Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE HRADEC KRÁLOVÉ - RUN

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN456
RACERACE287
FUNFUN13
Kategorie
M40-99Muži 40 a více let81
M30-39Muži 30 - 39 let75
M18-29Muži 18 - 29 let74
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)62
AM18-29Muži 18 - 29 let Akademici52
AZ18-29Ženy 18 - 29 let Akademici51
Z18-29Ženy 18 - 29 let51
Z30-39Ženy 30 - 39 let42
M30-39Muži 30 - 39 let40
M18-29Muži 18 - 29 let38
M40-99Muži 40 a více let35
TTým (čtyřčlenný)31
Z40-99Ženy 40 a více let24
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)13
FUNFUN13
TTým (čtyřčlenný)13
JM13-17Junioři 13 - 17 let12
Z18-29Ženy 18 - 29 let10
Z40-99Ženy 40 a více let9
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
JM13-17Junioři 13 - 17 let8
Z30-39Ženy 30 - 39 let6
Celkem přihlášených756

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
24.2.2020Abel Ondřej Lagunino OPEN M18-29 uhrazeno
28.8.2020Aberle Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-99 uhrazeno
11.11.2020Aneštíková Katarína Univerzita Karlova, Lékařská fakulta v Plzni RACE AZ18-29 uhrazeno
1.12.2020Antoš Jan RACE M30-39 uhrazeno
1.12.2020Antoš Karel RACE M18-29 uhrazeno
26.11.2019Antoš Radek Grady Run OPEN M40-99 uhrazeno
16.2.2020Audy Adam OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2020Babenko Ihor #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
24.2.2020Bach Lukas RACE M40-99 uhrazeno
10.2.2020Bahulíková Pavla OPEN Z30-39 uhrazeno
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
4.2.2020Bartl Jiří Saharásek RACE M30-39 uhrazeno
15.12.2019Bartoň Radek OPEN M18-29 uhrazeno
23.2.2020Bartoníček Hynek OPEN M18-29 uhrazeno
4.3.2020Bártová Tereza RACE AZ18-29 uhrazeno
20.10.2019Barvič Michal STG Pardubice OPEN M30-39 uhrazeno
5.3.2020Baše Vladimír RACE M18-29 uhrazeno
27.2.2020Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z40-99 uhrazeno
26.2.2020Batíková Dominika OPEN Z18-29 uhrazeno
4.8.2020Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
1.2.2020Bečvářová Anna OPEN MIX uhrazeno
Tým: ATneobsazeno
29.10.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2020Bednarský Vojtěch VUT Brno RACE AM18-29 uhrazeno
16.2.2020Behul Branislav Hammer OCR Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hammer OCR Team↳ Kršmaru BarboraHammer OCR Team
5.10.2020Beneš Petr JEDNIČKY OPEN M40-99 uhrazeno
31.12.2019Beneš Ladislav ABUS Přelouč OPEN M30-39 uhrazeno
12.9.2020Benešová Vendula Josefína LionsTeamOCR RACE AZ18-29 uhrazeno
28.2.2020Bensch Michal Division Schlesien OPEN M40-99 uhrazeno
6.3.2020Beran Vladimir ASICentrum OPEN M30-39 uhrazeno
22.11.2019Beránek Daniel Team Jupí OPEN MIX uhrazeno
Tým: Team Jupí↳ Měšťanová LenkaTeam Jupí
3.8.2020Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-99 uhrazeno
27.2.2020Bergl Petr 2haSance OPEN M40-99 uhrazeno
27.2.2020Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
29.2.2020Bezděk Miroslav OPEN M40-99 uhrazeno
1.12.2020Bišická Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
28.2.2020Blažek Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
26.2.2020Bohata Petr MJ! OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Bonaventura Denisa #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-99 uhrazeno
29.11.2020Bouchner Pavel #Gladiatorraceteam FUN FUN nezaplaceno
26.2.2020Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-99 uhrazeno
21.2.2020Bouzek Vít OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2019Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
29.9.2020Brixí Martin RACE M40-99 uhrazeno
14.9.2020Brodacký Michal OPEN M18-29 uhrazeno
4.3.2020Brožová Tereza Beer Brothers RACE AZ18-29 uhrazeno
31.12.2019Bryška Martin 4k UO OPEN T uhrazeno
Tým: 4k UO↳ Doleček Ondřej4k UO
↳ Mach Matěj 4k UO
↳ Vavřín Kryštof4k UO
30.11.2019Buben Václav RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2019Burčková Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
6.3.2020Bureš Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Cach Oldřich OPEN M40-99 uhrazeno
11.11.2020Čadková Nicole Lékařská fakulta v Plzni, Univerzita Karlova RACE AZ18-29 uhrazeno
16.2.2020Čáp Martin OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
3.3.2020Čerbák Adam RACE AM18-29 uhrazeno
28.11.2019Čermák Milan Step by step OPEN M40-99 uhrazeno
23.2.2020Čermáková Berenika RACE AZ18-29 uhrazeno
9.9.2020Černá Michaela SKI RUN Čakovice RACE Z40-99 uhrazeno
18.11.2019Čeřovský Jaroslav RACE M18-29 uhrazeno
14.9.2020Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
26.2.2020Červená Lucie Technická univerzita v Liberci RACE AZ18-29 uhrazeno
30.11.2020Červenková Martina OPEN Z40-99 uhrazeno
30.11.2020Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
8.2.2020Chlupáč Jan Univerzita Hradec Králové RACE AM18-29 uhrazeno
25.2.2020Chocholouš Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
26.2.2020Chocholoušová Klára Univerzita Hradec Králové RACE AZ18-29 uhrazeno
23.2.2020Chocholová Kateřina Olympia Spartan Training KH OPEN Z40-99 uhrazeno
7.3.2020Chromý Roman RACE M30-39 uhrazeno
9.3.2020Chuchlová Denisa OPEN Z18-29 uhrazeno
21.9.2020Chvojka Jiří RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2020Čiamporová Vendula Fubo team OPEN Z18-29 uhrazeno
2.12.2020Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
27.7.2020Čislinská Tereza Fakulta tělesné kultury - Univerzita Palackého Olomouc RACE AZ18-29 uhrazeno
30.11.2020Čížek Jan VŠCHT Praha RACE AM18-29 uhrazeno
2.3.2020Čížková Lucie OCR Hunters OPEN Z18-29 uhrazeno
27.2.2020Cöger Jiří RACE M18-29 uhrazeno
29.2.2020Coufalová Jana Hammer OCR Team RACE AZ18-29 uhrazeno
21.2.2020Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.1.2020Dalecká Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
25.2.2020Daněk Milan RACE M40-99 uhrazeno
3.3.2020Daněk Luboš Barbarian Extreme Team RACE M18-29 uhrazeno
28.2.2020Dlask Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-99 uhrazeno
11.10.2020DLESK Lukáš OPEN M40-99 uhrazeno
31.12.2019Dobeš Tibor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
1.12.2020Dobešová Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
1.12.2020Dolana Martin FUN FUN uhrazeno
1.12.2020Doleček Milan SRTG Rychnov nad Kněžnou OPEN M40-99 uhrazeno
8.2.2020Doležal Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
3.9.2020Doležal Lukáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: BMW ↳ Ribarova Jana
1.12.2020Doskočil Vilém RACE M18-29 uhrazeno
26.2.2020Doubková Kateřina RACE JZ13-17 uhrazeno
31.8.2020Dragúň Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Draksl Josef OPEN M40-99 uhrazeno
2.1.2020Drbohlavová Šárka OPEN Z18-29 uhrazeno
14.2.2020Drtil Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2020Duchoň Lukáš RUN magazine Team RACE M30-39 uhrazeno
17.8.2020Dufek Karel RKT Prague OPEN M40-99 uhrazeno
30.9.2020Dvořák Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
1.12.2020Dvořák Josef OPEN M30-39 uhrazeno
1.12.2020Dyrc Petr RACE M18-29 uhrazeno
25.2.2020Eitler Gustav Nemám zadni klub OPEN M40-99 uhrazeno
29.11.2020Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN MIX uhrazeno
Tým: NASAjeto↳ Vrhel Václav
21.2.2020Falta Jiří Technická Univerzita Liberec RACE AM18-29 uhrazeno
26.2.2020Faltys Lukáš UK FTVS RACE AM18-29 uhrazeno
5.3.2020Farsky Ludek ASICentrum OPEN M30-39 uhrazeno
26.2.2020Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
1.12.2020Fejt Matyáš OPEN JM13-17 uhrazeno
29.11.2020Fékésházy Michal FUN FUN uhrazeno
8.2.2020Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
10.2.2020Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
13.2.2020Fišerová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
2.3.2020Flégl Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
3.2.2020Flos Jan RACE M40-99 uhrazeno
3.2.2020Flosová Nela STG Trutnov RACE JZ13-17 uhrazeno
28.2.2020Forbelský Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
5.3.2020Fragnerová Marie RACE AZ18-29 uhrazeno
5.3.2020Fröml Jiří RACE AM18-29 uhrazeno
1.12.2020Fryc Leopold RACE M18-29 uhrazeno
3.3.2020Gabriel Marek OPEN M18-29 uhrazeno
13.9.2020Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-99 uhrazeno
23.2.2020Gazdík Jan RACE M18-29 uhrazeno
3.11.2019Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
1.12.2020Golikov Anton OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Grac Adam RACE M18-29 uhrazeno
19.2.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE M30-39 uhrazeno
17.12.2019Habor Roman RACE JM13-17 uhrazeno
18.2.2020Hájek Tomáš OPEN M40-99 uhrazeno
21.6.2020Hajpišl Marek FUN FUN uhrazeno
18.2.2020Hajzler Aleš OPEN T uhrazeno
Tým: skrytý potenciál↳ Hajzler Štěpán
↳ Erben Vlastimil
↳ Keprtová Markéta
28.2.2020Hajzler Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: HajzlerFamily↳ Hajzlerová Zuzana
4.3.2020Halaj Miroslav RACE AM18-29 uhrazeno
9.2.2020Halířová Kristýna SRTG HK OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2019Hanáček Zbyněk OPEN M40-99 uhrazeno
31.1.2020Handl Michal RACE M18-29 uhrazeno
26.1.2020Hánělová Žaneta SRTG Žďár nad Sázavou RACE Z30-39 uhrazeno
25.2.2020Hanke Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
29.1.2020Hanousková Lenka #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
21.2.2020Hanzelková Veronika Mendelova Univerzita v Brně RACE AZ18-29 uhrazeno
28.1.2020Hanzlíková Anna OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2020Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
21.2.2020Hartig Jan Technická univerzita v Liberci / STG Liberec RACE AM18-29 uhrazeno
29.2.2020Hartmanová Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
7.3.2020Hassmannová Nela RACE AZ18-29 uhrazeno
29.2.2020Havelka Petr OPEN M40-99 uhrazeno
28.2.2020Havlíček Damián Barbarian Extreme Teamu RACE AM18-29 uhrazeno
23.10.2019Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
3.12.2019Hebrová Sára OPEN MIX uhrazeno
Tým: To jsme dvojka↳ Hájek Vojtěch
1.12.2020Heinrichová Jana Univerzita Karlova RACE AZ18-29 uhrazeno
1.8.2020Heinzová Zuzana Mendelova univerzita v Brně RACE AZ18-29 uhrazeno
26.2.2020Hejduk Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
29.12.2019Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
10.8.2020Hermanová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
8.1.2020Hiersch Marek OPEN M40-99 uhrazeno
6.2.2020Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2020Hlaváč Jan OPEN M18-29 uhrazeno
6.9.2020Hlavatá Anežka OPEN Z18-29 uhrazeno
10.2.2020Hlavizna Pavel OPEN M40-99 uhrazeno
23.2.2020Hlavsa Aleš OPEN M30-39 uhrazeno
19.9.2020Hloušek Eduard OPEN M30-39 uhrazeno
1.3.2020Hloušek Jiří RACE AM18-29 uhrazeno
30.11.2020Hnát Josef Bestie OCR run team RACE M30-39 uhrazeno
2.3.2020Hniličková Veronika RACE AZ18-29 uhrazeno
25.2.2020Hobl Karel OPEN M30-39 uhrazeno
27.2.2020Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-99 uhrazeno
26.9.2020Hoffman Marcel OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
29.2.2020Hoffmannová Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
10.2.2020Holeček Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
10.12.2019Holeksova Renata OPEN Z40-99 uhrazeno
26.11.2020Holínka Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
21.2.2020Holomoucký Adam UNIVERZITA KARLOVA - Fakulta humanitních studií RACE AM18-29 uhrazeno
16.3.2020Holub Petr RACE M30-39 uhrazeno
3.8.2020Holub Vladimir AC Dobruška OPEN M40-99 uhrazeno
25.2.2020Holub Zdeněk Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
1.3.2020Horáček Jiří Jirka@Jirka RACE M40-99 uhrazeno
1.3.2020Horáčková Marcela RACE Z40-99 uhrazeno
27.2.2020Horak Petr MJ! OPEN M40-99 uhrazeno
27.2.2020Horák Lukáš OPEN MIX uhrazeno
2.3.2020Horálek Ladislav Technická univerzita v Liberci RACE AM18-29 uhrazeno
30.11.2020Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice RACE JM13-17 uhrazeno
21.2.2020Hošek Jan OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Hospodka Vojta SDH Letňany RACE JM13-17 uhrazeno
30.11.2020Hospodková Hana NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
30.11.2020Hospodková Anna SDH Letňany FUN FUN uhrazeno
2.12.2020Hovorka Vojtěch STG Rychnov nad Kněžnou OPEN M18-29 uhrazeno
3.11.2019Hrbek Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
4.3.2020Hribik Michal RACE M30-39 uhrazeno
17.8.2020Hrncirova Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
19.1.2020hruška jaromír RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2020Hubený Jan Extra Brno OPEN M40-99 uhrazeno
6.9.2020Hubka Vít OPEN M18-29 uhrazeno
29.2.2020Hůla Radek OPEN M30-39 uhrazeno
2.12.2020Hupák Martin RACE AM18-29 uhrazeno
4.3.2020Hušák Jiří Pankrác OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Huslík Jaroslav OPEN M40-99 uhrazeno
6.2.2020Hýblová Kateřina OPEN Z40-99 uhrazeno
31.12.2019Hyhlík František OPEN M18-29 uhrazeno
1.3.2020Hylova Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
27.10.2019Hynek Tomáš Step by step OPEN M18-29 uhrazeno
29.2.2020Ilavský Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
27.2.2020Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
29.2.2020Janáček Adam OPEN M30-39 uhrazeno
1.12.2020Janata Jan OPEN M18-29 nezaplaceno
25.2.2020Janda Martin Magor gym Varnsdorf OPEN M40-99 uhrazeno
16.9.2020Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-99 uhrazeno
16.9.2020Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-99 uhrazeno
29.11.2020Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
25.11.2020Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
28.2.2020Jedlička Radek OPEN M18-29 uhrazeno
26.2.2020Jelínek Jan OPEN M18-29 uhrazeno
13.11.2020Jeřábková Pavlína OPEN Z18-29 uhrazeno
1.12.2020Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
27.2.2020Jirčák Ondřej ČVUT FEL RACE AM18-29 uhrazeno
29.2.2020Jirčáková Anna RACE AZ18-29 uhrazeno
1.3.2020Jiříček Pavel Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně RACE AM18-29 uhrazeno
22.2.2020Jirková Sára Technická univerzita Liberec RACE AZ18-29 uhrazeno
26.2.2020Jirman Slavomír BokemAllNightOrlickéhory OPEN M18-29 uhrazeno
1.12.2020Jiroudek Lukáš OPEN M40-99 uhrazeno
30.11.2020Jirousková Pavla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2020Jonáš Marek OPEN M18-29 uhrazeno
1.12.2020Jonáš Petr OPEN M40-99 uhrazeno
23.2.2020Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M40-99 uhrazeno
23.2.2020Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z40-99 uhrazeno
22.2.2020Jurek Martin OPEN M18-29 uhrazeno
7.4.2020Kadeřábková Iva OPEN Z30-39 uhrazeno
23.12.2019Kafka Josef Kafaci OPEN M30-39 uhrazeno
19.11.2019Kafka Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kafáči↳ Kafkova LucieSRTG Praha
31.12.2019Kalašová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
23.2.2020Kamlerová Judita UK Praha, 2.lf RACE AZ18-29 uhrazeno
2.12.2020Kanta Petr Západočeská univerzita v Plzni RACE AM18-29 uhrazeno
30.11.2020Karásek Tomáš BC REBEL OPEN M40-99 uhrazeno
14.9.2020Karásková Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
4.3.2020Karásková Vendula RACE AZ18-29 uhrazeno
31.10.2019Karlová Martina RACE Z18-29 uhrazeno
29.11.2020Kasalová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: už zase?↳ Janalík Marek
7.2.2020Kašpar Antonín OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2020Kavka Lukáš Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava RACE AM18-29 uhrazeno
21.2.2020Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-99 uhrazeno
25.2.2020Kejzlar Aleš OPEN M18-29 uhrazeno
5.3.2020Khestlová Nikol RACE AZ18-29 uhrazeno
12.1.2020Kinská Kateřina Vysoká škola ekonomická v Praze RACE AZ18-29 uhrazeno
24.1.2020Kinský Václav LionsTeamOCR RACE AM18-29 uhrazeno
28.2.2020Kislinger Josef OPEN M30-39 uhrazeno
2.12.2020Kišš Roman OPEN M18-29 uhrazeno
17.2.2020Klaban Vladimír Krysa RACE M30-39 uhrazeno
7.3.2020Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-99 uhrazeno
24.2.2020Klajbl Martin Lagunino OPEN M30-39 uhrazeno
24.2.2020Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z30-39 uhrazeno
7.3.2020Klas Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
4.3.2020Klaška Martin Fénix Plzeň RACE M30-39 uhrazeno
31.12.2019Klein Jiří RACE M40-99 uhrazeno
10.2.2020Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
30.11.2020Kleinova Julie OPEN JZ13-17 uhrazeno
30.11.2020Kleinová Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
24.11.2019Klikoš Jiří Vlčata OPEN M40-99 uhrazeno
24.11.2019Klikoš Jiří A-team OPEN M30-39 uhrazeno
1.11.2020Klír Ondřej Funkční Trénink Milovice OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2020Klobáska Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
1.3.2020Klos Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: rove↳ Kovaliuk Oleksandra
28.7.2020Kmochová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
25.12.2019Kočí Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2020Kocourková Iveta OPEN Z18-29 uhrazeno
7.3.2020Kocumová Zuzana Czech inov-8 team RACE Z40-99 uhrazeno
15.9.2020Kodydek Tomáš STG Rychnov nad Kněžnou RACE T uhrazeno
Tým: STG Rychnov nad Kněžnou neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
27.2.2020Kokšálová Michaela SRTG Most OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vybíhali jsme jako pár↳ Málek Ondřej
8.2.2020Koldová Denisa OPEN Z18-29 uhrazeno
6.3.2020Kollerová Eliška Ready2win RACE AZ18-29 uhrazeno
25.2.2020Kolmanová Jana Univerzita Hradec Králové RACE AZ18-29 uhrazeno
26.1.2020Konrádová Jitka OPEN Z40-99 uhrazeno
5.10.2020Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
22.9.2020Kopecká Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
27.2.2020Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
1.3.2020Korejza Milan SRTG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
1.12.2020Koričanský Ivan RACE JM13-17 uhrazeno
1.12.2020Koričanský Lukáš RACE JM13-17 uhrazeno
24.2.2020Kosta Michal OPEN M40-99 uhrazeno
29.2.2020Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-99 uhrazeno
24.2.2020Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-99 uhrazeno
30.11.2020Kotrbáčková Věra NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
16.10.2019Kouba Pavel RACE M30-39 uhrazeno
20.11.2019Koubová Patricie OPEN Z18-29 uhrazeno
4.3.2020Kovaříková Gabriela Univerzita Karlova RACE AZ18-29 uhrazeno
8.3.2020Kovaříková Martina STG Lišov RACE AZ18-29 uhrazeno
2.3.2020Koza Miloš OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z40-99 uhrazeno
29.2.2020Kozel Josef RACE M18-29 uhrazeno
1.12.2020Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE AZ18-29 uhrazeno
30.11.2020Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
31.12.2019Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
2.12.2020Krakovič Vojtěch Ubožáci RACE AM18-29 uhrazeno
2.12.2020Kral Josef OPEN M30-39 uhrazeno
23.2.2020Králík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Plzeňácineobsazeno
26.2.2020Krátká Šárka OPEN Z18-29 uhrazeno
9.3.2020Krčmář Martin OPEN M30-39 uhrazeno
5.3.2020Krejzlová Markéta RACE AZ18-29 uhrazeno
21.6.2020Křídlo Martin FUN FUN uhrazeno
21.2.2020Křivský Vladimír Technická univerzita Liberec RACE AM18-29 uhrazeno
5.3.2020Křížová Monika Extreme Obstacle Runners RACE AZ18-29 uhrazeno
25.2.2020Krňávek Daniel RACE M40-99 uhrazeno
1.12.2020Kropáček Jan OPEN JM13-17 uhrazeno
27.1.2020Krouská Karolína OPEN Z18-29 uhrazeno
29.3.2020Krška Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
3.2.2020Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
2.3.2020Krupka Dominik RACE AM18-29 uhrazeno
4.1.2020Kubalová Šárka Lagunino OPEN Z40-99 uhrazeno
29.2.2020Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M40-99 uhrazeno
29.2.2020Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE JZ13-17 uhrazeno
3.3.2020Kubeček Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2019Kubín Tomáš OPEN T uhrazeno
Tým: Tardi↳ Fafejtová Kateřina
↳ Konszká Barbora
↳ Weissová RomanaTardi
3.3.2020Kučeřík Dušan Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava RACE AM18-29 uhrazeno
24.10.2019Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
28.2.2020Kučerová Markéta Univerzita Hradec Králové RACE AZ18-29 uhrazeno
24.6.2020Kuchař Michal RACE AM18-29 uhrazeno
31.10.2019Kukula Michal Skorolezci RACE M18-29 uhrazeno
1.3.2020Kulhavá Romana Jirka@Jirka RACE Z40-99 uhrazeno
1.3.2020Kulhavý Jiří Jirka@Jirka RACE M40-99 uhrazeno
26.11.2020Kulíková Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
12.12.2019Kuncová Kristýna RACE MIX uhrazeno
Tým: Kuncovi ↳ Kunc Vojtěch
29.2.2020Kundrum Jan OPEN M18-29 uhrazeno
22.9.2020Kuntoš Miroslav OPEN M40-99 uhrazeno
13.1.2020Kuropatnická Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
19.1.2020Kvapil Petr OPEN M40-99 uhrazeno
28.2.2020Kyjovský Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
8.3.2020Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
4.1.2020Kysilka Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
23.2.2020Kysilko Tomáš FUN FUN uhrazeno
17.2.2020Kytýr Pavel SRTG Teplice OPEN M40-99 uhrazeno
30.11.2020Langerová Petra Svídnický extrém Team OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2020Langhammerová Lenka RACE AZ18-29 uhrazeno
31.12.2019Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2019Laštovička Martin OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2019Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
9.3.2020Ledvinková Kateřina Gladiatorracteam OPEN Z18-29 uhrazeno
17.12.2019Lenfeld Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: TIM TÝMneobsazeno
29.10.2019Lenfeld Miloslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: HurdFeldovi↳ Hurdálková Gabriela
31.12.2019Lettl Libor Svídnický extrém RACE M18-29 uhrazeno
23.2.2020LEVOVÁ Eliška Univezita Jana Evangelisty Purkyně RACE AZ18-29 uhrazeno
9.3.2020Lhotka Vladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE T uhrazeno
Tým: Olympia spartan training Kutná Hora↳ Tremmel JakubOlympia Spartan Training KH
↳ Macháček TomášOlympia Spartan Training Kutná Hora
↳ MARTINEK PAVELOlympia Spartan Training KH
20.12.2019Liberda Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: ComaDrejales↳ Šindelářová Zuzana
1.12.2020Lindáková Nikol RACE AZ18-29 uhrazeno
4.3.2020Lír Vojtěch RACE AM18-29 uhrazeno
13.3.2020Liška Lukáš Univerzita Karlova RACE AM18-29 uhrazeno
11.2.2020Lněnička Jan Rozběháme Hradec Králové RACE AM18-29 uhrazeno
29.11.2020Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2020Lokajíčková Klára RehaSport RACE AZ18-29 uhrazeno
1.3.2020Lomnická Tereza Challenger RACE AZ18-29 uhrazeno
1.12.2020Louda Jan Loudové RACE M40-99 uhrazeno
4.3.2020Lucovič Michal 4FIS RACE AM18-29 uhrazeno
30.11.2020Lukášek Zdeněk OPEN M40-99 uhrazeno
21.2.2020Luňáčková Radka OPEN T uhrazeno
Tým: Shrekovci↳ Pošvová IvetaSRTG Pipi a spol.
↳ Luňáček Tomáš
↳ Hanzl Pavel
31.10.2020Lyashko Kirill RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2020Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
31.8.2020Macháček Vítězslav RACE M30-39 uhrazeno
26.2.2020Macháčková Lenka Technická Univerzita v Liberci RACE AZ18-29 uhrazeno
28.2.2020Machová Jolana OPEN JZ13-17 uhrazeno
31.8.2020Mader Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
1.11.2020Makara Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2019Malá Marie RACE Z30-39 uhrazeno
10.11.2019Málek Tomáš RACE JM13-17 uhrazeno
1.12.2020Maliha Roman STG Pardubice RACE AM18-29 uhrazeno
26.8.2020Malínská Kamila Born To Move OPEN Z18-29 uhrazeno
19.2.2020Malinsky Zdenek OPEN M40-99 uhrazeno
29.2.2020Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M18-29 uhrazeno
1.3.2020Malkova Pavlina RACE MIX uhrazeno
Tým: Lemry líný↳ Toman Daniel
16.1.2020Maloch Aleš PEPINA TEAM RUDNÍK OPEN M40-99 uhrazeno
18.2.2020Malý Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
29.11.2019Manolevski Michael PČR RACE M40-99 uhrazeno
1.3.2020Marčík Vlastimil Magor gym Varnsdorf OPEN M40-99 uhrazeno
7.2.2020Marek Martin Herbalife Nutrition OPEN M40-99 uhrazeno
26.1.2020Marek Vlastimil OPEN M40-99 uhrazeno
26.1.2020Marková Hana OPEN MIX uhrazeno
Tým: WARRIORS↳ Severa TomášWARRIORS
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M18-29 uhrazeno
8.3.2020Martincová Anna OPEN JZ13-17 uhrazeno
29.8.2020Martinec Tomáš RACE AM18-29 uhrazeno
7.12.2019Martinec Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
2.12.2020Martinez Daniel RACE M30-39 uhrazeno
21.2.2020Martinkova JAROSLAVA OPEN Z40-99 uhrazeno
27.12.2019Matějíček Jan OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2019Michálek David Elite Squad RACE M40-99 uhrazeno
13.11.2020Michálek Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
25.2.2020Mikulecký Jiří RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2020Mikulková Petra FUBO Team RACE Z30-39 nezaplaceno
21.2.2020Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M40-99 uhrazeno
15.9.2020Mikyska Václav RACE M40-99 uhrazeno
30.11.2020Miltner Milan STG Lhotka nad Labem OPEN M40-99 uhrazeno
2.3.2020Mišák Adam RACE JM13-17 uhrazeno
30.11.2020Mišák Vojtěch MV mont OPEN MIX uhrazeno
Tým: MV mont↳ Hnátková Petra
19.2.2020Mizerová Irena OPEN Z40-99 uhrazeno
3.10.2020Mlejnek Tomas SRTG HK OPEN M30-39 uhrazeno
15.2.2020Mňuková Kristýna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
12.12.2019Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
6.3.2020Moudr Adam RACE M30-39 uhrazeno
1.12.2020Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
28.11.2019Mrázek Bárt RACE M18-29 uhrazeno
17.10.2020Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE Z30-39 uhrazeno
23.2.2020mucha jiri komar tým OPEN M40-99 uhrazeno
28.2.2020Müller Marek Shybuj.cz RACE M30-39 uhrazeno
18.2.2020Musil Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
24.10.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
29.2.2020Nárožná Andrea RehaSport Team RACE AZ18-29 uhrazeno
20.2.2020Navrátilová Galina RACE Z40-99 uhrazeno
29.10.2019Nečas Vladimír OPEN M40-99 uhrazeno
31.1.2020NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
28.2.2020Němcová Šárka SPK Zaloňov OPEN JZ13-17 uhrazeno
10.3.2020Němeček Tomáš SPARTAN GYM PRAHA RACE M30-39 uhrazeno
21.2.2020Novák Daniel Jihočeská Univerzita RACE AM18-29 uhrazeno
26.2.2020Novák Miroslav OPEN M18-29 uhrazeno
7.3.2020Novák Vít RACE JM13-17 uhrazeno
28.2.2020Novák Radek OPEN M18-29 uhrazeno
10.3.2020Nováková Tereza RACE AZ18-29 uhrazeno
29.11.2020Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
29.11.2020Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
5.9.2020Nováková Anežka OPEN JZ13-17 uhrazeno
27.2.2020Novotná Anna #GLADIATORRACETEAM RACE AZ18-29 uhrazeno
13.9.2020Novotná Lucie Tři sestry OPEN Z18-29 uhrazeno
13.2.2020Novotný Petr Shybuj.cz, Vivo Barefoot HK OPEN M30-39 uhrazeno
1.12.2020Nový Jan SK Svárov RACE M30-39 uhrazeno
6.3.2020Nutil Michal FUBO Team RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2020Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 nezaplaceno
27.2.2020Ondřichová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
3.3.2020Ondruš Marek OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2019Ouředník Vít OPEN M18-29 uhrazeno
29.10.2019Pacola David SRTG Mladá Boleslav OPEN M40-99 uhrazeno
22.2.2020Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-99 uhrazeno
6.3.2020Palla Lubomír #stghavirov OPEN M30-39 uhrazeno
6.3.2020Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2019Panak Bretislav OPEN M30-39 uhrazeno
26.2.2020Pardamcová Lenka Technická univerzita v Liberci RACE AZ18-29 uhrazeno
24.9.2020Pařízek Pavel Workout Lomnice RACE M18-29 uhrazeno
28.11.2020Paukert Tomáš SokolLib OPEN M18-29 uhrazeno
25.1.2020Paulis Daniel Strejda Motorsport team OPEN T uhrazeno
Tým: Strejda Motorsport team ↳ Kala Radomír
↳ Bohačík Miroslav
↳ Blažek Tomáš
9.3.2020Pavelka Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
1.12.2020Pavlíček Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
1.12.2020Pavlík David OPEN M30-39 uhrazeno
29.2.2020Pavlíková Olga FUBO Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: FUBO Team↳ Paleník MiroslavFUBO Team
1.12.2020Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko OPEN M18-29 uhrazeno
1.12.2020Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko OPEN Z18-29 nezaplaceno
19.3.2020Pelcová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
1.12.2020Pelikánová Gabča RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2020Penčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM RACE AZ18-29 uhrazeno
7.2.2020Pepř Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-99 uhrazeno
25.2.2020Pešková Alena OPEN Z40-99 uhrazeno
30.11.2020Peterková Lucie RACE Z18-29 uhrazeno
25.11.2020petira lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Koblížci↳ Veverková Lucie#GLADIATORRACETEAM
21.2.2020Petiška Ondřej Technická univerzita v Liberci RACE AM18-29 uhrazeno
25.2.2020Petr Lukáš RACE AM18-29 uhrazeno
26.2.2020Petráček David OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ty z lesa↳ Petráčková Sára
20.8.2020Petřík Petr OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Petrová Lucie - RACE AZ18-29 uhrazeno
29.2.2020Petržílková Michaela RACE AZ18-29 uhrazeno
23.2.2020Picek Ladislav Skorogladiátoři OPEN M40-99 uhrazeno
29.1.2020Pihýková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
21.2.2020Pilař Ondřej Technická univerzita v Liberci RACE AM18-29 uhrazeno
31.8.2020Pilný Martin OPEN M30-39 uhrazeno
3.11.2020Pláničková Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
2.12.2020Plíšek Bohumil RACE AM18-29 uhrazeno
1.12.2020Plívová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
26.2.2020Podrazil Jiří magor gym Varnsdorf OPEN M30-39 uhrazeno
9.3.2020Pohanková Lucie SDH Písková Lhota RACE AZ18-29 uhrazeno
21.2.2020Pohořalá Martina #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-99 uhrazeno
29.11.2020Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
29.11.2020Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-99 uhrazeno
1.12.2020Pohořalý Jakub judo Chlumec n/C RACE M18-29 uhrazeno
5.10.2020Poláček Jakub Policejní akademie České republiky v Praze RACE AM18-29 uhrazeno
13.12.2019Poláček Jiří WORKOUT POČÁTKY OPEN M40-99 uhrazeno
28.2.2020Poláčková Pavlína Mendelova univerzita v Brně RACE AZ18-29 uhrazeno
1.12.2020Pospíšil Patrik STG Holíč OPEN M18-29 uhrazeno
24.2.2020Pospisil Jan OPEN M40-99 uhrazeno
24.2.2020Pospíšilová Andrea OPEN Z30-39 uhrazeno
28.2.2020Pospíšilová Marta FUBO team OPEN Z30-39 uhrazeno
28.2.2020Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
2.2.2020Předotová Eva RACE AZ18-29 uhrazeno
30.11.2020Příhodová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Nějak to dopadne :)↳ Ryba Michal#GLADIATORRACETEAM
↳ Helcl Vojtěch Atom Kids Praha
neobsazeno
13.2.2020Přívratská Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
5.1.2020Procházka Tomáš #GRT OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2019Procházka Roman Hammer OCR Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Blue dogs↳ Zemčíková PetraHammer OCR Team
3.3.2020Profous Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
3.3.2020Profous Martin OPEN M18-29 uhrazeno
24.2.2020Prouzová Kristýna Lagunino OPEN Z18-29 uhrazeno
24.10.2019Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2020Průša Libor OPEN M30-39 uhrazeno
27.2.2020Pultarová Adriena SRTG PRAHA OPEN Z30-39 uhrazeno
9.3.2020Pytlík Michal Emil Frey ČR OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2019Radoň Michal RACE M40-99 uhrazeno
29.2.2020Rajs Jan OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2019Razím Tomáš OPEN M40-99 uhrazeno
1.12.2020Rázlová Anna RACE AZ18-29 uhrazeno
7.1.2020Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-99 uhrazeno
6.3.2020Reinhardt Patrik BONELESS TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Rejnartová Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
23.10.2019Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
4.3.2020Řepík Ondřej RACE AM18-29 uhrazeno
16.2.2020Rezek Waliu-Deen Abayomi OPEN JM13-17 uhrazeno
24.11.2020Reznicenko Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
2.3.2020Richter Lukáš OCR Pardubáci RACE M30-39 uhrazeno
1.12.2020Richtr David RACE AM18-29 uhrazeno
29.2.2020Ridl Jan Fubo Team RACE M40-99 uhrazeno
19.1.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
30.11.2020Ročeň Pavel Bestie OCR run team RACE M30-39 uhrazeno
26.10.2019ROMAN David #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
11.12.2019Roth Zdeněk RACE M30-39 uhrazeno
9.9.2020Rozenberg David OPEN MIX uhrazeno
Tým: MoDa↳ Sonáková Monika
11.10.2019Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-99 uhrazeno
23.2.2020Roztomilá Petra OPEN Z40-99 uhrazeno
22.2.2020Rybín Petr Pirelli OPEN M40-99 uhrazeno
28.2.2020Rybín Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
19.2.2020Rydlo Stanislav OPEN M18-29 uhrazeno
9.3.2020Rydlo Radek RACE M40-99 uhrazeno
29.2.2020Ryglová Emilie OPEN Z18-29 uhrazeno
21.2.2020Rymešová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
12.1.2020Sabo Marián OPEN M30-39 uhrazeno
21.6.2020Šádek Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šadíci↳ Šádková Michaela
4.6.2020Sakáč Ondřej TJ Harant Pecka RACE JM13-17 uhrazeno
16.11.2019Samková Valentýna OPEN JZ13-17 uhrazeno
27.2.2020Samler Michal OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Šando Adam Atletika Holešov OPEN JM13-17 uhrazeno
4.3.2020Šando Ondřej Masarykova Univerzita RACE AM18-29 uhrazeno
30.11.2020Šandová Petra STG Holešovský region OPEN Z40-99 uhrazeno
14.11.2020Sanetrník David RACE AM18-29 uhrazeno
11.11.2020Sanetrníková Lucie RACE AZ18-29 uhrazeno
15.1.2020Šarhan Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
14.10.2019Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-99 uhrazeno
4.3.2020Scholze Martin Beer Brothers RACE AM18-29 uhrazeno
21.2.2020Sedláček Patrik Technická univerzitách v Liberci RACE AM18-29 uhrazeno
29.2.2020Seidel Radek RACE M40-99 uhrazeno
10.11.2019Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-99 uhrazeno
30.11.2020Šenekl Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
26.1.2020Šenfeldová Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
1.12.2020Šenkýř Jan SRTG Pardubice RACE M18-29 uhrazeno
1.12.2020Ševčík Tomáš flexfitnessolomouc OPEN M40-99 uhrazeno
5.3.2020Šilarová Helena OPEN Z30-39 uhrazeno
30.10.2019Šimanovský Michal RACE M40-99 uhrazeno
3.3.2020Šimek Jakub Masarykova univerzita RACE AM18-29 uhrazeno
11.10.2019Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Gladiátoři z Károva↳ Bitter Pavel#GLADIATORRACETEAM
3.3.2020Šindler Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2020Šinkovská Olga #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: OliRomineobsazeno
30.11.2020Širochman Petr OCR Citice OPEN M30-39 uhrazeno
29.2.2020Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
2.12.2020Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2020Skopalová Helena OPEN Z30-39 uhrazeno
23.2.2020Skřivan Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
29.2.2020Sládeček Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
20.2.2020Slanina David RACE M30-39 uhrazeno
23.2.2020Slavíček Jakub Univerzita Hradec Králové RACE AM18-29 uhrazeno
7.3.2020Slavík Michal CrossFit HK RACE M30-39 uhrazeno
5.9.2020Slavíková Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
17.10.2019Slavkovský Milan Dum spiro RACE M40-99 uhrazeno
28.2.2020Šlechta Petr SDH Písková Lhota OPEN M40-99 uhrazeno
15.9.2020Šlesingr Michael RAFT KLUB Letohrad RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2020Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-99 uhrazeno
9.12.2019Šmerdová Alexandra RACE JZ13-17 uhrazeno
30.11.2020Šmíd Radek OPEN M30-39 uhrazeno
13.8.2020Šmídová Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
11.2.2020Smíšková Lucie OPEN MIX uhrazeno
Tým: SMÍŠCI↳ Smíšek Martin
5.10.2020Smrček Martin SKPŠ Praha OPEN M30-39 uhrazeno
5.5.2020Šnajdr Petr RACE AM18-29 uhrazeno
26.2.2020Snopek Adam OPEN M18-29 uhrazeno
3.3.2020Snopko David shybuj.cz, Vivo Barefoot Hradec Králové RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2020Sonda Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-99 uhrazeno
1.12.2020Sonntag Petr Flex-Fitness Olomouc OPEN M30-39 uhrazeno
29.10.2019Sotona Petr Kolín OPEN M40-99 uhrazeno
7.12.2019Sotonová Petra RACE Z18-29 uhrazeno
23.2.2020šourek Radovan RACE JM13-17 uhrazeno
29.10.2019Šourek Marek OPEN MIX uhrazeno
Tým: HurdŠourkovi↳ Hurdálková Tereza
27.1.2020Špác Jakub RACE M30-39 uhrazeno
24.2.2020Špais Vít OPEN M30-39 uhrazeno
12.11.2020Špelda Oldřich Sekaná v housce RACE AM18-29 uhrazeno
24.2.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
27.11.2019Šreibr Josef RACE M40-99 uhrazeno
27.11.2019Šreibr Josef RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2020Šreibrová Lenka STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2020Sršňová Lucie OPEN Z18-29 nezaplaceno
1.12.2020Štancl Jan OPEN M18-29 nezaplaceno
4.10.2020Stárek Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
5.10.2020Šťastný Karel OPEN M18-29 uhrazeno
22.8.2020Šťastný Radek OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2020Staveník Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2020Štefánek Petr OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dneskabezimzejtralezim↳ Štefánková Naďežda
17.2.2020Stejskal Tomáš STG Žďár nad Sázavou RACE M18-29 nezaplaceno
16.1.2020Stejskal Petr RACE JM13-17 uhrazeno
4.9.2020Šticha Simon OPEN M18-29 uhrazeno
4.1.2020Stöckl Lukáš Gladiator Louny RACE M18-29 uhrazeno
2.3.2020Štrup Tomáš OPEN JM13-17 uhrazeno
30.12.2019Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
26.2.2020Stuparič Jan 1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy RACE AM18-29 uhrazeno
1.12.2020Suchá Karolina OPEN JZ13-17 uhrazeno
1.3.2020Šulc Martin RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2019Sůra Milan RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2020Sůrová Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
7.11.2019Surý Martin Brutal Kruháč Team OPEN M40-99 uhrazeno
7.10.2020Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-99 uhrazeno
30.11.2020Švancara Jiří MALIRUN RACE M40-99 uhrazeno
27.2.2020Švandová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
4.11.2020švec luboš RACE M40-99 uhrazeno
25.12.2019Světelský Jiří RAJTEAM RACE M18-29 uhrazeno
1.2.2020Svitek Andrej Máme jiný problém... OPEN M30-39 uhrazeno
1.2.2020Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2020Svoboda Marek OPEN M30-39 uhrazeno
3.8.2020Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE T uhrazeno
Tým: Ti Druzí cz↳ Moravec MichaelTi druzí
↳ Merenus OldrichTi druzí
↳ Pluhař Petr
24.2.2020Svoboda Vojtěch VŠCHT Praha RACE AM18-29 uhrazeno
3.2.2020Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: gladiatorraceteam↳ Svoboda Jakub#GLADIATORRACETEAM
30.11.2020Svobodová Klára OPEN Z30-39 nezaplaceno
26.11.2020Švorcová Irena Šneci v běhu OPEN Z30-39 uhrazeno
4.3.2020svozil zdenek FUN FUN uhrazeno
16.2.2020Sýkora Jakub RACE MIX uhrazeno
Tým: JM TEAM↳ Dani MichaelaJM team
7.9.2020Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s. OPEN Z30-39 uhrazeno
28.2.2020Tajcnár Michal OPEN M40-99 uhrazeno
4.3.2020Talajka Andrej OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2020Tatíček Leoš SK Hasiči Chrudim OPEN M18-29 uhrazeno
27.2.2020Tigana Josef MUJ GYM OPEN M40-99 uhrazeno
29.8.2020Tillová Lucie RACE Z40-99 uhrazeno
7.1.2020Tkáč Jan RACE M30-39 uhrazeno
28.2.2020Tláskalová Klára RACE AZ18-29 uhrazeno
4.3.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE AZ18-29 uhrazeno
1.3.2020Tomanec Petr magor gym Varnsdorf OPEN M40-99 uhrazeno
7.1.2020Tomášková Viktorie atom kid Praha, ski run čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
27.11.2020Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
1.3.2020Tomšík Karel OPEN M30-39 uhrazeno
4.11.2019Toupal Jan TTreality RACE T uhrazeno
Tým: TTreality↳ Hornych Jan
↳ Toupal MilanTTreality
↳ Kovařík JakubTT Reality
8.9.2020Trojakova Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2019Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-99 uhrazeno
29.2.2020Trusina Petr OPEN T uhrazeno
Tým: ADHD↳ Vranová MarkétaExtreme Fecal Runners
↳ Dubenský Antonín
↳ Černá Natálie
29.2.2020Tučková Dagmar OPEN Z30-39 uhrazeno
29.1.2020Tůmová Věra OPEN Z40-99 uhrazeno
3.2.2020Tůmová Nikola OPEN Z18-29 uhrazeno
6.3.2020Tůmová Natálie OPEN Z18-29 uhrazeno
4.3.2020Turoň Václav ASICentrum OPEN M30-39 uhrazeno
26.8.2020Tužil Jiří RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2020Uldrichová Marcela JEDNIČKY OPEN Z30-39 uhrazeno
1.12.2020Vacek Adam RACE AM18-29 uhrazeno
10.12.2019Václavek Ondřej GR Písečná OPEN MIX uhrazeno
Tým: Houbičky↳ Václavková LucieGR Písečná
13.12.2019Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
7.1.2020Valíček Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2020Valíček Tomáš FUN FUN uhrazeno
10.8.2020Vaníčková Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
5.12.2019Varcholová Veronika Brutal Kruháč Team OPEN Z18-29 uhrazeno
24.2.2020Vargová Adéla MŮJ GYM OPEN Z18-29 uhrazeno
30.12.2019Vašek Daniel BRUTÁLNÍ PRINCEZNY OPEN M18-29 uhrazeno
29.9.2020Vatrt Vilem Quadient OPEN M30-39 uhrazeno
21.2.2020Vavřichová Andrea ČVUT Praha RACE AZ18-29 uhrazeno
30.11.2020Vavřina Matěj ČVUT v Praze RACE AM18-29 uhrazeno
10.3.2020Večeřa Jan Hammer OCR Team & #KluciBezTrika OPEN MIX uhrazeno
Tým: Beruška & Tygr↳ Čapková Barbora
12.1.2020Večeřa Martin OPEN M40-99 uhrazeno
19.1.2020Večeřa Petr OPEN M40-99 uhrazeno
23.2.2020Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN M30-39 uhrazeno
8.3.2020Vesela Eva OPEN Z30-39 uhrazeno
12.12.2019Veselá Martina Total Vítal OPEN Z40-99 uhrazeno
30.11.2020Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2020Vilingerová Dana NO BARBIE TEAM FUN FUN uhrazeno
22.2.2020Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-99 uhrazeno
30.11.2019Víšek Tadeáš STG Pardubice RACE M18-29 uhrazeno
23.2.2020Vítek Karel ČVUT PRAHA FEL RACE AM18-29 uhrazeno
26.11.2020Vitouš Jiří KAVI family RACE M40-99 uhrazeno
30.11.2020Vlasáková Libuše RACE Z40-99 uhrazeno
2.2.2020Vlček Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
14.1.2020Vlk Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
9.12.2019Vlk Aleš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.2.2020Voborná Tereza SDH Lanškroun RACE JZ13-17 uhrazeno
24.2.2020Voborský Matěj OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2019Vocetková Miroslava OPEN Z18-29 uhrazeno
23.2.2020Vogel Petr OPEN M40-99 uhrazeno
23.2.2020Vogel Martin OPEN M30-39 uhrazeno
3.2.2020Volšická Barbora Atom kids Praha RACE Z18-29 uhrazeno
29.2.2020Vonderka Zdeněk Tvrdý Játra OPEN M30-39 uhrazeno
1.3.2020Vondráček Martin OPEN M30-39 uhrazeno
1.12.2020Voříšek Filip RACE AM18-29 uhrazeno
11.9.2020Votava Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
10.9.2020Votroubek Matyáš OPEN JM13-17 uhrazeno
11.9.2020Votroubková Marcela OPEN Z18-29 uhrazeno
29.2.2020Vrba Jiri OPEN M30-39 uhrazeno
7.1.2020Vrbická Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
28.2.2020Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
27.2.2020Wachtl Miroslav OPEN T uhrazeno
Tým: TELEPIZZA↳ Hála OndřejTELEPIZZA
↳ Machů JakubTelepizza
↳ Dědeček RomanTELEPIZZA
29.2.2020Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Wágnersteam↳ Wagnerova Neli
30.1.2020Zahradník Luky GRML RACE M18-29 uhrazeno
31.12.2019Zahradníková Veronika TJ Harant Pecka OPEN Z30-39 uhrazeno
6.3.2020Zákravská Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
1.9.2020Žanda Vojtěch RACE M30-39 uhrazeno
7.9.2020Ždímal Michal Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
1.12.2020Zelinková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
21.9.2020Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition OPEN M40-99 uhrazeno
4.3.2020Zemanek Petr ASICentrum OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2020Zetková Mariana SK Svárov RACE MIX uhrazeno
Tým: JežkoviVoči TeaMneobsazeno
29.10.2019Zhříval Jan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hurdvalovi↳ Hurdálková Denisa
25.12.2019Židová Adéla RACE Z18-29 uhrazeno
29.1.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno
28.11.2019Zima Pavel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Zmrzlíci↳ Slezáková Blanka
24.1.2020Žitný Alexander STG Hradec Králové OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2020Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-99 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.