Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE - WINTER JOSEFOV (sobota)

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II261
KIDS IKIDS I108
FAMFAM20
Kategorie
H4Chlapci - rok narození 2007 - 200857
H3Chlapci - rok narození 2009 - 201057
H2Chlapci - rok narození 2011 - 201253
D3Dívky - rok narození 2009 - 201046
D4Dívky - rok narození 2007 - 200840
H5Chlapci - rok narození 2005 - 200632
D5Dívky - rok narození 2005 - 200629
D2Dívky - rok narození 2011 - 201228
FKIDS FAMILY20
H1Chlapci - rok narození 2013 - 201417
D1Dívky - rok narození 2013 - 201410
Celkem přihlášených389

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
20.1.2020 Pultar Jiřík FAM F uhrazeno
23.11.2019Babuška Matěj KIDS II H4 uhrazeno
23.11.2019Babuška David KIDS II H4 uhrazeno
21.10.2019Badalec Daniel KIDS II H3 uhrazeno
21.1.2020Bartony Sebastian CRTC KIDS I H2 uhrazeno
6.1.2020Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D2 uhrazeno
8.1.2020Bébrová Sofie Bébříci KIDS II D4 uhrazeno
8.1.2020Bébrová Julie Bébříci KIDS II D3 uhrazeno
11.1.2020Bečáková Andrea KIDS II D3 uhrazeno
16.1.2020Bečáková Eliška Zuzka Červená Bečáková FAM F uhrazeno
28.12.2019Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS II D3 uhrazeno
30.12.2019Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
30.12.2019Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I H2 uhrazeno
16.1.2020Beránek Jiří KIDS II H3 nezaplaceno
20.1.2020Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
7.1.2020Blažek Aleš Nasavrky bikers KIDS II H4 uhrazeno
7.1.2020Blažková Jolana Nasavrky bikers KIDS II D3 uhrazeno
23.10.2019Bohatá Barbora KIDS II D4 uhrazeno
23.10.2019Bohatá Eliška KIDS I D2 uhrazeno
15.1.2020Bon Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
25.12.2019Brabec Vojtěch FAM F uhrazeno
11.1.2020Buben Jan KIDS II H5 uhrazeno
10.1.2020Buchalová Vendula SDH Ohnišov KIDS II D5 uhrazeno
5.1.2020Buchanan Timothy Jan Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
17.1.2020Bulis Samuel Joshua KIDS II H5 uhrazeno
17.1.2020Bursíková Anna BIKEHOME KIDS I D2 uhrazeno
31.12.2019Čapek Filip KIDS I H2 uhrazeno
13.1.2020Čapková Claudie KIDS II D4 uhrazeno
17.1.2020Čechová Nicole VM Cross KIDS II D3 uhrazeno
18.1.2020Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2019Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
3.11.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D4 uhrazeno
10.10.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
19.1.2020Čeřovská Helena KIDS II D4 uhrazeno
27.12.2019Chráska Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
20.1.2020Chytilová Andrea SRTG Praha KIDS II D5 uhrazeno
22.1.2020Cichocki František KIDS I H2 uhrazeno
4.1.2020Císař Jakub KIDS II H3 uhrazeno
4.1.2020Coufal Alex KIDS I H1 uhrazeno
4.1.2020Coufalova Ellen FAM F uhrazeno
31.12.2019Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2019Dašek Pavel TRIVIUM KIDS II H3 uhrazeno
19.1.2020Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II D4 uhrazeno
20.1.2020Dedek Ondřej KIDS I H1 uhrazeno
12.12.2019Dědková Natálie TRIVIUM KIDS I D2 uhrazeno
7.1.2020Dirgas David FAM F uhrazeno
18.1.2020Dlabač Václav KIDS II H5 uhrazeno
20.1.2020Dolejšková Denisa Písecké Zmije KIDS II D4 uhrazeno
8.1.2020Dolezalova Karolina gldp hradec kraálové KIDS I D2 uhrazeno
11.1.2020Dostál Nicholas Jaroslav TJ Sokol Černíkovice, z.s. KIDS II H5 uhrazeno
11.1.2020Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D3 uhrazeno
19.1.2020Drábek Matyáš KIDS II H5 uhrazeno
10.10.2019Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
17.1.2020Dudrikova Nina Flex Fitness KIDS II D5 uhrazeno
15.1.2020Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
4.12.2019Eichelmann Matthew KIDS I H2 uhrazeno
4.12.2019Eichelmann Mike KIDS II H5 uhrazeno
25.12.2019Erben Eduard Atletika Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
25.12.2019Erben Antonín Atletika Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
5.1.2020Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D3 uhrazeno
1.12.2019Fořt Damien KIDS II H3 uhrazeno
19.1.2020Franc Honzik SRTG Čelákovice FAM F uhrazeno
2.1.2020Gajdošová Kateřina SDH Písková Lhota KIDS II D5 uhrazeno
11.10.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
13.10.2019Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem KIDS II D3 uhrazeno
5.1.2020Grmelová Klára KIDS I D2 uhrazeno
31.12.2019Grybauskas Max Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
6.1.2020Guňka Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
6.1.2020Guňka Jakub KIDS I H1 uhrazeno
6.1.2020Hájková Zuzka KIDS II D3 uhrazeno
22.1.2020Hálová Sabina KIDS II D5 uhrazeno
20.1.2020Hanák Matěj KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2019Havel Antonín Novovesan KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2019Havel Matěj Novovesan KIDS II H5 uhrazeno
17.1.2020Havlíček Karel Orel Rtyně v Podkrkonoší KIDS I H2 uhrazeno
17.1.2020Havlíček Tomáš Orel Rtyně v Podkrkonoší KIDS I H1 uhrazeno
22.1.2020Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
20.1.2020Havrda Adam AKJ Jaroměř KIDS II H5 uhrazeno
27.12.2019Hedrlín Mikuláš KIDS I H2 uhrazeno
10.1.2020Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
29.12.2019Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
29.12.2019Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
31.12.2019Heliš Daniel KIDS II H5 uhrazeno
14.1.2020Henyšová Eliška KIDS II D4 uhrazeno
8.1.2020Hierschová Natálie KIDS II D4 uhrazeno
22.1.2020Hodková Barbora KIDS II D5 uhrazeno
15.1.2020Holub Jan KIDS II H5 uhrazeno
7.1.2020Homolka Adam KIDS I H1 uhrazeno
22.1.2020Horáček Kryštof SKI & RUN Čakovice KIDS II H3 nezaplaceno
13.1.2020Horák Lukáš ZEKON KIDS II H4 uhrazeno
27.12.2019Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II H5 uhrazeno
4.12.2019Horváthová Elizabeth KIDS I D2 uhrazeno
6.1.2020Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
17.1.2020Hrabík Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
27.12.2019Hruška Vít STG Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
27.12.2019Hruška Matěj STG Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
27.12.2019Hrušková Nella STG Česká Třebová KIDS II D4 uhrazeno
31.12.2019Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D5 uhrazeno
20.1.2020Hůrková Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
5.1.2020Hušek Matěj KIDS II H5 uhrazeno
5.1.2020Hušek Adam KIDS I H2 uhrazeno
29.11.2019Hyblova Jasmina KIDS II D3 uhrazeno
16.1.2020Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II D3 uhrazeno
19.1.2020Indruch Matěj KIDS II H5 uhrazeno
19.1.2020Innert Matěj KIDS II H4 uhrazeno
14.1.2020Ižol Vojta KIDS II H4 uhrazeno
6.1.2020Janovský Erik Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
31.12.2019Jánský Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
25.12.2019Johan Marek KIDS II H3 uhrazeno
25.12.2019Johanová Anika KIDS I D2 uhrazeno
13.1.2020Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II H5 uhrazeno
13.1.2020Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II D3 uhrazeno
20.1.2020Kabeláč Jiří KIDS I H2 uhrazeno
26.12.2019Kábele Max #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
26.12.2019Kábeleová Vanesa #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
22.10.2019Kabrhel Jan Šneci Litomyšl KIDS II H4 uhrazeno
22.10.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D5 uhrazeno
28.12.2019Kácovský David KIDS II H3 uhrazeno
19.1.2020Kadlec Vojtěch KIDS II H5 uhrazeno
21.12.2019Kadlec Dominik #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
19.1.2020Kadlecová Klaudie TJ Sokol Poděbrady KIDS I D1 uhrazeno
31.12.2019Kafka Tomáš SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
31.12.2019Kafka Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II H5 uhrazeno
14.1.2020Kareš Matouš TJ Jiskra Holice KIDS II H4 uhrazeno
14.1.2020Kareš Ondřej TJ Sokol Horní Ředice KIDS I H1 uhrazeno
19.11.2019Kárník Lukáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
16.1.2020Kašpar David KIDS I H2 uhrazeno
21.1.2020Kaufman Patrik KIDS II H4 uhrazeno
21.1.2020Kaufman Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
22.1.2020Kava Jiří KIDS I H1 uhrazeno
9.1.2020Kaválek Erik Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
9.1.2020Kembická Viktorie KIDS II D3 uhrazeno
9.1.2020Kembický Max KIDS I H2 uhrazeno
21.1.2020Khomová Viktorie FAM F uhrazeno
6.1.2020Klajblová Tereza Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
19.1.2020KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2019Kleinová Sabina KIDS II D4 uhrazeno
6.11.2019Klempířová Marie KIDS II D4 uhrazeno
14.12.2019Klevcovová Anežka KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2019Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
12.11.2019Kobrlová Eliška Prostě MY KIDS II D3 uhrazeno
19.1.2020Kočí Miroslav Gladiator Kids Hradec Kralové KIDS II H5 uhrazeno
9.12.2019Kočnar Vendelín KIDS I H1 uhrazeno
22.1.2020Kočovský Radek HC Rakovník KIDS I H2 nezaplaceno
31.12.2019Kohoutová Adéla KIDS II D4 uhrazeno
14.1.2020Kolářová Ema KIDS II D4 uhrazeno
17.1.2020Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II D3 uhrazeno
16.1.2020Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
21.10.2019Kopecká Adéla Atletika Jaroměř KIDS II D5 uhrazeno
16.1.2020Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
16.1.2020Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
21.10.2019Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř KIDS II H4 uhrazeno
21.10.2019Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř KIDS II H5 uhrazeno
31.12.2019Koprda Štěpán KIDS I H2 uhrazeno
1.1.2020Kordíková Mariana Sport Most - krasobruslení KIDS I D2 uhrazeno
19.1.2020Koričanská Andrea KIDS II D3 uhrazeno
19.1.2020Koričanský Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2019Kosta Sarah Jessica KIDS II D3 uhrazeno
8.1.2020Kotalíková Klaudie KIDS II D5 uhrazeno
31.12.2019Kotálová Sára Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
31.12.2019Kotlant David KIDS II H5 uhrazeno
31.12.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
21.1.2020Kotus Robert KIDS II H4 uhrazeno
21.1.2020Kotus Patrik KIDS I H2 uhrazeno
9.1.2020Koubová Nikola Sokol Kejžlice KIDS II D5 uhrazeno
19.1.2020Kovářová Klára KIDS II D3 uhrazeno
10.1.2020Kramule Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
26.12.2019Kramule Tadeáš KIDS I H2 uhrazeno
26.12.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D4 uhrazeno
2.1.2020Křenková Natálie Pink Panters KIDS II D4 uhrazeno
17.1.2020Křížalová Veronika KIDS II D5 uhrazeno
28.12.2019Krpatová Nikola KIDS II D3 uhrazeno
27.11.2019Krupičková Ellen #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
27.11.2019Krupičková Vivien #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
8.12.2019Kubečková Tereza Jezdecká stáj Slavíkov KIDS II D5 uhrazeno
16.11.2019Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
16.1.2020Kudrova Kateřina KIDS I D2 uhrazeno
9.12.2019Kulhánek Marek KIDS I H1 uhrazeno
22.1.2020Kýna Lukáš KIDS II H5 uhrazeno
21.1.2020Kýna Jan HC Rakovník KIDS I H2 uhrazeno
21.1.2020Kýnová Magda KIDS I D1 uhrazeno
15.1.2020Labudová Barbora KIDS I D2 uhrazeno
20.1.2020Lácha Matěj KIDS II H4 uhrazeno
20.1.2020Láchová Anna-Marie KIDS I D2 uhrazeno
26.12.2019Ladnar Filip KIDS II H4 uhrazeno
10.1.2020Lamačová Nikol AVSP KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2019Langrová Adéla SK Záměl KIDS II D5 uhrazeno
17.1.2020Lapáčková Tereza Tj Jiskra Zruč nad Sázavou KIDS II D4 uhrazeno
17.1.2020Lončák Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
12.1.2020Macas Tomáš Borci z Benešovky KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2019Macková Tereza KIDS II D4 uhrazeno
1.1.2020Maivaldová Nikola KIDS I D2 uhrazeno
6.1.2020Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II H3 uhrazeno
6.1.2020Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I H1 uhrazeno
27.12.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
9.1.2020Mareš Kryštof KIDS II H4 uhrazeno
18.1.2020Maršounová Anna KIDS II D3 uhrazeno
4.1.2020Martincová Tereza KIDS II D4 uhrazeno
10.1.2020Máslo Michal FAM F uhrazeno
17.1.2020Matějková Eliška SDH Ohnišov KIDS II D4 uhrazeno
18.1.2020Matthissen Martin Hamaro KIDS II H5 uhrazeno
31.12.2019Meierová Emílie KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2019Meierová Magdaléna KIDS I D2 uhrazeno
3.1.2020Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I H2 uhrazeno
27.12.2019Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D3 uhrazeno
7.12.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
7.12.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
31.12.2019Mišák Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
14.12.2019Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II H5 uhrazeno
14.12.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II H3 uhrazeno
4.12.2019Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
13.1.2020Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
5.1.2020Morávková Alžběta JAE Incognito KIDS II D5 uhrazeno
13.1.2020Mošovský Honzík KIDS I H2 uhrazeno
17.10.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
28.12.2019Mrkos Filip KIDS II H4 uhrazeno
16.1.2020Národa Matouš AK Vega KIDS II H4 uhrazeno
16.1.2020Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2019Nikodím Michal KIDS II H3 uhrazeno
27.12.2019Novak Adam Lysa nL KIDS I H2 uhrazeno
14.1.2020Nováková Veronika KIDS II D4 uhrazeno
7.1.2020Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS II D3 uhrazeno
12.11.2019Nováková Bára Jablonec nad Jizerou KIDS II D4 uhrazeno
19.1.2020Novotná Agáta T.J.Sokol Poděbrady KIDS II D3 uhrazeno
20.1.2020Novotný David Joudrs KIDS II H4 uhrazeno
20.1.2020Novotný Tobias Joudrs KIDS II H3 uhrazeno
31.12.2019Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice KIDS II D5 uhrazeno
26.12.2019Ondřej Tichý KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2019Orvan Matěj Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
31.12.2019Ouhrabka Dominik KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2019Ouhrabková Elena KIDS I D1 uhrazeno
10.1.2020Pačesný Eliáš KIDS II H3 uhrazeno
21.1.2020Pacola Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
28.12.2019Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
21.12.2019Pajerová Ema KIDS II D5 uhrazeno
21.12.2019Pajerová Anna KIDS II D4 uhrazeno
24.11.2019Pamánek Tomáš TJ Jiskra Holice KIDS II H4 uhrazeno
21.1.2020Pátková Markéta SKP Judo Nový Bydžov KIDS II D5 nezaplaceno
25.11.2019Páv Matouš Čápici KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2019Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS II H3 uhrazeno
31.12.2019Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová KIDS I D1 uhrazeno
19.1.2020Pavlíčková Jana Taekwon-do Joomuk FM KIDS II D4 uhrazeno
19.1.2020Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II H3 uhrazeno
16.1.2020Pavlíková Barbora #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
4.1.2020Pavlová Aneta Tři čuníci KIDS II D4 uhrazeno
21.10.2019Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
21.10.2019Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
6.1.2020Petrovský Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
19.1.2020Petrovský Tomáš FAM F uhrazeno
18.1.2020Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
3.1.2020Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
3.1.2020Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
19.1.2020Pleva Štěpán RMR KIDS II H4 uhrazeno
19.1.2020Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
14.1.2020Pomezný Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
26.11.2019Pospisil Jan KIDS II H3 uhrazeno
26.11.2019Pospisil Matyas FAM F uhrazeno
5.1.2020Pospíšilová Viktorie Holky z Hradce KIDS I D2 uhrazeno
13.1.2020Pošvářová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
29.11.2019Přibyl Lukáš Děcka z K2 KIDS II H5 uhrazeno
29.11.2019Přibylová Kateřina Děcka z K2 KIDS II D4 uhrazeno
19.1.2020Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
15.11.2019Procházka Jakub KIDS II H4 uhrazeno
15.10.2019Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
17.1.2020Pultarová Adriena KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2019Rambousek Matěj KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2019Rambousek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
6.1.2020Raušer Dominik Házená Náchod KIDS II H3 uhrazeno
5.1.2020Řehák Dominik Milovice kids KIDS II H3 uhrazeno
5.1.2020Řehák Patrik Milovice kids KIDS I H2 uhrazeno
19.10.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
21.1.2020Renská Adéla Hvězda Pardubice KIDS II D3 uhrazeno
21.1.2020Renský Matěj Hvězda Pardubice KIDS II H3 uhrazeno
15.11.2019Ridl Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
21.1.2020Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
28.12.2019Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
21.1.2020Říman Marek KIDS II H4 nezaplaceno
21.1.2020Říman Daniel KIDS II H4 nezaplaceno
30.12.2019Rudolf Marek Deep Sea KIDS II H4 uhrazeno
19.11.2019Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE KIDS II H3 uhrazeno
20.1.2020Šabartová Veronika KIDS II D5 uhrazeno
24.12.2019Šafránek Štěpán KIDS II H4 uhrazeno
19.1.2020Samková Olga SK Třebechovice pod Orebem KIDS II D5 uhrazeno
17.1.2020Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS II D3 uhrazeno
17.1.2020Santler Adam KIDS I H2 uhrazeno
17.1.2020Santler Filip KIDS I H1 uhrazeno
17.1.2020Santlerová Aneta KIDS II D3 uhrazeno
2.12.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
17.1.2020Šebánek Antonín KIDS II H3 uhrazeno
15.12.2019Šebesta Kryštof Gladiators junior KIDS I H2 uhrazeno
20.1.2020Šebestová Ema Gladiators junior KIDS I D1 uhrazeno
21.1.2020Sedláček Jakub KIDS II H3 uhrazeno
21.1.2020Sedláčková Nikola FAM F uhrazeno
29.11.2019Seidel Loisa Philippa KIDS I D2 uhrazeno
18.12.2019Šeredová Kateřina KIDS II D5 uhrazeno
17.1.2020Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2019Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
19.1.2020Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
4.12.2019Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
2.1.2020Šlechta Tomáš SDH Písková Lhota KIDS I H1 uhrazeno
6.1.2020Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS II D3 uhrazeno
6.1.2020Sodomka Martin Házená Náchod KIDS II H4 uhrazeno
1.1.2020Šos Viktor SKI RUN Čakovice KIDS I H1 uhrazeno
31.12.2019Šos Richard FAM F uhrazeno
21.10.2019Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H4 uhrazeno
21.10.2019Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II H5 uhrazeno
13.1.2020Součková Magdaléna SRTG Praha KIDS I D2 uhrazeno
18.1.2020Soukup Jan KIDS I H2 uhrazeno
18.1.2020Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
20.1.2020Štemberová Elen KIDS I D2 uhrazeno
14.11.2019Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
20.10.2019Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS I D2 uhrazeno
12.1.2020Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS I H2 uhrazeno
13.12.2019Stránský Ladislav KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2019Študlar Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
23.10.2019Štveráková Karolína TJ Sokol Jaroměř KIDS II D5 uhrazeno
23.10.2019Štveráková Kateřina TJ Sokol Jaroměř KIDS II D4 uhrazeno
8.12.2019Stýblo Jakub SDH Písková Lhota KIDS II H5 uhrazeno
31.12.2019Suchá Tereza gym jaroměř KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2019Suchý Jaroslav KIDS I H2 uhrazeno
19.12.2019Šuhajda Andrej SDH Pardubice - město KIDS II H4 uhrazeno
10.12.2019Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
10.12.2019Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
17.12.2019Svachouček Štěpán KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2019Svatoš Adam KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2019Svatošová Valerie KIDS I D1 uhrazeno
8.12.2019Švec Jakub KIDS I H2 uhrazeno
8.12.2019Švecová Kristýna KIDS II D4 uhrazeno
18.1.2020Švejdová Tereza Trivium KIDS II D5 uhrazeno
18.1.2020Švejdová Karolína Trivium KIDS II D3 uhrazeno
14.1.2020Svoboda Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
14.1.2020Svobodová Petra KIDS II D3 uhrazeno
27.11.2019Szelke Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
11.11.2019Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
20.1.2020Telingerová Klára KIDS II D3 uhrazeno
26.12.2019Tichý Dalibor KIDS I H2 uhrazeno
21.1.2020Tláskal Bedřich FAM F uhrazeno
19.1.2020Tláskal Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
29.11.2019Toman Karel Spartak Trutnov KIDS I H2 uhrazeno
20.1.2020Tomíčková Anna totostudio KIDS I D1 uhrazeno
31.12.2019Toth Jan Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
17.1.2020Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2019Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
21.12.2019Turek Matěj KIDS II H4 uhrazeno
10.1.2020Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
19.1.2020Ulrychová Liliana KIDS I D2 uhrazeno
20.1.2020Urban Matěj KIDS II H5 uhrazeno
12.1.2020Urbánek Samuel - KIDS I H2 uhrazeno
19.1.2020Vamberský Matěj KIDS II H3 uhrazeno
19.1.2020Vamberský Šimon KIDS II H4 uhrazeno
26.12.2019Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
12.1.2020Vaníčková Jana KIDS II D3 uhrazeno
12.1.2020Vaníčková Marta FAM F uhrazeno
19.1.2020Vavruška David SRTG Praha KIDS II H4 uhrazeno
19.1.2020Vavruška Martin SRTG Praha KIDS I H2 uhrazeno
19.1.2020Vavrušková Adéla SRTG Praha FAM F uhrazeno
17.1.2020Veselá Natálie KIDS I D2 uhrazeno
19.11.2019Veselý Michal KIDS II H4 uhrazeno
18.12.2019Vidlák Jakub KIDS II H4 uhrazeno
18.12.2019Vidlák Daniel KIDS II H3 uhrazeno
30.12.2019Vincent jr. Oldřich FAM F uhrazeno
5.1.2020Víravová Anička JAE Incognito KIDS II D4 uhrazeno
20.1.2020Víšek Petr Kulíšci KIDS I H2 uhrazeno
8.1.2020Vlasák Šebastián KIDS II H3 uhrazeno
10.1.2020Vlček Matěj KIDS I H1 uhrazeno
20.1.2020Vlček Jan KIDS II H4 uhrazeno
10.1.2020Vlček Ondřej Wolfici FAM F uhrazeno
20.1.2020Vlček Šimon KIDS II H4 uhrazeno
20.1.2020Vlčková Veronika KIDS I D1 uhrazeno
20.1.2020Vlčková Marie KIDS II D3 uhrazeno
8.12.2019Voborník Radim KIDS II H3 uhrazeno
8.12.2019Voborník Matěj KIDS II H5 uhrazeno
5.1.2020Volráb Jan KIDS II H3 uhrazeno
5.1.2020Volrábová Adélka KIDS II D4 uhrazeno
13.1.2020Vrba Samuel KIDS I H2 uhrazeno
8.1.2020Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
8.1.2020Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
6.1.2020Vymětalík Boris Házená Náchod KIDS II H3 uhrazeno
13.1.2020Wagner Alex #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
8.1.2020Wagnerova Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
25.10.2019Zahradník Lukáš KIDS I H1 uhrazeno
4.12.2019Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
21.1.2020Zakirova Albina KIDS II D5 uhrazeno
6.1.2020Žárský Jeroným Panda KIDS II H4 uhrazeno
20.1.2020Zavadil Adam KIDS II H5 uhrazeno
12.12.2019Zbranek Mikuláš KIDS I H1 uhrazeno
12.12.2019Zbranková Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
11.10.2019Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
11.10.2019Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.