Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE MAXIMUS ŠIKLŮV MLÝN

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN67
RACERACE44
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let20
M40-49Muži 40 - 49 let13
M30-39Muži 30 - 39 let10
M18-29Muži 18 - 29 let10
M18-29Muži 18 - 29 let9
M40-49Muži 40 - 49 let7
Z30-39Ženy 30 - 39 let6
Z40-49Ženy 40 - 49 let6
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)5
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)5
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
M50-99Muži 50 a více let4
M50-99Muži 50 a více let4
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
Z18-29Ženy 18 - 29 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
Z30-39Ženy 30 - 39 let1
Celkem přihlášených111

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.1.2021Alexa Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
14.5.2021Audy Adam UnKnown Team RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2019Bábíček Radek Ubožáci OPEN M18-29 uhrazeno
12.11.2019Bajer Lukáš SRTG-Rychnov nad Kněžnou OPEN M30-39 uhrazeno
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
20.10.2019Barvič Michal STG Pardubice OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2019Becha Andrea Warriors OPEN MIX uhrazeno
Tým: Warriors↳ Becha JanWarriors
30.11.2019Benda Stanislav OPEN M40-49 uhrazeno
18.5.2021Beníšek Jarda OPEN M30-39 uhrazeno
12.5.2021Blažek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2019Blažek Radek Monkey race Skuhrov RACE M30-39 uhrazeno
30.12.2019Blažek Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
17.5.2020Buben Václav Rumbakoule RACE M18-29 uhrazeno
8.5.2021Chloupková Adéla OPEN Z18-29 uhrazeno
9.5.2021Čiháková Alexandra STG Česká Třebová RACE Z40-49 uhrazeno
19.5.2021Cimburek Ludvik CZexxx RACE M50-99 uhrazeno
8.1.2021Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
21.5.2021Dostálová Eva RACE Z40-49 nezaplaceno
17.5.2021Dufek Jakub Predator Workout Brno RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2019Dvořák Martin Varovi legie OPEN M40-49 uhrazeno
29.4.2021Forbelský Lukáš OCR Hunters OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Gláserová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
9.5.2021Hanáček Zbyněk RACE M40-49 uhrazeno
3.12.2019Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2019Havlíček Štěpán OPEN M30-39 uhrazeno
5.2.2020Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
28.2.2020Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2020Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
26.5.2021Holek Kamil Nutriční mentoring RACE M30-39 nezaplaceno
23.5.2021Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
30.12.2019Hubený Jan Brno OPEN M40-49 uhrazeno
11.5.2021Janák Miloš Predator Workout Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Dufková AlenaPredator Workout Brno
15.12.2019Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2020Janiga Jan OPEN M30-39 uhrazeno
27.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
9.5.2021Jindra Václav OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2021Jonáš Petr RACE M50-99 uhrazeno
31.10.2019Karanská Hana OPEN Z30-39 uhrazeno
25.5.2021Kašpárek Michael OPEN M18-29 uhrazeno
5.5.2021Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.11.2019Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
21.5.2021Konopka Antonin OPEN M40-49 uhrazeno
11.5.2021Kopecký Jakub CZexxx RACE M30-39 uhrazeno
3.5.2021Krajčová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2019Krakovič Vojtěch Ubožáci OPEN M18-29 uhrazeno
28.1.2020Kuropatnická Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
28.2.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
17.5.2021Liška Miloš Loupežníci OCR RACE M50-99 uhrazeno
23.12.2020Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
14.5.2021Malý Martin CZexxx OPEN M18-29 uhrazeno
23.2.2020Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
5.5.2021Manzol Richardson RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M30-39 uhrazeno
22.5.2021Maxa Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
10.5.2021Miltner Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
19.5.2021Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová RACE JM13-17 uhrazeno
30.11.2019Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
9.5.2021Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
9.5.2021Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
9.5.2021Olšavský Nikolas STG Česká Třebová RACE JM13-17 uhrazeno
15.5.2021PITZL Patrick 1. Gardekompanie RACE M30-39 uhrazeno
25.5.2021Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
25.5.2021Pohořalý Jakub #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
19.5.2021Pospíšil Patrik Dark Side Workout OPEN M18-29 uhrazeno
2.5.2021Pospisil Jan OPEN M40-49 uhrazeno
2.5.2021Pospíšilová Andrea OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2019Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
12.5.2021Rameš Martin EXTRA Brno OPEN M40-49 uhrazeno
10.5.2021Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
13.12.2020Rázlová Anna RACE Z18-29 uhrazeno
3.2.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
13.5.2021Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
22.12.2020Samiec Milan Hlavně se neposrat RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2020Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
16.5.2021Skula Emil OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2021Šnejdarová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
17.5.2021Souček Pavel SRTG Praha RACE M30-39 uhrazeno
23.5.2021Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
3.5.2021Staveník Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
22.5.2021Štěpánek Josef #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
21.5.2021Štěpánková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
12.11.2020Strádal Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Šumelda ivan Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
23.5.2021Šůstek Richard EXTRA Brno OPEN M40-49 uhrazeno
15.10.2019Švancara Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
23.12.2019Švarc Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
25.5.2021Švec Pavel RACE M18-29 uhrazeno
26.1.2020Švecová Veronika RACE Z18-29 uhrazeno
25.5.2021Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2021Svitek Andrej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
6.5.2021Sýkora Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
3.5.2021Tillová Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
7.5.2021Valtr Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
23.5.2021Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
21.5.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
3.2.2020Volšická Barbora Atom kids Praha RACE Z30-39 uhrazeno
11.10.2019Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
18.5.2021Ždímal Michal Ždimiators OPEN M30-39 uhrazeno
21.5.2021Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
24.11.2020Zezůlka Jan ATELIERX.CZ OPEN M50-99 uhrazeno
31.12.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
5.5.2021Zlatohlávek David SRTG Syrovice OPEN M30-39 uhrazeno
5.5.2021Zlatohlávková Pavla SRTG Syrovice OPEN Z40-49 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.