Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE HOLICE V HRADCI

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN455
RACERACE210
Kategorie
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)93
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)80
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)61
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)61
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)44
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)39
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)39
T-OTýmy (čtyřčlenné)39
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)35
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)34
M1-RMuži do 29 let (1991 a mladší)32
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)27
T-RTýmy (čtyřčlenné)23
Z1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)14
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)14
FFUN11
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)6
JM-RJunioři (2003-2006)6
JM-OJunioři (2003-2006)3
JZ-RJuniorky (2003-2006)3
JZ-OJuniorky (2003-2006)1
Celkem přihlášených665

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
19.5.2020 Beneš Viktor RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Renegades↳ Martincová Laďka
19.5.2020Abel Ondřej Lagunino OPEN M1-O uhrazeno
26.5.2020Adamcová Karolína OPEN Z1-O uhrazeno
12.6.2020Andělová Ivana OPEN Z2-O uhrazeno
25.11.2019Andrš Filip RACE M2-R uhrazeno
22.5.2020Audy Adam OPEN M1-O uhrazeno
25.2.2020Babák Josef Tantrum Monstra RACE M1-R uhrazeno
25.5.2020Babenko Ihor #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
3.3.2020Bakičová Martina Sazka a.s. OPEN F uhrazeno
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
15.3.2020Bartáček Jan OPEN M2-O uhrazeno
15.6.2020Bartková Natalie OPEN Z1-O uhrazeno
31.5.2020Bartl Jiří Saharásek RACE M2-R uhrazeno
10.3.2020Bartoš Jan BeAst shapes OPEN M2-O uhrazeno
29.11.2019Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z3-O uhrazeno
26.10.2019Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN Z1-O uhrazeno
24.5.2020Baťka Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
26.2.2020Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
4.6.2020Bebr Lukáš OCR Čelákovice OPEN M2-O uhrazeno
22.12.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
27.12.2019Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
15.6.2020Beitl Marek OPEN T-O uhrazeno
Tým: Rozlucka superelite↳ Cihlar AnthonyRozlucka superelite
↳ Bosák Petr
neobsazeno
20.5.2020Benda Kryštof Lagunino OPEN M1-O uhrazeno
2.6.2020Benda Stanislav OPEN M2-O uhrazeno
14.6.2020Bendová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
5.6.2020Bendová Irena Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
28.5.2020Beneš Petr Kvíčala Team RACE M3-R uhrazeno
12.6.2020Bensch Michal Division Schlesien OPEN M3-O uhrazeno
11.6.2020Beran Jiří RACE M1-R uhrazeno
29.5.2020Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
6.6.2020Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
12.6.2020Bevelágua Ladislav OCR Workout Tábor RACE M2-R uhrazeno
26.5.2020Bitter Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Andrea+Pavel↳ Šímová Andrea#GLADIATORRACETEAM
25.2.2020Bittner Milan Rychlá rota OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Biťas Team↳ Bittnerová Lucie
26.2.2020Blažek Miloslav OPEN M2-O uhrazeno
27.2.2020Blažek Pavel OPEN M2-O uhrazeno
27.2.2020Blažková Olga Pro čest a slávu OPEN Z2-O uhrazeno
28.5.2020Blehová Michaela AK Hradec OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Lachtánci↳ Hubálek LukášSRTG Hradec Králové
28.2.2020Bohata Petr MJ! OPEN M2-O uhrazeno
29.11.2019Bohatá Marie OPEN Z3-O uhrazeno
29.11.2019Bohatý Martin OPEN M3-O uhrazeno
15.6.2020Brabcová Iva Cross kruháč Hlinsko OPEN Z2-O uhrazeno
28.11.2019Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
12.2.2020Bradová Michala OPEN Z2-O uhrazeno
12.2.2020Bradová Jaroslava OPEN Z3-O uhrazeno
31.5.2020Brokeš Martin RACE M3-R uhrazeno
5.3.2020Brožovský Jakub Divesoft OPEN M1-O uhrazeno
19.1.2020Brzobohatá Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
25.5.2020Buchvaldek Vojtěch OPEN M2-O uhrazeno
27.2.2020Bumbálek Pavel OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bumbálci↳ Bumbálková KateřinaNevekláci
2.6.2020Bureš Ivo OPEN M3-O uhrazeno
3.3.2020Bušek Martin Sazka a.s. OPEN M3-O uhrazeno
1.6.2020Čáp Martin OPEN M2-O uhrazeno
24.5.2020Čapková Barbora OPEN Z2-O uhrazeno
4.6.2020Čermák Radim Gladiátoři z Poličky OPEN M2-O uhrazeno
10.6.2020Černá Michaela SKI RUN Čakovice RACE Z3-R uhrazeno
30.5.2020Černohorský Matyáš OPEN M1-O uhrazeno
14.6.2020Červenková Martina RACE Z3-R uhrazeno
25.5.2020Čiamporová Vendula Fubo team OPEN Z1-O uhrazeno
14.6.2020Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
30.5.2020Cingroš Patrik Osmička OPEN F uhrazeno
16.11.2019Čížek Zdeněk OPEN M2-O uhrazeno
22.2.2020Crha Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
9.6.2020Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
9.6.2020Dalecká Monika OPEN Z1-O uhrazeno
24.5.2020Daněk Milan RACE M3-R uhrazeno
9.6.2020Delsart Petr OPEN M3-O uhrazeno
23.5.2020Dlask Tomáš Skorogladiátoři OPEN M3-O uhrazeno
14.6.2020Dobrovolná Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
14.6.2020Dobrovolný Filip OPEN M2-O uhrazeno
22.5.2020Dolák Lukáš RACE M2-R uhrazeno
29.2.2020Doležal Pavel OPEN M1-O uhrazeno
5.6.2020Doležel Lukáš RACE M2-R uhrazeno
23.2.2020Dosedlová Jitka OPEN Z1-O uhrazeno
17.12.2019Doskočil David Nečíst ! RACE M1-R uhrazeno
18.12.2019Doskočil Filip Nečíst ! RACE M1-R uhrazeno
26.2.2020Doubková Kateřina RACE JZ-R uhrazeno
14.6.2020Draksl Josef RACE M3-R uhrazeno
14.6.2020Drbohlav Josef Rehasport Team RACE M1-R uhrazeno
15.3.2020Drsová Lucie Selky OPEN Z1-O uhrazeno
9.6.2020Durin Jan SK Cart print Nitra RACE M3-R uhrazeno
31.5.2020Dvořák Martin Varovi legie OPEN M3-O uhrazeno
31.5.2020Dvořák Libor TRIUMPHALIS RACE M3-R uhrazeno
8.6.2020Dvořák Otto OPEN M3-O uhrazeno
29.10.2019Erben Karel RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Misha and Charlie↳ Horváthová MichaelaNO TY VOLE
2.6.2020Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: NASAjeto↳ Kopecký Jan
15.6.2020Falta Michal OPEN M2-O nezaplaceno
31.5.2020Fantová Michaela RACE Z1-R uhrazeno
31.5.2020Fantová Karolína Atleti RACE Z1-R uhrazeno
5.6.2020Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
16.1.2020Fejt Michal OPEN M1-O uhrazeno
14.1.2020Fejtová Radka OPEN Z2-O uhrazeno
11.5.2020Fesl Michal OPEN M1-O uhrazeno
21.1.2020Fiala Ondřej Boskovice RACE M2-R uhrazeno
23.5.2020Fiala Martin OCR NOOB OPEN M1-O uhrazeno
26.5.2020Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
12.6.2020Ficnerova Iveta FUBO team OPEN Z2-O uhrazeno
29.5.2020Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
29.2.2020Filipec Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
22.5.2020Fišerová Kateřina OPEN Z2-O uhrazeno
28.2.2020Forbelský Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
29.2.2020Fousek Martin OPEN M1-O uhrazeno
31.10.2019Frait Marek Hector OPEN M3-O uhrazeno
24.10.2019Franc Jan RACE M2-R uhrazeno
3.3.2020Franc Radek SAZKA OPEN M3-O uhrazeno
8.6.2020Fryčová Lena STARY PICI OPEN Z2-O uhrazeno
10.6.2020Furka Petr OPEN M2-O uhrazeno
3.3.2020Fusek Igor Sazka a.s. OPEN M2-O uhrazeno
26.5.2020Galvas Josef Bahňáci OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bahňáci z Luhů↳ Galvasová Pavla
26.5.2020Galvas Josef OPEN M1-O uhrazeno
30.1.2020Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
15.6.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE M2-R uhrazeno
12.6.2020Gregorova Šarka OPEN Z3-O uhrazeno
22.2.2020Grim Milan OPEN M3-O uhrazeno
8.6.2020Groger Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
5.3.2020Grunt Martin Divesoft OPEN M1-O uhrazeno
11.2.2020Habanec Heřman OPEN M3-O uhrazeno
6.5.2020Habor Roman RACE JM-R uhrazeno
14.6.2020Hájek Vojtěch OPEN M1-O uhrazeno
15.3.2020Hák Jiří OPEN M2-O uhrazeno
9.2.2020Halířová Kristýna SRTG HK OPEN Z2-O uhrazeno
31.5.2020Hanáček Zbyněk OPEN M3-O uhrazeno
3.3.2020Hančl Josef Sazka a.s. OPEN M1-O uhrazeno
29.2.2020Hanke Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
28.11.2019Hanuš Petr Choceň OPEN M1-O uhrazeno
9.6.2020Hanžlová Tereza Konye RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Knedloušovi↳ Hanžl Pavel
21.5.2020Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z2-R uhrazeno
14.1.2020Havel Jakub OPEN M2-O uhrazeno
19.5.2020Havelík Petr Já a tragéd OPEN M2-O uhrazeno
12.6.2020Havelka Petr OPEN M3-O uhrazeno
18.11.2019Havlíček Jakub FUBO Team RACE M2-R uhrazeno
15.1.2020Havlová Iva OPEN Z2-O uhrazeno
14.6.2020Hebrová Sára OPEN Z1-O uhrazeno
5.6.2020Hejduk Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
5.6.2020Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
9.6.2020Helcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN T-O uhrazeno
Tým: Nějak to dopadne↳ Novotný Jan#GLADIATORRACETEAM
↳ Ryba Michal#GLADIATORRACETEAM
↳ Příhodová Pavlína#GLADIATORRACETEAM
27.2.2020Hendrych Jan SRTG PARDUBICE OPEN M3-O uhrazeno
5.6.2020Hensel Tina Here for beer OPEN Z2-O uhrazeno
13.5.2020Heřman Tobiáš OPEN JM-O uhrazeno
13.5.2020Heřman Patrik OPEN M3-O uhrazeno
13.5.2020Heřmanová Eva OPEN Z3-O uhrazeno
7.6.2020Hertl Ondřej Spartan Gym Praha RACE M2-R uhrazeno
20.5.2020Hervertová Klára Hammer OCR Team RACE Z1-R uhrazeno
28.2.2020Hiersch Marek OPEN M3-O uhrazeno
2.6.2020Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
7.6.2020Hlaváček Vojtěch RACE M1-R uhrazeno
3.6.2020Hlavatá Denisa RACE Z2-R uhrazeno
27.5.2020Hlavatý Vladislav Ready2Win RACE M2-R uhrazeno
10.2.2020Hlavizna Pavel OPEN M3-O uhrazeno
13.6.2020Hloušek Jiří RACE M1-R uhrazeno
4.6.2020Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M3-O uhrazeno
24.5.2020Holčík Leoš STRG Pardubice RACE M3-R uhrazeno
8.6.2020Holec Jaroslav OPEN F uhrazeno
10.6.2020Holeček Vojtěch RACE M1-R uhrazeno
15.6.2020Holub Petr OPEN M2-O nezaplaceno
14.6.2020Holub Miroslav OPEN M3-O uhrazeno
6.6.2020Holubová Barbara ALL 4Blondes OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: MaxiUšineobsazeno
14.6.2020Honek David architekti.cz OPEN M3-O uhrazeno
14.6.2020Horáček Jiří Jirka@Jirka RACE M3-R uhrazeno
23.12.2019Horák Martin RACE M3-R uhrazeno
27.2.2020Horak Petr MJ! OPEN M3-O uhrazeno
29.2.2020Hořák Jan MJ! OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Horáková Michaela RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Sympatický Jelen & Drzá Koza↳ Urbánek Martin
14.6.2020Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice RACE JM-R uhrazeno
3.6.2020Horváth Adolf OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Hošák Roman OPEN M3-O uhrazeno
5.6.2020Hošek Viktor SPARTANGYM RACE M2-R uhrazeno
28.5.2020Hospodka Vojta SDH Letňany RACE JM-R uhrazeno
28.5.2020Hospodková Anna SDH Letňany OPEN JZ-O uhrazeno
12.11.2019Hrabětová Adéla OPEN Z1-O uhrazeno
10.6.2020Hrdinová Kristýna Chrpa Sport OPEN Z1-O uhrazeno
15.6.2020HRUBA KATERINA OPEN Z2-O uhrazeno
3.6.2020Hubáček Lukáš T.J. Sokol Poříčany OPEN M1-O uhrazeno
13.11.2019HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M3-O uhrazeno
6.5.2020Hýblová Kateřina OPEN Z3-O uhrazeno
2.6.2020Indruch Jan RACE M2-R uhrazeno
9.6.2020Jakoubek Jakub Rehasport Team RACE M1-R uhrazeno
12.5.2020Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
15.6.2020Jakubovitsová Andrea FUBO OPEN Z3-O nezaplaceno
7.6.2020Janda Martin Magor gym Varnsdorf OPEN M3-O uhrazeno
15.12.2019Janda Pavel Koblížci OPEN M3-O uhrazeno
21.2.2020Jandová Adéla Koblížci OPEN Z3-O uhrazeno
15.6.2020Jangl Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
14.6.2020Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
14.6.2020Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
28.11.2019Janišová Adéla RACE Z1-R uhrazeno
6.6.2020Janoš Petr flexfitnessolomouc OPEN M3-O uhrazeno
27.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
7.6.2020Janovská Dana OPEN Z2-O uhrazeno
2.6.2020Jará Marcela Olfin Car RACE Z2-R uhrazeno
20.5.2020Jechort Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
12.11.2019Jelenová Simona OPEN Z1-O uhrazeno
15.6.2020Jeřábek Tomáš The Running Dead OPEN M1-O uhrazeno
25.2.2020Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
11.6.2020Jílek Petra OPEN Z2-O uhrazeno
17.11.2019Jiřík Jakub RACE M3-R uhrazeno
2.6.2020Jirků Milan OCR Čelákovice OPEN M2-O uhrazeno
10.6.2020Jiroudek Lukáš OPEN M3-O uhrazeno
10.6.2020Jiroudková Alena OPEN Z2-O uhrazeno
24.5.2020Jonáš Petr OPEN M3-O uhrazeno
24.5.2020Jonáš Marek OPEN M1-O uhrazeno
1.6.2020Joska Vladislav OPEN M2-O uhrazeno
25.5.2020Judl Libor Fast Horses RACE M1-R uhrazeno
19.5.2020Juhaňák Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
9.3.2020Jurášková petra OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: E-Ň↳ KOpřiva David
19.5.2020Kábele Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
19.5.2020Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
1.2.2020Kabourková Renata OPEN Z1-O uhrazeno
31.1.2020Kadeřábková Iva OPEN Z2-O uhrazeno
27.5.2020Kadlec Petr OPEN M1-O uhrazeno
16.11.2019Kadlecová Veronika OPEN Z1-O uhrazeno
14.6.2020Kadlecová Vladimíra Cross Kruhac Hlinsko OPEN Z2-O uhrazeno
4.5.2020Kalašová Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
3.3.2020Kamarýt Radek SAZKA OPEN M3-O uhrazeno
20.5.2020Kapras Jiří Kapr z Bohnic OPEN M2-O uhrazeno
31.3.2020Karlová Martina RACE Z1-R uhrazeno
9.6.2020Kašlík Jan Wubba Lubba Dub Dub OPEN M2-O uhrazeno
7.6.2020Kašpárek Michael OPEN M1-O uhrazeno
23.5.2020Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
30.5.2020Kedršt Daniel STG Kolín RACE M2-R uhrazeno
8.6.2020Kery Michal OPEN M3-O uhrazeno
6.6.2020Kessl Michal OCR Citice OPEN M1-O uhrazeno
15.6.2020Kiefer Martina RACE Z2-R uhrazeno
14.6.2020Kiš Roman OPEN M3-O uhrazeno
14.6.2020Kišová Tereza OPEN Z1-O uhrazeno
23.5.2020Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M3-O uhrazeno
16.5.2020Klajbl Martin Lagunino OPEN M2-O uhrazeno
16.5.2020Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z2-O uhrazeno
7.6.2020Klas Jan Fénix Plzeň OPEN JM-O uhrazeno
9.12.2019Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
1.6.2020Klečková Ivana OPEN Z3-O uhrazeno
21.5.2020Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Klein Jiří RACE M3-R uhrazeno
19.5.2020Klikoš Jiří A-team OPEN M2-O uhrazeno
25.1.2020Klikoš Jiří Vlčata OPEN M3-O uhrazeno
13.3.2020kmonicková iva OPEN Z2-O uhrazeno
8.6.2020Knihová Tereza RACE Z3-R uhrazeno
21.11.2019Kocourek Martin RunCat RACE M3-R uhrazeno
3.3.2020Kocourek Josef Sazka a.s. OPEN M2-O uhrazeno
18.12.2019Kolář Jan RACE M2-R uhrazeno
31.5.2020Koldová Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
6.6.2020Komarek Michael Team Celtic Warrior RACE M3-R uhrazeno
7.3.2020Koníček Michal OPEN M2-O uhrazeno
29.1.2020Konrádová Jitka OPEN Z3-O uhrazeno
26.1.2020Korejza Milan SRTG Mladá Boleslav OPEN M2-O uhrazeno
4.6.2020Kosta Michal OPEN M3-O uhrazeno
22.5.2020Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M3-O uhrazeno
22.5.2020Kotlík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
16.5.2020Kotlín Roman Lagunino OPEN M3-O uhrazeno
29.10.2019Kotrnec Jan Pat a Mat RACE M2-R uhrazeno
13.12.2019Kouba Pavel RACE M2-R uhrazeno
18.11.2019Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
26.2.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
28.5.2020Kratochvíl Miroslav STG Moravský Krumlov OPEN M2-O uhrazeno
30.1.2020Krčmář Martin OPEN M2-O uhrazeno
1.6.2020krejci jiri bonus gym OPEN M3-O uhrazeno
2.6.2020Krejčí Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
24.5.2020Krejčík Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Fufíci↳ Mňuková VeronikaOlympia Spartan Training Kutná Hora
10.6.2020Křikava Tomáš Spartan Gym Praha RACE M2-R uhrazeno
11.6.2020Křístková Kateřina FRBUL & FBV & TEPLICE OPEN Z2-O uhrazeno
16.5.2020Krpatová Martina Prvňáci OPEN Z2-O uhrazeno
11.6.2020Krummer Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
14.6.2020Krupčík Matěj OPEN T-O uhrazeno
Tým: Rozlučka Elite↳ Tryzna Martin
↳ Hušek Filip
↳ Šmaus František
22.5.2020Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
14.6.2020Krýsl Miloslav Orel Rtyně RACE M2-R uhrazeno
7.6.2020Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M3-R uhrazeno
7.6.2020Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE JZ-R uhrazeno
11.11.2019Kubát Ondřej STG Praha OPEN M2-O uhrazeno
14.6.2020Kubeček Petr ProBro OPEN M1-O uhrazeno
14.6.2020Kubeček Antonín ProBro OPEN M1-O uhrazeno
4.6.2020Kubešová Petra STG Kroměříž RACE Z2-R uhrazeno
9.6.2020Kubín Daniel RACE M1-R uhrazeno
27.5.2020Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
19.5.2020Kudrna Miloš OCR Hunters RACE M3-R uhrazeno
14.6.2020Kudweisová Kristýna OPEN T-O uhrazeno
Tým: Not great, Not terrible ↳ Jantoš Michal
↳ Suk Jaroslav
↳ Mladá Kateřina
14.6.2020Kulhavý Jiří Jirka@Jirka RACE M3-R uhrazeno
9.6.2020Kunštár Pavel OPEN M2-O uhrazeno
31.5.2020Kuželíková Zuzana OCR Čelákovice OPEN Z2-O uhrazeno
15.6.2020Květoň Roman OPEN M1-O uhrazeno
14.6.2020Kytýr Pavel SRTG Teplice OPEN M3-O uhrazeno
27.2.2020Lán Filip Nevekláci OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Láňata↳ Neradová PetraNevekláci
7.6.2020Langerová Petra Svídnický extrém Team OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Překážkový keckineobsazeno
29.2.2020Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
29.2.2020Laštovičková Lenka OPEN Z2-O uhrazeno
17.2.2020Lata Lukáš RACE T-R uhrazeno
Tým: MIZEROVÉ ↳ Balek Nicolas
↳ Farova Simona
neobsazeno
3.3.2020Lesák Adam Sazka a.s. OPEN F uhrazeno
1.6.2020LEVOVÁ Eliška PF UJEP RACE Z1-R uhrazeno
31.1.2020Liberda Jiří OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: ComaDrejas↳ Šindelářová Zuzana
15.6.2020Lokajíčková Klára Ready2win RACE Z1-R uhrazeno
3.3.2020Lukášová Kateřina OPEN Z2-O uhrazeno
7.6.2020Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE T-R uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Lhotka VladislavOlympia Spartan Training Kutná Hora
↳ Trešlová TerezaOlympia Spartan Training Kutná Hora
↳ MARTINEK PAVELOlympia Spartan Training KH
15.6.2020Macko Milan SRTG Česká Třebová OPEN M3-O uhrazeno
2.6.2020Mahé Antoine OPEN M2-O uhrazeno
30.11.2019Malá Marie RACE Z2-R uhrazeno
29.2.2020Malcová Andrea OPEN Z1-O uhrazeno
26.2.2020Malcová Barbara OPEN Z1-O uhrazeno
15.5.2020Malichenko chur Yurii RACE M1-R uhrazeno
12.11.2019Malíková Kristýna OPEN Z1-O uhrazeno
15.6.2020Malinová Jaroslava RACE Z1-R uhrazeno
31.12.2019Malínský František OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: berounské běhny↳ Malínská Andrea
30.5.2020Malkova Pavlina RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Pepa↳ Buchal Petr
2.6.2020Mallein Robin OPEN M2-O uhrazeno
31.5.2020Malý Josef STG Lhotka nad Labem OPEN M3-O uhrazeno
14.6.2020Malý Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
7.3.2020Manolevski Michael PČR RACE M3-R uhrazeno
7.6.2020Marčík Vlastimil Magor gym Varnsdorf OPEN M3-O uhrazeno
5.6.2020Marek Martin Herbalife Nutrition RACE M3-R uhrazeno
9.6.2020Marek Dominik Jen tak z Hecu OPEN M1-O uhrazeno
31.5.2020Marek Vlastimil OPEN M3-O uhrazeno
14.1.2020Mareš Filip OPEN M2-O uhrazeno
30.12.2019Maresova Dvoranova Pavlina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
4.6.2020Marholt Petr #LionsFitnessGymNapajedla RACE M1-R uhrazeno
8.6.2020Marko Tibor OPEN M2-O uhrazeno
31.5.2020Marková Hana OPEN Z1-O uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M1-O uhrazeno
31.1.2020Maštálka Daniel OPEN M1-O uhrazeno
8.3.2020Matuška Jaroslav RACE M2-R uhrazeno
15.6.2020Maxa Jaroslav OPEN M3-O uhrazeno
11.6.2020Meduna Jiří OPEN M2-O uhrazeno
9.6.2020Meister Luboš RACE M3-R uhrazeno
22.2.2020Menšík Ondřej RACE M2-R uhrazeno
15.5.2020Mertl Ondřej BEZ PEDALU OPEN M2-O uhrazeno
7.5.2020Mikeš Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
25.2.2020Mikeš Petr FUBO team / duo iuris OPEN M3-O uhrazeno
4.6.2020Mikulecký Radek OPEN M2-O uhrazeno
16.5.2020Mikulecký Jiří RACE M1-R uhrazeno
15.6.2020Mikulková Petra FUBO Team RACE Z2-R uhrazeno
10.6.2020Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M3-R uhrazeno
24.5.2020Miltner Milan STG Lhotka nad Labem OPEN M3-O uhrazeno
31.10.2019Mládek Luboš RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Lumirun↳ Mládková Michaela
3.2.2020Mlejnek Tomas SRTG HK OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Aquabely↳ Loskotová Marcela
5.6.2020Mňuková Kristýna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
14.6.2020Mol Václav OCR Citice OPEN M1-O uhrazeno
24.2.2020Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
7.5.2020Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE Z2-R uhrazeno
14.6.2020Müller Marek Shybuj.cz RACE M2-R uhrazeno
11.3.2020Munzar Martin OPEN M2-O uhrazeno
25.11.2019Nákonečný David OCR Runners Šumperk OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Ňufáčci↳ Horká PavlaOCR Runners Šumperk
5.11.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
13.6.2020Navrátil Tomáš RACE M1-R uhrazeno
30.11.2019Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
21.12.2019Nedomlel Jaroslav OPEN M3-O uhrazeno
1.6.2020Nejdr Aleš RACE M2-R uhrazeno
15.6.2020Němeček Petr OPEN F uhrazeno
15.6.2020Němeček Emanuel OPEN F uhrazeno
13.5.2020Netíková Anežka GLADIATORS OPEN Z1-O uhrazeno
30.11.2019Nguyen Hoang OPEN M1-O uhrazeno
12.6.2020Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady RACE M1-R uhrazeno
9.6.2020Novák Vít RACE JM-R uhrazeno
14.5.2020Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
19.5.2020Novotná Denisa Mokrý Banditi OPEN Z1-O uhrazeno
9.1.2020Novotná Tomanová Klára OPEN Z3-O uhrazeno
7.6.2020Novotný Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
18.5.2020Nový Jaroslav LionsTeamOCR RACE M1-R uhrazeno
22.12.2019Országhová Tereza RACE Z1-R uhrazeno
1.6.2020Otčenášková Martina flexfitnessolomouc OPEN Z3-O uhrazeno
30.11.2019Pacola David SRTG Mladá Boleslav OPEN M3-O uhrazeno
8.6.2020Palla Lubomír #stghavirov OPEN M2-O uhrazeno
9.6.2020Pařízek Pavel Workout Lomnice RACE M1-R uhrazeno
31.1.2020Pasek Petr OPEN M2-O uhrazeno
15.6.2020Pavlíček Jiří OPEN M1-O nezaplaceno
2.6.2020Pávová Gabriela Čápici OPEN Z3-O uhrazeno
7.6.2020Pavůčková Hana RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Kamzici↳ Nový Zdenek
28.11.2019Pekárek Michal OPEN M1-O uhrazeno
15.6.2020Pelikánová Gabča RACE Z1-R uhrazeno
22.5.2020Pepř Miroslav OPEN M2-O uhrazeno
15.6.2020Pernet Josef RACE M2-R uhrazeno
5.6.2020Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
15.6.2020Pešek Daniel STG Mladá Boleslav RACE M1-R uhrazeno
12.6.2020Pešout Jakub OPEN M2-O uhrazeno
24.5.2020Peterková Milica RACE Z2-R uhrazeno
3.3.2020Petr Jiří Sazka a.s. OPEN M2-O uhrazeno
8.6.2020Petr Oto flexfitnessolomouc OPEN F uhrazeno
21.5.2020Picek Ladislav Skorogladiátoři OPEN M3-O uhrazeno
29.1.2020Pihýková Jana OPEN Z2-O uhrazeno
13.5.2020Pláničková Lenka OPEN Z1-O uhrazeno
1.6.2020Plch Dušan #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
15.6.2020Plíšek Bohumil OPEN M1-O uhrazeno
21.5.2020Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z2-R uhrazeno
27.2.2020Podnecká Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
11.6.2020Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
1.3.2020Pohořelý Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
23.5.2020Pokorný Zdeněk CZexxx RACE MIX-R uhrazeno
Tým: CZexxx (čti "Čeks")↳ Roučková OllieCZexxx
5.3.2020Poláček Pavel Divesoft OPEN M1-O uhrazeno
5.6.2020Polák David OPEN M2-O uhrazeno
5.6.2020Polášková Kateřina RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Pivoo↳ Landsfeld Jan
30.11.2019Ponka Petr OPEN M1-O uhrazeno
15.6.2020Popiolek Martin OPEN M2-O uhrazeno
9.2.2020Pospíchalová Daniela OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Rekreační blázni↳ Rosenberg Dominik
3.6.2020Pospisil Jan OPEN M3-O uhrazeno
8.6.2020Pospíšil Patrik STG Holíč OPEN M1-O uhrazeno
13.6.2020Pospíšilová Marta FUBO team OPEN Z2-O uhrazeno
3.6.2020Pospíšilová Andrea OPEN Z2-O uhrazeno
28.12.2019Pospíšilová Adéla OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: MuTeMo↳ Dvořák Radim
5.3.2020Prajzler David Sazka a.s. OPEN M2-O uhrazeno
12.5.2020Prášil Jiří VOSA Šumvald RACE M2-R uhrazeno
3.6.2020Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
15.6.2020Pražák Martin Grafton OPEN M1-O uhrazeno
14.1.2020Procházka Tomáš #GRT OPEN M2-O uhrazeno
6.5.2020Procházka Ondřej OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: 4Funneobsazeno
25.2.2020Procházka Roman Hammer OCR Team OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Blue dogs↳ Zemčíková PetraHammer OCR Team
3.3.2020Prokop Tomáš Sazka a.s. OPEN M2-O uhrazeno
5.6.2020Prokopová Lenka SVVAT OPEN Z2-O uhrazeno
19.5.2020Prouzová Kristýna Lagunino OPEN Z1-O uhrazeno
5.3.2020Prudký Jan Divesoft OPEN M2-O uhrazeno
2.2.2020Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M1-O uhrazeno
9.6.2020Radoň Michal RACE M3-R uhrazeno
24.5.2020Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
13.1.2020Rapčan Ladislav OPEN M2-O uhrazeno
20.2.2020Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
30.11.2019Remeš Petr R.E.M. team RACE M3-R uhrazeno
23.10.2019Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
2.6.2020Řezníček David 2running hearts RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Two running hearts↳ Raslová Marie2running hearts
6.1.2020Řezníček Jan Junák Č.Kostelec RACE M3-R uhrazeno
7.6.2020Ridl Jan Fubo Team RACE M3-R uhrazeno
24.5.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
14.6.2020Rohovský Petr OPEN M3-O uhrazeno
14.6.2020Romančáková Lucie Orel Rtyně RACE Z1-R uhrazeno
26.11.2019Roth Zdeněk RACE M2-R uhrazeno
24.5.2020Roztomilá Petra OPEN Z3-O uhrazeno
15.6.2020Růžičková Isabella Grafton OPEN MIX-O nezaplaceno
Tým: Martin & Isabellaneobsazeno
19.5.2020Růžičková Dana Gojija&Gojija RACE MIX-R uhrazeno
Tým: 🦍&🦍↳ Rybnikar Antonin🦍&🦍
8.12.2019Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Rydlo Stanislav RACE M1-R uhrazeno
26.5.2020Rylková Kateřina OCRUNITED TEAM RACE Z2-R uhrazeno
7.6.2020Šabart Roman OPEN M3-O uhrazeno
30.5.2020Šádek Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
12.2.2020Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE Z3-R uhrazeno
21.11.2019Sazima Radek OPEN T-O uhrazeno
Tým: Hujeři↳ Sazima Marek
↳ Sazimová Aneta
↳ Sazima Lukáš
7.6.2020Schmidt Benjamin OPEN M1-O uhrazeno
21.12.2019Schwamberger Tomáš RACE M1-R uhrazeno
21.12.2019Schwamberger Daniel RACE M1-R uhrazeno
30.11.2019Schwertschal Petr SRTG Teplice OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Schwertschalová Kamila STG Teplice OPEN Z3-O uhrazeno
5.6.2020Sečkář Pavel Losers Initiative OPEN M2-O uhrazeno
2.2.2020Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
15.5.2020Ševčík Michal SVVAT RACE M1-R uhrazeno
11.6.2020Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
9.6.2020Šibrava Josef OPEN M2-O uhrazeno
31.5.2020Šibrava Martin OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: TT team↳ Píšová Alena
12.6.2020Šimůnek radek OPEN M3-O uhrazeno
8.6.2020Širochman Petr OCR Citice OPEN M2-O uhrazeno
8.6.2020Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
30.11.2019Škeřík Daniel OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: LOUSKÁČCI↳ Vančurová Michaela
3.3.2020Škoda Martin Sazka a.s OPEN M2-O uhrazeno
1.6.2020Skřivan Tomáš RACE M1-R uhrazeno
15.6.2020Skřivánek Radim RACE M2-R uhrazeno
27.2.2020Sládek Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
5.3.2020Sláma Jakub Divesoft OPEN M2-O uhrazeno
11.6.2020Slavík Michal CrossFit HK RACE M2-R uhrazeno
9.11.2019Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M3-O uhrazeno
2.6.2020Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
1.6.2020smetanova lucie bonus gym OPEN Z2-O uhrazeno
29.2.2020Šmídová Kateřina RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Sofátor team↳ Sofka Petr
12.6.2020Smrček Martin SKPŠ Praha OPEN T-O uhrazeno
Tým: SKPS↳ Vašinová MonikaSKPŠ Praha
↳ Pospíšil OndřejSKPS
↳ Holubová PetraSKPS
15.6.2020Snopko David shybuj.cz, Vivo Barefoot Hradec Králové RACE M2-R uhrazeno
3.2.2020Sonda Martin #GLADIATORRACETEAM RACE T-R uhrazeno
Tým: SVVAT↳ Hráček MartinSVVAT
↳ Hrazdil MartinSVVAT
↳ Havlásek JanSVVAT
24.11.2019Sotona Petr Kolín OPEN M3-O uhrazeno
20.2.2020Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec RACE M3-R uhrazeno
15.6.2020Soukal Petr OPEN M3-O uhrazeno
15.3.2020Soukupová Monika OPEN Z2-O uhrazeno
30.11.2019Špecht Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
3.3.2020Šperglová Karolína OPEN T-O uhrazeno
Tým: women power↳ Tomková Zuzana
↳ Leksová Kamila
↳ Pěnčíková Michaela
14.1.2020Špiňar Miroslav OPEN M1-O uhrazeno
30.12.2019Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M1-O uhrazeno
29.12.2019Šplíchalová Alena OPEN Z1-O uhrazeno
10.6.2020Šrámek Martin OPEN JM-O uhrazeno
3.6.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Lanacovci↳ Šturmová Jana
30.5.2020Srbová Lenka Osmička OPEN T-O uhrazeno
Tým: Osmička↳ Cingrošová AliceOsmička
↳ Cingroš FilipOsmička
↳ Neužil JiříOsmička
5.6.2020Šreibrová Lenka STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z2-O uhrazeno
3.6.2020Srstková Kristýna Osmička OPEN T-O uhrazeno
Tým: SKPV↳ Hájková SandraOsmička
↳ Srstka VladimírOsmička
↳ Balát PetrOsmička
27.5.2020Staněk Ondřej OPEN M2-O uhrazeno
1.6.2020Stanič Michal #michalfitofficial OPEN M2-O uhrazeno
11.6.2020Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: QI↳ Šteflová Aneta#GLADIATORRACETEAM
7.6.2020Steinová Tereza SPčka OPEN Z2-O uhrazeno
2.6.2020Stejskalová Barbora Rehasport OCR team RACE Z2-R uhrazeno
9.6.2020Štěpánek Jaroslav OPEN M2-O uhrazeno
2.6.2020Štěpánek Josef OPEN M1-O uhrazeno
26.5.2020Štěpánková Veronika SRTG PRAHA OPEN Z3-O uhrazeno
4.1.2020Stöckl Lukáš Gladiator Louny RACE M1-R uhrazeno
14.6.2020Střílková Pavlína OPEN Z1-O uhrazeno
24.2.2020Štrof Michal FUBO team / duo iuris OPEN M2-O uhrazeno
14.6.2020Strolená Lenka Ural Fitness OPEN Z2-O uhrazeno
10.6.2020Štross Dušan STG Holíč OPEN M1-O uhrazeno
22.12.2019Suk Jan OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Sukovic↳ Suková Pavlína
7.6.2020Šúkala Ondřej Rebelové OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Rebelové↳ Mrázová LucieSTG HK
2.6.2020Šulc Martin RACE M2-R uhrazeno
14.6.2020Šumová Valentýna OPEN Z1-O uhrazeno
8.6.2020Surý Martin Brutal Kruháč Team OPEN M3-O uhrazeno
10.6.2020Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ-R uhrazeno
2.6.2020Švadlák Petr Svídnický Extrém Team OPEN M3-O uhrazeno
25.5.2020Švancara Jakub OPEN M2-O uhrazeno
16.11.2019Švarc Jakub OPEN M2-O uhrazeno
11.6.2020Švejda Pavel OPEN M3-O uhrazeno
13.6.2020Svitek Andrej Máme jiný problém... OPEN M2-O uhrazeno
14.6.2020Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
15.6.2020Svítilová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
29.2.2020Svoboda Jan OPEN M1-O uhrazeno
17.5.2020Svoboda Marek OPEN M2-O uhrazeno
31.5.2020Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE T-R uhrazeno
Tým: Ti Druzí CZ↳ Šípal JanTi Druzí CZ
↳ Merenus OldrichTi druzí
↳ Moravec MichaelTi druzí
29.2.2020Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z1-O uhrazeno
27.11.2019Svobodová Klára OPEN Z2-O uhrazeno
20.5.2020Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Gladizorraceteam↳ Svoboda Jakub#GLADIATORRACETEAM
27.5.2020Sýkora Jakub OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: JM Team↳ Dani MichaelaJM team
5.3.2020Tajč Petr Divesoft OPEN M1-O uhrazeno
8.6.2020Ticháčková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Luky a Pája↳ Kulhavý Lukáš#GLADIATORRACETEAM
25.5.2020Tichý Petr RACE M1-R uhrazeno
26.5.2020Tichý Pavel RACE M3-R uhrazeno
6.5.2020Tillová Lucie RACE Z3-R uhrazeno
26.1.2020Tkáč Jan RACE M2-R uhrazeno
9.6.2020Toman Miloš OPEN M2-O uhrazeno
20.12.2019Toman Jakub OPEN M2-O uhrazeno
8.6.2020Tomanová Kateřina PČR OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: 007↳ Skružný Vojtěch
20.12.2019Tomášek Michal OPEN M1-O uhrazeno
15.6.2020Tomeška Milan OPEN M2-O uhrazeno
25.5.2020Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
15.6.2020Trefil Karel SDH Malovice OPEN T-O uhrazeno
Tým: SDH Malovice↳ Vindušková RenataOPEN
↳ Marešová ŽanetaShipkoti
↳ Hofmeister Jan
10.6.2020Treštíková Michaela #GLADIATORRACETEAM RACE Z2-R uhrazeno
5.3.2020Trnka Tomáš Divesoft OPEN M1-O uhrazeno
24.5.2020Trojan Jiří OPEN M1-O uhrazeno
21.1.2020Turečková Simona #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
14.6.2020Tužil Jiří OPEN M2-O uhrazeno
11.6.2020Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
26.11.2019Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
5.11.2019Vaic Pavel OPEN M3-O uhrazeno
3.3.2020Vald Denis Sazka a.s. OPEN M2-O uhrazeno
7.6.2020Valínová Dagmar OPEN Z3-O uhrazeno
4.6.2020Vaníček Vladimír OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Vaňousovi↳ Vaníčková Jana
9.6.2020Vaňous Štěpán OCR HUNTERS RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE JM-R uhrazeno
3.6.2020Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN M2-O uhrazeno
18.11.2019Veselá Martina Total Vítal OPEN Z3-O uhrazeno
29.12.2019Viktorin Antonín #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
28.5.2020Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M1-R uhrazeno
15.5.2020Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
27.11.2019Víšek Tadeáš #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
10.6.2020Vítek Michael RACE JM-R uhrazeno
29.2.2020Vitula Miroslav OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Vitulovci↳ Vitulová AndreaVitulovci
1.6.2020Vlasáková Libuše RACE Z3-R uhrazeno
10.2.2020Vlk Aleš #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
15.6.2020Vocetková Miroslava OPEN Z1-O uhrazeno
25.2.2020Vogler Andreas OPEN F uhrazeno
3.3.2020Vokatá Gabriela Sazka a.s. OPEN F uhrazeno
11.6.2020Volák Adam RehaSport Team RACE M1-R uhrazeno
10.6.2020Voldřich Ondřej RACE M3-R uhrazeno
3.2.2020Volšická Barbora Atom kids Praha RACE Z1-R uhrazeno
31.5.2020Volšička Petr OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Vondráčková Jana Maxáci RACE Z2-R uhrazeno
11.6.2020Voříšek Daniel RACE M1-R uhrazeno
28.12.2019Vostál Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
14.6.2020Vrána Jakub FUBO Team RACE M2-R uhrazeno
13.6.2020Vránková Renata RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Cumarádi↳ Kurečka Štěpán
15.6.2020Vrba Ivo Rocktechnik tt RACE M3-R uhrazeno
12.11.2019Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
10.6.2020Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
10.6.2020Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE T-R uhrazeno
Tým: Atom↳ Wagnerova Neli
↳ Kirova Karina
↳ Filicky Boris
31.10.2019Weinzettl René Hector OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Hector↳ Holečková TerezaHector
10.6.2020Zázvorka Martin FRBUL OPEN M3-O uhrazeno
4.12.2019Ždila Pavol OPEN F uhrazeno
20.1.2020Ždilova Šarka OPEN F uhrazeno
22.5.2020Ždímal Michal Ždimiators RACE M2-R uhrazeno
11.12.2019Zdražil Jiří RACE M2-R uhrazeno
15.6.2020Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Jimmy gang↳ Zelenka Miroslav#GLADIATORRACETEAM
27.5.2020Zelinka Richard OPEN M1-O uhrazeno
4.6.2020Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE T-R uhrazeno
Tým: OCR Pardubáci↳ Richter Lukáš OCR Pardubáci
↳ Siegl JosefOcr Pardubaci
↳ Plíhal TomášOcr Pardubaci
2.3.2020Zeman Radek Sazka a.s. OPEN M3-O uhrazeno
12.6.2020Zeman Jaroslav JACKERMANN RACE M3-R uhrazeno
6.6.2020Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M3-R uhrazeno
12.6.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
5.6.2020Zima Jiří SPARTAN GYM RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Zmitko Jan Barbarian Extreme Team RACE M2-R uhrazeno
5.3.2020Zouna Ondřej Divesoft OPEN M2-O uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.