Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE ŠIKLŮV MLÝN

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN63
RACERACE39
FUNFUN2
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)22
M30-39Muži 30 - 39 let8
M18-29Muži 18 - 29 let8
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)8
JM13-17Junioři 13 - 17 let7
M30-39Muži 30 - 39 let6
Z18-29Ženy 18 - 29 let5
Z18-29Ženy 18 - 29 let5
Z40-49Ženy 40 - 49 let5
M18-29Muži 18 - 29 let4
Z30-39Ženy 30 - 39 let4
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
Z30-39Ženy 30 - 39 let3
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
M40-49Muži 40 - 49 let3
Z50-99Ženy 50 a více let2
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let2
M50-99Muži 50 a více let2
FUNFUN2
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
M40-49Muži 40 - 49 let1
Celkem přihlášených104

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.1.2020Antošová Žaneta Olfin Car RACE Z30-39 uhrazeno
25.5.2021Badalíková Anna OPEN Z18-29 nezaplaceno
7.5.2021Beková Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
3.5.2021Beneš Petr JEDNIČKY RACE MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
31.1.2020Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
12.5.2021Čamrová Kateřina Decathlon team Tábor OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tom a Jerry↳ Klement Honza
21.5.2021Dostál Jakub RACE JM13-17 nezaplaceno
14.2.2020Dvořák Otto OPEN M50-99 uhrazeno
20.5.2021Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
20.5.2021Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
2.5.2021Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
20.5.2021Hartlová Majda Atom Kids Praha RACE JZ13-17 uhrazeno
22.5.2021Hejma Jakub #LACHTANI OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2021Holeček Vojtěch OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Dopijem a jdem↳ Uhrinová Anna
18.5.2021Homolová Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
13.5.2021Honzů Jiri #Gladiatorraceteam OPEN MIX uhrazeno
Tým: Team Ironman↳ Adámková Andrea#Gladiators Kralupy
26.5.2021Hošek Jakub OPEN M18-29 nezaplaceno
20.5.2021Hulínská Alžběta Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
25.5.2021Jáchym Dominik OPEN M18-29 nezaplaceno
22.5.2021Jára Ondra #LACHTANI OPEN JM13-17 uhrazeno
20.5.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
21.5.2021Jurník Lukáš OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Pat a Mat ↳ Bernardová Terezie
3.5.2021Kafková Barbora Achilleus OPEN Z30-39 uhrazeno
26.5.2021Karlová Martina RACE Z18-29 uhrazeno
20.5.2021Kaválek Erik Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
13.5.2021Klajbl Martin Lagunino OPEN M30-39 uhrazeno
13.5.2021Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z40-49 uhrazeno
12.5.2021Klikoš Jiří A-team OPEN M30-39 uhrazeno
25.1.2020Klikoš Jiří Vlčata OPEN M50-99 uhrazeno
11.5.2021Kliment David OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2021Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
17.5.2021Kobr Vojtěch RACE M18-29 nezaplaceno
13.2.2020Kordík František Sport Most - krasobruslení RACE M18-29 uhrazeno
5.5.2021Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
3.5.2021Kouba Pavel RACE M30-39 uhrazeno
25.5.2021Kozáková Jindra Total Vital FUN FUN nezaplaceno
24.5.2021Kozel Josef RACE M30-39 uhrazeno
26.5.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
25.5.2021Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
24.5.2021Krejčík Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training↳ Mňuková VeronikaOlympia Spartan Training Kutná Hora
30.1.2020Kritzbach Vladimír SK Jevíčko RACE M40-49 uhrazeno
23.5.2021Kroupová Erika Marie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: #GLADIATORRACETEAM ↳ Kůrka Tomáš#GLADIATORRACETEAM
24.5.2021Kutáčová Kateřina Gladiatorraceteam OPEN Z40-49 nezaplaceno
22.5.2021Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
20.5.2021Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
26.5.2021Makara Miroslav OPEN M30-39 nezaplaceno
11.5.2021Mautnerová Zuzakyš Biologové OPEN MIX uhrazeno
Tým: Biologové↳ Forejt Štěpán Biologové
18.5.2021Měrka Matyáš Pavelci OPEN JM13-17 uhrazeno
28.4.2021Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
26.5.2021Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
24.5.2021Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Always the best↳ Pavlíková Olga#GLADIATORRACETEAM
19.4.2021Nadymáčková Magda OPEN Z50-99 uhrazeno
13.2.2020Novotná Monika RACE Z18-29 uhrazeno
23.12.2019Pavelková Kateřina OPEN MIX uhrazeno
Tým: Pavelci↳ Pavelek AlešPavelci
31.1.2020Pekař Martin OPEN M18-29 uhrazeno
20.5.2021Petřík Richard OPEN M30-39 uhrazeno
20.5.2021Prachař Daniel RACE M18-29 nezaplaceno
25.5.2021Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
20.5.2021Prokopová Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
25.5.2021Říha Zdeněk Wild Monkey Challenge RACE M30-39 uhrazeno
11.3.2021Rokošová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
15.5.2021Rőslerová Natálie Fitnes ural OPEN JZ13-17 uhrazeno
25.5.2021Schejbal Roman FUN FUN nezaplaceno
13.5.2021Šnajdr Patrik AZ FITNESS TEAM BRNO OPEN M18-29 uhrazeno
13.5.2021Šnajdr Jan OPEN M18-29 uhrazeno
24.5.2021Šnopl Vít Predator workout Brno OPEN M18-29 nezaplaceno
24.5.2021Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
24.5.2021Sondová Rita SVVAT RACE JZ13-17 uhrazeno
28.5.2021Štembera Petr RACE M30-39 uhrazeno
28.5.2021Štemberová Věra RACE Z30-39 uhrazeno
25.5.2021Suchá Karolina OPEN Z18-29 uhrazeno
20.5.2021Šulc Vojtěch Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
23.2.2021Švarcbachová Karolína OPEN MIX uhrazeno
Tým: Estrella↳ Seman Miloslav
8.3.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
20.5.2021Toth Jan Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
18.5.2021Tothová Jana Lagunino OPEN Z50-99 uhrazeno
7.12.2020Trojakova Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
21.5.2021Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.5.2021Tužil Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
19.5.2021Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Rotom↳ Uhrin Tomas
15.5.2021Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
22.5.2021Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Zabijáci↳ Sýkora Jakub
24.5.2021Večeřa Jan Hammer OCR Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Zlatíčka↳ Pokorná Eva#Gladiatorraceteam
4.12.2019Vencl Petr Výzva 21 dní RACE M30-39 uhrazeno
23.5.2021Větříček David OPEN M18-29 nezaplaceno
19.4.2021Vlková Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
24.5.2021Voborná Tereza SDH Lanškroun RACE Z18-29 uhrazeno
25.5.2021Zabloudil Jan Loupežníci OCR RACE M30-39 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.