Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE / RUN BRNO

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II149
KIDS IKIDS I103
KFKids Family38
Kategorie
49
38
38
30
26
26
24
23
16
13
7
Celkem přihlášených290

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
23.10.2019Adamová Karolína KIDS II uhrazeno
31.10.2019Ambroz David KIDS I uhrazeno
22.10.2019Bartoš Adam Predator Workout Brno Kids Family uhrazeno
14.10.2019Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I uhrazeno
4.11.2019Baru Max zbrojovka KIDS I uhrazeno
5.11.2019battaglia Izmael KIDS II uhrazeno
25.4.2019Bednařík Matyáš KIDS I uhrazeno
26.4.2019Bednaříková Markéta KIDS I uhrazeno
25.10.2019Belyuš Matyáš Lagunino KIDS II uhrazeno
25.10.2019Belyušová Natálie Lagunino KIDS II uhrazeno
18.6.2019Bendová Natálie KIDS I uhrazeno
24.10.2019Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
8.5.2019Blatný Max KIDS II uhrazeno
20.10.2019Blažková Tereza Little Hoofs KIDS I uhrazeno
26.5.2019Bohátka Štěpán KIDS II uhrazeno
26.5.2019Bohátková Alžběta KIDS II uhrazeno
22.10.2019Borová Anna Lagunino KIDS II uhrazeno
22.10.2019Buchanan Timothy Jan Lagunino KIDS I uhrazeno
5.11.2019Čermák Dominik Extra Brno Kids Family uhrazeno
3.8.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II uhrazeno
1.10.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
4.11.2019Červený Vincent Sokol Kr. Pole KIDS II uhrazeno
18.10.2019Charvát Ondřej KIDS II uhrazeno
24.9.2019Chmelík Vojtěch KIDS II uhrazeno
24.10.2019Cibulka Petr Lagunino KIDS II uhrazeno
5.11.2019Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I nezaplaceno
5.11.2019Dašek Pavel TRIVIUM KIDS I nezaplaceno
3.11.2019Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II uhrazeno
3.11.2019Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
24.9.2019Demko Filip KIDS II uhrazeno
24.9.2019Demko Oliver KIDS II uhrazeno
10.9.2019Dlouhá Nela SK Druhý dech KIDS II uhrazeno
8.9.2019Dolák Richard Kids Family uhrazeno
6.11.2019Dolezalova Kristyna Kids Family uhrazeno
6.11.2019Dolníček Tomáš KIDS I nezaplaceno
3.11.2019Drda Šimon Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
3.11.2019Drdová Elen Kids Family uhrazeno
29.10.2019Dubská Viktorie Dark Side Workout Kids Family uhrazeno
18.9.2019Dudek Dominik KIDS II uhrazeno
16.10.2019Dudrikova Nina Flex Fitness KIDS II uhrazeno
4.11.2019Erbanová Viktorie TUFO cyklozákladna Otrokovice KIDS I uhrazeno
28.9.2019Fečo David KIDS II uhrazeno
28.9.2019Fečová Adriana KIDS II uhrazeno
5.11.2019Forejtník Ondřej Kids Family uhrazeno
5.11.2019Forejtník Adam Kids Family uhrazeno
28.9.2019Foukal František KIDS I uhrazeno
6.11.2019Fousek Martin KIDS I uhrazeno
6.11.2019Fousková Miriam KIDS I uhrazeno
29.9.2019Francírek Adam KIDS I uhrazeno
21.10.2019Frankovičová Tereza KIDS I uhrazeno
21.10.2019Frankovičová Klára KIDS II uhrazeno
6.11.2019Fried Matěj KIDS II uhrazeno
6.11.2019Fried Tomáš KIDS II uhrazeno
6.11.2019Fried Pavel KIDS II uhrazeno
15.9.2019Frišaufova Izabela KIDS I uhrazeno
21.10.2019Goroľová Michaela Spartan Vyškov KIDS II uhrazeno
5.11.2019Gottwaldová Elena Spartans Vyškov KIDS II uhrazeno
5.11.2019Grepl Marek OverObstacles KIDS I uhrazeno
5.11.2019Grepl Ondřej OverObstacles KIDS I uhrazeno
3.10.2019Grohmannová Lucie KIDS II uhrazeno
22.10.2019Grybauskas Max Lagunino KIDS II uhrazeno
12.10.2019Guňka Jakub Kids Family uhrazeno
12.10.2019Guňka Lukáš KIDS II uhrazeno
19.8.2019Halouzková Adéla KIDS I uhrazeno
4.11.2019Hasoňová Ema jsme team Kids Family uhrazeno
15.10.2019Havlat Lukas KIDS II uhrazeno
31.10.2019Hejcman Patrik KIDS II uhrazeno
3.11.2019Hellebrant Štěpán Kids Family uhrazeno
27.8.2019Hierschová Natálie KIDS II uhrazeno
5.11.2019Hladík Martin Sokol Kr. Pole KIDS II uhrazeno
6.11.2019Hlaváčková Kristýna KIDS II uhrazeno
23.10.2019Honel Matěj AHA Vyškov Kids Family uhrazeno
23.10.2019Honel Jakub AHA Vyškov KIDS I uhrazeno
25.10.2019Hořava Maxim Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
25.10.2019Hořava Oskar Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
29.10.2019Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
12.8.2019Hradilová Ludmila KIDS II uhrazeno
28.10.2019Hrdá Viktorie TJ Oslavany KIDS II uhrazeno
6.11.2019Hrdlička Petr Kids Family uhrazeno
28.10.2019Hrdý Adam TJ Oslavany KIDS I uhrazeno
28.10.2019Hrdý Samuel TJ Oslavany KIDS II uhrazeno
22.10.2019Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II uhrazeno
16.8.2019Hyblova Jasmina KIDS I uhrazeno
2.11.2019Jahoda Marek KIDS I uhrazeno
2.11.2019Jahodová Kristina Kids Family uhrazeno
24.10.2019Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
14.8.2019Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
22.10.2019Janovská Klaudie Lagunino KIDS I uhrazeno
22.10.2019Janovský Erik Lagunino KIDS II uhrazeno
6.11.2019Jelínek Šimon KIDS II uhrazeno
9.4.2019Jelínková Kristýna Brno KIDS II uhrazeno
17.10.2019Jež Vojtěch FloHo Hodonín KIDS II uhrazeno
20.10.2019Jiříková Kristýna razdvatři KIDS II uhrazeno
11.9.2019Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II uhrazeno
1.11.2019Jonáš Martin Jonášovci KIDS II uhrazeno
11.9.2019Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II uhrazeno
1.11.2019Jonášová Eliška Jonášovci KIDS II uhrazeno
6.11.2019Jurek Jakub CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB KIDS I uhrazeno
6.11.2019Jurek David Kids Family uhrazeno
6.11.2019Jurek Daniel KIDS II uhrazeno
4.11.2019Juříková Nicol FENIX Jeseník KIDS II uhrazeno
29.5.2019Just David Milan KIDS I uhrazeno
16.9.2019Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
16.9.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II uhrazeno
30.10.2019Kaňa Jakub Spartan Vyškov KIDS I uhrazeno
30.10.2019Kaňa Jan Spartan Vyškov KIDS I uhrazeno
17.9.2019Kantorova Barbora Kids Family uhrazeno
4.11.2019Klimentova Ema RIS KIDS II uhrazeno
4.11.2019Klimentova Zuzana RIS KIDS II uhrazeno
6.11.2019Knotek Jakub Kids Family uhrazeno
3.11.2019Kocian Aleš Sokol Brno KIDS II uhrazeno
6.11.2019Koláček Lukáš KIDS I uhrazeno
6.11.2019Koláčková Beata KIDS I uhrazeno
5.11.2019Konečný Simon TufoCykloZákladna Otrokovice KIDS II uhrazeno
15.4.2019Konšel Matyáš Spartans Vyškov Kids Family uhrazeno
15.4.2019Konšelová Michaela Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
4.11.2019Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM Kids Family uhrazeno
1.11.2019Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
1.11.2019Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
9.10.2019Koričanská Andrea KIDS I uhrazeno
9.10.2019Koričanský Ivan KIDS II uhrazeno
9.10.2019Koričanský Lukáš KIDS II uhrazeno
1.11.2019Kostlánová Stella TJ Stadion Brno KIDS II uhrazeno
18.10.2019Kostruh Honza KIDS II uhrazeno
18.10.2019Kostruhová Šárka KIDS II uhrazeno
22.10.2019Kotálová Sára Lagunino KIDS II uhrazeno
5.11.2019Kotík Ladislav Skorogladiátoři KIDS I uhrazeno
5.11.2019Kotíková Lada Skorogladiátoři KIDS I uhrazeno
5.11.2019Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II uhrazeno
16.10.2019Kotlant David KIDS II uhrazeno
16.10.2019Kotlantová Kateřina KIDS II uhrazeno
13.10.2019Králová Lucie KIDS I uhrazeno
25.10.2019Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
25.10.2019Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
24.9.2019Kratochvíl Jiří STG Moravský Krumlov KIDS I uhrazeno
7.9.2019Krejčíková Zuzana KIDS II uhrazeno
3.11.2019Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I uhrazeno
29.10.2019Křenek Adam Pink Panters KIDS II uhrazeno
23.10.2019Křenek Jakub KIDS II uhrazeno
29.10.2019Křenková Natálie Pink Panters KIDS II uhrazeno
28.10.2019Křetínská Nikola SPARTANS VYŠKOV KIDS I uhrazeno
16.10.2019kritzbachová adélka sokol Královo pole KIDS I uhrazeno
3.11.2019Krmíček Matěj KIDS II uhrazeno
3.11.2019Krmíčková Anna KIDS I uhrazeno
19.10.2019Kroupa Jakub KIDS I uhrazeno
18.9.2019Kuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
4.10.2019Kužela Martin KIDS I uhrazeno
4.10.2019Kuželová Amálie KIDS I uhrazeno
5.11.2019Kyncl Viktor KIDS I uhrazeno
5.11.2019Lapčíková Leontina VSK Univerzita Brno KIDS I uhrazeno
2.10.2019Lienerth Matyáš Loko Brno KIDS II uhrazeno
2.10.2019Lienerth Jonáš Loko Brno KIDS I uhrazeno
6.11.2019Liška Martin KIDS II nezaplaceno
3.11.2019Lučný Martin KIDS II uhrazeno
13.9.2019Macek David komar tým KIDS II uhrazeno
6.11.2019Machová Veronika TUFO CykloZákladna Otrokovice KIDS II uhrazeno
6.11.2019Machura Jan KIDS II uhrazeno
31.10.2019Maixnerová Alice Lola SRTG OPAVA KIDS II uhrazeno
17.10.2019Malá Ester KIDS I uhrazeno
21.10.2019Man Michal Pink Panters KIDS II uhrazeno
16.10.2019Margetin Tobiáš sk Jevíčko KIDS I uhrazeno
31.10.2019Máslo Michal Kids Family uhrazeno
3.11.2019Mazáková Kristýna Kids Family uhrazeno
29.10.2019Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I uhrazeno
31.10.2019Melzer Filip KIDS II uhrazeno
4.11.2019Mezník Marek zbrojovka KIDS I uhrazeno
24.10.2019Mihalovicova Norinka Jitka KIDS I uhrazeno
29.10.2019Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
13.10.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
13.10.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
17.9.2019Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II uhrazeno
17.9.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I uhrazeno
13.10.2019Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
17.6.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
23.10.2019Mrkos Filip KIDS II uhrazeno
1.9.2019Nagyová Beáta Kids Family uhrazeno
6.11.2019Nejezchleba Jakub KIDS I uhrazeno
6.11.2019Nejezchlebová Anna KIDS II uhrazeno
4.11.2019Nevrlý Filip KIDS II uhrazeno
4.11.2019Novák Richard Extra Brno KIDS I uhrazeno
29.10.2019Novotná Vilma SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
31.10.2019Nýdrlová Štěpánka SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
31.10.2019Nýdrlová Eliška SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
4.11.2019Obdržálek Filip KIDS II uhrazeno
29.10.2019Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
4.11.2019Orsava Jakub Tufo CZ Otrokovice KIDS II uhrazeno
22.10.2019Orvan Matěj Lagunino KIDS II uhrazeno
24.9.2019Oščatková Anděla Kids Family uhrazeno
30.9.2019Osvald Dominik KIDS II uhrazeno
30.9.2019Osvaldova Adela KIDS II uhrazeno
13.10.2019Pallová Eliška KIDS II uhrazeno
23.10.2019Paluš Dominik jsme team Kids Family uhrazeno
23.10.2019Palušová Darina jsme team Kids Family uhrazeno
20.10.2019Pavelková Adéla KIDS II uhrazeno
3.11.2019Pavlíčková Jana Taekwon-do Joomuk FM KIDS II uhrazeno
5.11.2019Pavlíková Karolina Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
5.11.2019Pavlů Kateřina KIDS II uhrazeno
5.11.2019Pavlu Bedřich KIDS II uhrazeno
5.11.2019Pavlů David Elite Boskovice KIDS II uhrazeno
1.9.2019Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II uhrazeno
1.9.2019Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II uhrazeno
17.9.2019Petrovský Vojtěch KIDS I uhrazeno
6.11.2019Picek Ladislav Skorogladiátoři Kids Family uhrazeno
4.11.2019Píro Timotej KIDS I uhrazeno
1.11.2019Pírová Tea KIDS II uhrazeno
3.11.2019Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
24.10.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
24.10.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
5.11.2019Pokorny Josef Kids Family uhrazeno
15.9.2019Procházka Jakub KIDS II uhrazeno
6.10.2019Procházka Michael Spartans Vyškov Kids Family uhrazeno
6.10.2019Procházka Daniel Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
14.5.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
17.10.2019Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II uhrazeno
17.10.2019Remeš Aina R.E.M. team KIDS I uhrazeno
15.9.2019Ridl Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
29.10.2019Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
29.10.2019Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
1.11.2019Rozsypal Tobiáš #GLADIATORRACETEAM Kids Family uhrazeno
1.11.2019Rozsypalová Tereza #GLADIATORRACETEAM Kids Family uhrazeno
6.11.2019Rusňák Pavel KIDS II uhrazeno
6.11.2019Rusňák Jan KIDS II uhrazeno
30.10.2019Rusnák Andrej stg Prievidza KIDS II uhrazeno
20.9.2019Růžičková Katka STG Česká Třrebová KIDS II uhrazeno
21.10.2019Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE KIDS I uhrazeno
30.10.2019Šabartová Veronika KIDS II uhrazeno
8.5.2019Šachl Vojtěch KIDS II uhrazeno
4.11.2019Šana Sebastian KIDS II uhrazeno
2.10.2019Šando Filip STG Holešovský region KIDS II uhrazeno
3.9.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
5.11.2019Šenkova Nela Spartans Vyškov KIDS II nezaplaceno
15.9.2019Šikula Daniel KIDS I uhrazeno
6.11.2019Šilerová Monika KIDS II nezaplaceno
6.11.2019Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
22.10.2019Šípová Julie SRTG OPAVA KIDS II uhrazeno
29.10.2019Sklenář Petr Holešov KIDS I uhrazeno
4.11.2019škubal Jan Tufo Cz Otrokovice KIDS II uhrazeno
4.11.2019škubal Filip Tufo Cz Otrokovice KIDS II uhrazeno
4.11.2019Slezáček Adam Kids Family uhrazeno
29.7.2019Šmerda Vladan KIDS I uhrazeno
6.11.2019Šnýdr Nikolas ORLA Kids Family uhrazeno
5.11.2019Šnýdrová Sabina KIDS II uhrazeno
19.5.2019Spálenka Dominique KIDS II uhrazeno
19.5.2019Spálenková Veronika KIDS I uhrazeno
27.10.2019Šťavík David AK Rosice KIDS II uhrazeno
27.10.2019Šťavík Zdeněk AK Rosice KIDS II uhrazeno
22.10.2019Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
22.10.2019Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
2.11.2019Strúčka Patrik KIDS I uhrazeno
4.11.2019Šupa David KIDS II uhrazeno
4.11.2019Šupová Zara KIDS I uhrazeno
21.10.2019Svačina Michal Tj Sokol Vrchoslavice KIDS I uhrazeno
9.9.2019Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
25.10.2019Švébišová Kristýna STG Kroměříž Kids Family uhrazeno
4.11.2019Švestková Sofie Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
14.10.2019Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ Kids Family uhrazeno
14.10.2019Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II uhrazeno
3.11.2019Teplý Ondřej KIDS II uhrazeno
29.10.2019Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
22.10.2019Toth Jan Lagunino KIDS II uhrazeno
4.11.2019Trtílková Viktorie KIDS I uhrazeno
4.11.2019Trtílková Markéta KIDS I uhrazeno
13.8.2019Turek Matěj KIDS II uhrazeno
5.11.2019Urban Matěj KIDS II uhrazeno
31.10.2019Válek Tobiáš KIDS II uhrazeno
4.11.2019Valíček Jakub Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
4.11.2019Valíčková Vendy Spartans Vyškov KIDS II uhrazeno
4.11.2019Varcholová Kateřina Predator Workout Ústí nad Labem KIDS I uhrazeno
26.8.2019Veverka Filip KIDS I uhrazeno
26.8.2019Veverka Michal KIDS I uhrazeno
26.10.2019Vincent jr. Oldřich Kids Family uhrazeno
3.11.2019Vlachová Bibiána KIDS II uhrazeno
20.10.2019Vlček Ondřej Wolfici Kids Family uhrazeno
20.10.2019Vlček Matěj KIDS I uhrazeno
14.10.2019Vojkůvková Julie KIDS I uhrazeno
14.10.2019Vojkůvková Rozálie KIDS I uhrazeno
14.10.2019Vojkůvková Kateřina KIDS II uhrazeno
13.10.2019Vyšín Radek KIDS I uhrazeno
13.10.2019Vyšínová Zuzana KIDS II uhrazeno
6.11.2019Weinhöferová Adéla AK Blansko Dvorská KIDS I uhrazeno
6.11.2019Weinhöferová Elen AK Blansko Dvorská KIDS I uhrazeno
10.10.2019Winzor Max KIDS II uhrazeno
3.11.2019Zábršová Natálie Brno KIDS I uhrazeno
7.9.2019Zádrapa Robin Kids Family uhrazeno
7.9.2019Zádrapa Filip Kids Family uhrazeno
20.10.2019Závodník Jan TJ Sokol Bílovice nad Svitavou KIDS I uhrazeno
8.5.2019Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II uhrazeno
8.5.2019Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS I uhrazeno
2.4.2019Zezůlka Jan KIDS II uhrazeno
2.10.2019Žmolík Tomáš KIDS I uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.