Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE HOLICE - pátek

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN30
RACERACE11
FUNFUN1
Kategorie
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)7
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)6
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
Z1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)5
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)4
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)3
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)2
JM-RJunioři (2003-2006)2
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)2
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)2
FFUN1
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)1
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)1
Celkem přihlášených42

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.12.2019Blažek Ondřej RACE JM-R uhrazeno
2.1.2020Blažková Justýna OPEN Z1-O uhrazeno
30.12.2019Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
18.2.2020Dvořáková Jana FUN F nezaplaceno
31.12.2019Eliášová Kateřina RACE Z1-R uhrazeno
13.1.2020Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z2-R uhrazeno
31.1.2020Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z2-O uhrazeno
30.12.2019Hrdlovičová Daniela OPEN Z1-O uhrazeno
10.2.2020Hromádko Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
27.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
3.1.2020Jeitner Berthold Metujíští tygři OPEN M3-O uhrazeno
25.1.2020Klikoš Jiří Vlčata OPEN M3-O uhrazeno
26.11.2019Klimeš Stanislav RACE M3-R uhrazeno
26.11.2019Klimeš Pavel RACE JM-R uhrazeno
31.1.2020Kouřil Václav SDH Kopidlno OPEN M2-O uhrazeno
29.11.2019Levý Štěpán PŘEKÁŽKÁČ OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: překážkáč↳ Chmelenská Petra PŘEKÁŽKÁČ
31.1.2020Malá Marie OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Šneci↳ Tkáč Jan
31.12.2019manolov Manol OPEN M1-O uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M1-O uhrazeno
15.11.2019Michalego Aleš OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: K.O.↳ Michalegová Eliška
18.1.2020Navrátilová Galina OPEN Z3-O uhrazeno
30.11.2019Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
26.2.2020Pekáčová Aneta I LOVE MUD OPEN Z1-O uhrazeno
1.2.2020Pekař Martin OPEN M1-O uhrazeno
27.11.2019Rapčan Ladislav OPEN M2-O uhrazeno
14.1.2020Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
25.1.2020Shejbalová Jana RUN magazine team OPEN Z1-O uhrazeno
9.11.2019Slavkovský Milan Dum spiro spero OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Špecht Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
29.1.2020Šteinerová Martina OPEN Z2-O uhrazeno
10.1.2020Švajcrová Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
27.11.2019Svobodová Klára OPEN Z2-O uhrazeno
26.2.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z1-R uhrazeno
24.2.2020Valíček Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
4.12.2019Vencl Petr Výzva 21 dní RACE M2-R uhrazeno
29.12.2019Viktorin Antonín #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
29.12.2019Vinopalová Václava SRTG Pardubice OPEN Z3-O uhrazeno
3.2.2020Volšická Barbora #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
31.12.2019Vyčítalová Romana RACE Z1-R uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.