2019Hanák Jakub GR M uhrazeno
8.4.2019Hanzelková Veronika GR Z uhrazeno
2.7.2019Havlová Petra GR T uhrazeno
Tým: HaPeGaPeneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
3.5.2019Hindráková Petra GR Z uhrazeno
15.4.2019Hlásenská Andrea GR Z2 uhrazeno
15.4.2019Hlásenská Natálie GR Z uhrazeno
30.6.2019Hodáňová Adéla SK PRIMA Polička GR MIX uhrazeno
Tým: Oňoňáňovéneobsazeno
2.4.2019Hořák Jan MJ! GR M uhrazeno
2.4.2019Horak Petr MJ! GR M2 uhrazeno
3.4.2019Hurt Lukáš Predator Workout Brno GR M uhrazeno
19.4.2019Husárik Lukáš GR M uhrazeno
19.6.2019Hušková Lucie GR Z uhrazeno
26.4.2019Janoš Petr flexfitnessolomouc GR M2 uhrazeno
4.4.2019Jelínek Jaromír GR M2 uhrazeno
4.4.2019Jelínková Dagmar RUN magazine team GR Z2 uhrazeno
2.4.2019Jordánová Petra Mapet GR MIX uhrazeno
Tým: Mapetneobsazeno
2.4.2019Kadeřábková Iva GR Z uhrazeno
22.4.2019Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora GR MIX uhrazeno
Tým: Horymírovi↳ Kunovjánková MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora
2.4.2019Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
10.4.2019Kocian Tomáš GR T uhrazeno
Tým: Věčně předposlední↳ Kindl Ondřej
↳ Kocian Jan
↳ Kocianová Kristina
6.4.2019Kojš Jan GR T uhrazeno
Tým: Pruhované Pandy↳ Ivaniskova Lenka
↳ Brychtová Kateřina
↳ Bílková Hananrcymp
17.5.2019Konečná Romana GR Z2 uhrazeno
3.4.2019Konečný Miroslav GR M2 uhrazeno
15.4.2019Konšel Miroslav GR M uhrazeno
25.6.2019Král Zdeněk GR M uhrazeno
10.7.2019Křetínský Michal GR M uhrazeno
30.6.2019Křížová Eliška GR Z uhrazeno
8.4.2019Krošlák Marian GR M uhrazeno
30.6.2019Krupica Ondřej GR M uhrazeno
30.6.2019Krupica Ondřej GR M2 uhrazeno
2.4.2019Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
6.4.2019Kukula Michal Skorolezci GR M uhrazeno
10.4.2019Laštovička Martin GR M uhrazeno
2.4.2019Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM GR MIX uhrazeno
Tým: Vlaštovičky↳ Laštovičková Lenka
23.4.2019Libigerová Tereza #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
2.4.2019Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
9.4.2019Majchráková Radka STG Holešov GR JZ uhrazeno
15.7.2019Maršálková Pavlína EXTRA Brno GR Z uhrazeno
19.7.2019Mikeš Petr GR M uhrazeno
30.6.2019Moučka Tomáš STG Vyškov GR M uhrazeno
28.4.2019Moupic Jan GR M2 uhrazeno
14.5.2019Nečas Vladimír GR M2 uhrazeno
3.4.2019Nečasová Jana GR Z uhrazeno
13.4.2019NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
3.4.2019Novák Lukáš GR M uhrazeno
14.4.2019Novotná Anna #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
30.6.2019Novotný Petr AK Kuřim GR M2 uhrazeno
4.6.2019Oulehla Michal #GLADIATORRACETEAM GR M2 uhrazeno
2.4.2019Ouředník Vít GR M uhrazeno
14.4.2019Pasiarová Věra SRTG Praha GR Z uhrazeno
27.4.2019Pek Miroslav Hasiči Ústí nad Orlici GR M2 uhrazeno
15.4.2019Petruchová Hana GR MIX uhrazeno
Tým: My na to máme!!!↳ Šůstek RichardEXTRA Brno
4.4.2019Podaný Lubomír GR M uhrazeno
25.4.2019Podivinskÿ Tomáš GR M uhrazeno
3.4.2019Pokorná Kateřina Predator Workout Brno GR Z uhrazeno
18.7.2019Příhodová Miroslava GR Z uhrazeno
3.4.2019Procházka Roman #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
2.4.2019Prokopová Lenka #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
21.4.2019Průša Milan GR M uhrazeno
23.6.2019Rajnoch Štěpán GR M uhrazeno
30.4.2019Remeš Stanislav GR MIX uhrazeno
Tým: RS Fitness Brno↳ Dvořáková Kristina
24.6.2019Rozsíval Marek GR M uhrazeno
2.4.2019Ryšánek Lukáš GR M uhrazeno
19.7.2019Rzepiel Erik GR M uhrazeno
28.4.2019Šabata Miloslav SRTG Česká Třebová GR M uhrazeno
3.4.2019Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM GR Z2 uhrazeno
14.4.2019Šatný Petr #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
30.6.2019Schmidtová Zuzana EXTRA Brno GR Z uhrazeno
16.4.2019Schubertova Miroslava GR Z uhrazeno
29.5.2019Schüler Constantin Team Celtic Warrior GR M uhrazeno
19.4.2019Šebestík Ondřej GR M uhrazeno
23.5.2019Sekaninová Anna GR Z uhrazeno
17.6.2019Šikulová Sona GR Z uhrazeno
29.6.2019Skalnik Ondra GR M uhrazeno
27.4.2019Špais Vít GR M uhrazeno
23.4.2019Štandera Miloš GR M uhrazeno
30.6.2019STANKOVA Zuzana GR Z uhrazeno
8.4.2019Stránský David GR M uhrazeno
29.5.2019Švec Jaroslav GR M2 uhrazeno
29.5.2019Švejda Jan Irresistibles GR MIX uhrazeno
Tým: Irresistibles↳ Švejdová MichaelaIrresistibles
30.6.2019Švestková Sabina SRTG Vyškov GR Z uhrazeno
14.7.2019Svoboda Honza EXTRA Brno GR M uhrazeno
9.4.2019Tillová Lucie GR Z2 uhrazeno
17.7.2019Tomková Denisa GR Z nezaplaceno
2.7.2019Tondl Filip GR T uhrazeno
Tým: Výkon bez aditivneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
30.6.2019Urban Petr SRTG Vyškov GR M uhrazeno
3.4.2019Vachalová Šárka RUN OR DIE GR Z uhrazeno
31.5.2019Vágner Pavel #GLADIATORRACETEAM GR M uhrazeno
26.6.2019Váňa Jakub GR T uhrazeno
Tým: Mě je to asi jedno↳ Kilian Daniel
neobsazeno
neobsazeno
12.5.2019Vančura Lubomír GR M2 uhrazeno
14.4.2019Vaníčková Martina SRTG Praha GR Z uhrazeno
30.6.2019Váňová Jitka GR Z uhrazeno
9.5.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM GR JM uhrazeno
23.5.2019Vlková Monika GR Z uhrazeno
30.6.2019Vysoudil Jan GR M uhrazeno
30.4.2019Vytásek Richard Extra Brno GR M uhrazeno
15.5.2019Zavadilová Hana SRTG České Budějovice GR Z uhrazeno
3.4.2019Ždímal Michal Ždimiators GR M uhrazeno
29.6.2019Zeman Zdenek GR M uhrazeno
3.4.2019Zemčíková Petra #GLADIATORRACETEAM GR Z uhrazeno
2.4.2019Zezůlka Jan ATELIERX.CZ GR M2 uhrazeno
2.4.2019Zezůlka Matyáš ATELIERX.CZ GR M uhrazeno
2.4.2019Zezůlková Alžběta ATELIERX.CZ GR Z uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.