Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE HOLICE V HRADCI

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II332
KIDS IKIDS I151
FAMFAM50
Kategorie
75
74
61
58
50
50
43
39
33
29
21
Celkem přihlášených533

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
16.6.2020Antl Daniel FAM uhrazeno
16.6.2020Antlová Eliška FAM uhrazeno
23.11.2019Babuška David KIDS II uhrazeno
23.11.2019Babuška Matěj KIDS II uhrazeno
21.10.2019Badalec Daniel KIDS II uhrazeno
15.6.2020Bagomedov Alibek Yawara KIDS II uhrazeno
8.2.2020Balcar Jiří KIDS II uhrazeno
15.6.2020Bárta Michal OCR Kids Poděbrady FAM uhrazeno
8.6.2020Bartoš Filip KIDS II uhrazeno
8.6.2020Bartoš Jakub KIDS II uhrazeno
10.3.2020Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I uhrazeno
9.6.2020Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
9.6.2020Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
23.5.2020Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS II uhrazeno
10.6.2020Bednářová Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
7.6.2020Benda Jan KIDS II uhrazeno
2.6.2020Bendová Natálie KIDS I uhrazeno
30.12.2019Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
30.12.2019Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
10.6.2020Beranová Jana KIDS II uhrazeno
15.6.2020Beranová Nikol OCR Kids Poděbrady FAM uhrazeno
29.5.2020Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
15.6.2020Berglová Nikola FAM uhrazeno
8.6.2020bernard Adam FAM uhrazeno
12.6.2020Bešťák Dominik KIDS II uhrazeno
12.6.2020Bešťák Jakub KIDS I uhrazeno
15.6.2020Bílek Jakub Jan FAM uhrazeno
14.6.2020Bittermann Jaroslav Rugby Petrovice KIDS II uhrazeno
14.6.2020Bittermann Pavel Rugby Petrovice KIDS I uhrazeno
14.6.2020Blaho Noemi FAM nezaplaceno
14.6.2020Blaho Viola FAM nezaplaceno
9.6.2020Bláhová Tereza TJ Sokol HK KIDS II uhrazeno
1.6.2020Blažek Aleš Nasavrky bikers KIDS II uhrazeno
1.6.2020Blažková Jolana Nasavrky bikers KIDS II uhrazeno
29.11.2019Bohatá Eliška KIDS I uhrazeno
29.11.2019Bohatá Barbora KIDS II uhrazeno
4.5.2020Bolehovský Štěpán TJ Sokol Horní Ředice KIDS II uhrazeno
6.6.2020Bon Tomáš KIDS II uhrazeno
26.5.2020Borová Anna Lagunino KIDS II uhrazeno
7.6.2020Borovec Tobiáš Daitoryu Pardubice KIDS II uhrazeno
1.6.2020Branda Milan KIDS I uhrazeno
8.6.2020Brchel Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
14.6.2020Brožková Elena KIDS II uhrazeno
17.6.2020Bryknarová Jolana KIDS II uhrazeno
14.6.2020Buchalová Vendula SDH Ohnišov KIDS II uhrazeno
24.5.2020Buchanan Timothy Jan Lagunino KIDS II uhrazeno
16.6.2020Bureš Max Ivo KIDS II uhrazeno
16.6.2020Bureš Oliver Ivo KIDS II uhrazeno
16.6.2020Burešová Edita KIDS II uhrazeno
14.6.2020Bursíková Anna BIKEHOME KIDS I uhrazeno
16.10.2019Buryšek Matyáš OlfinCar SkiTeam Trutnov KIDS II uhrazeno
15.6.2020Čechal Daniel KIDS II uhrazeno
9.6.2020Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS I uhrazeno
9.6.2020Cédl Jakub HC Rakovník KIDS I uhrazeno
11.6.2020Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
4.6.2020Čermák Jakub Gladiátoři z Poličky KIDS I uhrazeno
9.6.2020Čermák Denis KIDS II uhrazeno
9.6.2020Čermáková Johana KIDS I uhrazeno
3.11.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II uhrazeno
31.12.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
20.11.2019Černý Šimon KIDS I uhrazeno
20.11.2019Černý Matyáš KIDS II uhrazeno
10.6.2020Černyj Erik KIDS II uhrazeno
14.6.2020Chalupa Jindřich KIDS I uhrazeno
2.6.2020Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II uhrazeno
4.6.2020Chudáček Adam KIDS II uhrazeno
1.6.2020Chytilová Andrea ATOM KIDS Praha KIDS II uhrazeno
16.6.2020Cichocki František KIDS I uhrazeno
31.12.2019Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II uhrazeno
10.6.2020Daňková Eliška KIDS I uhrazeno
16.5.2020Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I uhrazeno
16.5.2020Dašek Pavel TRIVIUM KIDS II uhrazeno
7.6.2020Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II uhrazeno
7.6.2020Dedek Ondřej KIDS I uhrazeno
7.6.2020Dědina Adámek KIDS I uhrazeno
7.6.2020Dědinová Káťa FAM uhrazeno
13.6.2020Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
3.6.2020Dlabová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
8.6.2020Dobšová Veronika KIDS II uhrazeno
21.5.2020Doležal TIMON HC Náchod KIDS II uhrazeno
10.6.2020Dolezalova Karolina gldp hradec kraálové KIDS I uhrazeno
5.6.2020Doležel Teodor Michal KIDS I uhrazeno
5.6.2020Doležel Samuel Michal KIDS II uhrazeno
1.6.2020Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II uhrazeno
16.5.2020Dudek Dominik KIDS II uhrazeno
14.6.2020Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
4.6.2020Dufek Jakub HC Trutnov KIDS II uhrazeno
13.6.2020Dvořák Jan KIDS I uhrazeno
31.5.2020Dvořák Daniel Varovi legie KIDS I uhrazeno
28.5.2020Eibner Denny KIDS I uhrazeno
7.6.2020ERLEBACHOVÁ JITKA KIDS II uhrazeno
14.6.2020Fales Ruslan Yawara KIDS II uhrazeno
26.5.2020Fejfar Matyáš KIDS II uhrazeno
26.5.2020Fejfarová Viktorie KIDS II uhrazeno
1.6.2020Fiedlerová Anna FAM uhrazeno
2.6.2020Fiedlerová Šárka Klub biatlonu Trefa KIDS II uhrazeno
1.6.2020Fikker Jaroslav KIDS II uhrazeno
1.6.2020Fikkerová Madlen KIDS I uhrazeno
20.5.2020Flanier Patrik KIDS II uhrazeno
21.5.2020Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II uhrazeno
21.5.2020Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II uhrazeno
1.6.2020Flesar Jan KIDS I uhrazeno
12.6.2020Flesar Kryštof FAM uhrazeno
20.11.2019Fojtů Matylda MASERF KIDS II uhrazeno
17.6.2020Folvarsky Vojta KIDS I uhrazeno
17.6.2020Forbelská Lenka KIDS II uhrazeno
17.6.2020Forbelský Michal KIDS II uhrazeno
10.6.2020Forštová Kristýna KIDS II uhrazeno
10.6.2020Forštová Tereza KIDS I uhrazeno
10.6.2020Forštová Denisa KIDS II uhrazeno
27.5.2020Francová Týna FAM uhrazeno
27.5.2020Francová Alice KIDS I uhrazeno
16.6.2020Fronk Ondřej KB Trefa KIDS I uhrazeno
16.6.2020Fronková Linda KIDS II uhrazeno
11.10.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
8.6.2020glos filip -6105- KIDS II uhrazeno
13.10.2019Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem KIDS II uhrazeno
8.6.2020glosová adéla -6105- KIDS I uhrazeno
11.6.2020Gračova Dominika Yawara KIDS II uhrazeno
5.6.2020Grusserová Diana OK99 KIDS II uhrazeno
9.6.2020Guňka Lukáš KIDS II uhrazeno
9.6.2020Guňka Jakub KIDS I uhrazeno
11.6.2020Hacker Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
13.6.2020Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
30.10.2019Hájková Rozálie KIDS II uhrazeno
2.6.2020Hálová Sabina KIDS II uhrazeno
12.6.2020Hanák Matěj KIDS II uhrazeno
15.6.2020Hanousek Jiří FAM uhrazeno
15.6.2020Hartmanová Týna #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
31.5.2020Havel Antonín Novovesan KIDS II uhrazeno
9.6.2020Havlicek Tomas KIDS I uhrazeno
15.6.2020Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
9.6.2020Havlickova Tereza KIDS I uhrazeno
15.6.2020Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
14.6.2020Hebr Štěpán KIDS I uhrazeno
31.12.2019Hedrlín Mikuláš KIDS I uhrazeno
10.6.2020Hedrlín Viktor KIDS I uhrazeno
6.6.2020Hejcman Patrik KIDS II uhrazeno
7.6.2020Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
7.6.2020Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
3.6.2020Helger Sophie KIDS II uhrazeno
15.6.2020Hemerka Jakub KIDS I uhrazeno
15.6.2020Hemerka Filip KIDS II uhrazeno
14.6.2020Henyšová Eliška KIDS II uhrazeno
13.5.2020Heřman Samuel KIDS II uhrazeno
28.2.2020Hierschová Natálie KIDS II uhrazeno
1.12.2019Hlava Viktor Střely z Holic KIDS II uhrazeno
4.6.2020Hodková Barbora KIDS II uhrazeno
16.6.2020Hodr Matthias KIDS I uhrazeno
6.6.2020Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové KIDS II uhrazeno
19.5.2020Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II uhrazeno
15.6.2020HOLUBOVÁ ELIŠKA KIDS I nezaplaceno
15.6.2020HOLUBOVÁ VERONIKA KIDS I nezaplaceno
2.6.2020Horáček Šimon KIDS II uhrazeno
15.6.2020Horák Jáchym KIDS I uhrazeno
6.6.2020Hornych Matyáš M&S KIDS II uhrazeno
3.6.2020horváthová sofie KIDS II uhrazeno
13.5.2020Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I uhrazeno
23.4.2020Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
2.6.2020Hrnčířová Alexandra KIDS I uhrazeno
15.6.2020Hrubá Tina KIDS I uhrazeno
15.6.2020Hruban Jan Hasiči Holice KIDS II uhrazeno
15.6.2020Hrubanová Soňa Hasiči Holice KIDS II uhrazeno
24.5.2020Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II uhrazeno
4.6.2020Hůrková Kristýna KIDS II uhrazeno
23.5.2020Hušek Adam KIDS I uhrazeno
1.6.2020Huslík Jaroslav FAM uhrazeno
6.5.2020Hyblova Jasmina KIDS II uhrazeno
10.6.2020Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II uhrazeno
12.5.2020Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
8.6.2020Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
16.6.2020Janda Petr FAM uhrazeno
16.6.2020Janda Vojtěch KIDS I uhrazeno
27.2.2020Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS II uhrazeno
15.6.2020Janků Jonáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
24.5.2020Janovský Erik Lagunino KIDS II uhrazeno
4.6.2020Jelen Petr #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.6.2020Ježova Tereza Holky z hor KIDS I uhrazeno
1.6.2020Jiráská Elen Hasiči Dvořisko KIDS II uhrazeno
10.6.2020Jiroudek Ruben LukAl KIDS II uhrazeno
10.6.2020Jiroudková Tabita LukAl KIDS I uhrazeno
14.6.2020Johan Jan KIDS II uhrazeno
14.6.2020Johan Tomáš KIDS II uhrazeno
10.6.2020Jonáš Daniel Jonášovci FAM uhrazeno
10.6.2020Jonáš Martin Jonášovci KIDS II uhrazeno
1.6.2020Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II uhrazeno
10.6.2020Jonášová Sofie Jonášovci KIDS I uhrazeno
10.6.2020Jonášová Nelly Jonášovci KIDS I uhrazeno
1.6.2020Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II uhrazeno
10.6.2020Jonášová Eliška Jonášovci KIDS II uhrazeno
15.6.2020Jusková Adriana KIDS I uhrazeno
15.6.2020Kabeláčová Marie FAM uhrazeno
1.12.2019Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
1.12.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II uhrazeno
2.3.2020Kácovský David KIDS II uhrazeno
6.6.2020Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I uhrazeno
24.5.2020Kalynyčová Nela Lagunino KIDS II uhrazeno
8.6.2020Kamarytová Karin AC Pardubice KIDS II uhrazeno
17.6.2020Karela Theodor FAM nezaplaceno
20.5.2020Kareš Matouš AC Pardubice KIDS II uhrazeno
20.5.2020Kareš Ondřej TJ Sokol Horní Ředice KIDS I uhrazeno
16.6.2020Karmanský Michal KIDS I uhrazeno
10.6.2020Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
24.5.2020Kaválek Erik Lagunino KIDS II uhrazeno
15.6.2020Khomová Viktorie FAM uhrazeno
16.6.2020Klaclova Amálie SRGT Česká Třebová FAM uhrazeno
24.5.2020Klajblová Tereza Lagunino KIDS II uhrazeno
7.6.2020KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
31.12.2019Kleinová Sabina KIDS II uhrazeno
15.6.2020Kletenský Bartoloměj KIDS I uhrazeno
14.12.2019Klevcovová Anežka Gladiator race team KIDS II uhrazeno
26.11.2019Klimeš Pavel KIDS II uhrazeno
5.6.2020Klumpar Denis #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
11.6.2020Knížková Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
10.6.2020Kocián David KIDS II uhrazeno
6.6.2020Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS I uhrazeno
17.6.2020Kočovský Radek HC Rakovník KIDS I uhrazeno
3.6.2020Kolář Adam KIDS II uhrazeno
1.6.2020Kolářová Ema KIDS II uhrazeno
6.6.2020Kolbe David HC Trutnov KIDS II uhrazeno
6.6.2020Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
2.6.2020Kopecká Nela KIDS II uhrazeno
2.6.2020Kopecká Marie KIDS II uhrazeno
6.6.2020Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
6.6.2020Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.3.2020Koričanská Andrea KIDS II uhrazeno
3.3.2020Koričanský Lukáš KIDS II uhrazeno
14.6.2020Kosáčková Alice sokol studenec KIDS I uhrazeno
7.6.2020Kosta Sarah Jessica KIDS II uhrazeno
3.6.2020Kotálová Sára Lagunino KIDS II uhrazeno
22.5.2020Kotík Ladislav KIDS I uhrazeno
22.5.2020Kotíkova Vanda KIDS II uhrazeno
3.6.2020Kotíková Lada KIDS I uhrazeno
7.6.2020Kotyková Tereza KIDS II uhrazeno
4.5.2020Koubová Ema TJ Sokol Horní Ředice KIDS II uhrazeno
26.2.2020Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
26.2.2020Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
9.6.2020Krajčová Helena FAM uhrazeno
10.5.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
29.3.2020Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS I uhrazeno
4.6.2020Krauseová Marie KIDS II uhrazeno
31.12.2019Krejci Leona Borůvky na útěku KIDS II uhrazeno
26.12.2019Krejčíková Zuzana KIDS II uhrazeno
17.6.2020Krejčíř Vladimír KIDS II uhrazeno
31.5.2020Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I uhrazeno
9.6.2020Krésa Filip Workout Lomnice KIDS II uhrazeno
8.6.2020Křížalová Veronika KIDS II uhrazeno
1.6.2020Kroupa Štěpán KIDS II uhrazeno
16.5.2020Krpatová Nikola KIDS II uhrazeno
22.5.2020Krupičková Ellen #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
22.5.2020Krupičková Vivien #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
13.5.2020Kuba Matyáš KIDS II uhrazeno
31.5.2020Kubala David KIDS II uhrazeno
5.6.2020Kubečková Tereza Jezdecká stáj Slavíkov KIDS II uhrazeno
13.6.2020Kubínová Šárka #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
16.11.2019Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS II uhrazeno
23.5.2020Kudrova Kateřina KIDS I uhrazeno
20.5.2020Kulhánek Marek KIDS I uhrazeno
5.6.2020Kutílková Natálie KIDS II uhrazeno
14.6.2020Kvetsko Artur SK Yawara Prague KIDS II uhrazeno
17.6.2020Kýna Jan HC Rakovník KIDS I uhrazeno
17.6.2020Kýna Lukáš KIDS II uhrazeno
17.6.2020Kýnová Magda KIDS I uhrazeno
10.6.2020Lachman Štěpán KIDS I uhrazeno
13.6.2020Lachmanová Klárka X Activity KIDS I uhrazeno
31.12.2019Ladnar Filip KIDS II uhrazeno
8.6.2020Lamberty Lea Daitó Ryu KIDS I uhrazeno
11.6.2020Lánská Barbora KIDS I uhrazeno
11.6.2020Lánská Natálie KIDS II uhrazeno
8.6.2020Lojanová Karolína HC SLAVIA Hradec Králové KIDS II uhrazeno
12.6.2020Lovečková Viktorie FAM uhrazeno
1.6.2020Lukášek Jan KIDS I uhrazeno
30.12.2019Lyčka Ondřej Paskov KIDS II uhrazeno
30.12.2019Lyčková Helenka Paskov KIDS II uhrazeno
10.6.2020Macek Matyáš Daitó Ryu FAM uhrazeno
13.6.2020Macek Martin Daitó Ryu FAM uhrazeno
1.6.2020Macek David komar tým KIDS II uhrazeno
31.12.2019Macková Tereza KIDS II uhrazeno
10.6.2020Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II uhrazeno
10.6.2020Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I uhrazeno
6.6.2020Malínský Jan GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
15.6.2020Malovcová Edita KIDS I uhrazeno
17.6.2020Malovcová Iveta KIDS II nezaplaceno
29.12.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
22.2.2020Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
4.6.2020Marková Jana KIDS II uhrazeno
4.6.2020Maršounová Anna KIDS II uhrazeno
14.6.2020Martincová Tereza KIDS II uhrazeno
6.6.2020Máslo Michal FAM uhrazeno
18.5.2020Matějka Marek KIDS I uhrazeno
5.6.2020Matoušek Vítek KIDS I uhrazeno
16.6.2020Maxa Viktor KIDS II nezaplaceno
25.5.2020Medved Jakub Sokol Dubec KIDS II uhrazeno
20.5.2020Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I uhrazeno
17.6.2020Mělková Nela KIDS II uhrazeno
1.6.2020Menclová Šárka #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
10.6.2020Metyšová Bohdana Litomyšl KIDS II uhrazeno
8.6.2020Mikeš Kristian Jiří DAITÓ RYU PARDUBICE KIDS I uhrazeno
14.6.2020Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
7.12.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
31.5.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
1.6.2020Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II uhrazeno
26.1.2020Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II uhrazeno
4.12.2019Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
9.6.2020Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
1.6.2020Morávková Marie #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
22.5.2020Morávková Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
15.6.2020Morstein Samuel #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
1.6.2020Mráz Filip SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
7.11.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
5.6.2020Mrkos Filip KIDS II uhrazeno
31.5.2020Musil František NOVOVESAN KIDS II uhrazeno
8.5.2020Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II uhrazeno
21.12.2019Nedomlelová Radka KIDS II uhrazeno
21.12.2019Nedomlelová Petra KIDS II uhrazeno
8.6.2020Nemčík Alex KIDS I uhrazeno
17.6.2020Němcová Michaela KIDS II uhrazeno
15.6.2020Němec Štěpán KIDS II uhrazeno
1.6.2020Němec Alex KIDS II uhrazeno
9.6.2020Nicek Matyáš SKI & RUN Čakovice KIDS I nezaplaceno
15.6.2020Novák Matěj KIDS II nezaplaceno
15.6.2020Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS II uhrazeno
15.6.2020Nováková Malvína FAM nezaplaceno
11.6.2020Novosadová Vera Ghost TEAM KIDS II uhrazeno
14.6.2020Novoselov Pavel Yawara KIDS II uhrazeno
21.12.2019Novotná Luisa KIDS II uhrazeno
5.6.2020Novotná Kateřina KIDS II uhrazeno
21.12.2019Novotná Júlia KIDS II uhrazeno
16.6.2020Nyč Matyáš KIDS II uhrazeno
4.6.2020Nyč Daniel KIDS II uhrazeno
8.6.2020Odehnal Lukáš KIDS II uhrazeno
14.6.2020Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice KIDS II nezaplaceno
24.5.2020Orvan Matěj Lagunino KIDS II uhrazeno
26.5.2020Pačesný Eliáš KIDS II uhrazeno
26.5.2020Pačesný Štěpán KIDS I uhrazeno
8.6.2020Pacholík Max KIDS I uhrazeno
12.6.2020Pacola Lukáš KIDS II uhrazeno
25.5.2020Pamánek Tomáš TJ Jiskra Holice KIDS II uhrazeno
25.5.2020Pamánek Lukáš TJ Sokol Horní Ředice KIDS II uhrazeno
21.12.2019Pánek Samuel KIDS I uhrazeno
21.12.2019Pánek Ondřej KIDS II uhrazeno
21.12.2019Pánková Julie KIDS II uhrazeno
7.6.2020Pašťálková Štěpánka KIDS I uhrazeno
16.6.2020Pátková Markéta SKP Judo Nový Bydžov KIDS II uhrazeno
6.6.2020patzelt Viktor hc trutnov KIDS II uhrazeno
2.6.2020Páv Matouš Čápici KIDS II uhrazeno
3.6.2020Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová KIDS I uhrazeno
16.6.2020Pavlíček Tomáš FAM nezaplaceno
7.6.2020Pavlíčková Jana Taekwon-do Joomuk FM KIDS II uhrazeno
25.1.2020Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II uhrazeno
8.6.2020Pavlová Aneta Tři čuníci KIDS II uhrazeno
11.6.2020Pelichová Karin KIDS II uhrazeno
31.10.2019Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II uhrazeno
31.10.2019Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II uhrazeno
4.6.2020Pešek Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
14.6.2020Petrláková Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
7.6.2020Petrovský Tomáš FAM uhrazeno
7.6.2020Petrovský Vojtěch KIDS II uhrazeno
22.5.2020Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I uhrazeno
14.6.2020Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
12.6.2020Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
9.6.2020Plesl Nikolas Daito Ryu Pardubice KIDS II uhrazeno
17.6.2020Plesník Václav KIDS I uhrazeno
15.6.2020Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
4.5.2020Polman Gillian KIDS II uhrazeno
5.6.2020Pomahačová Adéla KIDS II uhrazeno
15.5.2020Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
24.5.2020Pomezný Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
2.6.2020Portych Jan KIDS I uhrazeno
1.6.2020Pospíšil Sebastián FAM uhrazeno
3.6.2020Pospisil Matyas FAM uhrazeno
1.6.2020Pospíšil Denis KIDS I uhrazeno
3.6.2020Pospisil Jan KIDS II uhrazeno
29.11.2019Přibyl Lukáš Děcka z K2 KIDS II uhrazeno
29.11.2019Přibylová Kateřina Děcka z K2 KIDS II uhrazeno
18.5.2020Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
15.10.2019Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
15.6.2020Prokupchyn adam.prokipchyn Yawara Praha judo KIDS II uhrazeno
14.6.2020Prykhodko Michal Yawara Praha KIDS II uhrazeno
16.5.2020Pšenková Tereza KB Trefa KIDS I uhrazeno
16.5.2020Pšenková Eliška KB Trefa KIDS II uhrazeno
8.6.2020Ptáček Patrik Batman racing KIDS I uhrazeno
2.6.2020Řehák Dominik Milovice kids KIDS II uhrazeno
2.6.2020Řehák Patrik Milovice kids KIDS I uhrazeno
28.1.2020Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
30.11.2019Remeš Aina R.E.M. team KIDS I uhrazeno
30.11.2019Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II uhrazeno
24.5.2020Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
9.6.2020Říhová Nikola STG Kroměříž KIDS II uhrazeno
24.5.2020Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
2.6.2020Říman Marek KIDS II uhrazeno
2.6.2020Říman Daniel KIDS II uhrazeno
23.5.2020Rousek Lukáš KIDS II uhrazeno
8.6.2020Rudolf Marek Deep Sea KIDS II uhrazeno
15.6.2020Růžičková Katka STG Česká Třrebová KIDS II uhrazeno
15.6.2020Růžičková Vendy STG Česká Třrebová KIDS II uhrazeno
8.12.2019Rybišarová Lucie čvacht KIDS II uhrazeno
8.12.2019Rybišarová Tina čvacht KIDS II uhrazeno
7.6.2020Šabartová Veronika KIDS II uhrazeno
18.5.2020Šafránek Štěpán KIDS II uhrazeno
10.6.2020Samková Markéta KIDS II uhrazeno
16.6.2020Santler Adam KIDS I uhrazeno
4.6.2020Šaroch Matěj Akademie Šampion KIDS II uhrazeno
12.2.2020Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
1.12.2019Schwarzkopf Alexander KIDS II uhrazeno
16.6.2020Schwertschal Matyáš STG Teplice KIDS II uhrazeno
9.6.2020Sedláček Jakub KIDS II uhrazeno
14.6.2020Sedláček Antonín KIDS II uhrazeno
9.6.2020Sedláčková Nikola KIDS I uhrazeno
11.6.2020Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
15.6.2020Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
23.2.2020Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
12.6.2020Šípal Janek AC Šípal KIDS II uhrazeno
12.6.2020Šípal Josef AC Šípal KIDS II uhrazeno
12.6.2020Šípalová Rozárie AC Šípal KIDS II uhrazeno
10.6.2020Šírová Sára KIDS II uhrazeno
3.6.2020Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun KIDS I uhrazeno
3.6.2020Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II uhrazeno
3.6.2020Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
10.6.2020Škaredová Karolína KIDS II uhrazeno
10.6.2020Škaredová Klára KIDS II uhrazeno
10.6.2020Škaredová Kateřina KIDS II uhrazeno
11.6.2020Škarohlíd Ondřej Martin SK Judo Liberec KIDS I uhrazeno
11.6.2020Škarohlíd Vítek Marcel SK Judo Liberec KIDS II uhrazeno
11.6.2020Škarohlíd Marek SK Judo Liberec KIDS II uhrazeno
3.6.2020Šlemr Ondřej KIDS II uhrazeno
3.6.2020Šlemrova Terezka KIDS II uhrazeno
6.6.2020Smékal Štěpán HC Trutnov KIDS II uhrazeno
15.6.2020Šnýdr Nikolas ORLA FAM uhrazeno
15.6.2020Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS II uhrazeno
13.6.2020Sokol Jakub KIDS II uhrazeno
13.6.2020Sokol Matěj KIDS II uhrazeno
11.6.2020Souček Dominik TJSokol lhota Červený Kostelec KIDS I uhrazeno
24.11.2019Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II uhrazeno
24.11.2019Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II uhrazeno
15.6.2020Šourek Adam KIDS II uhrazeno
15.6.2020Srbová Anna KIDS II uhrazeno
14.6.2020Staněk Daniel FAM nezaplaceno
14.6.2020Staněk Samuel FAM nezaplaceno
5.6.2020Starkova Sarah FAM uhrazeno
15.6.2020Šťastný Kryštof FUBO Team KIDS I uhrazeno
11.6.2020Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
14.11.2019Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
14.6.2020Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
13.6.2020Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS I uhrazeno
15.6.2020Stodůlka Vojtěch SK Skalka KIDS II uhrazeno
10.6.2020Štorková Natálie KIDS II uhrazeno
11.10.2019Študlar Tomáš KIDS I uhrazeno
16.6.2020Štursa Vojtěch sk Třebechovice p.O. KIDS II uhrazeno
13.6.2020Stýblo Jakub SDH Písková Lhota KIDS II uhrazeno
13.6.2020Stýblo Radim KIDS II uhrazeno
6.6.2020Suchá Tereza gym jaroměř KIDS II uhrazeno
6.6.2020Suchý Jaroslav KIDS I uhrazeno
1.6.2020Šuhajda Andrej SDH Pardubice - město KIDS II uhrazeno
22.12.2019Suk Kajetán KIDS II uhrazeno
10.12.2019Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
13.6.2020Šulc Nikolas KIDS I uhrazeno
13.6.2020Šulc Sebastian KIDS I uhrazeno
10.12.2019Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
8.6.2020Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
18.5.2020Švancara Jakub FAM uhrazeno
16.6.2020Svatoň Vojtěch KIDS II uhrazeno
9.6.2020Švec Jakub KIDS I uhrazeno
9.6.2020Švecová Kristýna KIDS II uhrazeno
11.6.2020Švejda Patrik FAM uhrazeno
14.6.2020Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ FAM uhrazeno
24.5.2020Svoboda Tomáš KIDS I uhrazeno
14.6.2020Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II uhrazeno
24.5.2020Svobodová Petra KIDS II uhrazeno
22.5.2020Szelke Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
13.5.2020Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
5.6.2020Ticháčková Kristýna #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
14.6.2020Tláskal Bedřich FAM uhrazeno
14.6.2020Tláskal Matyáš KIDS II uhrazeno
1.6.2020Toman Karel Spartak Trutnov KIDS I uhrazeno
24.5.2020Toth Jan Lagunino KIDS II uhrazeno
7.6.2020Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II uhrazeno
10.6.2020Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř KIDS II uhrazeno
19.1.2020Trubač Vojtěch KIDS I uhrazeno
21.12.2019Turek Matěj KIDS II uhrazeno
13.6.2020Turová Gabriela KIDS II uhrazeno
3.6.2020Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
10.6.2020Urban Matěj KIDS II uhrazeno
15.6.2020Urbánek Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
31.5.2020Václavíková Dita AK Slovan Moravská Třebová KIDS II uhrazeno
14.6.2020Valachová Tereza Hasiči Dvořisko KIDS II uhrazeno
6.6.2020Valent Filip HC Trutnov KIDS II uhrazeno
15.6.2020Valenta Bohumil OCR Kids Poděbrady KIDS I uhrazeno
31.5.2020Valentová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
1.6.2020Valentová Veronika Valentovi holky KIDS I uhrazeno
1.6.2020Valentová Kateřina Kaverika KIDS II uhrazeno
15.6.2020Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS I uhrazeno
7.6.2020Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
4.6.2020Vamberský Matěj KIDS II uhrazeno
4.6.2020Vamberský Šimon KIDS II uhrazeno
14.6.2020Vaněk Tomáš OCR Kids Poděbrady KIDS II uhrazeno
14.6.2020Vaněk Adam OCR Kids Poděbrady KIDS I uhrazeno
2.3.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
4.6.2020Vaníčková Jana KIDS II uhrazeno
4.6.2020Vaníčková Marta FAM uhrazeno
29.5.2020Varcholová Kateřina Brutal Kruháč Team KIDS I uhrazeno
6.6.2020Vávra Tomáš KIDS II uhrazeno
11.6.2020Vejrová Adela KIDS II uhrazeno
2.6.2020Velán Matyáš KIDS II uhrazeno
9.6.2020Veselá Natálie KIDS I uhrazeno
19.5.2020Vincent jr. Oldřich KIDS I uhrazeno
6.6.2020Vitoušová Julie KAVI family KIDS I uhrazeno
28.2.2020Vitulová Adéla KIDS I uhrazeno
4.6.2020Vlček Matěj KIDS I uhrazeno
8.12.2019Voborník Radim KIDS II uhrazeno
8.12.2019Voborník Matěj KIDS II uhrazeno
7.3.2020Vojáček Prokop KIDS II uhrazeno
14.6.2020Vojtíšková Linda KIDS II uhrazeno
8.6.2020Vojtková Rebeka #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
8.6.2020Vojtková Judita #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
10.6.2020Vokoun Ladislav KIDS II uhrazeno
9.6.2020Volráb Jan Gladiator Kids Hradec Králové KIDS II uhrazeno
9.6.2020Volrábová Adélka Gladiator Kids Hradec Králové KIDS II uhrazeno
4.6.2020Voříšek Petr DAITÓ RYU KIDS II uhrazeno
12.6.2020Vrbova Elena KIDS I uhrazeno
10.6.2020Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
10.6.2020Vyčítalová Magdaléna KIDS II uhrazeno
31.5.2020Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I uhrazeno
12.6.2020Woolfe Dorothea Atom Kids FAM uhrazeno
11.5.2020Zahradník Lukáš KIDS I uhrazeno
3.6.2020Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
26.5.2020Ždila Tomáš KIDS II uhrazeno
20.5.2020Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II uhrazeno
20.5.2020Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II uhrazeno
10.6.2020Zelinková Karolina treperendy KIDS II uhrazeno
31.5.2020Zich Marek Lužany KIDS I uhrazeno
31.5.2020Zichová Terezie Lužany KIDS II uhrazeno
16.6.2020Zubáková Nikola KIDS II nezaplaceno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.