Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE LANŠKROUN - ORIGINAL (sobota)

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN411
RACERACE172
FUNFUN5
Kategorie
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)85
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)78
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)68
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)49
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)43
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)39
M1-RMuži do 29 let (1991 a mladší)37
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)37
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)36
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)29
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)26
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)12
T-OTýmy (čtyřčlenné)12
Z1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)11
JZ-OJuniorky (2003-2006)5
FFUN5
T-RTýmy (čtyřčlenné)4
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)4
JM-RJunioři (2003-2006)4
JM-OJunioři (2003-2006)3
JZ-RJuniorky (2003-2006)1
Celkem přihlášených588

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.10.2019Aberle Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
8.1.2020Andršová Lenka OPEN Z2-O uhrazeno
13.11.2019Andršová Kateřina STG Žďár nad Sázavou RACE Z1-R uhrazeno
15.2.2020Audy Adam OPEN M1-O uhrazeno
10.2.2020Babenko Ihor #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
18.1.2020Balatka Petr OPEN M1-O uhrazeno
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
31.1.2020Balon Radek OCR Runners Olomouc OPEN M2-O uhrazeno
5.2.2020Bareš Vladimír OPEN M1-O uhrazeno
4.2.2020Bartl Jiří Saharásek RACE M2-R uhrazeno
13.2.2020Bartony Michaela Niceboy OPEN Z2-O uhrazeno
20.10.2019Barvič Michal STG Pardubice OPEN M2-O uhrazeno
31.1.2020Baše Vladimír RACE M1-R uhrazeno
19.1.2020Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z3-O uhrazeno
31.1.2020Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN Z1-O uhrazeno
2.2.2020Batíková Dominika OPEN Z1-O uhrazeno
30.1.2020Bauer Michal OPEN M2-O uhrazeno
24.10.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
24.10.2019Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
30.10.2019Benda Stanislav OPEN M2-O uhrazeno
31.10.2019Bendová Irena Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
19.10.2019Bendová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
8.2.2020Beneš Petr Kvíčala Team RACE M3-R uhrazeno
26.1.2020Beneš Petr JEDNICKY OPEN M3-O uhrazeno
28.1.2020Bensch Michal Division Schlesien OPEN M3-O uhrazeno
28.1.2020Bergl Petr 2haSance OPEN M3-O uhrazeno
7.2.2020Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
13.2.2020Bevelágua Ladislav OCR Workout Tábor RACE M2-R uhrazeno
29.1.2020Beyer Zdeněk OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Leprouni↳ Oravcová Martina
30.1.2020Blažek Lukáš OPEN M2-O uhrazeno
27.1.2020Blehová Michaela AK Hradec OPEN Z2-O uhrazeno
30.1.2020Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
29.12.2019Bouzek Vít RACE M1-R uhrazeno
9.2.2020Brokeš Martin RACE M3-R uhrazeno
31.1.2020Buben Václav OPEN M1-O uhrazeno
5.2.2020Bureš Tadeáš RACE M1-R uhrazeno
29.1.2020Bureš Patrik OPEN M1-O uhrazeno
25.1.2020Buriánek Viktor OPEN M3-O uhrazeno
17.2.2020Butorová Lenka Extra Brno RACE Z3-R uhrazeno
10.2.2020Čamrová Kateřina Decathlon team Tábor OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Tygři↳ Černohorský Matyáš
16.1.2020Čáp Martin OPEN M2-O uhrazeno
26.1.2020Čapková Barbora OPEN Z2-O uhrazeno
29.10.2019Čech Daniel #OCRUNITED TEAM OPEN M3-O uhrazeno
11.2.2020Čermák Radim Gladiátoři z Poličky RACE M2-R uhrazeno
26.1.2020Černý Jakub Tantrum Monstra RACE M1-R uhrazeno
8.2.2020Černý Martin RACE M1-R uhrazeno
31.1.2020Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
21.1.2020Chocholová Kateřina Olympia Spartan Training KH OPEN Z3-O uhrazeno
9.12.2019Chour Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
9.2.2020Chromý Roman RACE M2-R uhrazeno
17.2.2020Chuchlová Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
29.1.2020Čiamporová Vendula Fubo team OPEN Z1-O uhrazeno
27.1.2020Cingrošová Alice Osmička OPEN Z3-O uhrazeno
25.1.2020Císařová Kristýna OPEN Z1-O uhrazeno
10.2.2020Čížek Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
11.2.2020Čížek Jan Technická univerzita v Liberci RACE M1-R uhrazeno
10.2.2020Čížková Lucie OCR Hunters OPEN Z1-O uhrazeno
17.2.2020Cukr Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
12.1.2020Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
26.1.2020Dalecká Monika OPEN Z1-O uhrazeno
17.2.2020Dalecký Jakub OPEN M1-O uhrazeno
17.2.2020Daněk Luboš Barbarian Extreme Team RACE M1-R uhrazeno
8.1.2020Daňsová Monika OPEN Z2-O uhrazeno
30.11.2019Dobrovolná Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
30.11.2019Dobrovolný Filip OPEN M2-O uhrazeno
24.1.2020Dolejš Martin TFY - GLADIÁTOŘI OPEN T-O uhrazeno
Tým: TFY - GLADIÁTOŘI↳ Toth Jan
↳ Bulín Marek
↳ Dusek Josef
7.1.2020Doležal Pavel OPEN M1-O uhrazeno
16.2.2020Doležalová Alena OPEN Z1-O uhrazeno
31.1.2020Doležel Lukáš RACE M1-R uhrazeno
17.2.2020Donátová Hanka STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z3-O uhrazeno
22.1.2020Drahokoupil Dan INOV 8 Team RACE M1-R uhrazeno
29.1.2020Dubenský Antonín OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Ursus papanasi↳ Černá Natálie
13.2.2020Duchoň Lukáš RUN magazine Team RACE M2-R uhrazeno
10.2.2020Dufek Michal OPEN M2-O uhrazeno
23.1.2020Dufková Victoria OPEN JZ-O uhrazeno
30.1.2020Dušek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
30.1.2020Dvořák Tomáš STG Kladno OPEN M3-O uhrazeno
8.1.2020Dvořák Antonín SRTG Praha RACE M1-R uhrazeno
17.2.2020Dvořák Libor TRIUMPHALIS RACE M3-R uhrazeno
13.2.2020Dvořáková Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
31.12.2019Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
28.1.2020Ekartová Tereza Báječné ženy v běhu OPEN JZ-O uhrazeno
9.2.2020Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN Z1-O uhrazeno
28.1.2020Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
4.2.2020Felcman Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN T-O uhrazeno
Tým: amatéři 1234↳ Dušek Lukáš
↳ Dušek David
↳ Ulrich Ondřej
14.2.2020Ferenčíková Naďa FUN F uhrazeno
26.1.2020Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
30.1.2020Ficnerova Iveta FUBO team OPEN Z2-O uhrazeno
9.2.2020Fiedlerová Nikola OPEN Z1-O uhrazeno
27.1.2020Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
17.11.2019Filipová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
17.2.2020Filounek Martin OPEN M2-O uhrazeno
17.2.2020Fišer Tom #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
26.1.2020Fišerová Kateřina OPEN Z2-O uhrazeno
31.12.2019Foltýnová Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Oslíci↳ Dobeš Tibor #GLADIATORRACETEAM
31.1.2020Forbelský Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
17.2.2020Fortelka Jiří RACE M2-R uhrazeno
30.10.2019Franc Jan RACE M2-R uhrazeno
16.2.2020Francová Michaela Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training KH↳ Vencl JakubOlympia Spartan Training Kutná Hora
4.2.2020Frolo Libor ARES RACE TEAM OPEN M1-O uhrazeno
27.1.2020Gabriel Marek OPEN M1-O uhrazeno
10.2.2020Galvas Josef Bahňáci OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bahňáci↳ Galvasová Pavla
27.1.2020Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
31.1.2020Gazdík Jan RACE M1-R uhrazeno
31.12.2019Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
21.1.2020Goš Petr OPEN M1-O uhrazeno
1.2.2020Grac Adam RACE M1-R uhrazeno
26.1.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam OPEN M2-O uhrazeno
13.2.2020Greibig Michaela OCR Munich OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: OCR Munich↳ Kasche DennyOCR Munich
17.2.2020Groger Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
29.1.2020Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
31.1.2020Hajzler Petr RACE MIX-R uhrazeno
Tým: HajzlerFamily↳ Hajzlerová Zuzana
24.12.2019Halířová Kristýna SRTG HK OPEN Z2-O uhrazeno
31.10.2019Hanáček Zbyněk OPEN M3-O uhrazeno
11.2.2020Hanák Oldřich STRG F-M RACE M1-R uhrazeno
11.2.2020Handler Christian RACE M2-R uhrazeno
26.1.2020Hánělová Žaneta SRTG Žďár nad Sázavou RACE Z2-R uhrazeno
26.1.2020Hanke Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
29.1.2020Hanousková Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z2-R uhrazeno
31.1.2020Hasoň Martin OPEN M2-O uhrazeno
30.11.2019Havelík Petr Já a tragéd OPEN M2-O uhrazeno
18.11.2019Havlíček Jakub FUBO Team RACE M2-R uhrazeno
28.1.2020Hejduk Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
29.12.2019Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
30.11.2019Helienek Denis OPEN M1-O uhrazeno
15.1.2020Heřman Patrik OPEN M3-O uhrazeno
23.1.2020Heřman Tobiáš OPEN JM-O uhrazeno
8.1.2020Hiersch Marek OPEN M3-O uhrazeno
27.1.2020Hindráková Petra OPEN Z1-O uhrazeno
7.1.2020Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
30.1.2020Hladíková Nikola Chicas locas OPEN Z2-O uhrazeno
26.1.2020Hlavizna Pavel OPEN M3-O uhrazeno
31.10.2019Hlavová Vendula EXTRA Brno RACE Z1-R uhrazeno
4.2.2020Hlouš Jiří ARES RACE TEAM OPEN M3-O uhrazeno
14.2.2020Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M3-O uhrazeno
10.2.2020Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
2.2.2020Holek Kamil #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
12.2.2020Holínka Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
17.2.2020Holínková Barbora OPEN Z1-O uhrazeno
27.1.2020Holub Zdeněk Ždimiators OPEN M2-O uhrazeno
30.1.2020Holub Petr RACE M2-R uhrazeno
14.2.2020Holubec Vojtěch SRTG Česká Třebová OPEN JM-O uhrazeno
13.1.2020Homola Pavel ocr losers OPEN M3-O uhrazeno
16.2.2020Horáček Jiří Jirka@Jirka RACE M3-R uhrazeno
31.1.2020Horak Petr MJ! OPEN M3-O uhrazeno
31.1.2020Hořák Jan MJ! OPEN M1-O uhrazeno
15.2.2020Horák Petr OPEN M3-O uhrazeno
17.1.2020Hospodarz Adam OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Hrabovský Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
13.1.2020Hrdinová Kristýna Chrpa Sport OPEN Z1-O uhrazeno
27.1.2020Hrdlička Martin OPEN M1-O uhrazeno
7.2.2020Hribik Michal RACE M2-R uhrazeno
13.11.2019HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M3-O uhrazeno
1.1.2020Hubinger Tomáš Zelený Mor RACE M3-R uhrazeno
1.1.2020Hubingerová Hana Zelený Mor RACE Z2-R uhrazeno
9.12.2019Hůla Radek OPEN M2-O uhrazeno
5.12.2019Hýblová Kateřina OPEN Z3-O uhrazeno
29.1.2020Hyhlík František OPEN M1-O uhrazeno
6.2.2020Ilavský Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
17.2.2020Innert Miloš SDH Heřmanice OPEN M2-O uhrazeno
4.2.2020Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
27.1.2020Jakubovitsová Andrea FUBO OPEN Z3-O uhrazeno
16.2.2020Janata Jan OPEN M1-O uhrazeno
30.1.2020Janda Martin Magor gym Varnsdorf OPEN M3-O uhrazeno
15.12.2019Janda Pavel Koblížci OPEN M3-O uhrazeno
16.2.2020Janeczko Miloš OPEN M3-O uhrazeno
27.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
12.1.2020Janousek Petr OCR Losers OPEN M3-O uhrazeno
14.2.2020Jansa Filip OPEN M1-O uhrazeno
2.12.2019Janyšková Radka Runsport team RACE Z2-R uhrazeno
19.1.2020Javornicky Robert RACE M1-R uhrazeno
12.2.2020Jelínek Jan OPEN M1-O uhrazeno
17.2.2020Jeřábková Martina FUBO team OPEN Z3-O uhrazeno
9.12.2019Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
15.1.2020Jílek Martin OPEN M1-O uhrazeno
15.1.2020Jílek Petra OPEN Z2-O uhrazeno
18.1.2020jilek jiri RACE MIX-R uhrazeno
Tým: JEN MY DVA↳ Ondráčková DanielaJEN MY DVA
15.1.2020Jílek Čeněk OPEN M3-O uhrazeno
15.1.2020Jílek st. Martin OPEN M3-O uhrazeno
16.2.2020Jindrová Jana OPEN Z2-O nezaplaceno
16.2.2020Jirman Slavomír BokemAllNightOrlickéhory OPEN M1-O uhrazeno
30.1.2020Jiroudek Lukáš OPEN M3-O uhrazeno
4.12.2019Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
28.1.2020Juhaňák Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
11.2.2020Jürgen Pfalz Team Celtic Warrior RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Team Celtic Warrior↳ Harruk EniköTeam Celtic Warrior
30.10.2019Juřík Pavel yesenik OPEN M3-O uhrazeno
16.1.2020Jurník Lukáš Predátor Workout Olomouc RACE M1-R uhrazeno
8.1.2020Jůvová Daniela OPEN Z1-O uhrazeno
30.1.2020Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
31.1.2020Kadeřábková Iva OPEN Z2-O uhrazeno
16.11.2019Kadlecová Veronika OPEN Z1-O uhrazeno
19.1.2020Kalašová Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
15.2.2020Kalousová Kateřina RebelsGymTeam FUN F uhrazeno
3.1.2020Karlík Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
27.11.2019Karlík Jan OPEN M1-O uhrazeno
31.10.2019Karlová Martina RACE Z1-R uhrazeno
26.1.2020Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
26.1.2020Kárníková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
13.2.2020Kašpar Michal OPEN M2-O uhrazeno
29.12.2019Kašpar Marián OPEN M2-O uhrazeno
29.1.2020Kašpar Antonín OPEN M2-O uhrazeno
30.1.2020Kavka Lukáš VŠB Ostrava RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Fouk a Bravek Team↳ Kocourková Iveta
27.1.2020Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
19.1.2020Kedršt Daniel STG Kolín RACE M2-R uhrazeno
12.2.2020Kejzlar Aleš OPEN M1-O uhrazeno
1.2.2020Kery Michal OPEN M3-O uhrazeno
18.1.2020Kislinger Josef OPEN M2-O uhrazeno
27.1.2020Klajbl Martin Lagunino OPEN M2-O uhrazeno
27.1.2020Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z2-O uhrazeno
12.2.2020Klas Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
4.2.2020Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Zůza a Matesneobsazeno
8.2.2020Klein Jiří RACE M3-R uhrazeno
10.2.2020Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
24.11.2019Klikoš Jiří A-team OPEN M2-O uhrazeno
24.11.2019Klikoš Jiří Vlčata OPEN M3-O uhrazeno
30.1.2020Klobáska Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
31.1.2020Klos Petr RACE MIX-R uhrazeno
Tým: rove↳ Kovaliuk Oleksandra
5.2.2020Knopf Philipp Team Celtic Warrior RACE M2-R uhrazeno
29.1.2020Kobelka Michal Stalin OPEN M2-O uhrazeno
17.2.2020Kočárková Petra SRTG Hradec Králové OPEN Z3-O uhrazeno
29.10.2019Kocourek Martin RunCat RACE M3-R uhrazeno
17.2.2020Kodydek Tomáš STG Rychnov nad Kněžnou RACE M3-R uhrazeno
13.1.2020Koldová Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
14.1.2020Kolenčík Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
31.1.2020Koniková Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
26.1.2020Konrádová Jitka RACE Z3-R uhrazeno
3.12.2019Kopecký Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
17.2.2020Kopřiva Miloš OPEN M1-O uhrazeno
26.1.2020Korejza Milan SRTG Mladá Boleslav OPEN M2-O uhrazeno
5.2.2020Korytova Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z3-R uhrazeno
8.1.2020Kosková Simona OPEN Z3-O uhrazeno
11.2.2020Kosta Michal OPEN M3-O uhrazeno
8.2.2020Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M3-O uhrazeno
27.1.2020Kotlín Roman Lagunino OPEN M3-O uhrazeno
16.10.2019Kouba Pavel RACE M2-R uhrazeno
20.11.2019Koubová Patricie OPEN Z1-O uhrazeno
11.2.2020Kowal Václav Bokolobka tým Ostrava OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bokolobka tým Ostrava↳ Hejnešová KateřinaBokolobka tým Ostrava
10.2.2020Koza Miloš OPEN M1-O uhrazeno
23.10.2019Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
31.1.2020Kozel Josef RACE M1-R uhrazeno
16.1.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
31.1.2020Král Josef RACE M1-R uhrazeno
25.1.2020Krátká Šárka OPEN Z1-O uhrazeno
4.2.2020Krčmář Martin OPEN M2-O uhrazeno
15.12.2019krejci jiri bonus gym OPEN M3-O uhrazeno
11.2.2020Krejčík Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M1-R uhrazeno
17.2.2020Křivohlávková Marie OPEN Z1-O uhrazeno
2.2.2020Križan Martin OPEN M2-O uhrazeno
7.2.2020Krška Jakub OPEN M1-O uhrazeno
14.1.2020Kršmaru Barbora Hammer OCR Team RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Baru & Mára↳ Mikel MarekBarbarian extreme team
20.1.2020Krummer Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
20.1.2020Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
31.1.2020Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M3-R uhrazeno
31.1.2020Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE JZ-R uhrazeno
15.11.2019Kuběnka Jan - OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Farmáři:)↳ Valentová Michaela
31.1.2020Kučera Tomáš dobrota #OCRUNITED RACE MIX-R uhrazeno
Tým: OCRUNITEDneobsazeno
30.10.2019Kučerová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
24.10.2019Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
29.10.2019Kudrna Miloš OCR Hunters RACE M3-R uhrazeno
6.2.2020Kudrnovska Zuzana SRTG Praha OPEN Z2-O uhrazeno
26.1.2020Kukula Michal Skorolezci OPEN M1-O uhrazeno
16.2.2020Kulhavý Jiří Jirka@Jirka RACE M3-R uhrazeno
26.1.2020Kulíková Aneta OPEN Z1-O uhrazeno
26.1.2020Kuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ-O uhrazeno
6.2.2020Kuropatnická Zuzana RACE Z2-R uhrazeno
30.1.2020Kyjovský Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
30.1.2020Kytýr Pavel SRTG Teplice OPEN M3-O uhrazeno
30.12.2019Langerová Petra Svídnický extrém Team OPEN Z2-O uhrazeno
10.2.2020Langhammer Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Laštovičková Lenka OPEN Z2-O uhrazeno
31.12.2019Lettl Libor RACE M1-R uhrazeno
15.2.2020LEVOVÁ Eliška PF UJEP RACE Z1-R uhrazeno
20.12.2019Liberda Jiří OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: ComaDrejales↳ Šindelářová Zuzana
31.1.2020Lichnovský Petr OPEN M2-O uhrazeno
3.2.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
8.2.2020Liška Tadeáš Championclubslovakia OPEN M1-O uhrazeno
16.2.2020Listopad Jan Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: LK_JL↳ Klečáková LenkaOLYMPIA SPARTAN TRAINING
17.2.2020Lokajíčková Klára Ready2win RACE Z1-R uhrazeno
14.2.2020Lopaurova Hana FUN F uhrazeno
10.2.2020Lyashko Kirill RACE M2-R uhrazeno
17.2.2020Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
6.2.2020Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Filipová MarieOlympia Spartan Training Kutná Hora
30.11.2019Malá Marie RACE Z2-R uhrazeno
15.2.2020Malinová Jaroslava RACE Z1-R uhrazeno
10.12.2019Malínský František OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: berounské běhny↳ Malínská Andrea
17.1.2020Malinsky Zdenek OPEN M3-O uhrazeno
21.1.2020Malý Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
13.2.2020Maňáková Zuzana RUN magazine Team RACE Z2-R uhrazeno
29.11.2019Manolevski Michael PČR RACE M3-R uhrazeno
25.1.2020Marčík Karel #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
5.1.2020Marek Jan SDH H. Čermná RACE T-R uhrazeno
Tým: SDH H.Čermná↳ Kulhavá Daniela
↳ Motl Matěj
↳ Šilar FrantišekSDH Horní Čermná
26.1.2020Marek Vlastimil OPEN M3-O uhrazeno
10.11.2019Marko Tibor OPEN M2-O uhrazeno
26.1.2020Marková Hana OPEN Z1-O uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M1-O uhrazeno
29.12.2019Martináková Michaela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
30.11.2019Martinec Oleg OPEN M3-O uhrazeno
7.12.2019Martinec Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Martinec Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
30.11.2019Martinec David OPEN JM-O uhrazeno
9.2.2020MARTINEK PAVEL Olympia Spartan Training KH OPEN M1-O uhrazeno
4.2.2020Meister Luboš RACE M3-R uhrazeno
17.12.2019Mikeš Petr FUBO team / duo iuris OPEN M3-O uhrazeno
9.2.2020Mikulecký Jiří RACE M1-R uhrazeno
17.2.2020Mikulková Petra FUBO Team RACE Z2-R nezaplaceno
1.2.2020Mikyska Jan OPEN M1-O uhrazeno
1.1.2020Miščík Martin OPEN M2-O uhrazeno
13.11.2019Miškolciová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
11.12.2019Mišove Pavel OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Mišoveovi jedou!↳ Mišove Adéla
3.2.2020Mlejnek Tomas SRTG HK OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Aquabelly↳ Loskotová Marcela
5.1.2020Mňuková Kristýna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
16.2.2020Moravec Milan Oblecsvujtym.cz RACE M2-R uhrazeno
13.11.2019Moravec Michal STG Česká Třebová RACE M1-R uhrazeno
18.11.2019Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
8.2.2020Moudr Adam RACE M2-R uhrazeno
27.1.2020Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
13.2.2020Muller Vojtěch AresRace Team OPEN M1-O uhrazeno
25.11.2019Nákonečný David OCR Runners Šumperk OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Ňufáčci↳ Horká PavlaOCR Runners Šumperk
24.10.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
12.2.2020Navrátil Tomáš RACE M1-R uhrazeno
29.10.2019Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
11.2.2020Nečas Lubomír RACE M3-R uhrazeno
29.1.2020NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
30.1.2020Němcová Šárka SPK Zaloňov OPEN JZ-O uhrazeno
13.2.2020Němeček Tomáš SPARTAN GYM PRAHA RACE M2-R uhrazeno
13.2.2020Németh Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
14.1.2020Netíková Anežka GLADIATORS OPEN Z1-O uhrazeno
24.11.2019Niebauer David OPEN M3-O uhrazeno
6.2.2020Nohynek Dušan STG Mladá Boleslav RACE M3-R uhrazeno
30.1.2020Novák Vít RACE JM-R uhrazeno
2.2.2020Novosel Mario TuS Feldbach OPEN M3-O uhrazeno
5.2.2020Novotna Zuzana OPEN Z2-O uhrazeno
17.2.2020Novotný Petr Shybuj.cz, Vivo Barefoot HK OPEN M2-O uhrazeno
13.2.2020Novotný Marek Nějak to dopadne OPEN T-O uhrazeno
Tým: Nějak to dopadne↳ Příhodová Pavlína#GLADIATORRACETEAM
↳ Helcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM
↳ Ryba Michal#GLADIATORRACETEAM
17.2.2020Novotný Lukáš RACE M1-R uhrazeno
30.1.2020Novotný Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
27.1.2020Novotný Jakub REST.TU RACE M1-R uhrazeno
12.2.2020Nový Jan SK Svárov RACE M2-R uhrazeno
18.1.2020Ondřichová Veronika OPEN Z1-O uhrazeno
12.2.2020Ondruš Martin OPEN M3-O nezaplaceno
26.1.2020Ouředník Vít OPEN M1-O uhrazeno
30.11.2019Pacola David SRTG Mladá Boleslav OPEN M3-O uhrazeno
26.1.2020Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
30.1.2020Paleník Miroslav FUBO Team OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: FUBO team↳ Pavlíková OlgaFUBO Team
30.1.2020Palla Lubomír #stghavirov OPEN M2-O uhrazeno
29.1.2020Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
16.2.2020Pánek David OPEN M1-O uhrazeno
13.2.2020Patzak Karel OPEN M1-O uhrazeno
6.2.2020Pavelková Anna Casia Excalibur race team OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Hannover 96↳ Kruckemeyer Robin
14.2.2020Pavelková Eliška OPEN Z1-O uhrazeno
31.12.2019Pávková Renata OPEN Z3-O uhrazeno
13.2.2020Pavlík Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
14.2.2020Pavlišta Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
3.2.2020Peichl Jaroslav OPEN M1-O uhrazeno
26.1.2020Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko OPEN M1-O uhrazeno
26.1.2020Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko OPEN Z1-O uhrazeno
11.2.2020Pelz Jakub OPEN M2-O uhrazeno
7.2.2020Pepř Miroslav OPEN M2-O uhrazeno
10.2.2020Pernet Josef RACE M2-R nezaplaceno
17.2.2020Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
11.2.2020Pešek Daniel STG Mladá Boleslav RACE M1-R uhrazeno
9.2.2020Pešková Alena OPEN Z3-O uhrazeno
30.11.2019Peterková Milica RACE Z2-R uhrazeno
31.1.2020Picek Ladislav Skorogladiátoři OPEN M3-O uhrazeno
1.2.2020Pietraszeková Eliška OPEN Z1-O uhrazeno
29.1.2020Pihýková Jana OPEN Z2-O uhrazeno
8.1.2020Pleskotová Petra OPEN Z3-O uhrazeno
29.1.2020Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z2-R uhrazeno
12.2.2020Podivinskÿ Tomáš KOKTEJLY A SNY RACE M1-R uhrazeno
30.1.2020Podrazil Jiří magor gym Varnsdorf OPEN M2-O uhrazeno
5.2.2020Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
14.2.2020Pojkarová Kateřina FUN F uhrazeno
10.2.2020Pokorný Zdeněk CZexxx RACE MIX-R uhrazeno
Tým: CZexxx↳ Roučková OllieCZexxx
16.2.2020Pola Dominik BokemAllNightOrlickéhory OPEN M1-O uhrazeno
11.2.2020Polák Libor OPEN M2-O uhrazeno
28.1.2020Pop David RACE M3-R uhrazeno
14.2.2020Popiolek Martin OPEN M2-O uhrazeno
25.1.2020Pospíšil Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
26.1.2020Pospíšil Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
25.1.2020Pospíšil Michal OPEN M2-O uhrazeno
30.1.2020Pospisil Jan OPEN M3-O uhrazeno
30.1.2020Pospíšilová Marta FUBO team OPEN Z2-O uhrazeno
30.1.2020Pospíšilová Andrea OPEN Z2-O uhrazeno
31.1.2020Prášil Jiří VOSA Šumvald RACE M2-R uhrazeno
29.11.2019Pravdová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
16.2.2020Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
26.1.2020Přibyl Tomáš JAE Incognito OPEN M3-O uhrazeno
26.1.2020Přibylová Petra Holky z Vršovky OPEN Z2-O uhrazeno
17.2.2020Přibylová Alexandra RACE Z2-R uhrazeno
12.12.2019Přívratská Petra OPEN Z2-O uhrazeno
30.12.2019Procházka Roman Hammer OCR Team OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Blue dogs↳ Zemčíková PetraHammer OCR Team
31.1.2020Profous Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
31.1.2020Profous Martin OPEN M1-O uhrazeno
6.1.2020Prokopová Lenka SVVAT OPEN Z2-O uhrazeno
23.10.2019Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M1-O uhrazeno
11.2.2020Ptáček Ondra N.C.A.S OPEN M2-O uhrazeno
5.2.2020Pührer Johanna Team Celtic Warrior RACE Z2-R uhrazeno
15.1.2020Pustková Lucie OPEN Z1-O uhrazeno
30.11.2019Radoň Michal RACE M3-R uhrazeno
7.2.2020Rajs Jan OPEN M1-O uhrazeno
7.1.2020Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
23.10.2019Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
8.2.2020Richtr David OPEN M3-O uhrazeno
19.1.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
26.10.2019ROMAN David #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
12.2.2020Rosenkranz Daniela Team Celtic Warrior RACE MIX-R uhrazeno
Tým: 2Members of Team Celtic Warrior ↳ Komarek MichaelTeam Celtic Warrior
17.2.2020Rozlívková Leona RACE Z1-R nezaplaceno
11.10.2019Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
28.1.2020Roztomilá Petra OPEN Z3-O uhrazeno
27.1.2020Růžičková Dana Gojija&Gojija RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Gojija&Gojija↳ Rybnikar Antonin🦍&🦍
11.2.2020Rybín Petr Pirelli OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Rydlo Stanislav RACE M1-R uhrazeno
29.10.2019Ryvora Aleš OPEN M3-O uhrazeno
30.10.2019Šabart Roman OPEN M3-O uhrazeno
14.10.2019Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE Z3-R uhrazeno
9.2.2020Sázavská Vlaďka OPEN Z1-O uhrazeno
12.2.2020Schuh Martin union dirtrun.company RACE M1-R uhrazeno
30.11.2019Schwertschal Petr SRTG Teplice OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Schwertschalová Kamila STG Teplice OPEN Z3-O uhrazeno
3.2.2020Seidel Radek RACE M3-R uhrazeno
2.2.2020Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
14.2.2020Semeráková Michaela OPEN JZ-O uhrazeno
20.11.2019Šenkýřová Aneta OPEN Z1-O uhrazeno
26.1.2020Serba Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
26.11.2019Šilar Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
16.12.2019Šilar Miloš OPEN M2-O uhrazeno
26.1.2020Šimeček Vít OPEN M2-O uhrazeno
11.10.2019Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Gladiátoři z Károva↳ Bitter Pavel#GLADIATORRACETEAM
17.2.2020Šimůnek radek OPEN M3-O uhrazeno
29.1.2020Šindler Jaroslav OPEN M2-O uhrazeno
11.2.2020Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
3.12.2019Školotík Jiří RACE M2-R uhrazeno
25.1.2020Skřivan Tomáš RACE M1-R uhrazeno
9.2.2020Sládeček Jiří OPEN M2-O uhrazeno
10.2.2020Slavík Michal CrossFit HK RACE M2-R uhrazeno
27.1.2020Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M3-O uhrazeno
29.1.2020Šlechta Petr SDH Písková Lhota OPEN M3-O uhrazeno
27.1.2020Šlik Jan Kladno OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: AliJan↳ Vargová AliceMůj Gym
28.1.2020Šnajdr Patrik RACE M1-R uhrazeno
4.2.2020Sobotka Jakub OPEN M1-O uhrazeno
27.12.2019Sotona Petr Kolín OPEN M3-O uhrazeno
24.12.2019šourek Radovan RACE JM-R uhrazeno
16.2.2020Šponar Patrik REGION racing team RACE M1-R uhrazeno
26.1.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
27.1.2020Srbová Lenka Osmička OPEN Z3-O uhrazeno
28.12.2019Stanič Michal #michalfitofficial OPEN M2-O uhrazeno
28.11.2019Stasiowski Pavel OPEN M2-O uhrazeno
16.2.2020Štefl David OPEN M1-O uhrazeno
13.2.2020Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: For Fun↳ Šteflová Aneta#GLADIATORRACETEAM
3.2.2020Stejskal Tomáš STG Žďár nad Sázavou RACE M1-R uhrazeno
27.1.2020Strnadová Tereza OPEN Z1-O uhrazeno
17.12.2019Štrof Michal FUBO team / duo iuris OPEN M2-O uhrazeno
28.12.2019Štrup Jiří OPEN M3-O uhrazeno
28.12.2019Štrupová Markéta OPEN Z3-O uhrazeno
5.2.2020Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
29.12.2019Šulc Martin RACE M2-R uhrazeno
31.10.2019Šumelda ivan Ždimiators RACE M2-R uhrazeno
30.1.2020Surý Martin Brutal Kruháč Team OPEN M3-O uhrazeno
26.1.2020Švadlák Petr Svídnický Extrém Team OPEN M3-O uhrazeno
16.11.2019Švarc Jakub OPEN M2-O uhrazeno
27.1.2020Švec Michal OPEN M2-O uhrazeno
1.2.2020Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
1.2.2020Svitek Andrej Máme jiný problém... OPEN M2-O uhrazeno
29.1.2020Svoboda Marek OPEN M2-O uhrazeno
16.2.2020Svoboda Vít CHALLENGER USKHK RACE M2-R uhrazeno
29.1.2020Sýkora Jakub OPEN M2-O uhrazeno
18.12.2019Szimicsevics Laszlo OCR Veres RACE MIX-R uhrazeno
Tým: OCR Veres↳ Fanny RomhányiOCR Veres
27.1.2020Teplý Jan OPEN M2-O uhrazeno
18.12.2019Till Tomáš Predator Workout Opava OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Predator Race Opava↳ Lyčková MartinaPredator Workout Opava
15.1.2020Tillová Lucie OPEN Z3-O uhrazeno
7.1.2020Tkáč Jan RACE M2-R uhrazeno
14.2.2020Toman Luboš OPEN M1-O uhrazeno
3.12.2019Tomanová Ivana OPEN Z1-O uhrazeno
15.10.2019Tomášek Petr OPEN M2-O uhrazeno
17.1.2020Tomec Jiří RACE M2-R uhrazeno
27.1.2020Tomšík Karel OPEN M2-O uhrazeno
8.2.2020Trojan Jiří OPEN M1-O uhrazeno
14.11.2019Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
7.2.2020Truhlář Daniel OPEN M1-O uhrazeno
27.1.2020Tůmová Věra OPEN Z3-O uhrazeno
2.2.2020Tůmová Michaela OPEN Z1-O uhrazeno
12.10.2019Turečková Simona #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
31.10.2019Turek Jiří SRTG Česká Třebová RACE M1-R uhrazeno
14.2.2020Ulman Robert OPEN M3-O uhrazeno
14.2.2020Ulmanová Tereza FUN F uhrazeno
17.2.2020Vacek Pavel borci TRX RACE M2-R uhrazeno
1.12.2019Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
14.1.2020Valentová Marcela OPEN Z2-O uhrazeno
29.1.2020Valíček Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
31.10.2019Valiga Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
28.11.2019Vančo Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
14.1.2020Váňová Renata OPEN Z2-O uhrazeno
30.1.2020Varcholová Veronika Brutal Kruháč Team OPEN Z1-O uhrazeno
27.1.2020Vavrečka Libor Run Magazine Team OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE JM-R uhrazeno
15.11.2019Vávrová Radka OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Vávrovic lupiči:)↳ Vávra Lukáš
18.1.2020Večeřa Jan Hammer OCR Team & #KluciBezTrika RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Nebyl čas vymyslet↳ Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk
12.12.2019Velecky Jan Medvědi OPEN M3-O uhrazeno
17.2.2020Velisek Jan STG Spořice OPEN M2-O uhrazeno
2.2.2020Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN M2-O uhrazeno
13.12.2019Veselá Martina Total Vítal OPEN Z3-O uhrazeno
26.1.2020Veselý Marek OPEN M3-O uhrazeno
14.2.2020Větrovský Jakub #OCRUNITED TEAM RACE M2-R uhrazeno
26.1.2020Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
8.1.2020Vitek Rudolf OPEN M3-O uhrazeno
9.12.2019Vlk Aleš #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
23.1.2020Vlk Adam OPEN M1-O uhrazeno
10.2.2020Vocetková Miroslava OPEN Z1-O uhrazeno
2.2.2020Vogel Petr OPEN M3-O uhrazeno
11.2.2020Vokál Aleš RACE JM-R uhrazeno
3.2.2020Volšická Barbora Atom kids Praha RACE Z1-R uhrazeno
18.1.2020Vondra Jan RACE M3-R uhrazeno
31.1.2020Vondráček Martin RACE M2-R uhrazeno
17.2.2020votroubková zuzana Shybuj.cz OPEN Z2-O uhrazeno
22.12.2019Vrba Jiri OPEN M2-O uhrazeno
30.1.2020Vrba Ivo Rocktechnik tt RACE M3-R uhrazeno
8.1.2020Vršek Daniel OPEN M1-O uhrazeno
29.1.2020Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
15.1.2020Vykoukal Pavel OCR Runners Šumperk RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Ocr Runners Šumperk↳ Horká LenkaOCR Runners Šumperk
31.10.2019Vysloužilová Kateřina Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
14.2.2020Zabloudil Jan Loupežníci OCR RACE M2-R uhrazeno
13.11.2019Zajíček Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
12.2.2020Zákravská Martina OPEN Z1-O uhrazeno
24.1.2020Zapletalka Andrea OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Žer slimáky↳ Havlík Milan
26.1.2020Ždímal Michal Ždimiators RACE M2-R uhrazeno
4.2.2020Zedník Lukáš ARES RACE TEAM OPEN M2-O uhrazeno
17.2.2020Zehetbauer Kay RACE M1-R uhrazeno
15.2.2020Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Zelenáči↳ Zelenka Miroslav#GLADIATORRACETEAM
31.1.2020Zelený Lukáš RACE M2-R uhrazeno
12.2.2020Zetková Mariana SK Svárov RACE MIX-R nezaplaceno
Tým: Ježkovivoči TeaM↳ Sýkora TomášSK Svárov
28.1.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
17.2.2020Zobačová Karolína RACE Z1-R nezaplaceno
26.1.2020Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.