Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE HRADEC KRÁLOVÉ

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II255
KIDS IKIDS I105
FAMFAM25
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2009 - 201071
H4Chlapci - rok narození 2007 - 200855
D3Dívky - rok narození 2009 - 201040
H2Chlapci - rok narození 2011 - 201238
D4Dívky - rok narození 2007 - 200838
D5Dívky - rok narození 2005 - 200629
D2Dívky - rok narození 2011 - 201226
H1Chlapci - rok narození 2013 - 201426
FKIDS FAMILY25
H5Chlapci - rok narození 2005 - 200622
D1Dívky - rok narození 2013 - 201415
Celkem přihlášených385

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
21.2.2020Aghová Karolína SKP Nymburk KIDS II D3 uhrazeno
1.3.2020Andrš Marek Atletika Žamberk KIDS I H2 uhrazeno
1.3.2020Andršová Adéla Atletika Žamberk KIDS II D3 uhrazeno
21.10.2019Badalec Daniel KIDS II H3 uhrazeno
8.2.2020Balcar Jiří KIDS II H5 uhrazeno
10.3.2020Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D2 uhrazeno
8.1.2020Bébrová Julie Bébříci KIDS II D3 uhrazeno
8.1.2020Bébrová Sofie Bébříci KIDS II D4 uhrazeno
12.8.2020Bendová Natálie KIDS I D2 uhrazeno
8.3.2020Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
29.2.2020Beneš Ferdinand KIDS I H1 uhrazeno
8.3.2020Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I H2 uhrazeno
1.3.2020Beneš František KIDS I H2 uhrazeno
3.8.2020Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
15.9.2020Bicek Lukáš Floorball Trutnov KIDS II H3 nezaplaceno
19.8.2020Bláhová Tereza TJ Sokol HK KIDS II D4 uhrazeno
28.1.2020Blažek Aleš Nasavrky bikers KIDS II H4 uhrazeno
28.1.2020Blažková Jolana Nasavrky bikers KIDS II D3 uhrazeno
10.3.2020Bon Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
7.1.2020BOUCHNER VOJTĚCH KIDS II H3 uhrazeno
28.8.2020Brázdová Dominika TJ Sokol Poděbrady KIDS I D1 uhrazeno
28.2.2020Brchel Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
8.3.2020Brožková Elena KIDS II D4 uhrazeno
29.2.2020Brožová Natálie KIDS II D5 uhrazeno
1.3.2020Bryška Michal KIDS II H4 uhrazeno
26.2.2020Buchalová Vendula SDH Ohnišov KIDS II D5 uhrazeno
11.3.2020Buchanan Timothy Jan Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
11.11.2019Buchar David KIDS II H3 uhrazeno
11.9.2020Bukovský Adam Spartan Kolín KIDS I H1 uhrazeno
19.12.2019Čečka Matěj OK Slavia Hradec Králové KIDS II H3 uhrazeno
19.12.2019Čečková Karolína OK Slavia Hradec Králové KIDS II D5 uhrazeno
29.12.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D4 uhrazeno
28.12.2019Černoch Tomáš Dlouhoňovice KIDS I H2 uhrazeno
28.12.2019Černoch Jakub Dlouhoňovice KIDS II H4 uhrazeno
30.12.2019Černovský David KIDS I H2 uhrazeno
20.11.2019Černý Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
10.10.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
20.11.2019Černý Šimon KIDS I H2 uhrazeno
13.1.2020Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II H4 uhrazeno
23.2.2020Chráska Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
22.12.2019Chudobová Mariana KIDS II D3 uhrazeno
22.2.2020Chytilová Andrea ATOM KIDS Praha KIDS II D5 uhrazeno
11.3.2020Císař Jakub KIDS II H3 uhrazeno
20.2.2020Čížek Šimon KIDS II H4 uhrazeno
30.12.2019Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2019Čížková Elen TJ Horní Ředice KIDS II D4 uhrazeno
24.2.2020Dančuková Adéla FAM F uhrazeno
31.12.2019Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2019Dašek Pavel TRIVIUM KIDS II H3 uhrazeno
22.2.2020Dědek Tomáš Trivium KIDS I H1 uhrazeno
27.1.2020Dedek Ondřej KIDS I H1 uhrazeno
27.2.2020Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS I D2 uhrazeno
3.9.2020Dlabová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
29.2.2020Doleček Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
15.7.2020Doležal TIMON HC Náchod KIDS II H3 uhrazeno
16.2.2020Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D3 uhrazeno
10.10.2019Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
9.2.2020Dudrikova Nina Flex Fitness KIDS II D5 uhrazeno
14.1.2020Eichelmann Mike KIDS II H5 uhrazeno
14.1.2020Eichelmann Matthew KIDS I H2 uhrazeno
25.1.2020Erben Antonín Atletika Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
25.1.2020Erben Eduard Atletika Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
8.9.2020Fejgl Jan KIDS I H2 uhrazeno
26.11.2019Fialová Elena Věra Šneci team FAM F uhrazeno
12.9.2020Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D3 uhrazeno
1.3.2020Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II D4 uhrazeno
3.2.2020Flosová Valérie STG Trutnov FAM F uhrazeno
29.8.2020Folc Tomáš SK- janské lázně KIDS II H5 uhrazeno
29.8.2020FOLC Ludvík SK Janské Lázně KIDS II H3 uhrazeno
7.3.2020Frýdlová Ema KIDS II D3 uhrazeno
4.9.2020Gajdůšková Eliška KIDS I D1 uhrazeno
11.10.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
13.10.2019Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem KIDS II D3 uhrazeno
11.3.2020Grybauskas Max Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
23.8.2020Guňka Jakub KIDS I H1 uhrazeno
23.8.2020Guňka Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
15.1.2020Hájková Marie KIDS I D1 uhrazeno
8.3.2020Hajná Dora PILNÍKOVSKÉ BĚHNY FAM F uhrazeno
29.2.2020Hajná Ingrid PILNÍKOVSKÉ BĚHNY FAM F uhrazeno
9.3.2020Hálová Sabina KIDS II D5 uhrazeno
18.8.2020Hamadová Viktorie KIDS II D3 uhrazeno
7.3.2020Hamadová Nela KIDS II D4 uhrazeno
2.2.2020Hampl Štěpán KIDS II H4 uhrazeno
12.8.2020Hanousková Šarlota FAM F uhrazeno
3.3.2020Hartmanová Týna #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
22.2.2020Havel Antonín Novovesan KIDS II H4 uhrazeno
26.11.2019Hebr Štěpán KIDS I H2 uhrazeno
1.11.2019Heczko Erik Slavia Liberec orienteering KIDS II H4 uhrazeno
1.11.2019Heczková Anna Slavia Liberec orienteering KIDS II D5 uhrazeno
1.11.2019Heczková Emma KIDS I D2 uhrazeno
31.12.2019Hedrlín Mikuláš KIDS I H2 uhrazeno
6.3.2020Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
5.2.2020Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
5.2.2020Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
29.2.2020Helclová Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
17.8.2020Hiersch Ondřej KIDS II H3 uhrazeno
8.1.2020Hierschová Natálie KIDS II D4 uhrazeno
17.8.2020Hierschová Julie KIDS I D2 uhrazeno
1.12.2019Hlava Viktor Střely z Holic KIDS II H4 uhrazeno
8.3.2020Hodková Barbora KIDS II D5 uhrazeno
25.1.2020Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D4 uhrazeno
18.8.2020Holeček Natanael KIDS II H3 uhrazeno
16.3.2020HOLUBOVÁ ELIŠKA KIDS I D1 uhrazeno
16.3.2020HOLUBOVÁ VERONIKA KIDS I D2 uhrazeno
27.1.2020Homolka Adam KIDS I H1 uhrazeno
5.1.2020HORAKOVA NATALIE SAMANTHA KIDS II D4 uhrazeno
3.3.2020Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS II H5 uhrazeno
14.1.2020Horváthová Elizabeth KIDS I D2 uhrazeno
20.9.2020Hošák Dominik #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 nezaplaceno
6.1.2020Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
28.12.2019Hrabalová Anna Hrabalovi KIDS II D5 uhrazeno
28.12.2019Hrabalová Adéla Hrabalovi KIDS II D5 uhrazeno
17.8.2020Hrnčířová Alexandra KIDS I D2 uhrazeno
11.3.2020Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D5 uhrazeno
8.9.2020Huňka Martin FK Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
8.9.2020Huňková Magdaléna Ledové království FAM F uhrazeno
1.2.2020Hůrková Kristýna KIDS II D3 uhrazeno
28.1.2020Hušek Matěj KIDS II H5 uhrazeno
28.1.2020Hušek Adam KIDS I H2 uhrazeno
6.2.2020Hyblova Jasmina KIDS II D3 uhrazeno
26.2.2020Ižol Vojta KIDS II H4 uhrazeno
27.2.2020Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
24.10.2019Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
11.3.2020Janovský Erik Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
8.9.2020Jeníková Agáta KIDS I D2 uhrazeno
8.9.2020Jeníková Beáta FAM F uhrazeno
3.3.2020jiráň antonín Narušené myšlení KIDS II H3 uhrazeno
24.2.2020Jiráská Elen Hasiči Dvořisko KIDS II D5 uhrazeno
11.8.2020Jonáš Martin Jonášovci KIDS II H3 uhrazeno
9.3.2020Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II H5 uhrazeno
27.2.2020Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II D3 uhrazeno
11.8.2020Jonášová Nelly Jonášovci KIDS I D1 uhrazeno
11.8.2020Jonášová Eliška Jonášovci KIDS II D5 uhrazeno
11.8.2020Jonášová Sofie Jonášovci KIDS I D2 uhrazeno
22.10.2019Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
22.10.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D5 uhrazeno
25.1.2020Kácovský David KIDS II H3 uhrazeno
19.2.2020Kadlec Dominik #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
7.3.2020Kalous Filip KIDS II H3 uhrazeno
7.3.2020Kalous Dominik KIDS II H5 uhrazeno
4.8.2020Kalous Jakub KIDS II H3 uhrazeno
11.3.2020Kapková Tereza Lagunino KIDS II D5 uhrazeno
13.11.2019Kaplan Petr KIDS II H3 uhrazeno
2.3.2020Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
2.3.2020Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
9.2.2020Karbulová Alexandra OCR Čelákovice KIDS II D3 uhrazeno
29.2.2020Kareš Matouš TJ Jiskra Holice KIDS II H4 uhrazeno
29.2.2020Kareš Ondřej TJ Sokol Horní Ředice KIDS I H1 uhrazeno
2.3.2020Kašuba Jan KIDS II H4 uhrazeno
26.2.2020Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
11.3.2020Kaválek Erik Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
24.1.2020Kavka Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
19.2.2020Kembická Viktorie KIDS II D3 uhrazeno
19.2.2020Kembický Max KIDS I H2 uhrazeno
11.3.2020Klajblová Tereza Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
31.12.2019Kleinová Sabina KIDS II D4 uhrazeno
15.12.2019Klevcovová Anežka KIDS II D3 uhrazeno
14.9.2020Klímová Petra KIDS I D2 uhrazeno
19.1.2020Kočí Miroslav Gladiator Kids Hradec Kralové KIDS II H5 uhrazeno
10.3.2020Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS I H1 uhrazeno
1.3.2020Kohoutová Adéla KIDS II D4 uhrazeno
3.3.2020Kolářová Ema KIDS II D4 uhrazeno
10.11.2019Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
10.11.2019Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
10.11.2019Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
24.2.2020Kosta Sarah Jessica KIDS II D3 uhrazeno
22.12.2019Košvanec Jáchym KIDS I H1 uhrazeno
19.6.2020Kotalíková Klaudie KIDS II D5 uhrazeno
11.3.2020Kotálová Sára Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
29.2.2020Kotík Ladislav KIDS I H2 uhrazeno
29.2.2020Kotíková Lada KIDS I D2 uhrazeno
29.2.2020Kotíkova Vanda KIDS II D3 uhrazeno
31.12.2019Kotlant David KIDS II H5 uhrazeno
31.12.2019Kotlantová Kateřina KIDS II D3 uhrazeno
25.2.2020Koubek Matěj KIDS II H3 uhrazeno
16.1.2020Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
6.3.2020Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
5.1.2020Kramule Tadeáš KIDS I H2 uhrazeno
10.1.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
3.7.2020Krejčí Matěj MK Nová Paka KIDS II H4 uhrazeno
26.12.2019Krejčíková Zuzana KIDS II D4 uhrazeno
18.2.2020Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
17.2.2020Kroupa Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
23.2.2020Krupičková Ellen #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
23.2.2020Krupičková Vivien #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
1.3.2020Kubečková Tereza Jezdecká stáj Slavíkov KIDS II D5 uhrazeno
11.3.2020Kubes Albert Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
8.3.2020Kudrova Kateřina KIDS I D2 uhrazeno
30.1.2020Kulhánek Marek KIDS I H1 uhrazeno
4.12.2019Kuthan Jakub KIDS II H4 uhrazeno
14.9.2020Kvačková Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 nezaplaceno
26.2.2020Lácha Matěj KIDS II H4 uhrazeno
23.2.2020Lachman Štěpán KIDS I H2 uhrazeno
26.2.2020Láchová Anna-Marie KIDS I D2 uhrazeno
31.12.2019Langrová Adéla SK Záměl KIDS II D5 uhrazeno
8.3.2020Lánská Natálie KIDS II D4 uhrazeno
1.3.2020Lipavský Matěj KIDS II H3 uhrazeno
10.2.2020Lojanová Karolína HC SLAVIA Hradec Králové KIDS II D3 uhrazeno
22.1.2020Lorenc Adam HOVRCH KIDS II H4 uhrazeno
28.2.2020Macas Tomáš Borci z Benešovky KIDS I H2 uhrazeno
23.2.2020Macek David komar tým KIDS II H4 uhrazeno
8.3.2020Macková Tereza KIDS II D4 uhrazeno
28.7.2020Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II H3 uhrazeno
28.7.2020Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I H1 uhrazeno
29.12.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
21.3.2020Mareš Kryštof KIDS II H4 uhrazeno
26.2.2020Maršounová Anna KIDS II D3 uhrazeno
6.3.2020Máslo Michal FAM F uhrazeno
9.3.2020Matějková Eliška SDH Ohnišov KIDS II D4 uhrazeno
22.1.2020Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I H2 uhrazeno
26.2.2020Melzer Filip KIDS II H4 uhrazeno
3.3.2020Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D3 uhrazeno
7.12.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
12.1.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
6.9.2020Minařík Vojtěch Rytíři Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
20.12.2019Mišák Robert KIDS II H3 uhrazeno
20.12.2019Mišák Richard KIDS I H1 uhrazeno
2.3.2020Mišák Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
14.1.2020Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II H5 uhrazeno
14.1.2020Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II H3 uhrazeno
4.12.2019Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
1.3.2020Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
9.3.2020Močkor Kryštof FAM F uhrazeno
8.9.2020Moník Ondřej KIDS I H1 uhrazeno
24.2.2020Morstein Samuel #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
27.1.2020Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
17.10.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
12.9.2020Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D1 uhrazeno
31.8.2020Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II D4 uhrazeno
12.9.2020Nečasová Šárka FAM F uhrazeno
12.9.2020Nečasová Zuzana KIDS I D1 uhrazeno
17.8.2020Němec Alex KIDS II H4 uhrazeno
22.2.2020Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS II D3 uhrazeno
5.1.2020NOVÁKOVÁ LUCIE KIDS II D4 uhrazeno
3.3.2020Novotná Vilma SKI RUN Čakovice KIDS II D4 uhrazeno
6.9.2020Novotná Ludmila KIDS II D4 uhrazeno
24.2.2020Nyč Daniel KIDS II H5 uhrazeno
11.3.2020Orvan Matěj Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
9.3.2020Pacola Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
22.2.2020Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
20.2.2020Pajerová Ema SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D5 uhrazeno
20.2.2020Pajerová Anna SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D4 uhrazeno
11.3.2020Paliulionis Tomáš Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
5.3.2020Pamánek Lukáš TJ Sokol Horní Ředice KIDS II H3 uhrazeno
23.2.2020Pamánek Tomáš TJ Jiskra Holice KIDS II H4 uhrazeno
16.1.2020Pánek Michal KIDS II H4 uhrazeno
25.11.2019Páv Matouš Čápici KIDS II H4 uhrazeno
8.3.2020Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová KIDS I D1 uhrazeno
25.12.2019Pavlica Vladimír SDH Staré Město KIDS II H4 uhrazeno
25.12.2019Pavlicová Klára SDH Staré Město KIDS II D5 uhrazeno
25.1.2020Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II H3 uhrazeno
23.2.2020Pavlová Aneta Tři čuníci KIDS II D4 uhrazeno
21.10.2019Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
21.10.2019Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
4.9.2020Pešavová Barbora KIDS II D3 uhrazeno
25.2.2020Peterek Eliáš KIDS I H1 uhrazeno
25.2.2020Peterek Jeremiáš KIDS I H2 uhrazeno
25.2.2020Peterek Tadeáš KIDS II H3 uhrazeno
21.2.2020Petr Štěpán KIDS I H2 uhrazeno
26.2.2020Petrovický Tomáš JUDO Chlumec n.C. KIDS II H3 uhrazeno
22.2.2020Petrovský Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
22.2.2020Petrovský Tomáš FAM F uhrazeno
23.2.2020Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I H1 uhrazeno
8.9.2020Pithartová Nela KIDS II D3 uhrazeno
10.10.2019Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
10.10.2019Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
13.12.2019Poláček Tobiáš WORKOUT POČÁTKY KIDS II H4 uhrazeno
13.12.2019Poláček Eliáš WORKOUT POČÁTKY KIDS II H3 uhrazeno
20.1.2020Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
29.2.2020Pospíchal Ondřej SRTG Pardubice FAM F uhrazeno
29.2.2020Pospíchalová Emma STG Pardubice KIDS I D1 uhrazeno
24.2.2020Pospisil Jan KIDS II H3 uhrazeno
24.2.2020Pospisil Matyas KIDS I H1 uhrazeno
1.3.2020Pospíšilová Viktorie Holky z Hradce KIDS I D2 uhrazeno
23.2.2020Přibyl Lukáš Děcka z K2 KIDS II H5 uhrazeno
23.2.2020Přibylová Kateřina Děcka z K2 KIDS II D4 uhrazeno
14.9.2020Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
21.2.2020Procházková Terezie KIDS II D5 uhrazeno
15.10.2019Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
13.8.2020Pullmanová Natálie Selma FAM F uhrazeno
19.10.2019Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
17.12.2019Rejlková Sára KIDS II D4 uhrazeno
25.5.2020Remeš Aina R.E.M. team KIDS I D2 uhrazeno
25.5.2020Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II H4 uhrazeno
25.12.2019Ridl Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
2.3.2020Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
2.3.2020Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
11.12.2019Říman Marek KIDS II H4 uhrazeno
11.12.2019Říman Daniel KIDS II H4 uhrazeno
14.1.2020Rohlenova Tereza FAM F uhrazeno
7.12.2019Rosický Jan Gladiator Training Kralupy FAM F uhrazeno
5.3.2020Rousek Lukáš KIDS II H5 uhrazeno
3.2.2020Rudolf Marek Deep Sea KIDS II H4 uhrazeno
2.2.2020Rychtera Jaroslav TJ Slavoj Skřivany KIDS II H5 uhrazeno
23.2.2020Šabartová Veronika KIDS II D5 uhrazeno
1.3.2020Šafránek Štěpán KIDS II H4 uhrazeno
25.8.2020Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS II D3 uhrazeno
24.1.2020Santler Filip KIDS I H1 uhrazeno
24.1.2020Santler Adam KIDS I H2 uhrazeno
24.1.2020Santlerová Aneta KIDS II D3 uhrazeno
18.12.2019Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
1.12.2019Schwarzkopf Alexander KIDS II H3 uhrazeno
27.2.2020Seidel Loisa Philippa KIDS I D2 uhrazeno
18.2.2020Šeredová Kateřina KIDS II D5 uhrazeno
11.2.2020Šíma Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
25.12.2019Šimáček Matěj FAM F uhrazeno
23.2.2020Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
23.2.2020Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
3.9.2020Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 nezaplaceno
28.2.2020Šlechta Tomáš SDH Písková Lhota KIDS I H1 uhrazeno
9.12.2019Šmerda Vladan KIDS II H3 uhrazeno
12.9.2020Šnejberková Anna KIDS I D2 uhrazeno
28.2.2020Snítilá Anděla OCR ČELÁKOVICE FAM F uhrazeno
24.11.2019Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H4 uhrazeno
24.11.2019Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II H5 uhrazeno
1.3.2020Soukupova Melanie KIDS II D4 uhrazeno
23.2.2020Šrámek Matěj KIDS II H4 uhrazeno
13.2.2020Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
21.10.2019Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
31.7.2020Štěpánek Vlastimil KIDS II H3 uhrazeno
20.10.2019Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS I D2 uhrazeno
15.1.2020Štětinová Barbora KIDS I D1 uhrazeno
17.9.2020Stibalova Anna KIDS II D3 nezaplaceno
28.11.2019Střílková Šárka Šneci KIDS II D3 uhrazeno
24.12.2019Štrupová Eliška AC vysoké Mýto KIDS II D4 uhrazeno
11.10.2019Študlar Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
23.10.2019Štveráková Karolína TJ Sokol Jaroměř KIDS II D5 uhrazeno
23.10.2019Štveráková Kateřina TJ Sokol Jaroměř KIDS II D4 uhrazeno
18.2.2020Šuhajda Andrej SDH Pardubice - město KIDS II H4 uhrazeno
18.6.2020Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
29.11.2019Sůra Milan KIDS I H1 uhrazeno
10.3.2020Svachouček Štěpán KIDS II H4 uhrazeno
1.3.2020Svátek Patrik Šneci v běhu KIDS II H4 uhrazeno
12.9.2020Svoboda Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
12.9.2020Svobodová Petra KIDS II D3 uhrazeno
7.9.2020Syrový Václav KIDS II H3 uhrazeno
23.2.2020Szelke Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
20.1.2020Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
28.2.2020Teplá Zuzana KIDS I D2 uhrazeno
25.2.2020Tišer Max KIDS II H3 uhrazeno
25.2.2020Tišer Jan KIDS II H3 uhrazeno
21.1.2020Tomášová Ema KIDS II D3 uhrazeno
29.2.2020Tomíška Václav KIDS II H4 uhrazeno
29.2.2020Tomíška Antonín KIDS II H3 uhrazeno
11.3.2020Toth Jan Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
6.3.2020Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II H4 uhrazeno
5.12.2019Travnicek Kvido KIDS II H3 uhrazeno
5.12.2019Travnickova Andela KIDS I D2 uhrazeno
19.1.2020Trubač Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
31.8.2020Turek Matěj KIDS II H4 uhrazeno
4.3.2020Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
30.12.2019Valenta Jakub KIDS II H3 uhrazeno
8.3.2020Vamberský Šimon KIDS II H4 uhrazeno
8.3.2020Vamberský Matěj KIDS II H3 uhrazeno
4.1.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
24.2.2020Váňová Veronika KIDS II D3 uhrazeno
12.1.2020Večeřa Viktor KIDS II H3 uhrazeno
19.1.2020Večeřa Mikuláš KIDS I H2 uhrazeno
19.1.2020Večeřová Hana Sofie KIDS II D3 uhrazeno
23.12.2019Vejnar Martin KIDS II H4 uhrazeno
5.3.2020Veselá Natálie KIDS I D2 uhrazeno
15.9.2020Vincent Daniel FAM F uhrazeno
22.2.2020Vincent jr. Oldřich KIDS I H1 uhrazeno
13.3.2020Vlček Matěj KIDS I H1 uhrazeno
22.3.2020Vlček Ondřej Wolfici FAM F uhrazeno
9.8.2020Voborník Matěj KIDS II H5 uhrazeno
9.8.2020Voborník Radim KIDS II H3 uhrazeno
7.3.2020Vojáček Prokop KIDS II H3 uhrazeno
28.2.2020Vokřálová Eliška SRTG Kolín KIDS II D3 uhrazeno
19.2.2020Voženílek Martin KIDS II H3 uhrazeno
29.2.2020Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
29.2.2020Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
29.2.2020Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
22.10.2019Wendler Jan UWG Plzeň KIDS II H3 uhrazeno
9.1.2020Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
8.9.2020Za Lenny KIDS II H3 uhrazeno
20.9.2020Zahradník Lukáš KIDS I H1 nezaplaceno
27.2.2020Zajíček Vojta KIDS II H4 uhrazeno
2.3.2020Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
11.10.2019Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II H4 uhrazeno
11.10.2019Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II H3 uhrazeno
8.3.2020Zelinková Veronika Spartan Svitavy KIDS II D3 uhrazeno
26.2.2020zeman bruno KIDS II H5 uhrazeno
26.2.2020zemanová gréta KIDS II D4 uhrazeno
20.11.2019Zindulková Sofie KIDS I D2 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.