Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE RUN PARDUBICE

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II275
KIDS IKIDS I185
FAMFAM67
Kategorie
79
74
67
56
46
43
40
38
30
29
25
Celkem přihlášených527

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
3.8.2020 Fierlova Lilien GLADIATORRACETEAM KIDS I nezaplaceno
25.5.2020Andrejko Lucas KIDS II uhrazeno
25.5.2020Andrejkova Vanesa KIDS II uhrazeno
21.10.2019Badalec Daniel KIDS II uhrazeno
29.7.2020Bajerová Viktorie ŠAK KIDS II uhrazeno
19.7.2020Balcar Jiří KIDS II uhrazeno
8.6.2020Baník Patrik KIDS II uhrazeno
17.7.2020Barbořík Matyáš Doběhnem KIDS II uhrazeno
10.3.2020Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I uhrazeno
22.11.2019Báštěcká Jůlie KIDS II uhrazeno
27.7.2020Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
27.7.2020Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
1.3.2020Bendová Natálie KIDS I uhrazeno
15.7.2020Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
15.7.2020Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
3.8.2020Benešovský Lukáš FAM uhrazeno
4.8.2020Benschová Eliška Division Schlesien FAM uhrazeno
4.8.2020Benschová Nela Division Schlesien FAM uhrazeno
28.7.2020Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
4.8.2020Berglová Nikola FAM uhrazeno
21.7.2020Bešťák Dominik KIDS II uhrazeno
21.7.2020Bešťák Jakub KIDS I uhrazeno
5.8.2020Bittermann Jaroslav Rugby Petrovice KIDS II uhrazeno
5.8.2020Bittermann Pavel Rugby Petrovice KIDS I uhrazeno
30.7.2020Bittnerová Adéla KIDS I uhrazeno
14.7.2020Bláhová Tereza TJ Sokol HK KIDS II uhrazeno
30.7.2020Blažek Tomáš Monkey race FAM uhrazeno
31.7.2020Blažková Adéla FAM uhrazeno
4.8.2020bock adam KIDS I uhrazeno
19.7.2020Bon Tomáš KIDS II uhrazeno
24.7.2020Borová Anna Lagunino KIDS II uhrazeno
1.6.2020Branda Milan KIDS I uhrazeno
8.7.2020Brchel Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
29.7.2020Brožková Elena KIDS II uhrazeno
11.7.2020Buben Jan KIDS II uhrazeno
3.8.2020Buchalová Vendula SDH Ohnišov KIDS II uhrazeno
5.8.2020Cach Daniel FAM uhrazeno
26.7.2020Cachová Monika KIDS II uhrazeno
2.8.2020Čermák Milan Step by step KIDS I uhrazeno
3.8.2020Čermák Denis KIDS II uhrazeno
2.8.2020Čermák Jakub Gladiátoři z Poličky KIDS I uhrazeno
3.8.2020Čermáková Johana KIDS I uhrazeno
31.7.2020Černá Kristýna KIDS I uhrazeno
3.11.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II uhrazeno
3.8.2020Černovský Jakub FAM uhrazeno
4.5.2020Černovský David KIDS I uhrazeno
31.7.2020Černý Ondřej KIDS I uhrazeno
11.10.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
13.7.2020Černý Michael KIDS I uhrazeno
1.1.2020Černý Šimon KIDS I uhrazeno
13.7.2020Černý Patrik KIDS II uhrazeno
1.1.2020Černý Matyáš KIDS II uhrazeno
5.8.2020Chomát Jakub SK Judo Liberec KIDS II uhrazeno
4.8.2020Chráska Štěpán KIDS II uhrazeno
27.7.2020Chudáček Adam KIDS II uhrazeno
4.8.2020Cichocki František KIDS I uhrazeno
31.7.2020Cingroš Filip Osmička KIDS II uhrazeno
31.7.2020Cingroš Dennis KIDS II uhrazeno
31.7.2020Cingrošová Tereza Patricie KIDS I uhrazeno
28.7.2020Čipera Ondřej KIDS II uhrazeno
28.7.2020Čipera Michal KIDS I uhrazeno
20.7.2020Císař Jakub KIDS II uhrazeno
30.12.2019Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I uhrazeno
31.12.2019Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II uhrazeno
31.5.2020Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I uhrazeno
31.5.2020Dašek Pavel TRIVIUM KIDS II uhrazeno
27.1.2020Dedek Ondřej KIDS I uhrazeno
3.8.2020Dědina Adámek KIDS I uhrazeno
3.8.2020Dědinová Káťa FAM uhrazeno
19.7.2020Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
30.7.2020Divecký Petr KIDS II uhrazeno
29.7.2020Dlabová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
1.8.2020Dlaskova Emma KIDS II uhrazeno
27.7.2020Doležal Tadeáš KIDS II uhrazeno
15.7.2020Doležal TIMON HC Náchod KIDS II uhrazeno
26.7.2020Dolezalova Karolina gldp hradec kraálové KIDS I uhrazeno
2.8.2020Doležalová Hana KIDS II uhrazeno
4.8.2020Dostál Nicholas Jaroslav TJ Sokol Černíkovice, z.s. KIDS II uhrazeno
3.7.2020Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II uhrazeno
2.6.2020Doubrava Ondřej KIDS II uhrazeno
16.5.2020Dudek Dominik KIDS II uhrazeno
6.7.2020Dvořáková Daniela #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
12.12.2019Eichelmann Matthew KIDS I uhrazeno
12.12.2019Eichelmann Mike KIDS II uhrazeno
28.7.2020Engelová Nikol KIDS II uhrazeno
28.7.2020Ernst David FAM uhrazeno
28.7.2020Ernstová Nikol KIDS II uhrazeno
21.5.2020Faško Mirek KIDS II uhrazeno
5.8.2020Ferenčíková Sofie KIDS II uhrazeno
18.12.2019Feuermann Benik Ocr Pardubaci KIDS I uhrazeno
18.12.2019Feuermannova Sara Ocr Pardubaci KIDS II uhrazeno
26.7.2020Fiedlerová Anna KIDS I uhrazeno
3.8.2020Fikker Jaroslav KIDS II uhrazeno
3.8.2020Fikkerová Madlen KIDS I uhrazeno
30.7.2020Filipčík Adam FAM uhrazeno
27.7.2020Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II uhrazeno
27.7.2020Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II uhrazeno
11.10.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
5.8.2020Gollová Eliška KIDS II uhrazeno
3.8.2020Gondek Tomáš Vytisknuti.cz run team KIDS II uhrazeno
3.8.2020Gondek Jan Vytisknuti.cz run team KIDS I uhrazeno
3.8.2020Gondeková Adéla Vytisknuti.cz run team KIDS II uhrazeno
30.7.2020Gruberová Kristýna FAM uhrazeno
31.5.2020Gug Charlotta KIDS I uhrazeno
21.7.2020Guňka Jakub KIDS I uhrazeno
21.7.2020Guňka Lukáš KIDS II uhrazeno
25.5.2020Hájek Tomáš Fortnite team RIOT KIDS II uhrazeno
2.8.2020Hajná Dora PILNÍKOVSKÉ BĚHNY FAM uhrazeno
2.8.2020Hajná Ingrid PILNÍKOVSKÉ BĚHNY FAM uhrazeno
22.7.2020Halounek Ladislav KIDS II uhrazeno
4.8.2020Hálová Sabina KIDS II uhrazeno
30.7.2020Hampl Štěpán KIDS II uhrazeno
19.12.2019Handlíř David KIDS II uhrazeno
6.7.2020Hanousková Šarlota FAM uhrazeno
1.7.2020Hartlová Majda Atom Kids Praha KIDS II uhrazeno
31.5.2020Havel Antonín Novovesan KIDS II uhrazeno
23.7.2020Havlicek Tomas KIDS I uhrazeno
28.7.2020Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
23.7.2020Havlickova Tereza KIDS I uhrazeno
28.7.2020Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
19.7.2020Hebká Luci KIDS II uhrazeno
30.7.2020Hebr Štěpán KIDS I uhrazeno
31.7.2020Hedrlín Viktor KIDS I uhrazeno
31.7.2020Hedrlín Mikuláš KIDS I uhrazeno
27.7.2020Hejcman Patrik KIDS II uhrazeno
5.8.2020Hejzlar Lukáš #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
3.8.2020Helclová Emily #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
26.5.2020Heller Jáchym KIDS I uhrazeno
10.6.2020Hiersch Ondřej KIDS II uhrazeno
29.2.2020Hierschová Natálie KIDS II uhrazeno
10.6.2020Hierschová Julie KIDS I uhrazeno
26.7.2020Hladík Vít KIDS I uhrazeno
23.1.2020Hlaváček Tadeáš FAM uhrazeno
27.7.2020Hlaváčová Ema FAM uhrazeno
4.8.2020Hlavatý Sebastian FAM uhrazeno
27.7.2020Hodková Barbora KIDS II uhrazeno
5.8.2020Hofman Adam FAM uhrazeno
19.7.2020Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II uhrazeno
9.7.2020Honskus Vojtěch KIDS II uhrazeno
1.8.2020Horák Jáchym KIDS I uhrazeno
3.8.2020Hořánek Vojtěch KIDS I uhrazeno
12.12.2019Horváthová Elizabeth KIDS I uhrazeno
20.7.2020Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I uhrazeno
26.6.2020Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
4.8.2020Hrabalová Adéla Hrabalovi KIDS II uhrazeno
4.8.2020Hrabalová Anna Hrabalovi KIDS II uhrazeno
31.7.2020Hrabík Lukáš KIDS II uhrazeno
11.7.2020Hrdá Viktorie TJ Oslavany KIDS II uhrazeno
11.7.2020Hrdý Adam TJ Oslavany KIDS I uhrazeno
11.7.2020Hrdý Samuel TJ Oslavany KIDS II uhrazeno
23.6.2020Hrnčířová Alexandra KIDS I uhrazeno
5.8.2020Hroz Radim KIDS I uhrazeno
5.8.2020Hroz Marek KIDS I uhrazeno
24.7.2020Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II uhrazeno
31.7.2020Husch Adam KIDS II nezaplaceno
31.7.2020Huschová Nela KIDS II nezaplaceno
3.8.2020Huslík Jaroslav FAM uhrazeno
3.8.2020Huslíková Kristýna KIDS II uhrazeno
16.7.2020Hyblova Jasmina KIDS II uhrazeno
2.8.2020Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II uhrazeno
1.8.2020Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
8.6.2020Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
23.7.2020Janda Vojtěch KIDS I uhrazeno
23.7.2020Janda Petr FAM uhrazeno
27.2.2020Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS II uhrazeno
31.7.2020Janků Michaela KIDS II uhrazeno
10.3.2020Janků Jan KIDS II uhrazeno
27.7.2020Jiráská Elen Hasiči Dvořisko KIDS II uhrazeno
27.7.2020Jiroutová Adriana KIDS II uhrazeno
16.6.2020Jonáš Martin Jonášovci KIDS II uhrazeno
6.7.2020Jonáš Adam Jonasteam-Rychnov KIDS II uhrazeno
16.6.2020Jonáš Daniel Jonášovci FAM uhrazeno
16.6.2020Jonášová Eliška Jonášovci KIDS II uhrazeno
16.6.2020Jonášová Nelly Jonášovci KIDS I uhrazeno
16.6.2020Jonášová Sofie Jonášovci KIDS I uhrazeno
5.8.2020Jurek David FAM nezaplaceno
5.8.2020Jurek Daniel KIDS II nezaplaceno
27.7.2020Jurek Jakub KIDS I uhrazeno
27.7.2020Jusková Adriana KIDS I uhrazeno
2.8.2020Kabeláčová Marie FAM uhrazeno
21.1.2020Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
22.1.2020Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II uhrazeno
20.6.2020Kácovský David KIDS II uhrazeno
15.7.2020Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I uhrazeno
28.7.2020Kadrmas Jaroslav CZŠ Borohrádek KIDS II uhrazeno
28.7.2020Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS I uhrazeno
3.8.2020Kalous Jakub KIDS II uhrazeno
31.7.2020Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
31.7.2020Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
21.7.2020Karas Simon KIDS I uhrazeno
2.8.2020Karásek Pavel KIDS I uhrazeno
2.8.2020Karásek Petr KIDS I uhrazeno
3.8.2020Karbusicka Rozarka OCR Kids Podebrady KIDS II uhrazeno
3.8.2020Kareš Ondřej TJ Sokol Horní Ředice KIDS I uhrazeno
3.8.2020Kareš Matouš AC Pardubice KIDS II uhrazeno
24.7.2020Karnet Matěj Lagunino KIDS II uhrazeno
29.7.2020Kárych Alex KIDS I uhrazeno
3.8.2020Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
31.7.2020Kembická Viktorie KIDS II uhrazeno
31.7.2020Kembický Max KIDS I uhrazeno
30.7.2020Khomová Viktorie KIDS I uhrazeno
24.7.2020Klajblová Tereza Lagunino KIDS II uhrazeno
2.8.2020Klečák Michal OLYMPIA SPARTAN TRAINING Kutná Hora KIDS II uhrazeno
2.8.2020Klečák Radim OLYMPIA SPARTAN TRAINING KIDS II uhrazeno
26.7.2020Klímová Petra KIDS I uhrazeno
3.8.2020Knotek Jakub FAM uhrazeno
29.7.2020Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS I uhrazeno
8.6.2020Kolářová Gabriela KIDS I uhrazeno
6.6.2020Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
1.8.2020Kopecká Marie KIDS II uhrazeno
25.1.2020Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
6.6.2020Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
10.7.2020Kopečná Anastázie Mámin tým KIDS II uhrazeno
5.8.2020Koričanská Andrea KIDS II uhrazeno
5.8.2020Koričanský Lukáš KIDS II uhrazeno
30.7.2020Kotík Ladislav KIDS I uhrazeno
30.7.2020Kotíkova Vanda KIDS II uhrazeno
30.7.2020Kotíková Lada KIDS I uhrazeno
13.7.2020Kotlaba Adam KIDS II uhrazeno
3.8.2020Kotlant David KIDS II uhrazeno
3.8.2020Kotlantová Kateřina KIDS II uhrazeno
4.8.2020Kotlář Albert KIDS I uhrazeno
4.8.2020Kotlářová Amálie KIDS II uhrazeno
21.6.2020Kotoučková Viktorie KIDS I uhrazeno
2.8.2020Kovářová Klára KIDS II uhrazeno
5.6.2020Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
5.6.2020Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.8.2020Krajíčková Vanesa STG Pardubice KIDS I uhrazeno
3.8.2020Krajíčková Natálie STG Pardubice KIDS I uhrazeno
9.7.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
7.6.2020Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS I uhrazeno
2.8.2020Krčmářová Michaela KIDS I uhrazeno
5.8.2020Krejčíková Zuzana KIDS II uhrazeno
13.7.2020Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I uhrazeno
1.8.2020Křepelová Karolína #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
10.12.2019Kreuzmann Adam FAM uhrazeno
10.12.2019Kreuzmannová Aneta FAM uhrazeno
31.7.2020Křížalová Veronika KIDS II uhrazeno
3.8.2020Kříženecká Ester KIDS II uhrazeno
3.8.2020Kříženecký Marek KIDS I uhrazeno
13.7.2020Kroupa Štěpán KIDS II uhrazeno
22.6.2020Krupičková Vivien #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
22.6.2020Krupičková Ellen #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
2.6.2020Kubát Matyas KIDS II uhrazeno
29.7.2020Kubečková Tereza Jezdecká stáj Slavíkov KIDS II uhrazeno
31.7.2020Kubík Petr KIDS I uhrazeno
30.7.2020Kubínová Tereza KIDS II uhrazeno
30.7.2020Kubínová Šárka #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
30.7.2020Kuchyňka Matyáš KIDS I uhrazeno
1.8.2020Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS II uhrazeno
14.7.2020Kulhánek Marek KIDS I uhrazeno
24.7.2020Kurka Tadeáš KIDS I uhrazeno
1.8.2020Kvačková Michaela #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
1.8.2020Lachman Štěpán KIDS I uhrazeno
27.7.2020Lamačová Nikol AVSP KIDS II uhrazeno
31.7.2020Lamberty Lea Daitó Ryu KIDS I uhrazeno
1.8.2020Lánská Barbora KIDS I uhrazeno
1.8.2020Lánská Natálie KIDS II uhrazeno
30.6.2020Lauermanová Eliška FAM uhrazeno
4.8.2020Lokajíček Šimon FAM uhrazeno
4.8.2020Lokajíček Štěpán OCR Kids Poděbrady KIDS I uhrazeno
3.8.2020Lorencová Bára TRIVIUM KIDS I uhrazeno
5.8.2020Loučková Adéla Princezny z Rosic KIDS I nezaplaceno
5.8.2020Loučková Bára Princezny z Rosic KIDS II nezaplaceno
2.8.2020Lovečková Viktorie FAM nezaplaceno
30.6.2020Lukášek Jan KIDS I uhrazeno
23.6.2020Macek David komar tým KIDS II uhrazeno
31.7.2020Machalický Jan SSK Ujezd nad Lesy KIDS II uhrazeno
3.8.2020Macolová Erika FAM uhrazeno
23.6.2020Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I uhrazeno
23.6.2020Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II uhrazeno
3.8.2020Malínský Jan GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
26.7.2020Mandíková Daniela Atletika Jižní Město KIDS II uhrazeno
5.8.2020Mareček Ondra Atletika Chrudim KIDS I uhrazeno
29.12.2019Marek Josef #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
28.7.2020Mareš Kryštof KIDS II uhrazeno
28.7.2020Marešová Justýna FAM uhrazeno
20.6.2020Marková Jana KIDS II uhrazeno
1.8.2020Maršounová Anna KIDS II uhrazeno
4.8.2020Martinec Lukáš KIDS II uhrazeno
27.7.2020Máslo Michal FAM uhrazeno
1.8.2020Maxová Nikola KIDS I uhrazeno
28.7.2020Medved Jakub Sokol Dubec KIDS II uhrazeno
23.6.2020Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I uhrazeno
29.7.2020Mělková Nela KIDS II uhrazeno
4.8.2020Metyšová Bohdana Litomyšl KIDS II uhrazeno
2.8.2020Mička Robert FK Tatran Bohunice KIDS I nezaplaceno
7.12.2019Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
31.5.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
26.1.2020Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II uhrazeno
16.7.2020Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II uhrazeno
4.12.2019Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
18.11.2019Mlatečková Nikola KIDS II uhrazeno
16.7.2020Mlčoch Šimon KIDS I uhrazeno
26.7.2020Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
5.6.2020Morstein Samuel #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
5.8.2020Moupic Maxim #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
5.8.2020Moupic Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
17.12.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
31.7.2020Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I uhrazeno
21.7.2020Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II uhrazeno
27.7.2020Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS I uhrazeno
30.7.2020Národa Matouš AK Vega KIDS II uhrazeno
4.8.2020Navrátil Michal KIDS I uhrazeno
22.7.2020Nečasová Zuzana KIDS I uhrazeno
22.7.2020Nečasová Šárka FAM uhrazeno
1.8.2020Nemčík Šimon FAM uhrazeno
1.8.2020Nemčík Alex KIDS I uhrazeno
23.7.2020Němcová Michaela KIDS II uhrazeno
5.8.2020Němec Alex KIDS II uhrazeno
4.8.2020Nevtípilová Adéla #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
17.7.2020Novak Adam Lysa nL KIDS I uhrazeno
3.8.2020Novák Matyáš KIDS II uhrazeno
1.8.2020Novák Jiří Jaroměř KIDS I uhrazeno
28.6.2020Novák Vojtěch KIDS II uhrazeno
3.8.2020Novák Vojtěch KIDS I uhrazeno
28.6.2020Novák Jakub KIDS II uhrazeno
30.7.2020Novotná Ema FAM uhrazeno
30.7.2020Novotný Ctirad KIDS I uhrazeno
3.8.2020Nyč Daniel KIDS II uhrazeno
5.8.2020Pacheco Sebastian KIDS I uhrazeno
4.8.2020Pacheco Žofie KIDS II uhrazeno
10.6.2020Pachmanová Natali KIDS II uhrazeno
2.8.2020Pacola Lukáš KIDS II uhrazeno
12.6.2020Pacolová Tereza KIDS I uhrazeno
5.8.2020Palaščáková Amálie KIDS I uhrazeno
16.7.2020Paraska Terezie KIDS I uhrazeno
16.7.2020Paraska Lucie KIDS I uhrazeno
16.7.2020Paraska Marie KIDS II uhrazeno
16.7.2020Paraska Anna KIDS II uhrazeno
3.6.2020Patočka Benedikt KIDS II uhrazeno
18.7.2020Pavelková Adriana KIDS II uhrazeno
30.7.2020Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová KIDS I uhrazeno
25.6.2020Pavlík Matouš Sokol Nasavrky KIDS II uhrazeno
16.2.2020Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II uhrazeno
5.8.2020Pavlová Aneta Tři čuníci KIDS II uhrazeno
3.8.2020Pavlová Denisa KIDS II uhrazeno
24.3.2020Pecháček Petr KIDS II uhrazeno
17.12.2019Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II uhrazeno
17.12.2019Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II uhrazeno
3.8.2020Pernstecher Adrian KIDS II uhrazeno
27.7.2020Peterka Jiří KIDS II uhrazeno
3.8.2020Petrides Andreas Blato team KIDS I uhrazeno
8.7.2020Petřík Daniel KIDS II uhrazeno
8.7.2020Petřík Ondřej KIDS II uhrazeno
27.7.2020Petrláková Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
7.7.2020Petrovský Vojtěch KIDS II uhrazeno
7.7.2020Petrovský Tomáš FAM uhrazeno
16.7.2020Pibilová Mirka KIDS I uhrazeno
27.7.2020Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I uhrazeno
25.7.2020Pistovčák Andrej KIDS II uhrazeno
31.7.2020Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
4.8.2020Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
30.7.2020Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
3.8.2020Pomezný Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
1.8.2020Portych Jan KIDS I uhrazeno
12.7.2020Pospíchal Ondřej SRTG Pardubice FAM uhrazeno
12.7.2020Pospíchalová Emma STG Pardubice KIDS I uhrazeno
27.7.2020Pospisil Matyas KIDS I uhrazeno
27.7.2020Pospisil Jan KIDS II uhrazeno
13.7.2020Pošvářová Tereza KIDS II uhrazeno
22.6.2020Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
27.6.2020Procházka Jakub KIDS II uhrazeno
2.6.2020Procházka Matouš KIDS I uhrazeno
2.6.2020Procházka Šimon KIDS II uhrazeno
3.8.2020Pur Ondra Vytisknuti.cz run team FAM uhrazeno
3.8.2020Purová Elenka Vytisknuti.cz run team KIDS I uhrazeno
5.8.2020Pytlíková Zuzana FAM uhrazeno
4.8.2020Ráliš Dominik BMX Pardubice KIDS I uhrazeno
3.8.2020Raur Luboš TEAM Z FAM uhrazeno
3.8.2020Raurová Matylda TEAM Z FAM uhrazeno
3.8.2020Raurová Alžběta TEAM Z FAM uhrazeno
27.7.2020Raušer Dominik Házená Náchod KIDS II uhrazeno
2.8.2020Řehák Patrik Milovice kids KIDS I uhrazeno
2.8.2020Řehák Dominik Milovice kids KIDS II uhrazeno
16.7.2020Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
27.4.2020Remeš Aina R.E.M. team KIDS I uhrazeno
27.4.2020Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II uhrazeno
17.6.2020Ridl Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
31.7.2020Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS I uhrazeno
12.7.2020Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
12.7.2020Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
27.7.2020Říman Marek KIDS II uhrazeno
27.7.2020Říman Daniel KIDS II uhrazeno
27.7.2020Rousek Lukáš KIDS II uhrazeno
1.8.2020Ryba Jakub KIDS I uhrazeno
5.8.2020Rychtařík Tomáš KIDS I uhrazeno
5.8.2020Rychtaříková Tereza KIDS II uhrazeno
27.7.2020Šabartová Veronika KIDS II uhrazeno
1.8.2020Šafránek Štěpán KIDS II uhrazeno
1.8.2020Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS II uhrazeno
5.8.2020Santler Adam KIDS I uhrazeno
4.8.2020Schebestova Dorotea FAM nezaplaceno
1.12.2019Schwarzkopf Alexander KIDS II uhrazeno
26.7.2020Sedláček Jakub KIDS II uhrazeno
26.7.2020Sedláčková Nikola KIDS I uhrazeno
4.8.2020Ševc Dominik HC Poděbrady KIDS II uhrazeno
4.8.2020Ševc Alex HC Poděbrady KIDS I uhrazeno
26.7.2020Síč Petr KIDS II uhrazeno
5.8.2020Šindelář Jan KIDS I uhrazeno
31.7.2020Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun KIDS I uhrazeno
31.7.2020Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II uhrazeno
29.7.2020Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.8.2020Škarohlíd Vítek Marcel SK Judo Liberec KIDS II uhrazeno
3.8.2020Škarohlíd Marek SK Judo Liberec KIDS II uhrazeno
3.8.2020Škarohlíd Ondřej Martin SK Judo Liberec KIDS I uhrazeno
3.8.2020Školníková Linda FAM uhrazeno
8.7.2020Sládková Natálie KIDS I uhrazeno
4.8.2020Slámová Lenka KIDS I nezaplaceno
3.8.2020Slavíková Anna RRRrrr! KIDS II uhrazeno
21.7.2020Smejkalova Terezka KIDS I uhrazeno
2.8.2020Šmídl David KIDS II nezaplaceno
27.7.2020Sodomka Martin Házená Náchod KIDS II uhrazeno
31.7.2020Solař Filip FAM uhrazeno
11.7.2020Souček Šimon Maratonstav Úpice KIDS II uhrazeno
11.7.2020Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice KIDS II uhrazeno
19.7.2020Souček Dominik TJSokol lhota Červený Kostelec KIDS I uhrazeno
29.7.2020Sovová Agáta KIDS II uhrazeno
13.7.2020Spáčil Dominik KIDS II uhrazeno
2.8.2020Špilar Tobias FAM uhrazeno
26.7.2020Srbová Anna KIDS II uhrazeno
1.8.2020Šreibr Vojtěch KIDS I uhrazeno
1.8.2020Šreibr Jakub STG Rychnov nad Kněžnou FAM uhrazeno
31.7.2020Staněk Daniel FAM nezaplaceno
31.7.2020Staněk Samuel FAM nezaplaceno
2.6.2020Staňková Barbora KIDS II uhrazeno
2.6.2020Staňková Valerie KIDS I uhrazeno
16.7.2020Stará Vanesa KIDS II uhrazeno
16.7.2020Starý David KIDS II uhrazeno
2.8.2020Šťastný Kryštof FUBO Team KIDS I uhrazeno
16.7.2020Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
31.7.2020Štěpánek Vlastimil KIDS II uhrazeno
26.11.2019Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
26.11.2019Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
2.8.2020Štorková Natálie KIDS II nezaplaceno
4.7.2020Štrupová Eliška AC vysoké Mýto KIDS II uhrazeno
11.10.2019Študlar Tomáš KIDS I uhrazeno
4.8.2020Šuhajda Andrej SDH Pardubice - město KIDS II uhrazeno
10.12.2019Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
10.12.2019Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
24.7.2020Šulc Vojtěch Lagunino KIDS II uhrazeno
20.6.2020Šulc Nikolas KIDS I uhrazeno
20.6.2020Šulc Sebastian KIDS I uhrazeno
4.8.2020Sůrová Laura KIDS I uhrazeno
4.8.2020Sůrová Klára KIDS I uhrazeno
15.7.2020Svatoň Tomåš KIDS II uhrazeno
15.7.2020Svatoň David KIDS II uhrazeno
24.7.2020Svatoš Pavel KIDS II uhrazeno
24.7.2020Svatoš Jan KIDS I uhrazeno
27.7.2020Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II uhrazeno
4.8.2020Svoboda Jiří KIDS I uhrazeno
13.7.2020Svoboda Tomáš KIDS I uhrazeno
4.8.2020Svoboda Vojtěch KIDS I uhrazeno
27.7.2020Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS I uhrazeno
13.7.2020Svobodová Petra KIDS II uhrazeno
17.7.2020Švorbová Magdaléna KIDS I uhrazeno
17.7.2020Švorbová Melánie KIDS II uhrazeno
3.8.2020Sýkora Šimon KIDS I uhrazeno
30.7.2020Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
24.7.2020Teplá Zuzana Team DCVM KIDS I uhrazeno
30.7.2020Těšitelová Adéla KIDS II uhrazeno
21.7.2020Tláskal Matyáš KIDS II uhrazeno
21.7.2020Tláskal Bedřich FAM uhrazeno
4.8.2020Tobolová Anna KIDS II uhrazeno
5.8.2020Tomiška Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II nezaplaceno
24.7.2020Toth Jan Lagunino KIDS II uhrazeno
21.12.2019Turek Matěj KIDS II uhrazeno
4.8.2020Turová Gabriela KIDS II uhrazeno
27.7.2020Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.8.2020Urbánek Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
18.7.2020Valachová Tereza Hasiči Dvořisko KIDS II uhrazeno
26.6.2020Valek Matěj KIDS II uhrazeno
3.8.2020Valenta Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
23.6.2020Valentová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
1.6.2020Valentová Veronika Valentovi holky KIDS I uhrazeno
1.6.2020Valentová Kateřina Kaverika KIDS II uhrazeno
24.6.2020Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
5.8.2020Valnoha Lukáš OCR Pardubáci FAM uhrazeno
27.7.2020Vamberský Šimon KIDS II uhrazeno
27.7.2020Vamberský Matěj KIDS II uhrazeno
5.8.2020Vaněk Jáchym HC PDY KIDS II uhrazeno
3.8.2020Vaněk Tomáš OCR Kids Poděbrady KIDS II uhrazeno
1.8.2020Vaněk Jakub #GLADIATORRACETEAM FAM uhrazeno
3.8.2020Vaněk Adam OCR Kids Poděbrady KIDS I uhrazeno
7.6.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
30.6.2020Vaniš Šimon KIDS I uhrazeno
30.6.2020Vaniš Daniel KIDS II uhrazeno
31.7.2020Vavruška David SRTG Praha KIDS II uhrazeno
31.7.2020Vavruška Martin SRTG Praha KIDS I uhrazeno
31.7.2020Vavrušková Adéla SRTG Praha KIDS I uhrazeno
26.7.2020Veis Daniel KIDS I uhrazeno
27.7.2020Vejrová Adela KIDS II uhrazeno
4.8.2020Veverka Daniel HC Mountfield KIDS I uhrazeno
7.7.2020Vincent Daniel FAM uhrazeno
7.7.2020Vincent jr. Oldřich KIDS I uhrazeno
5.8.2020vinicky jan sweep ocr team FAM uhrazeno
5.8.2020Vinický Matěj sweep ocr team FAM uhrazeno
15.7.2020Vitoušová Julie KAVI family KIDS I uhrazeno
31.7.2020Voborník Radim KIDS II uhrazeno
31.7.2020Voborník Matěj KIDS II uhrazeno
5.8.2020Vodička Martin KIDS I uhrazeno
5.8.2020Vodička Jan KIDS II uhrazeno
3.8.2020Volráb Jan Gladiator Kids Hradec Králové KIDS II uhrazeno
3.8.2020Volrábová Adélka Gladiator Kids Hradec Králové KIDS II uhrazeno
3.8.2020Vondráček Jakub Maxáci KIDS I uhrazeno
2.8.2020Vondráček Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.8.2020Vondráček Pavel Maxáci KIDS I uhrazeno
3.8.2020Vrbova Elena KIDS I uhrazeno
26.7.2020Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
26.7.2020Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
26.7.2020Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
24.7.2020Weinfurtner Karel Lagunino KIDS II uhrazeno
24.7.2020Weinfurtner Marek Lagunino KIDS II uhrazeno
18.7.2020Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I uhrazeno
3.8.2020Záhora Kryštof FAM uhrazeno
4.8.2020Záhorová Sofie FAM uhrazeno
13.7.2020Zahradník Lukáš KIDS I uhrazeno
21.7.2020Zajíc Lukáš Emmett KIDS I uhrazeno
29.7.2020Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
3.8.2020Ždila Tomáš KIDS II uhrazeno
11.10.2019Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II uhrazeno
27.7.2020Zelinková Karolina treperendy KIDS II uhrazeno
4.8.2020Zemánková Veronika Slush Runners KIDS II uhrazeno
29.7.2020Žibrita Jan FC Tempo Praha KIDS II uhrazeno
20.11.2019Zindulková Sofie KIDS I uhrazeno
2.8.2020Zvěřina Tobiáš FAM uhrazeno
2.8.2020Zvěřina Dominik KIDS II uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.