Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE PARDUBICE TAXIS

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN36
RACERACE10
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)12
M18-29Muži 18 - 29 let5
M30-39Muži 30 - 39 let4
M40-49Muži 40 - 49 let4
Z18-29Ženy 18 - 29 let4
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)2
M30-39Muži 30 - 39 let2
Z18-29Ženy 18 - 29 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
Z30-39Ženy 30 - 39 let2
Z40-49Ženy 40 - 49 let2
Z40-49Ženy 40 - 49 let2
M40-49Muži 40 - 49 let1
M50-99Muži 50 a více let1
M18-29Muži 18 - 29 let1
Celkem přihlášených46

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
6.10.2020Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: P&A↳ Bartoníčková Alena #GLADIATORRACETEAM
5.10.2020Beneš Petr JEDNIČKY OPEN M40-49 uhrazeno
31.8.2020Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
8.9.2020Beran Michal RACE M18-29 uhrazeno
5.10.2020Berger Römerová Vendula #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
22.6.2020Buben Václav OPEN M18-29 uhrazeno
2.9.2020Haláček Stanislav OPEN M18-29 uhrazeno
14.9.2020Hanáček Zbyněk RACE M40-49 uhrazeno
30.8.2020Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2019Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
13.7.2020Kolaříková Markéta OPEN Z40-49 uhrazeno
30.8.2020Kouřil Václav CDB MB OPEN M30-39 uhrazeno
10.9.2020Koutník Petr Elpe OPEN MIX uhrazeno
Tým: Elpe↳ Koutníková EliškaElpe
26.1.2020Kysilka Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
10.9.2020Malík Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
10.9.2020Malík Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.5.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: Atom Kids↳ Sonda Martin#GLADIATORRACETEAM
5.1.2020Mráček Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: Estrella↳ Švarcbachová Karolína
30.11.2020Muchová Michaela SKI & BIKE JABLONEC OPEN Z18-29 uhrazeno
13.1.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
31.8.2020Pilný Martin OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Pospíšil Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
2.10.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
12.2.2020Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M18-29 uhrazeno
22.4.2020Pulkrábková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
28.12.2020Rensa Jan OPEN M30-39 uhrazeno
28.8.2020Roubík Jan OPEN M40-49 uhrazeno
22.8.2020Roubíková Marie RACE Z18-29 uhrazeno
22.8.2020Roubíková Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
13.7.2020Šauman Edvard OPEN M30-39 uhrazeno
13.4.2020Šenfeldová Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
30.1.2020Slavkovský Milan Dum spiro OPEN M40-49 uhrazeno
2.9.2020Šrůtková Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
10.9.2020Štěpánek Marek OPEN JM13-17 uhrazeno
10.9.2020Štěpánek Martin OPEN MIX uhrazeno
Tým: EMA↳ Koutníková EvaEma
10.9.2020Štěpánková Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: Dape↳ Malík DanielDape
14.9.2020Tillová Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
5.3.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
13.10.2020Váňa Miroslav OPEN MIX uhrazeno
Tým: Hasičské duo↳ Neradová Kateřina

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.