Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE ŠIKLŮV MLÝN ORIGINAL - sobota

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN85
RACERACE49
Kategorie
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)17
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)13
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)13
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)12
T-OTýmy (čtyřčlenné)11
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)9
T-RTýmy (čtyřčlenné)8
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)8
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)7
M1-RMuži do 29 let (1991 a mladší)7
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)7
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)6
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)5
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)2
JZ-RJuniorky (2003-2006)1
JZ-OJunioři (2003-2006)1
Z1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)1
Celkem přihlášených134

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
2.3.2020Antoš Jakub Dieffenbacher OPEN T-O uhrazeno
Tým: Č.U.S.↳ Hruska DavidDieffenbacher
neobsazeno
neobsazeno
19.11.2019Antoš Karel RACE M1-R uhrazeno
6.3.2020Augustin Miroslav ITM OPEN M3-O uhrazeno
2.3.2020Bartl Lukáš Dieffenbacher OPEN T-O uhrazeno
Tým: Bahubali TEAMneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
25.1.2020Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN Z1-O uhrazeno
19.1.2020Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z3-O uhrazeno
26.11.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
26.11.2019Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
13.11.2019Bělík Martin RACE M2-R uhrazeno
30.11.2019Bendová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
12.11.2019Berková Simona #GLADIATORRACETEAM RACE Z2-R uhrazeno
31.1.2020Bláha Tomáš OPEN T-O uhrazeno
Tým: Jindřichohradecký lev↳ Vávrů JaromírHoblíci
↳ Chalupský JiříHoblíci
neobsazeno
4.11.2019Blahošová Katka RACE JZ-R uhrazeno
28.11.2019Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
12.2.2020Bradová Michala OPEN Z2-O uhrazeno
12.2.2020Bradová Jaroslava OPEN Z3-O uhrazeno
27.2.2020Butorová Lenka Extra Brno RACE Z3-R uhrazeno
31.1.2020Dolák Lukáš RACE M2-R uhrazeno
1.3.2020Drábik Michal RACE M2-R uhrazeno
14.2.2020Dvořák Otto OPEN M3-O uhrazeno
26.1.2020Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
23.1.2020Gacov David RACE M3-R uhrazeno
30.1.2020Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
3.12.2019Hájek Vojtěch OPEN M1-O uhrazeno
30.11.2019Havelík Petr Já a tragéd OPEN M2-O uhrazeno
3.12.2019Hebrová Sára OPEN Z1-O uhrazeno
31.1.2020Hlásenská Natálie OPEN Z1-O uhrazeno
31.1.2020Hlásenská Andrea OPEN Z3-O uhrazeno
31.1.2020Hlásenský Marek OPEN M1-O uhrazeno
12.2.2020Hlavizna Pavel OPEN M3-O uhrazeno
26.1.2020Hrabovský Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
29.2.2020Hubinger Tomáš Zelený Mor RACE M3-R uhrazeno
28.2.2020Hubingerová Hana Zelený Mor RACE Z2-R uhrazeno
14.1.2020Jelínek Lukáš OPEN M2-O uhrazeno
11.2.2020Jelínek Jan OPEN M1-O uhrazeno
19.1.2020Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
21.2.2020Juhaňák Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.1.2020Kadeřábková Iva OPEN Z2-O uhrazeno
16.11.2019Kadlecová Veronika OPEN Z1-O uhrazeno
13.3.2020Kalašová Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
29.12.2019Kašpar Marián OPEN M2-O uhrazeno
25.1.2020Klikoš Jiří Vlčata OPEN M3-O uhrazeno
17.1.2020Kolenáč Jiri AB GYM RACE T-R uhrazeno
Tým: AB GYM 1968-1990↳ Šťastný PetrAB Gym
↳ Darvaš ŠtefanAB gym
↳ Princ EvaAb Gym
29.1.2020Konrádová Jitka OPEN Z3-O uhrazeno
29.2.2020Kopecká Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
31.1.2020Kopecký Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
7.3.2020Kotlík Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
28.1.2020Kovaříková Tereza OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Crazy heads↳ Kovařík David
19.1.2020Kozáková Darina RACE Z2-R uhrazeno
30.11.2019Krčmář Martin OPEN M2-O uhrazeno
30.1.2020Kritzbach Vladimír SK Jevíčko RACE MIX-R uhrazeno
Tým: MaKr Jevíčko↳ Margetinová Janask Jevíčko
30.1.2020Kritzbach Jan AK Most RACE M3-R uhrazeno
11.1.2020Krůza Michal OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Želváci↳ Krůzová Lenka
24.12.2019Limberský Adam OPEN JZ-O uhrazeno
27.12.2019Macáková Magda OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Pytlis Týmneobsazeno
30.11.2019Malá Marie RACE Z2-R uhrazeno
26.2.2020Maloň Tomáš Predator workout Brno RACE M2-R uhrazeno
31.1.2020Maštálka Daniel OPEN M1-O uhrazeno
21.1.2020Mendl Martin OPEN M3-O uhrazeno
2.3.2020Michalica Tomáš Dieffenbacher OPEN T-O uhrazeno
Tým: Žabí Stehýnkaneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
24.11.2019Mikšánková Lucie RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Fight team↳ Škrla Marek
17.2.2020Mládek Luboš RACE M3-R uhrazeno
19.2.2020Moravčík Jan Toreádoři Jamné OPEN M3-O uhrazeno
19.2.2020Moravčíková Soňa Toreádoři Jamné OPEN Z3-O uhrazeno
17.1.2020Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
4.12.2019Mráz Jan Atletika Jihlava RACE M2-R uhrazeno
8.3.2020Mrkvičková Diana SRTG Praha OPEN Z2-O uhrazeno
29.2.2020Mrňka Petr OPEN M1-O uhrazeno
4.11.2019Mrzílek Lukáš RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Chodci↳ Blahošová Ivana
26.11.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
30.1.2020Nikodem René RACE M3-R uhrazeno
27.11.2019Novák Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
27.2.2020Opavský Jan RACE M1-R uhrazeno
13.11.2019Pelech Michal RACE M2-R uhrazeno
30.11.2019Pelikán Jaroslav Bananas OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bananas↳ Pelikánová MichaelaBananas
16.2.2020Petr Vojtěch Plhovský psi RACE M2-R uhrazeno
21.11.2019Petřík Richard OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Pokorný Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Pokémoni↳ Pokorná Markéta#GLADIATORRACETEAM
18.2.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z3-R uhrazeno
9.3.2020Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O nezaplaceno
6.1.2020Řezníček Jan Junák Č.Kostelec RACE M3-R uhrazeno
27.1.2020Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN T-O uhrazeno
Tým: ApolloGym↳ Dudek Petr
↳ Heger Miroslavodoute
↳ Strupek PetrApollogym
28.1.2020Roztomilá Petra OPEN Z3-O uhrazeno
30.11.2019Schwertschal Petr SRTG Teplice OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Schwertschalová Kamila SRTG Teplice OPEN Z3-O uhrazeno
3.2.2020Sedláček Matěj Budišov RACE M1-R uhrazeno
30.12.2019Šíma Martin OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Veverky↳ Burdová Kateřina
31.1.2020Šimara Zdeněk RACE M2-R uhrazeno
12.11.2019Škrabalová Jana Limbalo OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Limbalo↳ Limberský LukášLimbalo
30.1.2020Šlichta Radek RACE M2-R uhrazeno
31.1.2020Šmíd Marek RACE M1-R uhrazeno
29.11.2019Šmudla Radek Tři švagři OPEN M3-O uhrazeno
19.1.2020Smutný Lukáš RACE M2-R uhrazeno
20.1.2020Sotona Petr Kolín OPEN M3-O uhrazeno
24.2.2020Špániková Štěpánka OPEN Z2-O uhrazeno
27.11.2019Štancl Ondřej OPEN M2-O uhrazeno
11.1.2020Štěpánková Andrea OPEN Z1-O uhrazeno
4.1.2020Stöckl Lukáš Gladiator Louny RACE M1-R uhrazeno
21.11.2019Svatoň Milan OPEN M2-O uhrazeno
26.2.2020Tesařová Nováková Zdenka OPEN Z1-O uhrazeno
26.1.2020Tkáč Jan RACE M2-R uhrazeno
9.1.2020Třešňák Milan GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
30.12.2019Turečková Simona #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
12.12.2019Urban Jiří RACE T-R uhrazeno
Tým: Predator Workout Velká Bíteš↳ Dominik TomášPredator Workout Velká Bíteš
↳ Burian JosefPredator Workout Velká Bíteš
↳ Příhoda ŠimonPredator Workout Velká Bíteš
13.12.2019Úředníček Lukáš OPEN M2-O uhrazeno
1.2.2020Valiga Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
8.11.2019Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
6.1.2020Vlk Aleš #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
30.11.2019Vondráčková Jana Maxáci RACE Z2-R uhrazeno
6.3.2020Winkler Marek ITM OPEN M3-O uhrazeno
19.1.2020Zákravská Martina OPEN Z1-O uhrazeno
29.1.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
20.2.2020Zima Jiří RACE M2-R uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.