Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE RUN BRNO

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN100
RACERACE47
FUNFUN9
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let18
M18-29Muži 18 - 29 let16
M40-49Muži 40 - 49 let14
M30-39Muži 30 - 39 let13
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)12
M18-29Muži 18 - 29 let11
FUNFUN9
TTým (čtyřčlenný)9
Z40-49Ženy 40 - 49 let9
Z18-29Ženy 18 - 29 let9
Z30-39Ženy 30 - 39 let7
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
M50-99Muži 50 a více let5
TTým (čtyřčlenný)4
Z30-39Ženy 30 - 39 let4
M40-49Muži 40 - 49 let3
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
M50-99Muži 50 a více let1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Celkem přihlášených156

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.5.2021Adam Jan Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
30.5.2021Adam Jiří Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
30.5.2021Adamová Jitka Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
31.5.2021Alexa Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
8.8.2020Almanová Iveta OPEN MIX uhrazeno
Tým: Karel a Ivetneobsazeno
30.12.2019Audy Zdeněk OPEN M40-49 uhrazeno
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
15.9.2020Bartošek Jonáš Predator workout Brno OPEN M18-29 uhrazeno
30.5.2021Baturko Kristyna Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
30.5.2021Baturko Nina Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
11.6.2021Baturko Jurij Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
31.5.2021Baturko Olbert Michal Máme to za pár FUN FUN uhrazeno
26.11.2019Becha Andrea Warriors OPEN MIX uhrazeno
Tým: Warriors↳ Becha JanWarriors
27.12.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
14.12.2020Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
3.1.2020Benda Stanislav OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2019Bendová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
5.10.2020Beneš Petr JEDNIČKY OPEN M40-49 uhrazeno
5.10.2020Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
31.12.2019Burčková Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
10.8.2020Cellaryova Alena OPEN Z30-39 uhrazeno
18.12.2019Chládek Michal SK Meteor Brno OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Diviš Filip OPEN M18-29 uhrazeno
6.6.2020Dlouhá martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
6.6.2020Dlouhý Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
7.10.2020Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
29.3.2020Doležal Josef RACE M30-39 uhrazeno
24.10.2020Doležel Tomáš Radiátor OPEN M40-49 uhrazeno
16.10.2020Drábková Michaela RACE Z30-39 uhrazeno
20.7.2020Fajferová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
1.6.2021Feller Jan NVB RACE M30-39 uhrazeno
13.1.2020Ferletjak Stanislav OPEN M30-39 uhrazeno
28.9.2020Filipová Kateřina OPEN T uhrazeno
Tým: Chmeldíci↳ Vašák Ondřej
↳ Kabourek Petr
↳ Vavříková Monika
30.11.2020Forbelský Lukáš OCR Hunters OPEN M18-29 uhrazeno
22.2.2020Franc Jan RACE M30-39 uhrazeno
30.8.2020Gláserová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
27.7.2020Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
21.6.2021Honzák Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2019Hurt Lukáš Predator Workout Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Pokorná KateřinaPredator Workout Brno
31.12.2020Huslík Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
24.10.2020Husták Tomáš Buřtíci Jihlava OPEN M40-49 uhrazeno
24.10.2020Hustáková Vendula OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2020Janáč Ondřej Predator Workout Brno RACE M18-29 uhrazeno
29.4.2020Janík Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2020Janota Martin FUN FUN uhrazeno
30.12.2020Janota Daniel FUN FUN uhrazeno
9.12.2020Joklová Věra OPEN Z18-29 uhrazeno
5.2.2020Józsa Jiří RACE T uhrazeno
Tým: DEZOLÁTI↳ Kadlecová Monika
↳ Ludvík Karel
↳ Ludvíková Zdeňka
8.9.2020Kala Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2019Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Horymírovi↳ Kunovjánková MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora
28.9.2020Kameník Pavel RACE M18-29 uhrazeno
26.8.2020Kilian Daniel RACE M30-39 uhrazeno
2.12.2020Kislinger Michal OPEN MIX uhrazeno
Tým: Feecoolíni↳ Slezakova Kristyna
13.9.2020Kmochová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
9.6.2020Kobosilová Alena Želvy na úprku OPEN Z40-49 uhrazeno
12.7.2020Kolaja Michal OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2021Kolář Jiří STG Česká RACE MIX uhrazeno
Tým: Kolářovic↳ Kolářová ŠárkaSTG Česká
29.1.2020Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
8.8.2020Koprlova Lucia OPEN Z18-29 uhrazeno
8.8.2020Kotes Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
14.1.2020Kouba Pavel RACE M30-39 uhrazeno
15.10.2020Koubková Karina OPEN Z40-49 uhrazeno
22.12.2019Král Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
20.12.2019Křetínský Libor OPEN M40-49 uhrazeno
12.7.2020kriz martin OPEN M18-29 uhrazeno
25.5.2020Krošlák Marian OPEN M30-39 uhrazeno
24.5.2021Krupica Michal RACE M18-29 uhrazeno
31.1.2020Kubiš Michael EXTRA BRNO RACE M18-29 uhrazeno
7.11.2020Kučera Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Kučerová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
17.2.2021Kužela Martin RACE M30-39 uhrazeno
17.2.2021Kuželová Kristýna RACE Z30-39 uhrazeno
30.8.2020Laštovička Martin OPEN M18-29 uhrazeno
19.6.2021Lecián Milan OPEN MIX uhrazeno
Tým: Emouši↳ Leciánová Veronika
29.8.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
1.6.2021Lomitzká Radka OPEN MIX uhrazeno
Tým: RaVacneobsazeno
24.5.2021Loup Miroslav RACE M40-49 uhrazeno
17.10.2020Macková Petra STG Zlín OPEN MIX uhrazeno
Tým: STG Zlín P+P↳ Kalivoda PavelSTG Zlín
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M30-39 uhrazeno
13.7.2020Moravec Jan Restaurace za komínem RACE M18-29 uhrazeno
30.12.2019Moučka Tomáš STG Vyškov OPEN M40-49 uhrazeno
8.9.2020Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE Z30-39 uhrazeno
27.12.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
21.6.2020Názler Tomáš Moravská Slavia RACE JM13-17 uhrazeno
31.12.2019Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
19.5.2021Nikodem René Blackfield RACE M50-99 uhrazeno
19.5.2021Opavský Jan Blackfield RACE M18-29 uhrazeno
2.1.2021Palla Lubomír #stghavirov OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2020Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2020Pařízek Pavel Workout Lomnice RACE M18-29 uhrazeno
14.7.2020Pečenka Josef OPEN M18-29 uhrazeno
16.9.2020Petráčková Sára OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2020Pospíšil Petr OPEN M18-29 uhrazeno
3.6.2020Prachař Daniel RACE M18-29 uhrazeno
2.10.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
7.1.2020Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M18-29 uhrazeno
1.1.2020Remeš Petr R.E.M. team RACE M40-49 uhrazeno
8.11.2020Řepík Marek OPEN M18-29 uhrazeno
6.10.2020Řepík Petr OPEN M50-99 uhrazeno
31.12.2019Rozsíval Marek OPEN M30-39 uhrazeno
11.5.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2019Ryba Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
1.9.2020Šabart Roman OPEN M50-99 uhrazeno
16.11.2019Šebestík Ondřej RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2020Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
29.7.2020Šikulová Sona OPEN Z40-49 uhrazeno
21.10.2020Slavíček Milan INDORAPTOR OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2020Slunský Stanislav OPEN M18-29 uhrazeno
9.12.2019Šmerdová Alexandra RACE Z18-29 uhrazeno
20.8.2020Sochor Ondřej Nuly RACE M18-29 uhrazeno
20.8.2020Sochor Michael Nuly RACE M18-29 uhrazeno
22.12.2020Šťavík David AK Rosice OPEN JM13-17 uhrazeno
30.4.2020Strecha Juraj RACE M30-39 uhrazeno
4.10.2020Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
8.9.2020Šulc Martin RACE M30-39 uhrazeno
9.6.2020Švejda Jan Irresistibles OPEN M30-39 uhrazeno
22.9.2020Svoboda Marek OPEN M30-39 uhrazeno
25.9.2020Tichy Zdenko OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2020Tichý Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
26.1.2020Tkáč Jan RACE M30-39 uhrazeno
29.8.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
15.6.2021Urbanec Michal OPEN T uhrazeno
Tým: DS - Team↳ Wawrosz Artur
↳ Lukšová Zuzana
↳ Bartoš Miroslav
11.8.2020Valachovicova Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
27.8.2020Váňa Jakub RACE M30-39 uhrazeno
29.12.2020Vaníčková Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
13.9.2020Vašina Vojtěch OPEN MIX uhrazeno
Tým: SDH Litenčice↳ Borovičková Kateřina
6.9.2020Vídeňský Zdeněk OPEN M18-29 uhrazeno
27.12.2019Vlach Tomas RACE M40-49 uhrazeno
15.9.2020Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Vyčítalová Romana RACE Z18-29 uhrazeno
8.8.2020Zašiurova Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
8.6.2020Zezůlka Matyáš ATELIERX.CZ OPEN M18-29 uhrazeno
8.6.2020Zezůlka Jan ATELIERX.CZ OPEN M50-99 uhrazeno
8.6.2020Zezůlková Alžběta ATELIERX.CZ OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
28.6.2020Zimmermann Michael OPEN M50-99 uhrazeno
28.6.2020Zimmermannová Deborah OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2020Zvířecí Petr Drsňáci OPEN M30-39 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.