Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE PRAHA - ORIGINAL

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN316
RACERACE144
FUNFUN10
Kategorie
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)61
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)57
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)51
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)33
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)31
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)30
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)29
T-OTýmy (čtyřčlenné)25
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)24
M1-RMuži do 29 let (1991 a mladší)24
T-RTýmy (čtyřčlenné)23
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)19
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)16
Z1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)12
FFUN10
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)9
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)6
JM-OJunioři (2003-2006)4
JM-RJunioři (2003-2006)4
JZ-RJuniorky (2003-2006)2
Celkem přihlášených470

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
6.9.2020Aberle Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
18.7.2020Adámek Jiří OPEN M2-O uhrazeno
4.9.2020Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice OPEN M3-O uhrazeno
1.10.2020Andělová Ivana OPEN Z2-O uhrazeno
27.4.2020Antoš Karel OPEN M1-O uhrazeno
3.9.2020Anzari Mikoláš OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: MikAnežka↳ Chrásková Anežka
23.8.2020Babák Josef Tantrum Monstra RACE M1-R uhrazeno
25.8.2020Bachura Lukáš OPEN M2-O uhrazeno
8.10.2020Badalíková Anna OPEN Z1-O uhrazeno
31.7.2020Baladová Martina Diversity beast OPEN Z3-O uhrazeno
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
17.9.2020Barna Martin Ždimiators RACE M2-R uhrazeno
24.9.2020Bartl Jiří Saharásek RACE M2-R uhrazeno
26.6.2020Barvič Michal STG Pardubice RACE M2-R uhrazeno
17.9.2020Bednář Jan Run Magazine Team OPEN M3-O uhrazeno
5.11.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.10.2019Bendová Irena Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
2.10.2020Benet Lukáš RACE M1-R uhrazeno
16.9.2020Beníčková Lucie OPEN Z1-O uhrazeno
7.10.2020Beníšek Jarda OPEN M2-O uhrazeno
30.11.2019Beran Pavel OPEN M3-O uhrazeno
27.12.2019Beran Lukáš Spartan Gym RACE M2-R uhrazeno
27.12.2019Beranová Simona Spartan Gym OPEN Z1-O uhrazeno
14.9.2020Beranová Kateřina OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Brother&Sister↳ Kopic Zdenek
1.9.2020Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
5.10.2020Bernard Adam #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R nezaplaceno
27.6.2020Bezr Pavel RACE M1-R uhrazeno
18.8.2020Bílek Adam OPEN M2-O uhrazeno
29.11.2019Bohatá Marie OPEN Z3-O uhrazeno
29.11.2019Bohatý Martin OPEN M3-O uhrazeno
3.10.2020Brixí Martin RACE M3-R uhrazeno
14.9.2020Brož Pavel OPEN M1-O uhrazeno
3.10.2020Bučkó Michal RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Burčková Kateřina RACE Z2-R uhrazeno
24.9.2020Burešová Zdeňka Litvínov FUN F uhrazeno
21.9.2020Cajtler Vojtěch Slepé střevo OPEN M2-O uhrazeno
21.9.2020Čapek Vojtech RACE M2-R uhrazeno
15.9.2020Čapková Barbora OPEN Z2-O uhrazeno
14.9.2020Červená Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
19.8.2020Červenková Hana Chotěborci RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Červenkovi↳ Červenka Ondřej
22.9.2020Chroustova Karolina OPEN Z1-O uhrazeno
30.8.2020Chudomel Adam OPEN M1-O uhrazeno
8.9.2020Cibuľková Jana OPEN Z2-O uhrazeno
6.9.2020Cieslarova Michaela OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: emvé↳ Smrž Vladislav
5.11.2019Cvrčková Helena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
28.9.2020Dalecká Monika OPEN Z1-O uhrazeno
14.1.2020De Bolle Seth #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
10.8.2020Dekr Tomáš Camperos FUN F uhrazeno
3.9.2020Delsart Petr OPEN M3-O uhrazeno
14.10.2020Demjan Jan Kladno OPEN M1-O uhrazeno
5.9.2020Dibelka Lukáš OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Lžičáčci↳ Provazníková Terezie
10.8.2020Dobeš Mikoláš RACE JM-R uhrazeno
27.6.2020Dočekalová Martina Prostě běž! OPEN Z3-O uhrazeno
7.7.2020Doležal Pavel OPEN M1-O uhrazeno
26.2.2020Doubková Kateřina RACE JZ-R uhrazeno
16.6.2020Drncová Daniela RACE T-R uhrazeno
Tým: DigiAngels↳ Kostan Daniel
↳ Lapáček Jan
↳ Ventluka MartinPrincipal DIGIez
31.12.2019Dvořák Martin Varovi legie OPEN M3-O uhrazeno
15.9.2020Dvořák Tomáš STG Kladno OPEN M3-O uhrazeno
1.9.2020Dvořák Ondřej OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Dřeváci-B↳ Štěrbová Irena
31.12.2019Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
9.8.2020Eichler Tomáš Xrace OPEN M1-O uhrazeno
16.9.2020Endlerova Hana Fitness Ural OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Fitness URAL↳ Endler Jan Fitness URAL
12.9.2020Erben Karel RACE M3-R uhrazeno
10.12.2019Fabián Jan 6 JBF Design OPEN M3-O uhrazeno
1.10.2020Farský Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
4.10.2020Feglar Michael OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Feglaři↳ Feglarová Lucie
8.9.2020Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
24.9.2020Fikar František FUN F uhrazeno
7.7.2020Fišerová Kateřina OPEN Z2-O uhrazeno
29.2.2020Fousek Martin OPEN M1-O uhrazeno
16.6.2020Franc Jan RACE M2-R uhrazeno
18.9.2020Freivaldová Jana OPEN Z2-O uhrazeno
1.10.2020Frolik Jakub OPEN JM-O uhrazeno
28.7.2020Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
13.9.2020Gláserová Monika OPEN Z1-O uhrazeno
28.9.2020Gottfried Petra OPEN Z2-O uhrazeno
17.9.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam RACE M2-R uhrazeno
29.9.2020Grubnerová Nelly OPEN Z1-O uhrazeno
27.9.2020Habich Lukáš SDH Kopidlno OPEN M2-O uhrazeno
27.9.2020Habich Daniel Habbuš OPEN M1-O uhrazeno
10.8.2020Hájek Vojtěch OPEN M1-O uhrazeno
2.8.2020Hanáček Zbyněk OPEN M3-O uhrazeno
4.9.2020Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z2-R uhrazeno
26.5.2020Havelík Petr Já a tragéd OPEN M2-O uhrazeno
24.7.2020Havlas Štěpán OPEN T-O uhrazeno
Tým: FINEP M↳ Zavadil David
↳ Barták Pavel
↳ Zedník Jan
8.9.2020Hebelková Karla GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
10.8.2020Hebrová Sára OPEN Z1-O uhrazeno
24.4.2020Heinc Richard 1000 Íkví OPEN M1-O uhrazeno
1.10.2020Hejduk Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
16.4.2020Hejduková Irena OPEN Z2-O uhrazeno
7.9.2020Hejna Miroslav SRTG Praha RACE M2-R uhrazeno
7.9.2020Hendrych Michal Loxia OPEN T-O uhrazeno
Tým: LOXIA WHITE↳ Tran Thu Hang
↳ Kubínová MartinaLOXIA
↳ Veselý OndřejLOXIA WHITE
31.5.2020Henzlová Tereza OPEN Z2-O uhrazeno
21.9.2020Heřman Patrik OPEN M3-O uhrazeno
4.9.2020Hervertová Klára Hammer OCR Team RACE Z1-R uhrazeno
9.9.2020Hiersch Marek OPEN M3-O uhrazeno
20.7.2020Hlavatá Milena OPEN Z3-O uhrazeno
4.8.2020Hlavatý Filip OPEN JM-O uhrazeno
27.7.2020Hlavizna Pavel OPEN M3-O uhrazeno
14.9.2020Hloušek Eduard OPEN M2-O uhrazeno
4.10.2020Holínka Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O nezaplaceno
20.9.2020Höllová Lenka OPEN Z2-O uhrazeno
25.9.2020holoubek tomas OPEN M3-O uhrazeno
18.9.2020Holubová Petra SKPS OPEN Z2-O uhrazeno
29.9.2020Holubová Tereza OPEN Z1-O uhrazeno
17.9.2020Hon Frantisek OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Bibi↳ Trabolse Andrea
16.4.2020Honsnejmanová Jitka OPEN Z1-O uhrazeno
5.1.2020Hora Michal OPEN M2-O uhrazeno
2.8.2020Horak Petr MJ! OPEN M3-O uhrazeno
1.10.2020Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice RACE JM-R uhrazeno
17.9.2020Horňáček Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
22.2.2020Hoštička Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Hrabovský Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
27.9.2020Hrdina Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
14.12.2019HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M3-O uhrazeno
30.9.2020Hudáč Petr RACE M1-R uhrazeno
9.9.2020Hudec Martin OPEN T-O uhrazeno
Tým: Bylo nás pět ↳ Riener Martin
↳ Cengr Michal
↳ Verčík Michal
31.12.2019Hurt Lukáš Predator Workout Brno RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno ↳ Pokorná KateřinaPredator Workout Brno
1.10.2020Hýblová Kateřina OPEN Z3-O uhrazeno
23.6.2020Hylský Slavomír OPEN T-O uhrazeno
Tým: Klub dráčů↳ Šampalík Petr
↳ Kačkovskij Andrej
↳ Sedláčková Pavla
20.7.2020Hýř Tomáš OPEN M1-O uhrazeno
4.7.2020Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
29.3.2020Janák Pavel RACE M1-R uhrazeno
15.12.2019Janda Pavel Koblížci OPEN M3-O uhrazeno
14.9.2020Janečková Aneta OPEN Z1-O uhrazeno
30.12.2019Janiš Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
27.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
12.1.2020Janousek Petr OCR Losers OPEN M3-O uhrazeno
12.9.2020Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
8.6.2020Jechort Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
6.3.2020Jedličková Veronika výzva 21 OPEN Z3-O uhrazeno
3.9.2020Jelenčiak Lukáš Jeleni OPEN M3-O uhrazeno
12.10.2020Jelenčiaková Petra Jeleni OPEN Z3-O uhrazeno
4.7.2020Jeřábek Martin OPEN M1-O uhrazeno
30.8.2020Jeriová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
19.9.2020Jílek Čeněk OPEN M3-O uhrazeno
19.9.2020Jílek Petra OPEN Z2-O uhrazeno
5.10.2020Jirková Monika #nebersetakvazne OPEN Z3-O uhrazeno
22.8.2020Judl Libor Fast Horses RACE M1-R uhrazeno
4.9.2020Juhaňák Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
16.9.2020Kábeleová Alžběta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
26.10.2020Kabelka Ondřej Gondor OPEN M3-O uhrazeno
31.1.2020Kadeřábková Iva OPEN Z2-O uhrazeno
22.7.2020Kadlec Petr OPEN M1-O uhrazeno
16.11.2019Kadlecová Veronika OPEN Z1-O uhrazeno
8.7.2020Kadorová Veronika RACE Z2-R uhrazeno
1.10.2020Kafka Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
12.8.2020Kalašová Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
30.12.2019Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Horymírovi↳ Kunovjánková MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora
31.8.2020Karlová Martina RACE Z1-R uhrazeno
16.9.2020Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
29.12.2019Kašpar Marián OPEN M2-O uhrazeno
31.7.2020Kašpar Martin OPEN M2-O uhrazeno
31.5.2020Kavka Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
14.8.2020Kinská Kateřina Vysoká škola ekonomická v Praze RACE Z1-R uhrazeno
29.9.2020Klajbl Martin Lagunino OPEN M2-O uhrazeno
29.9.2020Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z2-O uhrazeno
24.8.2020Klapka Štěpán OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Klein Jiří RACE M3-R uhrazeno
8.7.2020Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
16.9.2020Klement Jakub RACE M1-R uhrazeno
2.9.2020Klikoš Jiří Vlčata OPEN M3-O uhrazeno
20.9.2020Klíma Petr OPEN M3-O uhrazeno
4.12.2019Kliment Michal OPEN M2-O uhrazeno
24.7.2020Klír Ondřej Funkční Trénink Milovice OPEN M1-O uhrazeno
23.7.2020Klírová Martina OPEN Z1-O uhrazeno
13.9.2020Kmochová Kristýna OPEN Z1-O uhrazeno
14.9.2020Kocourek Vladimír Seveřani OPEN M2-O uhrazeno
30.11.2019Kocourek Martin RunCat RACE M3-R uhrazeno
1.7.2020Kodydek Tomáš STG Rychnov nad Kněžnou RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Hurikáns↳ Tocháčková TerezaBarbarian Extreme Team
26.9.2020Kohlíček Jakub OPEN JM-O uhrazeno
8.8.2020Kolářová Soňa RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Beauty and the Beast↳ Agüero Félix Enrique Alejandro
3.9.2020Koldová Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
25.9.2020Kondraš Jiří OPEN M2-O uhrazeno
30.12.2019Konrádová Jitka OPEN Z3-O uhrazeno
18.9.2020Kořán Miroslav RACE M3-R uhrazeno
29.9.2020Koričanský Ivan RACE JM-R uhrazeno
17.9.2020Kosař Pavel RUN magazine team OPEN M2-O uhrazeno
21.9.2020Kosař Tomáš Run Magazine Team OPEN M3-O uhrazeno
17.9.2020Kosařová Michaela RUN magazine team OPEN Z2-O uhrazeno
28.11.2019Kosová Zuzana OPEN Z2-O uhrazeno
1.10.2020Kosta Michal OPEN M3-O uhrazeno
3.10.2020Kotrčová Lenka MP Praha RACE Z1-R uhrazeno
14.1.2020Kouba Pavel RACE M2-R uhrazeno
12.9.2020Koubová Patricie RACE Z1-R uhrazeno
4.9.2020Kovářová Lena RACE Z1-R uhrazeno
30.8.2020Kozák Vojtěch OPEN JM-O uhrazeno
5.6.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
27.9.2020Krajčová Veronika OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Krajčovíneobsazeno
25.9.2020Kraková Andrea OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: G-Race↳ Dvořák Miroslav
4.9.2020Kraml Michael RACE M1-R uhrazeno
24.7.2020Krčmář Martin OPEN M2-O uhrazeno
29.9.2020Krejčí Ludmila OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Popocatepetlneobsazeno
8.7.2020Krouská Jitka RACE Z3-R uhrazeno
31.8.2020Krpatová Martina Prvňáci OPEN Z2-O uhrazeno
14.9.2020Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
15.9.2020Kučera Tomáš dobrota #OCRUNITED OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: KuKu tým↳ Kuropatnická Zuzana
27.8.2020Kucirka Michal RACE M1-R uhrazeno
31.12.2019Kudláček Jakub OPEN M1-O uhrazeno
24.4.2020Kudrna Michal 1000 Íkví OPEN M1-O uhrazeno
7.9.2020Kudrnovska Zuzana SRTG Praha RACE Z2-R uhrazeno
27.9.2020Kuncl Martin J.Elita OPEN M2-O uhrazeno
22.9.2020Kuník Jiří RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Kunstatová Marie Šneci v běhu FUN F uhrazeno
11.9.2020Lantora Jan SRTG Praha OPEN M2-O uhrazeno
27.8.2020Lara Petra RACE Z1-R uhrazeno
29.6.2020Lev Jiří RACE M3-R uhrazeno
7.9.2020LEVOVÁ Eliška PF UJEP RACE Z1-R uhrazeno
29.10.2019Lhoták Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
30.6.2020Liberda Jiří OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: ComaDrejas↳ Šindelářová Zuzana
13.9.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
10.9.2020Litová Eliška OPEN Z1-O uhrazeno
20.12.2019Lobotka Josef OPEN M2-O uhrazeno
9.10.2020Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O nezaplaceno
8.10.2020Löffler Erik Spartan gym RACE M2-R uhrazeno
7.9.2020Luňák David LOXIA OPEN T-O uhrazeno
Tým: LOXIA BLACK↳ Sušil JiříLOXIA BLACK
neobsazeno
neobsazeno
7.10.2020Lyashko Kirill RACE M2-R uhrazeno
1.10.2020Lysá Miroslava RACE Z2-R uhrazeno
21.9.2020Macháček Michal STG Kolín RACE M1-R uhrazeno
30.11.2019Malá Marie RACE Z2-R uhrazeno
16.9.2020Malinsky Zdenek RACE M3-R uhrazeno
28.6.2020Malínský František OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Beroun↳ Malínská Andrea
20.6.2020Maňáková Jana FUN F uhrazeno
1.9.2020Manolevski Michael PČR RACE M3-R uhrazeno
2.10.2020Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM RACE T-R nezaplaceno
Tým: Kotvičky↳ Höhne Martin
↳ Valský Vít
neobsazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M1-O uhrazeno
31.1.2020Maštálka Daniel OPEN M1-O uhrazeno
21.11.2019Mazura Andrej SRTG Kolin RACE MIX-R uhrazeno
Tým: SRTG Kolin↳ Pecharová AnetaSRTG Kolín
17.1.2020Medžibrický Jozef OCR Čelákovice OPEN M3-O uhrazeno
1.9.2020Meister Luboš RACE M3-R uhrazeno
31.12.2019Mertl Ondřej BEZ PEDALU OPEN M2-O uhrazeno
3.9.2020Mikeš Petr FUBO team / duo iuris RACE M3-R uhrazeno
24.5.2020Mikeš Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
1.10.2020Mikuš Michal SKI RUN Čakovice RACE M3-R uhrazeno
11.9.2020Mňuková Kristýna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
9.7.2020Mojžíš Petr OPEN M2-O uhrazeno
5.6.2020Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
7.5.2020Mrkvičková Diana SRTG Praha OPEN Z2-O uhrazeno
25.11.2019Nákonečný David OCR Runners Šumperk OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Ňufáčci↳ Horká PavlaOCR Runners Šumperk
5.11.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
13.11.2019Nauš Robert OPEN M3-O uhrazeno
3.1.2020Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
30.9.2020NÉMA Tibor #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
4.9.2020Netíková Anežka GLADIATORS OPEN Z1-O uhrazeno
17.9.2020Nezbedová Marie OPEN Z1-O uhrazeno
24.9.2020Nosek Martin FUN F uhrazeno
3.9.2020Novák Zdeněk OPEN M1-O uhrazeno
30.12.2019Novák David Diversity Beasts RACE M2-R uhrazeno
13.9.2020Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
14.9.2020Nováková Barbora OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Kevin+Barča↳ Krumov Kevin
13.9.2020Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
9.1.2020Novotná Tomanová Klára OPEN Z3-O uhrazeno
27.9.2020Nový Zdenek RACE M3-R uhrazeno
17.8.2020Nový Jaroslav LionsTeamOCR RACE M1-R uhrazeno
5.10.2020Oliverius Vojtěch Už tam budeeem?! RACE M3-R uhrazeno
16.6.2020Otavová Klára RACE T-R uhrazeno
Tým: DigiZombies↳ Gorschenek David
↳ Strakoš Mojmír
↳ Macháček Jiří
29.12.2019Pacola David SRTG Mladá Boleslav OPEN M3-O uhrazeno
11.9.2020Palýová Tereza OCR Hunters/SRTG Praha OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Palýci↳ Palý Daniel
4.10.2020Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M1-O uhrazeno
24.9.2020Pařízek Pavel Workout Lomnice RACE M1-R uhrazeno
25.6.2020Parizová Šárka OPEN Z1-O uhrazeno
14.1.2020Paukner Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
30.9.2020Pavlík Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O nezaplaceno
24.9.2020Pecková Kateřina RACE Z3-R uhrazeno
25.8.2020Pešek Daniel STG Mladá Boleslav RACE M1-R uhrazeno
18.9.2020Pešková Alena OPEN Z3-O uhrazeno
29.9.2020Petrlík Jan OPEN M2-O uhrazeno
19.6.2020Pleštilová Markéta OPEN Z2-O uhrazeno
7.9.2020Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z2-R uhrazeno
17.9.2020Podlipská Eliška Run Magazine Team OPEN Z2-O uhrazeno
2.10.2020Poruba Jakub RACE M1-R uhrazeno
24.8.2020Poskočil Ondřej OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Rychlíci↳ Nohová Petra
25.9.2020Pospíšíl Michal OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Buldoci↳ Kozlová MartinaBuldoci
15.9.2020Pospisil Jan OPEN M3-O uhrazeno
15.9.2020Pospíšilová Andrea OPEN Z2-O uhrazeno
25.9.2020Pražák Aleš Fénix Plzeň OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Fénix Plzeň↳ Boříková DagmarFénix Plzeň
2.10.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z3-R uhrazeno
9.9.2020Procházková Veronika RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Másílka↳ Valenta Jan
1.9.2020Prokůpek Jaroslav OPEN M3-O uhrazeno
1.9.2020Prokůpková Kristýna OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Dřeváci↳ Kubista Kryštof
29.9.2020Prouzová Kristýna Lagunino OPEN Z1-O uhrazeno
9.12.2019Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M1-O uhrazeno
30.7.2020Rajnoha Matěj Predators Gym FUN F uhrazeno
30.7.2020Rajnohová Jitka FUN F uhrazeno
16.4.2020Raslová Marie 2running hearts OPEN Z2-O uhrazeno
17.9.2020Reichl Daniel Run Magazine Team OPEN M3-O uhrazeno
27.8.2020Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
1.1.2020Remeš Petr R.E.M. team RACE M3-R uhrazeno
29.10.2019Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
16.4.2020Řezníček David 2running hearts OPEN M3-O uhrazeno
29.7.2020Richtr Tomas OPEN M2-O uhrazeno
15.9.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
14.6.2020Říha Vladimír Hoří OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: HoŘí↳ Holoubková PetraGladiator training Kralupy
30.12.2019Roštejnská Kristýna OPEN Z1-O uhrazeno
11.12.2019Roth Zdeněk RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Rozsíval Marek OPEN M2-O uhrazeno
20.8.2020Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Roztomilá Petra OPEN Z3-O uhrazeno
3.9.2020Růžková Anna OPEN Z2-O uhrazeno
31.12.2019Ryba Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
14.11.2019Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Rydlo Stanislav RACE M1-R uhrazeno
29.10.2019Ryvora Aleš OPEN M3-O uhrazeno
2.9.2020Šabart Roman OPEN M3-O uhrazeno
8.10.2020Salaba Michal Fitnes Ural Sokolov OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Schwertschal Petr SRTG Teplice OPEN M3-O uhrazeno
30.11.2019Schwertschalová Kamila STG Teplice OPEN Z3-O uhrazeno
4.9.2020Sedmihradský Jiří OPEN M2-O uhrazeno
5.10.2020Seemann Matěj OPEN M2-O uhrazeno
6.6.2020Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
29.12.2019Sekyra Radek RACE M1-R uhrazeno
23.9.2020Šikola Radek OPEN M2-O uhrazeno
26.4.2020Šimek Miloslav OPEN M3-O uhrazeno
5.10.2020Šimonová Marcela #nebersetakvazne OPEN Z2-O uhrazeno
10.9.2020Šímová Andrea #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: ANDREA+PAVEL↳ Bitter Pavel#GLADIATORRACETEAM
1.9.2020Šindler Radek OPEN M2-O uhrazeno
6.10.2020Širochman Petr OCR Citice OPEN M2-O uhrazeno
17.9.2020Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
26.1.2020Škvor Josef Praha OPEN M3-O uhrazeno
13.12.2019Sláma Marek RACE M3-R uhrazeno
13.1.2020Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
29.9.2020Smělý Martin splašená Puma OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: splašená Puma↳ Miksová Markétasplašená Puma
18.9.2020Smrček Martin SKPŠ Praha OPEN M2-O uhrazeno
5.6.2020Sotona Petr Kolín OPEN M3-O uhrazeno
15.9.2020Sotonová Petra RACE Z1-R uhrazeno
13.9.2020Souček Pavel SRTG Praha RACE M2-R uhrazeno
5.10.2020Srbová Lenka Osmička OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Osmička↳ Srba MiroslavOsmička
23.12.2019šroubek Jan RACE M2-R uhrazeno
5.9.2020Srpová Jana RACE Z3-R uhrazeno
12.11.2019Stalmacherová Michaela OPEN Z3-O uhrazeno
15.9.2020Stárek Martin RACE M3-R uhrazeno
11.1.2020Štěpánková Andrea OPEN Z1-O uhrazeno
6.10.2020Štěpánková Anežka SRTG Praha OPEN Z1-O uhrazeno
20.5.2020Stloukal Jakub RACE M1-R uhrazeno
22.6.2020Stöckl Lukáš Gladiator Louny RACE M1-R uhrazeno
30.8.2020Štrof Michal FUBO team / duo iuris RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Štros Martin OPEN M1-O uhrazeno
31.8.2020Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
14.9.2020Stupka Patrik AC Česká Lípa RACE M1-R uhrazeno
17.9.2020Suchánek Vladimír Run Magazine Team OPEN M2-O uhrazeno
1.10.2020Šula Martin CrossFit With Us RACE M1-R uhrazeno
30.8.2020Šulc Martin RACE M2-R uhrazeno
31.12.2019Šumelda ivan Ždimiators RACE M2-R uhrazeno
5.9.2020Svatek Eva RACE Z2-R uhrazeno
24.7.2020Svatková Lenka OPEN Z2-O uhrazeno
17.2.2020Svoboda Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
21.9.2020Svoboda Tomáš RACE M1-R uhrazeno
19.11.2019Svoboda Aleš OPEN M3-O uhrazeno
15.9.2020Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE T-R uhrazeno
Tým: Ti Druzí cz↳ Novák David
↳ Merenus OldrichTi druzí
↳ Moravec MichaelTi druzí
22.9.2020Svoboda Marek OPEN M2-O uhrazeno
13.9.2020Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Gladiatorraceteam↳ Svoboda Jakub#GLADIATORRACETEAM
14.8.2020Svobodova Karolina OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: KaRob↳ Šimek Robert
2.7.2020Sýkora Jakub OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: JL Teamneobsazeno
22.9.2020Synecká Alena OPEN Z1-O uhrazeno
22.9.2020Synecký Martin OPEN M3-O uhrazeno
5.9.2020Tarnóczy Markéta My2kemp OPEN Z1-O uhrazeno
5.9.2020Tarnóczy Mirek my2kemp OPEN M3-O uhrazeno
28.7.2020Tecl Jan RACE M1-R uhrazeno
9.7.2020Theis David OPEN M1-O uhrazeno
19.8.2020Tillová Lucie RACE Z3-R uhrazeno
26.1.2020Tkáč Jan RACE M2-R uhrazeno
21.1.2020Tomas Olsak RACE M2-R uhrazeno
4.10.2020Tomášková Viktorie atom kid Praha, ski run čakovice RACE JZ-R uhrazeno
30.9.2020Trejdl Tomáš RACE M1-R uhrazeno
9.1.2020Třešňák Milan GLADIATORRACETEAM RACE M1-R uhrazeno
3.9.2020Trusina Petr OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Air Force One↳ Fučíková Lenka
28.9.2020Tuček Zbyněk OPEN M2-O uhrazeno
25.12.2019Tyburcova Tereza OPEN Z2-O uhrazeno
4.9.2020Uhrik Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
6.8.2020Ulman Robert OPEN M3-O uhrazeno
15.9.2020Vachalová Šárka GOOD LUCK GYM RACE Z2-R uhrazeno
24.7.2020Vackeová Kateřina OPEN T-O uhrazeno
Tým: FINEP W↳ Přibylová Jana
↳ Pospíšilová Kateřina
↳ Květová Kateřina
26.11.2019Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z1-R uhrazeno
28.2.2020Vandasová Martina RACE T-R uhrazeno
Tým: Kapuleti↳ Vodička Aleš
↳ Jarocký Robert
↳ Neuman Martin
2.10.2020Vaňous Štěpán OCR HUNTERS RACE M2-R uhrazeno
24.8.2020Vencl Libor Eleven Black-Et RACE JM-R uhrazeno
15.9.2020Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M3-R uhrazeno
16.9.2020Vlasáková Libuše RACE Z3-R uhrazeno
14.7.2020Voborský Matěj OPEN M1-O uhrazeno
30.11.2019Vondráčková Jana Maxáci OPEN Z2-O uhrazeno
23.7.2020Vorlickova Zdenka RACE T-R uhrazeno
Tým: THE EXPENDABLES↳ Hrbáčová Barbara
↳ Sikorová Hanka
↳ Sikora Standa
23.9.2020Vostárek Jiří #TRENUJFURT OPEN M2-O uhrazeno
31.10.2019Vysloužilová Kateřina Total Vital OPEN Z3-O uhrazeno
30.9.2020Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
26.9.2020Wesolowska Maja La Simpatica Canaglia FUN F uhrazeno
2.8.2020Wieulzoeuf Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
8.9.2020Záhoř Michal Chaos OPEN M2-O uhrazeno
22.9.2020Ždímal Michal Ždimiators RACE M2-R uhrazeno
9.9.2020Zelenková Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Jimmy Gangneobsazeno
17.9.2020Zelinka Richard OPEN M1-O uhrazeno
29.9.2020Zeman Radek Sazka a.s. OPEN M3-O uhrazeno
21.9.2020Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition OPEN M3-O uhrazeno
20.7.2020Zemánek Denis Míšenci RACE M2-R uhrazeno
26.9.2020Zgliczynska Danuta La Simpatica Canaglia FUN F uhrazeno
31.8.2020Zich Jakub STG Pardubice OPEN M2-O uhrazeno
16.9.2020Zimmermannová Lenka Brutal Kruháč Team OPEN Z3-O uhrazeno
31.12.2019Zmitko Jan Barbarian Extreme Team RACE M2-R uhrazeno
6.3.2020Zsellérová Monika Výzva 21 dní OPEN Z3-O uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.