Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE PRAHA - pátek

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN126
RACERACE37
FUNFUN9
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)31
M3-OMuži 40 a více let (1980 a starší)25
Z2-OŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)16
Z1-OŽeny do 29 let (1991 a mladší)15
MIX-RSmíšená dvojice (pouze muž a žena)14
M2-OMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)13
Z3-OŽeny 40 a více let (1980 a starší)12
M1-OMuži do 29 let (1991 a mladší)11
FFUN9
M2-RMuži 30 - 39 let (1990 - 1981)9
M3-RMuži 40 a více let (1980 a starší)4
Z3-RŽeny 40 a více let (1980 a starší)3
JZ-OJuniorky (2003-2006)3
Z1-RŽeny do 29 let (1991 a mladší)2
M1-RMuži do 29 let (1991 a mladší)2
JM-RJunioři (2003-2006)2
Z2-RŽeny 30 - 39 let (1990 - 1981)1
Celkem přihlášených172

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
9.8.2020Agüero Félix Enrique Alejandro RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Beauty and the Beast↳ Kolářová Soňa
13.9.2020Aron Kateřina Osmička OPEN Z3-O uhrazeno
12.3.2020Audy Adam OPEN M1-O uhrazeno
21.7.2020Bandrowski Tomáš ToNik OPEN MIX uhrazeno
Tým: ToNik↳ Drábková NicolToNik
5.10.2020Bartošek Marek Clay-Eva OPEN M2-O uhrazeno
8.9.2020Bartošová Ivana OPEN Z2-O uhrazeno
30.9.2020Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O nezaplaceno
4.10.2020Beauchamp Andrea STG Kladno FUN F uhrazeno
18.7.2020Bělohraská Martina OPEN MIX uhrazeno
Tým: L & M↳ Bělohradský Luboš
14.9.2020Bém Patrik Ragbyová akademie Olymp Praha OPEN M3-O uhrazeno
5.10.2020Beneš Petr JEDNICKY OPEN M3-O uhrazeno
27.12.2019Beran Lukáš Spartan Gym RACE M2-R uhrazeno
27.12.2019Beranová Simona Spartan Gym OPEN MIX uhrazeno
Tým: Spartan Gymneobsazeno
28.11.2019Blín Michal OPEN M1-O uhrazeno
4.10.2020Bodmas Eva STG KLADNO FUN F uhrazeno
2.10.2020Bohadlová Barbora Vejcosh OPEN Z1-O uhrazeno
12.9.2020Bolek Radek OPEN M1-O uhrazeno
11.8.2020Budín Tomáš OPEN M3-O uhrazeno
8.9.2020Budínová Lenka OPEN Z3-O uhrazeno
15.8.2020Cahynová Eva RACE MIX-R uhrazeno
Tým: night Watch↳ Chvalina Daniel
5.10.2020Cingrošová Alice Osmička OPEN Z3-O uhrazeno
8.6.2020Daněk Michal FUN F uhrazeno
22.9.2020Dufek Karel RKT Prague OPEN M3-O uhrazeno
26.8.2020Dvořák Vlasta OPEN M3-O uhrazeno
21.6.2020Dvořáková Jana OPEN Z3-O uhrazeno
7.2.2020Eichler Tomáš Xrace OPEN M1-O uhrazeno
8.6.2020Etzl Radek FUN F uhrazeno
4.10.2020Fáberová Anežka Decathlon team Tábor OPEN MIX uhrazeno
Tým: NASAjeto↳ Vrhel Václav
21.7.2020Fáček Pavel OPEN M3-O uhrazeno
22.7.2020Fáčková Barbora OPEN JZ-O uhrazeno
26.7.2020Fáčková Tereza OPEN Z1-O uhrazeno
25.9.2020Fišerová Petra RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Peteamneobsazeno
17.8.2020Fišerová Kateřina OPEN Z2-O uhrazeno
30.9.2020Grabmüllerová Tereza Můj Gym OPEN Z2-O uhrazeno
10.9.2020Gyümölcs Lukáš VT gym OPEN MIX uhrazeno
Tým: Ajta krajta↳ Francová Natálie
2.8.2020Hanáček Zbyněk OPEN M3-O uhrazeno
8.7.2020Hermanová Barbora OPEN Z2-O uhrazeno
11.8.2020Hermanová Eva OPEN Z2-O uhrazeno
9.9.2020Hiersch Marek OPEN M3-O uhrazeno
30.8.2020Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z2-O uhrazeno
25.6.2020Hnojilová Nikola FUN F uhrazeno
2.8.2020Horak Petr MJ! OPEN M3-O uhrazeno
27.9.2020Hrdina Ondřej OPEN M1-O uhrazeno
26.9.2020Hromádko Jaroslav #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
23.9.2020Hýblová Kateřina OPEN Z3-O uhrazeno
30.8.2020Jakubovitsová Andrea FUBO OPEN MIX uhrazeno
Tým: duo↳ Jakubovits štěpán#GLADIATORRACETEAM
17.9.2020Jančík Jakub Lets Go Together OPEN M2-O uhrazeno
7.1.2020Janýrová Kateřina OPEN Z3-O uhrazeno
30.8.2020Jechort Tomáš OPEN M2-O uhrazeno
26.7.2020Jelínek Petr OPEN M3-O uhrazeno
7.10.2020Jenčková Veronika FUN F uhrazeno
5.10.2020Jirková Monika #nebersetakvazne OPEN Z3-O uhrazeno
14.9.2020Jonáš Ivan Jonasteam-Rychnov OPEN M3-O uhrazeno
13.9.2020Jonášová Jana Jonasteam-Rychnov OPEN Z3-O uhrazeno
24.6.2020Junek Petr Matýsek OPEN M3-O uhrazeno
31.1.2020Kadeřábková Iva OPEN MIX uhrazeno
Tým: NzMJ!↳ Bohata PetrMJ!
21.9.2020Kalová Marie OPEN Z2-O uhrazeno
15.9.2020Karychová Eva RACE MIX-R uhrazeno
Tým: KARGAJ↳ Gajdoš Martin
23.9.2020Kasalová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: jdeme potřetí↳ Janalík Marek
29.9.2020Klajbl Martin Lagunino OPEN M2-O uhrazeno
29.9.2020Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z2-O uhrazeno
2.9.2020Klikoš Jiří Vlčata OPEN M3-O uhrazeno
27.9.2020Kliková Renáta OPEN Z2-O uhrazeno
16.2.2020Klimeš Stanislav RACE M3-R uhrazeno
16.2.2020Klimeš Pavel RACE JM-R uhrazeno
31.1.2020Kobzová Kristýna OCR Runners Šumperk RACE Z1-R uhrazeno
7.10.2020Koldová Denisa OPEN MIX uhrazeno
Tým: #ocrdevianti↳ Doležal Pavel
23.5.2020Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
25.5.2020Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ-O uhrazeno
3.8.2020Koreckova Petra OPEN Z2-O uhrazeno
28.11.2019Kos Martin OPEN M1-O uhrazeno
28.11.2019Kosová Barbora OPEN Z1-O uhrazeno
28.11.2019Kosová Zuzana OPEN Z2-O uhrazeno
1.10.2020Kosta Michal OPEN M3-O uhrazeno
30.8.2020Kouřil Václav CDB MB OPEN M2-O uhrazeno
15.9.2020Kršmaru Barbora Hammer OCR Team OPEN MIX uhrazeno
Tým: Baru a Mára↳ Mikel MarekBarbarian extreme team
15.9.2020Kučera Tomáš dobrota #OCRUNITED OPEN M3-O uhrazeno
19.9.2020Kudrnáčová Kristýna I love mud OPEN Z1-O uhrazeno
27.9.2020Kuncl Martin J.Elita OPEN M2-O uhrazeno
30.9.2020Kuntoš Miroslav OPEN M3-O uhrazeno
16.9.2020Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z2-O uhrazeno
2.1.2020Lavicka Daniel Ultras OPEN M3-O uhrazeno
20.12.2019Ligoš Jan RACE M2-R uhrazeno
23.10.2020Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z2-O nezaplaceno
14.9.2020Lukášek Zdeněk OPEN M3-O uhrazeno
7.10.2020Lyashko Kirill RACE M2-R uhrazeno
8.10.2020Mácha Pavel OPEN M2-O uhrazeno
24.9.2020Makara Miroslav OPEN M2-O uhrazeno
1.9.2020Manolevski Michael PČR RACE M3-R uhrazeno
2.10.2020manolov Manol OPEN M1-O uhrazeno
2.10.2020Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R uhrazeno
Tým: #gladiatorraceteam↳ Marek Josef#GLADIATORRACETEAM
11.9.2020Marková Kristina OPEN Z1-O uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M1-O uhrazeno
24.9.2020Martínková Adéla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Zlatíčkaneobsazeno
8.9.2020Maxa Tomáš m2vu30 OPEN M2-O uhrazeno
19.9.2020Maxová Barbora OPEN Z2-O uhrazeno
25.6.2020Míčová Lucie FUN F uhrazeno
25.5.2020Mirvaldová Tereza OPEN Z2-O uhrazeno
31.12.2019Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: pepsilneobsazeno
14.9.2020mucha jiri komar tým OPEN M3-O uhrazeno
7.9.2020Nágl Jaroslav RUNaři OPEN MIX uhrazeno
Tým: RUNaři↳ Svatoňová MiroslavaRUNaři
3.1.2020Nečas Vladimír OPEN M3-O uhrazeno
1.9.2020Novák Tomáš RAZZOR CASES OPEN M3-O uhrazeno
4.10.2020Nováková Nikol Buřtguláš OPEN Z1-O uhrazeno
29.9.2020Orvanová Markéta Lagunino OPEN Z3-O uhrazeno
19.9.2020Pekáčová Aneta I LOVE MUD OPEN Z1-O uhrazeno
14.10.2020Petrláková Lucie #GLADIATORRACETEAM RACE MIX-R nezaplaceno
Tým: HK&KHneobsazeno
30.8.2020Pláničková Lenka OPEN Z1-O uhrazeno
20.9.2020Plavcová Vendula OPEN MIX uhrazeno
Tým: V&Vneobsazeno
12.9.2020Polzer Zdeněk OPEN M1-O uhrazeno
15.9.2020Pospisil Jan RACE M3-R uhrazeno
15.9.2020Pospíšilová Andrea RACE Z2-R uhrazeno
13.7.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
31.8.2020Prokop Petr OPEN M3-O uhrazeno
29.9.2020Prouzová Kristýna Lagunino OPEN Z1-O uhrazeno
31.8.2020Reichova Katerina #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
13.1.2020Renčová Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z1-O uhrazeno
14.6.2020Říha Vladimír Hoří OPEN M2-O uhrazeno
27.4.2020rojek Štěpán RACE M2-R uhrazeno
14.9.2020Rosa Petr OPEN M1-O uhrazeno
11.12.2019Roth Zdeněk RACE M2-R uhrazeno
16.8.2020Růžičková Jana OPEN MIX uhrazeno
Tým: J&M↳ Ondracka Michael
14.11.2019Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M3-O uhrazeno
5.10.2020Rybišarová Lucie čvacht OPEN JZ-O uhrazeno
4.3.2020Schauer Miroslav OPEN M2-O uhrazeno
23.5.2020Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z3-O uhrazeno
6.4.2020Šenfeldová Petra OPEN Z1-O uhrazeno
5.10.2020Šimonová Marcela #nebersetakvazne OPEN Z2-O uhrazeno
2.1.2020Skříček Jan Ultras OPEN M2-O uhrazeno
30.11.2019Šlemr Jakub Šneci v běhu OPEN M2-O uhrazeno
1.9.2020Smrčková Klára OPEN Z1-O uhrazeno
11.3.2020Snítilá Václava OCR Čelákovice RACE Z3-R uhrazeno
26.7.2020Součková Marie SRTG Praha OPEN MIX uhrazeno
Tým: Forza Praga↳ Souček PavelSRTG Praha
5.10.2020Srbová Lenka Osmička RACE Z3-R uhrazeno
8.6.2020Srnská Jitka FUN F uhrazeno
31.12.2019Šumelda ivan Ždimiators RACE M2-R uhrazeno
9.3.2020Surý Josef OCR Hunters RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Duos↳ Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk
22.9.2020Svoboda Marek RACE M2-R uhrazeno
24.9.2020Terberová Táňa Buřtguláš OPEN Z1-O uhrazeno
20.10.2020Tigana Pepa STG Kladno FUN F uhrazeno
19.8.2020Tillová Lucie RACE Z3-R uhrazeno
1.9.2020Timofejev Tomas Spartan Gym Praha RACE M1-R uhrazeno
5.3.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z1-R uhrazeno
15.9.2020Valíček Tomáš RACE M1-R uhrazeno
20.12.2019Vaněček Karel RACE M2-R uhrazeno
6.10.2020Vašek Daniel BRUTÁLNÍ PRINCEZNY OPEN M1-O uhrazeno
3.10.2020Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE JM-R uhrazeno
4.12.2019Vencl Petr Výzva 21 dní RACE M2-R uhrazeno
31.8.2020Vocetková Miroslava OPEN Z1-O uhrazeno
10.9.2020Vydra Samuel VT gym OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kbely↳ Parkanová Gabriela
7.9.2020Ždímal Michal Ždimiators RACE MIX-R uhrazeno
Tým: Ždimiators & Hammer OCR Team↳ Hervertová KláraHammer OCR Team
21.9.2020Zemánek Jaromír Herbalife Nutrition RACE M3-R uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.