Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE BRNO - RUN

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN113
RACERACE48
Kategorie
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)21
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)17
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)16
MIX-OSmíšená dvojice (pouze muž a žena)16
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)15
M1-RMuži do 29 let (1991 a mladší)12
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)12
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)11
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)10
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
T-RTýmy (čtyřčlenné)5
Z1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)4
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)4
T-OTýmy (čtyřčlenné)4
JZ-OJuniorky (2003-2006)2
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)2
JZ-RJuniorky (2003-2006)1
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)1
JM-RJunioři (2003-2006)1
JM-OJunioři (2003-2006)1
Celkem přihlášených161

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
8.8.2020Almanová Iveta OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Karel a Ivetneobsazeno
12.8.2020Ambrůzová Kateřina EXTRA Brno OPEN Z1-O uhrazeno
30.12.2019Audy Zdeněk OPEN M3-O uhrazeno
4.10.2020Bajar Petr OPEN M1-O uhrazeno
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
15.9.2020Bartošek Jonáš Predator workout Brno OPEN M1-O uhrazeno
13.9.2020Baťa Lukáš OPEN M1-O uhrazeno
26.11.2019Becha Andrea Warriors OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Warriors↳ Becha JanWarriors
27.12.2019Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
3.1.2020Benda Stanislav OPEN M2-O uhrazeno
28.12.2019Bendová Petra OPEN Z2-O uhrazeno
5.10.2020Beneš Petr JEDNICKY OPEN M3-O uhrazeno
5.10.2020Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
2.9.2020Boček Jiří OPEN M1-O uhrazeno
25.8.2020Bočková Vlasta OPEN Z3-O uhrazeno
4.10.2020Bogar Petr OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Burčková Kateřina RACE Z2-R uhrazeno
10.8.2020Cellaryova Alena OPEN Z2-O uhrazeno
18.12.2019Chládek Michal SK Meteor Brno OPEN M1-O uhrazeno
6.6.2020Dlouhá martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
6.6.2020Dlouhý Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
29.3.2020Doležal Josef RACE M2-R uhrazeno
7.10.2020Doležal Pavel OPEN M1-O uhrazeno
24.10.2020Doležel Tomáš OPEN M3-O uhrazeno
16.10.2020Drábková Michaela RACE Z2-R uhrazeno
20.7.2020Fajferová Kristýna OPEN Z1-O uhrazeno
13.1.2020Ferletjak Stanislav OPEN M2-O uhrazeno
24.12.2019Fiala Martin OCR NOOB OPEN M1-O uhrazeno
28.9.2020Filipová Kateřina OPEN T-O uhrazeno
Tým: Chmeldíci↳ Vašák Ondřej
↳ Kabourek Petr
↳ Vavříková Monika
3.8.2020Fišerová Kateřina OPEN Z2-O uhrazeno
22.2.2020Franc Jan RACE M2-R uhrazeno
29.8.2020Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
30.8.2020Gláserová Monika OPEN Z1-O uhrazeno
10.9.2020Gondová Ruženka RACE Z1-R uhrazeno
28.4.2020Hanáček Zbyněk OPEN M3-O uhrazeno
26.6.2020Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z2-R uhrazeno
24.10.2020Heřmanová Martina OPEN Z2-O uhrazeno
30.12.2019Hlásenská Natálie OPEN Z1-O uhrazeno
30.12.2019Hlásenská Andrea OPEN Z3-O uhrazeno
30.12.2019Hlásenský Marek OPEN M1-O uhrazeno
27.7.2020Hlavizna Pavel OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Hurt Lukáš Predator Workout Brno RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Pokorná KateřinaPredator Workout Brno
24.10.2020Husták Tomáš Buřtíci Jihlava OPEN M3-O uhrazeno
24.10.2020Hustáková Vendula Buřtíci Jihlava OPEN Z2-O uhrazeno
31.8.2020Janáč Ondřej RACE M1-R uhrazeno
29.4.2020Janík Pavel OPEN M2-O uhrazeno
5.2.2020Józsa Jiří RACE T-R uhrazeno
Tým: DEZOLÁTI↳ Kadlecová Monika
↳ Ludvík Karel
↳ Ludvíková Zdeňka
8.9.2020Kala Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
14.9.2020Kalašová Veronika OPEN Z2-O uhrazeno
30.12.2019Kalivoda Ondřej Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Horymírovi↳ Kunovjánková MartinaOlympia Spartan Training Kutná Hora
28.9.2020Kameník Pavel RACE M1-R uhrazeno
26.8.2020Kilian Daniel RACE M1-R uhrazeno
31.12.2019Kislinger Michal OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Feecoolíni↳ Slezakova Kristyna
13.9.2020Kmochová Kristýna OPEN Z1-O uhrazeno
9.6.2020Kobosilová Alena Želvy na úprku OPEN Z3-O uhrazeno
31.12.2019Kohoutek Milan OPEN JM-O uhrazeno
12.7.2020Kolaja Michal OPEN M2-O uhrazeno
7.10.2020Koldová Denisa OPEN Z1-O uhrazeno
29.1.2020Konrádová Jitka OPEN Z3-O uhrazeno
22.7.2020Kopásek Emil OPEN M3-O uhrazeno
8.8.2020Koprlova Lucia OPEN Z1-O uhrazeno
8.8.2020Kotes Jakub OPEN M1-O uhrazeno
14.1.2020Kouba Pavel RACE M2-R uhrazeno
15.10.2020Koubková Karina OPEN Z3-O uhrazeno
22.12.2019Král Zdeněk OPEN M1-O uhrazeno
20.12.2019Křetínský Libor OPEN M3-O uhrazeno
12.7.2020kriz martin OPEN M1-O uhrazeno
25.5.2020Krošlák Marian OPEN M2-O uhrazeno
31.1.2020Kubiš Michael EXTRA BRNO RACE M1-R uhrazeno
13.1.2020Kuropatnická Zuzana OPEN Z2-O uhrazeno
30.8.2020Laštovička Martin OPEN M1-O uhrazeno
19.10.2020Leščenková Kateřina OPEN JZ-O uhrazeno
29.8.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
24.10.2020Lyashko Kirill RACE M2-R uhrazeno
17.10.2020Macková Petra STG Zlín OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: STG Zlín P+P↳ Kalivoda PavelSTG Zlín
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M1-O uhrazeno
31.12.2019Molčík Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
13.7.2020Moravec Jan RACE M1-R uhrazeno
12.8.2020Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
30.12.2019Moučka Tomáš STG Vyškov OPEN M2-O uhrazeno
8.9.2020Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE Z2-R uhrazeno
10.9.2020Musilová Monika RACE Z1-R uhrazeno
27.12.2019Náměstková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O uhrazeno
21.6.2020Názler Tomáš Moravská Slavia RACE JM-R uhrazeno
31.12.2019Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
17.10.2020Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O nezaplaceno
17.10.2020Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O nezaplaceno
24.9.2020Pařízek Pavel Workout Lomnice RACE M1-R uhrazeno
14.7.2020Pečenka Josef OPEN M1-O uhrazeno
19.10.2020Pelikánová Adéla SK PRIMA Polička OPEN Z1-O uhrazeno
16.9.2020Petráček David OPEN M3-O uhrazeno
16.9.2020Petráčková Sára OPEN JZ-O uhrazeno
29.1.2020Plaček Lukáš OPEN M2-O uhrazeno
3.9.2020Potůček David OPEN M1-O uhrazeno
3.6.2020Prachař Daniel RACE M1-R uhrazeno
2.10.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z3-R uhrazeno
7.1.2020Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M1-O uhrazeno
18.8.2020Rames Stepan OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Míša&Štěpa10↳ Ramesova MichaelaMíša&Štěpa10
9.10.2020Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O nezaplaceno
1.1.2020Remeš Petr R.E.M. team RACE M3-R uhrazeno
17.11.2019Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
6.10.2020Řepík Petr OPEN M3-O uhrazeno
31.12.2019Rozsíval Marek OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Ryba Michal #GLADIATORRACETEAM RACE M2-R uhrazeno
1.9.2020Šabart Roman OPEN M3-O uhrazeno
21.6.2020Šádek Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
16.11.2019Šebestík Ondřej RACE M1-R uhrazeno
29.7.2020Šikulová Sona OPEN Z2-O uhrazeno
21.10.2020Slavíček Milan INDORAPTOR OPEN M3-O uhrazeno
26.6.2020Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
9.12.2019Šmerdová Alexandra RACE JZ-R uhrazeno
20.8.2020Sochor Ondřej Nuly RACE M1-R uhrazeno
20.8.2020Sochor Michael Nuly RACE M1-R uhrazeno
5.6.2020Sotona Petr Kolín OPEN M3-O uhrazeno
30.4.2020Strecha Juraj RACE M2-R uhrazeno
4.10.2020Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
8.9.2020Šulc Martin RACE M2-R uhrazeno
9.3.2020Surý Josef OCR Hunters RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Duos↳ Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk
9.6.2020Švejda Jan Irresistibles OPEN M2-O uhrazeno
22.9.2020Svoboda Marek OPEN M2-O uhrazeno
2.8.2020Tichý Ondřej RACE M1-R uhrazeno
25.9.2020Tichy Zdenko OPEN M2-O uhrazeno
20.9.2020Tillová Lucie RACE Z3-R uhrazeno
26.1.2020Tkáč Jan RACE M2-R uhrazeno
29.8.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z1-R uhrazeno
18.2.2020Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
11.8.2020Valachovicova Lenka OPEN Z3-O uhrazeno
27.8.2020Váňa Jakub RACE M2-R uhrazeno
13.9.2020Vašina Vojtěch OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: SDH Litenčice↳ Borovičková Kateřina
11.9.2020Vereskov Miroslav OPEN MIX-O uhrazeno
Tým: Pankovky↳ Vereskova Natálie
6.9.2020Vídeňský Zdeněk OPEN M1-O uhrazeno
27.12.2019Vlach Tomas RACE M2-R uhrazeno
9.10.2020Voborský Matěj OPEN M1-O uhrazeno
15.9.2020Vrbka Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M2-O uhrazeno
31.12.2019Vyčítalová Romana RACE Z1-R uhrazeno
8.8.2020Zašiurova Jana OPEN Z2-O uhrazeno
17.9.2020Zeman Zdenek RACE M1-R uhrazeno
8.6.2020Zezůlka Jan ATELIERX.CZ OPEN M3-O uhrazeno
8.6.2020Zezůlka Matyáš ATELIERX.CZ OPEN M1-O uhrazeno
8.6.2020Zezůlková Alžběta ATELIERX.CZ OPEN Z1-O uhrazeno
28.6.2020Zimmermann Michael OPEN M3-O uhrazeno
28.6.2020Zimmermannová Deborah OPEN Z1-O uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.