Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KŘÍŽOVÁ DESÍTKA - 8.ročník

Statistika přihlášených

Trať
D10 km292
K5 km94
A2200 m9
A3400 m7
A1100 m7
A5500 m4
A4500m3
A6800 m3
Kategorie
ZŽeny 64
M30+Muži 30 - 39 let60
M40+Muži 40 - 49 let53
Z18+Ženy 30 - 39 let39
Z40+Ženy 40 - 49 let34
M18+Muži 18 - 29 let28
MMuži 27
Z18+Ženy 18 - 29 let27
M50+Muži 50 - 59 let22
M50+Ženy 50 - 59 let13
KMKoloběžky - Muži7
D2Dívky 5 - 6 let6
D3Dívky 7 - 8 let5
M60+Muži 60 a více let5
KZKoloběžky - Ženy4
CH1Chlapci 4 roky a mladší4
D1Dívky 4 roky a mladší3
D4Dívky 9 - 10 let3
CH2Chlapci 5 - 6 let3
CH6Chlapci 13 - 14 let2
JZJuniorky2
CH3Chlapci 7 - 8 let2
D5Dívky 11 - 12 let2
CH5Chlapci 11 - 12 let2
D6Dívky 13 - 14 let1
JMJunioři1
Celkem přihlášených419

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
15.1.2020Bahník Dušan SKOROMISTŘI 5 km M uhrazeno
14.1.2020Balcarová Zdeňka 10 km Z40+ uhrazeno
31.12.2019Balcarová Jana 10 km Z40+ uhrazeno
13.1.2020Bárta Ladislav 400 m CH3 uhrazeno
2.2.2020Bartáková Eva 10 km Z18+ uhrazeno
4.1.2020Bartoš Marek 10 km M18+ uhrazeno
20.2.2020Bártová Lucie 5 km Z uhrazeno
13.1.2020Bártová Aneta 400 m D3 uhrazeno
28.2.2020Bartůněk Ladislav KOBRA 10 km KM uhrazeno
27.1.2020Barvič Michal STG Pardubice 10 km M30+ uhrazeno
28.1.2020Barvičová Marta 10 km M50+ uhrazeno
29.2.2020Batelková Eliška BEAST - OCR team 500m D4 uhrazeno
20.3.2020Bauer Martina 10 km KZ uhrazeno
26.2.2020Bažantová Iveta ju2hvt 10 km Z18+ uhrazeno
24.2.2020Benko Jan ELEVEN RUN TEAM 10 km M40+ uhrazeno
21.1.2020Beran Daniel Run4fun 10 km M40+ uhrazeno
8.12.2019Beran Lubomír 10 km M60+ uhrazeno
8.12.2019Beranová Jana 10 km M50+ uhrazeno
28.2.2020Berná Eva BŽB, Run4fun 10 km Z40+ uhrazeno
29.2.2020Berný Vladimír Wolfrunners 10 km M40+ uhrazeno
24.2.2020Bezvoda Jaroslav 10 km M60+ uhrazeno
3.1.2020Bíbová Kamila 10 km Z18+ uhrazeno
11.4.2020Bielčík David 10 km M18+ uhrazeno
3.3.2020Bílková Veronika 5 km Z uhrazeno
28.2.2020Bláhová Tereza TJ Sokol HK 800 m D6 uhrazeno
8.3.2020Blažejová Michaela Jurášci 10 km Z18+ uhrazeno
4.1.2020Bočková Lucie SRTG Rychnov nad Kněžnou 10 km Z40+ uhrazeno
25.2.2020Bodnar Jan Pohyb hrou 10 km M30+ uhrazeno
20.2.2020Boháč Bonifác Vencl Tým Ústí nad Orlicí 10 km M18+ uhrazeno
8.3.2020Bořek Radek Sparta 10 km M40+ uhrazeno
30.12.2019Brachtlová Iveta 5 km Z uhrazeno
5.2.2020Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic 10 km M50+ uhrazeno
11.1.2020Brentnerová Luci Běhání pro radost 5 km Z uhrazeno
20.1.2020Brzák Jan 10 km M30+ uhrazeno
20.1.2020Brzáková Viktorie 200 m D2 uhrazeno
19.2.2020Bubáková Pavla 10 km Z18+ uhrazeno
29.2.2020Budinová Eva Prostě běž 5 km Z uhrazeno
19.2.2020Bukáčková Jana 5 km Z uhrazeno
4.1.2020Buršík Michal 10 km M30+ uhrazeno
27.12.2019Buřval Lukáš 10 km M18+ uhrazeno
27.2.2020Caletková Adéla 10 km Z18+ uhrazeno
24.2.2020Čeněk Jan KASPER SWIX TEAM 10 km M30+ uhrazeno
24.1.2020Cermanová Markéta 5 km Z uhrazeno
10.2.2020Černá Kamila 10 km Z40+ uhrazeno
26.12.2019Černá Petra 3D Fitness Race Team 10 km Z40+ uhrazeno
6.1.2020Černohorská Lucie 10 km Z18+ uhrazeno
28.2.2020Černohous Pavel Jablonská běžecká liga - Standa tým 10 km M40+ uhrazeno
31.12.2019cetel Miroslav maratonsky klub 10 km M60+ uhrazeno
15.2.2020Císař Michal Želva Racing Team 5 km M uhrazeno
15.2.2020Císař Jan Želva Racing Team 100 m CH1 uhrazeno
15.2.2020Císařová Karolína 5 km Z uhrazeno
15.2.2020Císařová Eliška Želva Racing Team 200 m D2 uhrazeno
24.2.2020Číž Josef 10 km M40+ uhrazeno
18.1.2020Čížková Andrea Vyražený pojistky 10 km Z18+ uhrazeno
27.2.2020Coufal Martin SALAEGRO MEDICAL RACING TEAM 10 km M30+ uhrazeno
4.3.2020Čtvrtečková Lucie 10 km KZ uhrazeno
7.1.2020Dachovský Radovan Tempo Malšovice 5 km M uhrazeno
23.12.2019Dlouhá Lenka Běh pro radost 5 km Z uhrazeno
30.12.2019Dohnanský Tomáš 10 km M18+ uhrazeno
29.2.2020Doktor Ondřej AC Pardubice 10 km M18+ uhrazeno
6.5.2020Doležalová Zora KOVO TEAM 10 km Z18+ uhrazeno
8.12.2019Došel Jan 10 km M18+ uhrazeno
11.1.2020Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř 500m D4 uhrazeno
4.12.2019Drapáč Radek Koloběžky team Pivovar Svijany 10 km KM uhrazeno
4.12.2019Drapáčová Tereza Koloběžky team Pivovar Svijany 10 km KZ uhrazeno
15.1.2020Dreslerová Renáta 10 km Z18+ uhrazeno
29.1.2020Drnková Barbora 10 km Z18+ uhrazeno
3.2.2020Dunda Pavel AC1866 10 km M18+ uhrazeno
3.3.2020Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim 10 km Z18+ uhrazeno
21.2.2020Dundová Karolína MŠ Veverkova 200 m D2 uhrazeno
21.2.2020Dundová Ema FBC Hradec Králové 500 m D5 uhrazeno
2.2.2020Dusil Míra 10 km M40+ uhrazeno
27.2.2020Dušková Marcela Rychlé Šípy 5 km Z uhrazeno
6.1.2020Duzbaba Václav IDIADA CZ 10 km M18+ uhrazeno
7.2.2020Dvořáček Lukáš 10 km M30+ uhrazeno
27.12.2019Dvořák Radek 10 km M40+ uhrazeno
31.12.2019Fabianova Aneta 10 km Z18+ uhrazeno
23.2.2020Fejfar Aleš TJ Spartak Vrchlabí 5 km M uhrazeno
29.2.2020Fejfárková Pavla 10 km Z18+ uhrazeno
8.1.2020Fejfarová Marie 10 km Z18+ uhrazeno
16.1.2020Felcmanová Lucie 5 km Z uhrazeno
29.2.2020Firkušný Martin Smiřice 5 km M uhrazeno
2.3.2020Fléglová Blanka 10 km Z18+ uhrazeno
27.2.2020Fogl Marek JBL - Standa tým 10 km M40+ uhrazeno
14.1.2020Fojtů Dája 10 km Z40+ uhrazeno
4.3.2020Frejvaldová Ivana 10 km Z40+ uhrazeno
7.1.2020Frodl Martin POLL 10 km M30+ uhrazeno
1.2.2020Frosch Petr OK LOKO Pardubice 10 km M40+ uhrazeno
9.2.2020Fuksa Oldrich AC Gomango-Högner 10 km M40+ uhrazeno
27.2.2020Gabriel Aleš Týníště n.Orl. 10 km M50+ uhrazeno
18.2.2020Glaba Lukáš 5 km M uhrazeno
26.1.2020Grätz Ondřej #FUBOTeam 10 km M30+ uhrazeno
19.2.2020Gregorová Dana 5 km Z uhrazeno
31.12.2019Grygera Tomáš SHINDA RUNNING 5 km M uhrazeno
15.2.2020Guňka Igor 10 km M40+ uhrazeno
3.3.2020Guňka Lukáš 500 m CH5 uhrazeno
3.3.2020Guňka Jakub 400 m CH3 uhrazeno
9.3.2020Haisová Miroslava Wolfiho smečka 5 km Z uhrazeno
25.2.2020Hak Tomáš 10 km M40+ uhrazeno
9.3.2020Halamka Petr Squadra 10 km M40+ uhrazeno
26.12.2019Hamral Lukáš ATLETICKÁ ŠKOLA HK 10 km M18+ uhrazeno
8.3.2020Hamzová Gabriela 10 km Z18+ uhrazeno
14.1.2020Hanl Vratislav 10 km M40+ uhrazeno
26.2.2020Hannušová Dagmar Dálkoplazky Liberec 10 km M50+ uhrazeno
8.3.2020Hanousek Jiří Road racing Podorlicko 10 km M30+ uhrazeno
14.1.2020Hanzlík Zdeněk SK Studenec 5 km M uhrazeno
4.3.2020Harciníková Petra 10 km Z18+ uhrazeno
31.12.2019Hartmanová Marcela GoMango 10 km M50+ uhrazeno
23.2.2020Hauptová Alice 10 km Z18+ uhrazeno
18.1.2020Havelková Tereza Pohyb hrou 5 km Z uhrazeno
27.12.2019Hejl Tomáš 10 km M30+ uhrazeno
3.3.2020Hejzlar Miroslav 10 km M30+ uhrazeno
4.3.2020Hejzlar Miroslav 200 m CH2 uhrazeno
29.12.2019Hejzlar Tomáš #GLADIATORRACETEAM 10 km M30+ uhrazeno
29.12.2019Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM 10 km Z18+ uhrazeno
4.3.2020Hejzlarová Adriana 100 m D1 uhrazeno
2.3.2020Hladíková Lucie SDH Nahořany 10 km Z18+ uhrazeno
17.2.2020Hlava Roman #GLADIATORRACETEAM 5 km M uhrazeno
17.2.2020Hlava Viktor Běháme v Holicích a okolí 5 km JM uhrazeno
10.2.2020Hlavička Vojtěch 5 km M uhrazeno
22.1.2020Hoffmannova Klára Runbo Team Liberec 10 km Z18+ uhrazeno
14.1.2020Hoffmanová Petra 5 km Z uhrazeno
28.2.2020Hokr Marcel TRI Chrudim 10 km M40+ uhrazeno
4.1.2020Holubová Kamila Rychlé Šípy 10 km Z40+ uhrazeno
29.2.2020Horák Aleš Schejbal systém 10 km M30+ uhrazeno
31.12.2019Hostinský Jaroslav HPB Pardubice 10 km M50+ uhrazeno
14.2.2020Hrečínová Michaela Tempo Malšovice 5 km Z uhrazeno
27.2.2020Hřib Jakub 10 km M30+ uhrazeno
25.2.2020Hübl Radek RunSport Salomon Team 10 km M30+ uhrazeno
11.1.2020Humlová Jana 10 km Z18+ uhrazeno
29.2.2020Ilek Václav Rychlé Šípy 10 km M40+ uhrazeno
1.3.2020Izaiaszová Tereza Běháme v Holicích a okolí 10 km Z18+ uhrazeno
11.1.2020Jakouběová Gabriela Hamrovák team, Prostě běž! 10 km Z40+ uhrazeno
29.12.2019Janáčková Kateřina MRX Team 10 km Z40+ uhrazeno
18.2.2020Jančárová Viktória 5 km Z uhrazeno
31.12.2019Jandera Jakub 10 km M40+ uhrazeno
3.1.2020Janderová Veronika 10 km Z18+ uhrazeno
3.1.2020Janek Ondřej 10 km M30+ uhrazeno
31.12.2019Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM 10 km M50+ uhrazeno
28.2.2020Jelen Pavel Běžecký klub Náchod z. s. 10 km M18+ uhrazeno
26.2.2020Jergušová Gabriela Šneci v běhu 5 km Z uhrazeno
24.2.2020Jezdinský Filip SK Studenec 5 km M uhrazeno
26.1.2020Jirouš David KADADO 10 km M30+ uhrazeno
13.2.2020Jiroutová Petra loseři123 10 km Z18+ uhrazeno
16.2.2020Johan Marek Městská policie Trutnov 10 km M40+ uhrazeno
4.1.2020johan oldřich Jilemnice 10 km M40+ uhrazeno
25.2.2020Jorníček Petr MK Seitl Ostrava 10 km M50+ uhrazeno
18.2.2020Jungwirth Karel SDH Lipí 5 km M uhrazeno
26.2.2020Kabrhel Jan Šneci Litomyšl 10 km M40+ uhrazeno
26.2.2020Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl 10 km Z40+ uhrazeno
28.12.2019Kačer Jan Sokol Vlastibořice 10 km M30+ uhrazeno
23.2.2020Kahánek Radek AK Bažantnice Bělohrad 10 km M30+ uhrazeno
16.2.2020Kalaš Pavel PaMiZuDe 10 km M40+ uhrazeno
16.2.2020Kalašová Zuzana PaMiZuDe 400 m D3 uhrazeno
13.1.2020Kalina Jaroslav 5 km M uhrazeno
12.1.2020Kalinová Monika 5 km Z uhrazeno
15.1.2020Kalousek Michal 10 km M30+ uhrazeno
25.2.2020Kalousek Jan červené tričko 5 km M uhrazeno
7.1.2020Kampová Iveta Pardubice 10 km Z18+ uhrazeno
14.1.2020Kampová Kamila Pardubice 10 km Z18+ uhrazeno
2.3.2020Káš František 10 km M18+ uhrazeno
27.2.2020Kekulová Tereza Báječné ženy v běhu 10 km Z40+ uhrazeno
6.1.2020Kirschová Eva Triatlon team Trutnov 10 km Z40+ uhrazeno
7.3.2020Klacl Radim STG Česká Třebová 10 km M40+ uhrazeno
30.12.2019Klimešová Zuzka GoMango 10 km M50+ uhrazeno
15.2.2020Knotek Tomáš - 10 km M30+ uhrazeno
25.2.2020Koláčná Lenka 5 km Z uhrazeno
25.2.2020Kolar Jakub 10 km M30+ uhrazeno
29.2.2020Kolman Robert Silvini Madshus Team 10 km M50+ uhrazeno
2.3.2020Kolmanová Natálie 100 m D1 uhrazeno
5.2.2020Koníček Filip STG Rychnov nad kněžnou 10 km M30+ uhrazeno
28.2.2020Kopečková Petra 10 km Z18+ uhrazeno
30.12.2019Kopecký Jiří Gomango Hradec Králové 10 km M40+ uhrazeno
17.2.2020Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 10 km M50+ uhrazeno
17.1.2020Korenčiková Kristýna 10 km Z18+ uhrazeno
6.2.2020Korenčiková Eliška 10 km Z18+ uhrazeno
16.12.2019Kořínek Martin 10 km M50+ uhrazeno
26.2.2020Korotvičková Denisa 5 km Z uhrazeno
26.2.2020Korotvičková Miroslava 5 km Z uhrazeno
5.3.2020Korytiakova Katarina 10 km Z18+ uhrazeno
6.5.2020Koskova Simona 10 km Z40+ uhrazeno
30.12.2019Košťál Petr SRTG Trutnov 10 km M30+ uhrazeno
27.2.2020Kotková Gabriela Matum 10 km Z18+ uhrazeno
31.12.2019Kotlant David 800 m CH6 uhrazeno
31.12.2019Kotlantová Kateřina 500 m D5 uhrazeno
28.1.2020Kovář Jaroslav 10 km M50+ uhrazeno
12.1.2020Kovářová Tereza Běhání pro radost 5 km Z uhrazeno
28.1.2020Kovářová Monika 10 km M50+ uhrazeno
30.11.2019Kowalczyk Stanislav Pardubice 10 km M30+ uhrazeno
22.2.2020Kozák Štěpán 10 km M30+ uhrazeno
25.12.2019Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 10 km Z40+ uhrazeno
29.2.2020Kracíková Hana PROSTĚ BĚŽ! 5 km Z uhrazeno
5.12.2019Kratochvíl Jiří 10 km M18+ uhrazeno
18.2.2020Kratochvíl Jan SK hasičů KHK 10 km M30+ uhrazeno
2.3.2020Kreiselová Slávka 10 km M50+ uhrazeno
7.5.2020Krejcar Roman 10 km M30+ uhrazeno
10.12.2019Krejčí Matěj MK Nová Paka 500 m CH5 uhrazeno
29.12.2019Krejčí Klára 10 km Z40+ uhrazeno
31.12.2019Krempa Milan AC Gomango Högner 10 km M50+ uhrazeno
30.12.2019Krempová Anna AC Gomango Högner 10 km M50+ uhrazeno
28.2.2020Kristková Markéta fortell 5 km Z uhrazeno
7.1.2020Křížová Petra 5 km Z uhrazeno
5.1.2020Kršňáková Lada 10 km Z18+ uhrazeno
30.12.2019Kuba Martin RUN magazine team 10 km M40+ uhrazeno
3.3.2020Kubeček Ondřej 10 km M30+ uhrazeno
28.2.2020Kučerová Pavla 5 km Z uhrazeno
28.2.2020Kuntova Pavlina 10 km KZ uhrazeno
9.12.2019Kuttich Zdenek 5 km M uhrazeno
9.12.2019Kuttichová Barbora 5 km Z uhrazeno
9.12.2019Kuttichová Natálie 5 km JZ uhrazeno
14.1.2020Kuzmová Tatiana 5 km Z uhrazeno
12.1.2020Kvačková Tereza Běhání pro radost 5 km Z uhrazeno
21.1.2020Kynclová Tereza 5 km Z uhrazeno
24.1.2020Labík Martin ŽIŽKOVKA BOROHRÁDEK 10 km M40+ uhrazeno
14.2.2020Labíková Veronika ŽIŽKOVKA BOROHRÀDEK 10 km Z18+ uhrazeno
13.12.2019Ladman Jiří 10 km M40+ uhrazeno
11.12.2019Ladmanová Lenka 10 km Z40+ uhrazeno
20.2.2020Langášek David 10 km M30+ uhrazeno
4.1.2020Latislavova Eva Jablonec nad Nisou 10 km Z40+ uhrazeno
12.1.2020Lebedínská Andrea 5 km Z uhrazeno
12.1.2020Lebedínský Petr 5 km M uhrazeno
28.2.2020Lédl Václav 10 km KM uhrazeno
21.1.2020Lehký Vladimír T. J. Sokol Ústí nad Orlicí 10 km M40+ uhrazeno
23.2.2020Lehký Michal 10 km M30+ uhrazeno
30.1.2020Lencsesová Lucia 10 km Z40+ uhrazeno
31.12.2019Lequin Lenka 10 km Z40+ uhrazeno
5.1.2020Líbal Martin 10 km M40+ uhrazeno
6.2.2020Lienertová Lenka SDH Ostřetín 10 km Z18+ uhrazeno
5.1.2020Lněnička Jan UHK 5 km M uhrazeno
29.2.2020Lomnická Dagmar 10 km Z18+ uhrazeno
22.2.2020Losman Miroslav N.W. 5 km M uhrazeno
23.1.2020Lukáčová Šárka Běhání pro radost 5 km Z uhrazeno
8.12.2019Luňáková Jana 10 km Z18+ uhrazeno
11.1.2020Mach Martin 5 km M uhrazeno
29.12.2019Machút Michal 10 km M50+ uhrazeno
16.1.2020Marek Martin Running Team Nepolisy 10 km M40+ uhrazeno
10.1.2020Marek Dušan Sokol K.n.O. 10 km M40+ uhrazeno
2.1.2020Márová Eliška 10 km Z18+ uhrazeno
14.1.2020Medunová Petra Lebe tým 5 km Z uhrazeno
28.2.2020Melzerová Kateřina Ždimiators 10 km Z40+ uhrazeno
16.12.2019Mencl Miloš Hradec Králové 5 km M uhrazeno
15.12.2019Menclová Šárka #GLADIATORRACETEAM 400 m D3 uhrazeno
4.5.2020Menclová Monika Prostě běž 5 km Z uhrazeno
27.12.2019Mervartova Kristýna Atletická škola Hradec Králové 10 km Z18+ uhrazeno
29.2.2020Metelková Lenka 5 km Z uhrazeno
1.3.2020Metelková Ema 200 m D2 uhrazeno
1.3.2020Metelková Anežka 400 m D3 uhrazeno
6.1.2020Mikšík Michal IDIADA CZ 10 km M30+ uhrazeno
17.2.2020Milata Pavel Loko Trutnov 5 km M uhrazeno
8.3.2020Mokrušová Pavla 10 km Z18+ uhrazeno
25.2.2020Moravcová Milena 5 km Z uhrazeno
29.2.2020Moravec Antonín SK Běžec TEAM 10 km M50+ uhrazeno
27.2.2020Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 10 km Z40+ uhrazeno
3.3.2020Mosiurczáková Pavlína Okresní přebor 10 km Z18+ uhrazeno
13.2.2020Motl Jan Hradecký amatér 10 km M40+ uhrazeno
12.1.2020Motlová Eva Běhání pro radost 5 km Z uhrazeno
2.3.2020Motlová Tereza 10 km Z18+ uhrazeno
28.2.2020Navrátil Vlastimil 10 km M60+ uhrazeno
27.2.2020Nebeský Jakub Boleslavští Běžci 10 km M30+ uhrazeno
30.11.2019Nečas Vladimír 10 km M50+ uhrazeno
25.2.2020Nedeliaková Andrea 10 km Z40+ uhrazeno
28.2.2020Neradilek Martin 10 km M18+ uhrazeno
28.2.2020Nouzovský Miloš AC GoMango Hogner 10 km M40+ uhrazeno
21.1.2020Nováček Jozef Runbo Team Liberec 10 km M30+ uhrazeno
28.2.2020Nováková Aneta Habřina 500m D4 uhrazeno
28.2.2020Nováková Nela Habřina 100 m D1 uhrazeno
28.2.2020Nováková Zuzana Habřina 400 m D3 uhrazeno
3.3.2020Novotková Kateřina Dolní Sytová 5 km Z uhrazeno
16.1.2020Novotná Marie 5 km Z uhrazeno
21.1.2020Novotná Ilona 10 km Z40+ uhrazeno
22.1.2020Novotný David Mokrý Banditi 100 m CH1 uhrazeno
21.1.2020Novotný David Mokrý Banditi 10 km M30+ uhrazeno
2.3.2020Novotný Radim Šneci v běhu 10 km M40+ uhrazeno
11.1.2020Ochoc Thomas 10 km M18+ uhrazeno
31.12.2019Ouředník Vít 10 km M18+ uhrazeno
3.1.2020Ouředníková Iva 10 km Z18+ uhrazeno
27.2.2020Pachtová Iva Mk Seitl ostrava 10 km M50+ uhrazeno
22.12.2019Palas Michal 10 km M30+ uhrazeno
28.2.2020Patka Michal 10 km KM uhrazeno
7.1.2020Pávek Miloš Little Peacock 10 km M40+ uhrazeno
5.1.2020Pekarkova Adela 10 km Z18+ uhrazeno
23.2.2020Pekárková Marie 10 km Z18+ uhrazeno
23.2.2020Pekárková Natálie 10 km Z18+ uhrazeno
18.2.2020Pěnčík Aleš 10 km M30+ uhrazeno
18.12.2019Pergner Petr LDN 10 km M50+ uhrazeno
25.12.2019Petr Jan Ještětice 10 km M18+ uhrazeno
17.1.2020Petržílková Denisa Pohyb hrou 5 km Z uhrazeno
29.2.2020Pilařová Barbora 10 km Z18+ uhrazeno
8.2.2020Pišta Jan SDH Rožnov 5 km M uhrazeno
28.2.2020Pleváková Lucie 5 km Z uhrazeno
6.3.2020Pokorný Radek Komorní filharmonie Pardubice 10 km M40+ uhrazeno
27.2.2020Polák Matej 10 km M30+ uhrazeno
12.1.2020Polan Michal KC Kutná Hora 10 km M30+ uhrazeno
11.2.2020Ponikelský Jan IDIADA CZ 10 km M30+ uhrazeno
22.1.2020Pospíšil Martin Ptáček koupelny 10 km M30+ uhrazeno
11.1.2020Pospíšil Jaroslav 10 km M40+ uhrazeno
19.1.2020Pospíšil Vojtěch TJ Sokol Stará Paka 10 km M18+ uhrazeno
20.2.2020Prchlík Jindřich Wolfiho smečka 10 km M50+ uhrazeno
10.12.2019Preclíková Hanka 5 km Z uhrazeno
2.3.2020Preiss Přemysl Kola Vondra Lovosice 10 km M18+ uhrazeno
30.12.2019Probst Tomáš 10 km M50+ uhrazeno
9.1.2020Procházka Roman #GLADIATORRACETEAM 10 km M30+ uhrazeno
25.2.2020Purm Štěpán 5 km M uhrazeno
28.2.2020Raisová Marika 5 km Z uhrazeno
28.2.2020Rakosnik Lukas KOBRA 10 km KM uhrazeno
20.2.2020Rambová Marcela AC Gomango Hogner 10 km Z40+ uhrazeno
1.1.2020Rezek Petr 10 km KM uhrazeno
1.3.2020Richter Daniel 10 km M18+ uhrazeno
11.2.2020Rozum Honza IDIADA CZ 10 km M18+ uhrazeno
15.1.2020Rudolfova Jana Draci Trutnov 10 km Z40+ uhrazeno
2.3.2020Rychtařík Martin 10 km M40+ uhrazeno
2.2.2020Rychtera Petr 10 km M30+ uhrazeno
9.2.2020Šádek Ondřej 10 km M18+ uhrazeno
29.2.2020Šamalová Helena Báječné ženy v běhu 5 km Z uhrazeno
8.3.2020Schejbal Martin 10 km M30+ uhrazeno
29.2.2020Schönbaum Lukáš 5 km M uhrazeno
23.1.2020Sedláčková Lenka Jablonec 10 km Z40+ uhrazeno
2.3.2020Ševčik Lukáš 10 km M30+ uhrazeno
6.1.2020Severa René 10 km M40+ uhrazeno
7.1.2020Šibrava Josef 10 km M30+ uhrazeno
27.2.2020Šimáková Klára 10 km Z18+ uhrazeno
30.1.2020Šimánková Šárka 10 km Z18+ uhrazeno
21.1.2020Šindler Ondřej BUGA - Originální Česká Móda 10 km M30+ uhrazeno
3.3.2020Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM 200 m CH2 uhrazeno
17.1.2020Sirová Hana Báječné ženy v běhu 5 km Z uhrazeno
17.2.2020Škaldová Hana 10 km Z40+ uhrazeno
13.2.2020Škaloud Jakub GrupaVrdy 10 km M18+ uhrazeno
28.2.2020Škardová Tereza 10 km Z18+ uhrazeno
30.1.2020Skopalíková Lenka 10 km Z18+ uhrazeno
15.1.2020Sláma Martin Východočeská televize V1 10 km M50+ uhrazeno
28.12.2019Slavík Jan Kačeři Chrudim 10 km M40+ uhrazeno
31.12.2019Šmiková Ilona 5 km Z uhrazeno
7.3.2020Sopek Tomas 10 km M40+ uhrazeno
2.3.2020Soukupová Stanislava Šneci v běhu 10 km M50+ uhrazeno
28.1.2020Špulák Josef 10 km M40+ uhrazeno
3.1.2020Štancel Milan Prievidza 10 km M60+ uhrazeno
29.1.2020Štancl Josef 10 km M50+ uhrazeno
11.4.2020Štanclová Tereza 10 km Z18+ uhrazeno
10.2.2020Štanclová Terezie 10 km Z18+ uhrazeno
11.1.2020Štembera Jiří Hamrovák team 5 km M uhrazeno
19.12.2019Štěpán Jakub 10 km M18+ uhrazeno
23.2.2020Štěpánek Ladislav 10 km M30+ uhrazeno
26.2.2020Stoklasa Zbyněk 10 km M30+ uhrazeno
26.2.2020Stoklasová Viktorie 200 m D2 uhrazeno
26.2.2020Stoklasová Anna 200 m D2 uhrazeno
29.2.2020Stránská Gabriela 5 km Z uhrazeno
29.2.2020Stránský Tomáš 10 km M30+ uhrazeno
6.1.2020Stříteská Petra #GLADIATORRACETEAM 5 km Z uhrazeno
28.2.2020Strnadová Tereza 10 km Z18+ uhrazeno
27.2.2020Struhár Milan Milovice 10 km M40+ uhrazeno
15.1.2020Strzepeková Lucie 5 km Z uhrazeno
29.2.2020Šulc Milan 10 km M40+ uhrazeno
27.2.2020Šustová Marie Šneci v běhu 10 km M50+ uhrazeno
29.2.2020Švarcová Lucie Báječné ženy v běhu 10 km Z18+ uhrazeno
5.3.2020Svitáková Anna Nessi tým 10 km Z40+ uhrazeno
26.2.2020Svoboda Jiří Team CykloTrener 10 km M50+ uhrazeno
25.12.2019Švorc Jiří Ještětice 10 km M30+ uhrazeno
2.3.2020Szekérová Iva Šneci v běhu 5 km Z uhrazeno
25.2.2020Szymeczek Michal Ogar z Beskyd 10 km M30+ uhrazeno
29.2.2020Tarnóczy Kateřina BEAST - OCR team 10 km Z18+ uhrazeno
25.1.2020Tekverková Petra 10 km Z18+ uhrazeno
9.3.2020Tesař Alex 100 m CH1 uhrazeno
2.1.2020Tobiška Štěpán 10 km M40+ uhrazeno
30.12.2019Tomáš Jan 10 km M30+ uhrazeno
30.1.2020Tomášková Petra 10 km Z40+ uhrazeno
26.2.2020Tomášová Lenka AC Gomango - Hogner 10 km Z18+ uhrazeno
29.2.2020Trenda Filip Intersport/Silvini Madshus Team 10 km M18+ uhrazeno
17.12.2019Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 10 km Z18+ uhrazeno
31.12.2019Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner 10 km M50+ uhrazeno
9.3.2020Trubačová Michaela 10 km Z18+ uhrazeno
19.12.2019Trumhová Kateřina 5 km Z uhrazeno
7.3.2020Tučková Dominika 5 km Z uhrazeno
27.2.2020Tykalová Marie 5 km Z uhrazeno
28.2.2020URBÁNEK JIŘÍ Splašená lokomotiva Chlumec nad Cidlinou 10 km M40+ uhrazeno
23.2.2020Urbanová Iveta 5 km Z uhrazeno
5.3.2020vachutková patricie 10 km Z40+ uhrazeno
31.12.2019Václav Vondra Vondrovi 10 km M50+ uhrazeno
13.1.2020Valena Tomáš HC Mžany 10 km M40+ uhrazeno
26.2.2020Valentová Nikola #GLADIATORRACETEAM 5 km JZ uhrazeno
26.2.2020Valentová Lenka 5 km Z uhrazeno
4.3.2020Valouch Petr 10 km KM uhrazeno
27.2.2020Vaněk Jakub Boleslavští Běžci 10 km M30+ uhrazeno
14.12.2019Varga Jan Pardubice 10 km M30+ uhrazeno
29.2.2020Veigertová Gabriela Sk Slavia Jičín 10 km Z18+ uhrazeno
6.2.2020Vejrová Ilona 10 km Z40+ uhrazeno
22.2.2020Vesecká Jaroslava 5 km Z uhrazeno
12.1.2020Veselý Petr ČSOBP 10 km M30+ uhrazeno
28.2.2020Vincour Petr Nový Bydžov 10 km M50+ uhrazeno
25.2.2020Višňovský Daniel 10 km M18+ uhrazeno
4.1.2020Vít Jiří TONDA Sport Prušánky 10 km M40+ uhrazeno
9.3.2020Vít Čestmír 5 km M uhrazeno
7.3.2020Vlachynská Kristýna HaKi-run 5 km Z uhrazeno
2.3.2020Vlasakova Jana 5 km Z uhrazeno
5.3.2020Vokřál Pavel SRTG Trutnov 10 km M30+ uhrazeno
13.2.2020Vomáčka Josef Jose Sauce TRI 10 km M40+ uhrazeno
31.12.2019Vondra Matěj Rudník 800 m CH6 uhrazeno
20.2.2020Vondra Vojtěch Vencl tým Ústí nad Orlicí 10 km M18+ uhrazeno
31.12.2019Vondrová Denisa Rudník 5 km Z uhrazeno
12.2.2020Vostoupal Richard Ještětice 10 km M40+ uhrazeno
28.2.2020Votypková Pavla BŽB, Run4Fun 10 km M50+ uhrazeno
17.1.2020Vrba Jakub 10 km M30+ uhrazeno
23.2.2020Vrbová Eva 10 km Z18+ uhrazeno
31.12.2019Wagnerová Eliška 10 km Z18+ uhrazeno
24.2.2020Wališová Štěpánka FUBO Team 10 km Z18+ uhrazeno
28.2.2020Zabranská Lucie Adventní běhání 5 km Z uhrazeno
28.2.2020Zach Milan Báječné ženy v běhu 10 km M50+ uhrazeno
5.2.2020Žáčková Bohumila 5 km Z uhrazeno
5.2.2020Žáčková Zuzana 5 km Z uhrazeno
29.2.2020Zalaba Tomáš LG Slavia Jičín 10 km M18+ uhrazeno
17.12.2019Záruba Martin MěÚ DKnL 10 km M40+ uhrazeno
26.2.2020Ždímal Michal Ždimiators 10 km M30+ uhrazeno
9.1.2020Zemčíková Petra #GLADIATORRACETEAM 10 km Z18+ uhrazeno
23.12.2019Zezulka Zdeněk Běh pro radost 10 km M40+ uhrazeno
24.2.2020Zima Jiří FK Zličko 5 km M uhrazeno
24.2.2020Zimová Lída FK Zličko 5 km Z uhrazeno
23.1.2020Ziška Jan 10 km M40+ uhrazeno
14.1.2020Zumr Vojtěch 200 m CH2 uhrazeno
14.1.2020Zumr Ondřej 100 m CH1 uhrazeno
15.1.2020Zvoníčková Radka 10 km Z40+ uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.