Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE HOLICE V HRADCI

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN453
RACERACE206
Kategorie
93
80
60
60
44
39
39
38
35
32
32
27
23
14
13
11
6
6
3
3
1
Celkem přihlášených659

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
19.5.2020 Beneš Viktor RACE uhrazeno
Tým: Renegades↳ Martincová Laďka
19.5.2020Abel Ondřej Lagunino OPEN uhrazeno
26.5.2020Adamcová Karolína OPEN uhrazeno
25.11.2019Andrš Filip RACE uhrazeno
22.5.2020Audy Adam UnKnown Team OPEN uhrazeno
25.2.2020Babák Josef Edgar Power Team RACE uhrazeno
25.5.2020Babenko Ihor #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
3.3.2020Bakičová Martina Sazka a.s. OPEN uhrazeno
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
15.3.2020Bartáček Jan OPEN uhrazeno
15.6.2020Bartková Natalie OPEN uhrazeno
31.5.2020Bartl Jiří Saharásek RACE uhrazeno
23.10.2019Bartoníčková Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
10.3.2020Bartoš Jan BeAst shapes OPEN uhrazeno
26.10.2019Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN uhrazeno
29.11.2019Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN uhrazeno
24.5.2020Baťka Tomáš OPEN uhrazeno
26.2.2020Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
4.6.2020Bebr Lukáš OCR Čelákovice OPEN uhrazeno
27.12.2019Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
22.12.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
15.6.2020Beitl Marek OPEN uhrazeno
Tým: Rozlucka superelite↳ Cihlar AnthonyRozlucka superelite
↳ Bosák Petr
neobsazeno
20.5.2020Benda Kryštof Lagunino OPEN uhrazeno
2.6.2020Benda Stanislav OPEN uhrazeno
14.6.2020Bendová Petra OPEN uhrazeno
5.6.2020Bendová Irena Total Vital OPEN uhrazeno
28.5.2020Beneš Petr Kvíčala Team RACE uhrazeno
12.6.2020Bensch Michal Division Schlesien OPEN uhrazeno
11.6.2020Beran Jiří RACE uhrazeno
29.5.2020Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
6.6.2020Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
12.6.2020Bevelágua Ladislav OCR Workout Tábor RACE uhrazeno
26.5.2020Bitter Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
Tým: Andrea+Pavel↳ Šímová Andrea#GLADIATORRACETEAM
25.2.2020Bittner Milan Rychlá rota OPEN uhrazeno
Tým: Biťas Teamneobsazeno
25.2.2020Bittnerová Lucie OPEN uhrazeno
26.2.2020Blažek Miloslav OPEN uhrazeno
27.2.2020Blažek Pavel OPEN uhrazeno
27.2.2020Blažková Olga Pro čest a slávu OPEN uhrazeno
28.5.2020Blehová Michaela OPEN uhrazeno
Tým: Lachtánci↳ Hubálek LukášSRTG Hradec Králové
28.2.2020Bohata Petr MJ! OPEN uhrazeno
29.11.2019Bohatá Marie OPEN uhrazeno
29.11.2019Bohatý Martin Švábi.cz OPEN uhrazeno
15.6.2020Brabcová Iva Cross kruháč Hlinsko OPEN uhrazeno
28.11.2019Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
12.2.2020Bradová Michala OPEN uhrazeno
12.2.2020Bradová Jaroslava OPEN uhrazeno
31.5.2020Brokeš Martin Kameničná RACE uhrazeno
5.3.2020Brožovský Jakub Divesoft OPEN uhrazeno
19.1.2020Brzobohatá Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
25.5.2020Buchvaldek Vojtěch OPEN uhrazeno
27.2.2020Bumbálek Pavel OPEN uhrazeno
Tým: Bumbálci↳ Bumbálková KateřinaNevekláci
2.6.2020Bureš Ivo OPEN uhrazeno
3.3.2020Bušek Martin Sazka a.s. OPEN uhrazeno
1.6.2020Čáp Martin OPEN uhrazeno
24.5.2020Čapková Barbora OPEN uhrazeno
4.6.2020Čermák Radim Gladiátoři z Poličky OPEN uhrazeno
10.6.2020Černá Michaela SKI RUN Čakovice RACE uhrazeno
30.5.2020Černohorský Matyáš OPEN uhrazeno
14.6.2020Červenková Martina Tábor RACE uhrazeno
25.5.2020Čiamporová Vendula ŠnekusLazarus OPEN uhrazeno
14.6.2020Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
30.5.2020Cingroš Patrik Osmička OPEN uhrazeno
16.11.2019Čížek Zdeněk OPEN uhrazeno
22.2.2020Crha Tomáš OPEN uhrazeno
9.6.2020Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
9.6.2020Dalecká Monika OPEN uhrazeno
24.5.2020Daněk Milan RACE uhrazeno
9.6.2020Delsart Petr OPEN uhrazeno
23.5.2020Dlask Tomáš Skorogladiátoři OPEN uhrazeno
14.6.2020Dobrovolná Lucie Blansko OPEN uhrazeno
14.6.2020Dobrovolný Filip Blansko OPEN uhrazeno
22.5.2020Dolák Lukáš RACE uhrazeno
29.2.2020Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
5.6.2020Doležel Lukáš RACE uhrazeno
23.2.2020Dosedlová Jitka OPEN uhrazeno
18.12.2019Doskočil Filip Nečíst ! RACE uhrazeno
17.12.2019Doskočil David Nečíst ! RACE uhrazeno
26.2.2020Doubková Kateřina RACE uhrazeno
14.6.2020Draksl Josef Tábor RACE uhrazeno
14.6.2020Drbohlav Josef Rehasport Team RACE uhrazeno
15.3.2020Drsová Lucie Selky OPEN uhrazeno
9.6.2020Durin Jan SK Cart print Nitra RACE uhrazeno
8.6.2020Dvořák Otto OPEN uhrazeno
31.5.2020Dvořák Libor TRIUMPHALIS RACE uhrazeno
31.5.2020Dvořák Martin Varovi legie OPEN uhrazeno
30.12.2019Dvoranová Pavlína OPEN uhrazeno
29.10.2019Erben Karel RACE uhrazeno
Tým: Misha and Charlie↳ Horváthová MichaelaNO TY VOLE
2.6.2020Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN uhrazeno
Tým: NASAjeto↳ Kopecký Jan
15.6.2020Falta Michal OPEN nezaplaceno
31.5.2020Fantová Michaela RACE uhrazeno
31.5.2020Fantová Karolína RACE uhrazeno
5.6.2020Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
16.1.2020Fejt Michal OPEN uhrazeno
14.1.2020Fejtová Radka OPEN uhrazeno
11.5.2020Fesl Michal OPEN uhrazeno
23.5.2020Fiala Martin OCR NOOB OPEN uhrazeno
21.1.2020Fiala Ondřej Boskovice RACE uhrazeno
26.5.2020Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
12.6.2020Ficnerova Iveta FUBO team OPEN uhrazeno
29.5.2020Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
29.2.2020Filipec Lukáš OPEN uhrazeno
22.5.2020Fišerová Kateřina OPEN uhrazeno
28.2.2020Forbelský Lukáš OCR Hunters OPEN uhrazeno
29.2.2020Fousek Martin OPEN uhrazeno
31.10.2019Frait Marek Hector OPEN uhrazeno
3.3.2020Franc Radek SAZKA OPEN uhrazeno
24.10.2019Franc Jan RACE uhrazeno
8.6.2020Fryčová Lena STARY PICI OPEN uhrazeno
10.6.2020Furka Petr OPEN uhrazeno
3.3.2020Fusek Igor Sazka a.s. OPEN uhrazeno
26.5.2020Galvas Josef Bahňáci OPEN uhrazeno
Tým: Bahňáci z Luhů↳ Galvasová Pavla
26.5.2020Galvas Josef OPEN uhrazeno
30.1.2020Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
15.6.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE uhrazeno
12.6.2020Gregorova Šarka OPEN uhrazeno
22.2.2020Grim Milan OPEN uhrazeno
8.6.2020Groger Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
5.3.2020Grunt Martin Divesoft OPEN uhrazeno
11.2.2020Habanec Heřman OPEN uhrazeno
6.5.2020Habor Roman RACE uhrazeno
14.6.2020Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
15.3.2020Hák Jiří OPEN uhrazeno
9.2.2020Halířová Kristýna STG HK OPEN uhrazeno
31.5.2020Hanáček Zbyněk OPEN uhrazeno
3.3.2020Hančl Josef Sazka a.s. OPEN uhrazeno
29.2.2020Hanke Tomáš OPEN uhrazeno
28.11.2019Hanuš Petr Choceň OPEN uhrazeno
9.6.2020Hanžlová Tereza Konye RACE uhrazeno
Tým: Knedloušovi↳ Hanžl Pavel
21.5.2020Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE uhrazeno
14.1.2020Havel Jakub OPEN uhrazeno
19.5.2020Havelík Petr Já a tragéd OPEN uhrazeno
12.6.2020Havelka Petr OPEN uhrazeno
18.11.2019Havlíček Jakub FUBO Team RACE uhrazeno
15.1.2020Havlová Iva OPEN uhrazeno
14.6.2020Hebrová Sára OPEN uhrazeno
5.6.2020Hejduk Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
5.6.2020Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
9.6.2020Helcl Vojtěch Atom Kids Praha OPEN uhrazeno
Tým: Nějak to dopadne↳ Novotný Jan#GLADIATORRACETEAM
↳ Ryba Michal#GLADIATORRACETEAM
↳ Příhodová Pavlína#GLADIATORRACETEAM
27.2.2020Hendrych Jan SRTG PARDUBICE OPEN uhrazeno
5.6.2020Hensel Tina Here for beer OPEN uhrazeno
13.5.2020Heřman Tobiáš OPEN uhrazeno
13.5.2020Heřman Patrik OPEN uhrazeno
13.5.2020Heřmanová Eva OPEN uhrazeno
7.6.2020Hertl Ondřej Spartan Gym Praha RACE uhrazeno
20.5.2020Hervertová Klára Hammer OCR Team RACE uhrazeno
28.2.2020Hiersch Marek OPEN uhrazeno
2.6.2020Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
7.6.2020Hlaváček Vojtěch RACE uhrazeno
3.6.2020Hlavatá Denisa RACE uhrazeno
27.5.2020Hlavatý Vladislav Ready2Win RACE uhrazeno
10.2.2020Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
13.6.2020Hloušek Jiří RACE uhrazeno
4.6.2020Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN uhrazeno
24.5.2020Holčík Leoš STG Pardubice RACE uhrazeno
8.6.2020Holec Jaroslav OPEN uhrazeno
10.6.2020Holeček Vojtěch RACE uhrazeno
14.6.2020Holub Miroslav OPEN uhrazeno
15.6.2020Holub Petr OPEN nezaplaceno
6.6.2020Holubová Barbara ALL 4Blondes OPEN uhrazeno
Tým: MaxiUšineobsazeno
14.6.2020Honek David architekti.cz OPEN uhrazeno
14.6.2020Horáček Jiří Jirka@Jirka RACE uhrazeno
27.2.2020Horak Petr MJ! OPEN uhrazeno
29.2.2020Hořák Jan MJ! OPEN uhrazeno
23.12.2019Horák Martin RACE uhrazeno
31.12.2019Horáková Michaela RACE uhrazeno
Tým: Sympatický Jelen & Drzá Koza↳ Urbánek Martin
14.6.2020Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice RACE uhrazeno
3.6.2020Horváth Adolf OPEN uhrazeno
31.12.2019Hošák Roman OPEN uhrazeno
5.6.2020Hošek Viktor SPARTANGYM RACE uhrazeno
28.5.2020Hospodka Vojta SDH Letňany RACE uhrazeno
28.5.2020Hospodková Anna SDH Letňany OPEN uhrazeno
12.11.2019Hrabětová Adéla OPEN uhrazeno
10.6.2020Hrdinová Kristýna Chrpa Sport OPEN uhrazeno
15.6.2020HRUBA KATERINA OPEN uhrazeno
3.6.2020Hubáček Lukáš T.J. Sokol Poříčany OPEN uhrazeno
13.11.2019HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN uhrazeno
6.5.2020Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav OPEN uhrazeno
2.6.2020Indruch Jan RACE uhrazeno
9.6.2020Jakoubek Jakub Rehasport Team RACE uhrazeno
12.5.2020Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
15.6.2020Jakubovitsová Andrea FUBO OPEN nezaplaceno
15.12.2019Janda Pavel Koblížci OPEN uhrazeno
7.6.2020Janda Martin Magor gym Varnsdorf OPEN uhrazeno
21.2.2020Jandová Adéla Koblížci OPEN uhrazeno
15.6.2020Jangl Tomáš OPEN uhrazeno
14.6.2020Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
14.6.2020Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
28.11.2019Janišová Adéla RACE uhrazeno
6.6.2020Janoš Petr flexfitnessolomouc OPEN uhrazeno
27.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
7.6.2020Janovská Dana OPEN uhrazeno
2.6.2020Jará Marcela Olfin Car RACE uhrazeno
20.5.2020Jechort Tomáš OPEN uhrazeno
12.11.2019Jelenová Simona OPEN uhrazeno
15.6.2020Jeřábek Tomáš The Running Dead OPEN uhrazeno
25.2.2020Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
11.6.2020Jílek Petra OPEN uhrazeno
17.11.2019Jiřík Jakub RACE uhrazeno
2.6.2020Jirků Milan OCR Čelákovice OPEN uhrazeno
31.5.2020Jirků Zuzana OCR Čelákovice OPEN uhrazeno
10.6.2020Jiroudek Lukáš OPEN uhrazeno
10.6.2020Jiroudková Alena OPEN uhrazeno
24.5.2020Jonáš Petr OPEN uhrazeno
24.5.2020Jonáš Marek OPEN uhrazeno
1.6.2020Joska Vladislav OPEN uhrazeno
25.5.2020Judl Libor Fast Horses RACE uhrazeno
19.5.2020Juhaňák Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
9.3.2020Jurášková petra OPEN uhrazeno
Tým: E-Ň↳ KOpřiva David
19.5.2020Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
19.5.2020Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
1.2.2020Kabourková Renata OPEN uhrazeno
31.1.2020Kadeřábková Iva OPEN uhrazeno
27.5.2020Kadlec Petr OPEN uhrazeno
16.11.2019Kadlecová Veronika OPEN uhrazeno
14.6.2020Kadlecová Vladimíra Cross Kruhac Hlinsko OPEN uhrazeno
4.5.2020Kalašová Veronika OPEN uhrazeno
3.3.2020Kamarýt Radek SAZKA OPEN uhrazeno
20.5.2020Kapras Jiří Kapr z Bohnic OPEN uhrazeno
31.3.2020Karlová Martina RACE uhrazeno
9.6.2020Kašlík Jan Wubba Lubba Dub Dub OPEN uhrazeno
7.6.2020Kašpárek Michael OPEN uhrazeno
23.5.2020Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
30.5.2020Kedršt Daniel STG Kolín RACE uhrazeno
8.6.2020Kery Michal OCR Panex Tím OPEN uhrazeno
6.6.2020Kessl Michal OCR Citice OPEN uhrazeno
15.6.2020Kiefer Martina RACE uhrazeno
14.6.2020Kiš Roman OPEN uhrazeno
14.6.2020Kišová Tereza OPEN uhrazeno
23.5.2020Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN uhrazeno
16.5.2020Klajbl Martin Lagunino OPEN uhrazeno
16.5.2020Klajblová Lucie Lagunino OPEN uhrazeno
7.6.2020Klas Jan Fénix Plzeň OPEN uhrazeno
9.12.2019Klaška Martin Fénix Plzeň OPEN uhrazeno
1.6.2020Klečková Ivana OPEN uhrazeno
21.5.2020Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
31.12.2019Klein Jiří RACE uhrazeno
25.1.2020Klikoš Jiří Vlčata OPEN uhrazeno
19.5.2020Klikoš Jiří A-team OPEN uhrazeno
13.3.2020kmonicková iva OPEN uhrazeno
8.6.2020Knihová Tereza RACE uhrazeno
21.11.2019Kocourek Martin RunCat RACE uhrazeno
3.3.2020Kocourek Josef Sazka a.s. OPEN uhrazeno
18.12.2019Kolář Jan RACE uhrazeno
31.5.2020Koldová Denisa #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
6.6.2020Komarek Michael Team Celtic Warrior RACE uhrazeno
7.3.2020Koníček Michal OPEN uhrazeno
29.1.2020Konrádová Jitka OPEN uhrazeno
26.1.2020Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN uhrazeno
4.6.2020Kosta Michal OPEN uhrazeno
22.5.2020Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN uhrazeno
22.5.2020Kotlík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
16.5.2020Kotlín Roman Lagunino OPEN uhrazeno
29.10.2019Kotrnec Jan Pat a Mat RACE uhrazeno
13.12.2019Kouba Pavel RACE uhrazeno
18.11.2019Kozáková Jindra Total Vital OPEN uhrazeno
26.2.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
28.5.2020Kratochvíl Miroslav STG Moravský Krumlov OPEN uhrazeno
30.1.2020Krčmář Martin OPEN uhrazeno
2.6.2020Krejčí Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
1.6.2020Krejčí Jiří bonus gym OPEN uhrazeno
24.5.2020Krejčík Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE uhrazeno
Tým: Fufíci↳ Mňuková VeronikaOlympia Spartan Training Kutná Hora
10.6.2020Křikava Tomáš Spartan Gym Praha RACE uhrazeno
11.6.2020Křístková Kateřina FRBUL & FBV & TEPLICE OPEN uhrazeno
16.5.2020Krpatová Martina Prvňáci OPEN uhrazeno
11.6.2020Krummer Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
14.6.2020Krupčík Matěj OPEN uhrazeno
Tým: Rozlučka Elite↳ Tryzna Martin
↳ Hušek Filip
↳ Šmaus František
22.5.2020Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
14.6.2020Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE uhrazeno
7.6.2020Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE uhrazeno
7.6.2020Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE uhrazeno
11.11.2019Kubát Ondřej STG Praha OPEN uhrazeno
14.6.2020Kubeček Antonín ProBro OPEN uhrazeno
14.6.2020Kubeček Petr ProBro OPEN uhrazeno
4.6.2020Kubešová Petra STG Kroměříž RACE uhrazeno
9.6.2020Kubín Daniel RACE uhrazeno
27.5.2020Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
19.5.2020Kudrna Miloš OCR Hunters RACE uhrazeno
14.6.2020Kudweisová Kristýna OPEN uhrazeno
Tým: Not great, Not terrible ↳ Jantoš Michal
↳ Suk Jaroslav
↳ Mladá Kateřina
14.6.2020Kulhavý Jiří Jirka@Jirka RACE uhrazeno
9.6.2020Kunštár Pavel OPEN uhrazeno
15.6.2020Květoň Roman OPEN uhrazeno
14.6.2020Kytýr Pavel SRTG Teplice OPEN uhrazeno
27.2.2020Lán Filip Nevekláci OPEN uhrazeno
Tým: Láňata↳ Neradová PetraNevekláci
7.6.2020Langerová Petra Svídnický extrém Team OPEN uhrazeno
Tým: Překážkový keckineobsazeno
29.2.2020Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
29.2.2020Laštovičková Lenka OPEN uhrazeno
17.2.2020Lata Lukas RACE uhrazeno
3.3.2020Lesák Adam Sazka a.s. OPEN uhrazeno
1.6.2020LEVOVÁ Eliška Univezita Jana Evangelisty Purkyně RACE uhrazeno
31.1.2020Liberda Jiří OPEN uhrazeno
Tým: ComaDrejas↳ Šindelářová Zuzana
12.6.2020Lišková Ivana OPEN uhrazeno
3.3.2020Lukášová Kateřina OPEN uhrazeno
7.6.2020Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Lhotka VladislavOlympia Spartan Training Kutná Hora
↳ Trešlová TerezaOlympia Spartan Training Kutná Hora
↳ MARTINEK PAVELOlympia Spartan Training KH
15.6.2020Macko Milan STG Česká Třebová OPEN uhrazeno
2.6.2020Mahé Antoine OPEN uhrazeno
30.11.2019Malá Marie RACE uhrazeno
26.2.2020Malcová Barbara OPEN uhrazeno
29.2.2020Malcová Andrea OPEN uhrazeno
15.5.2020Malichenko chur Yurii RACE uhrazeno
12.11.2019Malíková Kristýna OPEN uhrazeno
15.6.2020Malinová Jaroslava RACE uhrazeno
31.12.2019Malínský František OPEN uhrazeno
Tým: berounské běhny↳ Malínská Andrea
30.5.2020Málková Pavlína RACE uhrazeno
Tým: Pepa↳ Buchal Petr
2.6.2020Mallein Robin OPEN uhrazeno
14.6.2020Malý Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
31.5.2020Malý Josef STG Lhotka nad Labem OPEN uhrazeno
7.3.2020Manolevski Michael PČR RACE uhrazeno
7.6.2020Marčík Vlastimil Magor gym Varnsdorf OPEN uhrazeno
5.6.2020Marek Martin Herbalife Nutrition RACE uhrazeno
9.6.2020Marek Dominik Jen tak z Hecu OPEN uhrazeno
31.5.2020Marek Vlastimil OPEN uhrazeno
14.1.2020Mareš Filip OPEN uhrazeno
4.6.2020Marholt Petr #LionsFitnessGymNapajedla RACE uhrazeno
8.6.2020Marko Tibor STG Česká Třebová OPEN uhrazeno
31.5.2020Marková Hana OPEN uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN uhrazeno
31.1.2020Maštálka Daniel OPEN uhrazeno
8.3.2020Matuška Jaroslav RACE uhrazeno
15.6.2020Maxa Jaroslav OPEN uhrazeno
11.6.2020Meduna Jiří OPEN uhrazeno
22.2.2020Menšík Ondřej RACE uhrazeno
15.5.2020Mertl Ondřej BEZ PEDALU OPEN uhrazeno
7.5.2020Mikeš Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
25.2.2020Mikeš Petr FUBO team / duo iuris OPEN uhrazeno
4.6.2020Mikulecký Radek OPEN uhrazeno
16.5.2020Mikulecký Jiří RACE uhrazeno
15.6.2020Mikulková Petra FUBO Team RACE uhrazeno
10.6.2020Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE uhrazeno
24.5.2020Miltner Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
31.10.2019Mládek Luboš RACE uhrazeno
Tým: Lumirun↳ Mládková Michaela
3.2.2020Mlejnek Tomas SRTG HK OPEN uhrazeno
Tým: Aquabely↳ Loskotová Marcela
5.6.2020Mňuková Kristýna #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
14.6.2020Mol Václav OCR Citice OPEN uhrazeno
24.2.2020Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
7.5.2020Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE uhrazeno
14.6.2020Müller Marek Shybuj.cz RACE uhrazeno
11.3.2020Munzar Martin OPEN uhrazeno
25.11.2019Nákonečný David OCR Runners Šumperk OPEN uhrazeno
Tým: Ňufáčci↳ Horká PavlaOCR Runners Šumperk
5.11.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
13.6.2020Navrátil Tomáš RACE uhrazeno
30.11.2019Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
21.12.2019Nedomlel Jaroslav OPEN uhrazeno
1.6.2020Nejdr Aleš RACE uhrazeno
15.6.2020Němeček Petr OPEN uhrazeno
15.6.2020Němeček Emanuel OPEN uhrazeno
13.5.2020Netíková Anežka GLADIATORS OPEN uhrazeno
30.11.2019Nguyen Hoang OPEN uhrazeno
9.6.2020Novák Vít RACE uhrazeno
12.6.2020Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady RACE uhrazeno
14.5.2020Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
19.5.2020Novotná Denisa Mokrý Banditi OPEN uhrazeno
9.1.2020Novotná Tomanová Klára OPEN uhrazeno
7.6.2020Novotný Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
18.5.2020Nový Jaroslav Czech Multisport Coaching RACE uhrazeno
22.12.2019Országhová Tereza RACE uhrazeno
1.6.2020Otčenášková Martina flexfitnessolomouc OPEN uhrazeno
30.11.2019Pacola David SRTG Mladá Boleslav OPEN uhrazeno
8.6.2020Palla Lubomír #stghavirov OPEN uhrazeno
9.6.2020Pařízek Pavel Workout Lomnice RACE uhrazeno
31.1.2020Pasek Petr OPEN uhrazeno
2.6.2020Pávová Gabriela Čápici OPEN uhrazeno
7.6.2020Pavůčková Hana RACE uhrazeno
Tým: Kamzici↳ Nový Zdenek
28.11.2019Pekárek Michal OPEN uhrazeno
15.6.2020Pelikánová Gabča RACE uhrazeno
22.5.2020Pepř Miroslav OPEN uhrazeno
15.6.2020Pernet Josef #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
5.6.2020Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
15.6.2020Pešek Daniel STG Mladá Boleslav RACE uhrazeno
12.6.2020Pešout Jakub OPEN uhrazeno
24.5.2020Peterková Milica Šumperk RACE uhrazeno
3.3.2020Petr Jiří Sazka a.s. OPEN uhrazeno
8.6.2020Petr Oto flexfitnessolomouc OPEN uhrazeno
21.5.2020Picek Ladislav Skorogladiátoři OPEN uhrazeno
29.1.2020Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
13.5.2020Pláničková Lenka OPEN uhrazeno
1.6.2020Plch Dušan SVVAT RACE uhrazeno
15.6.2020Plíšek Bohumil OPEN uhrazeno
21.5.2020Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
27.2.2020Podnecká Denisa OPEN uhrazeno
11.6.2020Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
1.3.2020Pohořelý Lukáš OPEN uhrazeno
23.5.2020Pokorný Zdeněk CZexxx RACE uhrazeno
Tým: CZexxx (čti "Čeks")↳ Roučková OllieCZexxx
5.3.2020Poláček Pavel Divesoft OPEN uhrazeno
5.6.2020Polák David OPEN uhrazeno
5.6.2020Polášková Kateřina RACE uhrazeno
Tým: Pivoo↳ Landsfeld Jan
30.11.2019Ponka Petr OPEN uhrazeno
15.6.2020Popiolek Martin OPEN uhrazeno
9.2.2020Pospíchalová Daniela OPEN uhrazeno
Tým: Rekreační blázni↳ Rosenberg Dominik
3.6.2020Pospisil Jan OPEN uhrazeno
8.6.2020Pospíšil Patrik Dark Side Workout OPEN uhrazeno
28.12.2019Pospíšilová Adéla OPEN uhrazeno
Tým: MuTeMo↳ Dvořák Radim
13.6.2020Pospíšilová Marta FUBO team OPEN uhrazeno
3.6.2020Pospíšilová Andrea OPEN uhrazeno
5.3.2020Prajzler David Sazka a.s. OPEN uhrazeno
12.5.2020Prášil Jiří VOSA Šumvald RACE uhrazeno
15.6.2020Pražák Martin Grafton OPEN uhrazeno
3.6.2020Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
14.1.2020Procházka Tomáš #GRT OPEN uhrazeno
6.5.2020Procházka Ondřej OPEN uhrazeno
Tým: 4Funneobsazeno
25.2.2020Procházka Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
Tým: Blue dogs↳ Zemčíková PetraHammer OCR Team
3.3.2020Prokop Tomáš Sazka a.s. OPEN uhrazeno
5.6.2020Prokopová Lenka SVVAT OPEN uhrazeno
19.5.2020Prouzová Kristýna Lagunino OPEN uhrazeno
5.3.2020Prudký Jan Divesoft OPEN uhrazeno
2.2.2020Průša Milan #KluciBezTrika OPEN uhrazeno
9.6.2020Radoň Michal RACE uhrazeno
24.5.2020Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
13.1.2020Rapčan Ladislav OPEN uhrazeno
27.11.2019Rapčanová Klára OPEN uhrazeno
20.2.2020Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
30.11.2019Remeš Petr R.E.M. team RACE uhrazeno
2.6.2020Řezníček David 2running hearts RACE uhrazeno
Tým: Two running hearts↳ Raslová Marie2running hearts
6.1.2020Řezníček Jan Junák Č.Kostelec RACE uhrazeno
7.6.2020Ridl Jan Fubo Team RACE uhrazeno
24.5.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
14.6.2020Rohovský Petr OPEN uhrazeno
14.6.2020Romančáková Lucie Orel Rtyně RACE uhrazeno
26.11.2019Roth Zdeněk RACE uhrazeno
24.5.2020Roztomilá Petra OPEN uhrazeno
15.6.2020Růžičková Isabella Grafton OPEN nezaplaceno
Tým: Martin & Isabellaneobsazeno
19.5.2020Růžičková Dana Gojija&Gojija RACE uhrazeno
Tým: 🦍&🦍↳ Rybnikar Antonin🦍&🦍
8.12.2019Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
31.12.2019Rydlo Stanislav RACE uhrazeno
26.5.2020Rylková Kateřina OCRUNITED TEAM RACE uhrazeno
7.6.2020Šabart Roman OPEN uhrazeno
30.5.2020Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
12.2.2020Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
21.11.2019Sazima Radek OPEN uhrazeno
Tým: Hujeři↳ Sazima Marek
↳ Sazimová Aneta
↳ Sazima Lukáš
7.6.2020Schmidt Benjamin OPEN uhrazeno
21.12.2019Schwamberger Tomáš RACE uhrazeno
21.12.2019Schwamberger Daniel RACE uhrazeno
30.11.2019Schwertschal Petr SRTG Teplice OPEN uhrazeno
30.11.2019Schwertschalová Kamila STG Teplice OPEN uhrazeno
5.6.2020Sečkář Pavel The Losers Initiative OPEN uhrazeno
2.2.2020Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
11.6.2020Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
15.5.2020Ševčík Michal SVVAT RACE uhrazeno
9.6.2020Šibrava Josef OPEN uhrazeno
31.5.2020Šibrava Martin OPEN uhrazeno
Tým: TT team↳ Píšová Alena
12.6.2020Šimůnek radek OPEN uhrazeno
8.6.2020Širochman Petr OCR Citice OPEN uhrazeno
8.6.2020Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
30.11.2019Škeřík Daniel OPEN uhrazeno
Tým: LOUSKÁČCI↳ Vančurová Michaela
3.3.2020Škoda Martin Sazka a.s OPEN uhrazeno
1.6.2020Skřivan Tomáš RACE uhrazeno
15.6.2020Skřivánek Radim STG Zlín RACE uhrazeno
27.2.2020Sládek Lukáš OPEN uhrazeno
5.3.2020Sláma Jakub Divesoft OPEN uhrazeno
11.6.2020Slavík Michal CrossFit HK RACE uhrazeno
9.11.2019Slavkovský Milan Dum spiro OPEN uhrazeno
2.6.2020Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
1.6.2020smetanova lucie bonus gym OPEN uhrazeno
29.2.2020Šmídová Kateřina RACE uhrazeno
Tým: Sofátor team↳ Sofka Petr
12.6.2020Smrček Martin SKPŠ Praha OPEN uhrazeno
Tým: SKPS↳ Vašinová MonikaSKPŠ Praha
↳ Pospíšil OndřejSKPS
↳ Holubová PetraSKPŠ Praha
15.6.2020Snopko David shybuj.cz, MOPO-CZ, Vivo Barefoot Hradec Králové RACE uhrazeno
3.2.2020Sonda Martin SVVAT RACE uhrazeno
Tým: SVVAT↳ Hráček MartinSVVAT
↳ Hrazdil MartinSVVAT
↳ Havlásek JanSVVAT
24.11.2019Sotona Petr Kolín OPEN uhrazeno
20.2.2020Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec RACE uhrazeno
15.6.2020Soukal Petr OPEN uhrazeno
15.3.2020Soukupová Monika OPEN uhrazeno
30.11.2019Špecht Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
3.3.2020Šperglová Karolína OPEN uhrazeno
Tým: women power↳ Tomková Zuzana
↳ Leksová Kamila
↳ Pěnčíková Michaela
14.1.2020Špiňar Miroslav OPEN uhrazeno
30.12.2019Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN uhrazeno
29.12.2019Šplíchalová Alena OPEN uhrazeno
3.6.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE uhrazeno
Tým: Lanacovci↳ Šturmová Jana
10.6.2020Šrámek Martin OPEN uhrazeno
30.5.2020Srbová Lenka Osmička OPEN uhrazeno
Tým: Osmička↳ Cingrošová AliceOsmička
↳ Cingroš FilipOsmička
↳ Neužil JiříOsmička
5.6.2020Šreibrová Lenka STG Rychnov nad Kněžnou OPEN uhrazeno
3.6.2020Srstková Kristýna OPEN uhrazeno
Tým: SKPV↳ Hájková Sandra
↳ Srstka VladimírOsmička
↳ Balát PetrOsmička
27.5.2020Staněk Ondřej OPEN uhrazeno
1.6.2020Stanič Michal #michalfitofficial OPEN uhrazeno
11.6.2020Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
Tým: QI↳ Šteflová Aneta#GLADIATORRACETEAM
7.6.2020Steinová Tereza SPčka OPEN uhrazeno
2.6.2020Stejskalová Barbora edgar.team RACE uhrazeno
2.6.2020Štěpánek Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
9.6.2020Štěpánek Jaroslav OPEN uhrazeno
26.5.2020Štěpánková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
4.1.2020Stöckl Lukáš Gladiator Louny RACE uhrazeno
14.6.2020Střílková Pavlína OPEN uhrazeno
24.2.2020Štrof Michal FUBO team / duo iuris OPEN uhrazeno
14.6.2020Strolená Lenka Ural Fitness OPEN uhrazeno
10.6.2020Štross Dušan STG Holíč OPEN uhrazeno
22.12.2019Suk Jan OPEN uhrazeno
Tým: Sukovic↳ Suková Pavlína
7.6.2020Šúkala Ondřej Rebelové OPEN uhrazeno
Tým: Rebelové↳ Mrázová LucieSTG HK
2.6.2020Šulc Martin RACE uhrazeno
14.6.2020Šumová Valentýna OPEN uhrazeno
8.6.2020Surý Martin Predator Workout Ústí nad Labem OPEN uhrazeno
10.6.2020Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
2.6.2020Švadlák Petr Svídnický Extrém Team OPEN uhrazeno
25.5.2020Švancara Jakub OPEN uhrazeno
16.11.2019Švarc Jakub OPEN uhrazeno
11.6.2020Švejda Pavel OPEN uhrazeno
14.6.2020Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
13.6.2020Svitek Andrej #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
15.6.2020Svítilová Petra OPEN uhrazeno
31.5.2020Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE uhrazeno
Tým: Ti Druzí CZ↳ Šípal JanTi Druzí CZ
↳ Merenus OldrichTi druzí
↳ Moravec MichaelTi druzí
17.5.2020Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! OPEN uhrazeno
29.2.2020Svoboda Jan OPEN uhrazeno
20.5.2020Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
Tým: Gladizorraceteam↳ Svoboda Jakub#GLADIATORRACETEAM
29.2.2020Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN uhrazeno
27.5.2020Sýkora Jakub OPEN uhrazeno
Tým: JM Team↳ Dani MichaelaJM team
5.3.2020Tajč Petr Divesoft OPEN uhrazeno
8.6.2020Ticháčková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
Tým: Luky a Pája↳ Kulhavý Lukáš#GLADIATORRACETEAM
25.5.2020Tichý Petr RACE uhrazeno
26.5.2020Tichý Pavel RACE uhrazeno
6.5.2020Tillová Lucie RACE uhrazeno
26.1.2020Tkáč Jan RACE uhrazeno
9.6.2020Toman Miloš OPEN uhrazeno
20.12.2019Toman Jakub OPEN uhrazeno
8.6.2020Tomanová Kateřina SRTG Praha OPEN uhrazeno
Tým: 007↳ Skružný Vojtěch
20.12.2019Tomášek Michal OPEN uhrazeno
15.6.2020Tomeška Milan OPEN uhrazeno
25.5.2020Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
15.6.2020Trefil Karel SDH Malovice OPEN uhrazeno
Tým: SDH Malovice↳ Vindušková RenataOPEN
↳ Marešová ŽanetaShipkoti
↳ Hofmeister Jan
10.6.2020Treštíková Michaela #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
5.3.2020Trnka Tomáš Divesoft OPEN uhrazeno
24.5.2020Trojan Jiří OPEN uhrazeno
21.1.2020Turečková Simona #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
14.6.2020Tužil Jiří OPEN uhrazeno
11.6.2020Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
26.11.2019Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
5.11.2019Vaic Pavel OPEN uhrazeno
3.3.2020Vald Denis Sazka a.s. OPEN uhrazeno
7.6.2020Valínová Dagmar OPEN uhrazeno
4.6.2020Vaníček Vladimír OPEN uhrazeno
Tým: Vaňousovi↳ Vaníčková Jana
9.6.2020Vaňous Štěpán OCR HUNTERS RACE uhrazeno
31.12.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
3.6.2020Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN uhrazeno
18.11.2019Veselá Martina Total Vítal OPEN uhrazeno
29.12.2019Viktorin Antonín #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
28.5.2020Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE uhrazeno
15.5.2020Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
27.11.2019Víšek Tadeáš STG Pardubice RACE uhrazeno
10.6.2020Vítek Michael RACE uhrazeno
29.2.2020Vitula Miroslav OPEN uhrazeno
Tým: Vitulovci↳ Vitulová AndreaVitulovci
1.6.2020Vlasáková Libuše RACE uhrazeno
10.2.2020Vlk Aleš #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
15.6.2020Vocetková Miroslava OPEN uhrazeno
25.2.2020Vogler Andreas OPEN uhrazeno
3.3.2020Vokatá Gabriela Sazka a.s. OPEN uhrazeno
11.6.2020Volák Adam RehaSport Team RACE uhrazeno
10.6.2020Voldřich Ondřej RACE uhrazeno
3.2.2020Volšická Barbora Atom kids Praha RACE uhrazeno
31.5.2020Volšička Petr OPEN uhrazeno
30.11.2019Vondráčková Jana Maxáci RACE uhrazeno
11.6.2020Voříšek Daniel RACE uhrazeno
28.12.2019Vostál Tomáš OPEN uhrazeno
14.6.2020Vrána Jakub FUBO Team RACE uhrazeno
13.6.2020Vránková Renata RACE uhrazeno
Tým: Cumarádi↳ Kurečka Štěpán
15.6.2020Vrba Ivo Rocktechnik tt RACE uhrazeno
12.11.2019Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
10.6.2020Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
10.6.2020Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE uhrazeno
Tým: Atom↳ Wagnerova Neli
↳ Kirova Karina
↳ Filicky Boris
31.10.2019Weinzettl René Hector OPEN uhrazeno
Tým: Hector↳ Holečková TerezaHector
10.6.2020Zázvorka Martin FRBUL OPEN uhrazeno
4.12.2019Ždila Pavol SRTG PARDUBICE OPEN uhrazeno
20.1.2020Ždilova Šarka OPEN uhrazeno
22.5.2020Ždímal Michal Ždimiators RACE uhrazeno
11.12.2019Zdražil Jiří RACE uhrazeno
15.6.2020Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
Tým: Jimmy gang↳ Zelenka Miroslav#GLADIATORRACETEAM
4.6.2020Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE uhrazeno
Tým: OCR Pardubáci↳ Richter Lukáš OCR Pardubáci
↳ Siegl JosefOcr Pardubaci
↳ Plíhal TomášOcr Pardubaci
27.5.2020Zelinka Richard TJ Sokol Čechie Mšené Lázně OPEN uhrazeno
12.6.2020Zeman Jaroslav JACKERMANN RACE uhrazeno
2.3.2020Zeman Radek Sazka a.s. OPEN uhrazeno
6.6.2020Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE uhrazeno
12.6.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN uhrazeno
5.6.2020Zima Jiří SPARTAN GYM RACE uhrazeno
31.12.2019Zmitko Jan Barbarian Extreme Team RACE uhrazeno
5.3.2020Zouna Ondřej Divesoft OPEN uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.