Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina ELEVEN PŮLMARATON ČESKÝ RÁJ 2020

Statistika přihlášených

Trať
21 kmpůlmaraton208
11 km11 km86
A5500 m14
6km10
A1100 m9
A3400 m7
6km4
A2200 m3
A6800 m3
Kategorie
M40+Muži 40 - 49 let52
Z-11Ženy 51
M30+Muži 30 - 39 let41
M-11Muži 34
Z40+Ženy 40 - 49 let26
Z18+Ženy 18 - 29 let23
M50+Muži 50 - 59 let21
Z30+Ženy 30 - 39 let21
M18+Muži 18 - 29 let12
Z-6Ženy 6 KM9
D1Dívky do 4 let6
M60+Muži 60 a více let6
Z50+Ženy 50 - 59 let5
CH3Chlapci 7 - 8 let4
CH4Chlapci 9 - 10 let4
M - 6Muži 6km4
CH5Chlapci 11 - 12 let4
D4Dívky 9 - 10 let3
D5Dívky 11 - 12 let3
Ch1Chlapci do 4 let3
D3Dívky 7 - 8 let3
D2Dívky 5 - 6 let3
CH6Chlapci 13 - 14 let2
D6Dívky 13 - 14 let1
JM-11Junioři1
Z60+Ženy 60 a více let1
JM -66 KM Junioři (2003-2005)1
Celkem přihlášených344

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
26.1.2020Bahenska Veronika půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.6.2020Baladránová Romana půlmaraton Z50+ uhrazeno
7.9.2020Batelková Eliška BEAST - OCR team 500 m D4 uhrazeno
28.7.2020Bělík Robert kurzas run team půlmaraton M40+ uhrazeno
8.3.2020Bendová Stanislava 11 km Z-11 uhrazeno
21.8.2020Beníšková Martina 11 km Z-11 uhrazeno
14.8.2020Bímová Andrea půlmaraton Z40+ uhrazeno
9.1.2020Blažek Miloslav půlmaraton M30+ uhrazeno
10.8.2020Bojanovský Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
7.9.2020Brabec Tomáš Pežoták půlmaraton M30+ uhrazeno
26.8.2020Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic půlmaraton M50+ uhrazeno
11.8.2020Brodík Martin 11 km M-11 uhrazeno
20.7.2020Brzicová Lucie 11 km Z-11 uhrazeno
3.9.2020Bureš Václav půlmaraton M30+ uhrazeno
1.9.2020Bušek Martin Sazka a.s. půlmaraton M40+ uhrazeno
24.6.2020Čadil Josef Lauf Team Kněžmost půlmaraton M30+ uhrazeno
24.6.2020Čadilová Adélka 500 m D4 uhrazeno
24.6.2020Čadilová Klára 200 m D2 uhrazeno
18.7.2020Čermáková Veronika Roprachtice 11 km Z-11 uhrazeno
6.1.2020Černohorská Lucie půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.8.2020Červa Jan 11 km M-11 uhrazeno
31.8.2020Chumlenová Barbora AC Mladá Boleslav/ Lawi stars půlmaraton Z30+ uhrazeno
7.9.2020Daďourková Helena RunBo Team Liberec půlmaraton Z40+ uhrazeno
20.8.2020Darebná Petra SKP Maják 11 km Z-11 uhrazeno
19.5.2020Desenský Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
2.9.2020Dostalová Eva půlmaraton Z40+ uhrazeno
8.9.2020Drbohlav Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
6.9.2020Drobník Tomáš půlmaraton M50+ uhrazeno
31.8.2020Drozdová Martina RunBo Team Liberec půlmaraton Z40+ uhrazeno
24.8.2020Duchoslav Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
21.7.2020Dvořák Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
7.9.2020Dvořák Martin Varovi legie 11 km M-11 uhrazeno
7.9.2020Dvořák Daniel Varovi legie 400 m CH3 uhrazeno
18.8.2020Ehrlich Michael 11 km M-11 uhrazeno
22.2.2020Ehrlichová Alena 11 km Z-11 uhrazeno
6.9.2020Eliáš Jakub 6km JM -6 uhrazeno
3.9.2020Eliášová Denisa 800 m D6 uhrazeno
17.8.2020Fejtek Oto 11 km M-11 uhrazeno
29.8.2020FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton M50+ uhrazeno
7.9.2020FIX Jiří SK MAXTRI LIBEREC 11 km M-11 uhrazeno
7.9.2020FIXOVÁ Jana SK MAXTRI LIBEREC 11 km Z-11 uhrazeno
22.6.2020Flegel Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
25.8.2020Foltýnová Marie půlmaraton Z18+ uhrazeno
18.6.2020Foniová Pokorná Klára půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.8.2020Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M50+ uhrazeno
28.8.2020Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z40+ uhrazeno
7.9.2020Franc Radek Tři pírka půlmaraton M50+ uhrazeno
8.9.2020Frýbová Lenka Prostě běž 6km Z-6 uhrazeno
1.9.2020Fuchs Jan Ondřejov půlmaraton M30+ uhrazeno
13.12.2019Gibbons Mark půlmaraton M50+ uhrazeno
7.9.2020Glos Petr Czech Extreme Team 6km M - 6 uhrazeno
3.9.2020Gottfried Petra půlmaraton Z30+ uhrazeno
8.9.2020Götz Oliver KASPER SWIX TEAM 800 m CH6 nezaplaceno
8.9.2020GÖTZ Jan Olfin car 11 km M-11 uhrazeno
1.9.2020Grolmus Radek půlmaraton M40+ uhrazeno
6.9.2020Grygera Tomáš SHINDA RUNNING půlmaraton M30+ uhrazeno
23.8.2020Guňka Jakub 400 m CH3 uhrazeno
23.8.2020Guňka Lukáš 500 m CH5 uhrazeno
4.9.2020Habel Miroslav RunBo Team Liberec 11 km M-11 uhrazeno
23.8.2020Hackerová Zora 11 km Z-11 uhrazeno
8.6.2020Hakenová Jana Mattoni FreeRun Liberec 11 km Z-11 uhrazeno
7.9.2020Hampejsová Martina ŠNECI na MAX půlmaraton Z40+ uhrazeno
5.7.2020Hanák Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
24.8.2020Hanuš Antonín 11 km M-11 uhrazeno
20.8.2020Haruda Honza Do práce na kole půlmaraton M30+ uhrazeno
17.8.2020Hašl Pavel 11 km M-11 uhrazeno
6.9.2020Hašl Jakub 400 m CH3 uhrazeno
30.8.2020Havelka David AC Praha 1890 500 m CH4 uhrazeno
30.8.2020Havelka Petr Eleven Run Team půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2020Havelkova Kristina AC Praha 1890 500 m D5 uhrazeno
18.8.2020Havlová Blanka Novovesan 6km Z-6 uhrazeno
5.9.2020Hazuková Barbora 11 km Z-11 uhrazeno
20.8.2020Heidrichová Lenka Novovesan 6km Z-6 uhrazeno
2.9.2020Hejcman Jiří půlmaraton M18+ uhrazeno
2.7.2020Heller Jakub půlmaraton M30+ uhrazeno
3.9.2020Hermanová Barbora 11 km Z-11 uhrazeno
31.7.2020Hlavová Heidi 11 km Z-11 uhrazeno
6.9.2020Hlínová Hana Šneci v běhu 11 km Z-11 uhrazeno
8.9.2020Hloušek Jiří Historic Rally Team, o.s. půlmaraton M40+ nezaplaceno
18.7.2020Hloušek Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
18.7.2020Hloušková Květoslava 11 km Z-11 uhrazeno
5.12.2019Hnilička Martin Lauf Team Kněžmost půlmaraton M30+ uhrazeno
5.12.2019Hniličková Jana Sokol Zásada 11 km Z-11 uhrazeno
5.12.2019Hniličková Eliška Lauf Team Kněžmost 11 km Z-11 uhrazeno
26.8.2020Hoffmanová Gabriela 11 km Z-11 uhrazeno
11.8.2020Holajová Lucie CK HOLAJOVÁ 11 km Z-11 uhrazeno
7.1.2020Holdova Kamila Báječné ženy v běhu půlmaraton Z30+ uhrazeno
6.9.2020Hollmannová Julie Jablonecké Mattonky půlmaraton Z50+ uhrazeno
7.9.2020Hollmannová Julie Jablonecké Mattonky půlmaraton Z18+ uhrazeno
7.9.2020Hollmannová Anna Jablonecké Mattonky půlmaraton Z18+ uhrazeno
24.8.2020holuša miloš dožeň Biga půlmaraton M30+ uhrazeno
29.8.2020Holý Jakub Žízniví (b)ježci půlmaraton M30+ uhrazeno
5.7.2020Honzová Petra 11 km Z-11 uhrazeno
16.4.2020Horák Tomáš půlmaraton M40+ uhrazeno
9.8.2020Horn Ondřej 11 km M-11 uhrazeno
8.9.2020Horníková Eliška NÁS NEDOSTANOU! 11 km Z-11 uhrazeno
30.8.2020Horynová Eva Mattoni Jablonec nad Nisou 11 km Z-11 uhrazeno
4.9.2020Houserová Radka RunBo Team Liberec půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.12.2019Hron Michal - půlmaraton M50+ uhrazeno
11.1.2020Humlová Jana 11 km Z-11 uhrazeno
8.9.2020Hušek Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
28.8.2020Janata Tomáš půlmaraton M50+ uhrazeno
23.1.2020Janatová Zuzana Rungo pro ženy půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.5.2020Janatová Tereza půlmaraton Z30+ uhrazeno
22.8.2020Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM 11 km M-11 uhrazeno
10.7.2020Janoud Štěpán půlmaraton M18+ uhrazeno
8.9.2020Janoušová Dominika půlmaraton Z18+ uhrazeno
4.9.2020Jantsch Vítězslav ELEVEN RUN TEAM 11 km M-11 uhrazeno
23.4.2020Ježková Jitka půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.8.2020Jíšová Barbora Eleven run team půlmaraton Z18+ uhrazeno
10.8.2020Kacálek Jaroslav půlmaraton M30+ uhrazeno
8.9.2020Kalužná Anežka Horský holky půlmaraton Z18+ uhrazeno
25.7.2020Kamenický Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2020Kaňa Pavel půlmaraton M40+ nezaplaceno
12.8.2020Kára Vladimír AC-Patřín půlmaraton M50+ uhrazeno
5.1.2020Kareš Martin Karešáci půlmaraton M40+ uhrazeno
25.1.2020Kareš Jaroslav Karešáci půlmaraton M40+ uhrazeno
7.9.2020Kareš František FK Mladá Boleslav 11 km JM-11 uhrazeno
5.1.2020Karešová Barbora Karešáci půlmaraton Z18+ uhrazeno
5.7.2020Kasal Milan půlmaraton M50+ uhrazeno
23.8.2020Katerji Jana půlmaraton Z30+ uhrazeno
12.8.2020Kelnar Vladimír Štramberk půlmaraton M30+ uhrazeno
6.9.2020Kilianová Dagmar půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.8.2020Kirschová Eva Triatlon team Trutnov půlmaraton Z40+ uhrazeno
5.9.2020Klíma David půlmaraton M30+ uhrazeno
2.9.2020Kluh Michal Sokolka 11 km M-11 uhrazeno
6.9.2020Knotek Tomáš - půlmaraton M30+ uhrazeno
11.8.2020Kolátor Matyáš MTBMEL půlmaraton M18+ uhrazeno
11.8.2020Kolátor Aleš MTB MEL 11 km M-11 uhrazeno
28.7.2020Kolátorová Pavlína MTB MEL 11 km Z-11 uhrazeno
31.8.2020Komárek Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
28.8.2020Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M50+ uhrazeno
7.9.2020Korel Marek poutníci půlmaraton M30+ uhrazeno
8.7.2020Kořínek Martin půlmaraton M50+ uhrazeno
7.9.2020Koťátková Věra půlmaraton Z40+ uhrazeno
8.9.2020Koubek Libor půlmaraton M60+ nezaplaceno
4.9.2020Kovář Jan Vyskeř půlmaraton M30+ uhrazeno
6.9.2020Kozák Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2020Kozáková Denisa Hvězda Pardubice půlmaraton Z40+ nezaplaceno
3.9.2020Kratochvíl Miloš Hvězda Pardubice půlmaraton M40+ uhrazeno
5.12.2019Kratochvíl Jiří Žízniví (b)ježci půlmaraton M18+ uhrazeno
3.9.2020Kratochvílová Šárka půlmaraton Z40+ uhrazeno
15.8.2020Krejcarová Eva půlmaraton Z18+ uhrazeno
16.8.2020Krejcarová Sylvie HO Tanvald půlmaraton Z30+ uhrazeno
6.9.2020Krejčí Viktor Marabu team půlmaraton M40+ uhrazeno
18.12.2019Kučerová Viola SRTG Praha 11 km Z-11 uhrazeno
2.9.2020Kuntoš Miroslav 11 km M-11 uhrazeno
7.9.2020Kůtková Martina - půlmaraton Z18+ uhrazeno
5.7.2020Kvasnica Miloš půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2020Lacina Jiri Zadny půlmaraton M40+ uhrazeno
6.9.2020Latislavova Eva Běháme s radostí 11 km Z-11 uhrazeno
5.9.2020Levý Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
5.1.2020Líbal Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
24.8.2020Lipovská Josefína půlmaraton Z40+ uhrazeno
3.9.2020Lisý Tomáš SPORTABILITY půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2020Lopour Miroslav Fénix team půlmaraton M30+ uhrazeno
24.8.2020Lorenzová Petra půlmaraton Z30+ uhrazeno
1.9.2020Lozzi Pierluigi Jolly motor půlmaraton M60+ uhrazeno
1.9.2020Lunakova Yveta Pratonord půlmaraton Z60+ uhrazeno
5.9.2020Machacek Karel půlmaraton M40+ uhrazeno
6.9.2020Madejewská Pavla 6km Z-6 uhrazeno
31.12.2019Madejewský Radek půlmaraton M18+ uhrazeno
4.9.2020Malá Klára LIAZ Jbc půlmaraton Z30+ uhrazeno
8.9.2020Malý Daniel BEAST - OCR team 6km M - 6 uhrazeno
8.7.2020Malý Michal Hořické gymnázium půlmaraton M18+ uhrazeno
1.3.2020Malý Martin 11 km M-11 uhrazeno
24.8.2020Malý Jan 100 m Ch1 uhrazeno
8.9.2020Malypetrová Kristína půlmaraton Z30+ nezaplaceno
17.1.2020Malzer Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
10.1.2020Marek Dušan Sokol K.n.O. půlmaraton M40+ uhrazeno
24.8.2020Marešová Pavlína 11 km Z-11 uhrazeno
11.8.2020Marešová Michaela CK HOLAJOVÁ 11 km Z-11 uhrazeno
2.9.2020Martínek Antonín Sokolka 11 km M-11 uhrazeno
31.7.2020Matějů Pavlína půlmaraton Z30+ uhrazeno
19.6.2020Mátl Radek TK Radošovice půlmaraton M40+ uhrazeno
20.1.2020Matthissen Hana Hamaro půlmaraton Z40+ uhrazeno
8.9.2020Melichar Martin Cyklokramo Suchdol nad Odrou 100 m Ch1 uhrazeno
8.9.2020Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou 500 m CH4 uhrazeno
13.5.2020Menclová Šárka #GLADIATORRACETEAM 400 m D3 uhrazeno
14.8.2020Menclová Ivana Soboťačky 11 km Z-11 uhrazeno
7.7.2020Mevald Dalibor SKP Maják 11 km M-11 uhrazeno
8.9.2020Michalička David TK Radošovice půlmaraton M40+ nezaplaceno
11.5.2020Mikysková Petra půlmaraton Z18+ uhrazeno
6.9.2020Mosca Massimiliano půlmaraton M30+ uhrazeno
28.8.2020Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z40+ uhrazeno
3.9.2020Musal Filip Bitters Superior Cyklolive Team 11 km M-11 uhrazeno
21.8.2020Myslivcova Lenka 11 km Z-11 uhrazeno
13.7.2020Nekola Jiří 11 km M-11 uhrazeno
25.6.2020Nekolová Markéta 11 km Z-11 uhrazeno
7.9.2020Nemšák Miroslav RunSport team půlmaraton M50+ uhrazeno
16.7.2020Neumann František PROSTĚ DÝCHEJ půlmaraton M60+ uhrazeno
17.1.2020Nikodem Libor Sokol Kněžmost Lauf Team půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2019Novák Petr půlmaraton M50+ uhrazeno
18.7.2020Novák Martin BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM půlmaraton M18+ uhrazeno
6.9.2020Nováková Barbora Sokol Kunvald půlmaraton Z30+ uhrazeno
26.5.2020Nováková Radomíra půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.8.2020Novotný Luboš Žízniví (b)ježci půlmaraton M30+ uhrazeno
6.9.2020Novotný Danny LDI půlmaraton M40+ uhrazeno
11.1.2020Ochoc Thomas půlmaraton M18+ uhrazeno
31.12.2019Ouředník Vít půlmaraton M18+ uhrazeno
3.1.2020Ouředníková Iva 11 km Z-11 uhrazeno
30.12.2019Pánková Christiane půlmaraton Z40+ uhrazeno
10.7.2020Pavlů Milan 6km M - 6 uhrazeno
10.6.2020Pečenka Franta Aufeer Design půlmaraton M40+ uhrazeno
28.8.2020Pecina David ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M40+ uhrazeno
18.12.2019Pergner Petr LDN půlmaraton M50+ uhrazeno
8.9.2020Petrusek Lukáš RunCzech team půlmaraton M18+ uhrazeno
8.9.2020Pilz Karel Jakoby Team půlmaraton M30+ uhrazeno
23.5.2020Pisková Ilona Mont Blanc půlmaraton Z40+ uhrazeno
5.9.2020Pivoňka Michal www.kocarky.cz půlmaraton M18+ uhrazeno
7.9.2020Plívová Jana půlmaraton Z40+ uhrazeno
3.9.2020Plůcha Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
6.9.2020Polach Marian půlmaraton M30+ uhrazeno
12.7.2020Poláchová Jana půlmaraton Z18+ uhrazeno
7.9.2020Portyšová Dana Prostě běž 6km Z-6 uhrazeno
6.9.2020Pospíšil Antonín Tlučná půlmaraton M60+ uhrazeno
2.1.2020Pospíšil Adam Sokol Kněžmost Lauf Team půlmaraton M40+ uhrazeno
24.8.2020Pospíšil Jaroslav půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2020Pozdenkov Andrey EC RUN 6km M - 6 uhrazeno
30.8.2020Prchal Pavel GP Kolín půlmaraton M60+ uhrazeno
31.8.2020Přeučilová Olga 11 km Z-11 nezaplaceno
3.9.2020Prokopová Lenka půlmaraton Z30+ uhrazeno
17.1.2020Pšenička Jaroslav půlmaraton M40+ uhrazeno
21.5.2020Pšenková Tereza KB Trefa 500 m D4 uhrazeno
21.5.2020Pšenková Eliška KB Trefa 500 m D5 uhrazeno
21.5.2020Pšenková Anežka 100 m D1 uhrazeno
30.8.2020Pšenková Iva půlmaraton Z30+ uhrazeno
5.6.2020Ptáčková Radmila Sokol Podlázky půlmaraton Z40+ uhrazeno
7.9.2020Pulda Štěpán půlmaraton M40+ uhrazeno
2.9.2020Pytlíková Anna půlmaraton Z18+ uhrazeno
16.4.2020Radiňák Libor NoDNF.cz půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2020Řadová Ivana Draci Trutnov půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.12.2019Rampas Václav Pařezská Lhota Runners půlmaraton M50+ uhrazeno
25.1.2020Řehák Radek Rozběháme Roudnici půlmaraton M40+ uhrazeno
1.9.2020Řehoř Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2020Reslová Hana 11 km Z-11 uhrazeno
8.9.2020Reslová Hana půlmaraton Z18+ uhrazeno
21.8.2020Řezáč Jan Podolští běžci půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2020Řezáčová Stella Podolští běžci 100 m D1 uhrazeno
30.8.2020Řezáčová Klára Podolští běžci půlmaraton Z40+ uhrazeno
7.9.2020Rolek Vaclav Rolčata 500 m CH4 nezaplaceno
7.9.2020Rolková Eliška Rolčata 500 m D5 nezaplaceno
8.9.2020Roudná Jana 11 km Z-11 uhrazeno
7.7.2020Rychtařík Martin 11 km M-11 uhrazeno
29.8.2020RYGÁL LIBOR SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton M50+ uhrazeno
2.1.2020Šabaka Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
13.8.2020Šámal Oldřich iQLANDIA 11 km M-11 uhrazeno
12.7.2020Schmidtová Zuzana EXTRA Brno půlmaraton Z30+ uhrazeno
7.9.2020Šebková Veronika 11 km Z-11 uhrazeno
7.7.2020Semerák Ivo Lauf Team Kněžmost půlmaraton M40+ uhrazeno
20.8.2020Semeráková Pavlína 11 km Z-11 uhrazeno
31.8.2020Šibrava Josef půlmaraton M30+ uhrazeno
5.8.2020Skalická Sára 11 km Z-11 uhrazeno
6.7.2020Skalický Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2020Škodová Nikola Horský holky půlmaraton Z18+ uhrazeno
17.12.2019Skopalová Kateřina půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.8.2020Šlapanský Radek Žízniví (b)ježci 11 km M-11 uhrazeno
5.7.2020Slavíková Martina půlmaraton Z50+ uhrazeno
17.8.2020Slavíková Magdalena JAKOBY TEAM 11 km Z-11 uhrazeno
8.9.2020Slavíková Lucie Jakoby team půlmaraton Z18+ uhrazeno
18.8.2020Šmejda Radek Lauf Team Kněžmost půlmaraton M30+ uhrazeno
18.8.2020Šmejdová Magdaléna 400 m D3 uhrazeno
6.9.2020Šnajdrová Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
2.9.2020Sopek Tomas půlmaraton M40+ uhrazeno
1.9.2020Spěšná Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
7.9.2020Špringer Dominik 11 km M-11 uhrazeno
24.8.2020Stahoň Jakub 400 m CH3 uhrazeno
1.3.2020Stahoňová Jana 11 km Z-11 uhrazeno
24.8.2020Stahoňová Zuzana 200 m D2 uhrazeno
4.9.2020Stanko Honza - půlmaraton M40+ uhrazeno
4.9.2020Starý Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
8.9.2020Steger Cyril OKSSAZ 11 km M-11 uhrazeno
7.9.2020Štembera Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
7.9.2020Štemberová Věra půlmaraton Z30+ uhrazeno
5.9.2020Štemberová Iva TJN 11 km Z-11 uhrazeno
7.9.2020Štemberová Elen 400 m D3 uhrazeno
7.9.2020Štemberová Anet Vrchlabí 100 m D1 uhrazeno
31.12.2019Stezka Václav správná stezka půlmaraton M50+ uhrazeno
31.12.2019Stezková Jana správná stezka půlmaraton Z50+ uhrazeno
16.7.2020Štiťáková Adéla půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.8.2020Stošek Radim půlmaraton M40+ uhrazeno
6.1.2020Stříteská Petra #GLADIATORRACETEAM 11 km Z-11 uhrazeno
23.2.2020Strnad Daniel půlmaraton M30+ uhrazeno
7.9.2020Štulák Jan 3.promile 11 km M-11 uhrazeno
9.8.2020Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM 800 m CH6 uhrazeno
9.8.2020Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM 500 m CH5 uhrazeno
9.8.2020ŠUlcová Barbora #GLADIATORRACETEAM 100 m D1 uhrazeno
9.8.2020Šulcová Viktorie #GLADIATORRACETEAM 100 m D1 uhrazeno
10.2.2020Švarcová Kristýna Telmo půlmaraton Z18+ uhrazeno
16.8.2020Šverma Jaroslav 11 km M-11 uhrazeno
10.8.2020Svítil Martin 500 m CH5 uhrazeno
4.8.2020Svítilová Veronika Sportujeme s dětmi 200 m D2 uhrazeno
29.8.2020SVOBODA Petr SK MAXTRI LIBEREC půlmaraton M60+ uhrazeno
19.2.2020Svobodová Iva L + L běháme pro radost půlmaraton Z18+ uhrazeno
2.9.2020Taibrová Monika Slovan Liberec 11 km Z-11 uhrazeno
8.9.2020Tarnóczy Kateřina BEAST - OCR team 6km Z-6 uhrazeno
7.9.2020Teplý Ondřej Hisport Team půlmaraton M40+ uhrazeno
2.1.2020Tobiška Štěpán půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2020Tobišková Diana půlmaraton Z18+ uhrazeno
20.7.2020Toman Michal 11 km M-11 uhrazeno
8.9.2020Tomčo Tomáš Hruboskalský canicross 11 km M-11 uhrazeno
8.9.2020Trávníček Marek půlmaraton M40+ uhrazeno
28.8.2020Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z30+ uhrazeno
11.8.2020Uhlíř Martin Pardubice 11 km M-11 uhrazeno
11.8.2020Uhlířová Helena 11 km Z-11 uhrazeno
14.8.2020Valchář Radim 11 km M-11 uhrazeno
27.8.2020Valena Tomáš HC Mžany půlmaraton M40+ uhrazeno
5.9.2020Valent Filip HC Trutnov 500 m CH4 uhrazeno
31.12.2019Vanek Petr šneci v běhu půlmaraton M50+ uhrazeno
3.8.2020Vatrt Vilem Quadient půlmaraton M30+ uhrazeno
28.7.2020Vávrová Zuzana 6km Z-6 uhrazeno
29.8.2020Vejvodová Kristýna 11 km Z-11 uhrazeno
4.9.2020Velán Matyáš 500 m CH5 uhrazeno
29.8.2020Veselá Jana Žízniví (b)ježci 11 km Z-11 uhrazeno
12.1.2020Veselý Petr Royal Bay půlmaraton M30+ uhrazeno
7.9.2020Vilhelmová Hana 11 km Z-11 uhrazeno
7.9.2020Vít Richard půlmaraton M40+ uhrazeno
9.8.2020Vodičková Nikola Jablonecké mattonky půlmaraton Z30+ uhrazeno
31.8.2020Vojtěch Jiří žádný 11 km M-11 uhrazeno
8.9.2020Vojteková Michaela Power Fitness Liberec 6km Z-6 nezaplaceno
13.8.2020Vrána Petr Fehrer Liberec půlmaraton M30+ uhrazeno
15.4.2020Wachtarczyk Tomáš NoDNF.cz půlmaraton M40+ uhrazeno
21.2.2020Wasserbauerová Martina půlmaraton Z40+ uhrazeno
8.9.2020Wolfová Martina 6km Z-6 uhrazeno
7.9.2020Žabčík Marek půlmaraton M40+ uhrazeno
31.7.2020Zachariášová Petra 11 km Z-11 uhrazeno
8.9.2020Zalabová Martina půlmaraton Z50+ uhrazeno
14.8.2020Žalská Adéla Soboťačky 11 km Z-11 uhrazeno
7.9.2020Žalská Barbora ITADECO 11 km Z-11 uhrazeno
5.9.2020Zamouřil Filip #PinkPower půlmaraton M18+ uhrazeno
21.8.2020Zanina Milan Proseč půlmaraton M30+ uhrazeno
13.8.2020Ždímal Michal Ždimiators půlmaraton M30+ uhrazeno
27.8.2020Zelená Irena OREL Moravské Budějovice půlmaraton Z40+ uhrazeno
4.9.2020Zelenka Petr RopCzeSki Team půlmaraton M50+ uhrazeno
25.8.2020Zemanová Jitka 11 km Z-11 uhrazeno
25.8.2020Zemanová Kristýna 11 km Z-11 uhrazeno
20.7.2020Zídková Marie půlmaraton Z18+ uhrazeno
8.9.2020Ziška Jan 11 km M-11 uhrazeno
8.9.2020Zoller Rudolf Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou přehrada půlmaraton M50+ uhrazeno
30.8.2020Zrzavý Jan TJ Sokol Kaňk půlmaraton M30+ uhrazeno
7.9.2020Zumr Matěj 100 m Ch1 uhrazeno
20.7.2020Zumr Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
7.9.2020Zumrová Anna 100 m D1 uhrazeno
21.2.2020Zvelebilová Markéta PČR půlmaraton Z30+ uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.