Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina SPORTLIFE RUN

Statistika přihlášených

Trať
7 km7 km120
A2200 m13
A1100 m11
A6700 m11
A3400 m10
Kategorie
M30+Muži 30 - 39 let22
Z18+Ženy 19 - 29 let19
Z40+Ženy 40 - 49 let16
Z30+Ženy 30 - 39 let15
M40+Muži 40 - 49 let15
M50+Muži 50 - 59 let14
M18+Muži 18 - 29 let11
CH1Chlapci 4 roky a mladší7
D2Dívky 5 - 6 let7
CH2Chlapci 5 - 6 let6
D1Dívky 4 roky a mladší4
M60+Muži 60 a více let4
CH3Chlapci 7 - 8 let4
CH6Chlapci 13 - 14 let4
D5Dívky 11 - 12 let4
D4Dívky 9 - 10 let3
D3Dívky 7 - 8 let2
D6Dívky 13 - 14 let2
CH5Chlapci 11 - 12 let1
JZJuniorky (2002-2004 )1
CH4Chlapci 9 - 10 let1
JMJunioři (2002-2004 )1
Z50+Ženy 50 - 59 let1
Z60+Ženy 60 a více let1
Celkem přihlášených165

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
28.10.2019Antošová Irena 7 km Z18+ uhrazeno
28.10.2019Balák Filip 7 km M18+ uhrazeno
30.10.2019Bartoška Václav TJ Dvůr Králové nad Labem 7 km M60+ uhrazeno
3.10.2019Bauerová Lucie OCR Runners Olomouc 7 km Z18+ uhrazeno
3.11.2019Bednář Zbyněk AK tišnov 7 km M40+ uhrazeno
1.11.2019Begunová Oxana 7 km Z30+ uhrazeno
14.10.2019Bláha Martin 7 km M18+ uhrazeno
4.11.2019Blaha Erik 400 m CH3 uhrazeno
4.11.2019Blahová Beáta 400 m D4 uhrazeno
15.10.2019Bulínová Jitka Turtles Znojmo 7 km Z18+ uhrazeno
5.11.2019Burešová Hana Oslavany 7 km Z30+ uhrazeno
14.10.2019Butorová Lenka Extra Brno 7 km Z30+ uhrazeno
24.10.2019Cernoskova Tina SPORT Life 200 m D2 uhrazeno
24.10.2019Cernoskova Lily SPORT Life 100 m D1 uhrazeno
24.10.2019Chodur Hynek 100 m CH1 uhrazeno
25.10.2019Chodur Robin 400 m CH3 uhrazeno
24.10.2019Chodurová Marika 200 m D2 uhrazeno
15.10.2019Chodúrová Nikol 7 km JZ uhrazeno
15.10.2019Chodúrová Martina 7 km Z40+ uhrazeno
21.9.2019Chovánek Tadeáš Prostě běž 700 m CH6 uhrazeno
23.10.2019Cvingráf Patrik 7 km M18+ uhrazeno
23.9.2019Darebná Petra SKP Maják 7 km Z18+ uhrazeno
10.9.2019Dlouhá Nela SK Druhý dech 700 m D6 uhrazeno
1.10.2019Dočekal Marek 7 km M18+ uhrazeno
18.10.2019Dvořák Vítek 7 km M18+ uhrazeno
5.11.2019Džačovský Jan 7 km M30+ uhrazeno
5.11.2019Fiedler Jan 7 km M60+ uhrazeno
25.10.2019FRÖHLICHOVÁ Natálie 700 m D5 uhrazeno
12.10.2019Grauerová Sára AC Moravská Slavia 200 m D2 uhrazeno
12.10.2019Grauerová Silvie 400 m D3 uhrazeno
4.11.2019Hadzhiev Daniel 200 m CH2 uhrazeno
4.11.2019Hadzhiev Filip 400 m CH4 uhrazeno
4.11.2019Hadzhiev Tihomir 7 km M30+ nezaplaceno
5.9.2019Hanzelková Veronika 7 km Z18+ uhrazeno
3.11.2019Hlívová Anežka 700 m D6 uhrazeno
20.10.2019Hlívová Iva Kravák 7 km Z40+ uhrazeno
14.10.2019Holub Petr 7 km M18+ uhrazeno
14.10.2019Holubová Ivana žádný 7 km Z50+ uhrazeno
4.10.2019Hořínková Renata OCR Runners Olomouc 7 km Z18+ uhrazeno
6.10.2019Houserek Tomáš 7 km M30+ uhrazeno
19.10.2019Hrdina Adam 200 m CH2 uhrazeno
2.11.2019Illéš Martin Spartan Patriot Team Slovakia 7 km M18+ uhrazeno
23.10.2019Jačisko Karel 7 km M18+ uhrazeno
3.11.2019Jakeš Jiří BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 7 km M40+ uhrazeno
24.10.2019Jančařík Tomáš VSK Uni Brno 700 m CH6 uhrazeno
16.10.2019Jančařík Petr AAC Brno 7 km M50+ uhrazeno
24.10.2019Jančaříková Karolína KP Brno 700 m D5 uhrazeno
16.10.2019Jančaříková Lenka AAC Brno 7 km Z40+ uhrazeno
8.10.2019Janek Ondřej 7 km M30+ uhrazeno
5.11.2019Janková Helena 100 m D1 uhrazeno
5.11.2019Janková Magda 7 km Z30+ uhrazeno
3.11.2019Januška Ivan Šanov 7 km M60+ uhrazeno
24.10.2019jedličková eva 200 m D2 uhrazeno
28.10.2019Jelínek Aleš Brno 7 km M50+ uhrazeno
29.10.2019Jeřábková Jana Triatlon Třebíč 7 km Z18+ uhrazeno
31.10.2019Jorníček Petr MK Seitl Ostrava 7 km M50+ uhrazeno
14.10.2019Kachyňa Lubomír TJ Liga 100 Olomouc 7 km M50+ uhrazeno
4.11.2019Kapuciánová Radka GLADIATORS 7 km Z18+ uhrazeno
23.10.2019Kašíková Kateřina 7 km Z18+ uhrazeno
5.11.2019Klapalová Zuzana 7 km Z18+ uhrazeno
24.10.2019Knotková Eliška 400 m D4 uhrazeno
5.11.2019Kocur Lukáš Orel Šitbořice 7 km M40+ nezaplaceno
22.10.2019Kodydek Tomáš STG Rychnov nad Kněžnou 7 km M40+ uhrazeno
20.10.2019Košutková Pavla 7 km Z40+ uhrazeno
5.11.2019Koudelka Matyáš Elite Sport Boskovice 700 m CH6 uhrazeno
19.10.2019Koudelkova Katerina 7 km Z18+ uhrazeno
5.11.2019Koudelková Lucie Elite Sport Boskovice 700 m D5 uhrazeno
16.10.2019Koudelová Tereza 7 km Z18+ uhrazeno
10.9.2019Kouřilová Regina 7 km Z30+ uhrazeno
24.10.2019kovar teodor 100 m CH1 uhrazeno
3.11.2019Kowolowski Hana 7 km Z40+ uhrazeno
20.10.2019Krčková Jana 7 km Z40+ uhrazeno
4.11.2019Krecmer Jiri 7 km M30+ uhrazeno
25.10.2019Křešťák Miloslav TJ Sokol Věteřov 7 km M50+ uhrazeno
23.10.2019Kritzbach Vladimír SK Jevíčko 7 km M40+ uhrazeno
23.10.2019kritzbachová adélka sokol Královo pole 200 m D2 uhrazeno
20.10.2019Kříž Pavel 7 km M50+ uhrazeno
5.11.2019Küfhaberová Nikol Ivanky 200 m D2 uhrazeno
1.11.2019Langerová Petra Svídnický extrém 7 km Z30+ uhrazeno
30.9.2019Machů František 7 km M30+ uhrazeno
21.9.2019Malý Miloš 7 km M30+ uhrazeno
5.11.2019Matoušek Denis 7 km M30+ uhrazeno
23.9.2019Mevald Dalibor SKP Maják 7 km M18+ uhrazeno
5.11.2019Michálek Tomáš 100 m CH1 uhrazeno
5.11.2019Michálková Eva Wandera 7 km Z30+ uhrazeno
4.11.2019Michlovský Matěj 200 m CH2 uhrazeno
4.11.2019Michlovský Vojtěch 100 m CH1 uhrazeno
5.11.2019Musilová Pavla Dýmka míru 7 km Z40+ uhrazeno
31.10.2019Musilová Erika AK Slovan Moravská Třebová 7 km Z18+ uhrazeno
20.10.2019NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM 7 km M50+ uhrazeno
29.10.2019Němečková Jarmila 7 km Z30+ uhrazeno
5.11.2019Nováček Josef SDH Čučice 7 km M60+ uhrazeno
4.11.2019Novosad Miroslav Šanov 7 km M40+ uhrazeno
5.11.2019Novotná Tereza Kravák 700 m D5 uhrazeno
30.10.2019Novotná Petra Běháníčko Líšeň 7 km Z30+ uhrazeno
30.10.2019Novotný Jiří JOHOHO 7 km M40+ uhrazeno
14.10.2019Novotný Aleš 7 km M18+ uhrazeno
20.10.2019Odehnalová Klára 7 km Z40+ uhrazeno
31.10.2019Opravilová Ivana 7 km Z60+ uhrazeno
31.10.2019Pachtová Iva Mk Seitl ostrava 7 km Z40+ uhrazeno
30.10.2019Patzelová Veronika 7 km Z18+ uhrazeno
25.10.2019Páviš Richard Run magazine team 7 km M40+ uhrazeno
4.11.2019Pavlíček Tomáš 700 m CH6 uhrazeno
25.10.2019Pavlíčková Lenka 7 km Z30+ uhrazeno
5.11.2019Pejpková Katarína TJ OBSKE 7 km Z30+ uhrazeno
21.9.2019Peters Sebastian Alexandr Prostě běž 200 m CH2 uhrazeno
27.10.2019Peters Marta Prostě běž 7 km Z30+ uhrazeno
21.9.2019Peters Martien Christian Prostě běž 100 m CH1 uhrazeno
17.10.2019Pidrman David 7 km M30+ uhrazeno
28.8.2019Plachý Lukáš Koblížek TEAM 7 km M30+ uhrazeno
28.10.2019Plesníková Dorota 7 km Z18+ uhrazeno
30.10.2019Plhal Jiří Brno 7 km M40+ uhrazeno
17.10.2019Pluskalová Eliška 7 km Z18+ uhrazeno
4.11.2019Podhorný Martin 7 km M30+ uhrazeno
2.11.2019Pospíšil David 400 m CH3 uhrazeno
2.11.2019Pospíšil Vladimír 7 km M50+ uhrazeno
2.11.2019Pospíšilová Natálie 400 m D4 uhrazeno
4.11.2019Procházková Šárka Prostě běž 7 km Z40+ uhrazeno
23.10.2019Prosserová Kateřina 7 km Z18+ uhrazeno
5.11.2019Rezner Luboš Oddíl 2015 7 km M50+ uhrazeno
3.11.2019Rozsíval Marek 7 km M30+ uhrazeno
25.10.2019RYŠKA Jiří RMC Břeclav 7 km M50+ uhrazeno
2.10.2019Šando Martin STG Holešovský region 7 km M40+ uhrazeno
2.10.2019Šandová Petra STG Holešovský region 7 km Z40+ uhrazeno
23.10.2019Schneider David Track and Field 700 m CH5 uhrazeno
23.10.2019Schneiderová Kateřina Track and Field 400 m D3 uhrazeno
14.10.2019Sedlák Martin 7 km M50+ uhrazeno
31.10.2019Sekanina Tomáš AK Slovan Moravská Třebová 7 km M30+ uhrazeno
30.10.2019Sklenář Jan 7 km M30+ nezaplaceno
31.10.2019Sláma Šimon 200 m CH2 uhrazeno
20.10.2019Sláma Jiří Brno 7 km M50+ uhrazeno
31.10.2019Slámová Nikola 100 m D1 uhrazeno
22.10.2019Sloup Teodor 200 m CH2 uhrazeno
18.10.2019Sloup Radek 7 km M30+ uhrazeno
22.10.2019Sloup Tomáš VSK Univerzita Brno 400 m CH3 uhrazeno
29.10.2019Šmerda Roman 7 km M40+ uhrazeno
29.10.2019Šmerdová Alena 7 km Z40+ uhrazeno
17.10.2019Šofránek Jan 7 km M30+ uhrazeno
5.11.2019Soukup Ondřej LS Brno 7 km JM uhrazeno
5.11.2019Štěpánek Martin ENDEKA BASSTA team 7 km M30+ uhrazeno
12.10.2019Štipčák Petr 7 km M30+ uhrazeno
5.11.2019Stohwasser Petr 7 km M30+ uhrazeno
4.11.2019Suchá Klára 7 km Z18+ nezaplaceno
26.10.2019Suchý Miroslav Forrest Gump 7 km M40+ uhrazeno
13.10.2019Šuhajda Libor 7 km M30+ uhrazeno
3.10.2019Švadlák Petr Svídnický Extrém Team 7 km M40+ uhrazeno
16.10.2019Švestková Soňa 7 km Z30+ uhrazeno
20.10.2019Tenorová Iva 7 km Z18+ uhrazeno
14.10.2019Tesař Miroslav Znojmo 7 km M50+ uhrazeno
12.10.2019Tučková Antonie Runningzone 7 km Z40+ uhrazeno
26.10.2019Tužičková Lenka 7 km Z40+ uhrazeno
14.10.2019Uhlir Dalibor Mraz leci 7 km M30+ uhrazeno
20.10.2019Uhlířová Martina 7 km Z40+ uhrazeno
4.11.2019Ungerová Žaneta 7 km Z30+ uhrazeno
28.10.2019Videczká Eliska Alzbeta 100 m D1 uhrazeno
4.11.2019Videczká Zuzana 7 km Z30+ uhrazeno
28.10.2019Videczky Vladimir Vojtech 100 m CH1 uhrazeno
4.11.2019Vitázková Barbora 200 m D2 uhrazeno
10.9.2019Vlach Albert 100 m CH1 uhrazeno
22.10.2019Vojtek Marek MMKrun 7 km M18+ uhrazeno
22.10.2019Vojtek Milan Brno 7 km M50+ uhrazeno
1.10.2019Vrátník René 7 km M40+ uhrazeno
17.10.2019Všianský Martin SK Meteor Brno 7 km M30+ uhrazeno
2.11.2019Zapletal Milan Kabrňáci Brno 7 km M40+ uhrazeno
4.11.2019Závodníková Jaroslava 7 km Z40+ uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.