Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE HOLICE V HRADCI - pátek

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN137
RACERACE54
FUNFUN3
Kategorie
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)29
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)22
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)19
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)19
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)16
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)14
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)13
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)12
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)10
JZ-OJuniorky (2003-2006)7
Z1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)7
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)5
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)4
M1-RMuži do 29 let (1991 a mladší)4
JM-OJunioři (2003-2006)3
JM-RJunioři (2003-2006)3
FFUN3
JZ-RJuniorky (2003-2006)2
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)2
Celkem přihlášených194

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
19.5.2020Abel Ondřej Lagunino OPEN M1-O uhrazeno
22.5.2020Audy Adam OPEN M1-O uhrazeno
2.6.2020Bažantová Iveta ju2hvt OPEN Z1-O uhrazeno
30.5.2020Belko Stanislav RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Fox↳ Honusová Eva
20.5.2020Benda Kryštof Lagunino OPEN M1-O uhrazeno
15.6.2020Beneš Petr JEDNICKY OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: JEDNICKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
13.6.2020Bílek Adam OPEN M2-O uhrazeno
29.12.2019Blažek Ondřej RACE JM-R uhrazeno
2.1.2020Blažková Justýna OPEN JZ-O uhrazeno
28.5.2020Blehová Michaela AK Hradec OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Zoidbergři↳ Peichl Jaroslav
28.2.2020Bohata Petr MJ! OPEN M2-O uhrazeno
3.6.2020Borová Anna Lagunino OPEN JZ-O uhrazeno
13.6.2020Bouška Jan OPEN M1-O uhrazeno
26.5.2020Čamrová Kateřina Decathlon team Tábor OPEN Z1-O uhrazeno
1.6.2020Čáp Martin OPEN M2-O uhrazeno
30.5.2020Černohorský Matyáš OPEN M1-O uhrazeno
2.6.2020Černohorský Dominik OPEN M1-O uhrazeno
4.6.2020Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
14.6.2020Červenková Martina RACE Z3-R nezaplaceno
14.6.2020Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
25.5.2020Čiamporová Vendula Fubo team OPEN Z1-O uhrazeno
24.5.2020Cöger Jiří RACE M1-R uhrazeno
27.2.2020Dlouhá Babeta OPEN Z1-O uhrazeno
14.6.2020Draksl Josef RACE M3-R nezaplaceno
9.6.2020Dvořák Otto OPEN M3-O uhrazeno
17.5.2020Dvořáková Jana FUN F uhrazeno
3.6.2020Dvořáková Jana OPEN Z3-O uhrazeno
31.12.2019Eliášová Kateřina RACE Z1-R uhrazeno
2.6.2020Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN Z1-O uhrazeno
15.6.2020Falta Michal OPEN M2-O nezaplaceno
8.6.2020Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
13.6.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE M2-R uhrazeno
8.6.2020Groger Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
13.6.2020Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ-O uhrazeno
2.6.2020Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
31.5.2020Hanáček Zbyněk OPEN M3-O uhrazeno
15.6.2020Hančin Vojtěch Crossfit Hradec Kralove OPEN M2-O uhrazeno
13.1.2020Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z2-R uhrazeno
5.6.2020Hensel Tina Here for beer OPEN Z2-O uhrazeno
14.6.2020Hermanová Eva OPEN Z2-O uhrazeno
14.6.2020Hermanová Barbora OPEN Z2-O uhrazeno
28.2.2020Hiersch Marek OPEN M3-O uhrazeno
31.1.2020Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z2-O uhrazeno
10.6.2020Holeček Vojtěch RACE M1-R uhrazeno
19.5.2020Honzů Jiri RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Team Ironman↳ Adámková Andrea
27.2.2020Horak Petr MJ! OPEN M3-O uhrazeno
31.5.2020Horečný Karel OPEN M3-O uhrazeno
6.6.2020Horochovska Anna OPEN JZ-O uhrazeno
6.6.2020Horochovská Martina OPEN Z3-O uhrazeno
30.12.2019Hrdlovičová Daniela OPEN Z1-O uhrazeno
2.6.2020Hrncirova Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
10.2.2020Hromádko Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
29.5.2020Hulínská Alžběta Lagunino OPEN JZ-O uhrazeno
29.2.2020Hušková Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
7.6.2020Janda Martin Magor gym Varnsdorf OPEN M3-O uhrazeno
13.6.2020Janků David OPEN M1-O uhrazeno
13.6.2020Janků Jakub OPEN M1-O uhrazeno
27.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
28.2.2020Janýrová Kateřina FUN F uhrazeno
29.5.2020Jelínek Petr OPEN M3-O uhrazeno
31.5.2020Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M3-O uhrazeno
24.5.2020Jonáš Petr OPEN M3-O uhrazeno
24.5.2020Jonáš Marek OPEN M1-O uhrazeno
31.5.2020Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z3-O uhrazeno
1.6.2020Joska Vladislav OPEN M2-O uhrazeno
15.6.2020Jůvová Daniela OPEN MIX-O nezaplaceno
Tým: Gulášové↳ Limberský Marian
18.5.2020kabele anna FUN F uhrazeno
2.6.2020Karal Vlastimil #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
23.5.2020Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
1.6.2020Kišš Roman OPEN M1-O uhrazeno
16.5.2020Klajbl Martin Lagunino OPEN M2-O uhrazeno
16.5.2020Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z2-O uhrazeno
4.6.2020Klaška Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
19.5.2020Klikoš Jiří A-team OPEN M2-O uhrazeno
25.1.2020Klikoš Jiří Vlčata OPEN M3-O uhrazeno
30.5.2020Kliková Renáta OPEN Z2-O uhrazeno
26.11.2019Klimeš Stanislav RACE M3-R uhrazeno
26.11.2019Klimeš Pavel RACE JM-R uhrazeno
8.6.2020Knihová Tereza RACE Z3-R uhrazeno
6.6.2020Kolář Petr RACE M2-R uhrazeno
6.6.2020Komarek Michael Team Celtic Warrior RACE M3-R uhrazeno
4.6.2020Kosta Michal OPEN M3-O uhrazeno
16.5.2020Kotlín Roman Lagunino OPEN M3-O uhrazeno
27.2.2020Koubková Kateřina OPEN Z1-O uhrazeno
31.1.2020Kouřil Václav SDH Kopidlno OPEN M2-O uhrazeno
14.6.2020Kramule Matyáš RACE JM-R uhrazeno
2.6.2020Krejčík Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Fufíci↳ Mňuková VeronikaOlympia Spartan Training Kutná Hora
11.6.2020Kubínová Pavla OPEN Z3-O uhrazeno
15.6.2020Kudláčková Renata svidnický extrém OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Kudlajdy team↳ Kudlacek Pavelsvidnický extrém
27.2.2020Kudrnáčová Kristýna I love mud OPEN Z1-O uhrazeno
31.5.2020Lepič Radek SK Chyňava OPEN M2-O uhrazeno
29.11.2019Levý Štěpán PŘEKÁŽKÁČ OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: překážkáč↳ Chmelenská Petra PŘEKÁŽKÁČ
15.6.2020Listopad Jan Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN M3-O uhrazeno
31.5.2020Lukášek Zdeněk OPEN M3-O uhrazeno
1.6.2020Makara Miroslav OPEN M2-O uhrazeno
31.1.2020Malá Marie OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Šneci↳ Tkáč Jan
31.5.2020Malý Josef STG Lhotka nad Labem OPEN M3-O uhrazeno
7.6.2020Marčík Vlastimil Magor gym Varnsdorf OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M1-O uhrazeno
15.11.2019Michalego Aleš OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: K.O.↳ Michalegová Eliška
16.5.2020Mikulecký Jiří RACE M1-R uhrazeno
31.5.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ-R uhrazeno
2.6.2020Miltner Milan STG Lhotka nad Labem OPEN M3-O uhrazeno
23.5.2020Mojžíš Vít Dynafit OPEN M2-O uhrazeno
31.5.2020mucha jiri komar tým OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
14.6.2020Němcová Petra RACE Z1-R uhrazeno
12.6.2020Nosková Michaela OPEN Z1-O uhrazeno
23.5.2020Novák Jiří Dynafit OPEN M3-O uhrazeno
14.6.2020Paducha Jakub Mountain Griffons OPEN M2-O uhrazeno
26.2.2020Pekáčová Aneta I LOVE MUD OPEN Z1-O uhrazeno
1.2.2020Pekař Martin OPEN M1-O uhrazeno
15.6.2020Pernet Josef RACE M2-R uhrazeno
27.5.2020Petráček David OPEN M3-O uhrazeno
27.5.2020Petráčková Sára OPEN JZ-O uhrazeno
15.6.2020Pizúr marek #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
13.5.2020Pláničková Lenka OPEN Z1-O uhrazeno
1.6.2020Plch Dušan #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
29.5.2020Pohořalá Martina #GLADIATORRACETEAM RACE Z3-R uhrazeno
29.5.2020Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
13.5.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
27.5.2020Prokop Petr OPEN M3-O uhrazeno
19.5.2020Prouzová Kristýna Lagunino OPEN Z1-O uhrazeno
15.6.2020Pucelik Marek RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Vorezprutineobsazeno
26.5.2020Pýchová Eliška OPEN Z1-O uhrazeno
2.6.2020Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
27.11.2019Rapčan Ladislav OPEN M2-O uhrazeno
14.1.2020Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
15.6.2020Ridl Jan Fubo Team RACE M3-R uhrazeno
24.5.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
15.6.2020Růžičková Isabella Grafton OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Martin & Isabella ↳ Pražák MartinGrafton
1.6.2020Rylková Kateřina OCRUNITED TEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: #OCRUNITED↳ Mikuš MichalSKI RUN Čakovice
14.6.2020Salehová Aneta OPEN JZ-O uhrazeno
14.6.2020Salehová Barbora OPEN Z3-O uhrazeno
9.11.2019Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M3-O uhrazeno
1.6.2020Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
1.6.2020Sonda Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Špecht Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
3.6.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Lanacovci↳ Šturmová Jana
10.6.2020Šrámek Martin OPEN JM-O uhrazeno
22.5.2020Staš Jan RACE M1-R uhrazeno
29.1.2020Šteinerová Martina OPEN Z2-O uhrazeno
2.6.2020Štěpánek Josef OPEN M1-O uhrazeno
29.2.2020Štěpánek Marek OPEN JM-O uhrazeno
2.6.2020Štěpánková Veronika SRTG PRAHA OPEN Z3-O uhrazeno
29.2.2020Štěpánková Petra OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: My↳ Štěpánek Martin
14.6.2020Střílková Pavlína OPEN Z1-O nezaplaceno
8.6.2020Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ-R uhrazeno
2.6.2020Švadlák Petr Svídnický Extrém Team OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Svídnický Extrém Team↳ Langerová PetraSvídnický extrém Team
10.1.2020Švajcrová Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
31.5.2020švec luboš RACE M3-R uhrazeno
12.6.2020Švík Dominik OPEN M1-O uhrazeno
17.5.2020Svoboda Marek OPEN M2-O uhrazeno
27.11.2019Svobodová Klára OPEN Z2-O uhrazeno
27.5.2020Sýkora Jakub OPEN M2-O uhrazeno
3.6.2020Tatýrková Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
6.5.2020Tillová Lucie RACE Z3-R uhrazeno
26.2.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z1-R uhrazeno
29.5.2020Toth Jan Lagunino OPEN JM-O uhrazeno
8.6.2020Treštíková Michaela #GLADIATORRACETEAM RACE Z2-R uhrazeno
2.6.2020Tužil Jiří OPEN M2-O uhrazeno
12.6.2020Vaclavkova Oli OPEN Z1-O uhrazeno
24.2.2020Valíček Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
4.12.2019Vencl Petr Výzva 21 dní RACE M2-R uhrazeno
29.12.2019Viktorin Antonín #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
29.12.2019Vinopalová Václava SRTG Pardubice OPEN Z3-O uhrazeno
2.6.2020Vitecek Jan OPEN M1-O uhrazeno
3.2.2020Volšická Barbora Atom kids Praha RACE Z1-R uhrazeno
14.6.2020Volšičková Karolína OPEN Z1-O uhrazeno
14.6.2020VONDRÁČKOVÁ Zuzana RACE Z3-R nezaplaceno
11.6.2020Vyčítal Petr RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Vyčítalová Romana RACE Z1-R uhrazeno
2.6.2020Zachová Vladimíra OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: BARZA↳ Barchánek Jan
22.5.2020Ždímal Michal Ždimiators RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Ždimiators & Hammer↳ Hervertová Klára
12.6.2020Zeman Jaroslav JACKERMANN RACE M3-R uhrazeno
12.6.2020Zemanová Karina RACE Z1-R uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.