Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE / RUN BRNO

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II150
KIDS IKIDS I103
KFKids Family38
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2008 - 200949
H2Chlapci - rok narození 2010 - 201138
FKIDS FAMILY38
D4Dívky - rok narození 2006 - 200730
D3Dívky - rok narození 2008 - 200927
D2Dívky - rok narození 2010 - 201126
H4Chlapci - rok narození 2006 - 200724
H1Chlapci - rok narození 2012 - 201323
D1Dívky - rok narození 2012 - 201316
H5Chlapci - rok narození 2004 - 200513
D5Dívky - rok narození 2004 - 20057
Celkem přihlášených291

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
23.10.2019Adamová Karolína KIDS II D4 uhrazeno
31.10.2019Ambroz David KIDS I H2 uhrazeno
22.10.2019Bartoš Adam Predator Workout Brno Kids Family F uhrazeno
14.10.2019Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D1 uhrazeno
4.11.2019Baru Max zbrojovka KIDS I H2 uhrazeno
5.11.2019battaglia Izmael KIDS II H3 uhrazeno
25.4.2019Bednařík Matyáš KIDS I H1 uhrazeno
26.4.2019Bednaříková Markéta KIDS I D1 uhrazeno
25.10.2019Belyuš Matyáš Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
25.10.2019Belyušová Natálie Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
18.6.2019Bendová Natálie KIDS I D2 uhrazeno
24.10.2019Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
8.5.2019Blatný Max KIDS II H3 uhrazeno
20.10.2019Blažková Tereza Little Hoofs KIDS I D2 uhrazeno
26.5.2019Bohátka Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
26.5.2019Bohátková Alžběta KIDS II D4 uhrazeno
22.10.2019Borová Anna Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
22.10.2019Buchanan Timothy Jan Lagunino KIDS I H2 uhrazeno
5.11.2019Čermák Dominik Extra Brno Kids Family F uhrazeno
3.8.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D3 uhrazeno
1.10.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
4.11.2019Červený Vincent Sokol Kr. Pole KIDS II H3 uhrazeno
18.10.2019Charvát Ondřej KIDS II H3 uhrazeno
24.9.2019Chmelík Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2019Cibulka Petr Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
5.11.2019Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I H2 nezaplaceno
5.11.2019Dašek Pavel TRIVIUM KIDS I H2 nezaplaceno
3.11.2019Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II D4 uhrazeno
3.11.2019Dedek Ondřej KIDS I H1 uhrazeno
24.9.2019Demko Oliver KIDS II H3 uhrazeno
24.9.2019Demko Filip KIDS II H5 uhrazeno
10.9.2019Dlouhá Nela SK Druhý dech KIDS II D4 uhrazeno
8.9.2019Dolák Richard Kids Family F uhrazeno
6.11.2019Dolezalova Kristyna Kids Family F uhrazeno
6.11.2019Dolníček Tomáš KIDS I H2 nezaplaceno
3.11.2019Drda Šimon Spartans Vyškov KIDS I H1 uhrazeno
3.11.2019Drdová Elen Kids Family F uhrazeno
29.10.2019Dubská Viktorie Dark Side Workout Kids Family F uhrazeno
18.9.2019Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
16.10.2019Dudrikova Nina Flex Fitness KIDS II D4 uhrazeno
27.10.2019Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 nezaplaceno
4.11.2019Erbanová Viktorie TUFO cyklozákladna Otrokovice KIDS I D2 uhrazeno
28.9.2019Fečo David KIDS II H4 uhrazeno
28.9.2019Fečová Adriana KIDS II D3 uhrazeno
5.11.2019Forejtník Ondřej Kids Family F uhrazeno
5.11.2019Forejtník Adam Kids Family F uhrazeno
28.9.2019Foukal František KIDS I H2 uhrazeno
6.11.2019Fousek Martin KIDS I H2 uhrazeno
6.11.2019Fousková Miriam KIDS I D1 uhrazeno
29.9.2019Francírek Adam KIDS I H2 uhrazeno
21.10.2019Frankovičová Klára KIDS II D3 uhrazeno
21.10.2019Frankovičová Tereza KIDS I D1 uhrazeno
6.11.2019Fried Pavel KIDS II H4 uhrazeno
6.11.2019Fried Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
6.11.2019Fried Matěj KIDS II H5 uhrazeno
15.9.2019Frišaufova Izabela KIDS I D2 uhrazeno
21.10.2019Goroľová Michaela Spartan Vyškov KIDS II D3 uhrazeno
5.11.2019Gottwaldová Elena Spartans Vyškov KIDS II D4 uhrazeno
5.11.2019Grepl Marek OverObstacles KIDS I H1 uhrazeno
5.11.2019Grepl Ondřej OverObstacles KIDS I H2 uhrazeno
3.10.2019Grohmannová Lucie KIDS II D4 uhrazeno
22.10.2019Grybauskas Max Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
12.10.2019Guňka Jakub Kids Family F uhrazeno
12.10.2019Guňka Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
19.8.2019Halouzková Adéla KIDS I D1 uhrazeno
4.11.2019Hasoňová Ema jsme team Kids Family F uhrazeno
15.10.2019Havlat Lukas KIDS II H3 uhrazeno
31.10.2019Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
3.11.2019Hellebrant Štěpán Kids Family F uhrazeno
27.8.2019Hierschová Natálie KIDS II D4 uhrazeno
5.11.2019Hladík Martin Sokol Kr. Pole KIDS II H4 uhrazeno
6.11.2019Hlaváčková Kristýna KIDS II D4 uhrazeno
23.10.2019Honel Matěj AHA Vyškov Kids Family F uhrazeno
23.10.2019Honel Jakub AHA Vyškov KIDS I H1 uhrazeno
25.10.2019Hořava Maxim Spartans Vyškov KIDS I H1 uhrazeno
25.10.2019Hořava Oskar Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
29.10.2019Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II H5 uhrazeno
12.8.2019Hradilová Ludmila KIDS II D3 uhrazeno
28.10.2019Hrdá Viktorie TJ Oslavany KIDS II D3 uhrazeno
6.11.2019Hrdlička Petr Kids Family F uhrazeno
28.10.2019Hrdý Adam TJ Oslavany KIDS I H2 uhrazeno
28.10.2019Hrdý Samuel TJ Oslavany KIDS II H3 uhrazeno
22.10.2019Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
16.8.2019Hyblova Jasmina KIDS I D2 uhrazeno
2.11.2019Jahoda Marek KIDS I H2 uhrazeno
2.11.2019Jahodová Kristina Kids Family F uhrazeno
24.10.2019Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
14.8.2019jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
22.10.2019Janovská Klaudie Lagunino KIDS I D1 uhrazeno
22.10.2019Janovský Erik Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
6.11.2019Jelínek Šimon KIDS II H3 uhrazeno
9.4.2019Jelínková Kristýna Brno KIDS II D4 uhrazeno
17.10.2019Jež Vojtěch FloHo Hodonín KIDS II H3 uhrazeno
20.10.2019Jiříková Kristýna razdvatři KIDS II D3 uhrazeno
1.11.2019Jonáš Martin Jonášovci KIDS II H3 uhrazeno
11.9.2019Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II H4 uhrazeno
11.9.2019Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II D3 uhrazeno
1.11.2019Jonášová Eliška Jonášovci KIDS II D4 uhrazeno
6.11.2019Jurek Daniel KIDS II H3 uhrazeno
6.11.2019Jurek Jakub KIDS I H1 uhrazeno
6.11.2019Jurek David Kids Family F uhrazeno
4.11.2019Juříková Nicol FENIX Jeseník KIDS II D3 uhrazeno
29.5.2019Just David Milan KIDS I H2 uhrazeno
16.9.2019Kabrhel Jan Šneci Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
16.9.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
30.10.2019Kaňa Jan Spartan Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
30.10.2019Kaňa Jakub Spartan Vyškov KIDS I H1 uhrazeno
17.9.2019Kantorova Barbora Kids Family F uhrazeno
4.11.2019Klimentova Ema RIS KIDS II D4 uhrazeno
4.11.2019Klimentova Zuzana RIS KIDS II D4 uhrazeno
6.11.2019Knotek Jakub Kids Family F uhrazeno
3.11.2019Kocian Aleš Sokol Brno KIDS II H3 uhrazeno
6.11.2019Koláček Lukáš KIDS I H2 uhrazeno
6.11.2019Koláčková Beata KIDS I D2 uhrazeno
5.11.2019Konečný Simon TufoCykloZákladna Otrokovice KIDS II H4 uhrazeno
15.4.2019Konšel Matyáš Spartans Vyškov Kids Family F uhrazeno
15.4.2019Konšelová Michaela Spartans Vyškov KIDS I D1 uhrazeno
4.11.2019Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM Kids Family F uhrazeno
1.11.2019Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
1.11.2019Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
9.10.2019Koričanská Andrea KIDS I D2 uhrazeno
9.10.2019Koričanský Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
9.10.2019Koričanský Ivan KIDS II H5 uhrazeno
1.11.2019Kostlánová Stella TJ Stadion Brno KIDS II D3 uhrazeno
18.10.2019Kostruh Honza KIDS II H5 uhrazeno
18.10.2019Kostruhová Šárka KIDS II D4 uhrazeno
22.10.2019Kotálová Sára Lagunino KIDS II D3 uhrazeno
5.11.2019Kotík Ladislav KIDS I H1 uhrazeno
5.11.2019Kotíkova Vanda KIDS II D3 uhrazeno
5.11.2019Kotíková Lada KIDS I D1 uhrazeno
16.10.2019Kotlant David KIDS II H4 uhrazeno
16.10.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
13.10.2019Králová Lucie KIDS I D2 uhrazeno
25.10.2019Kramule Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
25.10.2019Kramule Tadeáš KIDS I H1 uhrazeno
24.9.2019Kratochvíl Jiří Little Hoofs KIDS I H1 uhrazeno
7.9.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
3.11.2019Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
23.10.2019Křenek Jakub KIDS II H4 uhrazeno
29.10.2019Křenek Adam KIDS II H5 uhrazeno
29.10.2019Křenková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
28.10.2019Křetínská Nikola SPARTANS VYŠKOV KIDS I D1 uhrazeno
16.10.2019kritzbachová adélka sokol Královo pole KIDS I D1 uhrazeno
3.11.2019Krmíček Matěj KIDS II H3 uhrazeno
3.11.2019Krmíčková Anna KIDS I D2 uhrazeno
19.10.2019Kroupa Jakub KIDS I H2 uhrazeno
18.9.2019Kuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
4.10.2019Kužela Martin KIDS I H1 uhrazeno
4.10.2019Kuželová Amálie KIDS I D2 uhrazeno
5.11.2019Kyncl Viktor KIDS I H1 uhrazeno
5.11.2019Lapčíková Leontina VSK Univerzita Brno KIDS I D2 uhrazeno
2.10.2019Lienerth Jonáš Loko Brno KIDS I H2 uhrazeno
2.10.2019Lienerth Matyáš Loko Brno KIDS II H3 uhrazeno
6.11.2019Liška Martin KIDS II H3 nezaplaceno
3.11.2019Lučný Martin KIDS II H3 uhrazeno
13.9.2019Macek David komar tým KIDS II H4 uhrazeno
6.11.2019Machová Veronika TUFO CykloZákladna Otrokovice KIDS II D4 uhrazeno
6.11.2019Machura Jan KIDS II H5 uhrazeno
31.10.2019Maixnerová Alice Lola SRTG OPAVA KIDS II D3 uhrazeno
17.10.2019Malá Ester KIDS I D2 uhrazeno
21.10.2019Man Michal KIDS II H5 uhrazeno
16.10.2019Margetin Tobiáš sk Jevíčko KIDS I H1 uhrazeno
31.10.2019Máslo Michal Kids Family F uhrazeno
3.11.2019Mazáková Kristýna Kids Family F uhrazeno
29.10.2019Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I H2 uhrazeno
31.10.2019Melzer Filip KIDS II H3 uhrazeno
4.11.2019Mezník Marek zbrojovka KIDS I H2 uhrazeno
24.10.2019Mihalovicova Norinka Jitka KIDS I D2 uhrazeno
29.10.2019Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS I D2 uhrazeno
13.10.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
13.10.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
17.9.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS I H2 uhrazeno
17.9.2019Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II H4 uhrazeno
13.10.2019Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
17.6.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
23.10.2019Mrkos Filip KIDS II H3 uhrazeno
1.9.2019Nagyová Beáta Kids Family F uhrazeno
6.11.2019Nejezchleba Jakub KIDS I H2 uhrazeno
6.11.2019Nejezchlebová Anna KIDS II D4 uhrazeno
4.11.2019Nevrlý Filip KIDS II H5 uhrazeno
4.11.2019Novák Richard Extra Brno KIDS I H1 uhrazeno
29.10.2019Novotná Vilma SKI RUN Čakovice KIDS II D3 uhrazeno
31.10.2019Nýdrlová Štěpánka SKI RUN Čakovice KIDS II D3 uhrazeno
31.10.2019Nýdrlová Eliška SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
4.11.2019Obdržálek Filip KIDS II H3 uhrazeno
29.10.2019Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice KIDS II D5 uhrazeno
4.11.2019Orsava Jakub Tufo CZ Otrokovice KIDS II H3 uhrazeno
22.10.2019Orvan Matěj Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
24.9.2019Oščatková Anděla Kids Family F uhrazeno
30.9.2019Osvald Dominik KIDS II H3 uhrazeno
30.9.2019Osvaldova Adela KIDS II D5 uhrazeno
13.10.2019Pallová Eliška KIDS II D5 uhrazeno
23.10.2019Paluš Dominik jsme team Kids Family F uhrazeno
23.10.2019Palušová Darina jsme team Kids Family F uhrazeno
20.10.2019Pavelková Adéla KIDS II D5 uhrazeno
3.11.2019Pavlíčková Jana KIDS II D4 uhrazeno
5.11.2019Pavlíková Karolina Spartans Vyškov KIDS I D1 uhrazeno
5.11.2019Pavlů David Elite Boskovice KIDS II H3 uhrazeno
5.11.2019Pavlů Kateřina KIDS II D4 uhrazeno
5.11.2019Pavlu Bedřich KIDS II H3 uhrazeno
1.9.2019Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
1.9.2019Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
17.9.2019Petrovský Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
6.11.2019Picek Ladislav Skorogladiátoři Kids Family F uhrazeno
4.11.2019Píro Timotej KIDS I H1 uhrazeno
1.11.2019Pírová Tea KIDS II D3 uhrazeno
3.11.2019Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
24.10.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
5.11.2019Pokorny Josef Kids Family F uhrazeno
6.10.2019Procházka Michael Spartans Vyškov Kids Family F uhrazeno
6.10.2019Procházka Daniel Spartans Vyškov KIDS I H1 uhrazeno
15.9.2019Procházka Jakub KIDS II H4 uhrazeno
14.5.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
17.10.2019Remeš Aina REM team KIDS I D2 uhrazeno
17.10.2019Remeš Lenny REM team KIDS II H3 uhrazeno
15.9.2019Ridl Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
29.10.2019Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
29.10.2019Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
1.11.2019Rozsypal Tobiáš #GLADIATORRACETEAM Kids Family F uhrazeno
1.11.2019Rozsypalová Tereza #GLADIATORRACETEAM Kids Family F uhrazeno
6.11.2019Rusňák Pavel KIDS II H4 uhrazeno
30.10.2019Rusnák Andrej stg Prievidza KIDS II H3 uhrazeno
6.11.2019Rusňák Jan KIDS II H4 uhrazeno
20.9.2019Růžičková Katka STG Česká Třrebová KIDS II D4 uhrazeno
21.10.2019Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE KIDS I H2 uhrazeno
30.10.2019Šabartová Veronika KIDS II D4 uhrazeno
8.5.2019Šachl Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
4.11.2019Šana Sebastian KIDS II H3 uhrazeno
2.10.2019Šando Filip STG Holešovský region KIDS II H4 uhrazeno
3.9.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
5.11.2019Šenkova Nela Spartans Vyškov KIDS II D4 nezaplaceno
15.9.2019Šikula Daniel KIDS I H1 uhrazeno
6.11.2019Šilerová Monika KIDS II D5 nezaplaceno
6.11.2019Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
22.10.2019Šípová Julie SRTG OPAVA KIDS II D3 uhrazeno
29.10.2019Sklenář Petr Holešov KIDS I H2 uhrazeno
4.11.2019škubal Jan Tufo Cz Otrokovice KIDS II H4 uhrazeno
4.11.2019škubal Filip Tufo Cz Otrokovice KIDS II H4 uhrazeno
4.11.2019Slezáček Adam Kids Family F uhrazeno
29.7.2019Šmerda Vladan KIDS I H2 uhrazeno
6.11.2019Šnýdr Nikolas ORLA Kids Family F uhrazeno
5.11.2019Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS II D3 uhrazeno
19.5.2019Spálenka Dominique KIDS II H3 uhrazeno
19.5.2019Spálenková Veronika KIDS I D2 uhrazeno
27.10.2019Šťavík David AK Rosice KIDS II H5 uhrazeno
27.10.2019Šťavík Zdeněk AK Rosice KIDS II H5 uhrazeno
22.10.2019Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
22.10.2019Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
2.11.2019Strúčka Patrik KIDS I H2 uhrazeno
4.11.2019Šupa David KIDS II H4 uhrazeno
4.11.2019Šupová Zara KIDS I D2 uhrazeno
9.9.2019Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
21.10.2019Svačina Michal KIDS I H1 uhrazeno
25.10.2019Švébišová Kristýna STG Kroměříž Kids Family F uhrazeno
4.11.2019Švestková Sofie Spartans Vyškov KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2019Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ Kids Family F uhrazeno
14.10.2019Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D3 uhrazeno
3.11.2019Teplý Ondřej KIDS II H3 uhrazeno
29.10.2019Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
22.10.2019Toth Jan Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
4.11.2019Trtílková Markéta KIDS I D2 uhrazeno
4.11.2019Trtílková Viktorie KIDS I D1 uhrazeno
13.8.2019Turek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
5.11.2019Urban Matěj KIDS II H5 uhrazeno
31.10.2019Válek Tobiáš KIDS II H4 uhrazeno
4.11.2019Valíček Jakub Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
4.11.2019Valíčková Vendy Spartans Vyškov KIDS II D4 uhrazeno
4.11.2019Varcholová Kateřina Brutal Kruháč Team KIDS I D1 uhrazeno
26.8.2019Veverka Filip KIDS I H2 uhrazeno
26.8.2019Veverka Michal KIDS I H2 uhrazeno
26.10.2019Vincent jr. Oldřich Kids Family F uhrazeno
3.11.2019Vlachová Bibiána KIDS II D5 uhrazeno
20.10.2019Vlček Ondřej Wolfici Kids Family F uhrazeno
20.10.2019Vlček Matěj KIDS I H1 uhrazeno
14.10.2019Vojkůvková Julie KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2019Vojkůvková Rozálie KIDS I D2 uhrazeno
14.10.2019Vojkůvková Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
13.10.2019Vyšín Radek KIDS I H2 uhrazeno
13.10.2019Vyšínová Zuzana KIDS II D3 uhrazeno
6.11.2019Weinhöferová Elen AK Blansko Dvorská KIDS I D2 uhrazeno
6.11.2019Weinhöferová Adéla AK Blansko Dvorská KIDS I D1 uhrazeno
10.10.2019Winzor Max KIDS II H3 uhrazeno
3.11.2019Zábršová Natálie Brno KIDS I D2 uhrazeno
7.9.2019Zádrapa Filip Kids Family F uhrazeno
7.9.2019Zádrapa Robin Kids Family F uhrazeno
20.10.2019Závodník Jan TJ Sokol Bílovice nad Svitavou KIDS I H2 uhrazeno
8.5.2019Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
8.5.2019Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
2.4.2019Zezůlka Jan KIDS II H3 uhrazeno
2.10.2019Žmolík Tomáš KIDS I H2 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.