Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina WINTER GLADIATOR RACE ORIGINAL JOSEFOV - sobota

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN433
RACERACE251
FUNFUN7
Kategorie
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)85
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)82
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)64
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)56
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)53
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)45
T-OTýmy (čtyřčlenné)44
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)41
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)38
M1-RMuži do 29 let (1991 a mladší)38
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)32
T-RTýmy (čtyřčlenné)32
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)25
Z1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)15
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)10
JM-RJunioři (2003-2006)8
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)7
FFUN7
JZ-RJuniorky (2003-2006)5
JZ-OJuniorky (2003-2006)3
JM-OJunioři (2003-2006)1
Celkem přihlášených691

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.11.2019Adam Martin Fitness Life Liberec OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Andělová Ivana OPEN Z2-O uhrazeno
15.1.2020Audy Adam OPEN M1-O uhrazeno
30.12.2019Babenko Ihor #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
30.11.2019Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM RACE Z3-R uhrazeno
5.1.2020Balon Radek OCR Runners Olomouc OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: OCR Runners Olomouc↳ Kvapilová TatanaOCR Runners Olomouc
20.1.2020Bareš Vladimír RACE M1-R uhrazeno
29.12.2019Bartels Andy No_Burpees RACE M2-R uhrazeno
17.1.2020Bartl Jiří Saharásek RACE M2-R uhrazeno
29.10.2019Barvič Michal STG Pardubice OPEN M2-O uhrazeno
16.11.2019Baše Vladimír RACE M1-R uhrazeno
29.11.2019Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z3-O uhrazeno
26.10.2019Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN Z1-O uhrazeno
24.10.2019Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
24.10.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
27.12.2019Bendl David #GLADIATORRACETEAM RACE T-R uhrazeno
Tým: Profíci ↳ Malý Maxmilián
↳ Dolejš Ondřej
↳ Dolejš Miloš
31.10.2019Bendová Irena Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
31.12.2019Beneš Ladislav ABUS Přelouč OPEN M2-O uhrazeno
30.12.2019Beneš Petr Kvíčala Team RACE M3-R uhrazeno
2.12.2019Benešová Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
31.12.2019Bensch Michal Division Schlesien OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Beran Pavel OPEN M3-O uhrazeno
18.12.2019Beránek Martin OPEN M2-O uhrazeno
31.10.2019Bílek Jiří OCRUNITED TEAM RACE M2-R uhrazeno
5.12.2019Blažek Miloslav OPEN M2-O uhrazeno
26.12.2019Blažek Radek RACE M2-R uhrazeno
2.12.2019Blažek Lukáš RACE M2-R uhrazeno
27.12.2019Blažek Pavel OPEN M2-O uhrazeno
27.12.2019Blažková Olga Pro čest a slávu OPEN Z2-O uhrazeno
23.10.2019Bohatá Marie RACE Z3-R uhrazeno
23.10.2019Bohatý Martin RACE M3-R uhrazeno
9.1.2020Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
31.12.2019Bouma Lukáš OPEN M2-O uhrazeno
19.10.2019Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
25.12.2019Brabec Patrik STG Česká Lípa OPEN M1-O uhrazeno
20.1.2020Brčák Pavel D.T.P. OPEN M2-O uhrazeno
4.1.2020Březina Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
26.11.2019Broulík Jan RACE M1-R uhrazeno
9.12.2019Brychtová Kateřina OPEN Z3-O uhrazeno
15.12.2019Buben Václav RACE M1-R uhrazeno
31.12.2019Burčková Kateřina RACE Z2-R uhrazeno
8.1.2020Bureš Patrik OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Burian Miroslav SRTG Praha, CEPro Team RACE M1-R uhrazeno
15.1.2020Buriánek Viktor OPEN M3-O uhrazeno
12.11.2019Buriánková Veronika Totální katastrofy OPEN Z1-O uhrazeno
12.11.2019Burianková Tereza Totální katastrofy OPEN JZ-O uhrazeno
31.12.2019Burianová Lenka SRTG Praha, CEPro Team RACE Z2-R uhrazeno
16.1.2020Čáp Lukáš RACE M2-R uhrazeno
26.12.2019Čáp Martin OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Čapek Martin OPEN M2-O uhrazeno
29.10.2019Čech Daniel #OCRUNITED TEAM OPEN M3-O uhrazeno
12.11.2019Černá Soňa Totální katastrofy OPEN Z2-O uhrazeno
1.1.2020Černý Jakub Tantrum Monstra RACE M1-R uhrazeno
26.11.2019Chejnovský Ondřej RACE M1-R uhrazeno
4.1.2020Chromý Roman RACE M2-R uhrazeno
11.12.2019Chuchlová Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
19.1.2020Chvojka Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
26.12.2019Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
15.1.2020Císařová Kristýna OPEN Z1-O uhrazeno
17.1.2020Čížek Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Čížková Lucie OCR Hunters OPEN Z1-O uhrazeno
8.12.2019Čtvrtečka Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
7.12.2019Culek Michal OPEN M2-O uhrazeno
29.12.2019Dalecká Monika OPEN Z1-O uhrazeno
16.1.2020Dalecký Jakub OPEN M1-O uhrazeno
19.1.2020Daněk Luboš Barbarian Extreme Team RACE M1-R uhrazeno
7.1.2020Dirgas Radim OPEN M2-O uhrazeno
29.10.2019Dobrovolná Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
15.12.2019Doležal Pavel OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Doležel Lukáš RACE M1-R uhrazeno
26.12.2019Donátová Hanka STG Rychnov nad Kněžnou RACE MIX-R uhrazeno
7.1.2020Drábková Veronika OCR Runners Šumperk RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Bonnie and Clyde↳ Bevelágua LadislavOCR Workout Tábor
6.1.2020Dubenský Antonín RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Ursus papanasi ↳ Černá Natálie
20.1.2020Duchoň Lukáš RUN magazine Team OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: ZuLu↳ Maňáková ZuzanaRUN magazine Team
15.12.2019Dufka Vladislav Červený Kostelec RACE M1-R uhrazeno
15.10.2019Ďuriš Daniel OPEN M1-O uhrazeno
30.12.2019Dušek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
14.1.2020Dušková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
30.11.2019Dvořák Martin Varovi legie OPEN M3-O uhrazeno
21.12.2019Dvořák Otto OPEN M3-O uhrazeno
27.12.2019Dvořák Libor TRIUMPHALIS RACE M3-R uhrazeno
6.1.2020Dvořáková Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
12.1.2020Dvořáková Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
26.12.2019Dworok Michal OPEN M2-O uhrazeno
24.10.2019Dymák Martin OPEN M1-O uhrazeno
29.10.2019Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
18.12.2019Eisert Zdeněk OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Mrštné rybky↳ Eisertová Michaela
9.1.2020Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
14.1.2020Fassati Hristýna Equicentrum Jaroměř OPEN Z2-O uhrazeno
2.11.2019Fencl Michal RACE M2-R uhrazeno
20.1.2020Fenclová Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
21.11.2019Férová Nikola Šneci OPEN Z2-O uhrazeno
9.12.2019Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
11.1.2020Fibír Filip OPEN M1-O uhrazeno
15.1.2020Fiedlerová Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
10.1.2020Fiedlerová Nikola OPEN Z1-O uhrazeno
2.12.2019Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
7.1.2020Fišerová Kateřina OPEN Z2-O uhrazeno
19.1.2020Flos Jan RACE M3-R uhrazeno
2.12.2019Foltýnová Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Oslíci↳ Dobeš Tibor #GLADIATORRACETEAM
31.12.2019Forbelský Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
29.12.2019Fousek Martin OPEN M1-O uhrazeno
16.1.2020Francová Michaela Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE Z1-R uhrazeno
30.11.2019Frno Roman i-riders OPEN M2-O uhrazeno
30.12.2019Gabriel Marek OPEN M1-O uhrazeno
23.10.2019Gabriel Jan RACE M2-R uhrazeno
13.1.2020Galvas Josef Bahňáci RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Bahňáci↳ Galvasová Pavla
16.11.2019Gazdík Jan RACE M1-R uhrazeno
27.11.2019Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.10.2019glos petr -6105- OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Grätz Ondřej #FUBOTeam OPEN M2-O uhrazeno
31.10.2019Greibig Michaela OCR Munich RACE MIX-R uhrazeno
Tým: OCR Munich↳ Kasche DennyOCR Munich
17.1.2020Groger Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
17.1.2020Hájek Jan Warrior OPEN M1-O uhrazeno
12.1.2020Hájková Jana OPEN Z3-O uhrazeno
29.11.2019Hájková Sandra Osmička OPEN Z2-O uhrazeno
24.11.2019Halíř David STG Hradec Králové OPEN M1-O uhrazeno
20.11.2019Halířová Kristýna SRTG HK OPEN Z2-O uhrazeno
31.10.2019Hanáček Zbyněk OPEN M3-O uhrazeno
18.12.2019Handl Michal RACE M1-R uhrazeno
20.1.2020Hánělová Žaneta SRTG Žďár nad Sázavou RACE Z2-R uhrazeno
18.1.2020Hanke Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
17.1.2020Hanuš Jakub OPEN M2-O uhrazeno
18.12.2019Hasil Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
30.11.2019Havelík Petr Já a tragéd OPEN M2-O uhrazeno
30.12.2019Havelka Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
27.12.2019Havelka Petr OPEN M3-O uhrazeno
8.1.2020Havlůj David OPEN T-O uhrazeno
Tým: Rošťáci↳ Rost David
↳ Srb Radek
↳ Dittrich Martin
20.1.2020Havránek Zdeněk Predator workout Kladno OPEN M2-O nezaplaceno
25.10.2019Heger Michal RACE M2-R uhrazeno
20.11.2019Heindl Martin Čukrové OPEN M2-O uhrazeno
9.1.2020Hejduk Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Hejl Jakub OPEN T-O uhrazeno
Tým: 666↳ Vochozka Jakub
↳ Hejl Martin
↳ Sedlák Lukáš
29.12.2019Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
14.1.2020Helcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Pohodáři↳ Hanousková Lenka #GLADIATORRACETEAM
8.1.2020Hiersch Marek OPEN M3-O uhrazeno
15.1.2020Hladíková Nikola Chicas locas RACE Z2-R uhrazeno
2.12.2019Hlava Václav Wild gym RACE M1-R uhrazeno
7.12.2019Hlaváček Ladislav RACE M3-R uhrazeno
26.11.2019Hlavizna Pavel OPEN M3-O uhrazeno
31.10.2019Hlavová Vendula EXTRA Brno RACE Z1-R uhrazeno
19.1.2020Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M3-O uhrazeno
14.1.2020Höfer Vojan Wild Snails & VoDuBa team RACE MIX-R nezaplaceno
Tým: Wild Snails neobsazeno
31.12.2019Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
9.12.2019Hoffmannová Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
8.1.2020Holínka Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
27.12.2019Holub Zdeněk Ždimiators OPEN M2-O uhrazeno
14.1.2020Holub Petr RACE M2-R uhrazeno
14.1.2020Holý Tomáš RACE M1-R nezaplaceno
22.12.2019Homola Pavel ocr losers OPEN M3-O uhrazeno
25.11.2019Homolka Igor RACE T-R uhrazeno
Tým: Sparta Mratin↳ Bílek Jaroslav
↳ Špánek Petr
↳ Vítek Lukáš
19.1.2020Horáček Jiří Jirka@Jirka OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Horak Petr MJ! OPEN M3-O uhrazeno
13.1.2020Hořínek Jaroslav FUN F uhrazeno
31.12.2019Horká Lenka OCR Runners Šumperk RACE MIX-R uhrazeno
Tým: OCR Runners Šumperk↳ Vykoukal Pavel OCR Runners Šumperk
20.1.2020Hošek Viktor SPARTANGYM RACE M2-R uhrazeno
30.12.2019Hospodka Vojta SDH Letňany RACE JM-R uhrazeno
30.12.2019Hospodková Anna NO BARBIE TEAM OPEN JZ-O uhrazeno
19.12.2019Houšková Martina PR.Konektor OPEN T-O uhrazeno
Tým: A Team↳ Mackenzie Karolina
↳ Horňáková Marie
↳ Hajný MartinA Team
29.10.2019Hrabovský Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
13.1.2020Hrdlička Martin OPEN M1-O uhrazeno
7.1.2020Hribik Michal RACE M2-R uhrazeno
13.11.2019HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M3-O uhrazeno
24.12.2019Hubený Jan Extra Brno OPEN M3-O uhrazeno
1.1.2020Hubinger Tomáš Zelený Mor RACE M3-R uhrazeno
1.1.2020Hubingerová Hana Zelený Mor RACE Z2-R uhrazeno
29.11.2019Hýblová Kateřina OPEN Z3-O uhrazeno
19.1.2020Hyhlík Jakub RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Hyhlík František OPEN M1-O uhrazeno
15.1.2020Ilavský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
19.1.2020Innert Miloš SDH Heřmanice OPEN M2-O uhrazeno
27.12.2019Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
15.1.2020Janata Jan RACE M1-R uhrazeno
31.12.2019Janečková Aneta OPEN Z1-O uhrazeno
31.10.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
5.12.2019Janousek Petr OCR Losers OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Jánský Petr OPEN M3-O uhrazeno
14.10.2019Jarolímek Dan RACE T-R uhrazeno
Tým: Samurajové↳ Jarolímek Pavel
↳ Jarolímek David
↳ Albrechtová Anna
27.12.2019Jehlička Jiří SDH Jicin FUN F uhrazeno
18.1.2020Jelínek Jan OPEN M1-O uhrazeno
17.1.2020Jeřábková Martina FUBO team OPEN Z3-O uhrazeno
11.10.2019Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
30.12.2019Jílek Martin OPEN M1-O uhrazeno
20.1.2020Jílková Lucie D.T.P. OPEN Z2-O nezaplaceno
27.12.2019Jindra Petr SDH OPEN M3-O uhrazeno
20.1.2020Jirkal Honza SRTG Praha OPEN T-O nezaplaceno
Tým: SRTG Praha↳ Šabacký Martin SRTG Praha
↳ Kosta Michal
↳ Jirkalová Zuzana SRTG Praha
31.12.2019Jiroudek Lukáš OPEN M3-O uhrazeno
13.1.2020Jonáš Zdeněk Mizuno Czech OPEN M2-O uhrazeno
13.12.2019Jozefčák Ladislav Funkční Trénink Milovice OPEN M2-O uhrazeno
25.12.2019Juhaňák Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
26.12.2019Jurník Lukáš STG Olomouc RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Gladiatorka a Sparťan ↳ Nová Petra#GLADIATORRACETEAM
29.11.2019Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
30.12.2019Kadeřábková Iva OPEN Z2-O uhrazeno
14.12.2019Kalašová Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
31.12.2019Kalus Martin OPEN M2-O uhrazeno
20.1.2020Karafiát Karel OPEN M3-O uhrazeno
31.10.2019Karlová Martina RACE Z1-R uhrazeno
19.11.2019Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
19.11.2019Kárníková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
29.12.2019Kašlík Jan Wubba Lubba Dub Dub OPEN M2-O uhrazeno
8.1.2020Kašpar Jiří #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
4.1.2020Kašpar Michal OPEN M2-O uhrazeno
15.12.2019Kašpar Antonín OPEN M2-O uhrazeno
29.12.2019Kašpar Marián OPEN M2-O uhrazeno
30.12.2019Kavka Lukáš VŠB Ostrava RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Fouk a Bravek↳ Kocourková Iveta
31.12.2019Kavulok Lukáš Rebels gym Hořice RACE M3-R uhrazeno
16.12.2019Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
11.1.2020Kejzlar Aleš OPEN M1-O uhrazeno
12.1.2020Kinská Kateřina Vysoká škola ekonomická v Praze RACE Z1-R uhrazeno
31.12.2019Klajbl Martin Lagunino OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z2-O uhrazeno
4.1.2020Klas Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
13.10.2019Klaudinger Tomáš Moraváci RACE M2-R uhrazeno
18.11.2019Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Klein Jiří RACE M3-R uhrazeno
24.11.2019Klikoš Jiří Vlčata OPEN M3-O uhrazeno
30.12.2019Klobáska Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Klos Petr OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: rove↳ Kovaliuk Oleksandra
22.12.2019Kmoch Michal Boxingpoděbrady RACE M3-R uhrazeno
12.12.2019Knotková Monika Sofa Predators OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Sofa Predators↳ Šteiner JiříSofa Predators
14.1.2020Kočárková Aneta SRTG Hradec Králové OPEN Z1-O uhrazeno
14.1.2020Kočárková Petra SRTG Hradec Králové OPEN Z3-O uhrazeno
12.11.2019Kočárková Radka Totální katastrofy OPEN Z3-O uhrazeno
29.10.2019Kocourek Martin RunCat RACE M3-R uhrazeno
25.12.2019Kodydek Tomáš STG Rychnov nad Kněžnou RACE MIX-R uhrazeno
Tým: TomHankaneobsazeno
22.10.2019Kolář Jakub OPEN M2-O uhrazeno
17.12.2019Koldová Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
15.10.2019Kolesniková Arina OPEN Z1-O uhrazeno
7.12.2019Koliba Jiří OPEN M3-O uhrazeno
9.1.2020Kolmistr Vojtěch Fubo OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Fubo ↳ Mikulková PetraFUBO Team
30.12.2019Konrádová Jitka OPEN Z3-O uhrazeno
14.1.2020Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Kopecká Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
3.12.2019Kopecký Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Koprda Ondřej OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Kořánová Petra Cyklopati OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Cyklopati↳ Drtina JiříCyklopati
20.11.2019Korejza Milan SRTG Mladá Boleslav RACE M2-R uhrazeno
20.1.2020Korytova Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
9.12.2019Kotek Tomáš RACE M2-R uhrazeno
9.12.2019Kotlík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Kotlín Roman Lagunino OPEN M3-O uhrazeno
24.10.2019Kotrnec Jan Pat a Mat RACE M2-R uhrazeno
16.10.2019Kouba Pavel RACE M2-R uhrazeno
20.11.2019Koubová Patricie OPEN Z1-O uhrazeno
22.12.2019Kovařík Marian #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
22.12.2019Kovaříková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
31.12.2019Koza Miloš OPEN M1-O uhrazeno
30.12.2019Kozák Milan Červený Kostelec OPEN M1-O uhrazeno
30.12.2019Kozlova Petra RACE JZ-R uhrazeno
31.12.2019Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
12.1.2020Králík Petr OPEN M3-O uhrazeno
20.11.2019Krchovová Kristýna OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Ticháčkovi neobsazeno
30.11.2019Krčmář Martin OPEN M2-O uhrazeno
7.1.2020Krec Vadim OPEN M1-O uhrazeno
23.12.2019Krejčík Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE T-R uhrazeno
Tým: Olympia Trainig KH↳ MARTINEK PAVELOlympia Spartan Training KH
↳ Lhotka VladislavOlympia Spartan Training Kutná Hora
↳ Filipová MarieOlympia Spartan Training Kutná Hora
2.1.2020Křenek Adam Pink Panters RACE JM-R uhrazeno
13.1.2020Krpatová Martina Prvňáci OPEN Z2-O uhrazeno
29.12.2019Krška Jakub RACE M1-R uhrazeno
27.11.2019Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
25.11.2019Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M3-R uhrazeno
25.11.2019Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE JZ-R uhrazeno
25.10.2019Kubiš Jan RACE M2-R uhrazeno
22.12.2019Kubrt Petr OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: bambán a bembeřice↳ Jandeková Nela
14.10.2019Kučera Radek Doksy RACE M3-R uhrazeno
14.10.2019Kučera Radek Doksy RACE M1-R uhrazeno
15.10.2019Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
18.1.2020Kudrna Daniel OCR Hunters OPEN M1-O uhrazeno
15.1.2020Kudrna Aleš OCR Hunters RACE M1-R uhrazeno
14.1.2020Kudrnovska Zuzana SRTG Praha OPEN Z2-O uhrazeno
2.12.2019Kukula Michal Skorolezci OPEN M1-O uhrazeno
19.1.2020Kulhavý Jiří Jirka@Jirka OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Kulhavý Jaroslav NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
30.11.2019Kunštár Pavel OPEN M2-O uhrazeno
28.12.2019Kuropatnická Zuzana OPEN Z2-O uhrazeno
21.10.2019Kvasnička Jaroslav OPEN T-O uhrazeno
Tým: Zoufalci↳ Vrabec Jan
↳ Ferko Lukáš
↳ Šouta Jirka
28.12.2019Kyjovský Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Kozush team↳ Kožuchová Veronika
4.1.2020Kyrych Michaela Můj gym RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Můj gym↳ Repiský TomášSTG Kladno
30.12.2019Kytýr Pavel SRTG Teplice OPEN M3-O uhrazeno
20.11.2019Lamač Milan STG Mělník OPEN M2-O uhrazeno
29.12.2019Langerová Petra Svídnický extrém Team OPEN Z2-O uhrazeno
31.12.2019Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Laštovičková Lenka OPEN Z2-O uhrazeno
10.11.2019LEVOVÁ Eliška PF UJEP RACE Z1-R uhrazeno
20.12.2019Liberda Jiří OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: ComaDrejales↳ Šindelářová Zuzana
19.1.2020Liberdová Eva FUN F uhrazeno
25.12.2019LINKA MILAN Casia Excalibur Race RACE M1-R uhrazeno
20.1.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
31.12.2019Liška Jiří Koutečtí Gladiátoři RACE T-R uhrazeno
Tým: Koutečtí Gladiátoři↳ Fulín Patrik
↳ Volková Lucie SDH Malovice
↳ Fulín Štěpán Koutečtí Gladiátoři
13.1.2020Lončák Andrej OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Lopata Daniel OPEN M3-O uhrazeno
10.1.2020Lyashko Kirill RACE M2-R uhrazeno
8.1.2020Mach Tomáš Koch OPEN M2-O uhrazeno
15.1.2020Macha Filip #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
1.1.2020Macháč Petr RACE M1-R uhrazeno
14.12.2019Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Bezzubkové↳ Tomanová KateřinaSRTG Kolín
30.11.2019Malá Marie RACE Z2-R uhrazeno
18.12.2019Malinsky Zdenek OPEN M3-O uhrazeno
6.1.2020Malý Jan OPEN M3-O uhrazeno
3.1.2020Man Michal Pink Panters RACE JM-R uhrazeno
29.11.2019Manolevski Michael PČR RACE M3-R uhrazeno
8.1.2020Mařáčková Monika OPEN Z1-O uhrazeno
2.12.2019Marčík Karel #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
16.1.2020Marek Martin Herbalife Nutrition RACE M3-R uhrazeno
30.11.2019Marek Vlastimil OPEN M3-O uhrazeno
13.1.2020Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM RACE JZ-R uhrazeno
30.11.2019Marková Hana OPEN Z1-O uhrazeno
29.10.2019Martinec Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
20.1.2020Martinez Daniel RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Danikata↳ Mathe Kata
27.12.2019Martinkova JAROSLAVA RACE Z3-R uhrazeno
31.12.2019Mašatová Ingrid OPEN Z3-O uhrazeno
11.1.2020Maštálka Daniel OPEN M1-O uhrazeno
2.1.2020Matějka Jan OPEN M1-O uhrazeno
13.12.2019Matouš Dominik T. J. Sokol Těpeře RACE M1-R uhrazeno
29.11.2019Meister Luboš RACE M3-R uhrazeno
9.12.2019Melzerová Kateřina Ždimiators OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Ždimiators↳ Melzer LuděkŽdimiators
31.12.2019Mertl Ondřej BEZ PEDALU OPEN M2-O uhrazeno
19.11.2019Mikeš Petr FUBO team / duo iuris OPEN M3-O uhrazeno
14.12.2019Mikeš Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
28.12.2019Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Miltner Milan STG Lhotka nad Labem OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Mišák Adam RACE JM-R uhrazeno
31.10.2019Mladonicky Kryštof OPEN M1-O uhrazeno
15.11.2019Mlejnek Tomas SRTG HK OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Černý olivy↳ Loskotová Marcela
20.1.2020Mlejnek Karel SRTG Praha RACE M2-R uhrazeno
5.1.2020Mňuková Kristýna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
5.1.2020Mokříž Jakub OPEN M1-O uhrazeno
14.1.2020Moravec Milan Oblecsvujtym.cz OPEN M2-O uhrazeno
20.1.2020Morávek Jan Hammer OCR Team OPEN MIX-O nezaplaceno
Tým: SRTG Praha Rokytka↳ Čermáková AlenaStg Praha - Rokytka
24.10.2019Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
15.1.2020Moudr Adam RACE M2-R uhrazeno
11.11.2019Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE Z2-R uhrazeno
31.12.2019Mrňka Petr OPEN M1-O uhrazeno
19.1.2020Nagy Kamil RACE JM-R uhrazeno
25.11.2019Nákonečný David OCR Runners Šumperk OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Ňufáčci↳ Horká PavlaOCR Runners Šumperk
24.10.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
13.1.2020Navrátil Tomáš RACE M1-R uhrazeno
13.1.2020Nebola Jaroslav RACE M2-R uhrazeno
29.10.2019Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
29.10.2019Nejdr Aleš OPEN M2-O uhrazeno
20.1.2020Nejezchleba Petr ultimafitnes olomouc RACE M3-R nezaplaceno
22.10.2019Nekula Patrik Titáni z Vysočiny OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Titáni z Vysočiny↳ Nekulova DominikaTitáni z Vysočiny
22.12.2019NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Němcová Šárka SPK Zaloňov OPEN JZ-O uhrazeno
20.1.2020Němeček Tomáš SPARTAN GYM PRAHA RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Neradová Alena OOB TJ Turnov OPEN Z2-O uhrazeno
7.1.2020Noháčik Jakub Nep*čuj a Makaj OPEN M2-O uhrazeno
28.12.2019Novák Vít RACE JM-R uhrazeno
25.12.2019Novák Jan Tvoje bába OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Tvoje bába↳ Hartvich IvanaPM
30.11.2019Novák Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
4.1.2020Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
11.11.2019Nováková Iva RACE Z1-R uhrazeno
4.1.2020Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
29.12.2019Nováková Martina OPEN Z2-O uhrazeno
14.1.2020Novotný Jakub REST.TU RACE M1-R uhrazeno
10.1.2020Novotný Lukáš RACE M1-R uhrazeno
9.1.2020Nový Jaroslav LionsTeamOCR RACE M1-R uhrazeno
17.1.2020Nový Jan SK Svárov RACE M2-R uhrazeno
9.1.2020Nutil Michal FUBO Team RACE T-R uhrazeno
Tým: FUBO Team↳ Čížek JanTechnická univerzita v Liberci
↳ Havlíček JakubFUBO Team
↳ Klikoš JiříA-team
29.12.2019Nyklíček Luděk Bratři v triku Upice OPEN M3-O uhrazeno
29.12.2019Nyklíček Ondřej Bratři v triku Upice OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Ouhrabková Veronika Rozběháme Česko RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Verunka a Péťa↳ Machura Petr
31.12.2019Ouředník Vít OPEN M1-O uhrazeno
29.10.2019Pacola David SRTG Mladá Boleslav RACE M3-R uhrazeno
25.10.2019Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
18.1.2020Paleník Miroslav FUBO Team RACE M3-R uhrazeno
10.1.2020Palla Lubomír #stghavirov OPEN M2-O uhrazeno
7.1.2020Pán Dominik RACE M1-R uhrazeno
4.1.2020Patzak Karel OPEN M1-O uhrazeno
13.1.2020Pavelková Anna CASIA Excalibur race Team RACE Z1-R uhrazeno
31.12.2019Pavlík Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
14.1.2020Pavlík David OPEN M2-O uhrazeno
18.1.2020Pavlíková Olga FUBO Team RACE Z2-R uhrazeno
31.12.2019Pavlišta Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
28.12.2019Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko OPEN M1-O uhrazeno
29.12.2019Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko OPEN Z1-O uhrazeno
15.12.2019Pepř Miroslav OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Perthenová ml. Kateřina RACE JZ-R uhrazeno
27.12.2019Pešková Alena OPEN Z3-O uhrazeno
29.12.2019Pešout Jakub OPEN M2-O uhrazeno
29.12.2019Peštová Kateřina OPEN Z3-O uhrazeno
25.12.2019Petr Vojtěch Plhovský psi RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Petrášová Barbora OPEN Z1-O uhrazeno
20.1.2020Petrides Oldřich TRIUMPHALIS OPEN M3-O nezaplaceno
31.12.2019Pfeil Florian OPEN M2-O uhrazeno
23.12.2019Pichalová Denisa OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Boura a skoro Bourová↳ Boura Martin
8.12.2019Pihýková Jana OPEN Z2-O uhrazeno
20.1.2020Pistora Radim OPEN M2-O uhrazeno
19.1.2020Pleva David OPEN M1-O uhrazeno
19.1.2020Pleva David RMR OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z2-R uhrazeno
15.1.2020Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Pokorná Michaela RACE Z1-R uhrazeno
20.1.2020Pokorná Linda RACE Z2-R uhrazeno
14.1.2020Pokorný Zdeněk CZexxx RACE MIX-R uhrazeno
Tým: CZexxx↳ Roučková OllieCZexxx
3.1.2020Polach Marian OPEN M2-O uhrazeno
30.11.2019Pospíšil Vojtěch OPEN M1-O uhrazeno
2.12.2019Pospisil Jan OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Pospíšil Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
2.12.2019Pospíšilová Andrea OPEN Z2-O uhrazeno
17.1.2020Pospíšilová Marta FUBO team OPEN Z2-O uhrazeno
13.1.2020Pošvářová Eliška RACE Z1-R uhrazeno
7.11.2019Prášil Jiří VOSA Šumvald RACE M2-R uhrazeno
31.10.2019Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
22.12.2019Přibyl Tomáš JAE Incognito OPEN M3-O uhrazeno
10.1.2020Příhodová Miroslava OPEN Z2-O uhrazeno
6.1.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z3-R uhrazeno
30.12.2019Procházka Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Blue dogs↳ Zemčíková Petra#GLADIATORRACETEAM
13.1.2020Pročka Peter Spartan Gym RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Profous Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Profous Martin OPEN M1-O uhrazeno
30.11.2019Prokop Jan OPEN M2-O uhrazeno
6.1.2020Prouzová Kristýna Lagunino OPEN Z1-O uhrazeno
16.1.2020Průša Milan #KluciBezTrika OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bez hranicneobsazeno
30.11.2019Radoň Michal RACE M3-R uhrazeno
2.11.2019Rajs Jan OPEN M1-O uhrazeno
2.1.2020Ramešová Jitka OPEN Z2-O uhrazeno
30.12.2019Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
2.1.2020Raurová Klára OPEN Z2-O uhrazeno
5.1.2020Řehák Jaroslav Box Milovice RACE M2-R uhrazeno
30.11.2019Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
13.1.2020Rejman Jan OPEN M1-O uhrazeno
23.10.2019Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
6.1.2020Řezníček Jan Junák Č.Kostelec RACE M3-R uhrazeno
31.10.2019Říha Zdeněk #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
28.12.2019Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
5.11.2019Říha Vladimír Hoří OPEN M2-O uhrazeno
31.10.2019Rohla Milan COSTE czech OPEN M3-O uhrazeno
26.10.2019ROMAN David #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
26.11.2019Roth Zdeněk RACE M2-R uhrazeno
18.1.2020Rouzek Jan OPEN M1-O uhrazeno
3.1.2020Roza Dominik Rebels Gym Hořice RACE M1-R uhrazeno
11.10.2019Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
13.1.2020Roztomilá Petra OPEN Z3-O uhrazeno
15.1.2020Rudolfova Jana Draci Trutnov RACE Z3-R uhrazeno
2.1.2020Růžičková Dana Gojija&Gojija RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Gojija&Gojija↳ Rybnikar Antonin🦍&🦍
12.11.2019Ryba Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
20.1.2020Rybín Petr Pirelli OPEN M3-O uhrazeno
19.12.2019Rychlý Patrik OPEN T-O uhrazeno
Tým: Konektor Maximus↳ Mai Binh
↳ Stará Barbora
↳ Čadil Jan
20.12.2019Rychtařík Pavel RACE M2-R uhrazeno
30.12.2019Rydlo Stanislav RACE M1-R uhrazeno
21.11.2019Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
30.10.2019Šabart Roman OPEN M3-O uhrazeno
17.12.2019Šafařík Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Speedy Ducks↳ Šafaříková KateřinaRUN magazine team
20.12.2019Šáfr Jaroslav OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Lucka↳ Meissnerová Lucie
28.11.2019Sakač Jan RACE M1-R uhrazeno
31.12.2019Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: gladiatorraceteam↳ Šašek Matěj#GLADIATORRACETEAM
19.12.2019Schubert Alfréd PR.Konektor OPEN T-O uhrazeno
Tým: B tým↳ Pácl Jan
↳ Pařízek Petr
↳ Novák TadeášPR.Konektor
30.11.2019Schwertschal Petr SRTG Teplice OPEN M3-O uhrazeno
26.12.2019Schwertschalová Kamila STG Teplice RACE Z3-R uhrazeno
15.12.2019Šebesta Radek Gladiators OPEN M3-O uhrazeno
9.11.2019Šeda Radek Barbarians from the Giant Mountains OPEN M3-O uhrazeno
20.1.2020Sedmihradský Jiří OPEN M2-O uhrazeno
30.11.2019Seidel Radek RACE M3-R uhrazeno
17.11.2019Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
17.1.2020Sekanina Josef Warrior OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Šenfeldová Petra OPEN Z1-O uhrazeno
2.12.2019Serba Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
24.11.2019Šerlovský Dominik Čukrové OPEN M1-O uhrazeno
11.1.2020Ševčíková Pavlína OPEN Z1-O uhrazeno
11.10.2019Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Gladiátoři z Károva↳ Bitter Pavel#GLADIATORRACETEAM
6.11.2019Šindler Radek OPEN M2-O uhrazeno
14.1.2020Šindler Jaroslav OPEN M2-O uhrazeno
20.1.2020Sittová Barbora OPEN Z2-O uhrazeno
7.1.2020Skabelkin Igor OPEN M2-O uhrazeno
7.11.2019Skřivan Tomáš RACE M1-R uhrazeno
15.1.2020Skula Miroslav SRTG Žďár nad Sázavou RACE M2-R uhrazeno
14.10.2019Škvor Josef Praha RACE M3-R uhrazeno
13.1.2020Slavík Michal CrossFit HK RACE M2-R uhrazeno
17.10.2019Slavkovský Milan Dum spiro RACE M3-R uhrazeno
2.1.2020Šlechta Petr SDH Písková Lhota OPEN M3-O uhrazeno
31.10.2019Šmudla Radek Tři švagři OPEN M3-O uhrazeno
9.1.2020Smutná Veronika STG MB OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: STG MB↳ Augsten Petr
2.1.2020Šnelczer Denis OPEN M1-O uhrazeno
1.12.2019Sochor Lukáš Varovi legie OPEN M3-O uhrazeno
29.10.2019Sommer FILIP OPEN M2-O uhrazeno
21.12.2019Sotona Marek RACE M2-R uhrazeno
21.12.2019Sotona Petr Kolín OPEN M3-O uhrazeno
13.1.2020Souček Pavel SRTG Praha RACE M2-R uhrazeno
15.1.2020Šprinc Ladislav Klub Radvanice RACE M1-R uhrazeno
13.1.2020Šprincova Jana FUN F uhrazeno
19.1.2020Šrámek Martin OPEN JM-O uhrazeno
14.1.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
17.1.2020Srbová Lenka Osmička OPEN T-O uhrazeno
Tým: Osmička↳ Mixa PetrOsmička
↳ Srstková KristýnaOsmička
↳ Cingrošová AliceOsmička
19.1.2020Štancl Jan OPEN M1-O uhrazeno
30.11.2019Staněk Valdemar Spartan Gym OPEN M3-O uhrazeno
26.10.2019Štěpánek Jaroslav OPEN M2-O uhrazeno
3.1.2020Štěpánková Veronika SRTG PRAHA OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Už tam budeeem?↳ Oslej DušanUž tam budeeem?!
25.11.2019Stöckl Lukáš Gladiator Louny RACE M1-R uhrazeno
16.1.2020Stránská Věra OPEN Z2-O uhrazeno
13.12.2019Stránský Ladislav OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Stavebniny Stránský ↳ Klimentová Martina
30.11.2019Strieženec Patrik i-riders.sk OPEN M2-O uhrazeno
20.1.2020Střílek Radislav Šneci Team OPEN M3-O uhrazeno
13.1.2020Strnadová Tereza OPEN Z1-O uhrazeno
19.11.2019Štrof Michal FUBO team / duo iuris OPEN M2-O uhrazeno
16.12.2019Štrupová Markéta OPEN Z3-O uhrazeno
23.10.2019Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
29.12.2019Šulc Martin RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Surý Martin Brutal Kruháč Team RACE M3-R uhrazeno
5.12.2019Sváček Daneil 50°North OPEN T-O uhrazeno
Tým: 50°North↳ Číž Patrik50°North
↳ Tuček Jiří
↳ Hořejší Petr3yky90
30.10.2019Švadlák Petr Svídnický Extrém Team OPEN M3-O uhrazeno
8.12.2019švec luboš RACE M3-R uhrazeno
5.12.2019Světelský Jiří RAJTEAM RACE M1-R uhrazeno
11.1.2020Svitek Andrej Máme jiný problém... OPEN M2-O uhrazeno
13.1.2020Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
7.1.2020Svoboda Marek OPEN M2-O uhrazeno
20.1.2020Svobodová Mirka OCR Čelákovice OPEN Z2-O uhrazeno
6.1.2020Sýkora Jakub OPEN M2-O uhrazeno
23.12.2019Telíšek Jiří RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Lopušníci↳ Lopušná Martina
31.12.2019Tichý Michal STG Prostějov OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Tillová Lucie OPEN Z3-O uhrazeno
7.1.2020Tkáč Jan RACE M2-R uhrazeno
23.10.2019Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z1-R uhrazeno
29.12.2019Točíková Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
29.11.2019Toman Miloš OPEN M2-O uhrazeno
28.11.2019Tomanová Ivana OPEN Z1-O uhrazeno
15.10.2019Tomášek Petr OPEN M2-O uhrazeno
8.1.2020Tomášková Viktorie #GLADIATORRACETEAM RACE JZ-R uhrazeno
15.1.2020Tomec Jiří RACE M2-R uhrazeno
3.1.2020Tomíček Petr totostudio OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: totostudio↳ Tomíčková Věratotostudio
12.12.2019Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
23.11.2019Třešňák Radim Fitness Life Liberec RACE M2-R uhrazeno
14.1.2020Trojan Dalibor RACE M3-R uhrazeno
15.1.2020Trojan Jiří OPEN M1-O uhrazeno
10.10.2019Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
2.11.2019Truhlář Daniel OPEN M1-O uhrazeno
9.1.2020Trusina Petr RACE MIX-R uhrazeno
Tým: P & M↳ Vranová MarkétaExtreme Fecal Runners
4.12.2019Tůmová Věra OPEN Z3-O uhrazeno
14.12.2019Tůmová Michaela OPEN Z1-O uhrazeno
12.10.2019Turečková Simona #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
13.1.2020Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
13.1.2020Ulman Robert OPEN M3-O uhrazeno
8.1.2020Urban Jakub Koch OPEN M2-O uhrazeno
13.1.2020Vacková Tereza RACE Z1-R uhrazeno
26.11.2019Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
2.1.2020Vágenknecht Milan OPEN M3-O uhrazeno
31.10.2019Valiga Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
17.12.2019Valouch Petr OPEN M3-O uhrazeno
4.11.2019van der Linden Irina RACE T-R uhrazeno
Tým: VIKINGS↳ Dahlheim Oda
↳ Rosnes Robert
↳ Wallentin Michelle
12.1.2020Vaníček Vladimír OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Vaňousovi↳ Vaníčková Jana
31.12.2019Varcholová Veronika Brutal Kruháč Team RACE Z1-R uhrazeno
31.12.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE JM-R uhrazeno
11.1.2020Vávrů Jaromír Hoblíci OPEN T-O uhrazeno
Tým: Hoblíci↳ Bláhová Leona
↳ Bláha Tomáš
↳ Chalupský JiříHoblíci
19.1.2020Vavrušková Veronika SRTG Praha OPEN Z3-O uhrazeno
30.10.2019Večerníková Barbora Wild snails RACE Z1-R uhrazeno
30.12.2019Velisek Jan STG Spořice OPEN M2-O uhrazeno
22.12.2019Vepřek Martin OCR Runners Šumperk RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Název mě nenapadá↳ Blahutová BarboraSpartan Gym
27.12.2019Veselá Tereza OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Vlčata↳ Melega Matúš
19.11.2019Veselý Marek OPEN M3-O uhrazeno
30.12.2019Vilinger Jiří NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
30.12.2019Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M1-R uhrazeno
30.12.2019Vilingerová Lucie SDH Letňany FUN F uhrazeno
30.12.2019Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
19.10.2019Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
6.1.2020Vlasák Jan RACE JM-R uhrazeno
29.10.2019Vlasáková Libuše RACE Z3-R uhrazeno
27.11.2019Vlček Tomáš RACE M1-R uhrazeno
17.11.2019Vlk Aleš #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Vocetková Miroslava OPEN Z1-O uhrazeno
12.12.2019Vohradský Václav SRTG Praha RACE M3-R uhrazeno
17.1.2020Vojtíšek Jiří ŠNECI RACE T-R uhrazeno
Tým: ŠNECI↳ Lukačovič MilošŠneci
↳ Novák Lukáš Šneci
↳ Sadílek MartinŠneci Team
26.12.2019Volšická Barbora Atom kids Praha RACE Z1-R uhrazeno
31.12.2019Vondráček Martin RACE M2-R uhrazeno
19.12.2019votroubková zuzana Shybuj.cz OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Shybuj.cz↳ Biederman Michalshybuj.cz
17.1.2020Vrba Ivo Rocktechnik tt RACE M3-R uhrazeno
22.12.2019Vrba Jiri OPEN M2-O uhrazeno
31.10.2019Vysloužilová Kateřina Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
8.1.2020Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
2.1.2020Wallner Mario OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Wilfer Martin Predátor Kladno OPEN M3-O uhrazeno
30.10.2019Zahradník Michal OPEN T-O uhrazeno
Tým: MMMJ↳ Sec Jiří
↳ Zahradník MarekMMMJ
↳ Procházka Milan MMMJ
20.1.2020Zavadil Radek LUKOPREN Gladiator RACE M3-R uhrazeno
18.11.2019Ždímal Michal Ždimiators RACE M2-R uhrazeno
12.1.2020Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Zelenáči↳ Zelenka Miroslav#GLADIATORRACETEAM
31.12.2019Zelený Lukáš RACE M2-R uhrazeno
17.1.2020Zetková Mariana SK Svárov RACE MIX-R uhrazeno
Tým: JežkoviVoči TeaM↳ Sýkora TomášSK Svárov
16.1.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
20.1.2020Zima Jiří SPARTAN GYM RACE M2-R uhrazeno
28.12.2019Zima Jan OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Zmitko Jan Barbarian Extreme Team RACE M2-R uhrazeno
2.1.2020Zolondek Zdeněk OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Zolymanni↳ Pachtová Michaela
28.12.2019Zvěřina Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
30.12.2019Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.