Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE ORIGINAL JOSEFOV - sobota

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN92
RACERACE33
Kategorie
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)24
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)18
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)18
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)10
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)9
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)9
M1-RMuži do 29 let (1991 a mladší)8
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)8
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)7
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)5
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)3
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)2
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)1
JM-RJunioři (2003-2006)1
JM-OJunioři (2003-2006)1
JZ-RJuniorky (2003-2006)1
Celkem přihlášených125

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
2.1.2020Bartoš Jan BeAst shapes OPEN M2-O uhrazeno
11.2.2020Bartoš Přemysl RACE M3-R uhrazeno
24.11.2019Bartošek Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
10.12.2019Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z3-O uhrazeno
26.10.2019Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN Z1-O uhrazeno
29.10.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bedýnkovic↳ Náměstková Adéla#GLADIATORRACETEAM
27.12.2019Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.10.2019Bendová Irena Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
31.12.2019Beneš Ladislav ABUS Přelouč OPEN M2-O uhrazeno
29.11.2019Bohatá Marie OPEN Z3-O uhrazeno
29.11.2019Bohatý Martin OPEN M3-O uhrazeno
29.12.2019Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
22.12.2019Brantal Matěj RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Bureš Jiří Hradecký spinning klub OPEN JM-O uhrazeno
31.12.2019Burešová Jaroslava Hradecký spinning klub OPEN Z3-O uhrazeno
6.12.2019Červenková Hana Chotěborci RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Červenkovi↳ Červenka Ondřej
29.12.2019Doležal Pavel OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: SimPa team↳ Doležalová Simona
30.1.2020Doležal Jan RunFórFun OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: RunFórFun↳ Mezerová Jitka
26.2.2020Doubková Kateřina RACE JZ-R nezaplaceno
31.12.2019Dvořák Martin Varovi legie OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
21.11.2019Férová Nikola Šneci OPEN Z2-O uhrazeno
28.1.2020Fojtíková Dita OPEN Z2-O uhrazeno
21.12.2019Galbavá Sára Olomouc OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Galboši↳ Galbavý PavelOlomouc
26.2.2020Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O nezaplaceno
18.2.2020Hájková Lenka OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: DreamTeam↳ Morávek Vladislav
2.2.2020Holoubek Stanislav OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Hrabovský Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
14.12.2019HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M3-O uhrazeno
15.12.2019Janda Pavel Koblížci OPEN M3-O uhrazeno
21.2.2020Jandová Adéla Koblížci OPEN Z3-O uhrazeno
27.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
12.1.2020Janousek Petr OCR Losers OPEN M3-O uhrazeno
10.1.2020Kabeláčová Renata KABI OPEN Z3-O uhrazeno
16.11.2019Kadlecová Veronika OPEN Z1-O uhrazeno
29.12.2019Kašpar Marián OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Klein Jiří RACE M3-R uhrazeno
30.11.2019Kocourek Martin RACE M3-R uhrazeno
30.12.2019Konrádová Jitka RACE Z3-R uhrazeno
30.12.2019Kotlík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
29.10.2019Kotrnec Jan Pat a Mat RACE M2-R uhrazeno
13.12.2019Kouba Pavel RACE M2-R uhrazeno
15.1.2020Kovarovičová Lucia OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: 5 Km/h↳ Dvořáček Michal
1.12.2019Kozák Dominik OPEN M3-O uhrazeno
30.1.2020Krčmář Martin RACE M2-R uhrazeno
15.2.2020Kreclová Pavla Laborator Kreclová RACE Z3-R uhrazeno
1.1.2020Křížová Jana Crazy Runners OPEN Z2-O uhrazeno
1.1.2020Křížová Zuzana OPEN Z1-O uhrazeno
24.11.2019Kudlík Jiří OPEN M1-O uhrazeno
26.1.2020Kysilka Lukáš OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Laštovičková Lenka OPEN Z2-O uhrazeno
4.2.2020Lev Jiří RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Malota Martin RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Malotová Martina Get Fit or Die Trying RACE Z2-R uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M1-O uhrazeno
13.2.2020Martínková Barbora OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Wave Couple↳ Kessl Radomil
31.1.2020Maštálka Daniel OPEN M1-O uhrazeno
1.2.2020Michálek Jan OPEN M3-O uhrazeno
2.1.2020Modrý Václav SDH Račice OPEN M2-O uhrazeno
11.2.2020Motal Jan RACE M3-R uhrazeno
25.11.2019Nákonečný David OCR Runners Šumperk OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Ňufáčci↳ Horká PavlaOCR Runners Šumperk
31.12.2019Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
31.10.2019Nouzová Eva Chaos OPEN Z1-O uhrazeno
9.1.2020Novotná Tomanová Klára OPEN Z3-O uhrazeno
29.12.2019Pacola David SRTG Mladá Boleslav OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Panak Bretislav OPEN M2-O uhrazeno
4.1.2020Pávová Gabriela Čápici OPEN Z3-O uhrazeno
9.12.2019Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M1-O uhrazeno
1.1.2020Remeš Petr REM team RACE M3-R uhrazeno
23.10.2019Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
6.1.2020Řezníček Jan Junák Č.Kostelec RACE M3-R uhrazeno
11.12.2019Roth Zdeněk RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Rydlo Stanislav RACE M1-R uhrazeno
21.11.2019Ryšavý Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
6.2.2020Sakač Jan RACE M1-R uhrazeno
16.11.2019Šebestík Ondřej RACE M1-R uhrazeno
20.11.2019Šesták Filip Křováci RACE M1-R uhrazeno
21.1.2020Šimek Jan OPEN M1-O uhrazeno
30.12.2019Škrabalová Jana Limbalo OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Limbalo↳ Limberský LukášLimbalo
3.12.2019Slavkovský Milan Dum spiro spero OPEN M3-O uhrazeno
13.1.2020Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
31.12.2019Sochor Lukáš Varovi legie OPEN M3-O uhrazeno
14.2.2020Sotona Petr Kolín OPEN M3-O uhrazeno
9.12.2019Šoukal Daniel RACE M1-R uhrazeno
31.12.2019Špecht Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
30.12.2019Šplíchal Jan OPEN M1-O uhrazeno
29.12.2019Šplíchalová Alena OPEN Z1-O uhrazeno
21.1.2020Špůrová Petra OPEN Z1-O uhrazeno
29.11.2019Štencel Radim OPEN M2-O uhrazeno
29.11.2019Štenclová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
4.1.2020Stöckl Lukáš Gladiator Louny RACE M1-R uhrazeno
31.12.2019Šurin Petr RACE M3-R uhrazeno
16.11.2019Švarc Jakub OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Švarcová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bobešci↳ Štěpánek Michal#GLADIATORRACETEAM
31.10.2019Syrový Filip #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
20.2.2020Tarnóczy Mirek OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: my2kemp↳ Středová Markéta
31.10.2019Tkáč Martin Total Vital OPEN M2-O uhrazeno
13.12.2019Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
25.11.2019Vaníček Josef RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE JM-R uhrazeno
20.10.2019Víšek Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
31.10.2019Vojta Vladimír Chaos OPEN M2-O uhrazeno
9.2.2020Vondrousova Petra Fitness Club Slovany RACE Z3-R uhrazeno
31.10.2019Vysloužilová Kateřina Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
2.2.2020zacpal martin OPEN M3-O uhrazeno
4.12.2019Ždila Pavol OPEN M2-O uhrazeno
4.12.2019Ždila Peter OPEN M2-O uhrazeno
29.12.2019Zelená Marcela GreenTeam OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Greenteam↳ Zelený Jiří
31.12.2019Zmitko Jan Barbarian Extreme Team RACE M2-R uhrazeno
1.12.2019Zounarová Barbara OPEN Z1-O uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.