Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE MILOVICE - RUNMAGEDDON edition

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN45
RACERACE10
Kategorie
Z18-29Ženy 18 - 29 let 11
M30-39Muži 30 - 39 let10
Z30-39Ženy 30 - 39 let8
M18-29Muži 18 - 29 let 4
M30-39Muži 30 - 39 let4
JM13-17Junioři 13 - 17 let3
M50-99Muži 50 a více let3
M40-49Muži 40 - 49 let3
M40-49Muži 40 - 49 let2
Z18-29Ženy 18 - 29 let 2
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)2
Z30-39Ženy 30 - 39 let1
Z40-49Ženy 40 - 49 let1
M18-29Muži 18 - 29 let1
Celkem přihlášených55

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
21.1.2020Aberle Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
7.12.2019Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
19.2.2020Došková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
2.1.2020Gleitz Radim OPEN M50-99 uhrazeno
31.12.2019Haluška Adam OPEN JM13-17 uhrazeno
30.12.2020Hlavizna Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2019Hnát Petr SDH Kopidlno OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2019Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2020Hyhlík František OPEN M18-29 uhrazeno
4.1.2020Jagerova Gabriela OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2020Kinská Kateřina RACE Z18-29 uhrazeno
4.11.2020Klír Ondřej Funkční Trénink Milovice OPEN M18-29 uhrazeno
4.11.2020Klírová Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2019Kouřil Václav CDB MB OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2019Kováčová Simona OPEN Z30-39 uhrazeno
31.1.2020Kuropatnická Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
13.1.2020Malinová Klára STG Rychnov nad Kněžnou OPEN Z30-39 uhrazeno
29.11.2019Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2019Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
6.2.2020Morávek Jan OPEN M30-39 uhrazeno
16.11.2019Mysliveček Jindřich RACE M18-29 uhrazeno
30.1.2020Nezbedová Marie OPEN Z18-29 uhrazeno
28.1.2020Nikodemová Denisa OPEN Z18-29 uhrazeno
28.1.2020Nobilis Jan OPEN M30-39 uhrazeno
28.1.2020Olbort Jan SRTG Kladno OPEN M30-39 uhrazeno
14.1.2020Peltanova Markéta Lišaci OPEN Z30-39 uhrazeno
24.11.2019Peštálová Andrea EXTRA Brno OPEN Z18-29 uhrazeno
24.11.2019Peštálová Lucie EXTRA Brno OPEN Z18-29 uhrazeno
23.10.2019Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M18-29 uhrazeno
21.11.2019Ptošková Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
31.10.2019Rapčan Ladislav OPEN M30-39 uhrazeno
22.11.2019Rickardt Bohumil OPEN M30-39 uhrazeno
2.12.2019Římal Jiří SDH Kopidlno OPEN M30-39 uhrazeno
9.11.2019Šeda Radek Barbarians from the Giant Mountains RACE M40-49 uhrazeno
14.1.2020Šircová Pavlína Lišáci OPEN Z40-49 uhrazeno
19.2.2020Snětivý Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
13.3.2020Šrámek Martin OPEN JM13-17 uhrazeno
9.3.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2020Štěpánek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Linďácineobsazeno
30.1.2020Štoková Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
31.10.2019Šumelda ivan Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
30.10.2019Švadlák Petr Svídnický Extrém Team OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2020Švarcová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Danďácineobsazeno
4.11.2020Svatková Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
28.1.2020Švec Jiří SRTG Kladno OPEN M18-29 uhrazeno
31.10.2019Svobodová Klára RACE Z30-39 uhrazeno
15.1.2021Terberová Táňa Buřtguláš OPEN Z18-29 uhrazeno
26.2.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
8.2.2020Trefil Vladislav OCR Čelákovice OPEN M50-99 uhrazeno
10.11.2020Venkrbec Jan RACE M30-39 uhrazeno
21.11.2019Vítková Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
31.12.2019Vojtová Kristýna OPEN Z18-29 uhrazeno
30.11.2020Votroubek Matyáš OPEN JM13-17 uhrazeno
30.11.2020Votroubková Marcela OPEN Z18-29 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.