Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE ŠIKLŮV MLÝN - MAX - neděle

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN33
RACERACE13
Kategorie
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)11
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)5
M2-AGAGE GROUP Muži 30 - 39 let (1990 - 1981) Kvalifikační závod na ME/MS 4
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)4
M3-AGAGE GROUP Muži 40 a více let (1980 a starší) Kvalifikační závod na ME/MS 4
M1-AGAGE GROUP Muži do 29 let (1991 a mladší) Kvalifikační závod na ME/MS 4
T-OTýmy (čtyřčlenné)3
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)3
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)1
Z3-AGAGE GROUP Ženy 40 a více let (1980 a starší) Kvalifikační závod na ME/MS 1
Celkem přihlášených46

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.12.2019Aberle Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
26.2.2020Badalik Jan OPEN M2-O uhrazeno
31.1.2020Beran Lukáš Spartan Gym RACE M2-AG uhrazeno
27.2.2020Čech Daniel #OCRUNITED TEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: OCRUNITED↳ Langerová PetraSvídnický extrém Team
25.12.2019Čtvrtečka Ondřej OPEN M2-O uhrazeno
28.2.2020Diviš Filip OPEN M1-O uhrazeno
7.12.2019Dobrovolná Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
31.12.2019Dobrovolný Filip OPEN M2-O uhrazeno
1.3.2020Doležal Pavel OPEN M1-O uhrazeno
14.2.2020Dopitová Markéta OPEN Z2-O uhrazeno
24.10.2019Franc Jan RACE M2-AG uhrazeno
25.12.2019Gereg Michal OPEN M1-O uhrazeno
10.5.2020Heligr Martin SRTG Kadaň RACE M3-AG uhrazeno
14.12.2019HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M3-O uhrazeno
27.2.2020Hvižďová Nikola OPEN Z3-O uhrazeno
14.2.2020Kolář Jiří Predator workout Brno RACE M3-AG uhrazeno
14.2.2020Kolářová Šárka Predator workout Brno RACE Z3-AG uhrazeno
26.2.2020konecny vaclav OPEN M3-O uhrazeno
14.2.2020Konopásek Miroslav OPEN M3-O uhrazeno
26.2.2020Kotasová Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
20.11.2019Kouba Pavel OPEN M2-O uhrazeno
23.2.2020Kracl Ladislav OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Lettl Libor RACE M1-AG uhrazeno
31.1.2020Liberda Jiří OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: ComaDrejas↳ Šindelářová Zuzana
14.2.2020Matějka Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
25.2.2020Mikeš Petr FUBO team / duo iuris OPEN M3-O uhrazeno
3.2.2020Mlejnek Tomas SRTG HK OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Aquabelly↳ Loskotová Marcela
29.2.2020Neuwirth Luboš RACE M2-AG uhrazeno
31.1.2020Petříková Kateřina OPEN Z2-O uhrazeno
28.12.2019Prokůpek Adolf BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM RACE M2-AG uhrazeno
6.1.2020Řezníček Jan Junák Č.Kostelec RACE M3-AG uhrazeno
27.12.2019Rosypal Martin OPEN M2-O uhrazeno
14.2.2020Routa Michal OPEN M2-O uhrazeno
15.12.2019Rožboud Tomáš RACE M1-AG uhrazeno
16.11.2019Šebestík Ondřej RACE M1-AG uhrazeno
29.12.2019Šimek Jakub Morek.cz RACE M1-AG uhrazeno
24.2.2020Štrof Michal FUBO team / duo iuris OPEN M2-O uhrazeno
6.3.2020švec luboš RACE M3-AG uhrazeno
26.1.2020Tomášek Petr OPEN M2-O uhrazeno
23.2.2020Válek Jan OPEN M2-O uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.