Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE ŠIKLŮV MLÝN

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II54
KIDS IKIDS I21
FAMFAM2
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2009 - 201015
H4Chlapci - rok narození 2007 - 200812
D4Dívky - rok narození 2007 - 200811
D2Dívky - rok narození 2011 - 201210
H2Chlapci - rok narození 2011 - 20128
D5Dívky - rok narození 2005 - 20066
H5Chlapci - rok narození 2005 - 20065
D3Dívky - rok narození 2009 - 20105
FKIDS FAMILY2
H1Chlapci - rok narození 2013 - 20142
D1Dívky - rok narození 2013 - 20141
Celkem přihlášených77

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
23.11.2019Babuška Matěj KIDS II H4 uhrazeno
23.11.2019Babuška David KIDS II H4 uhrazeno
10.3.2020Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D2 uhrazeno
16.12.2019Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
16.12.2019Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
27.12.2019Bednářová Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
30.11.2019Bendová Natálie KIDS I D2 uhrazeno
30.12.2019Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
30.12.2019Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I H2 uhrazeno
16.12.2019Bohatá Barbora KIDS II D4 uhrazeno
16.12.2019Bohatá Eliška KIDS I D2 uhrazeno
29.12.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D4 uhrazeno
10.10.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
6.12.2019Charvát Ondřej KIDS II H4 uhrazeno
30.12.2019Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2019Čížková Elen TJ Horní Ředice KIDS II D4 uhrazeno
15.1.2020Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D3 uhrazeno
6.3.2020Drápal Lukáš Šneci v běhu KIDS II H3 uhrazeno
6.3.2020Drápalová Monika Šneci v běhu KIDS II D4 uhrazeno
28.1.2020Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
29.3.2020Fojtů Matylda MASERF KIDS II D5 uhrazeno
11.10.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
28.2.2020Hierschová Natálie KIDS II D4 uhrazeno
1.12.2019Kabrhel Jan Šneci Litomyšl KIDS II H4 uhrazeno
1.12.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D5 uhrazeno
14.12.2019Klevcovová Anežka KIDS II D3 uhrazeno
31.1.2020Kment Adam KIDS II H3 uhrazeno
31.1.2020Kment Šimon KIDS II H3 uhrazeno
31.1.2020Kmentová Dominika KIDS I D2 uhrazeno
31.12.2019Kopecká Adéla Atletika Jaroměř KIDS II D5 uhrazeno
31.12.2019Kopecký Vojtěch Atletika Jaroměř KIDS II H5 uhrazeno
31.12.2019Kopecký Ladislav Atletika Jaroměř KIDS II H4 uhrazeno
13.2.2020Kordíková Mariana Sport Most - krasobruslení KIDS I D2 uhrazeno
6.12.2019Kostruhová Šárka KIDS II D4 uhrazeno
26.12.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D4 uhrazeno
16.11.2019Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
25.2.2020Kuklik Kuba KIDS II H4 uhrazeno
25.2.2020Kuklik Pepa KIDS II H5 uhrazeno
31.1.2020Kužela Matěj FAM F uhrazeno
31.1.2020Kužela Jáchym FAM F uhrazeno
31.1.2020Kužela Martin KIDS I H2 uhrazeno
31.1.2020Kuželová Amálie KIDS I D2 uhrazeno
2.2.2020Macas Tomáš Borci z Benešovky KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2019Macková Tereza KIDS II D4 uhrazeno
29.12.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
7.12.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
12.1.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
3.3.2020Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II H3 uhrazeno
26.1.2020Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II H5 uhrazeno
4.12.2019Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
18.11.2019Mlatečková Nikola KIDS II D5 uhrazeno
7.11.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
25.1.2020Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II H3 uhrazeno
31.10.2019Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
31.10.2019Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
31.12.2019Pokorná Kristýna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2019Pokorný Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
29.1.2020Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
15.10.2019Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
9.3.2020Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
1.1.2020Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II H4 uhrazeno
1.1.2020Remeš Aina R.E.M. team KIDS I D2 uhrazeno
24.2.2020Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
23.2.2020Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
24.11.2019Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H4 uhrazeno
24.11.2019Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II H5 uhrazeno
29.2.2020Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS I D2 uhrazeno
11.10.2019Študlar Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
6.3.2020Švec Jakub KIDS I H2 uhrazeno
6.3.2020Švecová Kristýna KIDS II D4 uhrazeno
29.1.2020Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
21.12.2019Turek Matěj KIDS II H4 uhrazeno
30.4.2020Velčev Alex KIDS II H3 uhrazeno
12.3.2020Vobora Jáchym Kladno KIDS II H3 uhrazeno
31.1.2020Žabová Eliška KIDS II D3 uhrazeno
11.10.2019Zelenka Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2019Zelenka Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.