Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE ORIGINAL JOSEFOV - sobota

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN552
RACERACE220
FUNFUN6
Kategorie
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)111
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)107
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)75
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)57
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)56
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)48
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)46
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)44
M1-RMuži do 29 let (1991 a mladší)37
T-OTýmy (čtyřčlenné)37
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)36
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)31
T-RTýmy (čtyřčlenné)17
Z1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)16
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)14
JM-RJunioři (2003-2006)13
JM-OJunioři (2003-2006)11
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)7
FFUN6
JZ-RJuniorky (2003-2006)5
JZ-OJuniorky (2003-2006)4
Celkem přihlášených778

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.8.2020Abel Ondřej Lagunino OPEN M1-O uhrazeno
14.8.2020Adámková Andrea OPEN Z1-O uhrazeno
26.8.2020Adámková Lucie RACE JZ-R uhrazeno
3.8.2020Andělová Ivana OPEN Z2-O uhrazeno
2.7.2020Antlová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
21.8.2020Antoš Jan OPEN M2-O uhrazeno
3.8.2020Axmanova Petra OPEN Z2-O uhrazeno
23.3.2020Babák Josef Tantrum Monstra RACE M1-R uhrazeno
20.8.2020Babenko Ihor #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
2.8.2020Baborovsky Jiri OPEN T-O uhrazeno
Tým: Snails↳ Antošová Olga
↳ Peterková Jana
↳ Barek Jan
19.8.2020Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM RACE Z3-R uhrazeno
17.8.2020Badalíková Lucie Barbarian Extreme Team RACE Z1-R uhrazeno
10.3.2020Bajgarová Nikola Výzva 21 dní OPEN Z2-O uhrazeno
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
17.8.2020Baloun MIchal OPEN M3-O uhrazeno
23.8.2020Bankauskas Miroslav MXRP OPEN M1-O uhrazeno
17.8.2020Bartl Jiří Saharásek RACE M2-R uhrazeno
10.3.2020Bartoš Jan BeAst shapes OPEN M2-O uhrazeno
11.2.2020Bartoš Přemysl RACE M3-R uhrazeno
24.11.2019Bartošek Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
24.8.2020Bašek Karel OPEN M1-O uhrazeno
26.10.2019Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN Z1-O uhrazeno
10.12.2019Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z3-O uhrazeno
20.7.2020Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
29.10.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bedýnkovic↳ Náměstková Adéla#GLADIATORRACETEAM
27.12.2019Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
24.6.2020Benda Stanislav OPEN M2-O uhrazeno
14.8.2020Benda Kryštof Lagunino OPEN M1-O uhrazeno
1.3.2020Bendová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
31.10.2019Bendová Irena Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
21.6.2020Beneš Petr Kvíčala Team RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Beneš Ladislav ABUS Přelouč OPEN M2-O uhrazeno
20.8.2020Beneš Martin RACE M3-R uhrazeno
10.8.2020Benoni Daniel GEM OPEN M2-O uhrazeno
22.8.2020Bensch Michal Division Schlesien OPEN M3-O uhrazeno
24.8.2020Beran Pavel OPEN M3-O uhrazeno
3.8.2020Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
16.8.2020Bergl Petr 2haSance OPEN M3-O uhrazeno
12.8.2020Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
1.6.2020Bernardová Tereza RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Sebra↳ Efler Zdeněk
23.8.2020Berweger Peter RACE M3-R uhrazeno
10.8.2020Bevelágua Ladislav OCR Workout Tábor RACE M2-R uhrazeno
22.8.2020Bielokon Roman OPEN M2-O uhrazeno
21.8.2020Bischofová Viktorie OPEN Z1-O uhrazeno
22.6.2020Bitter Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Andrea+Pavel↳ Šímová Andrea#GLADIATORRACETEAM
29.4.2020Bláhová Sandra OPEN Z1-O uhrazeno
29.11.2019Bohatá Marie OPEN Z3-O uhrazeno
29.11.2019Bohatý Martin OPEN M3-O uhrazeno
24.8.2020Bojanovský Ondřej RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Noname dvojka↳ Křížová Vendula
21.8.2020Bonaventura Denisa #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
29.7.2020Borovičková Ivana CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z3-O uhrazeno
10.3.2020Bořuta Michal Výzva 21 dní OPEN M2-O uhrazeno
29.12.2019Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
27.5.2020Branda Petr OPEN M2-O uhrazeno
22.12.2019Brantal Matěj RACE M2-R uhrazeno
14.8.2020Brichta Jakub OPEN T-O uhrazeno
Tým: Hřebečci OCR↳ Miňovský Tomáš
↳ Frank Roman
↳ Chotětický Martin
16.8.2020Brixí Martin OPEN M3-O uhrazeno
21.8.2020Brychta Jan OPEN M1-O uhrazeno
13.8.2020Brynda Josef GG OPEN M3-O uhrazeno
25.5.2020Burda Jiří OPEN M1-O uhrazeno
4.6.2020Bureš Pavel OPEN M2-O uhrazeno
23.8.2020Bureš Jan RACE JM-R uhrazeno
31.12.2019Bureš Jiří Hradecký spinning klub OPEN JM-O uhrazeno
31.12.2019Burešová Jaroslava Hradecký spinning klub OPEN Z3-O uhrazeno
9.8.2020Čáp Martin OPEN M2-O uhrazeno
25.8.2020Čapková Barbora RACE Z2-R nezaplaceno
22.8.2020Čermák Petr RACE M1-R uhrazeno
16.8.2020Čermák Radim Gladiátoři z Poličky OPEN M2-O uhrazeno
22.8.2020Černík Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
23.7.2020Černochová Miroslava OPEN T-O uhrazeno
Tým: 157↳ Špirit Petr
↳ Soviš Marek
↳ Ryšavý Michal
21.8.2020Černohorský Matyáš OPEN M1-O uhrazeno
17.8.2020Černý Radek RACE JM-R uhrazeno
20.8.2020Černý Jan Black Division OPEN M2-O uhrazeno
24.8.2020Čevela Daniel OPEN M3-O uhrazeno
20.8.2020Čiamporová Vendula Fubo team OPEN Z1-O uhrazeno
8.8.2020Cibuľková Jana OPEN Z2-O uhrazeno
24.8.2020Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
19.8.2020Čihák Svatopluk OPEN M3-O uhrazeno
29.7.2020Cílečková Soňa CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z3-O uhrazeno
21.8.2020Cöger Jiří RACE M1-R uhrazeno
14.7.2020Culek Michal OPEN M2-O uhrazeno
2.8.2020Cvejn Lukáš RACE M1-R uhrazeno
17.8.2020Dalecká Monika OPEN Z1-O uhrazeno
21.8.2020Daněk František Výzva 21dní OPEN M2-O uhrazeno
4.8.2020Daniel Marcel CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN M3-O uhrazeno
18.8.2020Danielovský Martin RACE M2-R uhrazeno
2.3.2020David Lukáš OPEN M3-O uhrazeno
26.8.2020Delong Michal FUN F uhrazeno
19.8.2020Diviš Petr RACE JM-R uhrazeno
12.8.2020Dlouhý Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
10.8.2020Dobrovolná Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
24.6.2020Dobrovolný Filip OPEN M2-O uhrazeno
1.3.2020Dočekal David OPEN M2-O uhrazeno
24.8.2020Dočekal Michal OPEN M2-O uhrazeno
3.8.2020Dokoupil Jiří OPEN M2-O uhrazeno
29.12.2019Doležal Pavel OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: SimPa team↳ Doležalová Simona
19.8.2020Doležal Josef RACE M2-R uhrazeno
7.7.2020Doležal Pavel OPEN M1-O uhrazeno
30.1.2020Doležal Jan RunFórFun OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: RunFórFun↳ Mezerová Jitka
21.8.2020Doležal Jiří RACE M2-R uhrazeno
4.8.2020Doležel Lukáš RACE M2-R uhrazeno
10.8.2020Doležel Tomáš RACE M3-R uhrazeno
18.8.2020Dostál Jakub OPEN M2-O uhrazeno
26.2.2020Doubková Kateřina RACE JZ-R uhrazeno
25.8.2020Doubrava Domonik OPEN M1-O uhrazeno
25.8.2020Doubrava Filip OPEN M1-O uhrazeno
25.8.2020Drábková Veronika OCR Runners Šumperk OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Krasoň a Fionaneobsazeno
24.8.2020Dubský Václav Ready2win RACE M2-R uhrazeno
2.7.2020Duchac Martin OPEN M3-O uhrazeno
2.7.2020Duchacova Denisa OPEN JZ-O uhrazeno
18.6.2020Dudková Barbora SZ 01 OPEN Z3-O uhrazeno
28.7.2020Dufek Pavel Powerlifting DK RACE M3-R uhrazeno
20.8.2020Duriš Ján OPEN M1-O uhrazeno
10.8.2020Dušková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
23.8.2020Dvořák Miroslav OPEN M3-O uhrazeno
15.8.2020Dvořák Otto OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Dvořák Martin Varovi legie OPEN M3-O uhrazeno
23.8.2020Džambik Pavel OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.7.2020Erben Karel RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Misha and Charlie↳ Horváthová MichaelaNO TY VOLE
11.8.2020Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN Z1-O uhrazeno
13.8.2020Fair Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
28.7.2020Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
17.7.2020Fencl Miroslav Fénix Plzeň RACE M2-R uhrazeno
17.7.2020Fenclová Kateřina #GLADIATORRACETEAM RACE Z2-R uhrazeno
25.8.2020Ferenčíková Naďa OPEN Z3-O uhrazeno
21.11.2019Férová Nikola Šneci OPEN Z2-O uhrazeno
27.7.2020Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
22.8.2020Fidler Branislav RACE M2-R uhrazeno
9.7.2020Fiedor Daniel RACE M3-R uhrazeno
8.8.2020Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
21.8.2020Filounek Martin OPEN M2-O uhrazeno
25.5.2020Fišerová Kateřina OPEN Z2-O uhrazeno
18.8.2020Fleišman Jan OPEN M2-O uhrazeno
18.6.2020Folta Radek lacrima OPEN M2-O uhrazeno
18.8.2020Formánek Roman RACE JM-R uhrazeno
29.2.2020Fortelka Jiří OPEN M2-O uhrazeno
11.8.2020Fousek Vlastimil GEM OPEN M3-O uhrazeno
29.2.2020Fousek Martin OPEN M1-O uhrazeno
21.12.2019Galbavá Sára Olomouc OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Galboši↳ Galbavý PavelOlomouc
22.8.2020Galvas Josef Bahňáci OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bahňáci z Luhů↳ Galvasová Pavla
5.6.2020Gargulák Aleš OPEN M3-O uhrazeno
14.8.2020Gazda Michal STILL Warriors OPEN M2-O uhrazeno
20.6.2020Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
14.8.2020Gláserová Monika OPEN Z1-O uhrazeno
8.7.2020Gottffied Max OPEN M2-O uhrazeno
8.7.2020Gottfried Petra OPEN Z2-O uhrazeno
19.8.2020Grabmüller Lukáš RACE M1-R uhrazeno
30.7.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE M2-R uhrazeno
11.8.2020Grindlerová Klára RACE Z2-R uhrazeno
18.2.2020Hájková Lenka OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: DreamTeam↳ Morávek Vladislav
31.5.2020Hajný Pavel Pilníkovské běhny RACE MIX-R uhrazeno
Tým: PILNÍKOVSKÉ BĚHNY↳ Hajná HanaPilníkovské běhny
7.7.2020Hanáček Zbyněk OPEN M3-O uhrazeno
25.8.2020Hanč Ondřej OPEN M2-O uhrazeno
24.8.2020Hanousková Petra šváby OPEN Z2-O uhrazeno
24.8.2020Hanousková Lenka #GLADIATORRACETEAM RACE Z2-R uhrazeno
26.8.2020Havel Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
10.3.2020Havelcová Anna OPEN T-O uhrazeno
Tým: Statkáři↳ Havelcová Martina
↳ Havelec Roman
↳ Havelec Martin
26.5.2020Havelík Petr Já a tragéd OPEN M2-O uhrazeno
25.6.2020Havelka Filip OPEN T-O uhrazeno
Tým: GEAC↳ Jonák Jan
↳ Stejskal OndřejGEAC
↳ Hluchý Radek
22.8.2020Havelka Petr OPEN M3-O uhrazeno
12.8.2020Havlíček Jakub FUBO Team RACE M2-R uhrazeno
26.6.2020Havrda Jan OPEN M3-O uhrazeno
6.3.2020Hebelka Jakub Hebíci RACE M1-R uhrazeno
10.6.2020Hebelková Karla GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
28.7.2020Hejduk Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
2.8.2020Hejzlar Samuel RACE M1-R uhrazeno
17.8.2020Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
2.8.2020Hejzlar Jan RACE M1-R uhrazeno
20.8.2020Hemmer Antonín GEM OPEN M2-O uhrazeno
25.8.2020Heralová Pavla OPEN Z2-O uhrazeno
8.8.2020Heřman Tobiáš OPEN JM-O uhrazeno
6.8.2020Heřman Patrik OPEN M3-O uhrazeno
10.3.2020Herškovič Vladimír Výzva 21 dní OPEN M3-O uhrazeno
12.8.2020Hervertová Klára Hammer OCR Team RACE Z1-R uhrazeno
12.7.2020Heverochová Michaela OPEN Z1-O uhrazeno
7.6.2020Hiersch Marek OPEN M3-O uhrazeno
24.8.2020Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
22.6.2020Hlavizna Pavel OPEN M3-O uhrazeno
3.8.2020Hlinecká Martina Humpoláci RACE T-R uhrazeno
Tým: ForFun :)↳ Kopetka Luděk
↳ Brůchová Lenka
↳ Doležal Tomáš
3.8.2020Hlinecký Josef ForFun :) RACE M3-R uhrazeno
12.8.2020Hloušek Eduard OPEN M2-O uhrazeno
18.8.2020Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M3-O uhrazeno
25.8.2020Holec Jaroslav OPEN M2-O nezaplaceno
16.6.2020Holeček Matěj Gladiators RACE M1-R uhrazeno
2.2.2020Holoubek Stanislav OPEN M3-O uhrazeno
16.6.2020Homola Pavel ocr losers OPEN M3-O uhrazeno
13.8.2020Honzů Jiri OPEN M1-O uhrazeno
29.7.2020Horacek Filip CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN M1-O uhrazeno
23.8.2020Horáček Jiří Jirka@Jirka RACE M3-R uhrazeno
29.7.2020Horáček Daniel CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN JM-O uhrazeno
14.5.2020Horak Petr MJ! OPEN M3-O uhrazeno
26.8.2020Hořák Jan MJ! OPEN M1-O uhrazeno
23.8.2020Hospodka Vojta SDH Letňany RACE JM-R uhrazeno
23.8.2020Hospodková Anna SDH Letňany OPEN JZ-O uhrazeno
19.8.2020Hrabicova Marcela Suchdol nad Odrou OPEN Z3-O uhrazeno
31.12.2019Hrabovský Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
26.7.2020Hrbková Hana RACE Z1-R uhrazeno
21.8.2020Hrevuš Alexandr SPORT Břehy OPEN M3-O uhrazeno
18.6.2020Hribal Vojtech Lacrima OPEN M3-O uhrazeno
15.6.2020Hrubá Kristýna Gladiators RACE Z1-R uhrazeno
25.8.2020Hrubá Nikola Gladiators RACE Z1-R uhrazeno
14.12.2019HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M3-O uhrazeno
14.8.2020Hubený Jan Extra Brno OPEN M3-O uhrazeno
29.7.2020Hudáček Jan CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN JM-O uhrazeno
23.8.2020Hvězdová Dohnálková Kateřina Výzva 21 dní OPEN Z3-O uhrazeno
11.8.2020Hýblová Kateřina OPEN Z3-O uhrazeno
15.8.2020Iran Pavel OPEN M3-O uhrazeno
18.8.2020Jakubovitsová Andrea FUBO RACE Z3-R uhrazeno
21.8.2020Janata Jan OPEN M1-O nezaplaceno
15.12.2019Janda Pavel Koblížci OPEN M3-O uhrazeno
21.2.2020Jandová Adéla Koblížci OPEN Z3-O uhrazeno
29.7.2020Janíková Lucie CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z2-O uhrazeno
8.8.2020Janoš Petr flexfitnessolomouc OPEN M3-O uhrazeno
22.8.2020Janota Daniel FUN F uhrazeno
22.8.2020Janota Martin FUN F uhrazeno
27.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
12.1.2020Janousek Petr OCR Losers OPEN M3-O uhrazeno
23.8.2020Janovská Veronika OPEN Z1-O uhrazeno
22.7.2020Janovská Dana OPEN Z2-O uhrazeno
22.7.2020Janovský Viktor SPčka OPEN M2-O uhrazeno
11.8.2020Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
2.8.2020Jech Marek RACE M1-R uhrazeno
22.8.2020Jehlička Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
14.6.2020Jelenčiak Lukáš Jeleni OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Jeleni↳ Jelenčiaková PetraJeleni
28.7.2020Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
7.8.2020Jílek Petra OPEN Z2-O uhrazeno
7.8.2020Jílek Čeněk OPEN M3-O uhrazeno
12.7.2020Jína Jan OPEN M1-O uhrazeno
10.8.2020Jiroudek Lukáš OPEN M3-O uhrazeno
23.8.2020Jiroudková Alena OPEN Z2-O uhrazeno
26.8.2020Jonáš Vlastimil Jonášovci OPEN M3-O uhrazeno
25.8.2020Jonáš Stanislav RACE M3-R nezaplaceno
11.7.2020Juhaňák Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
18.6.2020Jurásek Zdeněk GG OPEN M3-O uhrazeno
24.8.2020Jurník Lukáš Predátor Workout Olomouc OPEN M1-O uhrazeno
10.1.2020Kabeláčová Renata KABI OPEN Z3-O uhrazeno
27.6.2020Kabourková Renata OPEN Z1-O uhrazeno
14.8.2020Kabrhel Jan Šneci Litomyšl OPEN M3-O uhrazeno
14.8.2020Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl OPEN Z3-O uhrazeno
24.5.2020KACER ZDENĚK OPEN M3-O uhrazeno
28.7.2020Kadeřábková Iva OPEN Z2-O uhrazeno
22.7.2020Kadlec Petr OPEN M1-O uhrazeno
16.11.2019Kadlecová Veronika OPEN Z1-O uhrazeno
28.7.2020Kalánek Tomáš RACE M2-R uhrazeno
5.5.2020Kalašová Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
26.6.2020Karlová Martina RACE Z1-R uhrazeno
13.8.2020Kašlík Jan Wubba Lubba Dub Dub OPEN M2-O uhrazeno
29.12.2019Kašpar Marián OPEN M2-O uhrazeno
19.8.2020Kavulok Lukáš Rebels gym Hořice RACE M3-R uhrazeno
21.8.2020Kiefer Martina RACE Z2-R uhrazeno
14.8.2020Kinská Kateřina Vysoká škola ekonomická v Praze RACE Z1-R uhrazeno
2.8.2020Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M3-O uhrazeno
14.8.2020Klajbl Martin Lagunino OPEN M2-O uhrazeno
14.8.2020Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z2-O uhrazeno
8.7.2020Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Klein Jiří RACE M3-R uhrazeno
21.8.2020Klikoš Jiří A-team OPEN M2-O uhrazeno
30.6.2020Klikoš Jiří Vlčata OPEN M3-O uhrazeno
23.8.2020Kluh Michal Sokolka OPEN M3-O uhrazeno
3.5.2020Kmoch Petr OPEN M2-O uhrazeno
12.8.2020Knoulichová Vladana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
12.8.2020Knoulichová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
17.5.2020Knytl Pavel Humburky OPEN M1-O uhrazeno
17.6.2020Kočí Monika OPEN Z2-O uhrazeno
8.7.2020Kočí Jan OPEN M1-O uhrazeno
22.8.2020Kocián Petr OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Kocourek Martin RunCat RACE M3-R uhrazeno
26.8.2020Kocourová Tereza OPEN Z2-O uhrazeno
17.8.2020Kokešová Radka OPEN Z2-O uhrazeno
25.5.2020Koláček Martin OPEN M2-O uhrazeno
11.8.2020Kolaříková Markéta OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: FuFu team↳ Šauman Edvard
5.8.2020Koldová Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
16.3.2020Koldová Veronika Výzva 21 OPEN Z1-O uhrazeno
10.3.2020Koleňáková Miriam Výzva 21 dní OPEN Z3-O uhrazeno
22.8.2020Kolesnyk Iryna OPEN Z2-O uhrazeno
16.8.2020Kollar Jan OPEN M2-O uhrazeno
23.8.2020Komárek Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
30.12.2019Konrádová Jitka OPEN Z3-O uhrazeno
17.6.2020Kopáček Šimon OPEN M1-O uhrazeno
10.8.2020Koričanský Ivan RACE JM-R uhrazeno
19.8.2020Korotvička Jiří OPEN M2-O uhrazeno
24.8.2020Korytova Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
19.8.2020Kosina Petr RACE M2-R uhrazeno
19.8.2020Kosta Michal OPEN M3-O uhrazeno
4.8.2020Košťálová Anna CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z2-O uhrazeno
30.12.2019Kotlík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
14.8.2020Kotlín Roman Lagunino OPEN M3-O uhrazeno
29.10.2019Kotrnec Jan Pat a Mat RACE M2-R uhrazeno
15.8.2020Kotulkova Eliska 2hasance OPEN Z2-O uhrazeno
13.12.2019Kouba Pavel RACE M2-R uhrazeno
10.8.2020Koubová Patricie OPEN Z1-O uhrazeno
15.8.2020Kovaříková Gabriela STG Lišov OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Drill couple↳ Dušek Vojtěch
15.1.2020Kovarovičová Lucia OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: 5 Km/h↳ Dvořáček Michal
1.12.2019Kozák Dominik Gymeři OPEN M1-O uhrazeno
25.8.2020Kozák Milan Červený Kostelec OPEN M1-O uhrazeno
19.8.2020Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
23.8.2020Kozel Josef RACE M1-R uhrazeno
17.8.2020Kozman Jiří OPEN M3-O uhrazeno
5.6.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
18.8.2020Krajíček Michal STG Pardubice OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Krajíčkovic na startu↳ Krajíčková MarkétaSTG Pardubice
21.8.2020Kramoliš Martin SZ01 OPEN M3-O uhrazeno
15.8.2020Krampera Ivo OPEN M2-O uhrazeno
30.1.2020Krčmář Martin RACE M2-R uhrazeno
15.2.2020Kreclová Pavla Laborator Kreclová RACE Z3-R uhrazeno
16.8.2020krejci jiri bonus gym OPEN M3-O uhrazeno
10.8.2020Křístková Kateřina FRBUL & FBV & TEPLICE RACE Z2-R uhrazeno
15.6.2020Krivčík Jan OPEN M2-O uhrazeno
19.6.2020Kříž Vojtěch OPEN M1-O uhrazeno
13.7.2020Kříž Pavel Zeus Power House OPEN M1-O uhrazeno
20.6.2020Kříž Pavel OPEN M3-O uhrazeno
1.1.2020Křížová Jana Crazy Runners OPEN Z2-O uhrazeno
1.1.2020Křížová Zuzana OPEN Z1-O uhrazeno
25.8.2020Kropáček Jan OPEN JM-O uhrazeno
27.7.2020Krpatová Martina Prvňáci OPEN Z2-O uhrazeno
26.5.2020Kruchová Aneta Gladiators RACE Z2-R uhrazeno
9.8.2020Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
25.8.2020Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE T-R uhrazeno
Tým: Chceme plackuneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
25.8.2020Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE JZ-R uhrazeno
12.8.2020Kubíková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
17.8.2020Kubišta Petr RACE M2-R uhrazeno
4.8.2020Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
24.11.2019Kudlík Jiří OPEN M1-O uhrazeno
23.8.2020Kulhavý Jiří Jirka@Jirka RACE M3-R uhrazeno
23.8.2020Kunc David OPEN JM-O uhrazeno
14.8.2020Kunštár Pavel RACE M2-R uhrazeno
19.8.2020Kuropatnická Zuzana OPEN Z2-O uhrazeno
21.8.2020Kvapilová Beata SZ01 OPEN Z1-O uhrazeno
4.8.2020Kyjáková Iva CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z3-O uhrazeno
26.1.2020Kysilka Lukáš OPEN M2-O uhrazeno
21.8.2020Kytýr Pavel SRTG Teplice OPEN M3-O uhrazeno
17.8.2020Lamač Milan STG Mělník OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: BaMi↳ Halíková Bára
25.8.2020Langerová Petra Svídnický extrém Team RACE Z2-R nezaplaceno
31.12.2019Laštovičková Lenka OPEN Z2-O uhrazeno
18.6.2020Laurenčíková Veronika GG OPEN Z1-O uhrazeno
26.8.2020Ledvinková Kateřina Gladiatorracteam OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Rozběháme Rakovníkneobsazeno
18.8.2020Lettl Libor RACE M1-R uhrazeno
19.8.2020LEVOVÁ Eliška PF UJEP RACE Z1-R uhrazeno
24.6.2020Levý Štěpán PŘEKÁŽKÁČ RACE M2-R uhrazeno
30.6.2020Liberda Jiří OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: ComaDrejas↳ Šindelářová Zuzana
16.8.2020Liberdová Eva OPEN Z2-O uhrazeno
10.3.2020Lichý Zdeněk Výzva 21 dní OPEN M3-O uhrazeno
14.8.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
10.8.2020Lochman Michal OPEN M3-O uhrazeno
24.8.2020Lukeš Vladimír OPEN T-O uhrazeno
Tým: Podkrkonošská sebranka↳ Ackermann VáclavGLADIATORRACETEAM
↳ Máslo JiříHC Devro
↳ Svoboda DavidPodkrkonošska sebranka
16.3.2020Lupínek Petr Výzva 21 OPEN M1-O uhrazeno
19.8.2020Máčel Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
11.8.2020Machová Lucie OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Dream team↳ Dvořák JanDream team
18.6.2020Mahút Ján OPEN M1-O uhrazeno
21.8.2020Malinová Jaroslava RACE Z1-R uhrazeno
24.8.2020Malínský Adam Jiří OPEN M1-O uhrazeno
28.6.2020Malínský František OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Beroun↳ Malínská Andrea
14.8.2020Malinsky Zdenek OPEN M3-O uhrazeno
23.6.2020Malkova Pavlina RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Pepa↳ Buchal Petr
31.12.2019Malota Martin RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Malotová Martina Get Fit or Die Trying RACE Z2-R uhrazeno
18.8.2020Marek Vlastimil OPEN M3-O uhrazeno
13.6.2020Marek Martin Herbalife Nutrition RACE M3-R uhrazeno
21.8.2020Marek Dominik OPEN M1-O uhrazeno
6.8.2020Maresova Dvoranova Pavlina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: PavlinaVenca↳ Krummer Jan#GLADIATORRACETEAM
29.7.2020Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: #gladiatorraceteam↳ Valský Vít
18.8.2020Marková Hana OPEN Z1-O uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci RACE M1-R uhrazeno
24.8.2020Martinec Oleg OPEN M3-O uhrazeno
12.8.2020Martinec Robert RACE M3-R uhrazeno
24.8.2020Martinec David OPEN JM-O uhrazeno
17.8.2020Martinec Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
13.2.2020Martínková Barbora OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Wave Couple↳ Kessl Radomil
31.1.2020Maštálka Daniel OPEN M1-O uhrazeno
25.8.2020Matoušek David OPEN M2-O uhrazeno
5.8.2020Maxa Jaroslav OPEN M3-O uhrazeno
4.8.2020Meister Luboš RACE M3-R uhrazeno
14.7.2020Melzer Luděk Ždimiators OPEN M3-O uhrazeno
14.7.2020Melzerová Kateřina Ždimiators OPEN Z3-O uhrazeno
10.7.2020Michal Mario BC REBEL RACE M1-R uhrazeno
1.2.2020Michálek Jan OPEN M3-O uhrazeno
19.8.2020Mikel Jakub OPEN M2-O uhrazeno
22.8.2020Mikeš Jiří PAKA OPEN M2-O uhrazeno
22.6.2020Mikeš Petr FUBO team / duo iuris OPEN M3-O uhrazeno
22.8.2020Mikešová Marcela OPEN Z2-O uhrazeno
18.6.2020Miksche Aleš OPEN M1-O uhrazeno
23.8.2020Mikulecký Radek OPEN M2-O uhrazeno
14.8.2020Mikulecký Jiří RACE M1-R uhrazeno
25.8.2020Mikulková Petra FUBO Team RACE Z2-R nezaplaceno
18.8.2020Mikyska Václav OPEN M3-O uhrazeno
11.8.2020milotová ivana OPEN Z3-O uhrazeno
14.8.2020Miltner Milan STG Lhotka nad Labem OPEN M3-O uhrazeno
28.7.2020MISAR JENDA PERUN OPEN M2-O uhrazeno
23.8.2020Mlateček David RACE M1-R uhrazeno
18.8.2020Mlejnek Tomas SRTG HK RACE M2-R uhrazeno
6.8.2020Mňuková Kristýna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
2.1.2020Modrý Václav SDH Račice OPEN M2-O uhrazeno
25.7.2020Mojžíš Petr OPEN M2-O uhrazeno
20.8.2020Mokros Jakub OPEN M2-O uhrazeno
26.8.2020Moravec Milan Oblecsvujtym.cz RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Oblecsvujtym.cz↳ Bílá Markéta
5.6.2020Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
11.2.2020Motal Jan RACE M3-R uhrazeno
17.8.2020Moupic Ondřej RACE M2-R uhrazeno
24.8.2020Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: RUN OR DIE↳ Vachalová ŠárkaGOOD LUCK GYM
25.8.2020MRÁZEK ONDŘEJ OPEN T-O uhrazeno
Tým: MIKOneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
26.8.2020Mrázová Lucie STG HK OPEN Z1-O uhrazeno
13.8.2020Mrhálková Ludmila #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ-O uhrazeno
3.8.2020Mrňka Petr OPEN M1-O uhrazeno
10.3.2020Murčová Lenka Výzva 21 dní OPEN Z3-O uhrazeno
22.8.2020Musil Aleš RACE M2-R uhrazeno
23.8.2020Musilová Lucie RACE MIX-R nezaplaceno
Tým: TURBOŽELVYneobsazeno
23.8.2020Muzikant Matěj OPEN JM-O uhrazeno
23.8.2020Nagy Kamil RACE JM-R uhrazeno
23.8.2020Navratil Radek OPEN M2-O uhrazeno
21.6.2020Názler Tomáš Moravská Slavia OPEN JM-O uhrazeno
14.8.2020Nečas Lubomír RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
24.8.2020Neffe Laura TRIUMPHALIS OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Pipiny↳ Ackermann Václav
1.5.2020Nejedlá Karolína Výzva 21 dní OPEN Z1-O uhrazeno
21.8.2020NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
8.7.2020Němec Jan OPEN M1-O uhrazeno
3.8.2020Netíková Anežka GLADIATORS OPEN Z1-O uhrazeno
10.3.2020Netymachova Radka Výzva 21 dní OPEN Z3-O uhrazeno
31.10.2019Nouzová Eva Chaos OPEN Z1-O uhrazeno
5.7.2020Novák Jiří OPEN T-O uhrazeno
Tým: TajFun↳ Kovář Jan
↳ Tyrol Vlastimil
↳ Davidová Anna
21.8.2020Novák Vít RACE JM-R uhrazeno
15.8.2020Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
28.7.2020Nováková Eva PERUN OPEN Z3-O uhrazeno
15.8.2020Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
23.8.2020Novotná Petra RACE Z1-R uhrazeno
10.8.2020Novotný Petr Shybuj.cz OPEN M2-O uhrazeno
25.8.2020Novotný Tomáš Lesáci RACE M2-R uhrazeno
20.8.2020Novotný Jan OPEN M2-O uhrazeno
17.8.2020Novotný Jiří FitBrokers OPEN M2-O uhrazeno
23.8.2020Novotný Petr SRTG Praha FUN F uhrazeno
17.8.2020Nový Jaroslav LionsTeamOCR RACE M1-R uhrazeno
14.8.2020Nový Jan SK Svárov RACE M2-R uhrazeno
22.8.2020Opplová Veronika OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Drunken Idiots 2020↳ Jásek Vladislav
18.8.2020Oslej Dušan Už tam budeeem?! OPEN M3-O uhrazeno
7.8.2020Otčenášková Martina flexfitnessolomouc OPEN Z3-O uhrazeno
23.8.2020Outerská Lucie OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Dream+Dragon↳ Outerský Jan
24.8.2020Pacholík Ondřej RACE M1-R uhrazeno
12.6.2020Pacola Milan OPEN M2-O uhrazeno
29.12.2019Pacola David SRTG Mladá Boleslav OPEN M3-O uhrazeno
15.8.2020Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
19.8.2020Pakandl Zbyněk STG Mělník OPEN M1-O uhrazeno
25.8.2020Paleník Miroslav FUBO Team OPEN M3-O uhrazeno
30.6.2020Palla Lubomír #stghavirov OPEN M2-O uhrazeno
2.8.2020Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
23.8.2020Paříková Tereza OPEN Z2-O uhrazeno
16.8.2020Pařízek Pavel Workout Lomnice RACE M1-R uhrazeno
22.8.2020Pavelková Anna Casia Excalibur race team RACE Z1-R uhrazeno
20.7.2020Pavlata Josef SRTG Decin OPEN M3-O uhrazeno
10.8.2020Pavlík Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
24.8.2020Pavlík Michal Výzva 21 dní OPEN M3-O uhrazeno
23.8.2020Pavlíková Jana Výzva 21 dní OPEN Z3-O uhrazeno
24.8.2020Pejcha Jan RACE M1-R uhrazeno
26.8.2020Pelikánová Gabča RACE Z1-R uhrazeno
26.8.2020Pepř Miroslav OPEN M2-O nezaplaceno
12.8.2020Pernet Josef RACE M2-R uhrazeno
26.8.2020Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
22.8.2020Pešout Jakub OPEN M2-O uhrazeno
10.8.2020Peterková Milica RACE Z2-R uhrazeno
24.8.2020Petr Vojtěch Plhovský psi OPEN M2-O uhrazeno
3.6.2020Petřík Richard OPEN M2-O uhrazeno
11.7.2020Pihýková Jana OPEN Z2-O uhrazeno
22.7.2020Pipová Jana CrossfitJD Rymařov, z. s. OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: CrossfitJD Rýmařov, z. s. ↳ Guzan DavidCrossfitJD Rymařov, z. s.
26.5.2020Pivoňka Petr Gladiators RACE M3-R uhrazeno
17.8.2020Plch Dušan #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
1.7.2020Pleško Michal OPEN M1-O uhrazeno
1.7.2020Pniowski Kristýna OPEN Z2-O uhrazeno
11.8.2020Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z2-R uhrazeno
18.8.2020Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
1.7.2020Polacek Radovan OPEN M1-O uhrazeno
22.6.2020Portychová Alena OPEN Z2-O uhrazeno
12.8.2020Poslušný Zdeněk OPEN M2-O uhrazeno
18.8.2020Pospíšil Michal OPEN M2-O uhrazeno
10.8.2020Pospisil Jan OPEN M3-O uhrazeno
10.8.2020Pospíšilová Andrea OPEN Z2-O uhrazeno
21.8.2020Pozdenkov Andrey EC RUN OPEN M3-O uhrazeno
11.8.2020Prášil Jiří VOSA Šumvald RACE M2-R uhrazeno
17.8.2020Prát Karel OPEN M3-O uhrazeno
24.6.2020Pravdová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
14.8.2020Přibylová Petra Holky z Vršovky OPEN Z2-O uhrazeno
17.8.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
19.8.2020Přívozníková Martina OPEN Z3-O uhrazeno
5.6.2020Prokopová Lenka SVVAT OPEN Z2-O uhrazeno
9.12.2019Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M1-O uhrazeno
27.7.2020Radoň Michal RACE M3-R uhrazeno
16.6.2020Rak Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
14.8.2020Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
18.8.2020Raslová Marie 2running hearts OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: 2running hearts↳ Řezníček David2running hearts
18.8.2020Raurová Klára OPEN Z2-O uhrazeno
21.8.2020Řehoř Michal OPEN M3-O uhrazeno
26.8.2020Řehula Jakub Triatlon Plzeň z.s. RACE M1-R uhrazeno
16.7.2020Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
1.1.2020Remeš Petr R.E.M. team RACE M3-R uhrazeno
23.10.2019Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
13.3.2020Řepková Jana Výzva 21 dní OPEN Z2-O uhrazeno
6.1.2020Řezníček Jan Junák Č.Kostelec RACE M3-R uhrazeno
24.8.2020Ridl Jan Fubo Team RACE M3-R uhrazeno
12.7.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
28.7.2020Říha Martin PERUN OPEN M2-O uhrazeno
6.8.2020Říhová Jitka Perun OPEN Z1-O uhrazeno
23.4.2020Ritschel Vít Kin-ball Praha RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Kin-ball Praha↳ Jirmanová LucieKin-ball Praha
25.8.2020Rohlena Jakub Janča+Kubajz#GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
23.8.2020Rohovský Petr OPEN M3-O uhrazeno
11.12.2019Roth Zdeněk RACE M2-R uhrazeno
18.6.2020Roubíčková Jaroslava SZ 01 OPEN Z3-O uhrazeno
8.6.2020Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
1.8.2020Roztomilá Petra OPEN Z3-O uhrazeno
31.12.2019Rydlo Stanislav RACE M1-R uhrazeno
21.11.2019Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
27.7.2020Šabart Roman OPEN M3-O uhrazeno
25.8.2020Šabata Martin Lesáci RACE M1-R uhrazeno
10.3.2020Sajdlová Zita Výzva 21 dní OPEN Z1-O uhrazeno
5.6.2020Sakáč Ondřej TJ Harant Pecka RACE JM-R uhrazeno
6.2.2020Sakač Jan RACE M1-R uhrazeno
18.6.2020Samec Jan GG OPEN M3-O uhrazeno
10.8.2020Schneider Milan OPEN M2-O uhrazeno
3.8.2020Šebelová Nicol OPEN JZ-O uhrazeno
16.11.2019Šebestík Ondřej RACE M1-R uhrazeno
4.6.2020Sedlář Martin Aparáti OPEN M2-O uhrazeno
10.3.2020Sekanina Jerguš Výzva 21 dní OPEN M1-O uhrazeno
20.11.2019Šesták Filip Křováci RACE M1-R uhrazeno
12.8.2020Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
18.8.2020Šibrava Josef OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Komando šneků↳ Kirschová EvaTriatlon team Trutnov
20.8.2020Šimeček Vít OPEN M2-O uhrazeno
21.1.2020Šimek Jan OPEN M1-O uhrazeno
10.8.2020Šimůnek Jaroslav OPEN M1-O uhrazeno
17.8.2020Šípek Martin Gladiators OPEN M3-O uhrazeno
14.8.2020Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
30.4.2020Skácel Pavel OPEN M3-O uhrazeno
30.12.2019Škrabalová Jana Limbalo OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Limbalo↳ Limberský LukášLimbalo
1.7.2020Skřivan Tomáš RACE M1-R uhrazeno
23.8.2020Slavíček Milan INDORAPTOR RACE M3-R uhrazeno
1.3.2020Slavík Tomáš Marakana OPEN M2-O uhrazeno
3.12.2019Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M3-O uhrazeno
19.6.2020Smejkal Karel OPEN M1-O uhrazeno
13.1.2020Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
23.8.2020Smetana Jiří Jarmila OPEN M3-O uhrazeno
11.8.2020Smetanová Václava OPEN Z1-O uhrazeno
16.8.2020smetanova lucie bonus gym OPEN Z2-O uhrazeno
26.8.2020Smrček Martin SKPŠ Praha OPEN M2-O uhrazeno
16.8.2020Smržová Andrea OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: delta Slapy↳ Barimov Zdeněk
6.8.2020Šnajdr Dalibor OPEN M3-O uhrazeno
11.8.2020Snopko David shybuj.cz, Vivo Barefoot Hradec Králové RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Sochor Lukáš Varovi legie OPEN M3-O uhrazeno
25.8.2020SOLAR FILIP RACE M2-R uhrazeno
21.7.2020Sonda Martin #GLADIATORRACETEAM RACE T-R uhrazeno
Tým: Dědci 176↳ Helcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM
↳ Koďous Leoš#GLADIATORRACETEAM
↳ Kecina Tomáš#GLADIATORRACETEAM
21.8.2020Sonntag Petr Flex-Fitness Olomouc OPEN M2-O uhrazeno
14.2.2020Sotona Petr Kolín OPEN M3-O uhrazeno
9.5.2020Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec RACE M3-R uhrazeno
15.8.2020Soudilová Nikola OPEN Z1-O uhrazeno
9.12.2019Šoukal Daniel RACE M1-R uhrazeno
21.8.2020Spěšná Tereza OPEN Z1-O uhrazeno
22.8.2020Špidlen Karel ProfiGladiátoři FUN F uhrazeno
30.12.2019Šplíchal Jan Tatranská strela OPEN M1-O uhrazeno
29.12.2019Šplíchalová Alena OPEN Z1-O uhrazeno
21.1.2020Špůrová Petra OPEN Z1-O uhrazeno
27.7.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
10.8.2020Srbová Lenka Osmička OPEN T-O uhrazeno
Tým: Osmička↳ Cingrošová AliceOsmička
↳ Neužil JiříOsmička
↳ Srba MiroslavOsmička
4.8.2020Šromová Soňa Davčovo komando OPEN Z3-O uhrazeno
4.6.2020Štancl Ondřej OPEN M2-O uhrazeno
7.8.2020Stanič Michal #michalfitofficial OPEN M2-O uhrazeno
25.8.2020Stárek Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN JM-O uhrazeno
14.8.2020Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: QI↳ Šteflová Aneta#GLADIATORRACETEAM
22.7.2020Steinová Tereza SPčka OPEN Z2-O uhrazeno
30.4.2020Stelzer Radek Výzva 21 dní OPEN M3-O uhrazeno
29.11.2019Štencel Radim OPEN M2-O uhrazeno
29.11.2019Štenclová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
4.1.2020Stöckl Lukáš Gladiator Louny RACE M1-R uhrazeno
20.8.2020Stránská Věra OPEN Z2-O uhrazeno
15.6.2020Stránský Ladislav OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Stránský / Klimentová ↳ Klimentová Martina
28.7.2020Strašilová Daniela Perun OPEN Z1-O uhrazeno
23.8.2020Štreglová Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
21.6.2020Štrof Michal FUBO team / duo iuris OPEN M2-O uhrazeno
6.7.2020štrunc michal OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Amálie↳ Vágnerová Jaroslava
28.5.2020Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
23.8.2020Šubrová Marie #GLADIATORRACETEAM OPEN T-O uhrazeno
Tým: X- BODY TEAM↳ Bulatová Marie
↳ Panáková Markéta
↳ Mareš Petr
20.6.2020Šulc Martin RACE M2-R uhrazeno
22.8.2020Šulcová Jana RACE Z2-R uhrazeno
15.8.2020Šulekova Lucie OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: pitbull gang↳ konvalinka Jiří
17.8.2020Sůra Milan OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Šurin Petr RACE M3-R uhrazeno
24.8.2020Surý Martin Brutal Kruháč Team OPEN M3-O uhrazeno
30.7.2020Šustrová Jarmila CrossfitJD Rýmařov,z.s OPEN Z2-O uhrazeno
7.8.2020Svačinová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ-R uhrazeno
16.8.2020Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M3-R uhrazeno
10.8.2020Švancara Jiří MALIRUN RACE M3-R uhrazeno
16.11.2019Švarc Jakub OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Švarcová Monika STG Česká Třebová OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bobešci↳ Štěpánek MichalSTG Česká Třebová
4.6.2020Svatoň Milan OPEN M2-O uhrazeno
3.7.2020Švecová Veronika OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Veka↳ Koláček David
8.3.2020Švejcar Jiří OPEN M2-O uhrazeno
16.8.2020Svitek Andrej Máme jiný problém... OPEN M2-O uhrazeno
21.8.2020Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
22.8.2020Svítilová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
1.7.2020Svoboda Marek OPEN M2-O uhrazeno
3.8.2020Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE T-R uhrazeno
Tým: Ti Druzí cz↳ Merenus OldrichTi druzí
↳ Pluhař Petr
↳ Novák David
16.8.2020Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Gladiatorraceteam ↳ Svoboda Jakub#GLADIATORRACETEAM
10.8.2020Svobodová Eva Tantrum Monstra OPEN Z3-O uhrazeno
28.7.2020Švorcová Irena Šneci v běhu FUN F uhrazeno
25.8.2020Sýkora Tomáš SK Svárov RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Řepadla ↳ Vejvodová Zuzana
6.7.2020Sýkora Jakub RACE MIX-R uhrazeno
Tým: JM Team↳ Dani MichaelaJM team
30.6.2020Synecká Alena OPEN Z1-O uhrazeno
22.6.2020Synecký Martin OPEN M3-O uhrazeno
16.8.2020Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s. OPEN Z2-O uhrazeno
11.8.2020Syrovátka Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
19.8.2020Taichman Jiří OPEN M2-O uhrazeno
20.2.2020Tarnóczy Mirek my2kemp OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: my2kemp↳ Tarnóczy MarkétaMy2kemp
19.8.2020Teichmann Roman RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Lions↳ Sittová Markéta
24.8.2020Tichý Jakub RACE M1-R uhrazeno
30.7.2020Tillová Lucie RACE Z3-R uhrazeno
22.8.2020Tompos Samuel RACE JM-R uhrazeno
26.8.2020Tóth Roman RACE M1-R uhrazeno
7.8.2020Treštíková Michaela #GLADIATORRACETEAM RACE Z2-R uhrazeno
10.8.2020Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
22.8.2020Tůma Vojtěch OPEN M2-O nezaplaceno
22.8.2020Tůma Jiří OPEN M2-O nezaplaceno
19.8.2020Tumlíř Jaroslav OPEN M3-O nezaplaceno
22.8.2020Tůmová Aneta Ždimiators OPEN Z1-O uhrazeno
31.3.2020Turečková Simona #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
20.8.2020Tužil Jiří OPEN M2-O uhrazeno
23.6.2020Tyburcova Tereza OPEN Z2-O uhrazeno
8.7.2020Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
25.5.2020Ulbrichová Šárka OPEN Z1-O uhrazeno
17.8.2020Urbanová Dominika OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Kámové↳ Medviď Valerij
21.8.2020Václavek Pavel OPEN M3-O uhrazeno
21.8.2020Václavková Marcela OPEN Z3-O uhrazeno
13.12.2019Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
25.8.2020Vagenknechtová Radka OPEN Z2-O uhrazeno
12.8.2020Vágner Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
10.8.2020Valíček Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
22.7.2020Valínová Dagmar OPEN Z3-O uhrazeno
23.8.2020Vanický Jiří RACE M1-R uhrazeno
20.8.2020Vaňurová Radka Gladiators OPEN Z2-O uhrazeno
3.8.2020Vatrt Vilem Quadient OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE JM-R uhrazeno
10.7.2020Vavrouchová Kateřina OPEN Z1-O uhrazeno
7.8.2020Vavrušková Veronika SRTG Praha OPEN Z3-O uhrazeno
23.8.2020Vejdělková Iva RACE Z3-R uhrazeno
21.6.2020Veselá Martina Total Vítal OPEN Z3-O uhrazeno
20.8.2020Victor Pughiuc RACE M1-R uhrazeno
10.3.2020Vidlička Marek Výzva 21 dní OPEN M3-O uhrazeno
10.3.2020Vidličková Lucie Výzva 21 dní OPEN Z3-O uhrazeno
1.7.2020Viduna Hasova Monika OPEN Z1-O uhrazeno
26.8.2020Viktorin Antonín #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
23.8.2020Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M1-R uhrazeno
19.8.2020Vinš Petr Jan Šišmiši OPEN M2-O uhrazeno
20.10.2019Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
10.8.2020Vítek Lukáš GEM OPEN M2-O uhrazeno
11.8.2020Vlasáková Libuše RACE Z3-R uhrazeno
14.8.2020Vlčková Petra OPEN Z1-O uhrazeno
22.8.2020Voborná Tereza SDH Lanškroun RACE JZ-R uhrazeno
24.6.2020Voborný Tomáš GG OPEN M2-O uhrazeno
10.8.2020Voborský Matěj OPEN M1-O uhrazeno
20.8.2020Vocetková Miroslava OPEN Z1-O uhrazeno
31.10.2019Vojta Vladimír Chaos OPEN M2-O uhrazeno
24.5.2020Volný Jan Kozure okami RACE M2-R uhrazeno
5.8.2020Volšická Barbora Atom kids Praha RACE T-R uhrazeno
Tým: Atom kids Praha↳ Holečková AdrianaAtom kids Praha
↳ Hartlová MajdaAtom Kids Praha
↳ Tomášková Viktorieatom kid Praha, ski run čakovice
9.2.2020Vondrousova Petra Fitness Club Slovany RACE Z3-R uhrazeno
30.4.2020Voříšek Luděk Skorpion RACE M2-R uhrazeno
11.8.2020Vostrý Jakub GEM OPEN M2-O uhrazeno
19.8.2020Vrána Jakub FUBO Team RACE M2-R uhrazeno
19.8.2020Vratislav Jan RACE M2-R uhrazeno
10.5.2020Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
9.8.2020Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
18.6.2020Vyhnálek Matěj Děcka z K2 RACE JM-R uhrazeno
3.8.2020Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
22.8.2020Wicherek Jiří OPEN M2-O uhrazeno
26.8.2020Zabloudil Jan Loupežníci OCR RACE M2-R uhrazeno
2.2.2020zacpal martin OPEN M3-O uhrazeno
7.6.2020Zahradníková Veronika TJ Harant Pecka OPEN Z2-O uhrazeno
19.8.2020Zaplatílek Petr OPEN M3-O uhrazeno
16.8.2020Zavadil Radek RACE M3-R uhrazeno
16.8.2020Zavadil Adam RACE JM-R uhrazeno
17.8.2020Záviška Jaroslav RACE M2-R uhrazeno
9.8.2020Zázvorka Martin FRBUL OPEN M3-O uhrazeno
23.7.2020Ždímal Michal Ždimiators RACE M2-R uhrazeno
24.6.2020Ždimera Marek OPEN JM-O uhrazeno
29.12.2019Zelená Marcela GreenTeam OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Greenteam↳ Zelený Jiří
20.7.2020Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Jimmy Gang↳ Zelenka Miroslav#GLADIATORRACETEAM
19.8.2020Zelený Ondřej OPEN M2-O uhrazeno
22.8.2020Zelený Lukáš RACE M2-R uhrazeno
29.4.2020Zeman Mikuláš OPEN M1-O uhrazeno
22.6.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
10.3.2020Zimmermannová Jana Výzva 21 dní OPEN Z1-O uhrazeno
31.12.2019Zmitko Jan Barbarian Extreme Team RACE M2-R uhrazeno
1.12.2019Zounarová Barbara Gymeři OPEN Z1-O uhrazeno
19.8.2020Zourek Marek OPEN M3-O uhrazeno
10.3.2020Zsellérová Monika Výzva 21 dní OPEN Z3-O uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.