Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE JOSEFOV

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II342
KIDS IKIDS I222
FAMFAM44
Kategorie
H3Chlapci - rok narození 2009 - 201098
H2Chlapci - rok narození 2011 - 201290
H4Chlapci - rok narození 2007 - 200884
D2Dívky - rok narození 2011 - 201259
D3Dívky - rok narození 2009 - 201053
D4Dívky - rok narození 2007 - 200850
FKIDS FAMILY44
D1Dívky - rok narození 2013 - 201437
H1Chlapci - rok narození 2013 - 201436
D5Dívky - rok narození 2005 - 200630
H5Chlapci - rok narození 2005 - 200627
Celkem přihlášených608

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
2.8.2020Adamec Oliver SKG Přerov KIDS II H3 uhrazeno
26.8.2020Adamíra Dominik KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2020Adamírová Laura KIDS II D3 uhrazeno
25.8.2020Ašer František FK Admira Praha KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2020Ašerová Barbora SK Kotlářka KIDS I D2 uhrazeno
23.11.2019Babuška Matěj KIDS II H4 uhrazeno
23.11.2019Babuška David KIDS II H4 uhrazeno
21.10.2019Badalec Daniel KIDS II H3 uhrazeno
16.8.2020Balcar Jiří KIDS II H5 uhrazeno
17.12.2019Banghová Klára JK Briliant - Petrovice KIDS II D4 uhrazeno
24.8.2020Bárta Antonín KIDS II H4 uhrazeno
2.8.2020Bartoš Jan HCM Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
22.6.2020Bartoš Jakub KIDS II H3 uhrazeno
22.6.2020Bartoš Filip KIDS II H4 uhrazeno
11.7.2020Bartošová Lucie OCR KIDS II D3 uhrazeno
10.3.2020Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D2 uhrazeno
23.5.2020Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS II D3 uhrazeno
19.7.2020Bělinovà Leontýna R.E.M. team KIDS I D2 uhrazeno
1.3.2020Bendová Natálie KIDS I D2 uhrazeno
7.8.2020Benediktová Rozálie KIDS I D2 uhrazeno
30.12.2019Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II H3 uhrazeno
30.12.2019Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2020Benešová Viktorie SK KOTLÁŘKA KIDS I D2 uhrazeno
20.8.2020Benešová Klára KIDS II D3 uhrazeno
3.8.2020Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
24.8.2020Berglová Nikola KIDS I D1 uhrazeno
9.8.2020Bešťák Jakub KIDS I H1 uhrazeno
9.8.2020Bešťák Dominik KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2020Bilic David KIDS II H3 uhrazeno
16.8.2020Bláha Michal KIDS II H4 uhrazeno
28.2.2020Bláhová Tereza TJ Sokol HK KIDS II D4 uhrazeno
25.8.2020Blazek Daniel BINTANA - speciální stavební práce KIDS I H2 uhrazeno
29.11.2019Bohatá Barbora KIDS II D4 uhrazeno
29.11.2019Bohatá Eliška KIDS I D2 uhrazeno
22.8.2020Bon Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
23.8.2020Borek Nicolas STG Česká třebová KIDS I H2 uhrazeno
14.8.2020Borová Anna Lagunino KIDS II D5 uhrazeno
1.6.2020Branda Milan KIDS I H2 uhrazeno
7.8.2020Brázdová Dominika TJ Sokol Poděbrady KIDS I D1 uhrazeno
19.8.2020Buben Jan KIDS II H5 uhrazeno
24.8.2020Bulat Vojtěch KIDS II H4 uhrazeno
17.8.2020Burešová Edita KIDS II D4 uhrazeno
16.10.2019Buryšek Matyáš OlfinCar SkiTeam Trutnov KIDS II H4 uhrazeno
23.8.2020Čečetka Radim KIDS II H5 uhrazeno
23.8.2020Čečetka Boris KIDS I H2 uhrazeno
21.8.2020Čechová Karolína KIDS I D2 uhrazeno
20.8.2020Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS I H2 uhrazeno
20.8.2020Cédl Jakub HC Rakovník KIDS I H1 uhrazeno
9.8.2020Černá Kristýna KIDS I D1 uhrazeno
3.11.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D4 uhrazeno
1.1.2020Černý Šimon KIDS I H2 uhrazeno
17.8.2020Černý David HCM Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
9.8.2020Černý Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
17.8.2020Černý Ondřej HCM Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
11.10.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I H2 uhrazeno
1.1.2020Černý Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
24.8.2020Čevela Daniel KIDS II H4 uhrazeno
17.8.2020Chalupa Jindřich KIDS I H2 uhrazeno
16.6.2020Chráska Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
14.8.2020Chyba Jan GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
8.8.2020Chytil František KIDS II H4 uhrazeno
4.8.2020Chytilová Andrea ATOM KIDS Praha KIDS II D5 uhrazeno
25.8.2020Cichocki František KIDS I H2 uhrazeno
3.7.2020Cigler Filip KIDS II H3 uhrazeno
3.7.2020Ciglerová Viktorie KIDS II D5 uhrazeno
3.7.2020Ciglerová Alžběta KIDS II D4 uhrazeno
24.8.2020Cingroš Dennis KIDS II H3 uhrazeno
24.8.2020Cingroš Filip Osmička KIDS II H5 uhrazeno
24.8.2020Cingrošová Tereza Patricie KIDS I D2 uhrazeno
20.8.2020Císař Jakub KIDS II H3 uhrazeno
19.8.2020ČÍŽEK Filip KIDS I H2 uhrazeno
30.12.2019Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I H2 uhrazeno
31.12.2019Čížková Elen TJ Horní Ředice KIDS II D4 uhrazeno
19.8.2020ČÍŽKOVÁ Alice KIDS I D1 uhrazeno
6.5.2020Čubová Nela Gymnastický klub-TJ Sokol Kopřivnice KIDS II D3 uhrazeno
22.8.2020Dančuková Adéla FAM F uhrazeno
23.8.2020Daněk Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
23.8.2020Daněk František KIDS II H3 uhrazeno
4.8.2020Daniel Matyaš CrossfitJD Rýmařov,z.s KIDS II H4 uhrazeno
15.8.2020Daňková Eliška KIDS I D2 uhrazeno
31.5.2020Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I H2 uhrazeno
31.5.2020Dašek Pavel TRIVIUM KIDS II H3 uhrazeno
23.8.2020Davídková Adéla JUDO Beskydy KIDS II D4 uhrazeno
7.6.2020Dedek Ondřej KIDS I H1 uhrazeno
23.8.2020Dědina Adámek KIDS I H1 uhrazeno
23.8.2020Dědinová Káťa FAM F uhrazeno
18.8.2020Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS I D2 uhrazeno
23.8.2020Delong Tomáš FAM F uhrazeno
23.8.2020Delong Jakub KIDS I H2 uhrazeno
24.8.2020Dobrý Denis KIDS II H4 uhrazeno
17.5.2020Dobšová Veronika KIDS II D4 uhrazeno
20.8.2020Dohnalová Sára KIDS I D1 uhrazeno
20.8.2020Dohnalová Monika KIDS II D3 uhrazeno
21.5.2020Doležal TIMON HC Náchod KIDS II H3 uhrazeno
19.8.2020Doležalová Viktorie FAM F uhrazeno
23.8.2020Dolezalova Karolina gldp hradec kraálové KIDS I D2 nezaplaceno
19.8.2020Doležalová Mariana FAM F uhrazeno
18.8.2020Dostál Nicholas Jaroslav TJ Sokol Černíkovice, z.s. KIDS II H5 uhrazeno
16.5.2020Dudek Dominik KIDS II H3 uhrazeno
13.8.2020Dufek Jakub HC Trutnov KIDS II H4 uhrazeno
22.8.2020Ďuráčová Mariana FAM F uhrazeno
21.6.2020Dvořák Jan KIDS I H2 uhrazeno
24.8.2020Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
19.8.2020Engelová Nikol KIDS II D4 uhrazeno
20.7.2020Erben Antonín Atletika Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
20.7.2020Erben Eduard Atletika Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
19.8.2020Ernstová Nikol KIDS II D3 uhrazeno
26.5.2020Fejfarová Viktorie KIDS II D3 uhrazeno
20.8.2020Fekiačová Marie KIDS II D4 uhrazeno
26.8.2020Fiala Martin Bouchači KIDS II H4 uhrazeno
17.8.2020Fiedlerová Anna KIDS I D2 uhrazeno
23.8.2020Fikker Jaroslav KIDS II H3 uhrazeno
23.8.2020Fikkerová Madlen KIDS I D1 uhrazeno
6.8.2020Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II D4 uhrazeno
6.8.2020Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D3 uhrazeno
11.10.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
25.8.2020Getya Aleks FK Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
18.8.2020glos filip -6105- KIDS II H4 uhrazeno
13.10.2019Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem KIDS II D3 uhrazeno
18.8.2020glosová adéla -6105- KIDS I D2 uhrazeno
22.8.2020Grmela Lukáš FAM F uhrazeno
22.8.2020Grmelová Klára KIDS I D2 uhrazeno
14.8.2020Grybauskas Max Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
21.7.2020Guňka Jakub KIDS I H1 uhrazeno
21.7.2020Guňka Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
21.8.2020Hájková Zuzka KIDS II D3 nezaplaceno
3.6.2020Halíková Adéla KIDS II D3 uhrazeno
3.6.2020Halíková Natálie KIDS II D3 uhrazeno
25.8.2020Hálová Sabina KIDS II D5 uhrazeno
2.7.2020Hamáček Kryštof KIDS I H2 uhrazeno
2.7.2020Hamáčková Anežka KIDS I D1 uhrazeno
16.8.2020Hartmanová Týna #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
17.5.2020Havel Antonín Novovesan KIDS II H4 uhrazeno
12.8.2020Havlicek Tomas KIDS I H2 uhrazeno
12.8.2020Havlickova Tereza KIDS I D2 uhrazeno
25.8.2020Havrda Adam AKJ Jaroměř KIDS II H5 nezaplaceno
31.12.2019Hedrlín Mikuláš KIDS I H2 uhrazeno
7.8.2020Hedrlín Viktor KIDS I H1 uhrazeno
14.8.2020Hejcman Patrik KIDS II H3 uhrazeno
17.8.2020Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
17.8.2020Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
19.8.2020Hepnarová Jana Gymnastika Sokol Jaroměř KIDS II D4 uhrazeno
1.8.2020Heřman Samuel KIDS II H4 uhrazeno
7.6.2020Hierschová Natálie KIDS II D4 uhrazeno
10.8.2020Hiesl Sebastián FK Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
18.8.2020Hlavatý Sebastian FAM F uhrazeno
19.8.2020Hochsteiger Jan KIDS II H3 uhrazeno
21.8.2020Hodková Barbora KIDS II D5 uhrazeno
6.6.2020Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D4 uhrazeno
17.6.2020Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D3 uhrazeno
20.8.2020Honosková Hana KIDS I D2 uhrazeno
25.8.2020Horáček Matěj KIDS I H2 uhrazeno
17.8.2020Horáček Šimon KIDS II H4 uhrazeno
20.8.2020Horák Jáchym KIDS I H2 uhrazeno
10.8.2020Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I D2 uhrazeno
23.4.2020Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
23.8.2020Hrabalová Anna Hrabalovi KIDS II D5 uhrazeno
23.8.2020Hrabalová Adéla Hrabalovi KIDS II D5 uhrazeno
24.8.2020Hrdina Pavel Jižní Supi KIDS II H4 uhrazeno
24.6.2020Hrnčířová Alexandra KIDS I D2 uhrazeno
14.8.2020Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D5 uhrazeno
23.8.2020Huňka Martin FK Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
19.8.2020Hušek Adam KIDS I H2 uhrazeno
10.8.2020Huslík Jaroslav FAM F uhrazeno
10.8.2020Huslíková Kristýna KIDS II D4 uhrazeno
11.8.2020Hyblova Jasmina KIDS II D3 uhrazeno
23.8.2020Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II D3 uhrazeno
21.8.2020Hynková Veronika KIDS I D1 uhrazeno
15.8.2020Iranová Ema KIDS II D5 uhrazeno
15.8.2020Iranová Anna KIDS I D1 uhrazeno
23.8.2020Jakl Jáchym KIDS I H2 uhrazeno
19.8.2020Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
18.8.2020Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
18.8.2020Janda Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
18.8.2020Janda Petr FAM F uhrazeno
11.5.2020Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS II H3 uhrazeno
17.8.2020Janků Michaela KIDS II D3 uhrazeno
26.8.2020Ježova Tereza Holky z hor KIDS I D1 nezaplaceno
16.8.2020Jiráská Elen Hasiči Dvořisko KIDS II D5 uhrazeno
26.8.2020Jiroudek Ruben LukAl KIDS II H3 uhrazeno
26.8.2020Jiroudková Tabita LukAl KIDS I D2 uhrazeno
19.8.2020Johan Marek KIDS II H3 uhrazeno
19.8.2020Johanová Anika KIDS I D2 uhrazeno
11.8.2020Jonáš Martin Jonášovci KIDS II H3 uhrazeno
16.8.2020Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II H5 uhrazeno
11.8.2020Jonášová Sofie Jonášovci KIDS I D2 uhrazeno
16.8.2020Jonášová Adéla Jonasteam-Rychnov KIDS II D3 uhrazeno
11.8.2020Jonášová Eliška Jonášovci KIDS II D5 uhrazeno
17.8.2020Jurasková Adéla KIDS I D1 uhrazeno
12.8.2020Jurek Jakub KIDS I H1 uhrazeno
11.8.2020Jusková Adriana KIDS I D1 uhrazeno
25.8.2020Kabeláčová Marie FAM F uhrazeno
1.12.2019Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
1.12.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D5 uhrazeno
24.8.2020Kábrt Patrik KIDS II H4 uhrazeno
20.6.2020Kácovský David KIDS II H3 uhrazeno
8.8.2020Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I D1 uhrazeno
14.8.2020Kadrmas Jaroslav CZŠ Borohrádek KIDS II H4 uhrazeno
14.8.2020Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS I D2 uhrazeno
22.8.2020Kalaš Kryštof KIDS II H4 uhrazeno
2.8.2020Kalenda Jaroslav KIDS II H4 uhrazeno
14.8.2020Kalynyčová Nela Lagunino KIDS II D5 uhrazeno
2.7.2020Karban Štěpán KARBAŇÁCI FAM F uhrazeno
3.7.2020Karban Jakub KARBAŇÁCI KIDS II H4 uhrazeno
2.7.2020Karbanová Kateřina KARBAŇÁCI KIDS I D2 uhrazeno
24.8.2020Karbusicka Rozarka OCR Kids Podebrady KIDS II D3 uhrazeno
25.8.2020Karmanský Michal KIDS I H2 uhrazeno
26.8.2020Kárník Lukáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2020Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
14.8.2020Kaválek Erik Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
17.8.2020Keřt Marcel Kubikovci KIDS II H3 uhrazeno
17.8.2020Keřt Daniel Kubikovci KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2020Khomová Viktorie KIDS I D1 uhrazeno
14.8.2020Klajblová Tereza Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
21.7.2020Klazar Jakub HCM Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2020Klečák Michal OLYMPIA SPARTAN TRAINING Kutná Hora KIDS II H5 uhrazeno
25.8.2020Klečák Radim OLYMPIA SPARTAN TRAINING KIDS II H4 uhrazeno
31.12.2019Kleinová Sabina KIDS II D4 uhrazeno
14.12.2019Klevcovová Anežka KIDS II D3 uhrazeno
15.8.2020Klímová Petra KIDS I D2 uhrazeno
3.7.2020Knýbel Šimon KIDS II H5 uhrazeno
3.7.2020Knýbel Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
3.7.2020Knýbelová Anna KIDS I D2 uhrazeno
17.8.2020Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS I H1 uhrazeno
9.8.2020Kodet Tobiáš KIDS I H2 uhrazeno
25.7.2020Kolář Adam KIDS II H3 uhrazeno
25.7.2020Kolářová Ema KIDS II D4 uhrazeno
16.8.2020Kolbe David HC Trutnov KIDS II H4 uhrazeno
21.8.2020Konigová Erika KIDS I D2 uhrazeno
15.8.2020Konvalinka Dominik KIDS I H2 uhrazeno
15.8.2020Konvalinková Sára KIDS II D3 uhrazeno
6.8.2020Kopeček Jaromír HCM Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
26.8.2020kopecka Nela KIDS II D4 uhrazeno
14.8.2020Kopecká Marie KIDS II D5 uhrazeno
24.8.2020Kopecký Mikuláš FAM F uhrazeno
4.8.2020Koprda Štěpán KIDS I H2 uhrazeno
4.8.2020Koprdová Nela KIDS I D1 uhrazeno
12.8.2020Koričanská Andrea KIDS II D3 uhrazeno
12.8.2020Koričanský Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
24.8.2020Kořínková Pavla KIDS II D3 uhrazeno
14.8.2020Kosáčková Alice sokol studenec KIDS I D2 uhrazeno
15.8.2020Košnarová Eliška KIDS I D2 uhrazeno
26.5.2020Kotalíková Klaudie KIDS II D5 uhrazeno
14.8.2020Kotálová Sára Lagunino KIDS II D4 uhrazeno
23.8.2020Kotrncová Tereza KIDS I D1 uhrazeno
23.8.2020Kotrnec Jan FAM F uhrazeno
25.8.2020Kovářová Klára KIDS II D3 uhrazeno
28.2.2020Koza Petr KIDS II H4 uhrazeno
28.2.2020Kozová Klára KIDS II D3 uhrazeno
5.6.2020Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
5.6.2020Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
18.8.2020Krajíčková Vanesa STG Pardubice KIDS I D2 uhrazeno
18.8.2020Krajíčková Natálie STG Pardubice KIDS I D1 uhrazeno
24.8.2020Král Jiří KIDS I H2 uhrazeno
26.8.2020Král Artuš KIDS II H4 uhrazeno
14.8.2020Krampera Tobiáš KIDS I H1 uhrazeno
14.8.2020Krampera Matyáš KIDS I H2 uhrazeno
7.6.2020Kramule Tadeáš KIDS I H2 uhrazeno
8.8.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
8.8.2020Krejčíková Zuzana KIDS II D4 uhrazeno
13.7.2020Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
22.8.2020Krésa Filip Workout Lomnice KIDS II H3 uhrazeno
21.8.2020Křížalová Veronika KIDS II D5 uhrazeno
11.8.2020Kříženecká Ester KIDS II D4 uhrazeno
11.8.2020Kříženecký Marek KIDS I H2 uhrazeno
6.8.2020Krpatová Nikola KIDS II D3 uhrazeno
18.8.2020Krupičková Vivien #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
18.8.2020Krupičková Ellen #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
1.8.2020Kuba Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
23.8.2020Kubálek Jindřich KIDS II H4 uhrazeno
23.8.2020Kubálek Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
18.8.2020Kubečková Tereza Jezdecká stáj Slavíkov KIDS II D5 uhrazeno
13.8.2020Kubínová Tereza KIDS II D5 uhrazeno
13.8.2020Kubínová Šárka KIDS II D5 uhrazeno
25.8.2020Kučera David KIDS I H2 uhrazeno
16.11.2019Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
16.8.2020Kudrova Kateřina KIDS I D2 uhrazeno
30.7.2020Kukal Lukaš HCM Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
30.7.2020Kukal Milan HCM Jaroměř KIDS II H4 uhrazeno
3.8.2020Kulhánek Marek KIDS I H1 uhrazeno
22.8.2020Kutil Filip KIDS II H4 uhrazeno
22.8.2020Kutil Lukáš KIDS II H3 uhrazeno
22.8.2020Kutilová Tereza KIDS I D1 uhrazeno
21.7.2020Kužela Jindra HCM Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2020Kyncl Tomáš KIDS II H3 uhrazeno
26.8.2020Kyselica Jonáš Bouchači KIDS II H4 uhrazeno
11.8.2020Lachman Štěpán KIDS I H2 uhrazeno
23.8.2020Lachman Matěj FAM F uhrazeno
26.8.2020Láchová Anna-Marie KIDS I D2 nezaplaceno
31.12.2019Ladnar Filip KIDS II H4 uhrazeno
18.5.2020Lamačová Viktorie FAM F uhrazeno
27.5.2020Lamačová Nikol AVSP KIDS II D3 uhrazeno
19.8.2020Lamberty Lea Daitó Ryu KIDS I D2 uhrazeno
22.8.2020Lánská Barbora KIDS I D2 uhrazeno
22.8.2020Lánská Natálie KIDS II D4 uhrazeno
17.1.2020Lončák Adam FAM F uhrazeno
22.8.2020Lorencová Bára TRIVIUM KIDS I D2 uhrazeno
22.7.2020Lušovský Matěj KIDS I H2 uhrazeno
17.8.2020Macek David komar tým KIDS II H4 uhrazeno
4.8.2020Macháček Vít STG Choceň KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2020Maivaldová Nikola KIDS I D2 uhrazeno
28.7.2020Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I H1 uhrazeno
28.7.2020Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II H3 uhrazeno
9.8.2020Malínský Jan GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
24.8.2020Mareček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
29.12.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
19.8.2020Marek Tomáš Herbalife nutrition KIDS I H2 uhrazeno
3.8.2020Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
19.8.2020Marková Nikol Herbalife nutrition FAM F uhrazeno
7.8.2020Marková Jana KIDS II D4 uhrazeno
17.8.2020Maršounová Anna KIDS II D3 uhrazeno
23.8.2020Martincová Tereza KIDS II D4 uhrazeno
24.8.2020Martinec Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
14.8.2020Máslo Michal FAM F uhrazeno
23.8.2020Maxa Viktor KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2020Medková Daniela KIDS II D4 uhrazeno
13.7.2020Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I H2 uhrazeno
27.7.2020Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS I D1 uhrazeno
30.7.2020Mereďa Vojtěch CrossfitJD Rýmařov,z.s KIDS I H2 uhrazeno
30.7.2020Mereďová Julie CrossfitJD Rýmařov,z.s KIDS II D4 uhrazeno
25.8.2020Mička Robert FK Tatran Bohunice KIDS I H2 uhrazeno
7.12.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
31.5.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
13.8.2020Minařík Vojtěch Rytíři Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
3.7.2020Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II H3 uhrazeno
23.8.2020Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II H5 uhrazeno
4.12.2019Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
12.8.2020Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
11.8.2020Modrá Magdalena SDH Račice KIDS I D2 uhrazeno
11.8.2020Modrý Vaclav SDH Račice KIDS II H3 uhrazeno
24.8.2020Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
24.8.2020Moupic Maxim #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
7.11.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
14.8.2020Mrkos Filip KIDS II H4 uhrazeno
23.8.2020Mrkvička Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
29.5.2020Musil František NOVOVESAN KIDS II H3 uhrazeno
26.8.2020Musil Marek KIDS II H3 uhrazeno
10.8.2020Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D1 uhrazeno
8.8.2020Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II D4 uhrazeno
18.8.2020Národa Matouš AK Vega KIDS II H4 uhrazeno
18.8.2020Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS I H2 uhrazeno
11.8.2020Nemčík Šimon KIDS I H1 uhrazeno
11.8.2020Nemčík Alex KIDS I H2 uhrazeno
18.8.2020Němcová Michaela KIDS II D3 uhrazeno
24.8.2020Netymachová Tea KIDS I D1 uhrazeno
21.8.2020Nevtípilová Adéla #GLADIATORRACETEAM FAM F uhrazeno
16.8.2020Novák Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
16.8.2020Novák Matyáš KIDS II H5 uhrazeno
11.8.2020Novák Jonáš HCM Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
9.8.2020Novák Jiří Jaroměř KIDS I H1 uhrazeno
7.7.2020Nováková Natálie TJ SOKOL JAROMĚŘ KIDS II D3 uhrazeno
25.8.2020Novotná Adriana KIDS II D3 uhrazeno
17.8.2020Novotný Viktor KIDS I H1 uhrazeno
23.8.2020Novotný Matyáš SRTG Praha KIDS II H3 uhrazeno
11.8.2020Nyč Daniel KIDS II H5 uhrazeno
17.8.2020Nyč Matyáš KIDS II H4 uhrazeno
17.5.2020Odehnal Lukáš KIDS II H4 uhrazeno
25.8.2020Orlíková Kristýna KIDS II D4 uhrazeno
25.8.2020Ort Tomáš KIDS II H4 uhrazeno
25.8.2020Ortová Monika KIDS I D2 uhrazeno
14.8.2020Orvan Matěj Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
23.8.2020Outerská Sofie KIDS I D2 uhrazeno
14.8.2020Pacáková Adéla Gymnastika Sokol Jaroměř KIDS II D4 uhrazeno
26.8.2020Pačesná Liliana KIDS I D1 uhrazeno
22.8.2020Pačesný Štěpán KIDS I H2 uhrazeno
22.8.2020Pačesný Eliáš KIDS II H3 uhrazeno
17.8.2020Pachmanová Natali KIDS II D3 uhrazeno
18.8.2020Pacholík Max KIDS I H2 uhrazeno
12.6.2020Pacolová Tereza KIDS I D1 uhrazeno
17.8.2020Pajer Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
27.6.2020Pajerová Anna SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D4 uhrazeno
27.6.2020Pajerová Ema SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D5 uhrazeno
25.8.2020Paleníková Mariana KIDS I D1 uhrazeno
17.8.2020Paraska Marie KIDS II D4 uhrazeno
17.8.2020Paraska Terezie KIDS I D1 uhrazeno
17.8.2020Paraska Anna KIDS II D4 uhrazeno
17.8.2020Paraska Lucie KIDS I D1 uhrazeno
26.8.2020Parfene Andrea FAM F uhrazeno
16.8.2020patzelt Viktor hc trutnov KIDS II H3 uhrazeno
21.8.2020Pauerová Valerie KIDS II D3 uhrazeno
11.8.2020Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová KIDS I D1 uhrazeno
16.2.2020Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II H3 uhrazeno
26.8.2020Pavlíková Michaela KIDS II D3 uhrazeno
19.8.2020Pavlíková Barbora ATOM KIDS Praha KIDS I D2 uhrazeno
21.7.2020Pecháček Adam KIDS I H2 uhrazeno
2.12.2019Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II H3 uhrazeno
2.12.2019Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D4 uhrazeno
22.8.2020Peterek Eliáš KIDS I H1 uhrazeno
22.8.2020Peterek Tadeáš KIDS II H3 uhrazeno
22.8.2020Peterek Jeremiáš KIDS I H2 uhrazeno
19.8.2020Petrláková Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
6.8.2020Petrovský Tomáš FAM F uhrazeno
6.8.2020Petrovský Vojtěch KIDS II H3 uhrazeno
19.8.2020Picek Simon 608627193 FAM F uhrazeno
19.8.2020Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I H1 uhrazeno
25.8.2020Píšová Anna KIDS I D2 uhrazeno
26.5.2020Pivoňková Simona Gladiators KIDS I D2 uhrazeno
24.8.2020Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
15.8.2020Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
20.8.2020Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
24.7.2020Pleskot Michal Hcm Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
24.7.2020Pleskot Ondřej Hcm Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
20.8.2020Pojarová Tereza FAM F uhrazeno
20.8.2020Pojarová Klára FAM F uhrazeno
24.8.2020Pokorný Matěj KIDS II H5 uhrazeno
24.8.2020Pokorný Jan KIDS II H4 uhrazeno
8.3.2020Polák Patrik Samuel KIDS II H3 uhrazeno
15.8.2020Polc Ondřej KIDS II H5 uhrazeno
12.8.2020Polívka Aleš KIDS I H2 uhrazeno
24.8.2020Pomahačová Adéla KIDS II D3 uhrazeno
15.5.2020Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
24.8.2020Pomezný Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
22.6.2020Portych Jan KIDS I H1 uhrazeno
18.8.2020Pospisil Jan KIDS II H3 uhrazeno
10.8.2020Pospisil Matyas KIDS I H1 uhrazeno
17.8.2020Pospíšil Roman HCM Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
22.8.2020Pozdenkov Boris EC RUN KIDS II H4 uhrazeno
29.11.2019Přibyl Lukáš Děcka z K2 KIDS II H5 uhrazeno
29.11.2019Přibylová Kateřina Děcka z K2 KIDS II D4 uhrazeno
21.7.2020Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
15.10.2019Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D3 uhrazeno
21.8.2020Radoň Jonáš KIDS II H4 uhrazeno
17.8.2020Raur Luboš TEAM Z FAM F uhrazeno
17.8.2020Raurová Matylda TEAM Z KIDS I D1 uhrazeno
17.8.2020Raurová Alžběta TEAM Z FAM F uhrazeno
21.8.2020Raušer Dominik Házená Náchod KIDS II H3 uhrazeno
24.8.2020Řehák Dominik Milovice kids KIDS II H3 uhrazeno
24.8.2020Řehák Patrik Milovice kids KIDS I H2 uhrazeno
16.7.2020Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
21.7.2020Rejent Ondřej KIDS I H2 uhrazeno
4.6.2020Rejlková Sára KIDS II D4 uhrazeno
1.1.2020Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II H4 uhrazeno
1.1.2020Remeš Aina R.E.M. team KIDS I D2 uhrazeno
31.7.2020Ridl Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
9.8.2020Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
12.7.2020Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I D2 uhrazeno
12.7.2020Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
6.8.2020Říman Daniel KIDS II H4 uhrazeno
6.8.2020Říman Marek KIDS II H4 uhrazeno
21.8.2020Ročínová Viktorie KIDS I D2 nezaplaceno
19.8.2020Rosinsky Nicolas KIDS II H3 uhrazeno
19.11.2019Ryšavý Martin PRO MUSIC PROLOG BIKE KIDS II H3 uhrazeno
27.7.2020Šabartová Veronika KIDS II D5 uhrazeno
22.8.2020Šafková Emily KIDS I D1 uhrazeno
13.8.2020Šafránek Štěpán KIDS II H4 uhrazeno
21.8.2020Šafránková Lucie KIDS I D1 uhrazeno
21.8.2020Šafránková Natálie KIDS I D2 uhrazeno
14.8.2020Šálková Aneta KIDS II D3 uhrazeno
25.8.2020Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS II D3 uhrazeno
22.8.2020Santler Adam KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2020Sasínová Kamila KIDS II D3 uhrazeno
8.6.2020Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
1.8.2020Schovanék Jaroslav HCM Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2020Šeda Maxmilián KIDS II H4 uhrazeno
25.8.2020Sedláček Jakub KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2020Sedláčková Nikola KIDS I D1 uhrazeno
3.8.2020Šesták Vít HCM Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
21.8.2020Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D3 uhrazeno
19.8.2020Ševc Dominik HC Poděbrady KIDS II H3 uhrazeno
3.8.2020Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
11.8.2020Síč Petr KIDS II H4 uhrazeno
23.7.2020Šilinek Štěpán KIDS II H3 uhrazeno
26.8.2020Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2020Sirovátková Andrea KIDS II D4 uhrazeno
25.8.2020Sirovátková Adéla KIDS II D4 uhrazeno
22.8.2020Škarohlíd Vítek Marcel SK Judo Liberec KIDS II H3 uhrazeno
22.8.2020Škarohlíd Ondřej Martin SK Judo Liberec KIDS I H2 uhrazeno
22.8.2020Škarohlíd Marek SK Judo Liberec KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2020Školka Vojta KIDS I H2 uhrazeno
16.8.2020Smékal Štěpán HC Trutnov KIDS II H4 uhrazeno
23.8.2020Šmudlová Marie FAM F uhrazeno
21.8.2020Šnajdrová Aneta KIDS I D1 uhrazeno
17.8.2020Snopek Jiří KIDS II H3 uhrazeno
17.8.2020Snopek David KIDS II H3 uhrazeno
21.8.2020Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS II D3 uhrazeno
21.8.2020Sodomka Martin Házená Náchod KIDS II H4 uhrazeno
25.8.2020Solarova Ella KIDS I D1 uhrazeno
18.8.2020Souček Dominik TJSokol lhota Červený Kostelec KIDS I H2 uhrazeno
10.8.2020Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II H5 uhrazeno
10.8.2020Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II H4 uhrazeno
25.8.2020Spálenka Dominique KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2020Spálenková Veronika KIDS I D2 uhrazeno
25.8.2020Špilar Tobias KIDS I H1 uhrazeno
16.8.2020Šramar Daniel FK Jaroměř KIDS I H2 uhrazeno
9.8.2020Srbová Anna KIDS II D3 uhrazeno
17.8.2020Staněk Daniel FAM F nezaplaceno
17.8.2020Staněk Samuel FAM F nezaplaceno
25.8.2020Šťastný Kryštof FUBO Team KIDS I H1 nezaplaceno
3.6.2020Steffal Daniel KIDS I H1 uhrazeno
14.8.2020Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
3.6.2020Stehlík Adam Gladiators KIDS II H4 uhrazeno
3.6.2020Stehlíková Kristýna Gladiators KIDS I D2 uhrazeno
18.8.2020Štemberová Elen KIDS I D2 uhrazeno
26.8.2020Štenclová Sabina FAM F uhrazeno
14.11.2019Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS I H2 uhrazeno
14.11.2019Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS I D2 uhrazeno
19.8.2020Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS I H2 uhrazeno
19.8.2020Stodůlka Vojtěch SK Skalka KIDS II H4 nezaplaceno
6.8.2020Stolín Jan KIDS I H2 uhrazeno
17.8.2020Stránský Ladislav KIDS II H3 uhrazeno
20.8.2020Stránský Jiří KIDS I H1 uhrazeno
20.8.2020Stránský Jan KIDS I H1 uhrazeno
11.10.2019Študlar Tomáš KIDS I H2 uhrazeno
24.8.2020Štursa Vojtěch sk Třebechovice p.O. KIDS II H3 uhrazeno
19.11.2019Štveráková Karolína TJ Sokol Jaroměř KIDS II D5 uhrazeno
19.11.2019Štveráková Kateřina TJ Sokol Jaroměř KIDS II D4 uhrazeno
4.8.2020Šuhajda Andrej SDH Pardubice - město KIDS II H4 uhrazeno
10.12.2019Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
21.8.2020Šulc Jakub FAM F uhrazeno
20.6.2020Šulc Nikolas KIDS I H1 uhrazeno
10.12.2019Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
20.6.2020Šulc Sebastian KIDS I H2 uhrazeno
14.8.2020Šulc Vojtěch Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
17.8.2020Sůra Milan KIDS I H1 uhrazeno
18.8.2020Sus Richard KIDS II H4 uhrazeno
18.8.2020Sus Ondřej KIDS II H5 nezaplaceno
18.8.2020Susová Klára CZŠ Borohrádek KIDS II D3 uhrazeno
7.8.2020Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM KIDS I H1 uhrazeno
13.8.2020Švancara Jakub FAM F uhrazeno
9.8.2020Svatoň Tomåš KIDS II H3 uhrazeno
9.8.2020Svatoň David KIDS II H4 uhrazeno
17.8.2020Svatoš Pavel KIDS II H3 uhrazeno
17.8.2020Svatoš Jan KIDS I H2 uhrazeno
20.3.2020Švec Jakub KIDS I H2 uhrazeno
20.3.2020Švecová Kristýna KIDS II D4 uhrazeno
10.8.2020Švestková Veronika KIDS I D2 uhrazeno
10.8.2020Svetlák Simon KIDS I H2 uhrazeno
14.8.2020Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II H3 uhrazeno
25.8.2020Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ FAM F uhrazeno
10.8.2020Svoboda Petr Tantrum Monstra KIDS II H4 uhrazeno
25.8.2020Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D4 uhrazeno
14.8.2020Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS I D2 uhrazeno
19.8.2020Sychrovská Jůlie KIDS II D3 uhrazeno
26.8.2020Sýkora Šimon KIDS I H1 uhrazeno
18.8.2020Szelke Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
25.8.2020Tarkulič Matyáš FAM F uhrazeno
13.5.2020Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D4 uhrazeno
26.8.2020Těšitelová Adéla KIDS II D3 nezaplaceno
21.7.2020Tláskal Bedřich FAM F uhrazeno
19.1.2020Tláskal Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
21.8.2020Tomek Hugo SK Třebechovice KIDS II H4 uhrazeno
11.8.2020Tomešová Šarlota FAM F uhrazeno
21.8.2020Tomková Dorota Akademie Šampión KIDS I D2 uhrazeno
14.8.2020Toth Jan Lagunino KIDS II H5 uhrazeno
4.8.2020Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II H4 uhrazeno
20.8.2020Trchalík Tomáš TJ Sokol Jaroměř KIDS II H3 uhrazeno
19.1.2020Trubač Vojtěch KIDS I H2 uhrazeno
21.12.2019Turek Matěj KIDS II H4 uhrazeno
13.8.2020Tylš Nikolas HC Nová Paka KIDS II H4 uhrazeno
25.8.2020Uhlířová Terezie FAM F uhrazeno
12.8.2020Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
18.8.2020Urban Matěj KIDS II H5 uhrazeno
18.8.2020Urbánek Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
23.8.2020Valachová Tereza Hasiči Dvořisko KIDS II D4 uhrazeno
24.8.2020Valášek Jaroslav svabi.cz FAM F uhrazeno
22.6.2020Valent Filip HC Trutnov KIDS II H3 uhrazeno
19.8.2020Valenta Bohumil OCR Kids Poděbrady KIDS I H1 uhrazeno
13.8.2020Valenta Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II H4 uhrazeno
19.8.2020Valentová Sofie OCR Kids Poděbrady KIDS I D2 uhrazeno
13.8.2020Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D1 uhrazeno
23.6.2020Valentová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D5 uhrazeno
26.8.2020Valíček Jakub Spartans Vyškov KIDS II H3 uhrazeno
26.8.2020Valíčková Vendy Spartans Vyškov KIDS II D4 uhrazeno
19.8.2020Válková Berenika sokol dvůr králové n.l. KIDS II D3 uhrazeno
21.8.2020Vamberský Matěj KIDS II H3 uhrazeno
21.8.2020Vamberský Šimon KIDS II H4 uhrazeno
18.8.2020Vaněk Adam OCR Kids Poděbrady KIDS I H1 uhrazeno
18.8.2020Vaněk Tomáš OCR Kids Poděbrady KIDS II H3 uhrazeno
7.6.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
23.8.2020Vejrová Adela KIDS II D5 uhrazeno
24.8.2020Velán Matyáš KIDS II H3 uhrazeno
14.8.2020Veselá Natálie KIDS I D2 uhrazeno
10.8.2020Veverka Daniel HC Mountfield KIDS I H2 uhrazeno
25.8.2020Vincent jr. Oldřich KIDS I H1 uhrazeno
16.8.2020Víšek Petr Kulíšci KIDS I H2 uhrazeno
16.8.2020Víšek Jan Kulíšci KIDS II H4 uhrazeno
12.8.2020Vitoušová Julie KAVI family KIDS I D1 uhrazeno
17.8.2020Vlachová Bibiána KIDS II D5 uhrazeno
14.8.2020Vlček Matěj KIDS I H1 uhrazeno
22.8.2020Vlček Ondřej Wolfici FAM F uhrazeno
8.12.2019Voborník Radim KIDS II H3 uhrazeno
8.12.2019Voborník Matěj KIDS II H5 uhrazeno
2.8.2020Vojtíšek Tomáš KIDS II H5 uhrazeno
20.8.2020Volráb Jan KIDS II H3 uhrazeno
20.8.2020Volrábová Adélka KIDS II D4 uhrazeno
24.8.2020Voříšek Luděk Skorpion KIDS II H4 uhrazeno
16.8.2020Vorlíčková Tereza Bruslařský klub Hradec Králové KIDS I D2 uhrazeno
16.8.2020Vorlíčková Veronika A-team Hradec Králové KIDS II D3 uhrazeno
17.8.2020Vrbova Elena KIDS I D2 uhrazeno
26.8.2020VRZÁŇ David BONASUSGYM KIDS II H5 uhrazeno
15.8.2020Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II H3 uhrazeno
15.8.2020Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
15.8.2020Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II H5 uhrazeno
18.6.2020Vyhnálková Eliška Děcka z K2 KIDS II D4 uhrazeno
21.8.2020Vymětalík Boris Házená Náchod KIDS II H3 uhrazeno
14.8.2020Weinfurtner Marek Lagunino KIDS II H3 uhrazeno
14.8.2020Weinfurtner Karel Lagunino KIDS II H4 uhrazeno
26.8.2020Wenzel Patrik KIDS II H3 uhrazeno
10.8.2020Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I H2 uhrazeno
23.8.2020Zahradník Lukáš KIDS I H1 uhrazeno
15.8.2020Zavadilová Barbora KIDS II D3 uhrazeno
18.8.2020Zběhlík Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I H2 uhrazeno
24.8.2020Zbranek Mikuláš KIDS I H1 uhrazeno
24.8.2020Zbranková Viktorie KIDS I D2 uhrazeno
11.10.2019Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II H3 uhrazeno
11.10.2019Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II H4 uhrazeno
13.8.2020Zich Marek Lužany KIDS I H2 uhrazeno
13.8.2020Zichová Terezie Lužany KIDS II D3 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.