Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE MAX MILOVICE - RUNMAGEDDON edition

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN190
AGE GROUPAGE GROUP55
ELITEELITE6
FUNFUN1
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let78
M40-49Muži 40 - 49 let43
M18-29Muži 18 - 29 let28
M30-39Muži 30 - 39 let Kvalifikační závod na ME/MS v OCR21
Z30-39Ženy 30 - 39 let21
M40-49Muži 40 - 49 let Kvalifikační závod na ME/MS v OCR14
M18-29Muži 18 - 29 let Kvalifikační závod na ME/MS v OCR7
Z18-29Ženy 18 - 29 let7
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)6
M18-99Muži 18 a více let Kvalifikační závod na ME/MS v OCR6
Z18-29Ženy 18 - 29 let Kvalifikační závod na ME/MS v OCR4
Z40-49Ženy 40 - 49 let4
Z30-39Ženy 30 - 39 let Kvalifikační závod na ME/MS v OCR3
Z40-49Ženy 40 - 49 let Kvalifikační závod na ME/MS v OCR3
M50-99Muži 50 a více let Kvalifikační závod na ME/MS v OCR3
M50-99Muži 50 a více let2
FUNFUN1
Z50-99Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených252

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.10.2019Aberle Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
24.11.2019Aberle Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
1.2.2020Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice AGE GROUP M40-49 uhrazeno
24.11.2019Ambros Jiří Diversity Beasts OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2019Babák Josef Tantrum Monstra ELITE M18-99 uhrazeno
30.11.2019Babušková Stanislava #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP Z40-49 uhrazeno
11.12.2019Bach Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
10.12.2019Bach Lukas OPEN M40-49 uhrazeno
16.12.2020Badík Marek FUN FUN uhrazeno
30.10.2019Bajer Lukáš SRTG-Rychnov nad Kněžnou OPEN M30-39 uhrazeno
19.12.2019Balek Jan #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP M30-39 uhrazeno
31.12.2019Barnetová Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
10.12.2020Barnetová Jana Extra Brno OPEN Z18-29 uhrazeno
18.12.2019Bartoníčková Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
10.3.2020Bartoš Jan BeAst shapes OPEN M30-39 uhrazeno
13.4.2021Baše Vladimír ELITE M18-99 uhrazeno
21.12.2019Batuna Adam AGE GROUP M40-49 uhrazeno
30.10.2019Bebr Lukáš OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
24.11.2019Beneš Jiří Diversity Beasts OPEN M30-39 uhrazeno
30.10.2019Beran Lukáš Spartan Gym AGE GROUP M30-39 uhrazeno
30.12.2019Blažek Radek AGE GROUP M30-39 uhrazeno
30.12.2019Blažek Lukáš AGE GROUP M30-39 uhrazeno
26.10.2019Brabec Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
10.4.2021Bubeník Marcel Funkční Trénink Milovice OPEN M30-39 nezaplaceno
19.1.2021Bureš Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
10.2.2020Burian Miroslav SRTG Praha, CEPro Team AGE GROUP M18-29 uhrazeno
10.2.2020Burianová Lenka SRTG Praha, CEPro Team AGE GROUP Z30-39 uhrazeno
9.2.2020Buryán Josef OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
9.2.2020Buryánová Veronika OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
29.2.2020Čapek Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
29.10.2019Čech Daniel #OCRUNITED TEAM OPEN M40-49 uhrazeno
8.4.2021ČERVINKA Jaroslav STG Mladá Boleslav OPEN M40-49 uhrazeno
15.3.2020Chalupa Lukáš BEAST Varnsdorf OPEN M30-39 uhrazeno
15.4.2021Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2019Chwastek Vladimír RSáci AGE GROUP M50-99 uhrazeno
27.2.2020Cingrošová Alice Osmička OPEN Z40-49 uhrazeno
14.1.2020De Bolle Seth Predator Workout Usti nad Labem OPEN M40-49 uhrazeno
29.10.2019Dobrovolná Lucie OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2019Dobrovolný Filip OPEN M30-39 uhrazeno
7.1.2021Dolensky Martin OPEN M30-39 uhrazeno
8.2.2020Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2020Doleželová Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
28.2.2020Drábková Veronika OCR Runners Šumperk AGE GROUP Z18-29 uhrazeno
10.2.2020Dutý Jaroslav TJ Sokol Kněžmost OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2019Dvořák Martin Varovi legie OPEN M40-49 uhrazeno
29.2.2020Dvořáková Kristina OPEN Z30-39 uhrazeno
16.10.2019Dvorník Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
7.2.2020Eichler Tomáš Xrace OPEN M18-29 uhrazeno
27.1.2020Faulová Jana #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP Z40-49 uhrazeno
2.11.2019Fencl Michal AGE GROUP M30-39 uhrazeno
21.11.2020Fiala Martin OCR NOOB OPEN M30-39 uhrazeno
29.2.2020Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
6.1.2020fišer pavel lazari OPEN M40-49 uhrazeno
23.2.2020Fišer Rostislav Spartan Gym AGE GROUP M40-49 uhrazeno
28.1.2020Folta Radek lacrima OPEN M40-49 uhrazeno
28.2.2020Forbelský Lukáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2019Forejt Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
10.11.2019Gabriel Jan AGE GROUP M30-39 uhrazeno
11.2.2020Hampejsová Martina Šneci v běhu OPEN Z30-39 uhrazeno
4.12.2019Havlíček Tomáš STG Orlová OPEN M30-39 uhrazeno
18.11.2019Havlíček Jakub FUBO Team AGE GROUP M30-39 uhrazeno
27.2.2020Hendrych Jan SRTG PARDUBICE OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2019Herman Kamil OPEN M18-29 uhrazeno
18.1.2021Hes Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
18.1.2021Hes Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
29.2.2020Hlavatý Vladislav Ready2Win ELITE M18-99 uhrazeno
30.12.2019Horák Jaromír OPEN M18-29 uhrazeno
21.2.2020Horká Pavla OCR Runners Šumperk OPEN Z30-39 uhrazeno
31.12.2019Hrabovský Adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
13.11.2019HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2019Hudec Jiri OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Hurajová Veronika AGE GROUP Z30-39 uhrazeno
31.12.2019Hurt Lukáš Predator Workout Brno AGE GROUP M18-29 uhrazeno
15.4.2020Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav OPEN Z50-99 uhrazeno
14.12.2020Janalík Marek OPEN M18-29 uhrazeno
15.12.2019Janda Pavel Koblížci OPEN M40-49 uhrazeno
14.2.2020Janda Martin Magor gym Varnsdorf OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2019Janda Jiří Predator Workout Brno OPEN M30-39 uhrazeno
17.4.2021Jedlička Radek OPEN M18-29 nezaplaceno
17.10.2019Jirků Milan OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
30.10.2019Jokl Martin Thunder OPEN M30-39 uhrazeno
11.1.2020Jozefčák Ladislav Funkční Trénink Milovice OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2019Kafka Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2020Kamír Alois Běžec + OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2019Karanská Hana OPEN Z30-39 uhrazeno
9.2.2020Karbulová Ivana OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
28.11.2019Kavka Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
2.2.2020Kecina Tomáš #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP M40-49 uhrazeno
6.3.2020Kedršt Daniel STG Kolín AGE GROUP M40-49 uhrazeno
22.2.2020Knytl Pavel Humburky OPEN M18-29 uhrazeno
10.12.2019Koc Michal P&M&M OPEN M40-49 uhrazeno
8.2.2020Koldová Denisa #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
28.11.2019Kolovrátník Jiří JIROUS OPEN M40-49 uhrazeno
15.12.2020Komárek Pavel #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP M40-49 uhrazeno
12.12.2020Kosová Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
20.11.2019Kouba Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2019Kováčová Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
30.12.2019Kozák Milan Červený Kostelec OPEN M30-39 uhrazeno
10.2.2020Kozman Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
17.12.2019Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice AGE GROUP M40-49 uhrazeno
19.10.2019Kukučka Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2020Kuropatnická Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
16.10.2019Kuželíková Zuzana OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2019Lamač Milan STG Mělník OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2019Lenomar Kamil OPEN M18-29 uhrazeno
12.12.2019Lepší Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
29.2.2020Levý Štěpán PŘEKÁŽKÁČ AGE GROUP M30-39 uhrazeno
31.1.2020Liberda Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
29.12.2019Loginov Yaros Hot Dogs OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2019Lutonský Patrik Lazaři OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Macek Petr AGE GROUP M40-49 uhrazeno
14.1.2020mach martin OCR Runners Šumperk OPEN M40-49 uhrazeno
29.11.2020Mácha Luděk OPEN M30-39 uhrazeno
19.1.2020Macho Jan OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Malinová Klára STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z30-39 uhrazeno
15.4.2021Maloň Tomáš Predator workout Brno AGE GROUP M30-39 uhrazeno
29.11.2019Manolevski Michael PČR AGE GROUP M40-49 uhrazeno
14.12.2019Marčík Karel #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP M40-49 uhrazeno
29.2.2020Marek Martin Ready2Win AGE GROUP M30-39 uhrazeno
24.10.2019Mareš Pavel #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP M30-39 uhrazeno
9.2.2020Marian Lukáš OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
25.1.2020Marinič Vojtěch SRTG Most OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2019Maršík Ladislav OPEN M30-39 uhrazeno
27.2.2020Martinec Robert OPEN M40-49 uhrazeno
30.10.2019Martiník Petr Thunder OPEN M30-39 uhrazeno
3.12.2019Marunič Jan STG Orlova OPEN M40-49 uhrazeno
30.3.2021Mašek Marek Vigor Nutrition OPEN M30-39 uhrazeno
31.1.2020Mates Martin OPEN M30-39 uhrazeno
15.4.2021Matušík Aleš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Matušíci↳ Matušíková Hana
15.11.2019Medžibrický Jozef OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
26.2.2020Mergescik Miron Steel Crabs OPEN M30-39 uhrazeno
29.10.2019Míča Josef OPEN M18-29 uhrazeno
16.4.2021Mlejnek Karel SRTG Praha OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2019Mrázek Bárt OPEN M18-29 uhrazeno
8.11.2019Mysliveček Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2019Najman Zdenek OPEN M18-29 uhrazeno
21.2.2020Nákonečný David OCR Runners Šumperk OPEN M30-39 uhrazeno
9.4.2021Nečina Miroslav Běžecky tým zdravotnické záchranné služby karlovarského kraje OPEN M30-39 uhrazeno
29.10.2019Nejdr Aleš OPEN M30-39 uhrazeno
7.12.2020Nouzová Eva Chaos OPEN Z30-39 uhrazeno
31.10.2019Novotný Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.1.2020Nový Jaroslav Czech Multisport Coaching AGE GROUP M18-29 uhrazeno
25.12.2019Oberstein Roman OPEN M30-39 uhrazeno
28.1.2020Olbort Jan SRTG Kladno OPEN M30-39 uhrazeno
9.2.2020Ondřej Sobotka OPEN M30-39 uhrazeno
22.3.2021Ouředník Vít OPEN MIX uhrazeno
Tým: Jeden pro druhého↳ Čechurová Šárka
26.2.2020Pachler Martin Steel Crabs OPEN M30-39 uhrazeno
10.12.2019Páral Marek P&M&M OPEN M18-29 uhrazeno
9.12.2019Páral Petr P&M&M OPEN M30-39 uhrazeno
14.1.2020Paukner Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
21.1.2020Pavlíček Jan STG-Choceň OPEN M30-39 uhrazeno
18.1.2021Pelichovský Michal OPEN M18-29 uhrazeno
9.1.2020Pěnčík Milan OPEN M30-39 uhrazeno
29.2.2020Pešek Petr Ready2win ELITE M18-99 uhrazeno
11.2.2020Pfeffer Jan OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
20.2.2020Pham Tuan Anh Tantrum Monstra ELITE M18-99 uhrazeno
28.12.2019Pilek Jakub SRTG Strupčice OPEN M30-39 uhrazeno
10.2.2020Podhora Ondřej OCR Čelákovice OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Pokorná Kateřina Predator Workout Brno AGE GROUP Z18-29 uhrazeno
13.4.2021Polach Marian OPEN M30-39 uhrazeno
4.12.2019Polínková Barbora STG Orlová OPEN Z18-29 uhrazeno
13.1.2021Prachař Daniel ELITE M18-99 uhrazeno
29.11.2019Prášil Jiří VOSA Šumvald AGE GROUP M30-39 uhrazeno
29.10.2019Pravdová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
31.10.2019Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP M50-99 uhrazeno
31.1.2020Přibyl Miloš OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2019Přibyl Marek Hot Dogs OPEN M30-39 uhrazeno
7.12.2020Pribylova Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
26.12.2019Procházka Martin OPEN M50-99 uhrazeno
23.10.2019Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2020Radoň Michal AGE GROUP M40-49 uhrazeno
6.4.2021Raisr Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
29.2.2020Remeš Stanislav OPEN M40-49 uhrazeno
28.12.2020Řezníček Jan Junák Č.Kostelec AGE GROUP M40-49 uhrazeno
8.3.2020Richter Lukáš OCR Pardubáci AGE GROUP M30-39 uhrazeno
22.11.2019Rickardt Bohumil OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2019Roth Zdeněk AGE GROUP M30-39 uhrazeno
31.1.2020Rudková Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
16.10.2019Ryba Michal #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP M30-39 uhrazeno
14.11.2019Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2019Šámal Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
18.12.2019Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP Z40-49 uhrazeno
16.11.2019Šebestík Ondřej AGE GROUP M30-39 uhrazeno
19.1.2021Sedlář Martin Aparáti OPEN M30-39 uhrazeno
24.10.2019Sekyra Marek OPEN M18-29 uhrazeno
24.10.2019Sekyra Radek OPEN M30-39 uhrazeno
14.12.2019Serba Tomáš #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP M40-49 uhrazeno
23.12.2019Šístek Štěpán AGE GROUP M18-29 uhrazeno
23.12.2019Šístek Adam AGE GROUP M30-39 uhrazeno
9.11.2019Škraněk Jiří AGE GROUP M30-39 uhrazeno
26.12.2019Sládek Roman AGE GROUP M30-39 uhrazeno
20.12.2019Sládková Aneta AGE GROUP Z18-29 uhrazeno
25.2.2020Slavík Vlastimil Steel Crabs OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2019Šlemr Jakub Šneci v běhu OPEN M30-39 uhrazeno
7.2.2021Šnajdr Ondřej OPEN M18-29 uhrazeno
9.2.2020Sobotka Martin Wild team OPEN M30-39 uhrazeno
8.2.2020Šollar Ondřej #každejjakchce OPEN M30-39 uhrazeno
8.2.2020Šollarová Ivana #každejjakchce OPEN Z30-39 uhrazeno
30.12.2020Souček Vladimír TJ Lhota Červený Kostelec AGE GROUP M40-49 uhrazeno
9.3.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci AGE GROUP M30-39 uhrazeno
1.1.2021Srba Miroslav Osmička OPEN M40-49 uhrazeno
27.2.2020Srbová Lenka Osmička OPEN Z40-49 uhrazeno
31.10.2019Starý Ondřej #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
28.12.2019Štefan Jan Hradčany bill Zika OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2019Štembera Petr OPEN M30-39 uhrazeno
7.2.2021Štemberová Věra AGE GROUP Z30-39 uhrazeno
7.2.2020Štěpánek Radim OPEN M30-39 uhrazeno
27.11.2020Šťovíček Václav OPEN M30-39 uhrazeno
31.10.2019Šumelda ivan Ždimiators AGE GROUP M30-39 uhrazeno
21.11.2020Šváb Jan OPEN M30-39 uhrazeno
30.10.2019Švadlák Petr Svídnický Extrém Team OPEN M40-49 uhrazeno
28.1.2020Švec Jiří SRTG Kladno OPEN M18-29 uhrazeno
12.2.2021Svoboda Jakub #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
3.2.2020Svobodová Jirina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
10.2.2020Svobodová Mirka OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
18.1.2021Tampír Václav Fotři v Triku OPEN M30-39 uhrazeno
29.1.2021Tarnóczy Mirek my2kemp OPEN M40-49 uhrazeno
21.11.2019Tököly Filip STG Brandýs nad Labem OPEN M30-39 uhrazeno
25.12.2020Trávničková Jana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Lacrima↳ Hribal VojtechLacrima
8.2.2020Trefil Vladislav OCR Čelákovice OPEN M50-99 uhrazeno
17.10.2019Tremmel Jiří Olympia Spartan Training KH AGE GROUP M50-99 uhrazeno
9.2.2020Tuhovčák Milan OCR Čelákovice OPEN M40-49 uhrazeno
16.10.2019Turečková Simona #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP Z18-29 uhrazeno
16.4.2021Tychtlová Michaela HungerElite OPEN Z30-39 uhrazeno
29.10.2019Tykal Petr OPEN M18-29 uhrazeno
20.2.2021Uher Vít AGE GROUP M18-29 uhrazeno
11.2.2020Ulrychová Michaela OCR Čelákovice OPEN Z30-39 uhrazeno
26.11.2019Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
13.1.2020Vacula Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
3.11.2019Vaněk Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
27.2.2020Vaníček Petr OPEN M30-39 uhrazeno
13.12.2020Vavrečka Libor Run Magazine Team OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM AGE GROUP M18-29 uhrazeno
3.12.2019Venglářová Nikola STG Orlova OPEN Z30-39 uhrazeno
11.4.2021Vilches Václav průvodce OCR OPEN M30-39 uhrazeno
29.12.2020Voborský Matěj AGE GROUP M18-29 uhrazeno
10.2.2020Vocetková Miroslava OPEN Z18-29 uhrazeno
7.12.2020Vojta Vladimír Chaos OPEN M30-39 uhrazeno
1.3.2020Vondráček Martin OPEN M30-39 uhrazeno
13.12.2020Vostál Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2020Vytásek Richard Extra Brno OPEN M30-39 uhrazeno
29.2.2020Wertheimer Tomáš OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2020Zelený Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
21.11.2019Zikes Jiří OPEN M40-49 uhrazeno
24.11.2019Žilinek Martin Diversity Beasts OPEN M30-39 uhrazeno
20.1.2020Zítko Petr STG Choceň OPEN M30-39 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.