Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE PARDUBICE - RUN

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN575
RACERACE198
FUNFUN30
Kategorie
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)101
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)83
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)80
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)70
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)69
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)62
T-OTýmy (čtyřčlenné)48
M1-RMuži do 29 let (1991 a mladší)38
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)35
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)34
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)32
FFUN30
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)24
Z1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)17
T-RTýmy (čtyřčlenné)17
JM-OJunioři (2003-2006)16
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)15
JZ-OJuniorky (2003-2006)11
JM-RJunioři (2003-2006)9
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)8
JZ-RJuniorky (2003-2006)4
Celkem přihlášených803

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.6.2020Abel Ondřej Lagunino OPEN M1-O uhrazeno
29.7.2020Aberle Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
15.6.2020Abrahamová Hana OPEN Z1-O uhrazeno
15.7.2020Adámková Andrea OPEN Z1-O uhrazeno
2.8.2020Al Sabagová Ayah OPEN JZ-O uhrazeno
26.11.2019Antoš Radek Grady Run OPEN M3-O uhrazeno
3.8.2020Antoš Jan OPEN M2-O uhrazeno
5.7.2020Ashby Lukas Kohoutek #behprotirasismu RACE M2-R uhrazeno
9.6.2020Augsten Petr OPEN M3-O uhrazeno
Tým: MyDvaneobsazeno
3.8.2020Axmanova Petra FUN F uhrazeno
3.8.2020Badalíková Lucie Barbarian Extreme Team RACE Z1-R uhrazeno
2.8.2020Bajer Miroslav K+M OPEN M3-O uhrazeno
13.1.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
7.7.2020Bařinka Ondřej RACE JM-R uhrazeno
31.7.2020Bartl Jiří Saharásek RACE M2-R uhrazeno
30.6.2020Bartoníček Hynek OPEN M1-O uhrazeno
15.7.2020Bartoníček Přemysl OPEN M1-O uhrazeno
23.7.2020Barvič Michal STG Pardubice OPEN M2-O uhrazeno
3.8.2020Baše Vladimír RACE M1-R uhrazeno
30.7.2020Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN Z1-O uhrazeno
30.7.2020Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z3-O uhrazeno
2.6.2020Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
27.12.2019Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
27.12.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
12.7.2020Benda Kryštof Lagunino OPEN M1-O uhrazeno
24.6.2020Benda Stanislav OPEN M2-O uhrazeno
1.3.2020Bendová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
30.7.2020Beneš Petr JEDNICKY OPEN M3-O uhrazeno
4.8.2020Benisek David OPEN M2-O uhrazeno
28.7.2020Bensch Michal Division Schlesien OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: MichalOli↳ Šinkovská Olga#GLADIATORRACETEAM
13.7.2020Beran Lukáš Spartan Gym RACE M2-R uhrazeno
3.8.2020Beran Jiří RACE M1-R uhrazeno
31.12.2019Beránková Radka OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Ovečky↳ Beránek Václav
28.7.2020Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
2.8.2020Bergerová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
31.7.2020Bergl Petr 2haSance OPEN M3-O uhrazeno
28.7.2020Bernard Darek OPEN M2-O uhrazeno
2.8.2020Biath Daniel RACE M1-R uhrazeno
5.8.2020Bílek Adam OPEN M2-O uhrazeno
2.8.2020Bilíčková Veronika RACE Z1-R uhrazeno
22.6.2020Bitter Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Andrea+Pavel↳ Šímová Andrea#GLADIATORRACETEAM
3.8.2020Bittermannová Lenka OPEN Z3-O uhrazeno
30.7.2020Bittner Aleš Bambusaci OPEN M2-O nezaplaceno
28.7.2020Blažek Martin Globus OCR tým OPEN M2-O uhrazeno
31.7.2020Blažek Lukáš RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Monkey Race Skuhrov↳ Pelikánová Michaela
30.12.2019Blažek Radek RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Monkey Race↳ Blažková Lucie
5.7.2020Blažek Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
13.6.2020Boháč Vít OPEN M1-O uhrazeno
31.7.2020Bonaventura Denisa #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
5.8.2020Bořil Michal OPEN M3-O uhrazeno
3.8.2020Bouchal Jaroslav OPEN M2-O uhrazeno
15.7.2020Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
2.8.2020Bouzek Vít OPEN M1-O uhrazeno
14.7.2020Brabcová Iva Cross kruháč Hlinsko OPEN Z2-O uhrazeno
3.8.2020Brabec Filip UnaweneyTeam OPEN M1-O uhrazeno
26.7.2020Brada Jiří OPEN M3-O uhrazeno
26.7.2020Brada Jiří OPEN M1-O uhrazeno
26.7.2020Brada Lukáš OPEN M2-O uhrazeno
26.7.2020Bradová Jaroslava OPEN Z3-O uhrazeno
13.7.2020Brtvová Nikola OCR Čelákovice OPEN Z1-O uhrazeno
29.12.2019Buben Václav RACE M1-R uhrazeno
5.8.2020Budka Václav OPEN M2-O uhrazeno
3.8.2020Bulatová Marie OPEN Z2-O uhrazeno
5.8.2020Burdová Katerina JaBu OPEN Z1-O uhrazeno
28.7.2020Cabalková Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
17.2.2020Čadová Renata OPEN Z2-O uhrazeno
8.7.2020Čáp Martin OPEN M2-O uhrazeno
28.7.2020Čermák Milan Step by step OPEN M3-O uhrazeno
30.7.2020Čermák Radim Gladiátoři z Poličky OPEN M2-O uhrazeno
20.7.2020Čermák Petr RACE M1-R uhrazeno
3.8.2020Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
26.12.2019Chadimová Dominika OPEN Z1-O uhrazeno
21.6.2020Chalupová Alena OPEN Z2-O uhrazeno
4.8.2020Charvátová Dobromila OPEN T-O uhrazeno
Tým: Rychle a Zběsile↳ Szabó TiborRychle a zbesile
↳ Kolouchova Iva
↳ Rejmontová Zuzana
13.2.2020Chobotský Miloš OPEN M2-O uhrazeno
7.7.2020Chocholouš Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
31.7.2020Chvojka Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
2.8.2020Čiamporová Vendula Fubo team OPEN Z1-O uhrazeno
4.8.2020Čihák Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
28.7.2020Čiperová Lucie SRTG Praha OPEN Z2-O uhrazeno
31.7.2020Cöger Jiří RACE M1-R uhrazeno
3.8.2020Coufalová Natálie OPEN Z1-O uhrazeno
3.8.2020Cukr Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
14.7.2020Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.7.2020Čutková Stanislava OPEN Z2-O uhrazeno
29.7.2020Dalecká Monika OPEN Z1-O uhrazeno
3.8.2020Dalecký Jakub OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Jedlíci↳ Buráňová Pavla
22.7.2020Dědek Ivan SRTG Olomouc OPEN M1-O uhrazeno
2.6.2020Dittrichová Vendula OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Dittrichovi↳ Dittrich Roman
29.7.2020Dlask Tomáš Skorogladiátoři OPEN M3-O uhrazeno
3.8.2020Dlouhý Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
3.8.2020Dobeš Tibor #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Oslícineobsazeno
2.8.2020Dobrovolná Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
16.6.2020Dobrý Jaroslav OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: ZTP/P↳ Vitovská Iveta
2.8.2020Dočekal Pavel Elite Squad RACE M2-R uhrazeno
13.7.2020Dočekal Petr Elite Squad RACE M3-R uhrazeno
29.2.2020Doležal Pavel OPEN M1-O uhrazeno
2.8.2020Doležalová Klára OPEN JZ-O uhrazeno
3.8.2020Doležalová Markéta OPEN JZ-O uhrazeno
5.7.2020Dřevová Markéta OPEN Z2-O uhrazeno
26.7.2020Drobná Anna OPEN T-O uhrazeno
Tým: MyNaToMáme↳ Libotovsky Martin
↳ Libecajt Filip
neobsazeno
15.6.2020Dufek Karel RKT Prague OPEN M3-O uhrazeno
28.7.2020Dufek Jakub OPEN T-O uhrazeno
Tým: 3+1neobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
10.7.2020Dufková Alena Predator Workout Brno RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Janák Miloš#GLADIATORRACETEAM
28.7.2020Ďuráč Michal OPEN M3-O uhrazeno
15.7.2020Ďuriš Martin OPEN M1-O uhrazeno
25.6.2020Dušek Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
28.7.2020Dušková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
22.6.2020Dvořák Radim OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: MuTeMo↳ Pospíšilová Adéla
5.8.2020Dvořák Josef OPEN M2-O uhrazeno
2.8.2020Dvořák Tomáš STG Kladno RACE M3-R uhrazeno
26.7.2020Dvořáková Kamila OPEN Z2-O uhrazeno
9.6.2020Dworok Michal OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Karviňácineobsazeno
27.7.2020Dyrc Petr OPEN M1-O uhrazeno
5.8.2020Džambik Pavel OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Eliášová Kateřina RACE Z1-R uhrazeno
1.6.2020Emingerová Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
22.7.2020Erlebachová Aneta MC ČESKÝ RÁJ OPEN JZ-O uhrazeno
31.7.2020Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN Z1-O uhrazeno
31.7.2020Faltejsek Miroslav FUN F uhrazeno
31.7.2020Faltejsková Marcela FUN F uhrazeno
28.7.2020Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
15.7.2020Felcman Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN T-O uhrazeno
Tým: Třešňováci↳ Dušek Lukáš
↳ Felcman Martin#GLADIATORRACETEAM
neobsazeno
3.8.2020Ferenčíková Nela OPEN JZ-O uhrazeno
3.8.2020Ferenčíková Naďa OPEN Z3-O uhrazeno
18.12.2019Feuermannova Klara Ocr Pardubaci OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Ocr pardubacineobsazeno
14.7.2020Fialová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
2.8.2020Fiedlerová Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
27.7.2020Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
26.11.2019Filipová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
30.7.2020Filková Martina Můj Gym OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Fifi team↳ Šlik JanKladno
2.8.2020Finková Tereza OPEN Z1-O uhrazeno
1.6.2020Fišerová Kateřina OPEN Z2-O uhrazeno
28.7.2020Forbelský Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
28.7.2020Formánek Ondřej Pijavice OPEN M2-O uhrazeno
23.6.2020Fousková Petra OPEN Z2-O uhrazeno
29.7.2020Friesinger Petr ČOU OPEN M3-O uhrazeno
3.8.2020Fukalová Karolína OPEN Z1-O uhrazeno
21.6.2020Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
26.12.2019Gazdík Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
26.12.2019Gazdíková Tereza OPEN Z1-O uhrazeno
21.6.2020Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
2.8.2020Gláserová Monika OPEN Z1-O uhrazeno
30.7.2020Glos Petr Czech Extreme Team OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Lemuři↳ Škodová NikolaHorský holky
30.7.2020Grabmüllerová Tereza Můj Gym OPEN Z2-O uhrazeno
3.8.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE MIX-R uhrazeno
Tým: WeCanStill↳ Vachalová ŠárkaGOOD LUCK GYM
2.8.2020Gregor Luboš OPEN M3-O uhrazeno
10.12.2019Gregorová Zuzana Berounští medvědi RACE Z2-R uhrazeno
7.6.2020Gregorová Jaroslava OPEN Z3-O uhrazeno
31.5.2020Hajný Pavel Pilníkovské běhny RACE MIX-R uhrazeno
Tým: PILNÍKOVSKÉ BĚHNY↳ Hajná HanaPilníkovské běhny
21.5.2020Halířová Kristýna SRTG HK OPEN Z2-O uhrazeno
13.11.2019Hamplová Vlasta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
5.7.2020Hamzová Gabriela OPEN Z1-O uhrazeno
7.7.2020Hanáček Zbyněk OPEN M3-O uhrazeno
13.7.2020Handl Michal RACE M1-R uhrazeno
5.8.2020Hanovec František OPEN M2-O uhrazeno
10.6.2020Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z2-R uhrazeno
3.8.2020Haufová Kateřina OPEN T-O uhrazeno
Tým: Vidlačky↳ Haufová Jana
↳ Chmelíčková Zuzana
↳ Chmelíčková Monika
30.7.2020Havelka Petr OPEN M3-O uhrazeno
30.7.2020Havelka Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
25.7.2020Havlíček Michal OPEN M1-O uhrazeno
18.11.2019Havlíček Jakub FUBO Team RACE M2-R uhrazeno
25.7.2020Havlíčková Markéta OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Funíci↳ Rejlek Tomáš
26.7.2020Hávová Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
31.7.2020Havran Matěj OPEN T-O uhrazeno
Tým: Lit↳ Madejewský Jakub
↳ Hošek Patrik
↳ Sejkorová Nikola
10.6.2020Hebelková Karla GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
13.7.2020Hejda Václav OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Hejdáci↳ Hejdová IvaPowere Rangers Bílina
28.7.2020Hejduk Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
30.7.2020Hejma Jakub OPEN JM-O uhrazeno
5.6.2020Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlarová Martina#GLADIATORRACETEAM
31.7.2020Helcl Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN T-O uhrazeno
Tým: Nějak to dopadne↳ Brixí Martin
↳ Příhodová Pavlína#GLADIATORRACETEAM
↳ Ryba Michal#GLADIATORRACETEAM
27.7.2020Hermanová Eva FUN F uhrazeno
16.6.2020Hermanová Barbora OPEN Z2-O uhrazeno
29.2.2020Hiersch Marek OPEN M3-O uhrazeno
9.7.2020Hindráková Petra OPEN Z1-O uhrazeno
22.7.2020Hisem Miroslav #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
31.5.2020Hladká Helena SRTG Praha OPEN Z2-O uhrazeno
26.7.2020Hlaváč Jan OPEN M1-O uhrazeno
10.6.2020Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
31.5.2020Hlavizna Pavel OPEN M3-O uhrazeno
21.7.2020Hloušek Eduard OPEN M2-O uhrazeno
27.7.2020Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M3-O uhrazeno
29.7.2020Holek Kamil #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
2.1.2020Holub Vladimir AC Dobruška OPEN M3-O uhrazeno
25.7.2020Holubová Petra SKPS OPEN Z2-O uhrazeno
1.7.2020Honzů Jiri OPEN M1-O uhrazeno
29.7.2020Horák Martin OPEN M3-O uhrazeno
12.7.2020Horák Jaroslav Lokomotiva HK OPEN M3-O uhrazeno
3.8.2020Hořánek Matěj OPEN JM-O uhrazeno
4.8.2020Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice RACE JM-R nezaplaceno
15.7.2020Horníčková Nikola OPEN Z1-O uhrazeno
30.7.2020Horochovská Martina OPEN Z3-O uhrazeno
30.7.2020Horochovska Anna OPEN JZ-O uhrazeno
2.8.2020Hošek Jan OPEN M1-O uhrazeno
26.7.2020Hospodka Vojta SDH Letňany RACE JM-R uhrazeno
26.7.2020Hospodková Hana NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
26.7.2020Hospodková Anna SDH Letňany FUN F uhrazeno
26.7.2020Hrbková Hana RACE Z1-R uhrazeno
11.7.2020Hrdý Filip TJ Oslavany RACE JM-R uhrazeno
23.6.2020Hrncirova Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
17.11.2019Hrstka Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
17.11.2019Hrstka Marek OPEN M1-O uhrazeno
17.11.2019Hrstková Mirka OPEN Z3-O uhrazeno
2.8.2020Hrůšová Kristýna RACE Z2-R uhrazeno
30.7.2020Hubený Jan Extra Brno OPEN M3-O uhrazeno
3.8.2020Hurychová Šárka OPEN Z2-O uhrazeno
22.7.2020Husarová Marie OPEN JZ-O uhrazeno
16.7.2020Hýblová Kateřina OPEN Z3-O uhrazeno
15.7.2020Hynek Tomáš Step by step OPEN M1-O uhrazeno
1.7.2020Indruch Jan RACE M2-R uhrazeno
3.8.2020Izáková Evelína STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z2-O uhrazeno
12.6.2020Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
2.8.2020Janda Martin Magor gym Varnsdorf OPEN M3-O uhrazeno
21.2.2020Jandová Adéla Koblížci OPEN Z3-O uhrazeno
31.7.2020Jandová Barbora RACE Z1-R uhrazeno
30.7.2020Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
30.7.2020Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
27.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
27.7.2020Janouš Filip OPEN JM-O uhrazeno
22.6.2020Janoušková Gabriela OPEN Z2-O uhrazeno
27.7.2020Janoušová Lucie OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: LUKA↳ Janouš Karel
30.7.2020Jára Ondra OPEN JM-O uhrazeno
1.7.2020Jará Marcela Olfin Car RACE Z2-R uhrazeno
13.7.2020Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
30.7.2020Jaroš Jakub OPEN M2-O uhrazeno
5.8.2020Javůrek Petr Jedničky OPEN M1-O uhrazeno
1.8.2020Jechort Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
22.1.2020Jeřábek Martin RACE M1-R uhrazeno
31.3.2020Jeřábek Tomáš The Running Dead OPEN M1-O uhrazeno
27.7.2020Jeřábková Pavlína OPEN Z1-O uhrazeno
25.7.2020Jeriová Martina OPEN Z2-O uhrazeno
11.7.2020Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
13.7.2020Jílek Čeněk OPEN M3-O uhrazeno
13.7.2020Jílek Petra OPEN Z2-O uhrazeno
3.8.2020Jirčík Tomáš RACE M1-R uhrazeno
26.6.2020Jiroudek Lukáš OPEN M3-O uhrazeno
3.8.2020Jiroutová Nikola OPEN Z1-O uhrazeno
30.7.2020Jirutka Vít OPEN M1-O uhrazeno
3.8.2020Jonáš Vlastimil Jonášovci OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Jonášovci↳ Jonášová NikolaJonášovci
24.6.2020Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M3-O uhrazeno
16.6.2020Jonášková Pavla OPEN Z1-O uhrazeno
24.6.2020Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z3-O uhrazeno
28.7.2020Jonášová Lucie RACE Z3-R uhrazeno
1.8.2020Jursa Filip OPEN M1-O uhrazeno
13.1.2020Kábele Pavel RACE M2-R uhrazeno
30.12.2019Kabourková Renata OPEN Z1-O uhrazeno
20.7.2020Kadlecová Vladimíra Cross Kruhac Hlinsko OPEN Z2-O uhrazeno
12.6.2020Kalašová Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
5.8.2020Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Horymírovi↳ Kunovjánková MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora
23.6.2020Kalousek Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN JM-O uhrazeno
3.8.2020Kalužná Anežka Horský holky OPEN Z1-O uhrazeno
28.7.2020Kaminská Jana Globus OCR tým OPEN Z1-O uhrazeno
21.6.2020Kanta Martin OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: DDO↳ Vitovská Pavlína
20.6.2020Kantorová Petra Schumburg abstinents FUN F uhrazeno
5.8.2020Karal Vlastimil #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: L+V↳ Karalová Lenka#GLADIATORRACETEAM
31.7.2020Karásek Tomáš BC REBEL RACE M3-R uhrazeno
31.7.2020Karásková Petra OPEN Z2-O uhrazeno
28.7.2020Karlík Roman Globus OCR tým OPEN M3-O uhrazeno
26.6.2020Karlová Martina RACE Z1-R uhrazeno
29.7.2020Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
23.6.2020Karvánková Simona OPEN Z1-O uhrazeno
1.8.2020Kasalová Eva OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Jdeme poprvé↳ Janalík Marek
27.7.2020Kašlík Jan Wubba Lubba Dub Dub OPEN M2-O uhrazeno
3.12.2019Kašpar David OCR TEAM Pardubice RACE T-R uhrazeno
Tým: OCR Pardubice↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
↳ Macola PavelSRTG - Pardubice
↳ Letáček RadekSTG Pardubice
1.8.2020Kašpárek Michael OPEN M1-O uhrazeno
2.8.2020Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
2.6.2020Kellnerová Tereza OPEN Z1-O uhrazeno
2.8.2020Kiefer Martina RACE Z2-R nezaplaceno
19.7.2020Kiš Roman OPEN M3-O uhrazeno
3.8.2020Kišová Gabriela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
30.6.2020Klajbl Martin Lagunino OPEN M2-O uhrazeno
30.6.2020Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z2-O uhrazeno
2.8.2020Klikoš Jiří A-team OPEN M2-O uhrazeno
30.6.2020Klikoš Jiří Vlčata OPEN M3-O uhrazeno
26.7.2020Klíma Petr OPEN M3-O uhrazeno
29.7.2020Klusová Hana OPEN Z1-O uhrazeno
5.8.2020Kmentová Olga OPEN Z3-O uhrazeno
14.7.2020Kmetova Alena RACE Z2-R uhrazeno
18.2.2020Kmochová Kristýna OPEN Z1-O uhrazeno
3.8.2020Knotek Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
19.7.2020Knoulichová Anna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
29.7.2020Kočvara Jiří STG - pod Pradědem RACE M3-R uhrazeno
22.6.2020Kodydek Tomáš STG Rychnov nad Kněžnou RACE T-R uhrazeno
Tým: STG Rychnov nad Kněžnou ↳ Popiolek Martin
↳ Koďous Leoš#GLADIATORRACETEAM
neobsazeno
15.7.2020Kohlíčková Gabriela FUN F uhrazeno
15.7.2020Kojš Jan FUN F uhrazeno
3.8.2020Kolaříková Markéta RACE Z3-R uhrazeno
20.7.2020Koldová Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
27.12.2019Königová Michaela OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Horsini↳ Valcha JiříHorsini
29.1.2020Konrádová Jitka OPEN Z3-O uhrazeno
31.7.2020Korejza Milan SRTG Mladá Boleslav OPEN M2-O uhrazeno
5.8.2020Koričanský Ivan OPEN JM-O uhrazeno
27.7.2020Kosta Michal OPEN M3-O uhrazeno
30.7.2020Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M3-O uhrazeno
30.6.2020Kotlín Roman Lagunino OPEN M3-O uhrazeno
22.6.2020Kotoučová Veronika Schumburk abstinents FUN F uhrazeno
26.7.2020Kotrbáčková Věra NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
13.12.2019Kouba Pavel RACE M2-R uhrazeno
27.7.2020Koubová Patricie OPEN Z1-O uhrazeno
4.8.2020Kováčová Simona RACE Z2-R uhrazeno
2.8.2020Kozel Josef RACE M1-R uhrazeno
1.8.2020Kozisek Josef OPEN M2-O uhrazeno
16.1.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
30.7.2020Krajíčková Markéta STG Pardubice OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Krajíčkovic na startu↳ Krajíček MichalSTG Pardubice
5.8.2020Král Milan OPEN JM-O uhrazeno
5.8.2020Král Josef RACE M1-R uhrazeno
3.8.2020Kratochvílová Alexandra #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: piku piku↳ Baird Renata
17.2.2020Kraus Ondřej OPEN M2-O uhrazeno
3.8.2020Kraus David OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: KRATRA↳ Traganová Veronika
3.8.2020Krčmarik Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
1.8.2020Krejčí Jan Zapomenutá bota FUN F uhrazeno
25.7.2020Krejčová Jana FUN F uhrazeno
13.12.2019Kreuzmannová Markéta Monkey Race Skuhrov OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Boříci↳ Kreuzmann Libor
23.2.2020Krhovská Gabriela OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Krhovšťáci↳ Krhovský Vlastimil
31.7.2020Kropáček Jan OPEN JM-O uhrazeno
22.6.2020Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
28.5.2020Kubát Ondřej STG Praha RACE M2-R uhrazeno
30.7.2020Kubíková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
27.7.2020Kubínová Pavla OPEN Z3-O uhrazeno
2.8.2020Kubiš Michael EXTRA BRNO RACE M1-R uhrazeno
16.7.2020Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
15.6.2020Kuchová Mariana OPEN Z2-O uhrazeno
30.7.2020Kuchyňka Pavel FUBO team RACE M3-R uhrazeno
30.11.2019Kukula Michal Skorolezci OPEN M1-O uhrazeno
11.10.2019Kulhánek Martin RACE M2-R uhrazeno
2.8.2020Kulhavý Jaroslav NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
16.7.2020Kulíková Aneta OPEN Z1-O uhrazeno
30.7.2020Kuncová Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE JZ-R uhrazeno
13.1.2020Kuropatnická Zuzana OPEN Z2-O uhrazeno
3.7.2020Kuštová Lucie Padouch team OPEN Z1-O uhrazeno
28.7.2020Kužel David Paul Dance FUN F uhrazeno
31.7.2020Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z2-O uhrazeno
4.1.2020Kysilka Lukáš OPEN M2-O uhrazeno
3.8.2020Laskowski Marcin Mad Runners OPEN M2-O nezaplaceno
30.6.2020Laštovička Martin OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Laštovičková Lenka OPEN Z2-O uhrazeno
31.3.2020Lebdušková Tereza OPEN T-O uhrazeno
Tým: Někdo to rád blond↳ Lebdušková Jana
↳ Gondová Lenka
↳ Šťastný Adam
23.2.2020Lehký Michal OPEN M2-O uhrazeno
30.7.2020Lettl Libor RACE M1-R uhrazeno
30.6.2020Liberda Jiří OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: ComaDrejas↳ Šindelářová Zuzana
27.7.2020Ligr Martin OPEN T-O uhrazeno
Tým: Deniska a služebnictvo↳ Matůš Kryštof
↳ Syrova Denisa
↳ Pech Václav
2.8.2020Linhart Jan RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Avengers↳ Vrbova Nikola
13.12.2019Linhart Tomáš Hraničářovi žáci FUN F uhrazeno
1.8.2020Linhart Dominik Hraničářovi žáci FUN F uhrazeno
2.8.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
3.8.2020Listopad Jan Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Klečáková LenkaOLYMPIA SPARTAN TRAINING
21.7.2020Lochman Michal OPEN M3-O uhrazeno
2.8.2020Lopatářová Petra EXTRA BRNO OPEN Z2-O uhrazeno
5.8.2020Loučková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
25.6.2020Lukášek Zdeněk OPEN M3-O uhrazeno
3.8.2020Macha Filip #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
23.6.2020Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN M2-O uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Horaneobsazeno
31.7.2020Machalická Anna OPEN Z1-O uhrazeno
28.7.2020Malá Markéta OPEN Z2-O uhrazeno
30.7.2020Malinová Jaroslava RACE Z1-R uhrazeno
2.8.2020Malínská Kamila Born To Move OPEN Z1-O uhrazeno
25.7.2020Malinsky Zdenek OPEN M3-O uhrazeno
2.8.2020Malínský Adam Jiří Born To Move OPEN M1-O uhrazeno
5.8.2020Malíšek Václav RACE M2-R uhrazeno
22.6.2020Malkova Pavlina RACE Z3-R uhrazeno
26.12.2019Malůšek Ladislav OPEN M3-O uhrazeno
31.7.2020Maradová Ivana Padouch team OPEN Z1-O uhrazeno
4.8.2020Marčík Karel #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
10.7.2020Marek Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
27.7.2020Marek Martin OPEN M2-O uhrazeno
26.7.2020Marek Vlastimil OPEN M3-O uhrazeno
16.7.2020Marek Martin Herbalife Nutrition RACE M3-R uhrazeno
23.6.2020Maresova Dvoranova Pavlina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
26.7.2020Marková Hana OPEN Z1-O uhrazeno
10.7.2020Marková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M1-O uhrazeno
26.2.2020Márová Eliška RACE Z2-R uhrazeno
10.7.2020MARTINEK PAVEL Olympia Spartan Training KH OPEN T-O uhrazeno
Tým: Olympia Spartan Training Kutná Hora↳ Lhotka VladislavOlympia Spartan Training Kutná Hora
↳ Krejčík TomášOlympia Spartan Training Kutná Hora
↳ Francová MichaelaOlympia Spartan Training Kutná Hora
30.6.2020Martinkova JAROSLAVA RACE Z3-R uhrazeno
29.7.2020Matějka Roman RACE M1-R uhrazeno
31.7.2020Matoušková Radka OPEN Z1-O uhrazeno
2.8.2020Mazánek Filip RACE JM-R uhrazeno
5.8.2020Meidlová Iva Sabrage OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: SABRAGE↳ Čečotka LadislavSabrage
27.7.2020Mejvald Michal Paul Dance FUN F uhrazeno
2.8.2020Melzer Luděk Ždimiators OPEN M3-O uhrazeno
2.8.2020Melzerová Kateřina Ždimiators OPEN Z3-O uhrazeno
5.7.2020Michálek František Rumoví tatínci RACE M3-R uhrazeno
27.7.2020Michálek Jakub OPEN M1-O uhrazeno
24.10.2019Mikulecký Jiří RACE M1-R uhrazeno
5.8.2020Mikulková Petra FUBO Team RACE Z2-R uhrazeno
4.8.2020Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M3-R nezaplaceno
31.5.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE JZ-R uhrazeno
9.7.2020Mlateček Lukáš RACE JM-R uhrazeno
9.7.2020Mlateček David RACE M1-R uhrazeno
19.7.2020Mlejnek Tomas SRTG HK OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Aquabelly↳ Loskotová Marcela
26.7.2020Mňuková Kristýna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
28.7.2020Mňuková Veronika Olympia Spartan Training Kutná Hora OPEN Z2-O uhrazeno
30.7.2020Mokrušová Pavla OPEN Z2-O uhrazeno
1.7.2020Molnárová Petra SRTG Praha OPEN Z3-O uhrazeno
5.7.2020Moravcová Veronika OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Dobyvateléneobsazeno
4.8.2020Morávek Ladislav RACE M1-R uhrazeno
5.6.2020Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
18.7.2020Moupic Jan #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: RUN OR DIE↳ Antošová ŽanetaOlfin Car
27.7.2020Mráz David RACE M1-R uhrazeno
5.7.2020Mrázová Lucie STG HK OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: OaL↳ Šúkala OndřejRebelové
23.6.2020mucha jiri komar tým OPEN M3-O uhrazeno
4.7.2020Musilová Denisa RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Kráska a Zvíře↳ Volf Daniel
5.11.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
13.11.2019Nauš Robert OPEN M3-O uhrazeno
15.7.2020Nečas Lubomír RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
30.7.2020Nečasová Markéta OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: TNT↳ Nečas Michal
12.7.2020NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
29.6.2020Němcová Šárka SPK Zaloňov OPEN JZ-O uhrazeno
31.7.2020Neoralová Lucie OPEN Z2-O uhrazeno
23.12.2019Neuwirth Petr RACE M2-R uhrazeno
28.7.2020Nosek Jan Globus OCR tým OPEN M2-O uhrazeno
27.7.2020Nosková Barbora Paul Dance FUN F uhrazeno
31.10.2019Nouzová Eva Chaos OPEN Z1-O uhrazeno
24.11.2019Novák Jan Tvoje bába RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Tvoje bába↳ Hartvich IvanaPM
16.7.2020Novák Vít OPEN JM-O uhrazeno
3.8.2020Novák Daniel Šneci OPEN M2-O uhrazeno
31.7.2020Novák Martin OPEN M2-O uhrazeno
28.6.2020Nováková Dana OPEN Z3-O uhrazeno
27.7.2020Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
4.8.2020Nováková Dominika Šneci OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Šneci↳ Novák MichalŠneci
27.7.2020Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
24.7.2020Nováková Martina OPEN Z2-O uhrazeno
4.8.2020Novotná Kamila Kamur Team OPEN Z1-O uhrazeno
31.7.2020Novotný Petr Shybuj.cz, Vivo Barefoot HK OPEN M2-O uhrazeno
4.8.2020Novotný Jakub REST.TU RACE M1-R uhrazeno
3.8.2020Novotny Daniel RACE M1-R uhrazeno
3.8.2020Novotný Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
30.7.2020Nový Jan SK Svárov RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Hraví horalové↳ Forche Frišová Jaroslava
30.6.2020Nutil Michal FUBO Team RACE M1-R uhrazeno
21.11.2019Odlas Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
3.8.2020Ouředník Vít RACE M1-R uhrazeno
29.12.2019Pacola David SRTG Mladá Boleslav OPEN M3-O uhrazeno
12.6.2020Pacola Milan OPEN M2-O uhrazeno
30.6.2020Palla Lubomír #stghavirov OPEN M2-O uhrazeno
2.8.2020Palýová Tereza OCR Hunters/SRTG Praha OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Lanttyovi↳ Lantora JanSRTG Praha
2.8.2020Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
6.6.2020Panak Bretislav RACE M2-R uhrazeno
14.6.2020Panclova sandra SRTG Praha RACE Z2-R uhrazeno
2.8.2020Pánek David OPEN M1-O uhrazeno
1.7.2020Panovský Ondřej OPEN JM-O uhrazeno
25.12.2019Papáčková Eva OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Parťáci↳ Blažek Radek
20.7.2020Paraska Lucie RACE Z2-R uhrazeno
19.7.2020Pařízek Pavel Workout Lomnice RACE M1-R uhrazeno
30.6.2020Pašek Jiří RACE MIX-R uhrazeno
Tým: NSJP2020↳ Slaninová NikolMk Seitl Ostrava
2.8.2020Pavelková Anna Casia Excalibur race team RACE Z1-R uhrazeno
25.6.2020Pavlík Lukáš T.J. Sokol Nasavrky OPEN JM-O uhrazeno
1.8.2020Pavlík Tadeáš OPEN M1-O uhrazeno
25.6.2020Pavlík Vojtěch T.J. Sokol Nasavrky OPEN JM-O uhrazeno
31.7.2020Pecková Kateřina RACE Z3-R uhrazeno
29.6.2020Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko OPEN M1-O uhrazeno
29.6.2020Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko OPEN Z1-O uhrazeno
3.8.2020Pepř Miroslav OPEN M2-O uhrazeno
2.8.2020Pernet Josef RACE M2-R uhrazeno
4.8.2020Pernstecher Joshua OPEN JM-O uhrazeno
4.8.2020Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
16.7.2020Peterka Jiří RACE M2-R uhrazeno
21.6.2020Peterková Milica RACE Z2-R uhrazeno
29.7.2020Petráček David OPEN M3-O uhrazeno
29.7.2020Petřík Petr OPEN M2-O uhrazeno
16.7.2020Pibil Vlastimil Náchod OPEN M2-O uhrazeno
27.7.2020Picek Ladislav Skorogladiátoři OPEN M3-O uhrazeno
11.7.2020Pihýková Jana OPEN Z2-O uhrazeno
25.7.2020Pistovčák Viktor RACE JM-R uhrazeno
2.8.2020Plchová Adéla RACE Z1-R uhrazeno
21.7.2020Pleskot Lukáš OPEN M2-O uhrazeno
27.7.2020Pleskot Jiří Elite Squad RACE M2-R uhrazeno
29.7.2020Plíšek Bohumil RACE M1-R uhrazeno
30.11.2019Podaný Lubomír OPEN M2-O uhrazeno
10.1.2020pokorny patrik OPEN T-O uhrazeno
Tým: mykeš↳ pokorna martina
↳ spilinek jaroslav
neobsazeno
5.8.2020Pola Dominik BokemAllNightOrlickéhory OPEN M1-O uhrazeno
23.6.2020Pospíšil Boleslav OPEN M1-O uhrazeno
27.7.2020Pospisil Jan OPEN M3-O uhrazeno
5.8.2020Pospíšilová Julie OPEN Z1-O uhrazeno
3.8.2020Pospíšilová Barbora OPEN Z1-O uhrazeno
27.7.2020Pospíšilová Andrea OPEN Z2-O uhrazeno
13.7.2020Pošvářová Eliška RACE Z1-R uhrazeno
31.7.2020Pravdová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
21.11.2019Pribula Pavel OPEN M2-O uhrazeno
5.8.2020Příhodová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
9.7.2020Přívratská Petra OPEN Z2-O uhrazeno
28.7.2020Procházka Jiří Globus OCR tým OPEN M1-O uhrazeno
1.8.2020Profous Martin OPEN M1-O uhrazeno
28.7.2020Profous Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
13.7.2020Prokešová Pavlína OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Sporťáci↳ Winnerlich Tomáš
26.12.2019Prokůpková Izabela OPEN Z1-O uhrazeno
30.6.2020Prouzová Kristýna Lagunino OPEN Z1-O uhrazeno
29.7.2020Prudká Šárka Pruďásci RACE Z2-R uhrazeno
9.12.2019Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M1-O uhrazeno
3.8.2020Průša Libor OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Patatas bravasneobsazeno
30.7.2020Pullmanová Jana OPEN Z2-O uhrazeno
3.8.2020Pytlík Michal Emil Frey ČR OPEN M2-O uhrazeno
22.6.2020Radoň Michal RACE M3-R uhrazeno
30.11.2019Rajdlová Monika OPEN Z1-O uhrazeno
2.8.2020Rázlová Anna RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Dvě šťávy↳ Štál Jan
16.7.2020Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
27.4.2020Remeš Petr R.E.M. team RACE M3-R uhrazeno
23.10.2019Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
20.7.2020Reznicenko Filip OPEN M2-O uhrazeno
3.8.2020Ridl Jan Fubo Team RACE M3-R uhrazeno
2.8.2020říha adam RACE M1-R nezaplaceno
12.7.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
2.8.2020Říha Adam RACE M1-R nezaplaceno
2.8.2020říha roman RACE M1-R nezaplaceno
2.8.2020Rohovský Petr OPEN M3-O uhrazeno
2.8.2020Rolinek David OPEN M1-O uhrazeno
26.11.2019Roth Zdeněk RACE M2-R uhrazeno
5.8.2020Rouzek Jan RACE M1-R uhrazeno
10.11.2019Rožek Tomáš OPEN M3-O uhrazeno
10.11.2019Rožková Marika OPEN JZ-O uhrazeno
10.11.2019Rožková Magdaléna OPEN Z1-O uhrazeno
31.7.2020Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
3.8.2020Rybenská Anna OPEN Z1-O uhrazeno
1.8.2020Rymešová Veronika OPEN Z1-O uhrazeno
27.7.2020Šabart Roman OPEN M3-O uhrazeno
27.11.2019Šabata Miloslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
28.5.2020Šádek Ondřej OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Šadíci↳ Šádková Michaela
22.7.2020Samler Michal OPEN M2-O uhrazeno
15.7.2020Saska Vojtěch Hřebečci OCR OPEN T-O uhrazeno
Tým: Hřebečci OCR↳ Brichta Jakub
↳ Miňovský Tomáš
↳ Chotětický Martin
3.8.2020Šauman Edvard OPEN M2-O uhrazeno
31.7.2020Schejbal Roman OPEN M2-O uhrazeno
4.8.2020Sedláčková Michaela OPEN Z1-O uhrazeno
3.7.2020Sedliská Lucie OPEN Z1-O uhrazeno
2.2.2020Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
4.8.2020Semeráková Michaela RACE JZ-R nezaplaceno
26.1.2020Šenfeldová Petra OPEN Z1-O uhrazeno
7.6.2020Šenkýřová Aneta OPEN Z1-O uhrazeno
3.8.2020Šeps Martin LO. Stará Paka RACE M2-R uhrazeno
4.8.2020Serba Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
2.8.2020Ševčík Tomáš flexfitnessolomouc OPEN M3-O uhrazeno
13.6.2020Shejbalová Jana RUN magazine team OPEN Z1-O uhrazeno
29.7.2020Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
3.8.2020Skála David OPEN M2-O uhrazeno
5.8.2020Skála Jiří OPEN M2-O uhrazeno
13.7.2020Skalský Michal OPEN M2-O uhrazeno
8.7.2020Sládková Martina FUN F uhrazeno
20.7.2020Sláma Michal RACE M2-R uhrazeno
31.7.2020Slanina David RACE M2-R uhrazeno
4.8.2020Slavík Martin RRRrrr! OPEN JM-O uhrazeno
3.8.2020Slavíková Zuzana RRRrrr! OPEN Z3-O uhrazeno
30.7.2020Šlesingr Michael RAFT KLUB Letohrad RACE M1-R uhrazeno
31.12.2019Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
19.12.2019Šmídl Roman RACE M1-R uhrazeno
24.7.2020Smrček Martin SKPŠ Praha OPEN M2-O uhrazeno
4.8.2020Snopko David shybuj.cz, Vivo Barefoot Hradec Králové RACE M2-R uhrazeno
2.8.2020Sonntag Petr Flex-Fitness Olomouc OPEN M2-O uhrazeno
21.12.2019Sotona Petr Kolín OPEN M3-O uhrazeno
7.12.2019Sotonová Petra RACE Z1-R uhrazeno
26.7.2020Špačková Barbora OPEN Z2-O uhrazeno
2.8.2020Špilar Jiří OPEN M2-O uhrazeno
1.8.2020Špryňar Pavel OPEN M3-O uhrazeno
27.7.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
27.7.2020Srbová Lenka Osmička OPEN T-O uhrazeno
Tým: Osmička↳ Srba MiroslavOsmička
↳ Cingrošová AliceOsmička
↳ Neužil JiříOsmička
26.6.2020Šreibrová Lenka STG Rychnov nad Kněžnou RACE Z2-R uhrazeno
31.3.2020Sršeň Jan OPEN T-O uhrazeno
Tým: MiJaRoHo↳ Sahula Roman
↳ Rychtařík Michal
↳ Vildová Jana
3.8.2020Sršňová Lucie RACE Z1-R nezaplaceno
12.11.2019Stalmacherová Michaela OPEN Z3-O uhrazeno
17.6.2020Staněk Ondřej OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Zak&Shaika↳ Krejčí Ludmila
23.7.2020Šťastný Karel OPEN M1-O uhrazeno
21.7.2020Šťastný Radek OPEN M1-O uhrazeno
28.7.2020Staveník Pavel OPEN M1-O nezaplaceno
10.7.2020Štefánek Petr OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Dneskaběžimzejtraležim↳ Štefánková Naďežda
3.8.2020Stefanová Julie OPEN Z2-O uhrazeno
22.6.2020Štefkovič Barbora OPEN Z2-O uhrazeno
16.7.2020Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: QI Group↳ Šteflová Aneta#GLADIATORRACETEAM
30.7.2020Štěpnička Jiří Tekutá Historie OPEN M3-O uhrazeno
3.2.2020Štětina Jan RACE M2-R uhrazeno
20.5.2020Stloukal Jakub RACE M1-R uhrazeno
4.1.2020Stöckl Lukáš Gladiator Louny RACE M1-R uhrazeno
2.7.2020Stránská Monika OPEN Z2-O uhrazeno
10.3.2020Středa Jakub OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Faynfiťáci↳ Horáčková Lucie
27.7.2020Štreglová Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
5.8.2020Strnad Jan STG Přerov OPEN M2-O uhrazeno
18.6.2020Štrof Michal FUBO team / duo iuris OPEN M2-O uhrazeno
1.7.2020Štrup Tomáš OPEN JM-O uhrazeno
1.7.2020Štrupová Markéta OPEN Z3-O uhrazeno
28.5.2020Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
10.7.2020Štukovská Petra ERA a.s. OPEN Z2-O uhrazeno
3.8.2020Štukovský Braňo OPEN M2-O uhrazeno
30.7.2020Suchá Karolina OPEN JZ-O uhrazeno
20.6.2020Šulc Martin RACE M2-R uhrazeno
19.7.2020Šulcová Jana OPEN Z2-O uhrazeno
29.7.2020Šupová Nikola Paul Dance FUN F uhrazeno
22.7.2020Sůrová Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
27.7.2020Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Svídnický Extrém Team↳ Langerová PetraSvídnický extrém Team
3.8.2020Švancara Jiří MALIRUN OPEN M3-O uhrazeno
2.8.2020Švarcová Monika STG Česká Třebová OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bobešci↳ Štěpánek MichalSTG Česká Třebová
30.6.2020Švejcarová Zuzana FUN F uhrazeno
3.8.2020Švihovská Kateřina Šneci RACE Z3-R uhrazeno
4.8.2020Svitek Andrej Máme jiný problém... OPEN M2-O uhrazeno
29.7.2020Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
1.8.2020Svítilová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
31.3.2020Svoboda Jan OPEN M1-O uhrazeno
3.8.2020Svoboda Petr OPEN M2-O uhrazeno
1.7.2020Svoboda Marek OPEN M2-O uhrazeno
12.7.2020Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Gladiatorraceteam ↳ Svoboda Jakub#GLADIATORRACETEAM
2.7.2020Svobodová Klára OPEN Z2-O uhrazeno
29.3.2020Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z1-O uhrazeno
19.2.2020Svobodová Dagmar SRTG HK OPEN Z2-O uhrazeno
28.7.2020Švorcová Irena Šneci v běhu FUN F uhrazeno
31.7.2020Sýkora Tomáš SK Svárov RACE M2-R nezaplaceno
30.6.2020Synecká Alena OPEN Z1-O uhrazeno
22.6.2020Synecký Martin OPEN M3-O uhrazeno
2.8.2020Tekverková Petra OPEN Z2-O uhrazeno
2.8.2020Tichá Tereza Cross Kruháč Hlinsko OPEN Z1-O uhrazeno
30.7.2020Tichý Petr RACE M1-R nezaplaceno
30.6.2020Tillová Lucie RACE Z3-R uhrazeno
8.7.2020Timofejev Tomas Spartan Gym Praha RACE M1-R uhrazeno
5.7.2020Titěra Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
5.7.2020Titěrová Barbora Barbarian Extreme Team OPEN Z1-O uhrazeno
11.7.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z1-R uhrazeno
27.7.2020Tomanová Kateřina PČR FUN F uhrazeno
24.2.2020Tomanova Pavlina OPEN Z1-O uhrazeno
28.11.2019Tomanová Ivana OPEN Z1-O uhrazeno
3.8.2020Trnečka Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
24.5.2020Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
15.7.2020Tůmová Tereza OPEN Z1-O uhrazeno
16.7.2020Tunnel Eva RACE Z2-R uhrazeno
1.8.2020Tužil Jiří OPEN M2-O uhrazeno
4.8.2020Uhnakova Jana OPEN Z2-O uhrazeno
19.7.2020Ulrychová Marta OPEN Z2-O uhrazeno
26.12.2019Utíkalová Barbora OPEN Z1-O uhrazeno
3.8.2020Vacek Pavel borci TRX OPEN M2-O uhrazeno
3.8.2020Vacková Denisa OPEN Z1-O nezaplaceno
18.2.2020Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
3.8.2020Vágner Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
15.7.2020Valíček Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
7.3.2020Valiga Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
2.8.2020Vančuřík Štěpán OPEN M1-O uhrazeno
1.8.2020Vaněk Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
9.7.2020Vaníčková Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
9.7.2020Vanický Jiří RACE M1-R uhrazeno
23.7.2020Vašek Daniel BRUTÁLNÍ PRINCEZNY OPEN M1-O uhrazeno
24.7.2020Vašinová Monika SKPŠ Praha OPEN Z3-O uhrazeno
31.7.2020Vavruška Petr SRTG Praha OPEN M3-O uhrazeno
31.7.2020Vavrušková Veronika SRTG Praha OPEN Z3-O uhrazeno
26.7.2020Vedralová Lenka NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
2.8.2020Veselá Martina Total Vítal OPEN Z3-O uhrazeno
29.7.2020Veselý Michal RACE M1-R uhrazeno
5.8.2020Veselý Jan BokemAllNightOrlickéhory OPEN M1-O uhrazeno
3.8.2020Vieira Sabina OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Vieira↳ Vieira Emanuel
26.7.2020Vilinger Jiří NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
26.7.2020Vilingerová Dana NO BARBIE TEAM FUN F uhrazeno
7.7.2020Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
3.8.2020Víšek Tadeáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: MARVI TEAM↳ Marešová Petra
4.7.2020Vítek Michael RACE JM-R uhrazeno
30.7.2020Vítková Michaela OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Loupežníci ↳ Tichý Jakub
28.7.2020Vitouš Jiří KAVI family RACE M3-R uhrazeno
28.7.2020Vitoušová Anna KAVI family OPEN JZ-O uhrazeno
23.6.2020Vlas Pavol OPEN M2-O uhrazeno
29.7.2020Vlasáková Libuše RACE Z3-R uhrazeno
28.7.2020Vlčková Lucie OPEN Z1-O uhrazeno
28.1.2020Vlk Aleš #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.7.2020Voborná Tereza SDH Lanškroun RACE JZ-R uhrazeno
17.5.2020Voborský Matěj OPEN M1-O uhrazeno
31.7.2020Vocetková Miroslava OPEN Z1-O uhrazeno
29.7.2020Voglová Soňa OPEN Z2-O uhrazeno
31.10.2019Vojta Vladimír Chaos OPEN M2-O uhrazeno
19.7.2020Vokál Aleš RACE JM-R uhrazeno
5.8.2020Voráčková Veronika OPEN Z1-O uhrazeno
14.6.2020Votava Miroslav RACE M3-R uhrazeno
28.7.2020Vrána Jakub FUBO Team RACE M2-R uhrazeno
30.7.2020Vratislav Jan RACE M2-R uhrazeno
28.7.2020Vrba Jiri OPEN M2-O nezaplaceno
24.2.2020Vrba Jan OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: hvězdy↳ Dostálová ŽanetaOxygen Příbram
3.8.2020Vrbická Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
4.8.2020Vršan Jakub RACE M2-R uhrazeno
9.7.2020Vůjtěch Lukáš FUN F uhrazeno
26.7.2020Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Vyčítalová Romana RACE Z1-R uhrazeno
2.7.2020Vyleťal Marek RACE M2-R uhrazeno
2.8.2020Wasserbauerová Adéla Cross Kruháč Hlinsko OPEN Z1-O uhrazeno
12.5.2020Zálešáková Klára OPEN Z1-O uhrazeno
20.7.2020Žatecký Luboš RACE T-R uhrazeno
Tým: Vymeteme radiátory↳ Filipová Simona
↳ Komárek Jakub
↳ Pekařová Klára
1.8.2020Zavadil Adam OPEN JM-O uhrazeno
1.8.2020Zavadil Radek RACE M3-R uhrazeno
1.1.2020Zdeněk Miroslav OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: gladiátoři ze Slovácka↳ Habáňová Lucie
10.6.2020Ždímal Michal Ždimiators OPEN M2-O uhrazeno
2.8.2020Zedníková Martina RACE MIX-R uhrazeno
Tým: REF↳ Volkán JiříREF
20.7.2020Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Jimmy Gang↳ Zelenka Miroslav#GLADIATORRACETEAM
3.8.2020Zelený Lukáš RACE M2-R uhrazeno
21.7.2020Zelinka Jiří OCR Pardubáci RACE T-R uhrazeno
Tým: OCR Pardubáci↳ Plíhal TomášOcr Pardubaci
↳ Siegl JosefOcr Pardubaci
↳ Richter Lukáš OCR Pardubáci
30.7.2020Zelinková Lucie OPEN Z1-O uhrazeno
29.7.2020Zeman Jiří Globus OCR tým OPEN M2-O uhrazeno
5.8.2020Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition FUN F uhrazeno
5.8.2020Zemánková Karolína Herbalife Nutrition FUN F uhrazeno
12.11.2019Zikmund Martin OPEN M2-O uhrazeno
23.6.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
15.7.2020Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
2.8.2020Zvěřina Kamil OPEN M2-O uhrazeno
17.7.2020Zvolánek Petr OPEN M1-O uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.