Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ 2020

Statistika přihlášených

Trať
21 kmpůlmaraton208
11 km11 km86
A5500 m14
6km10
A1100 m9
A3400 m7
6km4
A6800 m3
A2200 m3
Kategorie
52
51
41
34
26
23
21
21
12
9
6
6
5
4
4
4
4
3
3
3
3
3
2
1
1
1
1
Celkem přihlášených344

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.1.2020Bahenska Veronika půlmaraton uhrazeno
29.6.2020Baladránová Romana půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Batelková Eliška BEAST - OCR team 500 m uhrazeno
28.7.2020Bělík Robert kurzas run team půlmaraton uhrazeno
8.3.2020Bendová Stanislava 11 km uhrazeno
21.8.2020Beníšková Martina 11 km uhrazeno
14.8.2020Bímová Andrea půlmaraton uhrazeno
9.1.2020Blažek Miloslav půlmaraton uhrazeno
10.8.2020Bojanovský Tomáš půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Brabec Tomáš Pežoták půlmaraton uhrazeno
26.8.2020Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic půlmaraton uhrazeno
11.8.2020Brodík Martin 11 km uhrazeno
20.7.2020Brzicová Lucie 11 km uhrazeno
3.9.2020Bureš Václav půlmaraton uhrazeno
1.9.2020Bušek Martin Sazka a.s. půlmaraton uhrazeno
24.6.2020Čadil Josef Lauf Team Kněžmost půlmaraton uhrazeno
24.6.2020Čadilová Klára 200 m uhrazeno
24.6.2020Čadilová Adélka 500 m uhrazeno
18.7.2020Čermáková Veronika Roprachtice 11 km uhrazeno
6.1.2020Černohorská Lucie půlmaraton uhrazeno
27.8.2020Červa Jan 11 km uhrazeno
31.8.2020Chumlenová Barbora AC Mladá Boleslav/ Lawi stars půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Daďourková Helena RunBo Team Liberec půlmaraton uhrazeno
20.8.2020Darebná Petra SKP Maják 11 km uhrazeno
19.5.2020Desenský Martin půlmaraton uhrazeno
2.9.2020Dostalová Eva půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Drbohlav Martin půlmaraton uhrazeno
6.9.2020Drobník Tomáš půlmaraton uhrazeno
31.8.2020Drozdová Martina RunBo Team Liberec půlmaraton uhrazeno
24.8.2020Duchoslav Pavel půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Dvořák Daniel Varovi legie 400 m uhrazeno
7.9.2020Dvořák Martin Varovi legie 11 km uhrazeno
21.7.2020Dvořák Tomáš půlmaraton uhrazeno
18.8.2020Ehrlich Michael 11 km uhrazeno
22.2.2020Ehrlichová Alena 11 km uhrazeno
6.9.2020Eliáš Jakub 6km uhrazeno
3.9.2020Eliášová Denisa 800 m uhrazeno
17.8.2020Fejtek Oto 11 km uhrazeno
29.8.2020FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton uhrazeno
7.9.2020FIX Jiří SK MAXTRI LIBEREC 11 km uhrazeno
7.9.2020FIXOVÁ Jana SK MAXTRI LIBEREC 11 km uhrazeno
22.6.2020Flegel Jan půlmaraton uhrazeno
25.8.2020Foltýnová Marie půlmaraton uhrazeno
18.6.2020Foniová Pokorná Klára půlmaraton uhrazeno
28.8.2020Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
28.8.2020Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Franc Radek Tři pírka půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Frýbová Lenka Prostě běž 6km uhrazeno
1.9.2020Fuchs Jan Ondřejov půlmaraton uhrazeno
13.12.2019Gibbons Mark půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Glos Petr Gladiator race Team 6km uhrazeno
3.9.2020Gottfried Petra půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Götz Oliver KASPER SWIX TEAM 800 m nezaplaceno
8.9.2020GÖTZ Jan Olfin car 11 km uhrazeno
1.9.2020Grolmus Radek půlmaraton uhrazeno
6.9.2020Grygera Tomáš SHINDA RUNNING půlmaraton uhrazeno
23.8.2020Guňka Jakub 400 m uhrazeno
23.8.2020Guňka Lukáš 500 m uhrazeno
4.9.2020Habel Miroslav RunBo Team Liberec 11 km uhrazeno
23.8.2020Hackerová Zora 11 km uhrazeno
8.6.2020Hakenová Jana Mattoni FreeRun Liberec 11 km uhrazeno
7.9.2020Hampejsová Martina ŠNECI na MAX půlmaraton uhrazeno
5.7.2020Hanák Jan půlmaraton uhrazeno
24.8.2020Hanuš Antonín 11 km uhrazeno
20.8.2020Haruda Honza Do práce na kole půlmaraton uhrazeno
17.8.2020Hašl Pavel 11 km uhrazeno
6.9.2020Hašl Jakub 400 m uhrazeno
30.8.2020Havelka David AC Praha 1890 500 m uhrazeno
30.8.2020Havelka Petr Eleven Run Team půlmaraton uhrazeno
30.8.2020Havelkova Kristina AC Praha 1890 500 m uhrazeno
18.8.2020Havlová Blanka Novovesan 6km uhrazeno
5.9.2020Hazuková Barbora 11 km uhrazeno
20.8.2020Heidrichová Lenka Novovesan 6km uhrazeno
2.9.2020Hejcman Jiří půlmaraton uhrazeno
2.7.2020Heller Jakub půlmaraton uhrazeno
3.9.2020Hermanová Barbora 11 km uhrazeno
31.7.2020Hlavová Heidi 11 km uhrazeno
6.9.2020Hlínová Hana Šneci v běhu 11 km uhrazeno
8.9.2020Hloušek Jiří Historic Rally Team, o.s. půlmaraton nezaplaceno
18.7.2020Hloušek Jiří půlmaraton uhrazeno
18.7.2020Hloušková Květoslava 11 km uhrazeno
5.12.2019Hnilička Martin Lauf Team Kněžmost půlmaraton uhrazeno
5.12.2019Hniličková Jana Sokol Zásada 11 km uhrazeno
5.12.2019Hniličková Eliška Lauf Team Kněžmost 11 km uhrazeno
26.8.2020Hoffmanová Gabriela 11 km uhrazeno
11.8.2020Holajová Lucie CK HOLAJOVÁ 11 km uhrazeno
7.1.2020Holdova Kamila Báječné ženy v běhu půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Hollmannová Anna Jablonecké Mattonky půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Hollmannová Julie Jablonecké Mattonky půlmaraton uhrazeno
6.9.2020Hollmannová Julie Jablonecké Mattonky půlmaraton uhrazeno
24.8.2020holuša miloš dožeň Biga půlmaraton uhrazeno
29.8.2020Holý Jakub Žízniví (b)ježci půlmaraton uhrazeno
5.7.2020Honzová Petra 11 km uhrazeno
16.4.2020Horák Tomáš půlmaraton uhrazeno
9.8.2020Horn Ondřej 11 km uhrazeno
8.9.2020Horníková Eliška NÁS NEDOSTANOU! 11 km uhrazeno
30.8.2020Horynová Eva Mattoni Jablonec nad Nisou 11 km uhrazeno
4.9.2020Houserová Radka RunBo Team Liberec půlmaraton uhrazeno
31.12.2019Hron Michal - půlmaraton uhrazeno
11.1.2020Humlová Jana 11 km uhrazeno
8.9.2020Hušek Pavel půlmaraton uhrazeno
28.8.2020Janata Tomáš půlmaraton uhrazeno
30.5.2020Janatová Tereza půlmaraton uhrazeno
23.1.2020Janatová Zuzana Rungo pro ženy půlmaraton uhrazeno
22.8.2020Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM 11 km uhrazeno
10.7.2020Janoud Štěpán půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Janoušová Dominika půlmaraton uhrazeno
4.9.2020Jantsch Vítězslav ELEVEN RUN TEAM 11 km uhrazeno
23.4.2020Ježková Jitka půlmaraton uhrazeno
30.8.2020Jíšová Barbora Eleven run team půlmaraton uhrazeno
10.8.2020Kacálek Jaroslav půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Kalužná Anežka Horský holky půlmaraton uhrazeno
25.7.2020Kamenický Jan půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Kaňa Pavel půlmaraton nezaplaceno
12.8.2020Kára Vladimír AC-Patřín půlmaraton uhrazeno
25.1.2020Kareš Jaroslav Karešáci půlmaraton uhrazeno
5.1.2020Kareš Martin Karešáci půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Kareš František FK Mladá Boleslav 11 km uhrazeno
5.1.2020Karešová Barbora Karešáci půlmaraton uhrazeno
5.7.2020Kasal Milan půlmaraton uhrazeno
23.8.2020Katerji Jana půlmaraton uhrazeno
12.8.2020Kelnar Vladimír Štramberk půlmaraton uhrazeno
6.9.2020Kilianová Dagmar půlmaraton uhrazeno
31.8.2020Kirschová Eva Triatlon team Trutnov půlmaraton uhrazeno
5.9.2020Klíma David půlmaraton uhrazeno
2.9.2020Kluh Michal Sokolka 11 km uhrazeno
6.9.2020Knotek Tomáš - půlmaraton uhrazeno
11.8.2020Kolátor Matyáš MTBMEL půlmaraton uhrazeno
11.8.2020Kolátor Aleš MTB MEL 11 km uhrazeno
28.7.2020Kolátorová Pavlína MTB MEL 11 km uhrazeno
31.8.2020Komárek Tomáš půlmaraton uhrazeno
28.8.2020Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Korel Marek poutníci půlmaraton uhrazeno
8.7.2020Kořínek Martin půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Koťátková Věra půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Koubek Libor půlmaraton nezaplaceno
4.9.2020Kovář Jan Vyskeř půlmaraton uhrazeno
6.9.2020Kozák Pavel půlmaraton uhrazeno
30.8.2020Kozáková Denisa Hvězda Pardubice půlmaraton nezaplaceno
3.9.2020Kratochvíl Miloš Hvězda Pardubice půlmaraton uhrazeno
5.12.2019Kratochvíl Jiří Žízniví (b)ježci půlmaraton uhrazeno
3.9.2020Kratochvílová Šárka půlmaraton uhrazeno
16.8.2020Krejcarová Sylvie HO Tanvald půlmaraton uhrazeno
15.8.2020Krejcarová Eva půlmaraton uhrazeno
6.9.2020Krejčí Viktor Marabu team půlmaraton uhrazeno
18.12.2019Kučerová Viola SRTG Praha 11 km uhrazeno
2.9.2020Kuntoš Miroslav 11 km uhrazeno
7.9.2020Kůtková Martina - půlmaraton uhrazeno
5.7.2020Kvasnica Miloš půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Lacina Jiri Zadny půlmaraton uhrazeno
6.9.2020Latislavova Eva Běháme s radostí 11 km uhrazeno
5.9.2020Levý Jan půlmaraton uhrazeno
5.1.2020Líbal Martin půlmaraton uhrazeno
24.8.2020Lipovská Josefína půlmaraton uhrazeno
3.9.2020Lisý Tomáš SPORTABILITY půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Lopour Miroslav Fénix team půlmaraton uhrazeno
24.8.2020Lorenzová Petra půlmaraton uhrazeno
1.9.2020Lozzi Pierluigi Jolly motor půlmaraton uhrazeno
1.9.2020Lunakova Yveta Pratonord půlmaraton uhrazeno
5.9.2020Machacek Karel půlmaraton uhrazeno
6.9.2020Madejewská Pavla 6km uhrazeno
31.12.2019Madejewský Radek půlmaraton uhrazeno
4.9.2020Malá Klára LIAZ Jbc půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Malý Daniel BEAST - OCR team 6km uhrazeno
8.7.2020Malý Michal Hořické gymnázium půlmaraton uhrazeno
24.8.2020Malý Jan 100 m uhrazeno
1.3.2020Malý Martin 11 km uhrazeno
8.9.2020Malypetrová Kristína půlmaraton nezaplaceno
17.1.2020Malzer Petr půlmaraton uhrazeno
10.1.2020Marek Dušan Sokol K.n.O. půlmaraton uhrazeno
24.8.2020Marešová Pavlína 11 km uhrazeno
11.8.2020Marešová Michaela CK HOLAJOVÁ 11 km uhrazeno
2.9.2020Martínek Antonín Sokolka 11 km uhrazeno
31.7.2020Matějů Pavlína půlmaraton uhrazeno
19.6.2020Mátl Radek TK Radošovice půlmaraton uhrazeno
20.1.2020Matthissen Hana Hamaro půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Melichar Martin Cyklokramo Suchdol nad Odrou 100 m uhrazeno
8.9.2020Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou 500 m uhrazeno
13.5.2020Menclová Šárka #GLADIATORRACETEAM 400 m uhrazeno
14.8.2020Menclová Ivana Soboťačky 11 km uhrazeno
7.7.2020Mevald Dalibor SKP Maják 11 km uhrazeno
8.9.2020Michalička David TK Radošovice půlmaraton nezaplaceno
11.5.2020Mikysková Petra půlmaraton uhrazeno
6.9.2020Mosca Massimiliano půlmaraton uhrazeno
28.8.2020Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
3.9.2020Musal Filip Bitters Superior Cyklolive Team 11 km uhrazeno
21.8.2020Myslivcova Lenka 11 km uhrazeno
13.7.2020Nekola Jiří 11 km uhrazeno
25.6.2020Nekolová Markéta 11 km uhrazeno
7.9.2020Nemšák Miroslav RunSport team půlmaraton uhrazeno
16.7.2020Neumann František PROSTĚ DÝCHEJ půlmaraton uhrazeno
17.1.2020Nikodem Libor Sokol Kněžmost Lauf Team půlmaraton uhrazeno
31.12.2019Novák Petr půlmaraton uhrazeno
18.7.2020Novák Martin BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM půlmaraton uhrazeno
6.9.2020Nováková Barbora Sokol Kunvald půlmaraton uhrazeno
26.5.2020Nováková Radomíra půlmaraton uhrazeno
6.9.2020Novotný Danny LDI půlmaraton uhrazeno
29.8.2020Novotný Luboš Žízniví (b)ježci půlmaraton uhrazeno
11.1.2020Ochoc Thomas půlmaraton uhrazeno
31.12.2019Ouředník Vít půlmaraton uhrazeno
3.1.2020Ouředníková Iva 11 km uhrazeno
30.12.2019Pánková Christiane půlmaraton uhrazeno
10.7.2020Pavlů Milan 6km uhrazeno
10.6.2020Pečenka Franta Aufeer Design půlmaraton uhrazeno
28.8.2020Pecina David ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
18.12.2019Pergner Petr LDN půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Petrusek Lukáš RunCzech team půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Pilz Karel Jakoby Team půlmaraton uhrazeno
23.5.2020Pisková Ilona Mont Blanc půlmaraton uhrazeno
5.9.2020Pivoňka Michal www.kocarky.cz půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Plívová Jana půlmaraton uhrazeno
3.9.2020Plůcha Martin půlmaraton uhrazeno
6.9.2020Polach Marian půlmaraton uhrazeno
12.7.2020Poláchová Jana půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Portyšová Dana Prostě běž 6km uhrazeno
6.9.2020Pospíšil Antonín Tlučná půlmaraton uhrazeno
24.8.2020Pospíšil Jaroslav půlmaraton uhrazeno
2.1.2020Pospíšil Adam Sokol Kněžmost Lauf Team půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Pozdenkov Andrey EC RUN 6km uhrazeno
30.8.2020Prchal Pavel GP Kolín půlmaraton uhrazeno
31.8.2020Přeučilová Olga 11 km nezaplaceno
3.9.2020Prokopová Lenka půlmaraton uhrazeno
17.1.2020Pšenička Jaroslav půlmaraton uhrazeno
30.8.2020Pšenková Iva půlmaraton uhrazeno
21.5.2020Pšenková Anežka 100 m uhrazeno
21.5.2020Pšenková Tereza 500 m uhrazeno
21.5.2020Pšenková Eliška 500 m uhrazeno
5.6.2020Ptáčková Radmila Sokol Podlázky půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Pulda Štěpán půlmaraton uhrazeno
2.9.2020Pytlíková Anna půlmaraton uhrazeno
16.4.2020Radiňák Libor NoDNF.cz půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Řadová Ivana Draci Trutnov půlmaraton uhrazeno
30.12.2019Rampas Václav Pařezská Lhota Runners půlmaraton uhrazeno
25.1.2020Řehák Radek Rozběháme Roudnici půlmaraton uhrazeno
1.9.2020Řehoř Michal půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Reslová Hana půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Reslová Hana 11 km uhrazeno
21.8.2020Řezáč Jan Podolští běžci půlmaraton uhrazeno
30.8.2020Řezáčová Stella Podolští běžci 100 m uhrazeno
30.8.2020Řezáčová Klára Podolští běžci půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Rolek Vaclav Rolčata 500 m nezaplaceno
7.9.2020Rolková Eliška Rolčata 500 m nezaplaceno
8.9.2020Roudná Jana 11 km uhrazeno
7.7.2020Rychtařík Martin 11 km uhrazeno
29.8.2020RYGÁL LIBOR SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton uhrazeno
2.1.2020Šabaka Petr půlmaraton uhrazeno
13.8.2020Šámal Oldřich iQLANDIA 11 km uhrazeno
12.7.2020Schmidtová Zuzana EXTRA Brno půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Šebková Veronika 11 km uhrazeno
7.7.2020Semerák Ivo Lauf Team Kněžmost půlmaraton uhrazeno
20.8.2020Semeráková Pavlína 11 km uhrazeno
31.8.2020Šibrava Josef půlmaraton uhrazeno
5.8.2020Skalická Sára 11 km uhrazeno
6.7.2020Skalický Petr půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Škodová Nikola Horský holky půlmaraton uhrazeno
17.12.2019Skopalová Kateřina půlmaraton uhrazeno
29.8.2020Šlapanský Radek Žízniví (b)ježci 11 km uhrazeno
8.9.2020Slavíková Lucie Jakoby team půlmaraton uhrazeno
17.8.2020Slavíková Magdalena JAKOBY TEAM 11 km uhrazeno
5.7.2020Slavíková Martina půlmaraton uhrazeno
18.8.2020Šmejda Radek Lauf Team Kněžmost půlmaraton uhrazeno
18.8.2020Šmejdová Magdaléna 400 m uhrazeno
6.9.2020Šnajdrová Tereza půlmaraton uhrazeno
2.9.2020Sopek Tomas půlmaraton uhrazeno
1.9.2020Spěšná Tereza půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Špringer Dominik 11 km uhrazeno
24.8.2020Stahoň Jakub 400 m uhrazeno
1.3.2020Stahoňová Jana 11 km uhrazeno
24.8.2020Stahoňová Zuzana 200 m uhrazeno
4.9.2020Stanko Honza - půlmaraton uhrazeno
4.9.2020Starý Jan půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Steger Cyril OKSSAZ 11 km uhrazeno
7.9.2020Štembera Petr půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Štemberová Věra půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Štemberová Anet Vrchlabí 100 m uhrazeno
7.9.2020Štemberová Elen 400 m uhrazeno
5.9.2020Štemberová Iva TJN 11 km uhrazeno
31.12.2019Stezka Václav správná stezka půlmaraton uhrazeno
31.12.2019Stezková Jana správná stezka půlmaraton uhrazeno
16.7.2020Štiťáková Adéla Stitci půlmaraton uhrazeno
27.8.2020Stošek Radim půlmaraton uhrazeno
6.1.2020Stříteská Petra #GLADIATORRACETEAM 11 km uhrazeno
23.2.2020Strnad Daniel půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Štulák Jan 3.promile 11 km uhrazeno
9.8.2020Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM 500 m uhrazeno
9.8.2020Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM 800 m uhrazeno
9.8.2020Šulcová Viktorie #GLADIATORRACETEAM 100 m uhrazeno
9.8.2020ŠUlcová Barbora #GLADIATORRACETEAM 100 m uhrazeno
10.2.2020Švarcová Kristýna Telmo půlmaraton uhrazeno
16.8.2020Šverma Jaroslav 11 km uhrazeno
10.8.2020Svítil Martin 500 m uhrazeno
4.8.2020Svítilová Veronika Sportujeme s dětmi 200 m uhrazeno
29.8.2020SVOBODA Petr SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton uhrazeno
19.2.2020Svobodová Iva L + L běháme pro radost půlmaraton uhrazeno
2.9.2020Taibrová Monika Slovan Liberec 11 km uhrazeno
8.9.2020Tarnóczy Kateřina BEAST - OCR team 6km uhrazeno
7.9.2020Teplý Ondřej Hisport Team půlmaraton uhrazeno
2.1.2020Tobiška Štěpán půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Tobišková Diana půlmaraton uhrazeno
20.7.2020Toman Michal 11 km uhrazeno
8.9.2020Tomčo Tomáš Hruboskalský canicross 11 km uhrazeno
8.9.2020Trávníček Marek půlmaraton uhrazeno
28.8.2020Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM půlmaraton uhrazeno
11.8.2020Uhlíř Martin Pardubice 11 km uhrazeno
11.8.2020Uhlířová Helena 11 km uhrazeno
14.8.2020Valchář Radim 11 km uhrazeno
27.8.2020Valena Tomáš HC Mžany půlmaraton uhrazeno
5.9.2020Valent Filip HC Trutnov 500 m uhrazeno
31.12.2019Vanek Petr šneci v běhu půlmaraton uhrazeno
3.8.2020Vatrt Vilem Quadient půlmaraton uhrazeno
28.7.2020Vávrová Zuzana 6km uhrazeno
29.8.2020Vejvodová Kristýna 11 km uhrazeno
4.9.2020Velán Matyáš 500 m uhrazeno
29.8.2020Veselá Jana Žízniví (b)ježci 11 km uhrazeno
12.1.2020Veselý Petr Royal Bay půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Vilhelmová Hana 11 km uhrazeno
7.9.2020Vít Richard půlmaraton uhrazeno
9.8.2020Vodičková Nikola Jablonecké mattonky půlmaraton uhrazeno
31.8.2020Vojtěch Jiří žádný 11 km uhrazeno
8.9.2020Vojteková Michaela Power Fitness Liberec 6km nezaplaceno
13.8.2020Vrána Petr Fehrer Liberec půlmaraton uhrazeno
15.4.2020Wachtarczyk Tomáš NoDNF.cz půlmaraton uhrazeno
21.2.2020Wasserbauerová Martina půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Wolfová Martina 6km uhrazeno
7.9.2020Žabčík Marek půlmaraton uhrazeno
31.7.2020Zachariášová Petra 11 km uhrazeno
8.9.2020Zalabová Martina půlmaraton uhrazeno
14.8.2020Žalská Adéla Soboťačky 11 km uhrazeno
7.9.2020Žalská Barbora ITADECO 11 km uhrazeno
5.9.2020Zamouřil Filip #PinkPower půlmaraton uhrazeno
21.8.2020Zanina Milan Proseč půlmaraton uhrazeno
13.8.2020Ždímal Michal Ždimiators půlmaraton uhrazeno
27.8.2020Zelená Irena OREL Moravské Budějovice půlmaraton uhrazeno
4.9.2020Zelenka Petr RopCzeSki Team půlmaraton uhrazeno
25.8.2020Zemanová Jitka 11 km uhrazeno
25.8.2020Zemanová Kristýna 11 km uhrazeno
20.7.2020Zídková Marie půlmaraton uhrazeno
8.9.2020Ziška Jan 11 km uhrazeno
8.9.2020Zoller Rudolf Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou přehrada půlmaraton uhrazeno
30.8.2020Zrzavý Jan TJ Sokol Kaňk půlmaraton uhrazeno
20.7.2020Zumr Tomáš půlmaraton uhrazeno
7.9.2020Zumr Matěj 100 m uhrazeno
7.9.2020Zumrová Anna 100 m uhrazeno
21.2.2020Zvelebilová Markéta PČR půlmaraton uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.