Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE ČESKÝ RÁJ - RUN

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN83
RACERACE34
FUNFUN2
Kategorie
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)15
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)14
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)13
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)11
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)11
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)10
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)10
T-OTýmy (čtyřčlenné)6
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)5
M1-RMuži do 29 let (1991 a mladší)4
T-RTýmy (čtyřčlenné)3
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)3
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)2
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)2
FFUN2
Z1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)2
Celkem přihlášených119

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.11.2019Antoš Radek Grady Run OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Grady Run↳ Šustrová RadkaGrady Run
1.12.2019Bahníková Eva OPEN Z2-O uhrazeno
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
27.12.2019Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
27.12.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
6.12.2019Bendová Petra OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bendovi↳ Benda Stanislav
31.10.2019Bendová Irena Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
17.1.2020Brázda Vojtěch OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Burčková Kateřina RACE Z2-R uhrazeno
5.1.2020Černý Martin OPEN M2-O uhrazeno
5.11.2019Cvrčková Helena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
25.11.2019Dobešová Kateřina Total Vital OPEN Z2-O uhrazeno
16.2.2020Doležalová Petra FUN F uhrazeno
30.12.2019Ducháčková Barbora #GoodiesFreshBistro RACE Z1-R uhrazeno
17.2.2020Dvořák Otto OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Dvořák Martin Varovi legie OPEN M3-O uhrazeno
26.11.2019Filipová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
31.10.2019Frait Marek Hector OPEN M3-O uhrazeno
24.10.2019Franc Jan RACE M2-R uhrazeno
5.2.2020Gajova Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
30.11.2019Galková Gabriela RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Dady&Daughter↳ Galko Lubomír
3.12.2019Habeš Dominik Hovrch OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Syslíci↳ Habešová Gabriela
3.12.2019Habeš Sebastian OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Hubitelé sýčků↳ Njingo Tereza
22.1.2020Habich Lukáš SDH Kopidlno RACE M2-R uhrazeno
27.12.2019Henzlová Tereza OPEN Z2-O uhrazeno
30.1.2020heřmánek martin RACE M1-R uhrazeno
30.1.2020Heřmánek Petr RACE M3-R uhrazeno
31.10.2019Holečková Tereza Hector OPEN Z1-O uhrazeno
5.1.2020Hora Michal OPEN M2-O uhrazeno
21.12.2019Hrdlicka Martin blazni RACE M3-R uhrazeno
27.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
21.12.2019jerabek miroslav blazni RACE M2-R uhrazeno
5.12.2019Jonáš Michal Neprevazy RACE M2-R uhrazeno
16.10.2019Kalvasová Monika Kondičáci Trutnov OPEN Z3-O uhrazeno
30.10.2019Kapras Jiří OPEN M2-O uhrazeno
26.11.2019Karel Štěpán RACE T-R uhrazeno
Tým: Květinový výbor↳ Kovaříková Julie
↳ Karel Jan
neobsazeno
17.2.2020Karochova Lucie RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Teplakovi↳ Teplý Martin
23.2.2020Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R nezaplaceno
31.1.2020Kohout Jan RACE M1-R uhrazeno
29.1.2020Konrádová Jitka OPEN Z3-O uhrazeno
14.1.2020Kouba Pavel RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Kovačič Jan FUN F uhrazeno
8.1.2020Kovářová Veronika OPEN Z1-O uhrazeno
18.11.2019Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
22.2.2020Kratochvílová Daniela OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: PíDa↳ Kurajský Josef
21.11.2019Kroužek Jan Total Vital OPEN M3-O uhrazeno
29.12.2019Kubát Ondřej SRTG Praha OPEN M2-O uhrazeno
11.10.2019Kulhánek Martin RACE M2-R uhrazeno
13.1.2020Kuropatnická Zuzana OPEN Z2-O uhrazeno
26.1.2020Kysilka Lukáš OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Lamač Milan STG Mělník OPEN M2-O uhrazeno
21.12.2019Ledvinova Margit blazni OPEN Z2-O uhrazeno
9.1.2020Marasová Veronika OPEN Z1-O uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
5.11.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
31.12.2019Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
31.10.2019Nouzová Eva Chaos OPEN Z1-O uhrazeno
21.12.2019Novak Jan blazni RACE M2-R uhrazeno
10.10.2019Ouředník Vít RACE M1-R uhrazeno
29.12.2019Pacola David SRTG Mladá Boleslav OPEN M3-O uhrazeno
23.2.2020Pešková Alena OPEN Z3-O uhrazeno
12.12.2019Peuker Michael RACE MIX-R uhrazeno
Tým: SiMi↳ Baeckmann SimoneSiMi
30.11.2019Podaný Lubomír OPEN M2-O uhrazeno
17.1.2020Pospíšilová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
17.12.2019Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M1-O uhrazeno
16.10.2019Rejlová Jiřina Kondiční box Trutnov OPEN Z3-O uhrazeno
1.1.2020Remeš Petr REM team RACE M3-R uhrazeno
23.10.2019Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
30.12.2019Roštejnská Kristýna OPEN Z1-O uhrazeno
26.11.2019Roth Zdeněk RACE M2-R uhrazeno
30.12.2019Rychetníková Tereza #GoodiesFreshBistro RACE Z1-R uhrazeno
29.10.2019Ryvora Aleš OPEN M3-O uhrazeno
27.11.2019Šabata Miloslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
17.1.2020Šafková Tereza OPEN Z1-O uhrazeno
5.2.2020Šenfeldová Petra OPEN Z1-O uhrazeno
16.10.2019Šindelářová Michaela kondiční Box Trutnov OPEN Z3-O uhrazeno
16.12.2019Škrabská Jitka RACE Z3-R uhrazeno
30.11.2019Šlemr Jakub Šneci v běhu OPEN M2-O uhrazeno
5.2.2020Smílková Vlastimila OPEN Z2-O uhrazeno
5.12.2019Sochor Lukáš Varovi legie OPEN M3-O uhrazeno
30.1.2020sornas karolina RACE Z3-R uhrazeno
21.12.2019Sotona Petr Kolín OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Špecht Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
17.1.2020Stejná Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
4.1.2020Stöckl Lukáš Gladiator Louny RACE M1-R uhrazeno
13.2.2020Šulcová Lucie Šulinkovi OPEN T-O uhrazeno
Tým: Vokurky↳ Šulc AntonínVokurky
↳ Hauf Martin Vokurky
↳ Jirsová KarolínaVokurky
19.11.2019Surá Kateřina Tři sestry RACE Z2-R uhrazeno
31.12.2019Švadlák Petr Svídnický Extrém Team OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Švarcová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bobešci↳ Štěpánek Michal#GLADIATORRACETEAM
20.12.2019Svatuška Zdeněk OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Vlčí píseň↳ Kendíková Jaroslava
30.12.2019Švihlíková Alena OPEN T-O uhrazeno
Tým: Lidl team↳ Heinrichova Pavlina Lidl tym
neobsazeno
neobsazeno
12.12.2019Tkáč Martin Total Vital OPEN M2-O uhrazeno
1.12.2019Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
23.11.2019Vaňková Saša 50-boj Děčín OPEN Z2-O uhrazeno
18.11.2019Veselá Martina OPEN Z3-O uhrazeno
29.12.2019Viktorin Antonín #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
5.12.2019Vlník Jan Neprevazy RACE M2-R uhrazeno
31.10.2019Vojta Vladimír Chaos OPEN M2-O uhrazeno
17.11.2019Voňavková Pavla OPEN Z1-O uhrazeno
31.10.2019Vysloužilová Kateřina Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
31.10.2019Weinzettl René Hector OPEN M1-O uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.