Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina JARNÍ TRAILOVÝ PŮLMARATON - 4.ročník

Statistika přihlášených

Trať
21 kmpůlmaraton31
11 km11 km20
6 km6 km4
A4500 m2
A3400 m1
A2200 m1
A6800 m1
Kategorie
ZŽeny 11
M40+Muži 40 - 49 let10
MMuži 8
M30+Muži 30 - 39 let6
M50+Muži 50 - 59 let4
Z30+Ženy 30 - 39 let4
Z6Ženy 3
Z40+Ženy 40 - 49 let2
M18+Muži 18 - 29 let2
Z18+Ženy 18 - 29 let2
CH6Chlapci 13 - 14 let1
CH2Chlapci 5 - 6 let1
CH4Chlapci 9 - 10 let1
D4Dívky 9 - 10 let1
CH3Chlapci 7 - 8 let1
M60+Muži 60 a více let1
JZJuniorky1
M6Muži1
Celkem přihlášených60

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
5.2.2020Adamcová Tereza 11 km JZ uhrazeno
18.1.2020Bagová Linda půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.12.2019Brada Jiří 11 km M uhrazeno
27.12.2019Bradová Michala 11 km Z uhrazeno
27.12.2019Bradová Jaroslava 11 km Z uhrazeno
26.12.2019Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team půlmaraton M50+ uhrazeno
26.12.2019Černá Petra 3D Fitness Race Team půlmaraton Z40+ uhrazeno
6.1.2020Černohorská Lucie 11 km Z uhrazeno
25.2.2020Dlabka Ludvík 3D Fitness race team půlmaraton M60+ uhrazeno
2.2.2020Dusil Míra 11 km M uhrazeno
7.1.2020Elefantová Šárka půlmaraton Z30+ uhrazeno
25.2.2020Filipová Ivana 11 km Z uhrazeno
1.2.2020Frosch Petr OK LOKO Pardubice půlmaraton M40+ uhrazeno
27.2.2020Gabriel Aleš Týníště n.Orl. půlmaraton M50+ nezaplaceno
13.12.2019Gibbons Mark půlmaraton M50+ uhrazeno
31.12.2019Grätz Ondřej www.ranapece.cz půlmaraton M30+ uhrazeno
15.2.2020Guňka Igor půlmaraton M40+ uhrazeno
3.2.2020Hanzlová Markéta Svaz českých bohémů půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.12.2019Hartmanová Marcela GoMango 11 km Z uhrazeno
11.1.2020Humlová Jana 6 km Z6 uhrazeno
29.12.2019Janků Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
14.1.2020Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM 11 km M uhrazeno
13.1.2020Kavuloková Daniela 6 km Z6 uhrazeno
31.12.2019Klíchová Petra 11 km Z uhrazeno
1.1.2020Koníček Filip STG Rychnov nad kněžnou 11 km M uhrazeno
9.1.2020Košťál Petr SRTG Trutnov 6 km M6 uhrazeno
25.2.2020Kratochvíl Jiří půlmaraton M18+ nezaplaceno
22.2.2020Křepelka Karel Zdravotní klaun 11 km M uhrazeno
22.2.2020Křepelka Matěj Police nad Metují 500 m CH4 uhrazeno
31.12.2019Kubíčková Barbora 11 km Z uhrazeno
23.2.2020Kučera Radek Marcipan 11 km M uhrazeno
24.1.2020Lenfeld Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
5.1.2020Líbal Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
13.2.2020Marcincakova Karin půlmaraton Z18+ uhrazeno
10.1.2020Marek Dušan Sokol K.n.O. půlmaraton M40+ uhrazeno
12.1.2020Nespěšný Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
11.1.2020Ochoc Thomas půlmaraton M18+ uhrazeno
31.12.2019Pavelka Robert 11 km M uhrazeno
4.1.2020Pávová Gabriela Čápici 11 km Z uhrazeno
26.1.2020Plašilová Lenka 6 km Z6 uhrazeno
26.1.2020Plašilová Lucie Atletika TJ Znojmo 500 m D4 uhrazeno
31.12.2019Přikryl Jan STS Chvojkovice-Brod půlmaraton M40+ uhrazeno
31.1.2020Roll Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
2.2.2020Rychtera Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
11.2.2020Šíma Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
11.2.2020Šíma Vojtěch 400 m CH3 uhrazeno
15.1.2020Sláma Martin Východočeská televize V1 půlmaraton M50+ uhrazeno
28.12.2019Slavík Jan Kačeři Chrudim půlmaraton M40+ uhrazeno
10.2.2020Šreibr Vojtěch 200 m CH2 uhrazeno
2.2.2020ŠREIBROVÁ Lenka 11 km Z uhrazeno
22.2.2020Steckerová Beáta půlmaraton Z18+ nezaplaceno
25.1.2020Svoboda Luděk půlmaraton M40+ uhrazeno
18.12.2019Timmermans Aniek Autocamp na Kopci půlmaraton Z30+ uhrazeno
2.1.2020Tobiška Štěpán půlmaraton M40+ uhrazeno
21.2.2020Tulková Kristýna půlmaraton Z30+ uhrazeno
12.1.2020Veselý Petr OlfinCar s.r.o. půlmaraton M30+ uhrazeno
29.12.2019Vilímek Stanislav Benešovský běžecký klub 11 km M uhrazeno
18.1.2020Zeman Michal TJ Sokol Hradec Králové 800 m CH6 uhrazeno
9.2.2020Zemanová Lenka 11 km Z uhrazeno
25.2.2020Zigová Helena 11 km Z nezaplaceno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.