Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina GR8 TRAILS - PODORLICKO/STUDÁNKA

Statistika přihlášených

Trať
21km21km51
11km11km37
KIDSKIDS16
6km6km14
Kategorie
M18-99Muži 18 a více let22
M30-39Muži 30 - 39 let17
M40-49Muži 40 - 49 let14
Z18-99Ženy 18 a více let14
Z18-99Ženy 18 a více let8
M18-99Muži 18 a více let5
M50-59Muži 50 - 59 let5
Z30-39Ženy 30 - 39 let4
CH08-09Chlapci 8 - 9 let4
M18-29Muži 18 - 29 let4
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 3
Z50-59Ženy 50 - 59 let2
D08-09Dívky 8 - 9 let2
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 2
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
CH06-07Chlapci 6 - 7 let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
D12-13Dívky 12 - 13 let 1
M60-99Muži 60 a více let1
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let1
CH00-05Chlapci 0 - 5 let1
D10-11Dívky 10 - 11 let 1
Celkem přihlášených118

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
5.2.2020Adamcová Tereza 11km JZ13-17 uhrazeno
28.2.2020Berná Eva BŽB, Run4fun 21km Z40-49 uhrazeno
17.12.2020Blažek Radek 11km M18-99 uhrazeno
6.10.2020Blažek Miloslav 21km M30-39 uhrazeno
27.12.2019Brada Jiří 11km M18-99 uhrazeno
27.12.2019Bradová Jaroslava 11km Z18-99 uhrazeno
27.12.2019Bradová Michala 11km Z18-99 uhrazeno
29.9.2020Brázdová Dominika TJ Sokol Poděbrady KIDS D08-09 uhrazeno
28.2.2020Burget Jan ERA Active Team 11km M18-99 uhrazeno
28.2.2020Burián Petr ERA Active Team 21km M30-39 uhrazeno
10.1.2021Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 21km M40-49 uhrazeno
26.12.2019Černá Petra 3D Fitness Race Team 21km Z40-49 uhrazeno
6.3.2020Černá Martina 11km Z18-99 uhrazeno
9.1.2021Černý Michal Hradečtí ORLi 21km M40-49 uhrazeno
25.2.2020Dlabka Ludvík 3D Fitness race team 21km M60-99 uhrazeno
28.2.2020Dočkal Petr ERA Active Team 21km M50-59 uhrazeno
28.9.2020Duchoslav Pavel 11km M18-99 uhrazeno
8.12.2020Dudek Dominik KIDS CH12-13 uhrazeno
6.10.2020Dunda Pavel AC1866 11km M18-99 uhrazeno
2.2.2020Dusil Míra 11km M18-99 uhrazeno
24.9.2020Duzbaba Václav IDIADA CZ 11km M18-99 uhrazeno
7.1.2020Elefantová Šárka 21km Z30-39 uhrazeno
25.2.2020Filipová Ivana 11km Z18-99 uhrazeno
30.11.2020Forbelský Lukáš 21km M18-29 uhrazeno
1.2.2020Frosch Petr OK LOKO Pardubice 21km M40-49 uhrazeno
13.12.2019Gibbons Mark 21km M50-59 uhrazeno
31.12.2019Grätz Ondřej #FUBOTeam 21km M30-39 uhrazeno
15.2.2020Guňka Igor 21km M40-49 uhrazeno
5.3.2020Guňka Jakub KIDS CH08-09 uhrazeno
5.3.2020Guňka Lukáš KIDS CH12-13 uhrazeno
3.2.2020Hanzlová Markéta Svaz českých bohémů 21km Z40-49 uhrazeno
15.1.2021Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora 21km Z30-39 uhrazeno
30.12.2019Hartmanová Marcela GoMango 11km Z18-99 uhrazeno
28.2.2020Hodinka Jan ERA Active Team 21km M30-39 uhrazeno
16.12.2020Hrabala Petr Ders 21km M18-29 uhrazeno
16.12.2020Hrabala Petr 21km M50-59 uhrazeno
22.1.2021Hrncirova Lucie 11km Z18-99 nezaplaceno
11.1.2020Humlová Jana 6km Z18-99 uhrazeno
22.12.2020Huslík Jaroslav 6km M18-99 uhrazeno
24.9.2020Janata Milan Run4fun/Salming 21km M30-39 uhrazeno
29.12.2019Janků Jiří 21km M30-39 uhrazeno
4.3.2020Karásková Darina Báječné ženy v běhu 11km Z18-99 uhrazeno
20.1.2021Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM 6km M18-99 nezaplaceno
13.1.2020Kavuloková Daniela 6km Z18-99 uhrazeno
1.1.2020Koníček Filip STG Rychnov nad kněžnou 11km M18-99 uhrazeno
28.2.2020Konvalina Lukáš ERA Active Team 11km M18-99 uhrazeno
9.1.2020Košťál Petr SRTG Trutnov 6km M18-99 uhrazeno
2.1.2021Kouba Pavel 11km M18-99 uhrazeno
5.12.2020Kramule Tadeáš Funkční trénink Milovice KIDS CH08-09 uhrazeno
16.12.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH12-13 uhrazeno
18.9.2020Kratochvíl Jiří Žízniví (b)ježci 21km M18-29 uhrazeno
31.12.2020Krejčovský Martin 11km M18-99 uhrazeno
22.2.2020Křepelka Karel Zdravotní klaun 11km M18-99 uhrazeno
22.2.2020Křepelka Matěj Police nad Metují KIDS CH10-11 uhrazeno
5.3.2020Kříž Jan ERA Active Team 11km M18-99 uhrazeno
28.2.2020Kříž Libor ERA Active Team 21km M40-49 uhrazeno
28.12.2020Křížalová Veronika 6km JZ13-17 uhrazeno
31.12.2019Kubíčková Barbora 11km Z18-99 uhrazeno
23.2.2020Kučera Radek Marcipan 11km M18-99 uhrazeno
28.2.2020Kukla Jiří ERA Active Team 11km M18-99 uhrazeno
24.1.2020Lenfeld Martin 21km M40-49 uhrazeno
5.1.2020Líbal Martin 21km M40-49 uhrazeno
18.1.2021Malina Jakub 6km M18-99 uhrazeno
19.1.2021Malinová Miroslava 6km Z18-99 uhrazeno
13.2.2020Marcincakova Karin 21km Z18-29 uhrazeno
10.1.2020Marek Dušan Sokol K.n.O. 21km M40-49 uhrazeno
15.9.2020Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS D08-09 uhrazeno
12.1.2020Nespěšný Jiří 21km M40-49 uhrazeno
9.1.2021Ochoc Thomas 21km M30-39 uhrazeno
17.12.2020Papáčková Eva 11km Z18-99 uhrazeno
31.12.2019Pavelka Robert 11km M18-99 uhrazeno
4.1.2020Pávová Gabriela Čápici 11km Z18-99 uhrazeno
28.2.2020Pižlová Simona ERA Active Team 6km Z18-99 uhrazeno
26.1.2020Plašilová Lucie Atletika TJ Znojmo KIDS D10-11 uhrazeno
26.1.2020Plašilová Lenka 6km Z18-99 uhrazeno
28.2.2020Plšek Radek ERA Active Team 21km M40-49 uhrazeno
8.1.2021Podaný Martin Rozběháme Kutno Horu 21km M30-39 uhrazeno
30.11.2020Podaný Lubomír VaNDaL team 6km M18-99 uhrazeno
11.1.2021Podaný Daniel VaNDaL team KIDS CH00-05 uhrazeno
31.12.2019Přikryl Jan STS Chvojkovice-Brod 21km M40-49 uhrazeno
19.1.2021Rolek Vaclav Rolčata KIDS CH10-11 nezaplaceno
19.1.2021Rolková Eliška Rolčata KIDS D12-13 nezaplaceno
31.1.2020Roll Martin 21km M30-39 uhrazeno
16.1.2021Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM 11km M18-99 uhrazeno
2.2.2020Rychtera Petr 21km M30-39 uhrazeno
10.1.2021Šedivý Jakub 21km M18-29 uhrazeno
8.9.2020Sedláček Ondřej 21km M30-39 uhrazeno
28.2.2020Shejbal Tomáš ERA Active Team 21km M30-39 uhrazeno
8.4.2020Šibrava Josef 21km M30-39 uhrazeno
11.2.2020Šíma Vojtěch KIDS CH08-09 uhrazeno
11.2.2020Šíma Jiří 21km M30-39 uhrazeno
22.1.2021Šinkovská Olga #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 nezaplaceno
15.1.2020Sláma Martin Východočeská televize V1 21km M50-59 uhrazeno
28.12.2019Slavík Jan Kačeři Chrudim 21km M40-49 uhrazeno
16.1.2021Snítilá Václava OCR Čelákovice 11km Z18-99 uhrazeno
10.2.2020Šreibr Vojtěch KIDS CH06-07 uhrazeno
2.2.2020ŠREIBROVÁ Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
10.1.2021Steckerová Beáta 21km Z30-39 uhrazeno
25.1.2020Svoboda Luděk 21km M40-49 uhrazeno
28.2.2020Thomas Jakub ERA Active Team 21km M30-39 uhrazeno
2.1.2020Tobiška Štěpán 21km M40-49 uhrazeno
28.2.2020Turský Juraj ERA Active Team 11km M18-99 uhrazeno
29.12.2020Valentová Lenka 6km Z18-99 uhrazeno
29.11.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 uhrazeno
29.11.2020Vaníčková Tereza #GLADIATORRACETEAM 6km Z18-99 uhrazeno
12.1.2020Veselý Petr Royal Bay 21km M30-39 uhrazeno
29.12.2019Vilímek Stanislav Benešovský běžecký klub 11km M18-99 uhrazeno
28.2.2020Votypková Pavla BŽB, Run4Fun 21km Z50-59 uhrazeno
22.1.2021Wollmuth Petr 21km M50-59 uhrazeno
5.10.2020Zavřelová Jana Zavři Němčice 21km Z50-59 uhrazeno
28.2.2020Ždímal Michal Ždimiators 21km M30-39 uhrazeno
9.1.2021Zeinerová Lucie 21km Z30-39 uhrazeno
18.1.2020Zeman Michal TJ Sokol Hradec Králové KIDS CH14-15 uhrazeno
9.2.2020Zemanová Lenka 11km Z18-99 uhrazeno
28.2.2020Žemlička Jan ERA Active Team 11km M18-99 uhrazeno
12.10.2020Zezulka Zdeněk Běh pro radost 11km M18-99 uhrazeno
25.2.2020Zigová Helena 11km Z18-99 uhrazeno
10.12.2020Ziška Jan 11km M18-99 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.