Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE JOSEFOV - pátek

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN164
RACERACE61
FUNFUN2
Kategorie
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)34
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)32
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)22
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)21
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)19
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)17
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)14
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)10
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)10
JM-OJunioři (2003-2006)10
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)10
Z1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)6
JZ-OJUniorky (2003-2006)6
M1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)5
JZ-RJuniorky (2003-2006)3
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)3
FFUN2
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)2
JM-RJunioři (2003-2006)1
Celkem přihlášených227

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.8.2020Abel Ondřej Lagunino OPEN M1-O uhrazeno
4.6.2020Aberle Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
19.8.2020Babák Josef Tantrum Monstra RACE M1-R uhrazeno
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
14.8.2020Benda Kryštof Lagunino OPEN M1-O uhrazeno
19.8.2020Bendová Nikola OPEN Z1-O nezaplaceno
14.7.2020Beneš Petr JEDNICKY OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
26.11.2019Beran Lukáš Spartan Gym RACE M2-R uhrazeno
23.8.2020Beranová Simona Spartan Gym OPEN Z1-O uhrazeno
10.8.2020Bevelágua Ladislav OCR Workout Tábor RACE M2-R uhrazeno
14.8.2020Bohadlová Kateřina OPEN JZ-O uhrazeno
31.12.2019Bohadlová Barbora Vejcosh OPEN Z1-O uhrazeno
23.8.2020Borek Jan FUN F uhrazeno
19.8.2020Bořil Michal OPEN M3-O uhrazeno
14.8.2020Borová Anna Lagunino OPEN JZ-O uhrazeno
18.8.2020Brchel Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN JM-O uhrazeno
12.8.2020Brychta Jan OPEN M1-O uhrazeno
22.6.2020Buben Václav OPEN M1-O uhrazeno
24.8.2020Bulatová Marie OPEN Z2-O uhrazeno
17.8.2020Buldrová Alexandra One Shot Energy OPEN Z2-O uhrazeno
25.8.2020Cabalková Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
22.8.2020Čamrová Kateřina Decathlon team Tábor OPEN Z1-O uhrazeno
9.8.2020Čáp Martin OPEN M2-O uhrazeno
21.8.2020Černohorský Matyáš OPEN M1-O uhrazeno
16.8.2020Červenková Martina OPEN Z3-O uhrazeno
17.8.2020Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
20.8.2020Čiamporová Vendula Fubo team OPEN Z1-O uhrazeno
18.8.2020Cingrošová Alice Osmička OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Osmička↳ Cingroš FilipOsmička
19.8.2020Čížková Lucie OCR Hunters OPEN Z1-O uhrazeno
21.8.2020Coufal Lukáš OPEN M2-O uhrazeno
20.8.2020Coufalová Kolaříková Eva OPEN Z2-O uhrazeno
25.8.2020Drábková Veronika OCR Runners Šumperk RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Krasoň a Fiona neobsazeno
16.8.2020Draksl Josef OPEN M3-O uhrazeno
24.8.2020Dubský Václav Ready2win RACE M2-R uhrazeno
22.8.2020Ďuráč Michal OPEN M3-O uhrazeno
11.8.2020Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN Z1-O uhrazeno
13.8.2020Fair Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
27.7.2020Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
18.8.2020Fotr Lukáš BooM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Bert TEAM↳ Karbanová Kateřina
19.8.2020Fričová Kateřina Spolek Borek OPEN Z1-O uhrazeno
18.8.2020Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
24.8.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE MIX-R uhrazeno
Tým: WeCanStill↳ Vachalová ŠárkaGOOD LUCK GYM
17.8.2020Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ-O uhrazeno
17.8.2020Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
7.7.2020Hanáček Zbyněk OPEN M3-O uhrazeno
21.8.2020Hančin Vojtěch Crossfit Hradec Kralove OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Crossfit HK↳ Švajcrová Denisa
19.8.2020Hanzlik Filip OPEN JM-O uhrazeno
23.8.2020Hartmanová Kristýna RACE MIX-R uhrazeno
Tým: STG Kolín↳ Bubeník Vojtěch
26.8.2020Havrda Adam AKJ Jaroměř OPEN JM-O uhrazeno
16.8.2020Hejma Jakub OPEN JM-O uhrazeno
13.8.2020Hervertová Klára Hammer OCR Team RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Hammer Ždimiators OCR Teamneobsazeno
7.6.2020Hiersch Marek OPEN M3-O uhrazeno
25.8.2020Hlaváč Jan OPEN M1-O uhrazeno
11.8.2020Hlavizna Pavel OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Hnát Petr SDH Kopidlno OPEN M2-O uhrazeno
30.11.2019Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z2-O uhrazeno
20.6.2020Honzů Jiri OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Team Ironman↳ Adámková Andrea
19.8.2020Horečný Karel OPEN M3-O uhrazeno
26.7.2020Hrbková Hana RACE Z1-R uhrazeno
24.6.2020Hrncirova Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
13.8.2020Hromádko Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
13.8.2020Hrzinova Miloslava OPEN Z3-O uhrazeno
14.8.2020Hulínská Alžběta Lagunino OPEN JZ-O uhrazeno
27.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
19.8.2020Jára Ondra OPEN JM-O uhrazeno
29.7.2020Jelínek Petr OPEN M3-O uhrazeno
19.8.2020Jinda Jirka SpolekBorek OPEN M1-O uhrazeno
13.8.2020Jiříček Karel Vegan power OPEN M2-O uhrazeno
16.8.2020Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M3-O uhrazeno
16.8.2020Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z3-O uhrazeno
24.8.2020Jurník Lukáš Predátor Workout Olomouc RACE MIX-R uhrazeno
Tým: #OCRunited team ↳ Rylková KateřinaOCRUNITED TEAM
26.6.2020Karlová Martina RACE Z1-R uhrazeno
29.7.2020Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
23.8.2020Kasalová Eva OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Jdeme zase↳ Janalík Marek
13.8.2020Kašlík Jan Wubba Lubba Dub Dub OPEN M2-O uhrazeno
22.8.2020Kaválek Erik Lagunino OPEN JM-O uhrazeno
19.8.2020Kavulok Lukáš Rebels gym Hořice RACE M3-R uhrazeno
2.8.2020Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
19.8.2020Kisý Martin SpolekBorek OPEN JM-O uhrazeno
14.8.2020Klajbl Martin Lagunino OPEN M2-O uhrazeno
14.8.2020Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z2-O uhrazeno
30.6.2020Klikoš Jiří Vlčata RACE M3-R uhrazeno
21.8.2020Klikoš Jiří A-team OPEN M2-O uhrazeno
13.8.2020Kliková Renáta OPEN Z2-O uhrazeno
25.8.2020Knihová Tereza OPEN Z3-O uhrazeno
11.8.2020Kolaříková Markéta RACE MIX-R uhrazeno
Tým: FuFu team↳ Šauman Edvard
19.8.2020Kosta Michal OPEN M3-O uhrazeno
14.8.2020Kotlín Roman Lagunino OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Kouřil Václav CDB MB OPEN M2-O uhrazeno
5.7.2020Koutník Petr Elpe OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Elpe↳ Koutníková EliškaElpe
9.8.2020Kozák Milan Červený Kostelec OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Lemi↳ Mrkousová Lenka
19.8.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM RACE JM-R uhrazeno
20.6.2020Kudrnáčová Kristýna I love mud OPEN Z1-O uhrazeno
24.8.2020Kutáčová Kateřina Gladiatorraceteam OPEN Z3-O nezaplaceno
16.8.2020Lehký Michal OPEN M2-O uhrazeno
15.8.2020Libotovsky Martin OPEN M2-O uhrazeno
15.8.2020Liška Petr OPEN M3-O uhrazeno
19.8.2020Lukášek Zdeněk OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Manolov Manol OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Ofovi↳ Manolova Petra
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M1-O uhrazeno
26.8.2020Mašek Jaroslav OPEN M2-O uhrazeno
14.8.2020Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
14.8.2020Michalková Veronika RACE Z1-R uhrazeno
14.8.2020Mikulecký Jiří RACE M1-R uhrazeno
31.5.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ-R uhrazeno
19.8.2020Minaříková Anna SpolekBorek OPEN Z1-O uhrazeno
23.8.2020Mlejnek Karel SRTG Praha OPEN M2-O uhrazeno
24.8.2020Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
18.8.2020Mrkos Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
17.8.2020mucha jiri komar tým OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
21.8.2020NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
24.8.2020Němcová Šárka SPK Zaloňov OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Mates & Šárka↳ Fejt Matyáš
4.8.2020Novák Jiří Dynafit OPEN M3-O uhrazeno
15.8.2020Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
17.8.2020Nový Jaroslav LionsTeamOCR RACE M1-R uhrazeno
5.7.2020Očko Michal RACE MIX-R uhrazeno
Tým: OH Kofyk↳ Hodáková Hana
19.8.2020Ortová Tereza SpolekBorek OPEN Z1-O uhrazeno
19.6.2020Pajer Jan OPEN M3-O uhrazeno
20.6.2020Pekáčová Aneta I LOVE MUD OPEN Z1-O uhrazeno
12.8.2020Pernet Josef RACE M2-R uhrazeno
20.8.2020Perthen Ervín OPEN M3-O uhrazeno
20.8.2020Perthenová ml. Kateřina OPEN JZ-O uhrazeno
21.8.2020Pešková Chramostová Michaela OPEN Z3-O uhrazeno
4.8.2020Peterková Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
26.8.2020Petrů Tomáš RACE M1-R uhrazeno
13.8.2020Pilný Martin OPEN M2-O uhrazeno
24.8.2020Pizúr marek #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
19.8.2020Pláničková Lenka OPEN Z1-O uhrazeno
23.8.2020Pohořalá Martina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Pohořgangneobsazeno
18.8.2020Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
24.8.2020Pokorná Eva #Gladiatorraceteam RACE Z2-R uhrazeno
20.8.2020Pola Dominik BokemAllNightOrlickéhory OPEN M1-O uhrazeno
16.8.2020Pradeová Monika OPEN Z2-O nezaplaceno
16.7.2020Prokop Petr OPEN M3-O uhrazeno
26.8.2020Prokopová Lenka SVVAT RACE Z2-R uhrazeno
22.8.2020Pýcha Vojtěch OPEN M1-O uhrazeno
20.6.2020Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
13.1.2020Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
18.8.2020Rezek Petr OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: rezinovi↳ Rezkova Marketa
18.8.2020Ridl Jan Fubo Team RACE M3-R uhrazeno
12.7.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
25.8.2020Rolinek David OPEN M1-O uhrazeno
18.1.2020Růžička Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
19.8.2020Šádek Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
9.7.2020Samek Ondřej I love mud OPEN M1-O uhrazeno
26.8.2020Schejbal Roman OPEN M2-O nezaplaceno
12.8.2020simon katerina Běžci z Polabí RACE Z3-R uhrazeno
25.8.2020Šípek Martin Gladiators OPEN M3-O uhrazeno
11.8.2020Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
3.12.2019Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M3-O uhrazeno
21.8.2020Šmarda Milan Šmauz OPEN M3-O uhrazeno
19.8.2020Solil Pavel Spolek Borek OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Špecht Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
25.8.2020Špilar Jiří OPEN M2-O uhrazeno
27.7.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
18.8.2020Srbová Lenka Osmička OPEN Z3-O uhrazeno
26.8.2020Štancl Jan OPEN M1-O nezaplaceno
5.7.2020Štěpánek Marek OPEN JM-O uhrazeno
5.7.2020Štěpánek Martin OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Ema↳ Koutníková EvaEma
5.7.2020Štěpánková Petra OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Dape↳ Malík DanielDape
21.8.2020Štreglová Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
12.8.2020Střihavka Patrik OPEN M1-O uhrazeno
12.8.2020Střihavka Dominik OPEN M1-O uhrazeno
25.8.2020Štukovská Petra ERA a.s. OPEN Z2-O uhrazeno
26.8.2020Štukovský Braňo OPEN M2-O uhrazeno
17.8.2020Suchá Karolina OPEN JZ-O uhrazeno
17.8.2020Suchý Aleš OPEN M3-O uhrazeno
7.8.2020Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ-R uhrazeno
20.8.2020Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M3-R uhrazeno
17.7.2020švec luboš RACE M3-R uhrazeno
3.7.2020Švecová Veronika OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Veka↳ Koláček David
26.8.2020Švihovská Kateřina Šneci RACE MIX-R uhrazeno
Tým: koňomuti↳ Novotný Karel
25.8.2020Svítilová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
1.7.2020Svoboda Marek RACE M2-R uhrazeno
6.7.2020Sýkora Jakub RACE MIX-R uhrazeno
Tým: JM Team↳ Dani MichaelaJM team
26.8.2020Szturcova Bianka OPEN Z2-O uhrazeno
20.2.2020Tarnóczy Mirek my2kemp OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: my2kemp↳ Tarnóczy MarkétaMy2kemp
26.8.2020Ticháček Jan Team Gymbrothers RACE M1-R uhrazeno
30.7.2020Tillová Lucie RACE Z3-R uhrazeno
26.2.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z1-R uhrazeno
17.8.2020Tomková Petra P+P FUN F uhrazeno
14.8.2020Toth Jan Lagunino OPEN JM-O uhrazeno
7.8.2020Treštíková Michaela #GLADIATORRACETEAM RACE Z2-R uhrazeno
17.8.2020Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Spolu jsme silnější ↳ Kučerová Tereza#GLADIATORRACETEAM
20.8.2020Tužil Jiří OPEN M2-O uhrazeno
12.8.2020Uhrinová Anna OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: A-Tom↳ Uhrin Tomas
19.8.2020Vágnerová Kateřina Spolek Borek OPEN Z2-O uhrazeno
14.8.2020Valíček Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
4.12.2019Vencl Petr Výzva 21 dní RACE M2-R uhrazeno
26.8.2020Viktorin Antonín #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
19.8.2020Vinš Petr Jan Šišmiši OPEN M2-O uhrazeno
14.8.2020Vlčková Petra OPEN Z1-O uhrazeno
14.8.2020Voborná Tereza SDH Lanškroun RACE JZ-R uhrazeno
15.8.2020Vokřál Marek RACE M3-R uhrazeno
5.8.2020Volšická Barbora Atom kids Praha RACE Z1-R uhrazeno
19.8.2020Volšička Petr OPEN M3-O uhrazeno
28.7.2020Vrána Jakub FUBO Team RACE M2-R uhrazeno
9.8.2020Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
24.8.2020Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM OPEN JM-O uhrazeno
6.8.2020Ždila Peter RACE M2-R uhrazeno
3.7.2020Ždímal Michal Ždimiators OPEN M2-O uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.