Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE LANŠKROUN

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II203
KIDS IKIDS I77
FAMFAM21
Kategorie
47
42
34
33
32
27
22
21
18
15
10
Celkem přihlášených301

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
5.2.2020Andrš Marek Atletika Žamberk KIDS I uhrazeno
18.2.2020Andršová Adéla Atletika Žamberk KIDS II uhrazeno
3.2.2020Axmann Tobias KIDS I uhrazeno
21.10.2019Badalec Daniel KIDS II uhrazeno
9.2.2020Bartoš Matyáš KIDS II uhrazeno
18.2.2020Bébrová Julie Bébříci KIDS II uhrazeno
18.2.2020Bébrová Sofie Bébříci KIDS II uhrazeno
28.1.2020Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS II uhrazeno
27.10.2019Bendová Natálie KIDS I uhrazeno
17.2.2020Bezděk Vojtěch Česká Třebová KIDS II uhrazeno
17.2.2020Bezděk Bedřich Česká Třebová KIDS II uhrazeno
29.12.2019Bláha Michal KIDS II uhrazeno
28.1.2020Blažek Aleš Nasavrky bikers KIDS II uhrazeno
28.1.2020Blažková Jolana Nasavrky bikers KIDS II uhrazeno
9.2.2020Bon Tomáš KIDS II uhrazeno
7.2.2020Buchalová Vendula SDH Ohnišov KIDS II uhrazeno
29.1.2020Bulis Samuel Joshua KIDS II uhrazeno
12.2.2020Čechová Nicole VM Cross KIDS II uhrazeno
12.2.2020Cédl Jakub HC Rakovník KIDS I uhrazeno
11.2.2020Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS I uhrazeno
10.10.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
16.2.2020Chráska Štěpán KIDS II uhrazeno
19.2.2020Cichocki František KIDS I uhrazeno
9.2.2020Císař Jakub KIDS II uhrazeno
30.12.2019Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I uhrazeno
31.12.2019Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II uhrazeno
31.12.2019Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I uhrazeno
31.12.2019Dašek Pavel TRIVIUM KIDS II uhrazeno
30.1.2020Dedek Ondřej KIDS I uhrazeno
16.2.2020Dědek Tomáš Trivium KIDS I uhrazeno
12.12.2019Dědková Natálie TRIVIUM KIDS I uhrazeno
5.2.2020Dlabová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
5.2.2020Dokoupil František KIDS I uhrazeno
5.2.2020Dokoupil Jiří KIDS I uhrazeno
17.2.2020Doleček Bruno KIDS I uhrazeno
17.2.2020Doleček Vilém KIDS II uhrazeno
4.12.2019Doležal Antonín KIDS I uhrazeno
7.2.2020Dolezalova Karolina gldp hradec kraálové KIDS I uhrazeno
4.12.2019Doležalová Aloisie FAM uhrazeno
26.1.2020Dostál Nicholas Jaroslav TJ Sokol Černíkovice, z.s. KIDS II uhrazeno
16.2.2020Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II uhrazeno
2.2.2020Dresler Lukáš KIDS I uhrazeno
16.10.2019Dudek Dominik KIDS II uhrazeno
9.2.2020Dudrikova Nina Flex Fitness KIDS II uhrazeno
14.1.2020Eichelmann Matthew KIDS I uhrazeno
14.1.2020Eichelmann Mike KIDS II uhrazeno
30.1.2020Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II uhrazeno
30.1.2020Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II uhrazeno
27.1.2020Francová Týna FAM uhrazeno
27.1.2020Francová Alice KIDS I uhrazeno
29.1.2020Gajdošová Kateřina SDH Písková Lhota KIDS II uhrazeno
12.2.2020Geislerová Veronika KIDS II uhrazeno
26.1.2020Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
27.1.2020Grybauskas Max Lagunino KIDS II uhrazeno
15.2.2020Guňka Jakub KIDS I uhrazeno
15.2.2020Guňka Lukáš KIDS II uhrazeno
15.1.2020Hájková Marie KIDS I uhrazeno
31.1.2020Hajzler Matěj FAM uhrazeno
30.1.2020Havel Antonín Novovesan KIDS II uhrazeno
18.2.2020Havrda Adam AKJ Jaroměř KIDS II uhrazeno
16.2.2020Hedrlín Mikuláš KIDS I uhrazeno
27.1.2020Hejcman Patrik KIDS II uhrazeno
30.1.2020Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
30.1.2020Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
10.2.2020Helclová Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
10.2.2020Henyšová Eliška KIDS II uhrazeno
8.1.2020Hierschová Natálie KIDS II uhrazeno
14.2.2020Hodková Barbora KIDS II uhrazeno
29.1.2020Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II uhrazeno
14.1.2020Horváthová Elizabeth KIDS I uhrazeno
18.2.2020Hrabík Lukáš KIDS II uhrazeno
16.2.2020Hrušková Nella STG Česká Třebová KIDS II uhrazeno
3.2.2020Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II uhrazeno
1.2.2020Hůrková Kristýna KIDS II uhrazeno
16.12.2019Hvozdenská Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
5.12.2019Hyblova Jasmina KIDS II uhrazeno
12.2.2020Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II uhrazeno
30.1.2020Ižol Vojta KIDS II uhrazeno
7.2.2020Jakl Jáchym KIDS I uhrazeno
4.2.2020Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
29.1.2020Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
29.1.2020Janovský Erik Lagunino KIDS II uhrazeno
13.2.2020Ježova Tereza Holky z hor KIDS I uhrazeno
21.1.2020Jindřišek David FAM uhrazeno
15.2.2020Jiráská Elen Hasiči Dvořisko KIDS II uhrazeno
14.1.2020Johnová Pavlína Bludov KIDS I uhrazeno
14.1.2020Johnová Kateřina KIDS II uhrazeno
14.2.2020Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II uhrazeno
14.2.2020Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II uhrazeno
19.2.2020Kabeláč Jiří KIDS I uhrazeno
19.2.2020Kabeláčová Marie FAM uhrazeno
1.12.2019Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
1.12.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II uhrazeno
25.1.2020Kácovský David KIDS II uhrazeno
25.1.2020Kadlec Dominik #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
7.2.2020Kadlec Vladimir Vlcaci KIDS II uhrazeno
7.2.2020Kadlec David Vlcaci KIDS I uhrazeno
6.2.2020Kalous Filip KIDS II uhrazeno
6.2.2020Kalous Dominik KIDS II uhrazeno
1.2.2020Kareš Matouš AC Pardubice KIDS II uhrazeno
1.2.2020Kareš Ondřej TJ Sokol Horní Ředice KIDS I uhrazeno
26.1.2020Kárník Lukáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
13.2.2020Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
15.2.2020Khomová Viktorie FAM uhrazeno
27.1.2020Klajblová Tereza Lagunino KIDS II uhrazeno
31.1.2020KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
17.2.2020Klečák Radim OLYMPIA SPARTAN TRAINING KIDS II nezaplaceno
14.12.2019Klevcovová Anežka Gladiator race team KIDS II uhrazeno
29.1.2020Klímová Lucie KIDS II uhrazeno
9.2.2020Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS I uhrazeno
19.2.2020Kočovský Radek HC Rakovník KIDS I uhrazeno
31.1.2020Kohoutová Adéla KIDS II uhrazeno
10.2.2020Kolářová Ema KIDS II uhrazeno
2.2.2020Kollert Kryštof KIDS II uhrazeno
11.2.2020Kolovrátníková Ema JIROUS KIDS II uhrazeno
18.2.2020Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
18.2.2020Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
18.2.2020Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
27.1.2020Koričanská Andrea KIDS II uhrazeno
27.1.2020Koričanský Lukáš KIDS II uhrazeno
11.2.2020Kosta Sarah Jessica KIDS II uhrazeno
17.1.2020Kotalíková Klaudie KIDS II uhrazeno
27.1.2020Kotálová Sára Lagunino KIDS II uhrazeno
31.12.2019Kotlant David KIDS II uhrazeno
31.12.2019Kotlantová Kateřina KIDS II uhrazeno
14.2.2020Kotus Robert KIDS II uhrazeno
14.2.2020Kotus Patrik KIDS I uhrazeno
16.2.2020Koudelova Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
16.1.2020Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
16.1.2020Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
10.1.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
26.12.2019Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS I uhrazeno
17.2.2020Křížalová Veronika KIDS II uhrazeno
3.2.2020Krupičková Vivien #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.2.2020Krupičková Ellen #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
22.12.2019Kubečková Tereza Jezdecká stáj Slavíkov KIDS II uhrazeno
16.11.2019Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS II uhrazeno
19.1.2020Kulhánek Marek KIDS I uhrazeno
16.2.2020Kýna Lukáš KIDS II uhrazeno
16.2.2020Kýna Jan HC Rakovník KIDS I uhrazeno
16.2.2020Kýnová Magda KIDS I uhrazeno
16.2.2020Lácha Matěj KIDS II uhrazeno
7.2.2020Lachman Štěpán KIDS I uhrazeno
16.2.2020Láchová Anna-Marie KIDS I uhrazeno
29.12.2019Ladnar Filip KIDS II uhrazeno
11.2.2020Langhammerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
31.12.2019Langrová Adéla SK Záměl KIDS II uhrazeno
18.2.2020Lněničková Lenka KIDS II uhrazeno
19.2.2020Macas Tomáš Borci z Benešovky KIDS I uhrazeno
31.12.2019Macková Tereza KIDS II uhrazeno
16.2.2020Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I uhrazeno
16.2.2020Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II uhrazeno
18.2.2020Mareš Roman KIDS II uhrazeno
16.2.2020Mareš Kryštof KIDS II uhrazeno
27.12.2019Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
12.2.2020Maršounová Anna KIDS II uhrazeno
27.1.2020Máslo Michal FAM uhrazeno
18.2.2020Matějková Eliška SDH Ohnišov KIDS II uhrazeno
5.2.2020McGine Thomas FAM uhrazeno
5.2.2020McGine Sophia KIDS II uhrazeno
15.1.2020Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I uhrazeno
7.12.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
7.12.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
18.2.2020Mišák Tomáš KIDS I uhrazeno
7.11.2019Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II uhrazeno
7.11.2019Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II uhrazeno
4.12.2019Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
28.12.2019Mlčoch Šimon KIDS I uhrazeno
11.2.2020Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
11.12.2019Močkor Kryštof FAM uhrazeno
16.2.2020Motl Jan KIDS II uhrazeno
27.1.2020Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
7.11.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
31.1.2020Mrkos Filip KIDS II uhrazeno
12.12.2019Nastoupil Jakub KIDS II uhrazeno
12.12.2019Nastoupilová Daniela KIDS II uhrazeno
18.2.2020Nohynek Daniel STG Mladá Boleslav KIDS I uhrazeno
18.2.2020Nohynková Eliška STG Mladá Boleslav KIDS II uhrazeno
19.2.2020Novák Matyáš KIDS II uhrazeno
14.2.2020Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS II uhrazeno
1.12.2019Novotný Matyáš SRTG Praha KIDS II uhrazeno
9.2.2020Obšilová Viktorie KIDS II uhrazeno
27.1.2020Orvan Matěj Lagunino KIDS II uhrazeno
17.2.2020Pacola Lukáš KIDS II uhrazeno
26.1.2020Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
26.1.2020Pajerová Anna SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II uhrazeno
26.1.2020Pajerová Ema SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II uhrazeno
2.2.2020Paliulionis Tomáš Lagunino KIDS II uhrazeno
25.1.2020Pamánek Tomáš TJ Jiskra Holice KIDS II uhrazeno
10.2.2020Pávíček Patrik TJ Lokomotiva Česká Třebová KIDS II uhrazeno
10.2.2020Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová KIDS I uhrazeno
11.2.2020Pávková KRISTÝNA DDM Duha Ústí nad Orlicí KIDS II uhrazeno
19.1.2020Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II uhrazeno
13.2.2020Pavlíková Barbora ATOM KIDS Praha KIDS I uhrazeno
5.2.2020Pavlová Aneta Tři čuníci KIDS II uhrazeno
21.10.2019Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II uhrazeno
21.10.2019Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II uhrazeno
30.1.2020Petrovský Vojtěch KIDS II uhrazeno
30.1.2020Petrovský Tomáš FAM uhrazeno
31.1.2020Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I uhrazeno
17.2.2020Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.1.2020Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.1.2020Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
17.2.2020Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
20.1.2020Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
16.2.2020Pomezný Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
30.1.2020Pospisil Jan KIDS II uhrazeno
20.1.2020Pospíšil Michal KIDS I uhrazeno
29.11.2019Přibyl Lukáš Děcka z K2 KIDS II uhrazeno
29.11.2019Přibylová Kateřina Děcka z K2 KIDS II uhrazeno
12.2.2020Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
15.10.2019Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
12.2.2020Řehák Patrik Milovice kids KIDS I uhrazeno
13.2.2020Řeháková Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
13.2.2020Řeháková Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
25.1.2020Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
18.2.2020Richter Filip Borci z Benešovky KIDS I uhrazeno
4.12.2019Ridl Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
4.2.2020Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
4.2.2020Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
19.2.2020Říman Marek KIDS II nezaplaceno
19.2.2020Říman Daniel KIDS II nezaplaceno
4.2.2020Růžičková Katka STG Česká Třrebová KIDS II uhrazeno
4.2.2020Růžičková Vendy STG Česká Třrebová KIDS II uhrazeno
18.11.2019Ryvorová Denisa KIDS I uhrazeno
20.1.2020Šabartová Veronika KIDS II uhrazeno
17.2.2020Šabartová Natalie KIDS II uhrazeno
27.1.2020Šafránek Štěpán KIDS II uhrazeno
2.2.2020Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS II uhrazeno
15.2.2020Šana Sebastian KIDS II uhrazeno
2.12.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
18.2.2020Schwertschal Matyáš STG Teplice KIDS II uhrazeno
15.2.2020Sedláček Jakub KIDS II nezaplaceno
15.2.2020Sedláčková Nikola FAM nezaplaceno
3.2.2020Seidel Loisa Philippa KIDS I uhrazeno
26.1.2020Šenkýř Adam Fotbal Žichlínek KIDS II uhrazeno
7.1.2020Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun KIDS I uhrazeno
7.1.2020Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II uhrazeno
5.2.2020Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
29.1.2020Šlechta Tomáš SDH Písková Lhota KIDS I uhrazeno
16.2.2020Šnýdr Nikolas ORLA FAM uhrazeno
15.2.2020Sokol Nicolas Dominik KIDS I uhrazeno
28.1.2020Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II uhrazeno
28.1.2020Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II uhrazeno
18.1.2020Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
17.2.2020Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
20.10.2019Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
15.1.2020Štětinová Barbora KIDS I uhrazeno
14.2.2020Stodůlka Vojtěch SK Skalka KIDS II uhrazeno
14.2.2020Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS I uhrazeno
16.2.2020Štorková Natálie KIDS II uhrazeno
11.2.2020Šuhajda Andrej SDH Pardubice - město KIDS II uhrazeno
10.12.2019Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
10.12.2019Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
2.2.2020Šulc Vojtěch Lagunino KIDS II uhrazeno
13.2.2020Sůra Milan FAM uhrazeno
18.2.2020Švejdová Tereza Trivium KIDS II uhrazeno
18.2.2020Švejdová Karolína Trivium KIDS II uhrazeno
12.2.2020Svoboda Tomáš KIDS I uhrazeno
12.2.2020Svobodová Petra KIDS II uhrazeno
12.2.2020Svojanovský Miroslav Activity Lanškroun KIDS I uhrazeno
3.2.2020Szelke Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
20.1.2020Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
1.1.2020Teplá Zuzana Team DCVM KIDS I uhrazeno
9.2.2020Tláskal Matyáš KIDS II uhrazeno
9.2.2020Tláskal Bedřich FAM uhrazeno
3.2.2020Toth Jan Lagunino KIDS II uhrazeno
10.2.2020Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II uhrazeno
25.1.2020Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř KIDS II uhrazeno
21.12.2019Turek Matěj KIDS II uhrazeno
11.2.2020Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
2.2.2020Urban Matěj KIDS II uhrazeno
17.2.2020Václavíková Dita AK Slovan Moravská Třebová KIDS II uhrazeno
14.2.2020Vamberský Šimon KIDS II uhrazeno
14.2.2020Vamberský Matěj KIDS II uhrazeno
26.12.2019Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
27.1.2020Vejrová Adedlka KIDS II uhrazeno
16.2.2020Veselá Natálie Atletika Hvězda Pardubice KIDS I uhrazeno
26.1.2020Veselý Michal KIDS II uhrazeno
26.1.2020Vincent jr. Oldřich FAM uhrazeno
16.2.2020Vlček Ondřej Wolfici FAM uhrazeno
16.2.2020Vlček Matěj KIDS I uhrazeno
8.12.2019Voborník Radim KIDS II uhrazeno
8.12.2019Voborník Matěj KIDS II uhrazeno
9.2.2020Volráb Jan Gladiator Kids Hradec Králové KIDS II uhrazeno
9.2.2020Volrábová Adélka Gladiator Kids Hradec Králové KIDS II uhrazeno
18.1.2020Vondra Vojtěch Lanškroun KIDS II uhrazeno
18.1.2020Vondra Jan Lanškroun KIDS II uhrazeno
10.2.2020Vondraš Ladislav FAM uhrazeno
8.2.2020Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
8.2.2020Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
8.2.2020Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
19.11.2019Zajíček Vojta KIDS II uhrazeno
5.2.2020Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
17.2.2020Zbořil Matěj KIDS II uhrazeno
11.10.2019Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II uhrazeno
11.10.2019Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II uhrazeno
16.2.2020zeman bruno KIDS II uhrazeno
16.2.2020zemanová gréta KIDS II uhrazeno
18.2.2020Žižková Eliška KIDS II uhrazeno
18.2.2020Žižková Kateřina KIDS II uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.