Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE OSTRAVA (sobota)

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II31
KIDS IKIDS I11
FAMFAM3
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2009 - 201011
H4Chlapci - rok narození 2007 - 200811
H1Chlapci - rok narození 2013 - 20146
H2Chlapci - rok narození 2011 - 20125
FKIDS FAMILY3
D4Dívky - rok narození 2007 - 20083
D5Dívky - rok narození 2005 - 20063
D3Dívky - rok narození 2009 - 20102
H5Chlapci - rok narození 2005 - 20061
Celkem přihlášených45

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
23.12.2019Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
23.12.2019Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
20.2.2020Bučko Sebastian Ostravske Kalače KIDS II H4 nezaplaceno
12.12.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
26.2.2020Čubová Nela Gymnastický klub-TJ Sokol Kopřivnice KIDS II D3 nezaplaceno
28.1.2020Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
24.2.2020Fiala Matyáš KIDS II H3 nezaplaceno
5.2.2020Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
5.2.2020Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
19.1.2020Hellebrant Štěpán KIDS I H1 uhrazeno
31.1.2020Hřebačka Matěj KIDS I H2 uhrazeno
3.2.2020Janeček Štěpán KIDS I H1 uhrazeno
21.1.2020Kabrhel Jan Šneci Litomyšl KIDS II H4 uhrazeno
21.1.2020Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D5 uhrazeno
15.12.2019Koraba Adam KIDS I H1 uhrazeno
15.12.2019Koraba Jakub KIDS I H2 uhrazeno
26.2.2020Kracík Štěpán Nová Paka KIDS II H3 uhrazeno
26.2.2020Kracík Matěj Nová Paka KIDS II H4 uhrazeno
19.12.2019Kresta Lukáš KIDS II H5 uhrazeno
13.10.2019Krůzová Adéla FAM F uhrazeno
16.2.2020Mazáč Jakub BK Příbor KIDS II H4 uhrazeno
16.2.2020Mazáč Michal AKEZ Kopřivnice KIDS II H3 uhrazeno
26.2.2020Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I H2 uhrazeno
7.12.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
7.12.2019Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
7.11.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
23.2.2020Obšilová Viktorie KIDS II D4 uhrazeno
25.1.2020Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II H3 uhrazeno
29.12.2019Pielesz Izabela KIDS II D4 uhrazeno
15.10.2019Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
3.2.2020Řehulek Šimon KIDS I H1 uhrazeno
28.1.2020Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
30.1.2020Sikora Saul KIDS II H4 uhrazeno
30.1.2020Sikora Natan KIDS II H3 uhrazeno
23.2.2020Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
24.2.2020Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
9.12.2019Šmerda Vladan KIDS II H3 uhrazeno
19.11.2019Štoudek Maxim KIDS II H4 uhrazeno
19.11.2019Štoudková Nela KIDS II D4 uhrazeno
10.12.2019Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
10.12.2019Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
27.1.2020Warzeszka Patrik KIDS II H4 uhrazeno
25.10.2019Wendler Jan UWG Plzeň KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2019Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
11.10.2019Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.