Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KŘÍŽOVÁ DESÍTKA - 8.ročník

Statistika přihlášených

Trať
D10 km212
K5 km75
A2200 m6
500 m500 m5
A3400 m4
A1100 m3
A6800 m2
Kategorie
ZŽeny 48
M30+Muži 30 - 39 let46
M40+Muži 40 - 49 let38
Z40+Ženy 40 - 49 let30
Z18+Ženy 30 - 39 let26
MMuži 24
M18+Muži 18 - 29 let20
Z18+Ženy 18 - 29 let19
M50+Muži 50 - 59 let18
M50+Ženy 50 - 59 let8
D2Dívky 5 - 6 let5
M60+Muži 60 a více let4
D3Dívky 7 - 8 let3
CH1Chlapci 4 roky a mladší3
CH6Chlapci 13 - 14 let2
JZJuniorky2
D5Dívky 11 - 12 let2
CH5Chlapci 11 - 12 let2
KMKoloběžky - Muži2
D4Dívky 9 - 10 let1
CH2Chlapci 5 - 6 let1
KZKoloběžky - Ženy1
CH3Chlapci 7 - 8 let1
JMJunioři1
Celkem přihlášených307

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
15.1.2020Bahník Dušan SKOROMISTŘI 5 km M uhrazeno
31.12.2019Balcarová Jana 10 km Z40+ uhrazeno
14.1.2020Balcarová Zdeňka 10 km Z40+ uhrazeno
26.2.2020Barancová Jitka 5 km Z nezaplaceno
13.1.2020Bárta Ladislav 400 m CH3 uhrazeno
2.2.2020Bartáková Eva 10 km Z18+ uhrazeno
4.1.2020Bartoš Marek 10 km M18+ uhrazeno
13.1.2020Bártová Aneta 400 m D3 uhrazeno
20.2.2020Bártová Lucie 5 km Z nezaplaceno
27.1.2020Barvič Michal STG Pardubice 10 km M30+ uhrazeno
28.1.2020Barvičová Marta 10 km M50+ uhrazeno
26.2.2020Bažantová Iveta ju2hvt 10 km Z18+ nezaplaceno
24.2.2020Benko Jan ELEVEN RUN TEAM 10 km M40+ uhrazeno
21.1.2020Beran Daniel Run4fun 10 km M40+ uhrazeno
8.12.2019Beran Lubomír 10 km M60+ uhrazeno
8.12.2019Beranová Jana 10 km M50+ uhrazeno
24.2.2020Bezvoda Jaroslav 10 km M60+ uhrazeno
3.1.2020Bíbová Kamila 10 km Z18+ uhrazeno
4.1.2020Bočková Lucie SRTG Rychnov nad Kněžnou 10 km Z40+ uhrazeno
25.2.2020Bodnar Jan Pohyb hrou 10 km M30+ nezaplaceno
20.2.2020Boháč Bonifác Vencl Tým Ústí nad Orlicí 10 km M18+ uhrazeno
30.12.2019Brachtlová Iveta 5 km Z uhrazeno
5.2.2020Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic 10 km M50+ uhrazeno
11.1.2020Brentnerová Luci Běhání pro radost 5 km Z uhrazeno
20.1.2020Brzák Jan 10 km M30+ uhrazeno
20.1.2020Brzáková Viktorie 200 m D2 uhrazeno
19.2.2020Bubáková Pavla 10 km Z18+ uhrazeno
19.2.2020Bukáčková Jana 5 km Z uhrazeno
4.1.2020Buršík Michal 10 km M30+ uhrazeno
27.12.2019Buřval Lukáš 10 km M18+ uhrazeno
27.2.2020Caletková Adéla 10 km Z18+ nezaplaceno
24.2.2020Čeněk Jan KASPER SWIX TEAM 10 km M30+ uhrazeno
24.1.2020Cermanová Markéta 5 km Z uhrazeno
26.12.2019Černá Petra 3D Fitness Race Team 10 km Z40+ uhrazeno
10.2.2020Černá Kamila 10 km Z40+ uhrazeno
6.1.2020Černohorská Lucie 10 km Z18+ uhrazeno
31.12.2019cetel Miroslav maratonsky klub 10 km M60+ uhrazeno
15.2.2020Císař Michal Želva Racing Team 5 km M uhrazeno
15.2.2020Císař Jan Želva Racing Team 100 m CH1 uhrazeno
15.2.2020Císařová Eliška Želva Racing Team 200 m D2 uhrazeno
15.2.2020Císařová Karolína 5 km Z uhrazeno
24.2.2020Číž Josef 10 km M40+ uhrazeno
18.1.2020Čížková Andrea Vyražený pojistky 10 km Z18+ uhrazeno
7.1.2020Dachovský Radovan Tempo Malšovice 5 km M uhrazeno
23.12.2019Dlouhá Lenka Běh pro radost 5 km Z uhrazeno
30.12.2019Dohnanský Tomáš 10 km M18+ uhrazeno
8.12.2019Došel Jan 10 km M18+ uhrazeno
11.1.2020Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř 500 m D4 uhrazeno
4.12.2019Drapáč Radek Koloběžky team Pivovar Svijany 10 km KM uhrazeno
4.12.2019Drapáčová Tereza Koloběžky team Pivovar Svijany 10 km KZ uhrazeno
15.1.2020Dreslerová Renáta 10 km Z18+ uhrazeno
29.1.2020Drnková Barbora 10 km Z18+ uhrazeno
3.2.2020Dunda Pavel AC1866 10 km M18+ uhrazeno
21.2.2020Dundová Ema FBC Hradec Králové 500 m D5 nezaplaceno
21.2.2020Dundová Karolína MŠ Veverkova 200 m D2 nezaplaceno
2.2.2020Dusil Míra 10 km M40+ uhrazeno
6.1.2020Duzbaba Václav IDIADA CZ 10 km M18+ uhrazeno
7.2.2020Dvořáček Lukáš 10 km M30+ uhrazeno
27.12.2019Dvořák Radek 10 km M40+ uhrazeno
31.12.2019Fabianova Aneta 10 km Z18+ uhrazeno
23.2.2020Fejfar Aleš TJ Spartak Vrchlabí 5 km M uhrazeno
8.1.2020Fejfarová Marie 10 km Z18+ uhrazeno
16.1.2020Felcmanová Lucie 5 km Z uhrazeno
14.1.2020Fojtů Dája 10 km Z40+ uhrazeno
7.1.2020Frodl Martin POLL 10 km M30+ uhrazeno
1.2.2020Frosch Petr OK LOKO Pardubice 10 km M40+ uhrazeno
9.2.2020Fuksa Oldrich AC Gomango-Högner 10 km M40+ uhrazeno
27.2.2020Gabriel Aleš Týníště n.Orl. 10 km M50+ nezaplaceno
18.2.2020Glaba Lukáš 5 km M uhrazeno
26.1.2020Grätz Ondřej www.ranapece.cz 10 km M30+ uhrazeno
19.2.2020Gregorová Dana 5 km Z uhrazeno
31.12.2019Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 5 km M uhrazeno
15.2.2020Guňka Igor 10 km M40+ uhrazeno
25.2.2020Hak Tomáš 10 km M40+ nezaplaceno
26.12.2019Hamral Lukáš ATLETICKÁ ŠKOLA HK 10 km M18+ uhrazeno
14.1.2020Hanl Vratislav 10 km M40+ uhrazeno
26.2.2020Hannušová Dagmar Dálkoplazky Liberec 10 km M50+ uhrazeno
14.1.2020Hanzlík Zdeněk SK Studenec 5 km M uhrazeno
31.12.2019Hartmanová Marcela GoMango 10 km M50+ uhrazeno
23.2.2020Hauptová Alice 10 km Z18+ uhrazeno
18.1.2020Havelková Tereza Pohyb hrou 5 km Z uhrazeno
27.12.2019Hejl Tomáš 10 km M30+ uhrazeno
29.12.2019Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM 10 km M30+ uhrazeno
29.12.2019Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM 10 km Z18+ uhrazeno
17.2.2020Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM 5 km M uhrazeno
17.2.2020Hlava Viktor Běháme v Holicích a okolí 5 km JM uhrazeno
10.2.2020Hlavička Vojtěch 5 km M uhrazeno
22.1.2020Hoffmannova Klára Runbo Team Liberec 10 km Z18+ uhrazeno
14.1.2020Hoffmanová Petra 5 km Z uhrazeno
4.1.2020Holubová Kamila Rychlé Šípy 10 km Z40+ uhrazeno
31.12.2019Hostinský Jaroslav HPB Pardubice 10 km M50+ uhrazeno
14.2.2020Hrečínová Michaela Tempo Malšovice 5 km Z uhrazeno
25.2.2020Hübl Radek RunSport Salomon Team 10 km M30+ uhrazeno
25.2.2020Hulinova Kateřina 10 km Z40+ nezaplaceno
11.1.2020Humlová Jana 10 km Z18+ uhrazeno
11.1.2020Jakouběová Gabriela Hamrovák team, Prostě běž! 10 km Z40+ uhrazeno
29.12.2019Janáčková Kateřina MRX Team 10 km Z40+ uhrazeno
18.2.2020Jančárová Viktória 5 km Z uhrazeno
31.12.2019Jandera Jakub 10 km M40+ uhrazeno
3.1.2020Janderová Veronika 10 km Z18+ uhrazeno
3.1.2020Janek Ondřej 10 km M30+ uhrazeno
31.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM 10 km M50+ uhrazeno
26.2.2020Jergušová Gabriela Šneci v běhu 5 km Z nezaplaceno
24.2.2020Jezdinský Filip SK Studenec 5 km M uhrazeno
26.1.2020Jirouš David KADADO 10 km M30+ uhrazeno
13.2.2020Jiroutová Petra loseři123 10 km Z18+ uhrazeno
16.2.2020Johan Marek Městská policie Trutnov 10 km M40+ uhrazeno
4.1.2020johan oldřich Jilemnice 10 km M40+ uhrazeno
25.2.2020Jorníček Petr MK Seitl Ostrava 10 km M50+ nezaplaceno
18.2.2020Jungwirth Karel SDH Lipí 5 km M uhrazeno
26.2.2020Kabrhel Jan Šneci Litomyšl 10 km M40+ uhrazeno
26.2.2020Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl 10 km Z40+ nezaplaceno
28.12.2019Kačer Jan Sokol Vlastibořice 10 km M30+ uhrazeno
23.2.2020Kahánek Radek AK Bažantnice Bělohrad 10 km M30+ uhrazeno
16.2.2020Kalaš Pavel PaMiZuDe 10 km M40+ uhrazeno
16.2.2020Kalaš Michal PaMiZuDe 500 m CH5 nezaplaceno
16.2.2020Kalašová Zuzana PaMiZuDe 400 m D3 uhrazeno
13.1.2020Kalina Jaroslav 5 km M uhrazeno
12.1.2020Kalinová Monika 5 km Z uhrazeno
25.2.2020Kalousek Jan červené tričko 5 km M uhrazeno
15.1.2020Kalousek Michal 10 km M30+ uhrazeno
7.1.2020Kampová Iveta Pardubice 10 km Z18+ uhrazeno
14.1.2020Kampová Kamila Pardubice 10 km Z18+ uhrazeno
13.1.2020Kavuloková Daniela 5 km Z uhrazeno
27.2.2020Kekulová Tereza Báječné ženy v běhu 10 km Z40+ nezaplaceno
6.1.2020Kirschová Eva Triatlon team Trutnov 10 km Z40+ uhrazeno
30.12.2019Klimešová Zuzka GoMango 10 km M50+ uhrazeno
15.2.2020Knotek Tomáš - 10 km M30+ uhrazeno
25.2.2020Koláčná Lenka 5 km Z nezaplaceno
25.2.2020Kolar Jakub 10 km M30+ uhrazeno
5.2.2020Koníček Filip STG Rychnov nad kněžnou 10 km M30+ uhrazeno
30.12.2019Kopecký Jiří Gomango Hradec Králové 10 km M40+ uhrazeno
17.2.2020Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 10 km M50+ uhrazeno
17.1.2020Korenčiková Kristýna 10 km Z18+ uhrazeno
6.2.2020Korenčiková Eliška 10 km Z18+ uhrazeno
16.12.2019Kořínek Martin 10 km M50+ uhrazeno
26.2.2020Korotvičková Miroslava 5 km Z nezaplaceno
26.2.2020Korotvičková Denisa 5 km Z uhrazeno
30.12.2019Košťál Petr SRTG Trutnov 10 km M30+ uhrazeno
31.12.2019Kotlant David 800 m CH6 uhrazeno
31.12.2019Kotlantová Kateřina 500 m D5 uhrazeno
28.1.2020Kovář Jaroslav 10 km M50+ uhrazeno
12.1.2020Kovářová Tereza Běhání pro radost 5 km Z uhrazeno
28.1.2020Kovářová Monika 10 km M50+ uhrazeno
30.11.2019Kowalczyk Stanislav Pardubice 10 km M30+ uhrazeno
22.2.2020Kozák Štěpán 10 km M30+ uhrazeno
25.12.2019Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 10 km Z40+ uhrazeno
5.12.2019Kratochvíl Jiří 10 km M18+ uhrazeno
18.2.2020Kratochvíl Jan SK hasičů KHK 10 km M30+ uhrazeno
10.12.2019Krejčí Matěj MK Nová Paka 500 m CH5 uhrazeno
29.12.2019Krejčí Klára 10 km Z40+ uhrazeno
31.12.2019Krempa Milan AC Gomango Högner 10 km M50+ uhrazeno
30.12.2019Krempová Anna AC Gomango Högner 10 km M50+ uhrazeno
7.1.2020Křížová Petra 5 km Z uhrazeno
29.12.2019Křížová Monika Extreme Obstacle Runners 10 km Z18+ uhrazeno
5.1.2020Kršňáková Lada 10 km Z18+ uhrazeno
30.12.2019Kuba Martin RUN magazine team 10 km M40+ uhrazeno
30.11.2019Kukula Michal Skorolezci 10 km M18+ uhrazeno
9.12.2019Kuttich Zdenek 5 km M uhrazeno
9.12.2019Kuttichová Natálie 5 km JZ uhrazeno
9.12.2019Kuttichová Barbora 5 km Z uhrazeno
14.1.2020Kuzmová Tatiana 5 km Z uhrazeno
12.1.2020Kvačková Tereza Běhání pro radost 5 km Z uhrazeno
21.1.2020Kynclová Tereza 5 km Z uhrazeno
24.1.2020Labík Martin ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK 10 km M40+ uhrazeno
14.2.2020Labíková Veronika ŽIŽKOVKA BOROHRÀDEK 10 km Z18+ uhrazeno
13.12.2019Ladman Jiří 10 km M40+ uhrazeno
11.12.2019Ladmanová Lenka 10 km Z40+ uhrazeno
20.2.2020Langášek David 10 km M30+ uhrazeno
4.1.2020Latislavova Eva Jablonec nad Nisou 10 km Z40+ uhrazeno
12.1.2020Lebedínská Andrea 5 km Z uhrazeno
12.1.2020Lebedínský Petr 5 km M uhrazeno
21.1.2020Lehký Vladimír T. J. Sokol Ústí nad Orlicí 10 km M40+ uhrazeno
23.2.2020Lehký Michal 10 km M30+ uhrazeno
30.1.2020Lencsesová Lucia 10 km Z40+ uhrazeno
31.12.2019Lequin Lenka 10 km Z40+ uhrazeno
5.1.2020Líbal Martin 10 km M40+ uhrazeno
6.2.2020Lienertová Lenka SDH Ostřetín 10 km Z18+ uhrazeno
5.1.2020Lněnička Jan UHK 5 km M uhrazeno
22.2.2020Losman Miroslav N.W. 5 km M uhrazeno
23.1.2020Lukáčová Šárka Běhání pro radost 5 km Z uhrazeno
8.12.2019Luňáková Jana 10 km Z18+ uhrazeno
11.1.2020Mach Martin 5 km M uhrazeno
29.12.2019Machút Michal 10 km M50+ uhrazeno
10.1.2020Marek Dušan Sokol K.n.O. 10 km M40+ uhrazeno
16.1.2020Marek Martin Running Team Nepolisy 10 km M40+ uhrazeno
2.1.2020Márová Eliška 10 km Z18+ uhrazeno
14.1.2020Medunová Petra Lebe tým 5 km Z uhrazeno
16.12.2019Mencl Miloš Hradec Králové 5 km M uhrazeno
15.12.2019Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové 400 m D3 uhrazeno
27.12.2019Mervartova Kristýna Atletická škola Hradec Králové 10 km Z18+ uhrazeno
6.1.2020Mikšík Michal IDIADA CZ 10 km M30+ uhrazeno
17.2.2020Milata Pavel Loko Trutnov 5 km M uhrazeno
25.2.2020Moravcová Milena 5 km Z uhrazeno
13.2.2020Motl Jan Hradecký amatér 10 km M40+ uhrazeno
12.1.2020Motlová Eva Běhání pro radost 5 km Z uhrazeno
30.11.2019Nečas Vladimír 10 km M50+ uhrazeno
25.2.2020Nedeliaková Andrea 10 km Z40+ uhrazeno
21.1.2020Nováček Jozef Runbo Team Liberec 10 km M30+ uhrazeno
16.1.2020Novotná Marie 5 km Z uhrazeno
11.2.2020Novotná Denisa Mokrý Banditi 5 km Z uhrazeno
21.1.2020Novotná Ilona 10 km Z40+ uhrazeno
22.1.2020Novotný David Mokrý Banditi 100 m CH1 uhrazeno
21.1.2020Novotný David Mokrý Banditi 10 km M30+ uhrazeno
11.1.2020Ochoc Thomas 10 km M18+ uhrazeno
31.12.2019Ouředník Vít 10 km M18+ uhrazeno
3.1.2020Ouředníková Iva 10 km Z18+ uhrazeno
22.12.2019Palas Michal 10 km M30+ uhrazeno
7.1.2020Pávek Miloš Little Peacock 10 km M40+ uhrazeno
23.2.2020Pekárková Natálie 10 km Z18+ uhrazeno
5.1.2020Pekarkova Adela 10 km Z18+ uhrazeno
23.2.2020Pekárková Marie 10 km Z18+ uhrazeno
18.2.2020Pěnčík Aleš 10 km M30+ uhrazeno
18.12.2019Pergner Petr LDN 10 km M50+ uhrazeno
25.12.2019Petr Jan Ještětice 10 km M18+ uhrazeno
17.1.2020Petržílková Denisa Pohyb hrou 5 km Z uhrazeno
8.2.2020Pišta Jan SDH Rožnov 5 km M uhrazeno
12.1.2020Polan Michal KC Kutná Hora 10 km M30+ uhrazeno
11.2.2020Ponikelský Jan IDIADA CZ 10 km M30+ uhrazeno
11.1.2020Pospíšil Jaroslav 10 km M40+ uhrazeno
19.1.2020Pospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka 10 km M18+ uhrazeno
22.1.2020Pospíšil Martin Ptáček koupelny 10 km M30+ uhrazeno
20.2.2020Prchlík Jindřich Wolfiho smečka 10 km M50+ uhrazeno
10.12.2019Preclíková Hanka 5 km Z uhrazeno
30.12.2019Probst Tomáš 10 km M50+ uhrazeno
9.1.2020Procházka Roman #GLADIATORRACETEAM 10 km M30+ uhrazeno
25.2.2020Purm Štěpán 5 km M nezaplaceno
20.2.2020Rambová Marcela AC Gomango Hogner 10 km Z40+ uhrazeno
1.1.2020Rezek Petr 10 km KM uhrazeno
11.2.2020Rozum Honza IDIADA CZ 10 km M18+ uhrazeno
15.1.2020Rudolfova Jana Draci Trutnov 10 km Z40+ uhrazeno
2.2.2020Rychtera Petr 10 km M30+ uhrazeno
9.2.2020Šádek Ondřej 10 km M18+ uhrazeno
23.1.2020Sedláčková Lenka Jablonec 10 km Z40+ uhrazeno
6.1.2020Severa René 10 km M40+ uhrazeno
14.1.2020Shejbalová Jana RUN magazine team 10 km Z18+ uhrazeno
7.1.2020Šibrava Josef 10 km M30+ uhrazeno
30.1.2020Šimánková Šárka 10 km Z18+ uhrazeno
21.1.2020Šindler Ondřej BUGA - Originální Česká Móda 10 km M30+ uhrazeno
17.1.2020Sirová Hana Báječné ženy v běhu 5 km Z uhrazeno
17.2.2020Škaldová Hana 10 km Z40+ uhrazeno
13.2.2020Škaloud Jakub GrupaVrdy 10 km M18+ uhrazeno
30.1.2020Skopalíková Lenka 10 km Z18+ uhrazeno
15.1.2020Sláma Martin Východočeská televize V1 10 km M50+ uhrazeno
28.12.2019Slavík Jan Kačeři Chrudim 10 km M40+ uhrazeno
3.1.2020Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM 10 km Z40+ uhrazeno
31.12.2019Šmiková Ilona 5 km Z uhrazeno
28.1.2020Špulák Josef 10 km M40+ uhrazeno
3.1.2020Štancel Milan Prievidza 10 km M60+ uhrazeno
29.1.2020Štancl Josef 10 km M50+ uhrazeno
10.2.2020Štanclová Terezie 10 km Z18+ uhrazeno
11.1.2020Štembera Jiří Hamrovák team 5 km M uhrazeno
19.12.2019Štěpán Jakub 10 km M18+ uhrazeno
23.2.2020Štěpánek Ladislav 10 km M30+ uhrazeno
26.2.2020Stoklasa Zbyněk 10 km M30+ uhrazeno
26.2.2020Stoklasová Viktorie 200 m D2 uhrazeno
26.2.2020Stoklasová Anna 200 m D2 uhrazeno
6.1.2020Stříteská Petra #GLADIATORRACETEAM 5 km Z uhrazeno
15.1.2020Strzepeková Lucie 5 km Z uhrazeno
26.2.2020Svoboda Jiří Team CykloTrener 10 km M50+ uhrazeno
25.12.2019Švorc Jiří Ještětice 10 km M30+ uhrazeno
25.2.2020Szymeczek Michal Ogar z Beskyd 10 km M30+ uhrazeno
25.1.2020Tekverková Petra 10 km Z18+ uhrazeno
15.1.2020Tillová Lucie 10 km Z40+ uhrazeno
2.1.2020Tobiška Štěpán 10 km M40+ uhrazeno
18.2.2020Tobolková Dominika 10 km Z18+ nezaplaceno
30.12.2019Tomáš Jan 10 km M30+ uhrazeno
30.1.2020Tomášková Petra 10 km Z40+ uhrazeno
26.2.2020Tomášová Lenka AC Gomango - Hogner 10 km Z18+ uhrazeno
17.12.2019Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 10 km Z18+ uhrazeno
31.12.2019Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner 10 km M50+ uhrazeno
19.12.2019Trumhová Kateřina 5 km Z uhrazeno
27.2.2020Tykalová Marie 5 km Z nezaplaceno
23.2.2020Urbanová Iveta 5 km Z nezaplaceno
25.2.2020Vacková Denisa 10 km Z18+ nezaplaceno
31.12.2019Václav Vondra Vondrovi 10 km M50+ uhrazeno
13.1.2020Valena Tomáš HC Mžany 10 km M40+ uhrazeno
26.2.2020Valentová Nikola 5 km JZ uhrazeno
26.2.2020Valentová Lenka 5 km Z uhrazeno
14.12.2019Varga Jan Pardubice 10 km M30+ uhrazeno
6.2.2020Vejrová Ilona 10 km Z40+ uhrazeno
22.2.2020Vesecká Jaroslava 5 km Z uhrazeno
12.1.2020Veselý Petr OlfinCar s.r.o. 10 km M30+ uhrazeno
25.2.2020Višňovský Daniel 10 km M18+ uhrazeno
4.1.2020Vít Jiří TONDA Sport Prušánky 10 km M40+ uhrazeno
13.2.2020Vomáčka Josef Jose Sauce TRI 10 km M40+ uhrazeno
20.2.2020Vondra Vojtěch Vencl tým Ústí nad Orlicí 10 km M18+ uhrazeno
31.12.2019Vondra Matěj Rudník 800 m CH6 uhrazeno
31.12.2019Vondrová Denisa Rudník 5 km Z uhrazeno
12.2.2020Vostoupal Richard Ještětice 10 km M40+ uhrazeno
17.1.2020Vrba Jakub 10 km M30+ uhrazeno
23.2.2020Vrbová Eva 10 km Z18+ uhrazeno
31.12.2019Wagnerová Eliška 10 km Z18+ uhrazeno
24.2.2020Wališová Štěpánka FUBO Team 10 km Z18+ uhrazeno
21.1.2020Žabčík Marek 10 km M40+ uhrazeno
5.2.2020Žáčková Zuzana 5 km Z uhrazeno
5.2.2020Žáčková Bohumila 5 km Z uhrazeno
17.12.2019Záruba Martin MěÚ DKnL 10 km M40+ uhrazeno
26.2.2020Ždímal Michal Ždimiators 10 km M30+ nezaplaceno
9.1.2020Zemčíková Petra #GLADIATORRACETEAM 10 km Z18+ uhrazeno
23.12.2019Zezulka Zdeněk Běh pro radost 10 km M40+ uhrazeno
24.2.2020Zima Jiří FK Zličko 5 km M nezaplaceno
24.2.2020Zimová Lída FK Zličko 5 km Z nezaplaceno
23.1.2020Ziška Jan 10 km M40+ uhrazeno
14.1.2020Zumr Vojtěch 200 m CH2 uhrazeno
14.1.2020Zumr Ondřej 100 m CH1 uhrazeno
15.1.2020Zvoníčková Radka 10 km Z40+ uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.