Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE ORIGINAL TAXIS PARDUBICE

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN551
RACERACE225
FUNFUN22
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let105
M18-29Muži 18 - 29 let96
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)92
M40-49Muži 40 - 49 let62
Z18-29Ženy 18 - 29 let46
Z30-39Ženy 30 - 39 let46
M30-39Muži 30 - 39 let40
TTým (čtyřčlenný)35
M40-49Muži 40 - 49 let33
M18-29Muži 18 - 29 let30
TTým (čtyřčlenný)29
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)28
Z40-49Ženy 40 - 49 let28
FUNFUN22
Z30-39Ženy 30 - 39 let17
M50-99Muži 50 a více let17
Z18-29Ženy 18 - 29 let14
JM13-17Junioři 13 - 17 let13
Z40-49Ženy 40 - 49 let11
JM13-17Junioři 13 - 17 let9
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let8
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let7
M50-99Muži 50 a více let4
Z50-99Ženy 50 a více let4
Z50-99Ženy 50 a více let2
Celkem přihlášených798

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
22.11.2021Adam Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
3.11.2021Adámek Jaromír Bezbolestní RACE MIX uhrazeno
Tým: Fenix Plzeň↳ Adámková LucieBezbolestný
15.11.2021Adamová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
4.9.2021Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice OPEN M40-49 uhrazeno
31.5.2021Alexa Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
30.7.2020Antoš Karel OPEN M18-29 uhrazeno
25.11.2021Audy Adam UnKnown Team OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2021Bába Jaroslav #ratarteam RACE M30-39 uhrazeno
26.11.2021Babák Josef Edgar.team RACE M18-29 uhrazeno
27.11.2021Bahenský Ondřej Realitní mafie OPEN M30-39 uhrazeno
18.11.2021Baladová Martina Diversity beast OPEN Z50-99 uhrazeno
2.2.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
10.8.2020Barboříková Martina Doběhnem RACE T uhrazeno
Tým: Fun Team↳ Kupová JanaKiekert
↳ Kuchyňka PavelFUBO team
neobsazeno
22.11.2021Bartl Jiří Saharásek RACE M30-39 uhrazeno
27.10.2021Bartoň Jan RACE M30-39 uhrazeno
29.11.2020Bartoníček Přemysl OPEN M18-29 uhrazeno
21.2.2021Bartošek Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
13.1.2021Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN Z18-29 uhrazeno
1.9.2020Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z40-49 uhrazeno
16.10.2021Baťcha Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
6.10.2020Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
24.8.2021Bednář Rostislav OPEN M18-29 uhrazeno
20.1.2020Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bedýnkovic↳ Náměstková Adéla#GLADIATORRACETEAM
2.11.2021Bém Patrik Ragbyová akademie Olymp Praha OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2021Benda Jiří Realitní mafie OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2021Beneš Petr JEDNIČKY OPEN MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
28.11.2021Beneš Petr Kvíčala Team RACE M40-49 uhrazeno
8.9.2020Beran Michal RACE M18-29 uhrazeno
23.11.2021Beran Jaromír RACE M18-29 uhrazeno
31.8.2020Beran Lukáš Spartan Gym OPEN MIX uhrazeno
Tým: Spartan Gym↳ Beranová SimonaSpartan Gym
18.11.2021Beránek Jan RACE M18-29 uhrazeno
22.11.2021Berg Jiří Realitní mafie OPEN M40-49 nezaplaceno
28.11.2021Bernardová Terezie RACE Z18-29 nezaplaceno
12.9.2021Bílek Adam OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021Bláha Tomáš STG Jihlava OPEN T uhrazeno
Tým: Jindřichohradecký Lev↳ Vávrů JaromírUHOVTANG/K sport club
↳ Mařík Janpulhjr
↳ Chalupský JiříJindřichohradecký Lev
30.8.2021Blažek Miloslav OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2020Blechová Zdeňka FUN FUN uhrazeno
17.11.2021Bobál Roman RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2021Bohatá Marie OPEN Z40-49 uhrazeno
28.11.2021Bohatá Barbora GLADIATORRACETEAM Trutnov OPEN JZ13-17 uhrazeno
28.11.2021Bohatý Martin Švábi.cz OPEN M40-49 uhrazeno
12.11.2021Borovička Stanislav SRTG Mladá Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
15.11.2021Boučková Jitka O fous rychlejší OPEN Z50-99 uhrazeno
4.11.2021Brabec Patrik STG Česká Lípa OPEN M18-29 uhrazeno
5.5.2021Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
25.4.2021Březina Jaroslav OPEN M50-99 uhrazeno
25.4.2021Březinová Nela OPEN Z18-29 uhrazeno
31.10.2021Břinková Eliška RACE JZ13-17 uhrazeno
9.11.2021Brožíková Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
22.12.2020Buben Václav Rumbakoule OPEN M18-29 uhrazeno
29.10.2021Budinová Eva Prostě běž FUN FUN uhrazeno
28.12.2020Bulava Jaroslav OPEN M18-29 uhrazeno
22.10.2021Bulušek Kamil Wild Snails OPEN JM13-17 uhrazeno
22.10.2021Bulušek Filip Wild Snails RACE M18-29 uhrazeno
26.11.2021Buráňová Pavla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Poetické okénko↳ Kubek Tomáš
31.10.2021Buriánková Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
31.10.2021Burianková Tereza Totální katastrofy OPEN Z18-29 uhrazeno
11.4.2021Cach Oldřich OPEN M40-49 uhrazeno
26.11.2021Čapková Michaela OPEN Z30-39 uhrazeno
10.11.2021Capouch Jan Cápovi OPEN M40-49 uhrazeno
21.11.2021Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
15.11.2021Cenger Lukáš O fous rychlejší OPEN M30-39 uhrazeno
15.11.2021Cenger Charlotte O fous rychlejší OPEN Z30-39 uhrazeno
13.10.2021Čermáková Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
28.11.2021Černá Michaela SKI RUN Čakovice RACE MIX uhrazeno
Tým: čmeláci↳ Čellár PavelSKI RUN Čakovice
8.10.2021Černý Radek RACE M40-49 uhrazeno
14.11.2021Červenková Martina Tábor OPEN Z40-49 uhrazeno
27.11.2021Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 nezaplaceno
4.9.2020Chmelařová Eliška OPEN Z18-29 uhrazeno
29.11.2021Chňoupek Martin OPEN M40-49 nezaplaceno
21.11.2021Chovanec Libor OPEN M30-39 uhrazeno
24.10.2021Chvojka Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
13.10.2021Chvosta David OPEN M30-39 uhrazeno
3.11.2021Chytrá Nikola Garden Gym OPEN Z18-29 uhrazeno
27.11.2021Čiháková Alexandra STG Česká Třebová OPEN MIX uhrazeno
Tým: STG Česká Třebová↳ Moravec MichalSTG Česká Třebová
7.11.2021Čislinská Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
Tým: :Dneobsazeno
1.11.2021Čížek Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
25.10.2021Čížková Dagmar STG Žďár nad Sázavou OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bullťas↳ Tesařík TomášSTG Žďár nad Sázavou
24.11.2021Čmelík Vladimír Lagunino OPEN M30-39 nezaplaceno
24.11.2021Čmelíková Radka Lagunino OPEN Z30-39 nezaplaceno
6.9.2021Cukr Tomáš RACE M30-39 uhrazeno
14.11.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
14.11.2021Cvrkova Lucie Lucikp146 FUN FUN uhrazeno
11.11.2021Dalecká Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
27.11.2021Dalecký Jakub Chupito runners! OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Na Brno dobrý!↳ Malíková MartinaDrama Queen
24.9.2021Darebná Petra SKP Maják OPEN Z30-39 uhrazeno
23.11.2021Dietrich Andreas union dirtrun.company OPEN M50-99 nezaplaceno
14.10.2021Dlask Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
5.10.2021DLESK Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
19.8.2021Dlouhá martina #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
21.10.2021Dlouhý Mario OPEN M18-29 uhrazeno
19.8.2021Dlouhý Petr #GLADIATORRACETEAM FUN FUN uhrazeno
22.10.2021Dobeš Tibor #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Béleši↳ Foltýnová Markéta#GLADIATORRACETEAM
11.11.2021Dobešová Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Trena a Sono↳ Levek Ondřej
27.11.2020Dobrovolná Lucie Blansko OPEN Z30-39 uhrazeno
9.1.2020Dobrovolný Filip Blansko OPEN M30-39 uhrazeno
25.2.2020Dobrý Jaroslav ZTP P OPEN M50-99 uhrazeno
9.11.2021Dolana Matěj OPEN JM13-17 uhrazeno
3.11.2021Doleček Milan STG Rychnov nad Kněžnou OPEN M40-49 uhrazeno
21.10.2021Dolejší Luboš RACE M30-39 uhrazeno
7.10.2020Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
15.11.2021Doležal David SDH Ptáčov OPEN M18-29 uhrazeno
15.8.2020Doležalová Petra FUN FUN uhrazeno
4.10.2021Doležel Tomáš Radiátor OPEN M40-49 uhrazeno
5.10.2020Doležel Radomír MK Seitl Ostrava OPEN M40-49 uhrazeno
26.11.2021Dostál Jakub RACE JM13-17 nezaplaceno
26.11.2021Dostál Lubomír RACE M40-49 nezaplaceno
26.11.2021Dostálová Eva RACE Z40-49 nezaplaceno
26.2.2020Doubková Kateřina RACE JZ13-17 uhrazeno
24.9.2020Draboňová Barbora FUN FUN uhrazeno
14.11.2021Draksl Josef Tábor OPEN M50-99 uhrazeno
27.11.2021Dubec Stanislav Realitní Mafie OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2021Dudek Petr SK Loštice OPEN T nezaplaceno
Tým: SK Loštice↳ Strouhal Petr
↳ Havelka Tomáš
neobsazeno
6.10.2021Dufek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
30.10.2021Dunčko Peter FUN FUN uhrazeno
14.10.2021Ďuriš Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
31.8.2021Dvořáček Adam Kollmorgen OPEN M40-49 uhrazeno
14.11.2021Dvořáček Jan OPEN M30-39 uhrazeno
24.11.2021Dvořák Tomáš OCR TEAM Kladno OPEN M40-49 uhrazeno
25.10.2021Dvořák Ondřej OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lesáci↳ Prokůpková Anna
27.7.2021Dvořáková Milena OPEN Z40-49 uhrazeno
22.2.2020Dvoranová Pavlína OPEN Z40-49 uhrazeno
26.1.2020Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
15.11.2021Eichler Tomáš O fous rychlejší OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2021Ekartová Tereza Báječné ženy v běhu OPEN JZ13-17 uhrazeno
23.11.2021Endlerova Hana Endleráci OPEN MIX uhrazeno
Tým: Endleráci↳ Endler JanEndleráci
7.11.2021Erben Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
12.9.2020Erben Karel OPEN M40-49 uhrazeno
20.8.2021Fajferová Kristýna FUN FUN uhrazeno
22.10.2021Fatorová Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
31.10.2021Fayová Lada OPEN Z40-49 uhrazeno
28.10.2021Fékésházy Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
21.7.2021Felcman Miroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Třešňováci↳ Dušek Lukáš
↳ Felcman Martin#GLADIATORRACETEAM
neobsazeno
12.11.2021Fenclová Kateřina Hammer OCR Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hammer & Fénix↳ Fencl MiroslavFénix Plzeň
30.9.2021Feneš Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: sebevražedný oddil↳ Fenešová Aneta#GLADIATORRACETEAM
2.10.2021Feroduk Igor RACE M40-49 uhrazeno
4.2.2020Fiala Martin OCR NOOB OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021Fibingr Michal Kollmorgen OPEN M30-39 uhrazeno
28.9.2021Fidler Branislav Lotosové kvety RACE M30-39 uhrazeno
27.9.2021Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
1.9.2021Fišerová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
4.11.2021Flachs Petr OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2021Flekač Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
9.10.2020Fojtík Vít OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Forbelský Lukáš OCR Hunters OPEN M18-29 uhrazeno
6.8.2020Franc Jan RACE M30-39 uhrazeno
18.11.2021Frolo Libor ARES RACE TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2021Fryc Leopold OPEN M18-29 nezaplaceno
5.11.2021Garay Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
2.11.2021Gargulák Aleš Otroki OPEN M50-99 uhrazeno
15.9.2020Gerhát Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
18.9.2021Glettnik Petr CIBI team OPEN M30-39 uhrazeno
28.11.2021Grabmüllerová Tereza OCR team Kladno OPEN Z30-39 uhrazeno
5.2.2021Gregorová Zuzana Berounští medvědi OPEN Z30-39 uhrazeno
25.6.2021Grohmannová Klára OPEN Z18-29 uhrazeno
27.11.2021Hackerová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
23.11.2021Hájek Tomáš RACE M40-49 uhrazeno
6.5.2021Hájek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
2.11.2021Hájek Daniel OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mišáčkovi zlatíčka↳ Jelínková Tereza
23.11.2021Hájková Andrea OPEN Z18-29 nezaplaceno
28.11.2021Hájková Gabriela OPEN Z18-29 nezaplaceno
31.5.2020Hajný Pavel Pilníkovské běhny RACE M50-99 uhrazeno
14.9.2020Hanáček Zbyněk RACE M40-49 uhrazeno
31.10.2021Handl Michal FUBO Team RACE M18-29 uhrazeno
6.1.2021Hanke Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
19.10.2021Hartl Daniel Atom Kids Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: Krocani ↳ Hartlová MajdaAtom Kids Praha
21.11.2021Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
10.8.2021Havlíček Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.10.2021Havlíček Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
10.8.2021Havlíčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
15.10.2021Hebelková Karla #GLADIATORRACETEAM RACE Z50-99 uhrazeno
6.5.2021Hebrová Sára FUBO team RACE Z18-29 uhrazeno
23.11.2021Heckel Evzen OPEN M18-29 nezaplaceno
29.10.2021Hejkalová Pavlína Jinej gang OPEN Z30-39 uhrazeno
22.9.2021Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
11.10.2021Heřmánek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
28.11.2021Hervertová Klára Edgar Power Team RACE Z30-39 uhrazeno
27.7.2021Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
10.11.2021Hladik Tomas Predator workout brno OPEN M30-39 uhrazeno
15.9.2020Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021Hladík Petr Kollmorgen OPEN T uhrazeno
Tým: Best of Kollmorgen↳ Kochová MagdalenaKollmorgen
↳ Keistová KarolínaKollmorgen
↳ Chvatík ŠtěpánKollmorgen
25.12.2020Hlava Viktor #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
25.12.2020Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2020Hlaváčová Bára #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
27.7.2020Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
18.11.2021Hlouš Jiří ARES RACE TEAM OPEN M40-49 uhrazeno
27.11.2021Hoffmann Jaroslav #GLADIATORRACETEAM FUN FUN nezaplaceno
3.11.2021Holíková Kateřina FUN FUN uhrazeno
14.11.2021Höllová Lenka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Höllovi↳ Höll Vojtěch Höllovi
24.8.2021Holub Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
10.11.2021Holub Zdeněk Ždimiators OPEN M30-39 uhrazeno
19.11.2021Holubová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
1.11.2021Hon Frantisek OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bibi↳ Trabolse Andrea
15.10.2021Honzajk Jirka Trailpoint OPEN M30-39 uhrazeno
2.8.2020Horak Petr MJ! OPEN M50-99 uhrazeno
8.10.2021Horák Luboš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Horákovci↳ Horáková Marie
29.12.2020Horák Matěj OCR TEAM Pardubice RACE T uhrazeno
Tým: OCR TEAM Pardubice↳ Helger DavidSRTG Pardubice
↳ Kašpar DavidOCR TEAM Pardubice
↳ Hendrych JanSRTG PARDUBICE
6.4.2020Horňáček Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
31.1.2020Hošek Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
27.9.2021Hošek Jan OPEN M18-29 uhrazeno
22.11.2021Hošek Jakub OPEN M18-29 nezaplaceno
22.11.2021Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
22.11.2021Hospodková Anna SDH Letňany RACE Z18-29 uhrazeno
27.9.2021Houdek Jan RACE M30-39 uhrazeno
6.10.2021Houdek Jan OPEN M30-39 uhrazeno
3.11.2021Houdková Kamila OPEN Z30-39 uhrazeno
4.11.2021Houška Václav Beer OPEN MIX uhrazeno
Tým: Beer↳ Goulas DanaBeer
31.10.2021Hrádek Tomáš RACE JM13-17 uhrazeno
31.10.2021Hrádek David Nová Bystřice RACE M40-49 uhrazeno
14.10.2021Hruška Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
31.7.2020HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
16.11.2021Hubinger Tomáš Zelený Mor RACE M40-49 uhrazeno
16.11.2021Hubingerová Hana Zelený Mor RACE Z30-39 uhrazeno
29.10.2021Hubka Vojtěch #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2021Huslík Jaroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vichrovka 90210↳ Dítětová PetraOCR Čelákovice
24.11.2021Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav OPEN Z50-99 uhrazeno
27.10.2021Hýř Tomáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gganbu↳ Vörösová Romana
17.11.2021Ilavský Roman #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2021Ilko Pavol Kollmorgen OPEN M18-29 uhrazeno
14.11.2021Inneman David OPEN M30-39 uhrazeno
27.9.2021Jakeš Miroslav RACE M30-39 uhrazeno
29.9.2021Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
9.11.2021Janák Miloš Predator Workout Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno↳ Dufková AlenaPredator Workout Brno
30.10.2021Jánošíková Klára OPEN JZ13-17 uhrazeno
16.6.2020Janousek Petr OCR Losers OPEN M40-49 uhrazeno
17.10.2021Janoušek Petr FUBOteam RACE M30-39 uhrazeno
27.11.2021Jarešová Kristýna RACE Z18-29 uhrazeno
17.11.2021Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
4.11.2021Jeřábek Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
24.11.2021Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Zlatonky↳ Knesplová Nikol#GLADIATORRACETEAM
29.11.2021Jiřička Jaroslav realitní mafie OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2021Jiřička Viktor Realitní mafie OPEN JM13-17 uhrazeno
11.10.2020Jirků Zuzana OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
23.11.2021Jonáš Petr OPEN M50-99 nezaplaceno
23.11.2021Jonáš Marek OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2021Juránek František OPEN M50-99 uhrazeno
13.10.2021Jurášek Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
22.11.2021jurova radka OPEN Z40-49 uhrazeno
23.11.2021Jůzová Adéla ARES RACE TEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
31.5.2021Kačírek Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
14.5.2021Kačírek Jan OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2021Kadlec Petr OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2021Kafková Barbora Achilleus FUN FUN uhrazeno
16.11.2021Kaiser Jan OPEN M40-49 uhrazeno
16.10.2020Kalašová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
12.10.2021Kalfařová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
22.2.2020Kalousek Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
28.11.2021Kalužná Anežka Horský holky OPEN Z18-29 uhrazeno
25.2.2020Kanta Martin OPEN M18-29 uhrazeno
3.11.2021Kantnerová Tereza FUN FUN uhrazeno
27.11.2021Karabinoš Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
3.11.2021Karafiátová Adéla RACE Z30-39 uhrazeno
26.10.2021Karásková Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
9.9.2021Karasová Kamila RACE Z40-49 uhrazeno
28.8.2020Karoch Jan OPEN M30-39 uhrazeno
29.10.2021Kašparová Šarlota FUN FUN uhrazeno
22.10.2021Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
21.11.2021Kedršt Daniel STG Kolín RACE M40-49 uhrazeno
10.8.2020Kinčl Jiří Rumoví tatínci RACE M40-49 uhrazeno
15.11.2021Kindlová Valérie OPEN Z30-39 uhrazeno
14.11.2021Kinský Václav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Luskouni↳ Benešová Vendula JosefínaLionsTeamOCR
24.11.2021Klajbl Martin Lagunino OPEN M30-39 nezaplaceno
24.11.2021Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
24.11.2021Kleinová Kateřina OPEN Z18-29 nezaplaceno
31.10.2021Klír Ondřej Funkční Trénink Milovice OPEN M18-29 uhrazeno
22.10.2021Klobáska Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
27.10.2021Kmoch Michal RACE M40-49 uhrazeno
31.8.2021Kmochová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
27.11.2021Kmoníček Jan Realitní mafie OPEN M18-29 uhrazeno
16.4.2020kmonicková iva OPEN Z30-39 uhrazeno
15.11.2021Knápková Petra O fous rychlejší OPEN Z30-39 uhrazeno
17.9.2021Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín OPEN M30-39 uhrazeno
18.10.2021Knotková Monika Sofa Predators OPEN MIX uhrazeno
Tým: Sofa Predators↳ Šteiner JiříSofa Predators
19.8.2021Kobosilová Alena Želvy na úprku FUN FUN uhrazeno
30.10.2021Kobr Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
27.11.2021Kocanda Jan OPEN M18-29 uhrazeno
19.10.2021Kočárková Aneta Hanibal Sport OPEN Z18-29 uhrazeno
23.1.2020Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
12.7.2020Kohout Petr PČR OPEN M30-39 uhrazeno
18.10.2021Koišová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
27.11.2021Koláčková Michala OPEN Z18-29 uhrazeno
16.11.2021Kolář Jiří Hammer OCR team RACE M40-49 uhrazeno
31.8.2021Kolařík Jan Kollmorgen OPEN M18-29 uhrazeno
7.9.2021Kolářová Katrin Garden Gym OPEN Z40-49 uhrazeno
11.10.2021Kolesnáč Jan OPEN M18-29 uhrazeno
28.9.2021Konček Vladislav VLK OPEN M40-49 uhrazeno
12.10.2021Koníčková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
29.1.2020Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
27.11.2021Kopecký Daniel Realitní mafie OPEN M30-39 uhrazeno
28.9.2021Kopecký Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
29.9.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
21.10.2021Korel Marek poutníci OPEN M30-39 uhrazeno
23.5.2021Kotelenska Lucie OPEN Z40-49 uhrazeno
14.7.2020Kotelenský Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2021Kotík Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 nezaplaceno
24.11.2021Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 nezaplaceno
5.2.2020Kouba Pavel RACE M30-39 uhrazeno
8.11.2021Koudelková Lucie Brněnské běhny OPEN Z30-39 uhrazeno
17.6.2021Kozák Šimon Rumrumrum OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2021Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z40-49 nezaplaceno
22.11.2021Kozelková Kateřina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
17.10.2021Kozlová Angelica #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Waves↳ Kudělka Dominik#GLADIATORRACETEAM
11.10.2021Kozová Pavla Kruháč LB OPEN Z40-49 uhrazeno
3.10.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
3.10.2021Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
3.10.2021Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
4.6.2021Krakovič Vojtěch Ubožáci RACE M18-29 uhrazeno
13.9.2020Králík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: plzeňáci↳ Wébrová Jana#GLADIATORRACETEAM
11.10.2021Kratochvíl Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
26.10.2021Krause Martin Rabbits Znojmo OPEN M18-29 uhrazeno
24.7.2020Krčmář Martin OPEN M30-39 uhrazeno
6.8.2021Kreibichová Zuzana OPEN Z18-29 uhrazeno
10.11.2021Křenek Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
11.10.2021Křenek Tomáš Runbo team Liberec OPEN M30-39 uhrazeno
16.10.2021Krivanek Zdenek OPEN M18-29 uhrazeno
27.11.2021Kříž Pavel OPEN M50-99 uhrazeno
27.11.2021Kříž Pavel Zeus Power House OPEN M18-29 uhrazeno
30.9.2021Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
29.8.2021Křížová Vendula OPEN MIX uhrazeno
Tým: The Order of the Phoenix↳ Semotam Petr
6.9.2021Krpata Petr 2hasance RACE M30-39 uhrazeno
16.4.2020Krpatová Martina Prvňáci OPEN Z40-49 uhrazeno
29.10.2021Krupica Ondřej STG Vyškov RACE M40-49 uhrazeno
17.7.2021Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
23.11.2021Krýsl Miloslav Orel Rtyně v Podkrkonoší RACE M30-39 uhrazeno
21.9.2021Kryšpín František OPEN M40-49 uhrazeno
29.9.2021Kubera Pavel Pivní strejc OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2021Kubíková Jana RACE Z30-39 uhrazeno
12.11.2021Kubín Daniel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
28.6.2021Kubín Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Tardi↳ Fafejtová Kateřina
↳ Weissová RomanaTardi
↳ Jehlička Jakub
25.6.2021Kubín Rostislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Uranový špagety↳ Kubínová Marie#GLADIATORRACETEAM
28.10.2021Kubiš Luděk OPEN M50-99 uhrazeno
31.1.2020Kubiš Michael EXTRA BRNO RACE M18-29 uhrazeno
8.10.2021Kubrycht Michal Hammer OCR Team OPEN M30-39 uhrazeno
21.2.2021Kučera Jaroslav Zavíječi RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2021Kudrna Miloš OCR Hunters RACE M50-99 uhrazeno
22.9.2021Kudrna Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
12.12.2020Kudrnová Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
20.10.2021Kulhánek Martin RACE T uhrazeno
12.10.2021Kulhavý Jiří Jirka@Jirka RACE MIX uhrazeno
Tým: JIRKA A ROMANA↳ Kulhavá RomanaJirka@Jirka
23.11.2021Kumbera Jan OPEN M30-39 uhrazeno
10.11.2021Kůrka Tomáš #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 nezaplaceno
2.11.2021Kůta Filip RACE M30-39 uhrazeno
9.8.2021Kužela Martin OPEN M30-39 uhrazeno
9.8.2021Kuželová Kristýna OPEN Z30-39 uhrazeno
22.10.2021Kyjovský Matěj #GLADIATORRACETEAM RACE T uhrazeno
Tým: ČTYŘI TĚMĚŘ BRATŘI↳ Kyjovský Adam
↳ Kyjovský Šimon
↳ Vlček Ondřej
26.1.2020Kysilka Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
20.11.2021Kysilka Matouš #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
18.11.2021Láhner Jiří Garden Gym OPEN M30-39 uhrazeno
28.9.2021Lalinská Anežka RACE MIX uhrazeno
Tým: Mezcla rapida↳ Pavlíček Stanislav
17.11.2021Lamač Milan CRTC RACE M30-39 uhrazeno
29.10.2021Langr Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
12.10.2021Langrová Kristýna OPEN Z30-39 uhrazeno
24.4.2021Laštovička Martin OPEN M18-29 uhrazeno
28.2.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.2.2021Laštovičková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
28.10.2021Lata Lukas RACE M30-39 uhrazeno
28.11.2021leitinger thomas union dirtrun.company OPEN M40-49 nezaplaceno
7.10.2020Leščenková Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
28.8.2020Levý Jan OPEN M40-49 uhrazeno
30.6.2020Liberda Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: ComaDrejas↳ Šindelářová Zuzana
1.10.2021Lišková Ivana FUN FUN uhrazeno
30.11.2020Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
28.11.2021Luňák Zdeňek Realitní mafie OPEN M18-29 uhrazeno
31.10.2020Lyashko Kirill RACE M30-39 uhrazeno
23.11.2021Mach Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
15.11.2021Machač Lukáš OCR HZS UL RACE T uhrazeno
Tým: Furious Fartshots↳ Müller Michal
↳ Malý Martin
neobsazeno
4.11.2021Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE MIX uhrazeno
Tým: Pat a Mat↳ Dandová LucieOlympia Spartan Training Kutná Hora
31.8.2021Mackeová Miloslava RSáci OPEN Z30-39 uhrazeno
18.10.2021Majkutová Petra RACE Z30-39 uhrazeno
11.11.2021Malinsky Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
20.11.2021Málková Pavlína RACE Z40-49 uhrazeno
24.9.2021Malovcová Monika RACE Z40-49 uhrazeno
1.9.2020Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
13.10.2021Marek Zdeněk #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
23.11.2021Marek Martin Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
18.10.2021Marek Vlastimil RACE M50-99 uhrazeno
15.9.2021Marek Dominik Jen tak z Hecu OPEN M18-29 uhrazeno
26.11.2021Marek Josef #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
28.2.2021Marek Ondřej Stone & belter OPEN M30-39 uhrazeno
29.10.2021Marek Miloslav OPEN M18-29 uhrazeno
25.10.2020Marek Jakub Stone & belter OPEN M30-39 uhrazeno
29.8.2020Mareš Oldřich #GLADIATORRACETEAM OPEN T uhrazeno
Tým: Snad doběhnem :)↳ Boštík Roman
↳ Kodytek Tomáš
↳ Žatecký Luboš
13.10.2021Marková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z50-99 uhrazeno
8.10.2021Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
27.11.2021Martínková Lucie RACE MIX nezaplaceno
Tým: Sokolícineobsazeno
31.10.2021Martínková Eliška OPEN Z18-29 uhrazeno
27.10.2021Maxa Jarda MAXFIT FUN FUN uhrazeno
27.11.2021Medžibrický Jozef OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
30.8.2021Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2021Metyš Bohdan RACE M18-29 uhrazeno
30.9.2021Metzl Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
10.8.2020Michálek František Rumoví tatínci RACE M40-49 uhrazeno
6.10.2021Mikásko Jakub OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2021Mílová Jana RACE Z40-49 nezaplaceno
24.11.2021Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
4.9.2021Mokříž Jakub OPEN MIX uhrazeno
Tým: Cvičkyneobsazeno
12.4.2020Morávková Monika JK Briliant - Petrovice OPEN T uhrazeno
Tým: JK Briliant↳ Píšová MarkétaJK Briliant - Petrovice
↳ Banghová KláraJK Briliant - Petrovice
↳ Karásková KateřinaJK Briliant - Petrovice
5.6.2020Morstein Karel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2021Mošovský Denis OPEN JM13-17 uhrazeno
29.7.2021Mrázek Bárt x RACE M18-29 uhrazeno
22.6.2020Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE Z30-39 uhrazeno
27.11.2021Mrňák Zdeněk Realitní mafie OPEN M30-39 uhrazeno
27.11.2021Mrnak Marek realitní mafie OPEN M18-29 uhrazeno
19.9.2021Murarik Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
12.12.2020Myšáková Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
23.6.2021Mysliveček Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
5.9.2021Názler Tomáš OPEN JM13-17 uhrazeno
13.1.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
24.11.2021Nejdr Aleš OPEN M30-39 uhrazeno
22.11.2021Nekvasil Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
30.8.2021Nelhybel Petr OPEN M30-39 uhrazeno
20.11.2021Neoralova Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
2.11.2021Netíková Anežka GLADIATORS OPEN Z18-29 uhrazeno
10.11.2021Novák Radek Rozběhej Litvínov OPEN M30-39 uhrazeno
30.8.2021Novák Richard OPEN M18-29 uhrazeno
30.10.2021Novák Tomáš FC Zdelov 1963 RACE M18-29 uhrazeno
2.9.2020Novák Jan Tvoje bába OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tvoje bába↳ Zounková Radka
27.11.2021Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
31.10.2021Novotná Petra Totální katastrofy OPEN Z30-39 uhrazeno
9.1.2020Novotná Tomanová Klára OPEN Z40-49 uhrazeno
31.8.2021Novotný Jakub REST.TU RACE M18-29 uhrazeno
23.11.2021Novotný Karel OPEN M30-39 uhrazeno
13.11.2021Novotný Aleš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Poprvé spoluneobsazeno
28.11.2021Ondráčková Lucie SKI RUN Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
31.8.2021Orosz Roman Kollmorgen OPEN M18-29 uhrazeno
24.11.2021Ouředník Vít OPEN M18-29 uhrazeno
6.9.2021Outrata Petr RACE M30-39 uhrazeno
11.12.2020Pacola Milan OPEN M30-39 uhrazeno
20.10.2021Palásek Petr OPEN M18-29 uhrazeno
20.10.2021Palásková Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
10.11.2021Pán Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: NezkusíšNevíš↳ Jarmarová Jarmila#GLADIATORRACETEAM
8.10.2021Panák Břetislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
26.9.2020Panýrek Vlastimil RACE T uhrazeno
Tým: Scarabgym↳ Krásná Kateřina
↳ Pánýrková Petra
↳ Novák Jaroslav
1.9.2021Pařízek Pavel Workout Lomnice RACE M18-29 uhrazeno
23.9.2021Pavelka Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
30.9.2021Pavlíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
23.11.2021Pavlík Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
12.11.2021Pavlíková Petra RACE Z18-29 uhrazeno
24.8.2021Pavliš Adam OPEN M18-29 uhrazeno
14.9.2021Pavlová Tereza SDH Písková Lhota OPEN Z18-29 uhrazeno
7.10.2020Pavůčková Hana OPEN Z40-49 uhrazeno
27.11.2021Pažičan Marek RACE M30-39 nezaplaceno
17.11.2021Pechač Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
27.11.2021Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko RACE MIX nezaplaceno
Tým: Maxipes Fííííneobsazeno
19.10.2020Pelikánová Adéla SK PRIMA Polička OPEN Z18-29 uhrazeno
29.11.2021Pelikánová Markéta Realitní mafie OPEN Z30-39 uhrazeno
28.11.2021Penčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 nezaplaceno
24.11.2021Pesteňová Jana Hybrid Training RACE Z30-39 uhrazeno
16.9.2021Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
19.10.2021Petřík Petr OPEN M30-39 uhrazeno
24.11.2021Petrová Zuzana RACE Z18-29 uhrazeno
7.11.2021Petrovová Tereza TJ Lokomotiva Trutnov OPEN JZ13-17 uhrazeno
4.2.2021Petrusek Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
26.10.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
28.2.2020Pichlíková Barbora RAC FUN FUN uhrazeno
4.10.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
22.11.2021Piňosová Radka FUN FUN uhrazeno
10.11.2021Pišan Petr OPEN M30-39 uhrazeno
15.11.2021Pleva David RMM Teplice OPEN M40-49 uhrazeno
8.1.2021Podaný Martin Rozběháme Kutno Horu OPEN M30-39 uhrazeno
11.8.2021Podborská Vendula #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
30.9.2021Pohanka Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
14.9.2021Pohanková Lucie SDH Písková Lhota OPEN Z18-29 uhrazeno
29.11.2021Pohl Štěpán Realitní Mafie OPEN M18-29 uhrazeno
9.10.2020Pokorný Zdeněk CZexxx RACE T uhrazeno
Tým: CZexxx OCR teamneobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
24.11.2021Poláková Barbora GLADIATOR TEAM Pardubice RACE Z18-29 nezaplaceno
29.11.2021Polívka Milan Realitní mafie OPEN M30-39 uhrazeno
25.11.2021Polonský Tomáš Spartak Vrchlabí RACE M30-39 uhrazeno
16.10.2021Popek Miloš OPEN M30-39 uhrazeno
24.11.2021Pospíšil Patrik Dark Side Workout RACE M18-29 uhrazeno
16.11.2021Pospíšilová Andrea OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2021Pour Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
13.10.2020Prášil Jiří VOSA Šumvald RACE M30-39 uhrazeno
30.9.2021Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
26.7.2021Preclíková Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
13.11.2021Přibylová Petra Holky z Vršovky OPEN Z30-39 uhrazeno
28.11.2021Příhodová Miroslava OPEN Z30-39 uhrazeno
2.10.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
14.10.2021Procházka Ondřej RACE M18-29 uhrazeno
31.8.2021Procházková Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
31.10.2021Prokeš David OPEN MIX uhrazeno
Tým: Vizovice↳ Hromadová Lucie
24.10.2021Prokůpek Jaroslav OPEN M40-49 uhrazeno
15.10.2021Prokůpková Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dřeváci↳ Kubista Kryštof
18.11.2021Provazník Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
12.2.2020Průša Milan #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
6.8.2021Průšová Viktorie OPEN Z18-29 uhrazeno
11.11.2021Prykhodko Vladislav OPEN M18-29 uhrazeno
18.10.2020Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
31.10.2021Rajnoch Štěpán OPEN M18-29 uhrazeno
16.4.2020Raslová Marie 2running hearts RACE Z30-39 uhrazeno
1.1.2020Remeš Petr R.E.M. team RACE M40-49 uhrazeno
21.10.2021Renská Lenka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jdeme_hendikepyneobsazeno
20.10.2021Řepík Petr FUN FUN uhrazeno
25.11.2021Repiský Tomáš OCR team Kladno OPEN M30-39 uhrazeno
16.4.2020Řezníček David 2running hearts RACE M40-49 uhrazeno
9.9.2021Řezníčková Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
2.5.2021Rickardt Bohumil OPEN M30-39 uhrazeno
13.12.2020Říha Miroslav SRTG Podluží OPEN T uhrazeno
Tým: Hodoňácineobsazeno
neobsazeno
neobsazeno
15.10.2021Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Gladiator race↳ Krumlová Petra
8.11.2021Rosa Petr OPEN M18-29 uhrazeno
3.8.2021Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM RACE M18-29 uhrazeno
1.9.2020Roubíková Marie OPEN Z18-29 uhrazeno
7.9.2021Rozhonn Vladimír Hasiči Poběžovice OPEN M40-49 uhrazeno
6.10.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.10.2021Rudolf Jan Trailpoint OPEN M30-39 uhrazeno
27.11.2021Rudzki Aleš RACE M18-29 uhrazeno
17.11.2021Rudzki Lukáš RACE M18-29 uhrazeno
28.11.2021Ryba Michal Atom Kids Praha OPEN M30-39 uhrazeno
27.10.2021Rybář Roman OPEN M18-29 uhrazeno
16.2.2020Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
11.12.2020Rybišarová Lucie čvacht OPEN JZ13-17 uhrazeno
23.2.2020Ryvora Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
21.6.2020Šádek Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
5.10.2021Šafránková Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
28.9.2021Samek Ondřej I love mud OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2021Samiec Milan Hlavně se neposrat RACE M40-49 uhrazeno
7.11.2021Samuhel Michal OPEN M18-29 uhrazeno
11.10.2021Saňák Vlastimil OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
30.10.2021Šášinka Štěpán ViaVestra Roztoky RACE T uhrazeno
Tým: WOLFS↳ Suk OndřejKovárna
↳ Kral FilipGorily ze Zbraslavi
↳ Louda Stepan
24.11.2021Šašková Zuzana #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
23.6.2020Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
29.6.2021Schejbal Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
20.9.2021Schneider Uwe Klabauster OPEN M50-99 uhrazeno
23.11.2021Schulz Denis #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
15.11.2021Schulzová Alice #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
3.10.2020Schuma Josef OPEN M30-39 uhrazeno
13.10.2021Šebestová Aneta OPEN Z18-29 uhrazeno
29.10.2021Sedlacek Jan OPEN M30-39 uhrazeno
2.2.2020Sedlák Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
20.9.2021Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
31.8.2021Šenk Matěj Kollmorgen OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2021Šereda Ludvík OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2021Šeredová Kateřina OPEN JZ13-17 uhrazeno
1.3.2020Simandl Ondřej Bratřijaksepatří.cz RACE MIX uhrazeno
Tým: Bratřijaksepatří.cz↳ Lazić Helenabratrijaksepatri.cz
12.10.2020Šimerda Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
28.11.2021Šinkovská Olga #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
11.10.2020Šípek Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
16.11.2021Širochman Petr OCR Citice OPEN M30-39 uhrazeno
5.11.2021Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
23.11.2021Skalický Michal OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2021Skalský Michal OPEN M30-39 uhrazeno
8.9.2021Škraněk Jiří RACE M30-39 uhrazeno
19.8.2021Skučko Daniel Tyajá OPEN MIX uhrazeno
Tým: Tyajá↳ Miklošová Júlia
18.11.2021Škvor Michal Zelený mor OPEN MIX uhrazeno
Tým: Neviňátka z Agoge↳ Vylítová DenisaSRTG Praha
17.10.2021Slabihoudová Adéla - OPEN Z18-29 uhrazeno
11.4.2021Slanina David OPEN M30-39 uhrazeno
25.10.2021Slavíček Milan Radiátor OPEN M40-49 uhrazeno
6.9.2021Slavík Martin RRRrrr! OPEN JM13-17 uhrazeno
30.1.2020Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
2.12.2020Slezakova Kristyna OPEN Z30-39 uhrazeno
12.9.2021Slezáková Kamila OPEN Z30-39 uhrazeno
15.11.2021Šmarda Milan Šmauz OPEN M40-49 uhrazeno
26.11.2021Šmejkalová Jana KLUB12345 OPEN Z40-49 nezaplaceno
18.10.2021Smělý Martin splašená Puma OPEN M40-49 uhrazeno
26.11.2021Šnejdarová Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
15.8.2021Snítilá Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
14.11.2021Solil Pavel Spolek Borek OPEN M30-39 uhrazeno
26.10.2021Sonda Martin SVVAT RACE T uhrazeno
Tým: SVVAT↳ Hráček MartinSVVAT
neobsazeno
neobsazeno
26.10.2021Souček Tomáš SK Rabbits Znojmo OPEN M30-39 uhrazeno
17.10.2021Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice RACE JM13-17 uhrazeno
19.11.2021Soukup David OPEN T uhrazeno
Tým: 4 žaludi↳ Topinka Jiří
↳ Harciník Filip
↳ Horák Ivo
31.8.2021Špačková Eliška OPEN Z18-29 uhrazeno
9.1.2020Spišáková Pavla žádný OPEN Z40-49 uhrazeno
16.10.2021Šrámek Stanislav OPEN M18-29 uhrazeno
5.11.2021Šrámová Leona OPEN Z40-49 uhrazeno
22.11.2021Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
20.11.2021Staněk Valdemar Spartan Gym OPEN M40-49 uhrazeno
16.11.2021Staněk Michal OPEN M30-39 uhrazeno
14.10.2021Šťastný Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
22.11.2021Štefánek Petr OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Monkey raceneobsazeno
21.10.2021Stejskal Tomáš STG Žďár nad Sázavou RACE M18-29 uhrazeno
28.11.2021Štembera Petr RACE M30-39 uhrazeno
27.10.2021Štemberová Věra RACE Z30-39 uhrazeno
27.10.2021Štěpán Břetislav Cíl je přežít OPEN M30-39 uhrazeno
25.11.2021Štěpánek Jaroslav OPEN M30-39 uhrazeno
8.11.2021Štěpnička Marek RACE M18-29 uhrazeno
17.10.2021Stínil Radim OPEN M18-29 uhrazeno
31.10.2021Stránský Ondřej OPEN JM13-17 uhrazeno
28.8.2020Střílek Radislav Šneci Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šneci Team↳ Střílková MilenaŠneci Team
22.11.2021Střížová Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
30.8.2021Strmiska Tomáš Kollmorgen OPEN M18-29 uhrazeno
10.8.2020Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
23.11.2021Suchánková Veronika OCR Runners Beroun RACE Z40-49 uhrazeno
31.1.2020Šváb Jan OPEN M30-39 uhrazeno
24.11.2021Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-49 uhrazeno
13.10.2021Švec Michal OPEN M30-39 uhrazeno
17.10.2021švec luboš RACE M40-49 uhrazeno
30.9.2021Švihovská Kateřina Šneci OPEN Z40-49 uhrazeno
16.11.2021Švík Dominik OPEN M18-29 uhrazeno
23.11.2021Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
30.10.2021Sviteková Dina OPEN MIX uhrazeno
Tým: DiRi Team↳ Chmaitilli Riad
13.8.2021Svítilová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
29.10.2021Svoboda David OPEN M40-49 uhrazeno
15.9.2020Svoboda Jakub SK Kostelec OPEN M18-29 uhrazeno
18.10.2021Svoboda Pavel Ti Druzí CZ RACE T uhrazeno
Tým: Ti Druzí CZ↳ Merenus OldrichTi druzí
↳ Moravec MichaelTi druzí
neobsazeno
12.9.2021Svoboda Tomáš RunBo Team Liberec OPEN M30-39 uhrazeno
20.11.2021Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! OPEN M30-39 uhrazeno
5.11.2021Svobodová Dominika Mission: SURVIVE OPEN Z18-29 uhrazeno
28.11.2021Sýkora Jakub RACE M30-39 nezaplaceno
30.10.2021Synáček Petr OPEN M40-49 uhrazeno
30.10.2021Synáčková Barbora OPEN JZ13-17 uhrazeno
2.11.2021Syrová Katka Olympia Spartan Training Kutná Hora, z. s. RACE Z30-39 uhrazeno
9.9.2020Syručková Jana Zelený Mor OPEN Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Tajzler Dominik African Lions OPEN M18-29 uhrazeno
28.10.2021Tigana Josef OCR TEAM KLADNO OPEN M50-99 uhrazeno
27.9.2021Tillová Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
26.1.2020Tkáč Jan RACE M30-39 uhrazeno
22.11.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
23.12.2020Tomášek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
25.11.2021Tomášková Viktorie SKI run Čakovice RACE JZ13-17 uhrazeno
26.11.2021Tomášková Martina OPEN Z30-39 uhrazeno
28.12.2020Tomečeková Elena OPEN Z18-29 uhrazeno
9.11.2021Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
13.10.2021Tomšík Karel OPEN M40-49 uhrazeno
28.11.2021Trefil Karel SDH Malovice OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Kája a Kája↳ Fukalová Karolína
31.8.2021Trinerová Pavlína RSáci OPEN Z30-39 uhrazeno
22.11.2021Trtílek Aleš Ares race team OPEN M30-39 uhrazeno
29.6.2020Turečková Simona #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
22.11.2021Tužil Jiří RACE M30-39 nezaplaceno
8.10.2021Tychtlová Michaela OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2021Tylich Ondřej Kollmorgen OPEN M18-29 uhrazeno
23.9.2021Urminsky Simon OPEN M18-29 uhrazeno
26.11.2021Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
31.8.2020Vacková Tereza OPEN T uhrazeno
Tým: 5B↳ Daněk Václav
↳ Žolnová Karolína
↳ Svobodová Veronika
25.6.2020Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
22.10.2021Valenta Aleš MAXFIT OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2020Valentová Michaela RACE Z30-39 uhrazeno
29.11.2021Valouch Petr OPEN M40-49 nezaplaceno
28.2.2020Vaněk Tomáš OCR Runners Beroun OPEN MIX uhrazeno
Tým: RAC 2↳ Vaňková KláraRAC
28.2.2020Vaněk Aleš OCR Runners Beroun OPEN MIX uhrazeno
29.11.2021Vaněk Marek SDH Čechtín OPEN M18-29 uhrazeno
27.10.2021Váňová Barbora OPEN MIX uhrazeno
Tým: Cíl je přežít↳ Žižka Jan
26.11.2021Varcholová Veronika OPEN Z18-29 nezaplaceno
11.11.2021Vařecha Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
22.11.2021Vašata Jiří Realitní mafie OPEN M30-39 nezaplaceno
19.8.2021Vašíček Ivan OPEN M30-39 uhrazeno
20.1.2021Vatrt Vilem Quadient OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2021Vaverková Soňa Kollmorgen OPEN Z40-49 uhrazeno
18.10.2021Vávra Rudolf RACE MIX uhrazeno
Tým: Štaflík a Špagetkaneobsazeno
31.12.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
4.11.2021Večerníková Barbora Wild Grizzly RACE Z18-29 uhrazeno
29.10.2021Vedralová Nikola Cycology OPEN Z18-29 uhrazeno
30.10.2021Vejdělková Iva RACE Z50-99 uhrazeno
28.11.2021Vencl Libor Eleven Black-Et RACE JM13-17 uhrazeno
28.9.2021Vencl Jakub Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M40-49 uhrazeno
19.11.2021Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN M30-39 uhrazeno
11.10.2021Veřmiřovský Petr OPEN M30-39 uhrazeno
14.11.2021Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 nezaplaceno
14.10.2021Vilches Václav Průvodce OCR závody RACE M30-39 uhrazeno
22.11.2021Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
6.10.2020Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
17.11.2021Vinkler Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
7.10.2021Vintr Miroslav VF Sport Team Černá Hora OPEN M18-29 uhrazeno
20.11.2021Vítek Dan OPEN JM13-17 nezaplaceno
27.10.2021Vitek Rudolf OPEN M40-49 uhrazeno
23.9.2021Vítek Matyáš African Lions OPEN M18-29 uhrazeno
13.11.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
8.9.2021Vlček Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
25.11.2021Voborná Tereza SDH Lanškroun RACE MIX nezaplaceno
Tým: Lišáci↳ Kozel Josef
28.9.2021Vodvárka Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
4.11.2021Vogl Martin RACE M30-39 uhrazeno
21.11.2021Voják David OPEN M40-49 uhrazeno
2.10.2021Vojtíšek Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2021Volek Lukáš OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Lu&Lu↳ Volková Lucie
26.11.2021Volfová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
19.2.2020Volný Jan Kozure okami OPEN M30-39 uhrazeno
27.10.2021Volšanská Monika OPEN Z30-39 uhrazeno
19.10.2021Vondráček Jan RACE M30-39 uhrazeno
25.11.2021Vostál Adam OPEN M18-29 uhrazeno
28.9.2021Votroubek Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
28.9.2021Votroubková Marcela RACE Z18-29 uhrazeno
23.11.2021Vrána Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
17.2.2021Všetula Ivo RACE M30-39 uhrazeno
26.11.2021Vyhňák Aleš OPEN M30-39 uhrazeno
22.11.2021Vylít Lukáš SRTG Praha OPEN MIX uhrazeno
Tým: Šmoulové z AGOGE↳ Kováčová LenkaSRTG Praha
15.10.2021Vysloužil Aleš OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2021Wertheimer Tomáš STG Přerov OPEN M18-29 uhrazeno
28.10.2021Willander Jiří OPEN M18-29 uhrazeno
28.11.2021Žáčková Žaneta OPEN Z30-39 uhrazeno
16.10.2021Zajíček Marian OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2021Zatloukalová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
17.9.2020Zavadilová Andrea Zelený Mor OPEN Z18-29 uhrazeno
30.7.2021Zázvorková Pavla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mladí a neklidní↳ Rychtr Luděk
27.11.2021Zběhlík Petr #GLADIATORRACETEAM RACE MIX nezaplaceno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Václavková Petra#GLADIATORRACETEAM
29.8.2021Zbytovský Adam OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2021Zdílna Jiří RACE M40-49 uhrazeno
22.11.2021Zedník Lukáš ARES RACE TEAM OPEN M30-39 uhrazeno
17.1.2021Zelený Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
27.11.2021Zelinka Jiří OCR Pardubáci OPEN M40-49 nezaplaceno
11.11.2021Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M40-49 uhrazeno
26.11.2021Zemanová Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 nezaplaceno
5.11.2021Zezůlka Jan ATELIERX.CZ OPEN M50-99 uhrazeno
31.12.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.8.2021Zimmermann Michael FUN FUN uhrazeno
19.8.2021Zimmermannová Deborah FUN FUN uhrazeno
18.9.2021Zlatohlávek David SRTG Syrovice OPEN MIX uhrazeno
Tým: SRTG Syrovice↳ Zlatohlávková PavlaSRTG Syrovice
27.11.2021Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 nezaplaceno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.