Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE - WINTER JOSEFOV - pátek

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN138
RACERACE86
Kategorie
34
33
31
18
15
14
13
12
11
10
8
8
7
3
3
3
1
Celkem přihlášených224

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.12.2019 Prokešová Hana Dark Side Workout RACE uhrazeno
15.1.2020Alvarez Dominik OPEN uhrazeno
11.12.2019Antošová Žaneta Olfin Car RACE uhrazeno
15.1.2020Apoštolová Radka OPEN uhrazeno
15.1.2020Audy Adam RS OPEN uhrazeno
29.12.2019Bartels Andy No_Burpees RACE uhrazeno
26.12.2019Bartoníček Hynek OPEN uhrazeno
26.12.2019Bartoníček Přemysl OPEN uhrazeno
20.1.2020Bartony Michaela Niceboy OPEN uhrazeno
20.10.2019Barvič Michal STG Pardubice OPEN uhrazeno
2.1.2020Beneš Petr JEDNIČKY OPEN uhrazeno
16.11.2019Benešová Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
31.12.2019Beranová Simona Spartan Gym OPEN uhrazeno
17.1.2020Blahutová Barbora Spartan Gym RACE uhrazeno
Tým: Spartan gym↳ Vepřek MartinOCR Runners Šumperk
17.1.2020Bouška Jan OPEN uhrazeno
12.1.2020Bubeníček Leoš #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
31.12.2019Burian Miroslav SRTG Praha, CEPro Team RACE uhrazeno
31.12.2019Burianová Lenka SRTG Praha, CEPro Team RACE uhrazeno
17.1.2020Buryšková Eliška OPEN uhrazeno
16.1.2020Čamrová Kateřina Decathlon team Tábor RACE uhrazeno
26.12.2019Čáp Martin OPEN uhrazeno
20.1.2020Čejková Nikola RACE uhrazeno
7.1.2020Červený David Erika Copy Shop RACE uhrazeno
30.12.2019Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
20.1.2020Charvatova Katerina OCR Podebrady OPEN nezaplaceno
30.10.2019Čiamporová Vendula Fubo team OPEN uhrazeno
19.1.2020Daněk Luboš Barbarian Extreme Team RACE uhrazeno
13.1.2020Danilov Denis OPEN uhrazeno
12.12.2019Dědek Martin OPEN uhrazeno
7.1.2020Drábková Veronika OCR Runners Šumperk RACE uhrazeno
Tým: Bonnie and Clyde↳ Bevelágua LadislavOCR Workout Tábor
13.1.2020Drahokoupil Dan INOV 8 Team RACE uhrazeno
30.12.2019Dušek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
30.12.2019Dvořáček Lukáš RACE uhrazeno
15.1.2020Dvořák Pavel SK Praha Karlín OPEN uhrazeno
31.12.2019Dvořáková Veronika Dark Side Workout RACE uhrazeno
15.1.2020Enge Kateřina OPEN uhrazeno
9.1.2020Fáberová Anežka Decathlon team Tábor RACE uhrazeno
Tým: NASAjeto ↳ Kopecký Jan
27.12.2019Fléglová Blanka OPEN uhrazeno
26.12.2019Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
8.1.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam OPEN uhrazeno
14.1.2020Grebeníčková Andrea Vyprlené kopřivy OPEN uhrazeno
31.10.2019Greibig Michaela OCR Munich RACE uhrazeno
Tým: OCR Munich↳ Kasche Denny
17.1.2020Groger Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
7.1.2020Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
31.10.2019Hanáček Zbyněk OPEN uhrazeno
14.1.2020Hanousková Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
11.10.2019Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE uhrazeno
31.12.2019Havlík Pavel OPEN uhrazeno
8.1.2020Hiersch Marek OPEN uhrazeno
23.10.2019Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
18.1.2020Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN uhrazeno
19.1.2020Hofman Daniel OPEN nezaplaceno
31.12.2019Holeksova Renata OPEN uhrazeno
7.1.2020Horečný Karel OPEN uhrazeno
31.12.2019Hořeňovská Petra RACE uhrazeno
7.1.2020Hribik Michal RACE uhrazeno
16.1.2020Hrncirova Lucie Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem OPEN uhrazeno
30.12.2019Hrnčířová Michaela Run Magazine Team OPEN uhrazeno
9.1.2020Hromádko Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
17.1.2020Hronová Lucie OPEN uhrazeno
26.12.2019Hubený Jan Brno OPEN uhrazeno
31.12.2019Hyhlík František OPEN uhrazeno
16.1.2020Hynek Otto ZEWL GANG OPEN uhrazeno
9.1.2020Janda Martin Magor gym Varnsdorf RACE uhrazeno
7.1.2020Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
28.12.2019Jirků Milan OCR Čelákovice RACE uhrazeno
Tým: Ultimátní krabice↳ Kuželíková ZuzanaOCR Čelákovice
13.11.2019Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN uhrazeno
13.11.2019Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN uhrazeno
19.1.2020Juhaňáková Edita #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
20.1.2020Kapr Karel FCP OPEN nezaplaceno
31.12.2019Kavulok Lukáš Rebels gym Hořice RACE uhrazeno
16.12.2019Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
31.12.2019Klajbl Martin Lagunino OPEN uhrazeno
31.12.2019Klajblová Lucie Lagunino OPEN uhrazeno
20.10.2019Klikoš Jiří A-team RACE uhrazeno
20.10.2019Klikoš Jiří Vlčata OPEN uhrazeno
30.12.2019Kliková Renáta OPEN uhrazeno
20.1.2020Kopřiva Pavel RACE uhrazeno
1.1.2020Kordík František Sport Most - krasobruslení OPEN uhrazeno
12.1.2020Košina Jiří OPEN uhrazeno
31.12.2019Kosta Michal OPEN uhrazeno
19.1.2020Kotlant David OPEN uhrazeno
31.12.2019Kotlín Roman Lagunino OPEN uhrazeno
18.1.2020Kouřil Václav CDB MB OPEN uhrazeno
20.1.2020Kramule Pavel OPEN uhrazeno
20.1.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
12.1.2020Krejčík Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE uhrazeno
7.1.2020Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE uhrazeno
7.1.2020Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE uhrazeno
31.12.2019Kubeček Martin OPEN uhrazeno
13.1.2020Kubeček Ondřej OPEN uhrazeno
9.1.2020Kučera Jakub Sportpark HIT Hradec Králové RACE uhrazeno
Tým: Titans↳ Příhodová Michaela
16.1.2020Kučera Tomáš dobrota OCR TEAM KLADNO RACE uhrazeno
26.11.2019Kulíková Aneta OPEN uhrazeno
9.1.2020Kuropatnická Zuzana RACE uhrazeno
4.1.2020Kyrych Michaela Ocr team Kladno RACE uhrazeno
24.11.2019Kysilka Ondra OPEN uhrazeno
18.1.2020Litko Alexandr OPEN uhrazeno
14.1.2020Lorenc Martin BIGGUS TEAM OPEN uhrazeno
12.1.2020Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE uhrazeno
16.1.2020Macháňová Lucie OPEN uhrazeno
7.1.2020Malý Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
29.11.2019Mánek Jaroslav OPEN uhrazeno
31.12.2019manolov Manol OPEN uhrazeno
9.1.2020Marčík Vlastimil Magor gym Varnsdorf RACE uhrazeno
7.1.2020Marek Roman OPEN uhrazeno
Tým: Toffík a Špagetka↳ Kubíčková Venudula
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN uhrazeno
12.1.2020MARTINEK PAVEL Olympia Spartan Training KH RACE uhrazeno
30.12.2019Mašek Marek Vigor Nutrition OPEN uhrazeno
16.1.2020Matěnová Jana OPEN uhrazeno
14.1.2020Matulikova Marie Vyprlené kopřivy OPEN uhrazeno
16.1.2020Mazáčová Simona OPEN uhrazeno
9.12.2019Melzer Luděk Ždimiators OPEN uhrazeno
9.12.2019Melzerová Kateřina Ždimiators OPEN uhrazeno
14.1.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
19.1.2020Militký Jan Sport Club Vrchlabí RACE uhrazeno
Tým: Sport Club Vrchlabí1↳ Pakostová JanaSport Club Vrchlabí1
31.12.2019Miltner Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
31.12.2019Mlejnek Karel SRTG Praha OPEN uhrazeno
31.12.2019Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
16.12.2019Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
Tým: RUN OR DIE↳ Vachalová ŠárkaGOOD LUCK GYM
8.1.2020Mráček Jiří OPEN uhrazeno
7.12.2019mucha jiri komar tým OPEN uhrazeno
29.10.2019Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
16.1.2020NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
9.1.2020Neradová Kateřina OPEN uhrazeno
Tým: Zderadické střely↳ Váňa Miroslav
13.1.2020Osladil Martin DoggyBear Team OPEN uhrazeno
31.12.2019Ouředník Vít OPEN uhrazeno
24.10.2019Patka Michal Bělohradáci RACE uhrazeno
12.1.2020Pecinová Klára OPEN uhrazeno
18.1.2020Pernet Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
31.12.2019Perthen Ervín ml. OPEN uhrazeno
31.12.2019Perthen Ervín OPEN uhrazeno
31.12.2019Petrášová Barbora OPEN uhrazeno
31.12.2019Pfeil Florian OPEN uhrazeno
17.1.2020Plch Dušan #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
9.1.2020Podrazil Jiří magor gym Varnsdorf RACE uhrazeno
2.1.2020Pohořalá Martina Czexxx RACE uhrazeno
Tým: Gladiátorrace↳ Trousil Jan#GLADIATORRACETEAM
15.1.2020Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
14.1.2020Pokorný Luděk BIGGUS TEAM OPEN uhrazeno
14.1.2020Polák Jan WILD TEAM OPEN uhrazeno
Tým: Povstalci↳ Dolejšová Tereza
6.1.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
12.12.2019Přívratská Petra OPEN uhrazeno
3.1.2020Prokešová Kateřina RACE uhrazeno
30.12.2019Prokop Petr OPEN uhrazeno
19.1.2020Pýchová Eliška RACE uhrazeno
30.12.2019Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
30.12.2019Ratajíková Lucie OPEN uhrazeno
19.1.2020Rejha Lukáš #fotrivbehu OPEN uhrazeno
4.1.2020Repiský Tomáš OCR team Kladno RACE uhrazeno
Tým: Můj Gym neobsazeno
31.10.2019Říha Zdeněk Wild Monkey Challenge RACE uhrazeno
31.10.2019Rohla Milan COSTE czech OPEN uhrazeno
20.10.2019Roman Janiš OPEN uhrazeno
3.1.2020Roza Dominik Rebels Gym Hořice RACE uhrazeno
18.1.2020Růžička Lukáš OPEN uhrazeno
28.11.2019Sakač Jan RACE uhrazeno
19.1.2020Salehová Barbora OPEN uhrazeno
30.12.2019Šejna Stanislav OPEN uhrazeno
30.12.2019Šejna Aleš 2hasance OPEN uhrazeno
1.1.2020Sekerová Petra OCR Čelákovice RACE uhrazeno
1.1.2020Semeráková Michaela OPEN uhrazeno
1.1.2020Sládeček Jiří OPEN uhrazeno
20.1.2020Slaninová Alena RACE uhrazeno
17.10.2019Slavkovský Milan Dum spiro RACE uhrazeno
14.1.2020Šlik Jan OCR Rebelové RACE uhrazeno
Tým: ALIJAN↳ Vargová AliceMůj Gym
19.1.2020Smíšek Michal OPEN uhrazeno
29.10.2019Sommer FILIP OPEN uhrazeno
29.11.2019Soukup Miroslav OPEN uhrazeno
28.12.2019Soukupová Petra OPEN uhrazeno
17.1.2020Spacil Stanislav Juventus OPEN nezaplaceno
19.1.2020Šrámek Martin OPEN uhrazeno
14.1.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
11.1.2020Staveník Pavel OPEN uhrazeno
29.11.2019Štembera Petr OPEN uhrazeno
15.12.2019Štemberová Věra OPEN uhrazeno
15.1.2020Štěpán Patrik OPEN uhrazeno
3.1.2020Štěpánková Veronika Gladiatorrace team OPEN uhrazeno
Tým: Už tam budeeem?↳ Oslej DušanUž tam budeeem?!
31.10.2019Šumelda ivan Ždimiators RACE uhrazeno
30.10.2019Švadlák Petr Svídnický Extrém Team OPEN uhrazeno
14.1.2020Švancara Jiří OPEN uhrazeno
7.1.2020Svoboda Marek OPEN uhrazeno
7.1.2020Sýkora Jakub RACE uhrazeno
4.1.2020Tillová Lucie OPEN uhrazeno
23.10.2019Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE uhrazeno
20.1.2020Tomanec Petr magor gym Varnsdorf RACE uhrazeno
7.1.2020Tomášková Viktorie atom kid Praha, ski run čakovice RACE uhrazeno
14.1.2020Váhalová Anna Vyprlené kopřivy OPEN uhrazeno
31.12.2019Valíček Tomáš OPEN uhrazeno
31.10.2019Valiga Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
17.12.2019Veruněk Patrik RACE uhrazeno
Tým: PK↳ Horská Kateřina Srtg Most
2.1.2020Vítková Lenka SRTG Most RACE uhrazeno
Tým: Duo Srtg Most↳ Podlaha Milan SRTG Most
10.1.2020Vlčková Petra RACE uhrazeno
Tým: Jelita neobsazeno
31.12.2019Vodseďálková Lenka Sport club Vrchlabí RACE uhrazeno
Tým: Sport Club Vrchlabí↳ Jaroš JosefSport Club Vrchlabí
7.1.2020Volšička Petr OPEN uhrazeno
26.12.2019Volšická Barbora Atom kids Praha RACE uhrazeno
8.1.2020Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
9.1.2020Wollmuth Aleš OPEN uhrazeno
26.11.2019Zachová Vladimíra #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
Tým: BARZA↳ Barchánek Jan
19.1.2020Zajíček Josef #fotrivbehu OPEN uhrazeno
13.1.2020Žampachová Johana OPEN uhrazeno
19.1.2020Zavadilová Pavlína OPEN uhrazeno
18.11.2019Ždímal Michal Ždimiators RACE uhrazeno
15.1.2020Zitta Kamil RACE uhrazeno
31.12.2019Zmitko Jan Barbarian Extreme Team RACE uhrazeno
31.12.2019Žofka Martin udoli svini OPEN uhrazeno
20.1.2020Žofková Michaela OPEN uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.