Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE PRAHA

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II393
KIDS IKIDS I231
FAMFAM70
Kategorie
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 94
CH8-9Chlapci 8 - 9 let90
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 80
FAMFAMILY70
D10-11Dívky 10 - 11 let 68
D12-13Dívky 12 - 13 let 65
D8-9Dívky 8 - 9 let64
CH14-15Chlapci 14 - 15 let48
CH6-7Chlapci 6 - 7 let43
D14-15Dívky 14 - 15 let 38
D6-7Dívky 6 - 7 let34
Celkem přihlášených694

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
10.10.2021 Pultar Jiřík STG Praha FAM FAM uhrazeno
13.10.2021Aghová Karolína SKP Nymburk KIDS II D12-13 uhrazeno
12.10.2021AlSofy Jasmina Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
12.10.2021Andielová Julie KIDS II D10-11 uhrazeno
26.9.2021Antonovičová Stela OCR Mašina Kadaň KIDS I D8-9 uhrazeno
2.10.2021Audy Sebastian KIDS I CH8-9 uhrazeno
23.11.2019Babuška Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.1.2020Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.8.2021Bakeš David KIDS I CH8-9 uhrazeno
27.8.2021Bakeš Matěj KIDS I CH8-9 uhrazeno
6.10.2020Balatková Nikola Bohemia Sport Žatec KIDS II D12-13 uhrazeno
12.9.2020Balcar Jiří KIDS II CH14-15 uhrazeno
13.12.2020Barash Stanislava Atom Kids KIDS II D10-11 uhrazeno
4.10.2021Baronová Klára KIDS I D8-9 uhrazeno
4.10.2021Bárta Dominik KIDS I CH8-9 uhrazeno
8.6.2020Bartoš Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.6.2020Bartoš Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.8.2020Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I D8-9 uhrazeno
12.10.2021Bašta Medard Atom kids KIDS I CH8-9 nezaplaceno
12.10.2021Bašta Dorotka Atom kids KIDS II D10-11 nezaplaceno
6.10.2020bauerova Terezka KIDS II D12-13 uhrazeno
6.10.2020bauerova adela KIDS I D8-9 uhrazeno
18.8.2021Bečka Matěj KIDS I CH6-7 uhrazeno
4.10.2020Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH6-7 uhrazeno
4.10.2020Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH8-9 uhrazeno
23.5.2020Bednářová Alžběta Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
31.7.2021Běla Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.11.2020Bělinová Leontýna R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
2.9.2020Bémová Amálka Ragby Olymp KIDS II D10-11 uhrazeno
30.12.2019Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.9.2021Beneš Oliver KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.12.2019Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I CH8-9 uhrazeno
14.9.2020Beranová Tereza FAM FAM uhrazeno
1.9.2020Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
4.10.2021bernard Adam FAM FAM uhrazeno
13.10.2021Bílek Jakub Jan KIDS I CH6-7 uhrazeno
13.10.2021BITTMANOVÁ ANNEMARI KIDS II D10-11 uhrazeno
8.12.2020Bláha Michal KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.9.2021Boříková Veronika FAM FAM uhrazeno
30.4.2021Bortlík Josef SKI RUN ČAKOVICE KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.10.2021Boucník Tadeáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.8.2020Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D8-9 uhrazeno
6.10.2021Brejchová Adéla KIDS II D12-13 uhrazeno
11.10.2021Briaská Helena FAM FAM uhrazeno
11.10.2021Briaský Maxmilián KIDS I CH6-7 uhrazeno
6.10.2020Brožková Elena #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
10.10.2021Bruthans Jan KIDS I CH8-9 uhrazeno
10.10.2021Bruthansová Eliška KIDS II D10-11 uhrazeno
15.9.2020Bumba Michal KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.10.2021Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
6.9.2020Bzdyl Martin KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.9.2020Bzdylová Klára KIDS I D8-9 uhrazeno
14.10.2021Čapek Lukáš FAM FAM uhrazeno
17.9.2020Čapková Claudie KIDS II D14-15 uhrazeno
6.10.2020Čapková Josefína ATOM KIDS Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
6.10.2020Čapková Justýna ATOM KIDS Praha KIDS I D8-9 uhrazeno
8.10.2021Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice KIDS II D14-15 uhrazeno
9.10.2021Čermák Matěj KIDS I CH8-9 uhrazeno
11.5.2021Čermák Denis SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.10.2021Čermáková Ema KIDS II D10-11 uhrazeno
11.5.2021Čermáková Johana SKI RUN Čakovice KIDS I D8-9 uhrazeno
14.9.2021Černík Matěj Spartan Olypmia Kutná Hora KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.9.2021Černík Josef FK Uhlířské Janovice KIDS I CH8-9 uhrazeno
3.11.2019Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
12.12.2019Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.10.2021Chamrádová Malvína Larasati KIDS II D14-15 uhrazeno
30.9.2020Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.10.2021Chmelík Lukáš KIDS I CH6-7 uhrazeno
11.10.2021Chocholová Adéla SRTG Kutná Hora KIDS II D12-13 nezaplaceno
11.10.2021Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II D10-11 uhrazeno
21.9.2021Chorouš Ondřej OCR kids Poděbrady KIDS I CH8-9 uhrazeno
12.10.2021Chramosta Matěj KIDS II CH14-15 uhrazeno
12.10.2021Chramosta David KIDS II CH12-13 uhrazeno
5.10.2021Chramostová Sofie KIDS I D8-9 uhrazeno
28.11.2020Chromčáková Natali KIDS I D8-9 uhrazeno
10.10.2021Chvojka Matyáš KIDS I CH8-9 uhrazeno
15.9.2020Chytil František KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.10.2021Cichocki Josefina KIDS I D6-7 uhrazeno
10.10.2021Cichocki František KIDS I CH8-9 uhrazeno
13.9.2021Cihlářová Viktorie FAM FAM uhrazeno
14.10.2021Cíla Martin KIDS I CH6-7 nezaplaceno
1.9.2021Cirklová Karin FAM FAM uhrazeno
25.8.2020Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.12.2019Čížek Radek SK Třebechovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.12.2019Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS II D14-15 uhrazeno
7.10.2021Čočková Alena KIDS II D12-13 uhrazeno
1.10.2021Culek Robin #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH6-7 uhrazeno
1.10.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH8-9 uhrazeno
11.10.2021Cupal Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.10.2021Daňsa Rostislav KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.10.2021Daňsová Laura Monika Daňsová KIDS I D6-7 uhrazeno
30.7.2020Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.7.2020Dašek Pavel TRIVIUM KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.5.2021Dedek Ondřej SKI RUN Čakovice KIDS I CH8-9 uhrazeno
9.10.2021Dědina Adámek KIDS I CH6-7 uhrazeno
9.10.2021Dědinová Káťa FAM FAM uhrazeno
16.9.2020Didov Stefan KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.9.2020Didov Ivan KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.9.2020Didova Elena KIDS II D10-11 uhrazeno
29.9.2021Dlouhá Aneta FAM FAM uhrazeno
10.4.2021Dobšová Veronika KIDS II D12-13 uhrazeno
15.7.2020Doležal TIMON HC Náchod KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Doležalová Anna Atom Kids KIDS II D10-11 uhrazeno
1.12.2020Dostál Nicholas Jaroslav TJ Sokol Černíkovice, z.s. KIDS II CH14-15 uhrazeno
12.10.2021Dostál Jiří FAM FAM uhrazeno
12.10.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
12.10.2021Dostálová Klára FAM FAM uhrazeno
23.8.2020Douša Jakub KIDS I CH8-9 uhrazeno
14.10.2021Drbohlavová Aneta KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2021Dřížďalová Gabriela KIDS I D8-9 uhrazeno
11.9.2021Dubenecká Anna Prasklej řetěz Miletín KIDS II D10-11 uhrazeno
6.10.2021Dubovsky Adam Rugby Petrovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.10.2021Duchoň Dominik RUN Magazine Team FAM FAM uhrazeno
16.5.2020Dudek Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.9.2021Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D8-9 uhrazeno
11.10.2021Dufková Emma KIDS I D6-7 uhrazeno
5.10.2021Dušáková Eliška KIDS II D14-15 uhrazeno
12.10.2021Dvořák Max Dark Side Workout KIDS I CH8-9 uhrazeno
3.10.2021Dvořák Daniel Varovi legie KIDS I CH8-9 uhrazeno
10.10.2021Dvořák Šimon KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.10.2021Endler Jan Endleráci KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.9.2021Fejfarová Viktorie KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2021Felcmanová Ella KIDS I D6-7 uhrazeno
29.9.2020Fiedlerová Šárka Klub biatlonu Trefa KIDS II D12-13 uhrazeno
4.10.2021Fikker Jaroslav KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.10.2021Fikkerová Madlen KIDS I D6-7 uhrazeno
25.9.2020Fišer Matyáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.9.2020Fišer Daniel Spartan gym KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.9.2021Fléglová Nela KIDS II D12-13 uhrazeno
5.10.2020Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
8.12.2020Franc Honzik DARK SIDE WORKOUT KIDS I CH6-7 uhrazeno
26.8.2021Francová Alice KIDS I D6-7 uhrazeno
26.8.2021Francová Týna FAM FAM uhrazeno
11.10.2021Frejvaldová Eliška SK Horní Staré Město, oddíl softballu KIDS II D12-13 uhrazeno
11.10.2021Frouz Vojtěch OCR TEAM KLADNO KIDS I CH6-7 uhrazeno
11.10.2021Frouz Matěj OCR TEAM KLADNO KIDS I CH8-9 uhrazeno
9.10.2021Gatialová Andrea KIDS I D8-9 nezaplaceno
5.10.2021Geist Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.11.2019Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
30.9.2021Grabmuller Sebastian OCR team Kladno KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.9.2021Grabmüllerová Isabella OCR team Kladno KIDS I D8-9 uhrazeno
14.9.2020Grabowská Viktorie Atletika Jižní město KIDS II D10-11 uhrazeno
14.9.2020Grabowská Veronika Atletika Jižní město KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2021Gramelova Vanesa Dark Syde Workout FAM FAM uhrazeno
11.10.2021Gramelova Natalie Extreme Obstacle Runners KIDS I D8-9 uhrazeno
5.12.2020Grybauskas Max Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.2.2020Grýgera Alan FC Slavoj Vyšehrad KIDS II CH12-13 uhrazeno
6.12.2020Guňka Jakub KIDS I CH8-9 uhrazeno
6.12.2020Guňka Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.9.2020Haider Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.9.2020Haiderová Michaela KIDS II D10-11 uhrazeno
10.10.2021Hála Petr FAM FAM uhrazeno
28.9.2021Halamová Andrea Enduroklub Semily KIDS II D12-13 uhrazeno
8.10.2021Hanáková Markéta Orel Vyškov KIDS I D8-9 uhrazeno
12.8.2020Hanousková Šarlota FAM FAM uhrazeno
18.11.2020Hartlová Majda Atom Kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
27.9.2020Havel Antonín Novovesan KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.1.2020Havelková Kristýna KIDS II D12-13 uhrazeno
7.6.2020Havlík Jakub SKP Hvězda Karlovy Vary KIDS II CH14-15 uhrazeno
24.1.2021Hebr Štěpán KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.9.2020Hejcman Patrik KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.6.2020Hejma Lukáš SKP Hvězda Karlovy Vary KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.10.2021Hejnal Kuba Hejny team KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.12.2020Hejzlar Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH6-7 uhrazeno
12.10.2021Henyšová Eliška KIDS II D14-15 uhrazeno
9.9.2020Hierschová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
29.9.2021Hladík Vít KIDS I CH6-7 uhrazeno
25.9.2021Hladký Jan Judo Club Bohemia KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.8.2021Hlava Vít #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.10.2021Hlaváček David FAM FAM uhrazeno
26.9.2020Hniková Lucie KIDS II D12-13 uhrazeno
14.9.2021Hobža Tomáš Olympia Spartan Training KH KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.9.2021Hobžová Victoria Olympia Spartan Training KH KIDS I D8-9 uhrazeno
12.10.2021Hodková Barbora KIDS II D14-15 uhrazeno
12.10.2021Holan Matěj Sokol Dvůr Králové KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.10.2021Holanova Anezka Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
28.8.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
7.10.2021Holoubkova Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
30.9.2021Honzů Kryštof #GladiatorKralupy KIDS I CH6-7 uhrazeno
30.9.2021Honzů Matěj #Gladiatorraceteam# KIDS I CH8-9 uhrazeno
3.5.2021Horáček Kryštof SKI & RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.10.2021Horáček Šimon KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.5.2021Horáčková Karolína SKI & RUN Čakovice KIDS I D6-7 uhrazeno
12.10.2021Horák Jáchym KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.9.2021Horák Jan KIDS II CH14-15 uhrazeno
1.9.2021Horáková Lucie KIDS II D12-13 uhrazeno
4.10.2021Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I D8-9 uhrazeno
11.10.2021Houdek Pavel FAM FAM uhrazeno
2.9.2020Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.9.2021Hrabalová Adéla Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
28.9.2021Hrabalová Anna Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
11.10.2021Hrachovec Šimon Lagunino KIDS I CH8-9 uhrazeno
12.10.2021Hrdina Maty FAM FAM uhrazeno
12.10.2021Hrdina Adam FAM FAM uhrazeno
29.9.2020Hronková Kristina KIDS II D10-11 uhrazeno
30.9.2021Hrudková Tereza KIDS I D8-9 uhrazeno
30.9.2021Hrudková Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
7.10.2021Hruštincová Alexandra FAM FAM uhrazeno
5.12.2020Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
8.10.2020Huml Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.10.2021Hurák Štěpán KIDS I CH8-9 uhrazeno
18.8.2021Husák Matěj KIDS I CH8-9 uhrazeno
11.10.2021Hušek Adam KIDS I CH8-9 uhrazeno
11.10.2021Hypská Nela KIDS I D8-9 uhrazeno
14.10.2021Illner Matej Biatlon Beroun KIDS II CH12-13 nezaplaceno
13.10.2021Imrysek Tomas KIDS I CH8-9 uhrazeno
3.9.2020Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
11.10.2021Janda Antonín Koblížci FAM FAM uhrazeno
11.10.2021Janda Petr KIDS I CH6-7 uhrazeno
11.10.2021Janda Vojtěch KIDS I CH8-9 uhrazeno
12.10.2021Jandečka Kryštof Pišišvorové KIDS I CH8-9 uhrazeno
12.10.2021Jandečková Alžběta Pišišvorové KIDS I D6-7 uhrazeno
25.5.2021Janišová Eva KIDS II D14-15 uhrazeno
5.12.2020Janovská Klaudie Lagunino KIDS I D8-9 uhrazeno
11.10.2021Jarmar Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
7.10.2021Jarušek Adam Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.10.2021Jašek Tomáš KIDS I CH6-7 nezaplaceno
12.10.2021Jašek Pavel KIDS II CH10-11 nezaplaceno
12.10.2021Jašek Petr KIDS II CH12-13 nezaplaceno
5.10.2021Jelínek Jan Spartan Kutná Hora KIDS I CH8-9 uhrazeno
4.10.2021Jelínková Kateřina Spartan Kutná Hora KIDS I D8-9 uhrazeno
10.10.2021Jelínková Viktorie KIDS I D6-7 uhrazeno
12.10.2021Ježová Barbora Sokol Dvůr Králové KIDS I D8-9 uhrazeno
4.10.2021Jirásek Karel KIDS I CH6-7 uhrazeno
8.10.2021Jirava Eliáš FAM FAM uhrazeno
8.10.2021Jiravová Gabriela FAM FAM uhrazeno
15.9.2021Jirsáková Natálie Bratři jak se patří KIDS II D12-13 uhrazeno
2.10.2021Juhás Kryštof KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.9.2020Jurek Jakub CYCOLOGY NORTH BIKE CLUB KIDS I CH8-9 uhrazeno
14.10.2021Jusková Adriana KIDS I D6-7 nezaplaceno
22.1.2021Just David Milan KIDS II CH10-11 nezaplaceno
18.9.2021Kábele Max #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH8-9 uhrazeno
18.9.2021Kábeleová Vanesa #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
1.12.2019Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.12.2019Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
20.6.2020Kácovský David KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.1.2021Kadeřábek Jan KIDS I CH8-9 uhrazeno
22.1.2021Kadeřábková Marie Ester KIDS I D6-7 uhrazeno
13.10.2021Kadeřávek Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Kadlec Lukáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Kadlec Tomáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.10.2021Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I D8-9 uhrazeno
12.10.2021Kadrmas Jaroslav CZŠ Borohrádek KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.10.2021Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS II D10-11 nezaplaceno
11.10.2021Kafka Pavel AFK Slavoj Podolí KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Kafka Petr AFK Slavoj Podolí KIDS I CH6-7 uhrazeno
11.10.2021Kafka Tomáš SKI RUN Čakovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.6.2021Kafková Viktorie STRG Praha KIDS I D6-7 uhrazeno
15.6.2021Kafková Šarlota KIDS I D6-7 uhrazeno
14.9.2020Kalaš Jakub KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.9.2020Kalaš Kryštof KIDS II CH14-15 uhrazeno
12.10.2021Kalašová Ester Marie FAM FAM uhrazeno
12.10.2021Kaleta Adam KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.10.2021Kalinová Vendula SPORTICUS team KIDS I D8-9 uhrazeno
5.8.2021Kalousková Aneta KIDS I D8-9 uhrazeno
13.10.2021Karbanová Kateřina TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS II D10-11 uhrazeno
5.10.2021Karbulová Alexandra OCR Čelákovice KIDS II D12-13 uhrazeno
30.11.2020Kareš Matouš AC Pardubice KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.11.2020Kareš Ondřej TJ Sokol Horní Ředice KIDS I CH8-9 uhrazeno
9.5.2021Kašparová Nikol KIDS I D6-7 uhrazeno
5.12.2020Kaválek Erik Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.1.2020Kavka Martin #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.12.2020Kavková Klára #GLADIATORRACETEAM KIDS I D8-9 uhrazeno
31.7.2021Kittlová Leontina KIDS I D8-9 uhrazeno
31.7.2021Kittlová Liliana KIDS II D10-11 uhrazeno
5.12.2020Klajblová Tereza Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
31.12.2019Kleinová Sabina KIDS II D14-15 uhrazeno
14.12.2019Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
8.10.2021Klíma Erik Daniel KIDS I CH6-7 uhrazeno
16.2.2020Klimeš Pavel KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.10.2021Klimova Nikita KIDS I D8-9 uhrazeno
26.11.2020Klímová Lucie KIDS II D14-15 uhrazeno
20.9.2020Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
7.10.2021Klop Dominick KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.10.2021Klop Sebastian KIDS II CH14-15 uhrazeno
13.7.2021Kloudová Zoe Olympia Spartan Training KH KIDS I D6-7 uhrazeno
13.10.2021Knap David KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.9.2021Knížek Albert KIDS I CH8-9 uhrazeno
7.10.2021Kočí Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.10.2021Kočí Antonín #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.12.2020Kocum Marek KIDS I CH8-9 uhrazeno
19.12.2020Kocumová Martina KIDS I D8-9 uhrazeno
6.10.2021Kolář Filip PANTHER GYM PRAHA ČAKOVICE KIDS I CH6-7 uhrazeno
28.9.2021Kolář Tadeáš SK Vlaška KIDS I CH8-9 nezaplaceno
12.10.2021Kolářová Ema KIDS II D14-15 uhrazeno
3.10.2021Kolomá Linda KIDS II D10-11 uhrazeno
4.8.2021Komár Maximus KIDS I CH6-7 uhrazeno
22.9.2021Kopáč Filip OCR TEAM Kladno FAM FAM uhrazeno
22.9.2021Kopáčová Veronika OCR TEAM Kladno FAM FAM uhrazeno
6.6.2020Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH6-7 uhrazeno
6.6.2020Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D8-9 uhrazeno
6.6.2020Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
26.8.2021Korbel Matyáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.8.2021Korbelová Adéla KIDS II D12-13 uhrazeno
11.10.2021Kořenský Karel KIDS I CH6-7 uhrazeno
29.9.2020Koričanská Andrea KIDS II D10-11 uhrazeno
29.9.2020Koričanský Lukáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.10.2021Kořínková Emma OCR PODĚBRADY KIDS II D10-11 uhrazeno
12.9.2021Kos Michael KIDS I CH8-9 uhrazeno
12.10.2021Kosařová Kája RMT FAM FAM uhrazeno
8.10.2021Košek Richard KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.9.2021Kosová Veronika KIDS I D8-9 uhrazeno
15.9.2020Kostrbová Klárka KIDS II D12-13 uhrazeno
6.12.2020Kotalíková Klaudie KIDS II D14-15 uhrazeno
5.12.2020Kotálová Sára Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
25.12.2020Koťátko Jan KIDS II CH14-15 uhrazeno
13.12.2020Koubová Viktorie atomkids KIDS II D10-11 uhrazeno
13.9.2020Kovaříková Kristýna KIDS I D8-9 uhrazeno
5.10.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.10.2021Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
27.9.2020Krajča Milan KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.9.2020Krajčová Helena FAM FAM uhrazeno
27.9.2021Král Sebastian Target Sport Milovice KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.9.2021Král Tadeáš Target Sport Milovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.10.2021Krampera Tobiáš KIDS I CH6-7 uhrazeno
12.10.2021Krampera Matyáš KIDS I CH8-9 uhrazeno
17.8.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.8.2020Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH8-9 uhrazeno
29.9.2021Krátký Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.9.2021Krátký Jakub KIDS I CH8-9 uhrazeno
4.7.2020Krejčí Barbora Dukla Praha KIDS II D14-15 uhrazeno
4.7.2020Krejčí Ondřej PSK Olymp KIDS II CH14-15 uhrazeno
4.10.2021Krejčíková Mariana SKBU Hostivař KIDS II D14-15 uhrazeno
8.8.2020Krejčíková Zuzana KIDS II D12-13 uhrazeno
17.5.2020Křenek Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
4.10.2021Křenková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
8.9.2020Kroupa Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.9.2021Kršmaru Lillian Hammer OCR Team KIDS I D6-7 uhrazeno
4.10.2021Kubes Albert Lagunino KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.10.2021Kubínová Šárka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
18.8.2021Kučera Michal FC Slovan Liberec KIDS I CH8-9 uhrazeno
2.9.2021KUČERA ŠTĚPÁN KIDS I CH6-7 uhrazeno
18.8.2021Kučerová Veronika KIDS I D6-7 uhrazeno
14.9.2021Kučová Magdaléna KIDS II D12-13 uhrazeno
14.9.2021Kučová Kateřina KIDS II D10-11 uhrazeno
16.11.2019Kudláček Milan TJ Sokol Jaroměř KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Kudrova Kateřina KIDS I D8-9 uhrazeno
6.12.2020Kudweisová Monika KIDS I D8-9 uhrazeno
6.12.2020Kudweisová Hanka FAM FAM uhrazeno
27.9.2020Kühn Antonín FAM FAM uhrazeno
6.4.2020Kühn Filip KIDS I CH6-7 uhrazeno
31.8.2020Kulhánek Marek KIDS I CH6-7 uhrazeno
27.9.2021Kulíšek Prokop TJ Jedi KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.9.2021Kuníková Mia KIDS II D12-13 uhrazeno
21.9.2021Kuníková Ella KIDS II D14-15 uhrazeno
5.10.2021Kutílková Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
5.10.2021Kutílková Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
10.9.2021Kyjonka Antonín KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.10.2021Kyrych Natálie OCR team Kladno KIDS I D8-9 uhrazeno
31.12.2019Ladnar Filip KIDS II CH14-15 uhrazeno
14.10.2021Lánská Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
5.10.2021Lažanský Lukáš KIDS II CH12-13 nezaplaceno
14.9.2021Lee Sofie KIDS II D12-13 uhrazeno
14.9.2021Lee Tadeáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.12.2019Líkař Martin KIDS I CH8-9 uhrazeno
1.12.2019Líkařová Aneta KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2021Lindauerová Adina KIDS II D12-13 uhrazeno
10.10.2021Liolias Matthias KIDS I CH8-9 uhrazeno
4.10.2021Löffelmann Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.10.2021Löffelmann Ema #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
8.10.2020Löffler Dominik Spartan gym FAM FAM uhrazeno
9.9.2020Lokvenc Alex KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Loudil Jakub KIDS I CH6-7 nezaplaceno
11.10.2021Loudil Antonín KIDS I CH6-7 nezaplaceno
12.10.2021Lukášek Jan KIDS I CH6-7 uhrazeno
12.10.2021Lukášová Kája Sokol Dvůr Králové KIDS II D10-11 uhrazeno
4.10.2021Lysá Adéla KIDS I D6-7 uhrazeno
30.9.2021Macel Roza FAM FAM uhrazeno
30.9.2021Macel Mina KIDS I D8-9 uhrazeno
6.10.2021Machotová Adéla KIDS II D14-15 nezaplaceno
12.10.2021Machytková NATALI Anna SA ŠPINDLERŮV MLÝN KIDS II D12-13 uhrazeno
13.1.2020Macková Tereza KIDS II D14-15 uhrazeno
19.5.2021Macourek Lukáš MACEK KIDS I CH8-9 uhrazeno
19.5.2021Macourek Tomáš MACEK KIDS I CH8-9 uhrazeno
9.10.2021Maiová Anežka FAM FAM uhrazeno
4.10.2021Makarová Ella FAM FAM uhrazeno
4.10.2021Makarová Rosalie KIDS I D6-7 uhrazeno
4.10.2021Makarová Hedvika KIDS I D6-7 uhrazeno
29.8.2020Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
29.8.2020Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH8-9 uhrazeno
11.10.2021Malá Markéta KIDS II D12-13 uhrazeno
29.9.2021MALÁČ Jakub Dark Side Workout KIDS I CH8-9 uhrazeno
21.9.2021Malý Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.9.2020Mandík Michal Atletika Jižní Město KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.8.2020Mandíková Daniela Atletika Jižní Město KIDS II D14-15 uhrazeno
11.10.2021Marek Oliver KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Markova Izabela KIDS I D6-7 uhrazeno
12.9.2020Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2021Martínek Jonáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Martínek Matouš KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.10.2021Martinisko Cirilla FAM FAM uhrazeno
12.10.2021Martinisko Anděla FAM FAM uhrazeno
12.10.2021Martinková Amálka Sokol Dvůr Králové KIDS I D6-7 uhrazeno
13.10.2021Mašek Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.5.2021Masničák Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.7.2021Matlach Matyáš FAM FAM uhrazeno
23.7.2021Matlachová Markéta FAM FAM uhrazeno
11.10.2021Matoušková Nela KIDS I D6-7 uhrazeno
6.9.2020Med Adam KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.10.2021Meisterová Deborah KIDS I D8-9 uhrazeno
18.5.2021Mencl Jakub KIDS I CH8-9 uhrazeno
11.10.2021Mikulec Čeněk FAM FAM uhrazeno
11.10.2021Mikulec Břetislav Flobo KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.4.2021Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 uhrazeno
3.10.2021Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
3.10.2021Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
11.10.2021Minařík Vojtěch Rytíři Trutnov KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.9.2020Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.10.2020Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II CH10-11 uhrazeno
4.12.2019Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
1.9.2020Mlejnek Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.9.2020Mlejnková Tereza KIDS II D10-11 uhrazeno
30.9.2021Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
12.10.2021Moravec Vojtěch SA Špindlerův Mlýn KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.12.2020Morstein Samuel #GLADIATORRACETEAM FAM FAM uhrazeno
10.10.2021Mošovský Jan ATOM KIDS Praha KIDS I CH8-9 uhrazeno
11.10.2021Mošovský Antonín KIDS I CH6-7 uhrazeno
14.9.2020Mračková Emma KIDS II D10-11 uhrazeno
29.9.2021Mrázková Viktorie KIDS II D10-11 uhrazeno
26.11.2019Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
12.10.2021Musil František NOVOVESAN KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.5.2021Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D8-9 uhrazeno
14.10.2021Najman Marek KIDS I CH8-9 uhrazeno
14.10.2021Najmanová Nella KIDS I D6-7 uhrazeno
7.10.2020Národa Matouš AK Vega KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.10.2020Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.6.2021Navrátil Ondřej KIDS I CH8-9 uhrazeno
29.9.2021Nesládek Jakub KIDS I CH6-7 uhrazeno
9.10.2021Nešuta Petr TeamLiners KIDS II CH14-15 uhrazeno
29.9.2021Nezbedová Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
30.4.2021Nicek Matyáš SKI & RUN Čakovice KIDS I CH8-9 uhrazeno
30.4.2021Nicková Adéla SKI RUN Čakovice KIDS I D6-7 uhrazeno
28.8.2021Novák Lukáš čvacht KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.8.2021Novák Vit čvacht KIDS I CH6-7 uhrazeno
13.10.2021Novak Vojtech SA Špindlerův Mlýn KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.9.2020Novak Adam Lysa nL KIDS I CH8-9 uhrazeno
10.10.2021Novák Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.10.2021Novotná Nikol FAM FAM uhrazeno
7.10.2021Novotná Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
7.10.2021Novotná Nikola KIDS II D10-11 uhrazeno
19.9.2021Novotný Čeněk KIDS I CH8-9 uhrazeno
9.10.2021Novotný Marek FAM FAM uhrazeno
29.9.2021Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.10.2021Obersteinová Ella FAM FAM uhrazeno
6.5.2021Obersteinová Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
10.4.2021Odehnal Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
13.9.2020Oliverius Filip Už tam budeeem!? KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.10.2021Olšovská Alice SK Porthos KIDS I D8-9 uhrazeno
10.10.2021Olšovská Meda SK Porthos KIDS II D10-11 uhrazeno
10.10.2021Olšovský Petr FAM FAM uhrazeno
12.10.2021Ondráček Jakub SKI RUN Čakovice KIDS I CH8-9 uhrazeno
5.12.2020Orvan Matěj Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.10.2021Otta Ondřej KIDS I CH8-9 uhrazeno
12.10.2021Outerská Sofie KIDS I D8-9 uhrazeno
11.10.2021Pačesná Liliana KIDS I D6-7 uhrazeno
11.10.2021Pačesný Eliáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Pacola Lukáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
27.9.2020Pajerová Anna SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D12-13 uhrazeno
27.9.2020Pajerová Ema SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D14-15 uhrazeno
16.9.2020Pán Matyáš FAM FAM uhrazeno
18.9.2021Pappová Alexandra Atomkids KIDS I D8-9 uhrazeno
10.10.2021Paska Marek KIDS I CH8-9 uhrazeno
10.10.2021Paska Lukas KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.10.2021Paskova Tereza FAM FAM uhrazeno
3.8.2021Pavelka Matej KIDS I CH8-9 uhrazeno
3.8.2021Pavelka Mikulas KIDS II CH10-11 uhrazeno
3.8.2021Pavelkova Marianna KIDS II D10-11 uhrazeno
7.10.2020Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová KIDS I D8-9 uhrazeno
8.8.2021PÁVKOVÁ Gabriela KIDS I D6-7 uhrazeno
1.9.2020Pavlas Alan KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.2.2020Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.10.2021Pavlíková Barbora ATOM KIDS Praha KIDS I D8-9 uhrazeno
16.9.2020Pečený Damián FAM FAM uhrazeno
6.10.2021Pecka Vojta KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.9.2020Pecko Štěpán KIDS II CH14-15 uhrazeno
10.10.2021Pegnerová Anita - FAM FAM uhrazeno
10.10.2021Peroutka Tomáš STG Kutná Hora KIDS I CH6-7 uhrazeno
10.10.2021Peroutková Barbora STG Kutná Hora FAM FAM uhrazeno
12.10.2021Pětioký Tomáš KIDS I CH8-9 uhrazeno
12.10.2021Pětioký Adam KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.8.2021Petřík Ondřej KIDS II CH12-13 uhrazeno
22.8.2021Petřík Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
14.9.2021Petrová Anežka KIDS II D10-11 uhrazeno
13.9.2020Petrovský Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.4.2021Petrus Karel SKI RUN Čakovice KIDS I CH8-9 uhrazeno
20.9.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH8-9 uhrazeno
12.10.2021Piklova Anez Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
5.9.2021Pivoňková Simona Gladiators KIDS I D8-9 uhrazeno
14.10.2021Plešnerová Valerie Gladiators Kralupy KIDS I D8-9 uhrazeno
12.10.2021Podlipská Rozárka RMT FAM FAM uhrazeno
15.5.2020Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D8-9 uhrazeno
11.8.2021Porth Jan Maxmilián FAM FAM uhrazeno
15.9.2020Pospisil Matyas KIDS I CH8-9 uhrazeno
15.9.2020Pospisil Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.8.2021Pospíšil Matěj Olympia Spartan Training KH KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.8.2021Pospíšilová Tereza Olympia Spartan Training KH KIDS I D8-9 uhrazeno
8.10.2021Prajs Zdenek KIDS I CH8-9 uhrazeno
20.9.2021Prchlík Vojtěch KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.11.2019Přibyl Lukáš Děcka z K2 KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.9.2021Přibyl Matyáš FK Uhlířské Janovice KIDS I CH8-9 uhrazeno
9.9.2021Přibyl Dominik FK Uhlířské Janovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.9.2021Procházka Marek KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.9.2021Procházková Adéla KIDS II D12-13 uhrazeno
26.7.2021Prokop Martin KIDS I CH8-9 uhrazeno
6.11.2019Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
3.10.2021Pšenková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
3.10.2021Pšenková Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
10.10.2021Pultarová Adrienka STG Praha KIDS II D10-11 uhrazeno
19.12.2020Puš Vojtěch KIDS I CH8-9 uhrazeno
10.10.2021Řehák Dominik Milovice kids KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.10.2021Řehák Patrik Milovice kids KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.10.2021Řehořová Saša Sokol Dvůr Králové KIDS I D8-9 uhrazeno
7.10.2021Rejlková Sára KIDS II D14-15 uhrazeno
1.1.2020Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
1.1.2020Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.10.2021Řepka Štěpán KIDS I CH8-9 uhrazeno
12.10.2021Řepka Miroslav KIDS I CH8-9 uhrazeno
8.12.2020Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS I CH8-9 uhrazeno
15.9.2020Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D8-9 uhrazeno
15.9.2020Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
25.5.2020Říman Marek KIDS II CH14-15 uhrazeno
25.5.2020Říman Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
23.9.2020Römerová Adéla KIDS II D10-11 uhrazeno
23.9.2020Römerová Veronika KIDS II D12-13 uhrazeno
27.7.2020Rosinsky Nicolas KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.9.2021Roubíček Jan SZ 01 plus KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.9.2021Roubíček Filip SZ 01 plus KIDS I CH8-9 uhrazeno
7.12.2020Rousek Lukáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
12.10.2021Rozinková Adéla Sokol Dvůr Králové KIDS II D12-13 uhrazeno
12.10.2021Rušikvas Eduard SA Špindlerův Mlýn KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.12.2020Rybišarová Tina čvacht KIDS II D12-13 uhrazeno
12.10.2021Rychnovská Natálie KIDS I D6-7 uhrazeno
26.9.2021Rychtecký Jakub FAM FAM uhrazeno
18.11.2019Ryvorová Denisa KIDS I D8-9 uhrazeno
3.9.2020Šabartová Veronika KIDS II D14-15 uhrazeno
26.8.2021Šafářová Ema AC Tepo Kladno KIDS II D12-13 uhrazeno
5.10.2021Šafková Emily SKAPA z.s. - Jaroměř KIDS I D8-9 uhrazeno
31.8.2021Šafránek Matěj Ski run Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
31.8.2021Šafránek Štěpán Ski run Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.8.2020Šafránek Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
31.8.2021Šafránková Bára Ski run Čakovice KIDS I D8-9 uhrazeno
12.10.2021Scheithauer Marek Letci Letňany KIDS I CH6-7 uhrazeno
14.12.2020Schmiedová Natálie KIDS II D12-13 uhrazeno
28.9.2021Seidl Filip biatlon Beroun KIDS II CH14-15 uhrazeno
28.9.2021Seidl Matyáš biatlon beroun KIDS II CH10-11 uhrazeno
7.9.2021Sekera Tomáš KIDS I CH8-9 uhrazeno
6.9.2021Sekera Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.9.2020Sembera Jan Cyklo Ski Jizera KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.9.2020Semberova Anna Cyklo Ski Jizera KIDS II D10-11 uhrazeno
3.10.2021Šerák Martin KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.8.2021Šeredová Kateřina KIDS II D14-15 uhrazeno
14.12.2020Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
31.8.2021Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.12.2020Severa Josef KIDS II CH14-15 uhrazeno
7.10.2021Sikora Dominik SSSR KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.10.2021Sikorová Sára KIDS II D12-13 uhrazeno
7.10.2021Šír Sebastian KIDS II CH10-11 uhrazeno
20.9.2021Siska Jáchym Jiří KIDS II CH10-11 uhrazeno
18.9.2020Sittková Anežka KIDS I D6-7 uhrazeno
4.10.2020Škachová Kateřina KIDS I D8-9 uhrazeno
8.10.2021Škařupa Samuel Atom kids KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.10.2021Školka Vojta KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.10.2021Školková Tereza FAM FAM uhrazeno
11.10.2021škop Martin KIDS II CH14-15 uhrazeno
11.10.2021Škopová Marika KIDS I D8-9 uhrazeno
11.10.2021Škopová Anika KIDS II D14-15 uhrazeno
26.9.2021Škréta Sebastian DBC Kadaň KIDS I CH8-9 uhrazeno
30.8.2021Slánský Richard KIDS I CH8-9 uhrazeno
30.8.2021Slánský Viktor KIDS I CH6-7 uhrazeno
2.12.2020Slavík Nicolas KIDS I CH8-9 uhrazeno
28.8.2021Smejkalova Terezka KIDS I D8-9 uhrazeno
1.7.2021Smolík Matěj FAM FAM uhrazeno
29.9.2020Smolíková Tereza FAM FAM uhrazeno
30.9.2021Šnejberková Anna KIDS I D8-9 uhrazeno
28.9.2021Soppé Alois KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.12.2020Součková Magdaléna SRTG Praha KIDS I D8-9 uhrazeno
7.10.2021Soukupová Ema KIDS II D12-13 uhrazeno
6.12.2020Sovová Agáta Olympia Spartan Training KH KIDS II D12-13 uhrazeno
8.10.2021Špačková Valerie KIDS I D6-7 uhrazeno
8.10.2021Špačková Rozárie KIDS I D8-9 uhrazeno
12.10.2021Špeldová Laura Gladiator training FAM FAM uhrazeno
6.7.2020Špeldová Tereza Gladiator training KIDS I D8-9 uhrazeno
23.8.2021Špik Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.8.2021Špik Hynek FAM FAM uhrazeno
23.8.2021Špik Vítek KIDS I CH8-9 uhrazeno
29.7.2021Šponiar Dominik KIDS I CH8-9 uhrazeno
31.8.2021Srb Ladislav KIDS I CH6-7 uhrazeno
16.9.2020Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D12-13 uhrazeno
12.10.2021Šťastný Jakub SA Špindlerův Mlýn KIDS II CH12-13 uhrazeno
25.11.2019Steffal Daniel KIDS I CH8-9 uhrazeno
26.9.2021Steffalová Nátalie FAM FAM uhrazeno
11.10.2021Štefková Magdaléna SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 uhrazeno
29.9.2021Štěpán Dominik KIDS I CH8-9 uhrazeno
29.9.2021Štěpán Denis KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.11.2019Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
2.11.2019Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2021Stodůlka Jakub SK Skalka KIDS II CH10-11 uhrazeno
6.10.2021Strnadová Natálie OlfinCarSkiTeam Trutnov KIDS II D10-11 uhrazeno
8.10.2021Strnadová Barbora OlfinCar Ski Team KIDS II D12-13 uhrazeno
30.8.2020Šulc Sebastian KIDS II CH10-11 uhrazeno
30.8.2020Šulc Nikolas KIDS I CH6-7 uhrazeno
14.10.2021Sunarto adina KIDS II D12-13 nezaplaceno
4.10.2021Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH8-9 uhrazeno
11.10.2021Švanda Marek KIDS II CH10-11 uhrazeno
12.10.2021Švejkovská Týna OCR Team Kladno KIDS I D8-9 uhrazeno
8.10.2021Svítil Martin SK Praga KIDS II CH12-13 uhrazeno
8.10.2021Svítil Patrik SK Praga KIDS II CH14-15 uhrazeno
12.9.2020Svoboda Tomáš KIDS I CH8-9 uhrazeno
11.10.2021Svoboda Lukáš Ti Druzí CZ KIDS I CH6-7 uhrazeno
30.11.2020Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.9.2020Svobodová Petra KIDS II D12-13 uhrazeno
11.10.2021Svobodová Nikola Ti Druzí CZ KIDS II D12-13 uhrazeno
30.11.2020Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS I D8-9 uhrazeno
8.10.2021Syrový Adam KIDS I CH8-9 uhrazeno
13.5.2020Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
6.10.2021Teplá Zuzana Team DCVM KIDS I D8-9 uhrazeno
12.10.2021Teplá Hana Atletika Jižní Město KIDS II D14-15 uhrazeno
13.10.2021Titěrová Kristýna FAM FAM nezaplaceno
14.10.2021Tomášek Matouš KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.10.2021Tomášková Karolina KIDS II D12-13 uhrazeno
8.10.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
8.10.2021Toucová Kamila SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II D10-11 uhrazeno
5.8.2021Trachtova Ema FAM FAM uhrazeno
15.9.2021Trachtová Kateřina FAM FAM uhrazeno
11.10.2021Trávníčková Mia Atom Kids KIDS II D10-11 uhrazeno
28.3.2021Třísková Amelie KIDS I D8-9 uhrazeno
19.1.2020Trubač Vojtěch KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.12.2019Turek Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
10.10.2021Turová Gabriela KB Trefa KIDS II D12-13 uhrazeno
12.10.2021Tyle Christian SA Špindlerův Mlýn KIDS II CH10-11 uhrazeno
28.9.2021Tyrner Viliam SKI RUN ČAKOVICE KIDS I CH8-9 uhrazeno
28.9.2021Tyrner Maxmilián SKI RUN ČAKOVICE FAM FAM uhrazeno
31.8.2020Urbánek Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.9.2021Uxa Tomáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
12.10.2021Valenta Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.10.2021Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D6-7 uhrazeno
26.9.2021Valeš Jonáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
4.10.2021Valíček Lukáš hanusovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.8.2021Valuchová Veronika JUVE KIDS II D12-13 uhrazeno
12.10.2021Vamberský Šimon KIDS II CH14-15 uhrazeno
12.10.2021Vamberský Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
10.8.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH8-9 uhrazeno
27.9.2021Vargová Klaudie KIDS II D10-11 uhrazeno
1.10.2021Vavruška David SRTG Praha KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.10.2021Vavruška Martin SRTG Praha KIDS I CH8-9 uhrazeno
10.10.2021Vedral Samuel FAM FAM uhrazeno
14.12.2020Vedralová Štěpánka KIDS II D12-13 uhrazeno
17.7.2020Vejnar Martin KIDS II CH14-15 uhrazeno
20.9.2020Vejnar Adam KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.10.2021Vejvoda Matěj KIDS II CH12-13 uhrazeno
1.12.2020Velán Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
11.12.2020Veselá Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2021Veselovský Vít KIDS I CH8-9 uhrazeno
11.10.2021Veselý Jan KIDS I CH6-7 uhrazeno
22.8.2021Vidlák Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
22.8.2021Vidlák Jakub KIDS II CH14-15 uhrazeno
12.9.2020Vincent Daniel FAM FAM uhrazeno
12.9.2020Vincent jr. Oldřich KIDS I CH6-7 uhrazeno
11.10.2021Vlčková Kateřina KIDS II D12-13 uhrazeno
13.10.2021Voborník Dan TJ SOKOL Dvůr Králové nad Labem KIDS I CH8-9 uhrazeno
8.12.2019Voborník Radim KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.12.2019Voborník Matěj KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.10.2021Vojtek Matyáš KIDS I CH8-9 nezaplaceno
5.10.2021Vojtek Aleš KIDS II CH10-11 nezaplaceno
5.10.2021Vojtková Anežka KIDS I D6-7 nezaplaceno
6.10.2021Vokurka Václav KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
8.10.2021Vondra Tobias KIDS I CH6-7 uhrazeno
1.10.2021Vondráček Václav KIDS I CH6-7 uhrazeno
1.10.2021Vondráčková Alžběta FAM FAM uhrazeno
12.10.2021Vondruška Vlastislav KIDS II CH12-13 uhrazeno
14.10.2021Vondrusová Darina Klub biatlonu Beroun KIDS II D10-11 uhrazeno
20.7.2021Vorlíčková Anežka KIDS II D10-11 uhrazeno
14.10.2021Vrbova Sofie KIDS II D10-11 uhrazeno
28.9.2021Vykysalá Barbora KIDS II D10-11 uhrazeno
28.9.2021Vykysalá Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
2.10.2020Vymetálek Jakub FAM FAM uhrazeno
2.10.2020Vymetálková Veronika KIDS II D10-11 uhrazeno
8.10.2021Wendler Jan UWG Plzeň KIDS II CH12-13 uhrazeno
28.9.2021Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
11.10.2021Woolfe Dorothea Atom Kids KIDS I D6-7 uhrazeno
2.10.2021Zahradník Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH6-7 uhrazeno
12.10.2021Zajíček Eduard KIDS II CH10-11 nezaplaceno
12.10.2021Zajíčková Antonie KIDS I D6-7 nezaplaceno
12.9.2021Zavališin Michal KIDS I CH8-9 uhrazeno
30.8.2020Zběhlík Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH8-9 uhrazeno
10.12.2020Zdvihal Daniel Zdvihaláci FAM FAM uhrazeno
13.10.2021Žebro Daniel KIDS II CH14-15 uhrazeno
5.10.2021Zedníková Jana KIDS II D14-15 uhrazeno
27.6.2021Zeman Filip KIDS II CH12-13 uhrazeno
12.10.2021Zerzán Jiří KIDS II CH14-15 uhrazeno
30.5.2021Zich Marek Lužany KIDS I CH8-9 uhrazeno
30.5.2021Zichová Terezie Lužany KIDS II D10-11 uhrazeno
11.10.2021Zmrzlá Elin Atletika Jižní Město KIDS II D10-11 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.