Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina NIGHT GLADIATOR RACE PRAHA

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN146
RACERACE62
FUNFUN15
Kategorie
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)34
M30-39Muži 30 - 39 let23
M40-49Muži 40 - 49 let19
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)18
Z30-39Ženy 30 - 39 let18
FUNFUN15
Z18-29Ženy 18 - 29 let15
M30-39Muži 30 - 39 let15
M18-29Muži 18 - 29 let14
Z40-49Ženy 40 - 49 let11
M18-29Muži 18 - 29 let7
M40-49Muži 40 - 49 let7
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let5
M50-99Muži 50 a více let 4
Z30-39Ženy 30 - 39 let4
Z18-29Ženy 18 - 29 let3
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let3
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
JM13-17Junioři 13 - 17 let2
M50-99Muži 50 a více let 1
Z50-99Ženy 50 a více let 1
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Celkem přihlášených223

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
5.12.2020Abel Ondřej Lagunino OPEN M18-29 uhrazeno
9.8.2020Agüero Félix Enrique Alejandro RACE MIX uhrazeno
Tým: Beauty and the Beast↳ Kolářová Soňa
3.8.2021Antoš Karel RACE M18-29 uhrazeno
12.3.2020Audy Adam UnKnown Team OPEN M18-29 uhrazeno
8.12.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
21.7.2020Bandrowski Tomáš ToNik OPEN MIX uhrazeno
Tým: ToNik↳ Drábková NicolToNik
5.10.2020Bartošek Marek Clay-Eva OPEN M40-49 uhrazeno
4.10.2020BEAUCHAMP Andrea FUN FUN uhrazeno
2.12.2020Beauchamp Nicole OCR Rebelové FUN FUN uhrazeno
14.9.2020Bém Patrik Ragbyová akademie Olymp Praha OPEN M40-49 uhrazeno
5.12.2020Benda Kryštof Lagunino OPEN M18-29 uhrazeno
31.7.2021Bendová Petra OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bendovineobsazeno
5.10.2020Beneš Petr JEDNIČKY OPEN M40-49 uhrazeno
27.12.2019Beran Lukáš Spartan Gym RACE M30-39 uhrazeno
30.8.2021Bílková Blanka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Fun↳ Holšan Jiří
1.12.2020Bodmas Eva OCR TEAM KLADNO FUN FUN uhrazeno
2.12.2020Bodmas Rozálie OCR TEAM KLADNO FUN FUN uhrazeno
1.9.2021Bodnarová Nadija OPEN Z18-29 uhrazeno
12.9.2020Bolek Radek OPEN M18-29 uhrazeno
15.9.2021Bouchnerova Alena #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 nezaplaceno
9.8.2021Buben Karel Ucpanej vodpad OPEN M30-39 uhrazeno
11.8.2020Budín Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
8.9.2020Budínová Lenka OPEN Z40-49 uhrazeno
11.6.2021Cahynová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: Night Watch↳ Chvalina Daniel
26.8.2021Cibulka Petr REAL OPEN MIX uhrazeno
Tým: REAL↳ Vlková Šárka
5.10.2020Cingrošová Alice Osmička OPEN Z40-49 uhrazeno
27.9.2021Čislinská Tereza Univerzita Palackého Olomouc RACE Z18-29 uhrazeno
31.8.2021Cvrkova Lucie Lucikp146 FUN FUN uhrazeno
3.9.2021Došková Lenka RACE Z30-39 uhrazeno
8.8.2021Dunčko Peter FUN FUN uhrazeno
26.8.2020Dvořák Vlasta OPEN M40-49 uhrazeno
11.7.2021Dvořáková Jana OPEN Z40-49 uhrazeno
21.12.2020Eichler Tomáš Xrace OPEN M18-29 uhrazeno
4.8.2021Erdová Kristýna #kilan OPEN Z18-29 uhrazeno
21.7.2020Fáček Pavel OPEN M40-49 uhrazeno
22.7.2020Fáčková Barbora OPEN JZ13-17 uhrazeno
26.7.2020Fáčková Tereza OPEN Z18-29 uhrazeno
25.9.2020Fišerová Petra RACE MIX uhrazeno
Tým: Peteamneobsazeno
9.8.2021Gabriel Denis OPEN M18-29 uhrazeno
3.8.2021Giridhar Arjun MJ! OPEN M30-39 uhrazeno
8.7.2021Gleitz Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
10.8.2021Hájek Aleš OPEN M30-39 uhrazeno
31.8.2021Hájková Sandra OPEN Z30-39 uhrazeno
2.8.2020Hanáček Zbyněk OPEN M40-49 uhrazeno
11.9.2021Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
20.5.2021Hašplová Anna The Prosecco Queens OPEN MIX uhrazeno
Tým: Nerds↳ Hašpl MartinNerds
9.9.2020Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
14.5.2021Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
30.8.2020Hnátová Barbora SDH Kopidlno OPEN Z30-39 uhrazeno
25.6.2020Hnojilová Nikola FUN FUN uhrazeno
2.8.2020Horak Petr MJ! OPEN M50-99 uhrazeno
13.8.2021Horák Matěj OCR TEAM Pardubice OPEN M30-39 uhrazeno
10.12.2020Hovorka Lukáš FUN FUN uhrazeno
5.12.2020Hulínská Alžběta Lagunino OPEN JZ13-17 uhrazeno
17.9.2020Jančík Jakub Lets Go Together OPEN M30-39 uhrazeno
11.7.2021Janýrová Kateřina OPEN Z40-49 uhrazeno
13.9.2021Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
30.8.2020Jechort Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
26.7.2020Jelínek Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
6.9.2021Jelínková Klára #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
7.10.2020Jenčková Veronika FUN FUN uhrazeno
18.8.2021Ježek Miroslav OPEN M40-49 uhrazeno
22.4.2021Jiráček Lukáš OPEN MIX uhrazeno
Tým: Kladeňácineobsazeno
14.6.2021Jirkal Honza SRTG Praha RACE MIX uhrazeno
Tým: JC a Kačaba↳ Tomanová KateřinaSRTG Praha
12.9.2021Jonáš Michal Neprevazy RACE M30-39 uhrazeno
4.12.2020Juppová Dagmar OPEN Z50-99 uhrazeno
16.9.2021Kacoli Patricie Crossfit Děčín OPEN Z18-29 uhrazeno
31.1.2020Kadeřábková Iva OPEN MIX uhrazeno
Tým: NzMJ!↳ Bohata PetrMJ!
6.9.2021Kafka Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
21.9.2020Kalová Marie OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2020Karásek Tomáš BC REBEL OPEN MIX uhrazeno
Tým: BC REBEL ↳ Michalová Vendula
18.7.2021Kasalová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: Odběhli jsme z inventury↳ Janalík Marek
27.9.2021Kašpárek Michael OPEN M18-29 nezaplaceno
29.9.2020Klajbl Martin Lagunino OPEN M30-39 uhrazeno
29.9.2020Klajblová Lucie Lagunino OPEN Z40-49 uhrazeno
2.9.2020Klikoš Jiří Vlčata OPEN M50-99 uhrazeno
27.9.2020Kliková Renáta OPEN Z40-49 uhrazeno
16.2.2020Klimeš Stanislav RACE M50-99 uhrazeno
16.2.2020Klimeš Pavel RACE JM13-17 uhrazeno
31.8.2021Koišová Jana OPEN Z30-39 uhrazeno
18.8.2021Kolařík Adam OPEN M18-29 uhrazeno
23.5.2020Kopeček Ivo #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
25.5.2020Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM OPEN JZ13-17 uhrazeno
12.9.2021Kosová Zuzana OPEN Z30-39 uhrazeno
1.10.2020Kosta Michal OPEN M40-49 uhrazeno
20.9.2021Kotálová Sára Lagunino RACE JZ13-17 uhrazeno
29.11.2020Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
30.8.2020Kouřil Václav CDB MB OPEN M30-39 uhrazeno
24.4.2021Kropáčková Kristýna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Střely↳ Hrabě Martinuzi491
27.9.2021Kubrt Petr RACE M30-39 uhrazeno
27.9.2021Kulhánková Iva FUN FUN nezaplaceno
23.9.2021Kumbera Jan OPEN M30-39 uhrazeno
16.9.2020Kyšerová Jana SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
31.8.2021Lang Jan #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
30.7.2021Lavicka Daniel Ultras OPEN M40-49 uhrazeno
23.8.2021Legdanová Kamila OPEN MIX uhrazeno
Tým: OKáčko↳ Karnet Ondřej
20.12.2019Ligoš Jan RACE M30-39 uhrazeno
13.9.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
7.10.2020Lyashko Kirill RACE M30-39 uhrazeno
2.8.2021Makara Miroslav RACE M30-39 uhrazeno
26.9.2021Maláčová Michaela Šneci v běhu OPEN Z18-29 uhrazeno
31.8.2021Mančík Petr OPEN M30-39 uhrazeno
1.9.2020Manolevski Michael PČR RACE M40-49 uhrazeno
2.10.2020Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: #gladiatorraceteam↳ Marek Josef#GLADIATORRACETEAM
16.5.2021Marková Kristina OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2019Markup Emil Lanáčovci OPEN M30-39 uhrazeno
24.9.2020Martínková Adéla OPEN MIX uhrazeno
Tým: Zlatíčkaneobsazeno
4.12.2020Martinovcová Bohdana STG Strupčice OPEN Z40-49 uhrazeno
31.8.2021Masničáková Tereza RACE JZ13-17 uhrazeno
8.9.2020Maxa Tomáš m2vu30 OPEN M30-39 uhrazeno
19.9.2020Maxová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Melichar David OPEN JM13-17 uhrazeno
23.9.2021Melicharová Hana FUN FUN uhrazeno
25.6.2020Míčová Lucie FUN FUN uhrazeno
31.12.2019Mlynařík Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: pepsilneobsazeno
29.6.2021Mokroš Martin Ati RACE M30-39 uhrazeno
4.8.2021Molda Milan #kilan OPEN M30-39 uhrazeno
9.8.2021Mucha Daniel OPEN M18-29 uhrazeno
31.3.2021Nágl Jaroslav RUNaři OPEN MIX uhrazeno
Tým: RUNaři↳ Svatoňová MiroslavaRUNaři
3.1.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
1.9.2020Novák Tomáš RAZZOR CASES OPEN M40-49 uhrazeno
4.10.2020Nováková Nikol Buřtguláš OPEN Z18-29 uhrazeno
31.8.2021Novotný Jakub REST.TU RACE M18-29 uhrazeno
21.4.2021Olišarová Lenka OPEN Z30-39 uhrazeno
17.9.2021Peroutka Martin STG Kutná Hora OPEN M30-39 uhrazeno
17.9.2021Peroutková Klára STG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
10.8.2021Peterka František OPEN M30-39 uhrazeno
10.12.2020Petr Ludek FUN FUN uhrazeno
11.9.2021Petra Literová SZ 01 plus OPEN Z30-39 uhrazeno
16.9.2021Petrášová Barbora OPEN Z30-39 uhrazeno
11.12.2020Petrová Tereza FUN FUN uhrazeno
30.8.2020Pláničková Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
20.9.2020Plavcová Vendula OPEN MIX uhrazeno
Tým: V&V↳ Urban Vít
11.12.2020Plíšek Bohumil RACE M18-29 uhrazeno
23.9.2021Plocarova Denisa Šneci v běhu OPEN MIX nezaplaceno
Tým: Šneci Plocarojc↳ Plocar OndřejŠneci v běhu
3.8.2021Polčák Tomáš OPEN M30-39 uhrazeno
12.9.2020Polzer Zdeněk OPEN M30-39 uhrazeno
30.8.2021Pospíšil Vojtěch RACE MIX uhrazeno
Tým: Pospíšiláci↳ Pospíšilová Monika
15.9.2020Pospisil Jan RACE M40-49 uhrazeno
15.9.2020Pospíšilová Andrea RACE Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Povolný Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 nezaplaceno
13.7.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
25.5.2021Procházková Marie KSUS OPEN Z18-29 uhrazeno
29.9.2020Prouzová Kristýna Lagunino OPEN Z18-29 uhrazeno
26.8.2021Rickardt Bohumil OPEN M30-39 uhrazeno
14.6.2020Říha Vladimír Hoří OPEN M30-39 uhrazeno
27.4.2020rojek Štěpán RACE M30-39 uhrazeno
14.9.2020Rosa Petr OPEN M18-29 uhrazeno
21.8.2021Rosenbaum Dominik RACE M18-29 uhrazeno
3.8.2021Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM RACE M18-29 uhrazeno
16.8.2021Rosík Michal OPEN M30-39 uhrazeno
11.12.2019Roth Zdeněk RACE M30-39 uhrazeno
6.9.2021Roubíčková Jaroslava SZ 01 OPEN Z40-49 uhrazeno
6.9.2021Roubíčková Miroslava SZ 01 plus OPEN Z30-39 uhrazeno
10.8.2021Růžičková Jana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bony a Klid↳ Obzina Tomáš
19.12.2020Rybišar Josef #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.12.2020Rybišarová Lucie čvacht OPEN JZ13-17 uhrazeno
18.8.2021Ryvora Aleš OPEN M40-49 uhrazeno
21.12.2020Schauer Miroslav RACE M30-39 uhrazeno
10.8.2021Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
29.6.2021Semecký Petr Ati RACE M40-49 uhrazeno
6.4.2020Šenfeldová Petra OPEN Z18-29 uhrazeno
30.7.2021Skříček Jan Ultras OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2019Šlemr Jakub Šneci v běhu OPEN M30-39 uhrazeno
2.12.2020Šlik Jan OCR Rebelové RACE M40-49 uhrazeno
24.8.2021Smělý Martin splašená Puma OPEN M40-49 uhrazeno
5.12.2020Šmídová Barbora OPEN Z18-29 uhrazeno
4.8.2021Smrčková Klára OPEN Z30-39 uhrazeno
23.9.2021Snítilá Václava OCR Čelákovice RACE Z40-49 uhrazeno
14.9.2021Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
2.12.2020Sotonová Michaela JEDNIČKY OPEN Z30-39 uhrazeno
26.7.2020Součková Marie SRTG Praha OPEN MIX uhrazeno
Tým: Forza Praga↳ Souček PavelSRTG Praha
6.12.2020Šrámek Dobroslav Lanáčovci RACE MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šturmová Jana
5.10.2020Srbová Lenka Osmička RACE Z40-49 uhrazeno
31.8.2021Srstková Kristýna OPEN Z30-39 uhrazeno
6.9.2021Studená Tereza #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
20.9.2021Šulc Vojtěch Lagunino OPEN JM13-17 uhrazeno
6.12.2020Švadlák Petr Svídnický Extrém Team RACE M40-49 uhrazeno
15.4.2021Svárovská Kateřina OPEN Z18-29 uhrazeno
10.11.2020Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
22.9.2020Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! RACE M30-39 uhrazeno
8.12.2020Švorcová Irena Team of Queens OPEN Z30-39 uhrazeno
9.12.2020Sýkora Jakub RACE MIX uhrazeno
Tým: Nero Drinks Team↳ Dani MichaelaJM team
19.12.2020Taudy Ema čvacht OPEN JZ13-17 uhrazeno
24.9.2020Terberová Táňa Buřtguláš OPEN Z18-29 uhrazeno
3.8.2021Tigana Josef OCR TEAM KLADNO FUN FUN uhrazeno
27.9.2021Tillová Lucie RACE JZ13-17 uhrazeno
5.3.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
27.8.2021Tuháčková Oldřiška Gladiators RACE MIX uhrazeno
Tým: Dáme to !↳ Chval MartinDáme To!
15.9.2020Valíček Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
20.12.2019Vaněček Karel RACE M30-39 uhrazeno
6.10.2020Vašek Daniel #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
3.10.2020Vavřička Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
4.12.2019Vencl Petr Výzva 21 dní RACE M30-39 uhrazeno
12.9.2021Vlník Jan Neprevazy RACE M30-39 uhrazeno
13.12.2020Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.4.2021Wojnarová Jana OPEN Z18-29 uhrazeno
7.9.2020Ždímal Michal Ždimiators RACE MIX uhrazeno
Tým: Ždimiators & Hammer OCR Team↳ Hervertová KláraHammer OCR Team
16.9.2021Zdvihalová Miroslava Zdvihaláci OPEN Z30-39 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.