Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE OSTRAVA - RUN (NOVÝ TERMÍN BUDE OZNÁMEN))

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN104
RACERACE46
FUNFUN3
Kategorie
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)20
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)19
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)14
T-OTýmy (čtyřčlenné)14
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)11
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)9
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)9
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)8
M1-RMuži do 29 let (1991 a mladší)7
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)7
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)7
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)5
T-RTýmy (čtyřčlenné)5
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)4
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)4
FFUN3
JZ-RJuniorky (2003-2006)1
Celkem přihlášených153

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.1.2020Adámek Jiří OPEN M2-O uhrazeno
26.2.2020Ambrůzová Kateřina EXTRA Brno OPEN Z1-O uhrazeno
23.1.2020Bailová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
13.1.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
1.11.2019Bartošová Valerie RACE Z1-O uhrazeno
7.11.2019Bauer Michal RACE M2-R uhrazeno
22.12.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
27.12.2019Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
23.11.2019Bejdová Romana OPEN Z1-O uhrazeno
28.1.2020Bensch Michal Division Schlesien OPEN M3-O uhrazeno
13.10.2019Bílková zuzana RACE Z3-R uhrazeno
31.1.2020Bittnerová Kateřina OPEN Z3-O uhrazeno
12.2.2020Bodnárová Kristýna JK OPEN Z1-O uhrazeno
31.1.2020Burčková Kateřina RACE Z2-R uhrazeno
31.1.2020Burčková Hana RACE Z2-R uhrazeno
25.1.2020Čermáková Berenika RACE MIX-R uhrazeno
Tým: letící kontejner 2.0↳ Čermák Petr
26.10.2019Černava Tomáš RACE M1-R uhrazeno
24.11.2019Chromec Petr OPEN M1-O uhrazeno
16.11.2019Damková Adéla STG Karviná OPEN T-O uhrazeno
Tým: Sharkezz a spol.↳ Beneš RadekSTG Karviná
↳ Damek OndřejSTG Karviná
↳ Damková ŠárkaSTG Karviná
29.2.2020Doležal Pavel OPEN M1-O uhrazeno
14.11.2019Dúcky Peter OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Eliášová Kateřina RACE Z1-O uhrazeno
14.11.2019Foldyna Petr OPEN M1-O uhrazeno
23.1.2020Fučíková Pavla OPEN Z3-O uhrazeno
15.12.2019Halfarova Kateřina RACE Z3-R uhrazeno
24.12.2019Halířová Kristýna SRTG HK OPEN Z2-O uhrazeno
31.1.2020Hampel Jan OPEN M3-O uhrazeno
9.3.2020Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
13.12.2019Havlíková Markéta OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Beníčkovi↳ Plaček Ondřej
5.2.2020Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
19.1.2020Hellebrant Dalibor Pak jdem chlastat OPEN M3-O uhrazeno
28.2.2020Hiersch Marek OPEN M3-O uhrazeno
21.1.2020Höhn Květoslav Sokolíci RACE T-R uhrazeno
Tým: Tornádoneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
15.1.2020Horňáková Alena OPEN Z1-O uhrazeno
6.3.2020Hric Martin OPEN M3-O uhrazeno
19.1.2020Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
26.11.2019Jurková Jena OPEN Z1-O uhrazeno
1.2.2020Jurník Lukáš STG Olomouc RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Invalidi z Harachova ↳ Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk
26.10.2019Kalivoda Michael RACE M2-R uhrazeno
31.1.2020Kamír Alois Běžec + OPEN M2-O uhrazeno
23.11.2019Kašparová Markéta OPEN Z1-O uhrazeno
5.2.2020Kaufmann Jiří OPEN M1-O uhrazeno
6.12.2019Kaufmann Ondřej RACE M1-R uhrazeno
17.1.2020Kavanová Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
23.2.2020Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
29.1.2020Kocián Daniel OPEN M1-O uhrazeno
6.3.2020Kočvara Jiří STG - pod Pradědem RACE M3-R uhrazeno
26.1.2020Koval Vojtěch RACE M1-R uhrazeno
16.1.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
31.1.2020Krejčí Vanda OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Káčka↳ Krejčí Štěpán
23.11.2019Krejčiříková Marcela OPEN Z3-O uhrazeno
21.11.2019Krejčiříková Veronika OPEN T-O uhrazeno
Tým: Ostravaci↳ Bílý Pavel
↳ Libotovský Michael
↳ Vrba Lukáš
27.2.2020Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
13.10.2019Krůzová Bohuslava RACE Z3-R uhrazeno
19.1.2020Kubat Adam Zelenáči OPEN T-O uhrazeno
Tým: Zelenáči↳ Zamarski Martin
neobsazeno
neobsazeno
8.3.2020Kučerová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
19.12.2019Kuchař Michal RACE M2-R uhrazeno
21.11.2019Kulfan Daniel OPEN M1-O uhrazeno
26.2.2020Kurňavka Ivane 100%KGcrew RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Lazar team↳ Chalupová BarboraLAZAR TEAM
13.1.2020Kuropatnická Zuzana OPEN Z2-O uhrazeno
31.1.2020Lach Bogdan OPEN M3-O uhrazeno
19.1.2020Lacinová Jana RACE Z2-R uhrazeno
30.11.2019Lenomar Kamil RACE M1-R uhrazeno
31.1.2020Liberda Jiří OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: ComaDrejas↳ Šindelářová Zuzana
29.2.2020Ludvík Petr OPEN M3-O uhrazeno
24.2.2020Luska František RACE M3-R uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M1-O uhrazeno
10.10.2019Matuskova Kamila OPEN Z2-O uhrazeno
26.1.2020Mikulcová Lenka OPEN Z2-O uhrazeno
31.1.2020Mísař Martin OPEN M1-O uhrazeno
29.11.2019Mohyla Martin OPEN M3-O uhrazeno
22.12.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
30.11.2019Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
9.1.2020Němcová Lucie OPEN Z1-O uhrazeno
8.3.2020Nezbedová Marie OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Best MM↳ Brodacký Michal
23.11.2019Novák Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
7.11.2019Palka Jurand RACE M3-R uhrazeno
7.3.2020Palla Lubomír #stghavirov OPEN M2-O uhrazeno
15.11.2019Pastucha Petr RACE M1-R uhrazeno
7.11.2019Pastucha Pavel RACE M1-R uhrazeno
23.2.2020Pavlíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE T-R uhrazeno
Tým: šneci↳ Pavlíček Stanislav
↳ Lalinská Anežka
↳ Fialová Petra
14.2.2020Pavlicová Eva FUN F uhrazeno
20.1.2020Petrová Dagmar OPEN Z3-O uhrazeno
7.3.2020Petrulák Radim OPEN M3-O uhrazeno
28.1.2020Pieleszová Janina OPEN Z3-O uhrazeno
16.11.2019Podolova Daniela SRTG Holesov, SDH Zahnasovice, sneci v behu RACE Z2-R uhrazeno
13.3.2020Podzimek Jan OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Nevadíneobsazeno
11.1.2020Pokorný Radim FUN F uhrazeno
29.11.2019Poloch Martin OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: KarMa↳ Klímová Karolína
16.11.2019Pospěch Viktor OPEN M2-O uhrazeno
10.2.2020Prečanová Barbora OPEN T-O uhrazeno
Tým: Bojovníci z Moravy↳ Prečan Alois
↳ Čebišova Martina
↳ Čebiš Petr
16.11.2019Přichystal Jan OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: HanBa↳ Tůmová Barbora
18.2.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z3-R uhrazeno
31.1.2020Procházka Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Blue Dogs↳ Zemčíková Petra#GLADIATORRACETEAM
6.3.2020Prošek Jaroslav OPEN M3-O uhrazeno
3.1.2020Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M1-O uhrazeno
23.10.2019Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
10.12.2019Ritnošík Jozef RACE M2-R uhrazeno
27.12.2019Siuda Rostislav OPEN M3-O uhrazeno
30.1.2020Šlichta Radek RACE M2-R uhrazeno
9.12.2019Šmerdová Alexandra RACE JZ-R uhrazeno
22.11.2019Smolínová Pavlína OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: uragán↳ Smolín Martin
20.1.2020Sotona Petr Kolín OPEN M3-O uhrazeno
23.1.2020Štěpánková Kamila OPEN Z3-O uhrazeno
19.1.2020Stoch Jiří RACE M3-R uhrazeno
4.1.2020Stöckl Lukáš Gladiator Louny RACE M1-R uhrazeno
23.10.2019Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
26.11.2019Supik Jan OPEN M1-O uhrazeno
17.1.2020Švachová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
18.10.2019Švancara Jiří OPEN M2-O uhrazeno
3.2.2020Tecl Jan OPEN M1-O uhrazeno
21.1.2020Tekelík Jaroslav OPEN M3-O uhrazeno
3.2.2020Tekelík Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
24.10.2019Teodoru Michalis OPEN M3-O uhrazeno
2.3.2020Tichy Milan OPEN M3-O uhrazeno
23.2.2020Tillová Lucie RACE Z3-R uhrazeno
25.1.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z1-O uhrazeno
17.1.2020Tomášková Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
31.12.2019Úlehla Aleš Respect RACE M3-R uhrazeno
30.12.2019Vesely Petr RACE M2-R uhrazeno
29.12.2019Viktorin Antonín #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
30.1.2020Vítovec Marek FUN F uhrazeno
14.1.2020Vlk Aleš #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Vyčítalová Romana RACE Z1-O uhrazeno
26.11.2019Walaski Antonín OPEN M3-O uhrazeno
27.1.2020Warzeszková Monika OPEN Z3-O uhrazeno
28.12.2019Zaleski Filip OPEN M3-O uhrazeno
12.11.2019Zikmund Martin OPEN M2-O uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.