Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina JARNÍ TRAILOVÝ PŮLMARATON - 4.ročník

Statistika přihlášených

Trať
21 kmpůlmaraton41
11 km11 km28
6 km6 km5
A4500 m3
A3400 m2
A2200 m1
A6800 m1
Kategorie
MMuži 14
ZŽeny 13
M40+Muži 40 - 49 let13
M30+Muži 30 - 39 let12
M50+Muži 50 - 59 let5
Z6Ženy 4
Z40+Ženy 40 - 49 let4
Z30+Ženy 30 - 39 let3
CH3Chlapci 7 - 8 let2
CH4Chlapci 9 - 10 let1
D4Dívky 9 - 10 let1
CH5Chlapci 11 - 12 let1
M18+Muži 18 - 29 let1
M60+Muži 60 a více let1
JZJuniorky1
M6Muži1
Z18+Ženy 18 - 29 let1
CH6Chlapci 13 - 14 let1
Z50+Ženy 50 - 59 let1
CH2Chlapci 5 - 6 let1
Celkem přihlášených81

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
5.2.2020Adamcová Tereza 11 km JZ uhrazeno
28.2.2020Berná Eva BŽB, Run4fun půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.12.2019Brada Jiří 11 km M uhrazeno
27.12.2019Bradová Michala 11 km Z uhrazeno
27.12.2019Bradová Jaroslava 11 km Z uhrazeno
4.3.2020Brychta Radek STG Jihlava půlmaraton M40+ uhrazeno
28.2.2020Burget Jan ERA Active Team 11 km M uhrazeno
28.2.2020Burián Petr ERA Active Team půlmaraton M30+ uhrazeno
26.12.2019Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team půlmaraton M50+ uhrazeno
6.3.2020Černá Martina 11 km Z uhrazeno
26.12.2019Černá Petra 3D Fitness Race Team půlmaraton Z40+ uhrazeno
6.1.2020Černohorská Lucie 11 km Z uhrazeno
25.2.2020Dlabka Ludvík 3D Fitness race team půlmaraton M60+ uhrazeno
28.2.2020Dočkal Petr ERA Active Team půlmaraton M50+ uhrazeno
2.2.2020Dusil Míra 11 km M uhrazeno
7.1.2020Elefantová Šárka půlmaraton Z30+ uhrazeno
25.2.2020Filipová Ivana 11 km Z uhrazeno
1.2.2020Frosch Petr OK LOKO Pardubice půlmaraton M40+ uhrazeno
27.2.2020Gabriel Aleš Týníště n.Orl. půlmaraton M50+ uhrazeno
13.12.2019Gibbons Mark půlmaraton M50+ uhrazeno
31.12.2019Grätz Ondřej #FUBOTeam půlmaraton M30+ uhrazeno
15.2.2020Guňka Igor půlmaraton M40+ uhrazeno
5.3.2020Guňka Jakub 400 m CH3 uhrazeno
5.3.2020Guňka Lukáš 500 m CH5 uhrazeno
3.2.2020Hanzlová Markéta Svaz českých bohémů půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.12.2019Hartmanová Marcela GoMango 11 km Z uhrazeno
28.2.2020Hodinka Jan ERA Active Team půlmaraton M30+ uhrazeno
11.1.2020Humlová Jana 6 km Z6 uhrazeno
29.12.2019Janků Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
14.1.2020Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM 11 km M uhrazeno
4.3.2020Karásková Darina Báječné ženy v běhu 11 km Z uhrazeno
13.1.2020Kavuloková Daniela 6 km Z6 uhrazeno
8.4.2020Kirschová Eva Triatlon team Trutnov půlmaraton Z40+ nezaplaceno
31.12.2019Klíchová Petra 11 km Z uhrazeno
1.1.2020Koníček Filip STG Rychnov nad kněžnou 11 km M uhrazeno
28.2.2020Konvalina Lukáš ERA Active Team 11 km M uhrazeno
9.1.2020Košťál Petr SRTG Trutnov 6 km M6 uhrazeno
22.2.2020Křepelka Karel Zdravotní klaun 11 km M uhrazeno
22.2.2020Křepelka Matěj Police nad Metují 500 m CH4 uhrazeno
5.3.2020Kříž Jan ERA Active Team 11 km M uhrazeno
28.2.2020Kříž Libor ERA Active Team půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2019Kubíčková Barbora 11 km Z uhrazeno
23.2.2020Kučera Radek Marcipan 11 km M uhrazeno
28.2.2020Kukla Jiří ERA Active Team 11 km M uhrazeno
24.1.2020Lenfeld Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
5.1.2020Líbal Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
13.2.2020Marcincakova Karin půlmaraton Z18+ uhrazeno
10.1.2020Marek Dušan Sokol K.n.O. půlmaraton M40+ uhrazeno
12.1.2020Nespěšný Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
11.1.2020Ochoc Thomas půlmaraton M18+ uhrazeno
31.12.2019Pavelka Robert 11 km M uhrazeno
4.1.2020Pávová Gabriela Čápici 11 km Z uhrazeno
28.2.2020Pižlová Simona ERA Active Team 6 km Z6 uhrazeno
26.1.2020Plašilová Lenka 6 km Z6 uhrazeno
26.1.2020Plašilová Lucie Atletika TJ Znojmo 500 m D4 uhrazeno
28.2.2020Plšek Radek ERA Active Team půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2019Přikryl Jan STS Chvojkovice-Brod půlmaraton M40+ uhrazeno
31.1.2020Roll Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
2.2.2020Rychtera Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
28.2.2020Shejbal Tomáš ERA Active Team půlmaraton M30+ uhrazeno
8.4.2020Šibrava Josef půlmaraton M30+ uhrazeno
11.2.2020Šíma Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
11.2.2020Šíma Vojtěch 400 m CH3 uhrazeno
15.1.2020Sláma Martin Východočeská televize V1 půlmaraton M50+ uhrazeno
28.12.2019Slavík Jan Kačeři Chrudim půlmaraton M40+ uhrazeno
10.2.2020Šreibr Vojtěch 200 m CH2 uhrazeno
2.2.2020ŠREIBROVÁ Lenka 11 km Z uhrazeno
25.1.2020Svoboda Luděk půlmaraton M40+ uhrazeno
28.2.2020Thomas Jakub ERA Active Team půlmaraton M30+ uhrazeno
9.4.2020Timmermans Aniek Autocamp na Kopci půlmaraton Z30+ nezaplaceno
2.1.2020Tobiška Štěpán půlmaraton M40+ uhrazeno
21.2.2020Tulková Kristýna půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.2.2020Turský Juraj ERA Active Team 11 km M uhrazeno
12.1.2020Veselý Petr ČSOBP půlmaraton M30+ uhrazeno
29.12.2019Vilímek Stanislav Benešovský běžecký klub 11 km M uhrazeno
28.2.2020Votypková Pavla BŽB, Run4Fun půlmaraton Z50+ uhrazeno
28.2.2020Ždímal Michal Ždimiators půlmaraton M30+ uhrazeno
18.1.2020Zeman Michal TJ Sokol Hradec Králové 800 m CH6 uhrazeno
9.2.2020Zemanová Lenka 11 km Z uhrazeno
28.2.2020Žemlička Jan ERA Active Team 11 km M uhrazeno
25.2.2020Zigová Helena 11 km Z uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.