Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina ČSOB HRADECKÝ PŮLMARATON A MARATON

Statistika přihlášených

Trať
21 kmpůlmaraton788
42 kmmaraton212
5kmLidový běh - 5km18
A5850 m10
A2Nesoutěžní běh5
A3450 m4
A61000 m3
Kategorie
M40+Muži 40 - 49 let167
M30+Muži 30 - 39 let133
Z30+Ženy 30 - 39 let77
M18+Muži 18 - 29 let76
Z18+Ženy 18 - 29 let74
Z40+Ženy 40 - 49 let70
DDvojice66
M40Muži 40 - 49 let65
M30Muži 30 - 39 let63
M50+Muži 50 - 59 let62
M60+Muži 60 a více let23
M50Muži 50 - 59 let21
M18Muži 19 - 29 let18
Z30Ženy 30 - 39 let16
Z50+Ženy 50 - 59 let14
IZSMIZS - pouze Policie ČR, HZS, SDH, Armáda ČR, Městská policie, Vězeňská služba14
Z40Ženy 40 - 49 let14
Z-5kmŽENY11
M60Muži 60 a více let7
Z60+Ženy 60 a více let7
M-5kmMUŽI5
IZSZIZS - pouze Policie ČR, HZS, SDH, Armáda ČR, Městská policie, Vězeňská služba5
CH5Chlapci 11 - 12 let4
Z18Ženy 18 - 29 let4
Z50Ženy 50 - 59 let4
CH3Chlapci 7 - 8 let3
D4Dívky 9 - 10 let3
CH2Chlapci 5 - 6 let2
D6Dívky 13 - 14 let 2
D5Dívky 11 - 12 let2
D3Dívky 7 - 8 let1
D1Dívky do 4 let1
CH6Chlapci 13 - 14 let1
JZ-5Juniorky (2003-2006)1
D2Dívky 5 - 6 let1
CH1Chlapci do 4 let1
JM -5Junioři (2003-2006)1
CH4Chlapci 9 - 10 let1
Celkem přihlášených1040

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
30.9.2020Abrahámová Vlaďka Jablonné nad Orlicí půlmaraton D uhrazeno
Tým: Smrtící komandoneobsazeno
4.3.2020Absolon Jakub maraton M30 uhrazeno
10.8.2020Adamcová Dominika půlmaraton Z18+ uhrazeno
25.2.2020Adámek Jakub maraton M30 uhrazeno
5.9.2020Adametzová Lucie maraton Z30 uhrazeno
15.7.2020Adamírová Lenka půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.8.2020Alexa Jiří KRB Chrudim půlmaraton M60+ uhrazeno
30.9.2020Audy Adam půlmaraton M18+ uhrazeno
29.9.2020Auersvald Roman půlmaraton M18+ uhrazeno
14.9.2020Awrycewicz Roman UKS Ludwikowice maraton M60 uhrazeno
29.9.2020Babka Zdeněk Trutnov půlmaraton M30+ uhrazeno
24.8.2020Bača Jan ČISTÝ SPORT maraton M40 uhrazeno
13.9.2020Bachurek Jaroslav running zone Lidový běh - 5km M-5km uhrazeno
10.6.2020Bachurková Jitka running zone půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.4.2020Balák Jiří Aeroklub Zbraslavice půlmaraton M40+ uhrazeno
16.9.2020Baláš Martin run4run maraton M40 uhrazeno
2.5.2020Balcarová Zdeňka půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.9.2020Balihar Jiří Balini půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2020Bálik Štefan Hraj Na tie nožky půlmaraton M30+ uhrazeno
10.8.2020Barboříková Martina Doběhnem půlmaraton Z40+ uhrazeno
11.12.2019Bareš Michal Heřmanův Městec půlmaraton M60+ uhrazeno
28.8.2020Bárta Libor půlmaraton M50+ uhrazeno
4.1.2020Bartoš Marek půlmaraton M18+ uhrazeno
28.9.2020Bartoš Petr Zahrádkáři Svatý Jiří půlmaraton M50+ uhrazeno
29.9.2020Batelková Eliška BEAST - OCR team 850 m D4 uhrazeno
30.9.2020Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.9.2020Bednaříková Zuzana Mattoni FreeRun Jihlava půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.8.2020Bednářová Iva Sychotín půlmaraton Z18+ uhrazeno
20.9.2020Bekker Ecaterina Šneci v běhu půlmaraton Z30+ uhrazeno
8.5.2020Bělehrádek Pavel TJ Čolek maraton M60 uhrazeno
30.9.2020Bena Petr Štefko Running Team půlmaraton M50+ uhrazeno
8.3.2020Bendová Stanislava půlmaraton Z30+ uhrazeno
17.8.2020Beneda Jan VK HK půlmaraton M40+ uhrazeno
3.8.2020Beneš Petr AK ATLETIKA HOSTAVICE maraton M40 uhrazeno
23.8.2020Beneš Jiří STETSON RK půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2020Beneš Radomír maraton M40 nezaplaceno
27.8.2020Benešová Martina půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.8.2020Benešová Barbora půlmaraton Z18+ uhrazeno
1.7.2020Benisek David půlmaraton M30+ uhrazeno
7.9.2020Benko Jan ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M40+ uhrazeno
21.1.2020Beran Daniel Run4fun půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2020Beran Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
21.6.2020Beranová Jana půlmaraton D uhrazeno
Tým: Jezevec↳ Beran Lubomír
15.7.2020Beranová Kateřina půlmaraton Z40+ uhrazeno
21.9.2020Bergl Petr 2haSance půlmaraton M40+ uhrazeno
30.12.2019Bergmann David půlmaraton M40+ uhrazeno
27.9.2020Berná Eva BŽB, Run4fun půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.9.2020Berná Eliška 850 m D5 uhrazeno
30.9.2020Berný Vladimír Wolfrunners půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2020Bílek Jaroslav Rokytnice v OH maraton M40 uhrazeno
23.9.2020Bílková Veronika Lidový běh - 5km Z-5km uhrazeno
30.8.2020Binderová Viki 4 úžo medičky půlmaraton Z18+ uhrazeno
9.8.2020Bis Dalibor Triathlon team Chrudim půlmaraton M40+ uhrazeno
6.7.2020Bláha Richard půlmaraton M40+ uhrazeno
27.8.2020Blaha Martin maraton M50 uhrazeno
28.2.2020Bláhová Tereza TJ Sokol HK 1000 m D6 uhrazeno
17.9.2020Blatník Josef půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2020Blažek Miloslav půlmaraton M30+ uhrazeno
12.7.2020Blažková Leona půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.8.2020Blažková Bibiána půlmaraton D uhrazeno
Tým: Běhny↳ Vidová Barbora
24.9.2020Blümel Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
11.12.2019Bogdánová Ivana Pardubice půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.8.2020Bojanovský Tomáš maraton M30 uhrazeno
23.9.2020Boříková Monika půlmaraton Z40+ uhrazeno
6.8.2020Borovec Roman půlmaraton M50+ uhrazeno
11.9.2020Borovička Martin půlmaraton IZSM uhrazeno
30.9.2020Bouček Zdeněk velké meziříčí půlmaraton M60+ uhrazeno
30.5.2020Boušková Stanislava Patriot Čelákovice půlmaraton Z40+ uhrazeno
17.8.2020Brádle Petr Dobrá Voda u Hořic maraton M50 uhrazeno
21.6.2020Branda Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
20.7.2020Brandejs Daniel půlmaraton M30+ uhrazeno
22.9.2020Brania Hieronim Team pleszew maraton M50 nezaplaceno
14.8.2020Breburdová Hana Maratón klub Kladno maraton Z50 uhrazeno
18.5.2020Brejcha Martin x půlmaraton M40+ uhrazeno
27.2.2020Břeň Václav půlmaraton M30+ uhrazeno
30.12.2019Brettschneiderová Kateřina Atletika Litvínov,z.s. půlmaraton Z40+ uhrazeno
5.6.2020Březinová Alena run4run půlmaraton Z40+ uhrazeno
21.9.2020Brichta Jakub půlmaraton M18+ uhrazeno
11.1.2020Brossová Eva maraton Z40 uhrazeno
18.9.2020Brouček Felix 450 m CH3 uhrazeno
18.9.2020Brouček Vojtěch půlmaraton D uhrazeno
Tým: Vobr Rodu↳ Ducháčová Romana
29.9.2020Brož Michal BJS běžci půlmaraton M40+ uhrazeno
28.6.2020Brožek Jan TJ Slavoj Choltice půlmaraton M30+ uhrazeno
17.8.2020Brzicová Lucie půlmaraton D uhrazeno
Tým: Další level↳ Joska Radek
1.7.2020Brzobohatá Šárka #GLADIATORRACETEAM půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.9.2020Bubla Daniel PIM BK Divoká Šárka maraton M50 uhrazeno
2.8.2020Bujok Tomasz Hylváty půlmaraton M50+ uhrazeno
10.8.2020Bulín Miroslav Etriatlon maraton M40 uhrazeno
21.9.2020Bureš Ivo půlmaraton M40+ uhrazeno
27.12.2019Buřval Lukáš půlmaraton M18+ uhrazeno
13.5.2020CAMARDA Olivier Magion France maraton M40 uhrazeno
29.9.2020Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team půlmaraton M50+ uhrazeno
28.6.2020Částek Michal Fort SMC půlmaraton M40+ uhrazeno
11.9.2020Čech Jan HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton IZSM uhrazeno
30.9.2020Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim půlmaraton M40+ uhrazeno
27.8.2020Cejpek Stanislav půlmaraton M40+ uhrazeno
27.8.2020Čelakovská Martina půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.9.2020Celar Marek Intecha HK půlmaraton M30+ uhrazeno
11.2.2020Celer Adam půlmaraton M18+ uhrazeno
31.8.2020Čentíš Ján Čáslav půlmaraton M50+ uhrazeno
31.8.2020Čepelka Petr Run4Fun půlmaraton M30+ uhrazeno
21.6.2020Čermáková Anna půlmaraton Z40+ uhrazeno
26.12.2019Černá Petra 3D Fitness Race Team půlmaraton Z40+ uhrazeno
6.1.2020Černohorská Lucie půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2020Červenka Milan Velvary půlmaraton M18+ uhrazeno
28.2.2020Cervinka Jiri půlmaraton M40+ uhrazeno
30.12.2019Česal Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
16.7.2020cetel Miroslav maratonsky klub půlmaraton M60+ uhrazeno
30.9.2020Chaloupkova Marketa maraton Z30 uhrazeno
8.9.2020Chlumský Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
30.9.2020Chlupáč Dominik SportObchod.cz maraton M18 uhrazeno
25.6.2020Chotěborová Jana Loap maraton Z40 uhrazeno
16.8.2020Chourová Martina půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.9.2020Chrobáková Lenka půlmaraton D uhrazeno
Tým: seš-lostneobsazeno
28.12.2019Číhař Tomáš půlmaraton M50+ uhrazeno
30.12.2019Číž Josef půlmaraton M40+ uhrazeno
23.8.2020Čtvrtečka Ondřej SPOKO RUN půlmaraton M18+ uhrazeno
12.7.2020Čuhel Jiří půlmaraton M60+ uhrazeno
24.9.2020Čuřík Milan MAP půlmaraton M40+ uhrazeno
23.8.2020Cylková Anna Marie půlmaraton Z18+ uhrazeno
31.12.2019Cyrany Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
15.9.2020Danielka Filip Vegan runner půlmaraton M30+ uhrazeno
25.8.2020Davidová Lucie TJ. Baník Stříbro maraton Z18 uhrazeno
15.7.2020Demele Lukáš půlmaraton M18+ uhrazeno
28.9.2020Demlová Alena ČESKÁ OTUŽILECKÁ UNIE půlmaraton Z40+ uhrazeno
22.9.2020Dius Václav Ústí nad Labem půlmaraton M60+ uhrazeno
29.2.2020Dlabáčková Miroslava Zdravka team půlmaraton Z60+ uhrazeno
16.12.2019Dočkal Petr ERA a.s. půlmaraton M50+ uhrazeno
20.7.2020Dogaru Vasil Rungo.cz půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2020Doležal Radovan půlmaraton M40+ uhrazeno
4.5.2020Doležalová Zora KOVO TEAM půlmaraton Z30+ uhrazeno
17.2.2020Dolský Michal Bakchus maraton M30 uhrazeno
21.6.2020Došel Jan půlmaraton M18+ uhrazeno
13.8.2020Dostál Pavel není půlmaraton M50+ uhrazeno
18.2.2020Dostálová Štěpánka půlmaraton Z18+ uhrazeno
1.9.2020Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř 850 m D4 uhrazeno
5.8.2020Doubek Tomáš CYKLO-SKI klub Polička půlmaraton M30+ uhrazeno
28.8.2020Doubek Lukáš FIDOBAR půlmaraton M40+ uhrazeno
15.9.2020Doubrava Dominik půlmaraton M18+ uhrazeno
22.9.2020Douchová Michaela půlmaraton Z18+ uhrazeno
22.9.2020Douchová Adéla půlmaraton Z18+ uhrazeno
21.7.2020Drabík Radek půlmaraton M40+ uhrazeno
24.9.2020Drtina David půlmaraton M40+ uhrazeno
13.9.2020Dubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou maraton M50 uhrazeno
4.1.2020Dubová Ilona BKV Holýšov půlmaraton Z50+ uhrazeno
4.1.2020Dubový Martin TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 850 m CH5 uhrazeno
31.8.2020Dubský Marek půlmaraton M18+ uhrazeno
30.8.2020Dudková Eva půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.6.2020Dufková Šárka maraton Z30 uhrazeno
25.9.2020Dušek Jiří danrk půlmaraton M50+ uhrazeno
25.9.2020Dušil Jaroslav Brno maraton M50 uhrazeno
31.8.2020Dušková Petra půlmaraton Z30+ uhrazeno
26.9.2020Dušková Jitka Tábor půlmaraton Z40+ nezaplaceno
6.1.2020Duzbaba Václav IDIADA CZ půlmaraton M18+ uhrazeno
30.9.2020Dužík Petr HK Ivančice půlmaraton M50+ uhrazeno
3.8.2020Dvořáček Vlastimil maraton M60 uhrazeno
10.8.2020Dvořáček Radek půlmaraton M18+ uhrazeno
22.1.2020dvořák libor půlmaraton M30+ uhrazeno
27.7.2020Dvořák Lukáš půlmaraton M18+ uhrazeno
22.1.2020DVOŘÁKOVÁ ZUZANA půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.6.2020Dvořáková Alena Běžecký klub České spořitelny maraton Z40 uhrazeno
2.9.2020Dvořáková Milena půlmaraton Z40+ uhrazeno
11.8.2020Ehlová Klára Máslička půlmaraton D uhrazeno
Tým: Infarkti↳ Kalina Filip
9.7.2020Elefantová Šárka maraton Z30 uhrazeno
25.8.2020Erben Karel půlmaraton M40+ uhrazeno
13.7.2020Fábera Luboš SportRaces půlmaraton M30+ uhrazeno
30.6.2020Fagre Iva OK99 Hradec půlmaraton Z40+ uhrazeno
26.9.2020Fait Michal Rychlá rota půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2020Fajmon Luboš půlmaraton M50+ uhrazeno
20.8.2020Falta Jan půlmaraton M18+ uhrazeno
28.8.2020Fanglová Michaela půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.9.2020Fecske Peter půlmaraton M18+ uhrazeno
29.7.2020Fejgl Michal HO Přírodní vědy, SK Babice maraton M40 uhrazeno
16.8.2020Felcman Michal půlmaraton M18+ uhrazeno
4.7.2020Ferda Kamil T.J. Sokol Moravské Bránice půlmaraton M40+ uhrazeno
28.9.2020Fešar Marek půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2020Fiala Václav Silvini Madshus Team půlmaraton M30+ uhrazeno
25.9.2020Fiedlerová Lucie půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.9.2020Fifik Róbert SPK Český Těšín maraton M40 uhrazeno
28.8.2020Fikejzlová Lenka půlmaraton Z18+ uhrazeno
12.1.2020Fikrle Ondřej BKV Holýšov maraton M40 uhrazeno
12.1.2020Fikrlová Blanka BKV Holýšov půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.6.2020Fíla Jakub maraton M30 uhrazeno
9.12.2019Filip Daniel KVS Hradec Králové půlmaraton D uhrazeno
Tým: Enduranceneobsazeno
29.9.2020Fintora Jakub půlmaraton M30+ uhrazeno
16.9.2020Flašarová Lenka SVAZ ČESKÝCH BOHÉMŮ půlmaraton Z40+ uhrazeno
22.6.2020Flegel Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
30.12.2019Florián Jan půlmaraton M18+ uhrazeno
3.7.2020Floriš Petr SCHOTT Lanškroun maraton M40 uhrazeno
2.5.2020Fojtů Dája půlmaraton Z40+ uhrazeno
7.6.2020Fördös Martin žádný půlmaraton M40+ uhrazeno
28.9.2020Formánková Markéta Děkanka group půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.9.2020Formánková Lenka Doběhnem půlmaraton Z40+ uhrazeno
15.9.2020Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM maraton Z40 uhrazeno
25.9.2020Fousek Jan Mk Seitl Ostrava maraton M18 uhrazeno
8.1.2020Frajkovsky Jan Silence gives answers maraton M40 uhrazeno
29.9.2020Franc Tomáš FIDOBAR půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2020Fráz Lukáš SK Babice maraton M30 nezaplaceno
29.9.2020Friede Jan Wikov půlmaraton D uhrazeno
Tým: Wikov team↳ Šupich MartinWikov
23.9.2020Frolík Stanislav maraton M50 uhrazeno
21.8.2020Frost Miroslav ASK LUM půlmaraton M30+ uhrazeno
21.8.2020Frostova Eva půlmaraton Z30+ uhrazeno
11.7.2020Frydrych Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
28.12.2019Fuchs Jan Ondřejov půlmaraton M30+ uhrazeno
31.12.2019Fuchs Matěj Fušovi (www.matejfuchs.cz) půlmaraton M30+ uhrazeno
29.8.2020Fuchsová Monika Fušovi :) Lidový běh - 5km Z-5km uhrazeno
28.9.2020Fujtík Ondřej Fujtíci půlmaraton M30+ uhrazeno
18.7.2020Füzy Jakub Lukáš půlmaraton M18+ uhrazeno
30.8.2020Gabriel Aleš Týníště n.Orl. maraton M50 uhrazeno
18.1.2020Gaľová Tamara AMSB Bratislava půlmaraton Z50+ uhrazeno
2.9.2020Gazda Vítězslav trenovanibehu.cz maraton M40 uhrazeno
30.9.2020Gazdíková Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
15.9.2020Georgievová Olga půlmaraton Z30+ uhrazeno
18.9.2020Gogola Ján Imeľ půlmaraton M40+ uhrazeno
23.9.2020Gojná Zuzana OK Lokomotiva Pardubice půlmaraton Z40+ nezaplaceno
31.12.2019Grätz Ondřej #FUBOTeam půlmaraton M30+ uhrazeno
21.7.2020Greé Lucie půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.9.2020Grolmus Radek půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2019Grygera Tomáš SHINDA RUNNING maraton M30 uhrazeno
24.9.2020Guňka Igor půlmaraton M40+ uhrazeno
24.9.2020Guňka Lukáš 850 m CH5 uhrazeno
24.9.2020Guňka Jakub 450 m CH3 uhrazeno
22.9.2020Gurin David SK Babice půlmaraton M40+ nezaplaceno
30.9.2020Haas Jan Kasper Swix Team půlmaraton M30+ uhrazeno
2.8.2020Habermacher Julie maraton Z30 uhrazeno
28.12.2019Hájek Vojtěch půlmaraton M18+ uhrazeno
11.8.2020Hájek Jiří sauna b maraton M50 uhrazeno
22.8.2020Hájek Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
22.8.2020Hájková Monika půlmaraton D uhrazeno
Tým: MonikyH↳ Hájková Monika
22.7.2020Halamka Lukas půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2020Halamka Petr Squadra půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2020Halíková Eva Vlčí smečka půlmaraton Z40+ uhrazeno
25.9.2020Hálová Lucie půlmaraton Z40+ uhrazeno
19.8.2020Hamerník Jan maraton M60 uhrazeno
15.8.2020Hameršmíd Vladimír půlmaraton D uhrazeno
Tým: Vlada↳ Kňapová DanaMilovice
24.9.2020Hamplová Šárka půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.9.2020Hansal Lukáš půlmaraton M18+ uhrazeno
5.9.2020Hauke Monika půlmaraton Z40+ uhrazeno
4.9.2020Havelka Petr Eleven Run Team půlmaraton M40+ uhrazeno
4.7.2020Havelková Michaela půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.8.2020Havelková Věra půlmaraton Z18+ uhrazeno
24.9.2020Havelkova Vaclava půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.9.2020Havlicek Tomas 850 m CH4 uhrazeno
28.9.2020Havlickova Tereza 850 m D4 uhrazeno
29.9.2020Havlín Jan půlmaraton M50+ uhrazeno
28.12.2019Hebrová Sára půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.7.2020Hejdová Jana půlmaraton Z30+ uhrazeno
5.9.2020Hejduková Olga půlmaraton Z30+ uhrazeno
31.12.2019Hejl Tomáš Jičín půlmaraton M30+ uhrazeno
24.5.2020Hejna Adam půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2020Hejna Dalibor půlmaraton M30+ uhrazeno
4.2.2020Hejtmánek Jan Hejtmánek Team maraton M30 uhrazeno
30.9.2020Helus Milan maraton M40 uhrazeno
7.1.2020Henzlová Tereza půlmaraton Z30+ uhrazeno
20.7.2020Herrmann Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
17.7.2020Hill Anna půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.12.2019Hladík Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
15.8.2020Hladík Richard půlmaraton M30+ uhrazeno
19.8.2020Hlaváčová Veronika půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.9.2020Hlavatý Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2020Hlavena Peter maraton M30 uhrazeno
30.9.2020Hlinovský Václav maraton M30 uhrazeno
7.9.2020Hloušek Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2020Hojgr Jiří půlmaraton M40+ nezaplaceno
18.9.2020Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové 1000 m D6 uhrazeno
20.8.2020Holasová Gabriela půlmaraton Z30+ uhrazeno
26.5.2020Holeček Ondřej půlmaraton M30+ uhrazeno
6.9.2020Holeček Jiří Běžci Chomutov maraton M30 uhrazeno
28.9.2020Holečková Jana Hořice Lidový běh - 5km Z-5km uhrazeno
30.9.2020Holík Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
15.9.2020Holingerová Eva Koldín-Rájec půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.7.2020Holub Karel Scenic Trail Rock Goats maraton M40 uhrazeno
16.9.2020Holý Aleš HSK půlmaraton D uhrazeno
Tým: za Pepu II.↳ Jožáková SoňaBühler Motor
18.9.2020Holý Jan Nemakačenko půlmaraton M18+ uhrazeno
25.9.2020Horák Leoš cafe Bajer půlmaraton D uhrazeno
Tým: Cafe Bajer Pardubice↳ Bajer MiloslavcafeBajer
22.9.2020Horák Václav Libčany maraton M60 uhrazeno
28.9.2020Horák Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
18.9.2020Horáková Jana půlmaraton Z30+ uhrazeno
11.9.2020Horáková Jana cafebajer maraton Z40 uhrazeno
29.9.2020Horáková Jindra Báječné ženy v běhu půlmaraton Z50+ uhrazeno
24.9.2020Hořejší Tereza ČMK půlmaraton Z30+ uhrazeno
12.9.2020Horochovská Martina maraton Z40 uhrazeno
11.6.2020Houdek Jakub Run magazine team maraton M30 uhrazeno
1.9.2020Hovorka Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
8.9.2020Hovorková Jana ČSOB půlmaraton Z30+ uhrazeno
25.9.2020Hozák Michal AC Moravská Slavia Brno půlmaraton M30+ uhrazeno
13.9.2020Hradečný Viktor Nerabeh.cz maraton M40 uhrazeno
22.9.2020Hrbek Tomáš Běžecké tréninky on-line půlmaraton D uhrazeno
Tým: Běžecké tréninky on-line↳ Randa DrahomírBěžecké tréninky on-line
1.9.2020Hrček Petr maraton M50 uhrazeno
30.9.2020Hrdinka Jirka Run4fun půlmaraton M30+ uhrazeno
28.9.2020Hrncirova Lucie Lidový běh - 5km Z-5km uhrazeno
31.12.2019Hron Michal - půlmaraton M50+ uhrazeno
1.9.2020Hronovský Jaroslav FIDOBAR půlmaraton M50+ uhrazeno
30.9.2020Hruška Lukáš půlmaraton M30+ uhrazeno
23.9.2020Hübl Radek RunSport Salomon Team půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2020Hulík Vojtěch HTW maraton M30 uhrazeno
4.7.2020Hulin Roman půlmaraton M40+ uhrazeno
15.9.2020Hurdálková Jana půlmaraton Z18+ uhrazeno
27.12.2019Hušek Jaroslav Run4fun půlmaraton M40+ uhrazeno
5.9.2020Hušek Pavel maraton M40 uhrazeno
27.12.2019Hušková Jana Run4fun půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.8.2020Hvězda Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2020Hybl Zdenek Zábřeh maraton M40 uhrazeno
17.6.2020Hybnerová Jana půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.9.2020Hynek Milan půlmaraton M40+ uhrazeno
27.9.2020Ivaskevych Volodymyr půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2020Izaiaszová Tereza Běháme v Holicích a okolí půlmaraton Z18+ uhrazeno
31.8.2020Jablońska Magdalena CZERSK POLSKO půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.8.2020Jablonski Piotr CZERSK POLSKO půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2020Jagošová Tereza Štefko Running Team půlmaraton Z18+ uhrazeno
17.8.2020Jakubíčková Hanka PSK Olymp půlmaraton Z30+ uhrazeno
24.9.2020Janata Milan Run4fun/Salming maraton M30 uhrazeno
21.9.2020Jančík Bořek Salming/Run4fun půlmaraton M50+ uhrazeno
28.1.2020Janečková Jana maraton Z50 uhrazeno
3.1.2020Janek Ondřej maraton M30 uhrazeno
27.1.2020Janišová Adéla půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.9.2020Janoušek Milan Sokol Kolín maraton M18 uhrazeno
8.6.2020Jarema Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
28.9.2020Jaroš Jan CrossFit INI maraton M18 nezaplaceno
25.9.2020Jasenský Oldřich AK Kroměříž maraton M30 uhrazeno
26.8.2020Jelínek Martin Rakousy půlmaraton M40+ uhrazeno
26.8.2020Jezbera Roman sám za sebe 6 půlmaraton M50+ uhrazeno
18.4.2020Ježek Martin SK Stará Paka půlmaraton M30+ uhrazeno
19.9.2020Jílek Petra maraton Z30 uhrazeno
4.6.2020Jílková Tereza půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2020Jirman Petr půlmaraton D uhrazeno
Tým: ouricosneobsazeno
20.8.2020Jiroušek Adam půlmaraton M18+ uhrazeno
21.9.2020Jiruška Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
10.12.2019Jíšová Kateřina půlmaraton Z18+ uhrazeno
11.1.2020johan oldřich Jilemnice maraton M40 uhrazeno
29.9.2020Johan Marek Městská policie Trutnov půlmaraton IZSM nezaplaceno
24.8.2020Junger Pavel Atlet Šestajovice půlmaraton M40+ uhrazeno
1.7.2020Jureček Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
31.1.2020Kabešová Gabriela Dubany půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.8.2020Kábrtová Jitka Sokol Studnice maraton Z40 uhrazeno
10.8.2020Kacálek Jaroslav maraton M30 uhrazeno
30.8.2020Kačena Štěpán KPMG maraton M30 uhrazeno
30.9.2020Kačer Ctibor Run the World maraton M30 uhrazeno
1.9.2020Kacerovská Jana půlmaraton Z40+ uhrazeno
15.4.2020Kadidlova Bohumila půlmaraton D uhrazeno
Tým: Bobondoneobsazeno
17.8.2020Kadlec Jaroslav MK Hlinsko půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2020Kadlec Ota maraton M30 uhrazeno
18.8.2020Kadlecová Alena MK Hlinsko půlmaraton Z60+ uhrazeno
30.9.2020KADYROV Zhanbulat Almatybroteam maraton M40 uhrazeno
21.7.2020Kakosová Markéta půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.8.2020Kaliberka Jan Praha 5 půlmaraton M30+ uhrazeno
17.8.2020Kalkus Roman Run4Fun půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2020Kalousová Tereza Vencl tým Ústí nad Orlicí půlmaraton Z18+ nezaplaceno
6.9.2020Kappler Thomas maraton M50 uhrazeno
30.9.2020Karas Josef Ostrava půlmaraton M60+ uhrazeno
14.9.2020Karásková Petra půlmaraton Z30+ uhrazeno
8.9.2020Karásková Darina Báječné ženy v běhu půlmaraton Z60+ uhrazeno
3.9.2020Karbanová Petra Vella Náchod půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.9.2020Karger Vít SCP Pardubice maraton M40 uhrazeno
31.12.2019Kasa Petr AC Dolni Chabry půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2020Kaštánková Eliška půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.8.2020Kavánek Jiří FIDOBAR půlmaraton M40+ uhrazeno
27.9.2020Kavec Luboš půlmaraton M50+ nezaplaceno
30.9.2020Keil Vladimír půlmaraton M50+ uhrazeno
19.6.2020Kelnar Vladimír Štramberk půlmaraton M30+ uhrazeno
18.9.2020Kelnar Pavel půlmaraton M30+ uhrazeno
25.8.2020Keprta Miroslav půlmaraton M50+ uhrazeno
24.8.2020Keprtová Erika půlmaraton Z18+ uhrazeno
31.12.2019Kesslerova Olga půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.9.2020Khýn Lukáš maraton M18 uhrazeno
29.9.2020Kirsch Radomír Triatlon Team Loko Trutnov maraton M40 uhrazeno
22.9.2020Kirschová Eva Triatlon team Trutnov půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.8.2020Klásek Jan SCPAP půlmaraton M18+ uhrazeno
1.1.2020Klečka Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
12.7.2020Klein Josef půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2020Klein Tomáš půlmaraton M40+ uhrazeno
4.8.2020Kleman Martin půlmaraton M50+ uhrazeno
22.9.2020Klíma David půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2020Kluh Michal Sokolka půlmaraton D uhrazeno
Tým: Sokolka↳ Martínek AntonínSokolka
26.8.2020Klusák Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
22.9.2020Kmetova Alena půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2020Kňourek Václav DAMI půlmaraton M18+ uhrazeno
26.12.2019Knytl Pavel CC Choceň půlmaraton M50+ uhrazeno
28.9.2020Kobertová Vendula půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.9.2020Kocábová Jana Glycon Biochem půlmaraton Z60+ uhrazeno
28.9.2020Kochová Isabel půlmaraton Z18+ uhrazeno
4.7.2020Kočí Halka půlmaraton Z40+ uhrazeno
16.1.2020Koco Zdeněk runners musketeers maraton M50 uhrazeno
25.8.2020Kohout Ondřej půlmaraton M18+ uhrazeno
24.9.2020kohut jan FÉNIX SPORT / jankohut.com půlmaraton M30+ uhrazeno
10.7.2020Kolková Anna půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.9.2020Kolpek Karel půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2020Komárek Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
23.12.2019Komzák Radek HO Škrovád půlmaraton M40+ uhrazeno
15.8.2020Kondo Keiichi půlmaraton M40+ uhrazeno
12.8.2020Koníček Lukáš půlmaraton M40+ uhrazeno
7.1.2020Kopecký Jiří Gomango Hradec Králové půlmaraton M40+ uhrazeno
28.8.2020Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M50+ uhrazeno
15.6.2020Kořínek Martin půlmaraton M50+ uhrazeno
16.9.2020Košťál Jakub Hořice půlmaraton M30+ uhrazeno
25.9.2020Košťál Aleš půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2020Košťál Petr SRTG Trutnov půlmaraton D uhrazeno
Tým: STG Trutnov↳ Košťál PetrSRTG Trutnov
17.8.2020Kosvancova Adriana půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.1.2020Koťátko Ondřej BKV Holýšov maraton M40 uhrazeno
4.1.2020Kotek Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
27.9.2020Kotek Štěpán maraton M40 uhrazeno
28.9.2020Koubová Jitka půlmaraton Z40+ nezaplaceno
31.8.2020Kouřílek Tomáš maraton M18 uhrazeno
22.9.2020Kouřilová Regina ...za bahno! půlmaraton IZSZ uhrazeno
29.7.2020Kouřimský Michal půlmaraton M18+ uhrazeno
27.9.2020Kovařík Jan Live your dream English půlmaraton M30+ nezaplaceno
29.9.2020Kovařík Pavel Run4Fun maraton M40 uhrazeno
14.7.2020Kovářová Monika půlmaraton Z50+ uhrazeno
3.1.2020Kowalczyk Stanislav Pardubice maraton M30 uhrazeno
30.8.2020Kozáková Denisa Hvězda Pardubice půlmaraton Z40+ uhrazeno
15.9.2020Král Martin HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton IZSM uhrazeno
25.9.2020Králík Michal HK půlmaraton M50+ uhrazeno
29.9.2020Krátký Ondřej RWTTC půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2020Krátký Ondřej RWTTC půlmaraton M30+ uhrazeno
16.9.2020Kratochvíl Jiří Žízniví (b)ježci půlmaraton M18+ uhrazeno
30.9.2020Krejcarová Eva půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.12.2019Krejčí Klára půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.9.2020Krejčí Matěj MK Nová Paka 850 m CH5 uhrazeno
30.9.2020Krejsová Aneta IZSZ - Policie ČR Žamberk - PaK půlmaraton IZSZ uhrazeno
8.4.2020Krempová Anna AC Gomango Högner půlmaraton Z50+ uhrazeno
31.7.2020Křenek Jaroslav RBZ PRAHA maraton M30 uhrazeno
16.7.2020Krištofová Tereza půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.8.2020Křivda Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2019Křivohlavý Antonín půlmaraton M30+ uhrazeno
22.9.2020Kříž Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
23.9.2020Křížek Martin ToBi Team maraton M40 uhrazeno
10.12.2019Křížová Kristýna půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2020Krmaš Václav SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2020Kročilová Vendula půlmaraton Z18+ uhrazeno
24.8.2020Kroulíková Pavla půlmaraton D uhrazeno
Tým: (P)ÁJA↳ Podzimková Alena
24.9.2020Křováček Jaromír Liga 100 Hradec Králové půlmaraton M60+ nezaplaceno
10.2.2020Krumer Miroslav MK Ostrov maraton M60 uhrazeno
16.8.2020Krupička Roman půlmaraton M50+ uhrazeno
2.9.2020Krupička Martin #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M40+ uhrazeno
9.12.2019Kruzik Martin MDT Praha půlmaraton M50+ uhrazeno
30.9.2020Krýsl Michal AK Krýsl půlmaraton M30+ uhrazeno
15.9.2020Kuba Lukas Matonifreerun Olomouc půlmaraton M40+ uhrazeno
22.9.2020Kubičková Veronika ŠtefkoRunningTeam maraton Z18 uhrazeno
11.12.2019Kucejová Jolana Anna půlmaraton D uhrazeno
Tým: J&J↳ Holý Jiří
28.8.2020Kucera Tomas půlmaraton M40+ uhrazeno
14.9.2020Kučera Daniel maraton M30 uhrazeno
20.9.2020Kučera Martin ELEVENRUNTEAM maraton M40 uhrazeno
25.9.2020Kučera Lukáš ELEVENRUNTEAM půlmaraton M30+ uhrazeno
28.8.2020Kučerová Markéta půlmaraton Z40+ uhrazeno
13.9.2020Kuchař Petr MK Kladno půlmaraton M60+ uhrazeno
25.8.2020Kujal Jan AKCENTA CZ a.s. půlmaraton M30+ uhrazeno
25.8.2020Kujal Petr půlmaraton M50+ uhrazeno
27.4.2020Kujan René ČSOB NA ZDRAVÍ maraton M40 uhrazeno
31.1.2020Kukla Jan Kovářství Souček - Benátky půlmaraton M40+ uhrazeno
30.11.2019Kukula Michal Skorolezci půlmaraton M18+ uhrazeno
7.9.2020Kulhánek Martin Run4fun půlmaraton M18+ uhrazeno
10.2.2020Kulhánková Radka půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.9.2020Kunčar Michal M8K půlmaraton M18+ uhrazeno
25.9.2020Kupec David půlmaraton M18+ uhrazeno
1.7.2020Kůra Stanislav maraton M50 uhrazeno
14.7.2020Kuřík Filip půlmaraton M18+ uhrazeno
22.8.2020Kynický Lukáš Konrad Tools Team půlmaraton M18+ uhrazeno
16.7.2020Kyselý Pavel Brankostroj JM maraton M40 uhrazeno
27.9.2020Lacina Jiri Zadny půlmaraton M40+ nezaplaceno
9.7.2020Lagarde Dita BMBK půlmaraton Z18+ uhrazeno
9.7.2020Lagarde Martin BMBK půlmaraton M60+ uhrazeno
9.7.2020Lagarde Matyáš BMBK půlmaraton M30+ uhrazeno
17.9.2020Langr Milan Štefko Running Team maraton M30 uhrazeno
27.8.2020Lášek Josef IOS Hradec Králové půlmaraton IZSM uhrazeno
25.8.2020Lauryn Radek maraton M40 uhrazeno
11.6.2020Lavická Lucie půlmaraton Z18+ uhrazeno
9.4.2020Laža Ondra půlmaraton M40+ uhrazeno
12.8.2020Ledvina Stepan ČTU Vyšehrad půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2020Leniček Libor maraton M40 uhrazeno
1.9.2020Lhota Zbyšek ELEVEN RUN TEAM půlmaraton M30+ uhrazeno
6.3.2020Lhotsky Michal Kovářství Souček Team Benátky půlmaraton D uhrazeno
Tým: Kovarstvi Soucek Team Benatky↳ Lhotská JanaKovářství Souček Team
5.1.2020Líbal Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
18.6.2020Libřický Stanislav půlmaraton M18+ uhrazeno
16.8.2020Lidajová Lucie maraton Z30 uhrazeno
11.9.2020Lienertová Lenka SDH Ostřetín Lidový běh - 5km Z-5km uhrazeno
30.9.2020Linhart Jiří AKEZ Kopřivnice maraton M40 uhrazeno
30.9.2020linhartova andrea AKEZ Koprivnice maraton Z30 nezaplaceno
24.8.2020Lipovská Josefína půlmaraton Z40+ uhrazeno
8.9.2020Lodr Jakub maraton M40 uhrazeno
30.8.2020Lopour Miroslav půlmaraton M30+ uhrazeno
28.3.2020Lubomir Josl Hurka půlmaraton M50+ uhrazeno
8.12.2019Ludvíková Veronika půlmaraton Z18+ uhrazeno
27.12.2019Luštincová Martina půlmaraton Z30+ uhrazeno
9.7.2020Lutovský Ondřej BMBK půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2020Lžičař Marek půlmaraton M18+ uhrazeno
10.12.2019Macháček Jiří Mattoni Freerun maraton M30 uhrazeno
3.9.2020Machalík Stanislav SKB Česká Třebová maraton M40 uhrazeno
18.9.2020Machalikova Veronika maraton Z30 uhrazeno
4.5.2020Macháň Šimon maraton M18 uhrazeno
28.9.2020Machová Alžběta Podkrkonošský team půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.12.2019Machút Michal půlmaraton M50+ uhrazeno
30.9.2020Machút Matěj Bude veget Nesoutěžní běh CH2 uhrazeno
21.7.2020Machytka Matěj Rave & Run půlmaraton M18+ uhrazeno
2.7.2020Macura Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
22.7.2020Máj Karel ALCATON půlmaraton M50+ uhrazeno
1.1.2020Majorová Kateřina Mattoni Freerun Pardubice půlmaraton Z30+ uhrazeno
17.2.2020Makovský Radim maraton M50 uhrazeno
30.9.2020Maleček David půlmaraton M30+ uhrazeno
20.5.2020Malejčík Patrik Škodovácké náplavky maraton M18 uhrazeno
24.1.2020Málek František půlmaraton M30+ uhrazeno
8.9.2020Malík Jakub Run Punk maraton M18 uhrazeno
30.9.2020Malůšek Ladislav půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2020Malý Daniel BEAST - OCR team Lidový běh - 5km M-5km uhrazeno
30.6.2020Mandát Jakub maraton M30 uhrazeno
23.9.2020Marcinčín Jakub Kyšperk Ski Team maraton M30 uhrazeno
10.1.2020Marek Dušan Sokol K.n.O. půlmaraton M40+ uhrazeno
28.9.2020Marek Vojtěch SK Svěrák půlmaraton M30+ uhrazeno
24.9.2020Marek Michal Bühler Motor půlmaraton D uhrazeno
Tým: Za Pepu 1↳ Patočka Roman
21.9.2020Marek Martin Running Team Nepolisy půlmaraton M40+ uhrazeno
25.9.2020Marek Zdeněk #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M60+ uhrazeno
29.9.2020Marek Filip 850 m CH5 uhrazeno
29.9.2020Marek Miloš Pelhřimov půlmaraton M30+ uhrazeno
30.6.2020Mareš Petr S.J.B. maraton M40 uhrazeno
29.12.2019Marešová Hana půlmaraton Z50+ uhrazeno
2.1.2020Márová Eliška půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.4.2020Martinek Ladislav půlmaraton M30+ uhrazeno
25.9.2020Martinek Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
28.4.2020Martinková Eva půlmaraton Z30+ uhrazeno
16.2.2020Mašek Petr BKV Holýšov půlmaraton M40+ uhrazeno
24.9.2020Mašek Radek PEKASS running team maraton M40 uhrazeno
30.12.2019Matějus Tomáš maraton M30 uhrazeno
6.3.2020Matoušek Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
22.7.2020Matoušová Kateřina půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.9.2020Mazač Jaroslav Wikov Hronov půlmaraton M50+ uhrazeno
29.8.2020Medková Petra Unicorn maraton Z30 uhrazeno
27.1.2020Medlík Jan Česká čtvrť Šumperk maraton M30 uhrazeno
14.9.2020Mejznar Radek půlmaraton M30+ uhrazeno
4.2.2020Melezínek Jiří půlmaraton M50+ uhrazeno
29.9.2020Meliš Jakub Nesoutěžní běh CH2 uhrazeno
23.1.2020Menclova Barbora půlmaraton Z30+ uhrazeno
13.6.2020Mendřická Alena půlmaraton Z30+ uhrazeno
2.7.2020Merta Dušan Sluníčkáři maraton M40 uhrazeno
27.1.2020Mervart Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
23.9.2020Metelková Lenka Lidový běh - 5km Z-5km uhrazeno
23.9.2020Metelková Anežka 450 m D3 uhrazeno
23.9.2020Metelková Ema Nesoutěžní běh D2 uhrazeno
22.9.2020Míček Vladimír půlmaraton M30+ uhrazeno
21.9.2020Michalec Dominik ELEKTRA PETR MICHALEC CHOCEŇ půlmaraton M18+ uhrazeno
12.8.2020Mička Jaroslav AK EZ Kopřivnice půlmaraton M60+ uhrazeno
22.9.2020Miklánek Tomáš maraton M30 uhrazeno
30.6.2020Miklová Jana maraton Z40 uhrazeno
29.9.2020Mikula Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
14.9.2020Mikulecký Stanislav Unicorn půlmaraton M40+ uhrazeno
21.9.2020Minarik Michal Pohyb Hrou maraton M30 uhrazeno
30.9.2020Ministrová Lenka půlmaraton Z30+ uhrazeno
6.3.2020Mirvaldová Klára SportRaces maraton Z18 uhrazeno
27.4.2020Mišík Jakub maraton M18 uhrazeno
30.8.2020Mitáček Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
4.3.2020Moravec Dalibor maraton M30 uhrazeno
30.9.2020Moravec Antonín Rozběháme Pardubice půlmaraton M50+ uhrazeno
2.2.2020Morávek Ivan půlmaraton M50+ uhrazeno
23.9.2020Morávková Paula půlmaraton Z40+ uhrazeno
26.7.2020Morovicsová Alena Šneci v běhu půlmaraton Z40+ uhrazeno
11.9.2020Morovicsová Katka Šneci v běhu půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.8.2020Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z40+ uhrazeno
13.2.2020Motl Jan Hradecký amatér půlmaraton M40+ uhrazeno
23.2.2020Motl Libor MP Zábřeh půlmaraton IZSM uhrazeno
14.7.2020Mrázik Martin maraton M30 uhrazeno
1.7.2020Mrzílek Lukáš půlmaraton M40+ uhrazeno
23.12.2019Mucha Miroslav NHÚ Balinka VM půlmaraton M40+ uhrazeno
27.12.2019Mucha Jaromír NHÚ Balinka VM půlmaraton M40+ uhrazeno
21.12.2019Muzikář Martin Salming running team půlmaraton M30+ uhrazeno
26.8.2020Nastoupil Petr půlmaraton M50+ uhrazeno
29.9.2020Navrátil Vlastimil půlmaraton M60+ uhrazeno
2.6.2020Navrátil Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
28.9.2020Navrátil Jakub Lidový běh - 5km M-5km uhrazeno
29.9.2020Navrátil Ivo Svitavy půlmaraton IZSM uhrazeno
6.1.2020Navrátilová Jana Gisáci 3. patro půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.9.2020Navrátilová Petra Svitavy půlmaraton Z40+ uhrazeno
19.4.2020Nebus Peter půlmaraton M50+ uhrazeno
29.6.2020Nechanická Karin půlmaraton Z40+ uhrazeno
4.9.2020Nechanický Marek půlmaraton M18+ uhrazeno
25.8.2020Nedomlelová Pavlína půlmaraton Z30+ uhrazeno
13.8.2020Nedvídek Ondřej půlmaraton M30+ uhrazeno
27.8.2020Nejedlý Petr maraton M40 uhrazeno
9.5.2020Nekulová Alena run4fun půlmaraton Z40+ uhrazeno
8.9.2020Němec Martin půlmaraton IZSM uhrazeno
30.9.2020Němec Michal Vepřová půlmaraton M40+ uhrazeno
27.8.2020Němeček Petr Germanikus půlmaraton M40+ uhrazeno
6.9.2020Němeček Michal KTV FaF a LF UK HK půlmaraton M40+ uhrazeno
21.9.2020Neradilek Martin půlmaraton M18+ uhrazeno
12.4.2020Nesvadbová Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
17.9.2020Nesvadbová Michaela půlmaraton IZSZ uhrazeno
28.9.2020Neugebauer Petr Bělá pod Pradědem půlmaraton M40+ uhrazeno
16.9.2020Neumann Jan maraton M18 uhrazeno
13.7.2020Nevoránek Libor Plicní klinika FNHK půlmaraton M18+ uhrazeno
15.9.2020Nikodým Ivan Lékárna.cz půlmaraton M30+ uhrazeno
19.8.2020Nohýnek Josef maraton M40 uhrazeno
10.2.2020Nosilová Anna BKV Holýšov maraton Z30 uhrazeno
9.7.2020Notovná Gréta BMBK půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.9.2020Nouzovský Miloš AC GoMango Hogner půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2020Nováček Petr maraton M40 uhrazeno
12.3.2020Novák Miroslav maraton M40 uhrazeno
2.4.2020Novák Antonín Remy team půlmaraton M50+ uhrazeno
1.5.2020Novák Vojtěch půlmaraton M40+ uhrazeno
28.5.2020Novák Josef půlmaraton M30+ uhrazeno
29.8.2020Novák Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2020Novák Matěj Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce půlmaraton M18+ uhrazeno
31.8.2020Novák Petr půlmaraton M50+ uhrazeno
1.9.2020Novák Petr Bühler Motor půlmaraton D uhrazeno
Tým: za Pepu↳ Škodová JanaBuhler motor
22.9.2020Novák Viktor www.kalirna.cz půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2020novák alois RWTTC půlmaraton M60+ uhrazeno
29.9.2020Novák Josef RWTTC půlmaraton M60+ uhrazeno
29.9.2020Novák Evžen RWTTC půlmaraton M60+ uhrazeno
29.9.2020Novák Emanuel RWTTC půlmaraton M60+ uhrazeno
29.9.2020novak leopold RWTTC půlmaraton M60+ uhrazeno
29.9.2020Novák Kvido RWTTC půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2020Novák Josef Nesoutěžní běh CH1 uhrazeno
10.12.2019Nováková Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
24.8.2020Nováková Andrea půlmaraton Z30+ uhrazeno
25.9.2020Nováková Barbora Sokol Kunvald maraton Z30 uhrazeno
30.9.2020Nováková Jana Nesoutěžní běh D1 uhrazeno
30.9.2020Nováková Jana now@k_runners půlmaraton Z18+ uhrazeno
4.1.2020Novotná Eliška půlmaraton Z30+ uhrazeno
8.9.2020Novotná Veronika půlmaraton Z18+ uhrazeno
15.9.2020Novotná Pavlína půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.9.2020Novotná Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
7.9.2020Novotný Radim RunCzech team půlmaraton M40+ uhrazeno
27.12.2019Novotný Miloš půlmaraton M40+ uhrazeno
13.4.2020Novotný David maraton M18 uhrazeno
6.9.2020Novotný Luděk 3D Fitness Race team půlmaraton M50+ uhrazeno
30.9.2020Novotný Karel maraton M18 uhrazeno
25.7.2020Nožka Jakub maraton M30 uhrazeno
28.9.2020Ochoc Thomas půlmaraton M18+ uhrazeno
16.9.2020Okrouhlická Tereza maraton Z18 uhrazeno
2.8.2020Omrai Jan Triatlet Karlovy Vary maraton M40 uhrazeno
14.12.2019Ondrášiková Markéta BKV Holýšov 850 m D5 uhrazeno
26.5.2020Opravilová Ivana půlmaraton Z60+ uhrazeno
8.1.2020Ordáň Petr TEAM Jeseníky půlmaraton M50+ uhrazeno
11.12.2019Osvald René Fit Effect Kladno maraton M40 uhrazeno
26.8.2020Ottmar Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
11.12.2019Pachman Aleš maraton M30 uhrazeno
19.9.2020Pachtová Iva Mk Seitl ostrava maraton Z50 uhrazeno
22.12.2019Palas Michal půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2020Palaščáková Dagmar Chrudim půlmaraton Z60+ uhrazeno
13.9.2020Pálka Pavel Maratón klub Kladno maraton M40 uhrazeno
14.9.2020Pannová Pavla půlmaraton Z50+ uhrazeno
31.8.2020Parák David Svitavy-Lačnov půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2020Paráková Jitka Svitavy-Lačnov půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.7.2020Pásler Šimon půlmaraton M18+ uhrazeno
4.9.2020Paul Pavel půlmaraton M30+ uhrazeno
14.7.2020Paulovič Daniel Vlašim maraton M40 uhrazeno
30.9.2020Paulů Roman půlmaraton M30+ nezaplaceno
30.9.2020Pavlíčková Kristýna půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.12.2019Pavlíková Dagmar půlmaraton Z60+ uhrazeno
30.6.2020Pavlíková Erika maraton Z40 uhrazeno
30.9.2020Pavliš Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
3.9.2020Pavlů Václav Ewebovky půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2020Pazdera Lukáš CSG TRI TEAM maraton M30 nezaplaceno
10.6.2020Pečenka Franta Aufeer Design půlmaraton M40+ uhrazeno
7.1.2020Pěcha Tomáš Poděbrady půlmaraton M50+ uhrazeno
31.8.2020Pechačová Veronika Hop hop půlmaraton D uhrazeno
Tým: Hujersneobsazeno
2.9.2020Pecina David ELEVEN RUN TEAM maraton M40 uhrazeno
18.12.2019Pěčková Martina půlmaraton Z40+ uhrazeno
1.6.2020Pecuš Eduard LNT Insurance Running Team půlmaraton M50+ uhrazeno
13.9.2020Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko půlmaraton M18+ uhrazeno
13.9.2020Pekařová Lucie Cross Kruháč Hlinsko půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.9.2020Pekrt Tomáš maraton M18 uhrazeno
18.12.2019Pergner Petr LDN půlmaraton M50+ uhrazeno
28.1.2020Pešková Adéla půlmaraton Z18+ uhrazeno
25.12.2019Petr Jan Ještětice maraton M18 uhrazeno
26.5.2020Petráček Michal půlmaraton M18+ uhrazeno
30.9.2020Petráňová Jana půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.9.2020Petráňová Jana půlmaraton Z40+ uhrazeno
27.5.2020Petrovová Pavlína ČSOBP půlmaraton Z30+ uhrazeno
13.9.2020Picka Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
23.5.2020Pilařová Jana půlmaraton IZSZ uhrazeno
25.8.2020Pinkas Pavel půlmaraton M18+ uhrazeno
30.9.2020Piňos Tomáš Unicorn půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2020Pirklová Kateřina půlmaraton Z40+ nezaplaceno
4.9.2020Píšová Veronika půlmaraton Z30+ uhrazeno
9.1.2020Pleštilová Markéta půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.9.2020Plíšek Marek půlmaraton M18+ uhrazeno
14.7.2020Podroužková Eva půlmaraton Z30+ uhrazeno
17.2.2020Podstata Aleš Bakchus maraton M40 uhrazeno
4.6.2020Pokorný Petr medvedi.eu půlmaraton M50+ uhrazeno
17.8.2020Pokorný Daniel půlmaraton M18+ uhrazeno
29.8.2020Pokorný Petr maraton M40 uhrazeno
12.9.2020Pokorný Jiří Žižkovský tygři maraton M30 uhrazeno
18.8.2020Polák Matej Šneci v běhu půlmaraton M30+ uhrazeno
31.7.2020Polanský Michal maraton M40 uhrazeno
6.9.2020Polanský Petr Most půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2020Polášek Metoděj Kuřim maraton M40 uhrazeno
11.9.2020Polášková Miluše půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.7.2020Polický Tomáš Kudowianka RuN maraton M30 uhrazeno
30.8.2020Polivka Marian půlmaraton M40+ uhrazeno
28.9.2020Polívková Monika půlmaraton Z40+ nezaplaceno
5.9.2020Pospíchal Jan SRTG Pardubice půlmaraton M30+ uhrazeno
7.1.2020Pospíšil Martin Ptáček koupelny půlmaraton M30+ uhrazeno
13.7.2020Pospíšil Miloš půlmaraton M30+ uhrazeno
31.8.2020Potocek Pavel Vrtule Ledska maraton M60 uhrazeno
29.9.2020Pourová Lenka půlmaraton Z30+ uhrazeno
31.12.2019Povr Ladislav půlmaraton M50+ uhrazeno
29.8.2020Požárková Zuzana Běžecký klub České spořitelny maraton Z30 uhrazeno
2.9.2020Poživilová Barbora Run4fun/TJ Lokomotiva Trutnov půlmaraton Z18+ uhrazeno
8.7.2020Pradáč Leoš Maleč tým maraton M50 uhrazeno
14.9.2020Pradáč Petr OlfinCar Skilauf team Trutnov maraton M50 uhrazeno
29.9.2020Pražák Radovan #GLADIATORRACETEAM půlmaraton M50+ uhrazeno
29.8.2020Předota David půlmaraton M40+ uhrazeno
16.9.2020Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM půlmaraton D uhrazeno
Tým: SPEED SKI↳ Příhoda JiříSK SPEEDSKI CZ
17.9.2020Příhodová Michaela půlmaraton D uhrazeno
Tým: Titáni↳ Kučera JakubSportcentrum HIT Hradec Králové
31.12.2019Přikryl Jan STS Chvojkovice-Brod půlmaraton M40+ uhrazeno
9.7.2020Probst Tomáš půlmaraton M50+ uhrazeno
4.9.2020Procházka Josef Děčín půlmaraton M40+ uhrazeno
23.9.2020Procházka David PEKASS maraton M30 uhrazeno
10.9.2020Prokop Ondřej Náchod půlmaraton M50+ uhrazeno
30.8.2020Prokš Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2020Proks Petr Lidový běh - 5km JM -5 uhrazeno
25.8.2020Prokšová Marie půlmaraton Z40+ uhrazeno
21.12.2019Pronkova Lenka půlmaraton Z40+ uhrazeno
10.2.2020Prouza Martin půlmaraton M50+ uhrazeno
10.4.2020Průšová Radka Honem, honem! půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.9.2020Rada Ondřej Tým Dendy půlmaraton IZSM uhrazeno
21.8.2020Radoň Luboš půlmaraton M30+ uhrazeno
12.8.2020Radová Zuzana AC Rumburk půlmaraton Z18+ uhrazeno
16.9.2020Řadová Ivana Draci Trutnov půlmaraton Z18+ uhrazeno
31.8.2020Rámešová Aneta půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.9.2020Rampír Tomáš Mattoni free run Jihlava půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2020Řasa David půlmaraton M18+ uhrazeno
8.6.2020Ratz Jan maraton M30 uhrazeno
17.2.2020Řeháček Josef Bakchus půlmaraton M30+ uhrazeno
21.2.2020Řeháčková Markéta Bakchus půlmaraton Z30+ uhrazeno
19.8.2020Reiterová Monika maraton Z30 uhrazeno
31.12.2019Rejcha Karel BK Barium Vysoká nad Labem půlmaraton M40+ uhrazeno
20.7.2020Rejman Jiří Quadient půlmaraton M18+ uhrazeno
30.9.2020Reková Jana půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.8.2020Reslová Hana půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.8.2020Reslová Hana půlmaraton Z40+ uhrazeno
24.8.2020Revús Pavel půlmaraton M50+ uhrazeno
22.9.2020Reyes Acebes José Francisco půlmaraton M18+ uhrazeno
17.2.2020Richter Robert T-MAPY půlmaraton M40+ uhrazeno
16.8.2020Říha David maraton M30 uhrazeno
20.9.2020Říha Petr Sexy Guru půlmaraton M40+ uhrazeno
11.9.2020Říhová Jitka půlmaraton Z30+ uhrazeno
5.6.2020Rinaglová Anna SportRaces maraton Z30 uhrazeno
30.12.2019Rokoská Jana půlmaraton Z18+ uhrazeno
24.6.2020Roll Michal STS CHVOJKOVICE-BROD půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2020Ropková Marie Báječné ženy v běhu půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.9.2020Rosa Ondřej VSK Univerzita Brno půlmaraton M30+ uhrazeno
3.8.2020Roubíček Martin USK PROVOD Ústí nad Labem půlmaraton M40+ uhrazeno
7.9.2020Rudolfova Jana Draci Trutnov maraton Z40 uhrazeno
29.8.2020Růžičková Tereza půlmaraton Z30+ uhrazeno
23.12.2019Rybář Radek K+M+B Teplice půlmaraton M30+ uhrazeno
22.9.2020Rychtera Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
25.9.2020Sákrová Markéta půlmaraton Z40+ uhrazeno
26.9.2020Sákrová Anna půlmaraton Z18+ uhrazeno
11.9.2020Šanda Ladislav Anička&Ládík půlmaraton M30+ uhrazeno
27.9.2020Šandera Michal AC Rumburk půlmaraton M40+ uhrazeno
1.9.2020Saska Vojtěch Hřebečci OCR půlmaraton M18+ uhrazeno
15.9.2020Scháněl Petr Unicorn půlmaraton M40+ uhrazeno
15.9.2020Schejbal Martin maraton M30 uhrazeno
9.5.2020Schuster Jan Pohledy maraton M40 uhrazeno
16.9.2020Šebek Jiří SC Radotín Praha maraton M40 uhrazeno
28.8.2020Šebesta Petr OB Chrast půlmaraton M40+ uhrazeno
22.9.2020Šebetka Vladimír půlmaraton M40+ uhrazeno
28.4.2020Šedivý Josef CSOB půlmaraton M40+ uhrazeno
15.7.2020Šedivý Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2020Sedlak Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
10.1.2020Seiner Hanuš AK LUM Praha půlmaraton M30+ uhrazeno
23.8.2020Sejkora Petr maraton M40 uhrazeno
27.4.2020Šejvl David půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2020Šembera Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
9.8.2020Ševčíková Petra maraton Z40 uhrazeno
9.7.2020Severýn Otto Slavia Liberec Orienteering maraton M40 uhrazeno
28.9.2020Šibrava Josef maraton M30 uhrazeno
17.8.2020Šidlovsky Ľubomír Stará Ľubovňa maraton M40 uhrazeno
21.9.2020Šíma Jiří maraton M30 uhrazeno
14.7.2020Šimeček Petr Podvlíkačky strýčka Bohouše maraton M40 uhrazeno
28.4.2020Simon Martin DZS Náchod půlmaraton IZSM uhrazeno
17.9.2020Šinágl Filip maraton M30 uhrazeno
22.5.2020Šindelář Jan maraton M18 uhrazeno
19.9.2020Šindelář Pavel půlmaraton M30+ uhrazeno
14.9.2020Šindelář Adam půlmaraton D uhrazeno
Tým: Borci z jabka↳ Abrahámová Tereza
8.8.2020Šindelářová Stanislava Kačenky Zhoř maraton Z40 uhrazeno
29.7.2020Šindlar Libor půlmaraton M40+ uhrazeno
3.1.2020Šindler Ondřej BUGA - Originální Česká Móda maraton M30 uhrazeno
4.5.2020Šírek Jan maraton M30 uhrazeno
12.7.2020Šitina Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
17.2.2020Škaldová Hana půlmaraton Z40+ uhrazeno
14.9.2020Skalický Petr půlmaraton M40+ uhrazeno
27.8.2020Škardová Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
15.9.2020Škopová Elena půlmaraton Z18+ uhrazeno
23.8.2020Skořepová Ladislava půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.6.2020Skramusky Kamil TTT půlmaraton M40+ uhrazeno
7.2.2020Škrobák Jiří Olomouc maraton M30 uhrazeno
31.7.2020Skrobak Dan RBZ PRAHA maraton M40 uhrazeno
1.7.2020Skuplík Tomáš maraton M40 uhrazeno
6.5.2020Skutil Martin maraton M18 uhrazeno
30.9.2020Slabý Jan TVOJE MÁMA půlmaraton D uhrazeno
Tým: TVOJE MÁMA↳ Šalda Michal
31.12.2019Sládek František Presstextile půlmaraton M30+ uhrazeno
9.7.2020Sládek Augustin BMBK půlmaraton M60+ uhrazeno
31.12.2019Šlajs Tomáš CC Choceň půlmaraton M60+ uhrazeno
20.7.2020Sláma Jakub půlmaraton M18+ uhrazeno
18.9.2020Sláma Jakub HASIČI Kosičky půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2020Sláma Martin Východočeská televize V1 půlmaraton M50+ nezaplaceno
20.9.2020Šlambor Michal Sexy Guru maraton M30 uhrazeno
19.12.2019Slavkovský Milan Dum spiro půlmaraton M40+ uhrazeno
30.6.2020Slípka Václav adidas Runners Prague maraton M30 uhrazeno
31.8.2020Slovák Tomáš DHL ITS Running Club maraton M50 uhrazeno
15.9.2020Šmarda Milan Šmauz Lidový běh - 5km M-5km uhrazeno
15.9.2020Šmardová Ivana Šmauz Lidový běh - 5km Z-5km uhrazeno
25.9.2020Šmardová Lia Šmauz Lidový běh - 5km JZ-5 uhrazeno
25.9.2020Šmatolánová Alena Lidový běh - 5km Z-5km uhrazeno
29.9.2020Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM půlmaraton Z40+ uhrazeno
6.5.2020Smékal Jan maraton M30 uhrazeno
10.9.2020Smetana Martin Running Lions maraton M30 uhrazeno
30.9.2020Šmíd Dušan maraton M40 uhrazeno
24.9.2020Šmída Marek půlmaraton IZSM uhrazeno
24.9.2020Šmídová Lucie půlmaraton D uhrazeno
Tým: Za Pepu 2↳ Smolárová Jozefína
26.9.2020Šmika Jan Lidový běh - 5km M-5km uhrazeno
26.9.2020Šmiková Ilona Lidový běh - 5km Z-5km uhrazeno
25.9.2020Smola Josef Běžecký klub Náchod půlmaraton M40+ uhrazeno
22.9.2020Smolíková Karla Marathon club Krnov maraton Z40 uhrazeno
1.5.2020Smrčková Marie maraton Z30 uhrazeno
27.9.2020Smutná Veronika STG MB půlmaraton Z30+ nezaplaceno
11.9.2020Smutný Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2020Šnábl Petr děkanka group půlmaraton M30+ uhrazeno
3.8.2020Šnir Petr půlmaraton M18+ uhrazeno
22.9.2020Sokol Nicolas Dominik 450 m CH3 uhrazeno
19.6.2020Šolc Martin půlmaraton M18+ uhrazeno
22.9.2020Sopek Tomas půlmaraton M40+ uhrazeno
15.7.2020Šotola Daniel KKK K půlmaraton M18+ uhrazeno
8.1.2020Soukupová Stanislava Šneci v běhu půlmaraton Z50+ uhrazeno
24.9.2020Špaček Martin Fitness Kopidlno maraton M30 uhrazeno
6.2.2020Špalková Lucie SRTG Pardubice půlmaraton Z18+ uhrazeno
22.9.2020Špárníková Kateřina půlmaraton Z18+ uhrazeno
14.6.2020Šperková Lenka půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.9.2020Speta Josef Kovarstvi Soucek Team Benatky půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2020Špringrová Ivona Maratonstav Úpice půlmaraton Z18+ uhrazeno
3.6.2020Špulák Josef půlmaraton M40+ uhrazeno
27.9.2020Sroll Boris půlmaraton IZSM uhrazeno
2.7.2020Štandera Martin Český běžecký klub maraton M30 uhrazeno
23.5.2020Staněk Marek půlmaraton M40+ uhrazeno
31.8.2020Stanovská Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
27.9.2020Štefánek Rostislav půlmaraton M40+ uhrazeno
28.9.2020Stenzl Libor maraton M40 uhrazeno
19.9.2020Štěrba Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
26.4.2020Štětka Pavel Dobětický expres půlmaraton M50+ uhrazeno
29.4.2020Štětka Robert půlmaraton M40+ uhrazeno
26.4.2020Štětková Martina Dobětický expres půlmaraton Z50+ uhrazeno
26.4.2020Štětková Anna Dobětický expres půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.9.2020Štika Martin STIKAman maraton M30 uhrazeno
30.9.2020Stohwasser Petr půlmaraton M30+ uhrazeno
2.9.2020Stojanov Vladimír půlmaraton M18+ uhrazeno
7.7.2020Štorek Josef Triathlon Team Chrudim maraton M40 uhrazeno
22.9.2020Straňák Tomáš AC GOMANGO HOGNER půlmaraton M30+ nezaplaceno
17.7.2020Strapek Tomáš RYCHLE-BY půlmaraton M30+ uhrazeno
2.7.2020Střecha Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
26.8.2020Strnad Tomáš 3D Fitness Race Team půlmaraton M50+ uhrazeno
3.9.2020Struhár Milan Milovice půlmaraton M40+ uhrazeno
31.1.2020Stuchlý Zdeněk půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2020Šubrt Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
14.1.2020Šuk Michal půlmaraton M18+ uhrazeno
16.1.2020Süsserová Šárka půlmaraton Z18+ uhrazeno
13.9.2020Šustek Stanislav půlmaraton M30+ uhrazeno
10.9.2020Svadlenka Jan AC Mladá Boleslav půlmaraton M30+ uhrazeno
25.1.2020Švarc Aleš Pocem půlmaraton M40+ uhrazeno
10.9.2020Švarc Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
11.9.2020Švastová Ivona půlmaraton Z30+ uhrazeno
7.7.2020Švec Robert půlmaraton D uhrazeno
Tým: R&N↳ Švecová Natálie
3.9.2020Švec Jiří Běhej Poděbrady půlmaraton M60+ uhrazeno
26.9.2020Svoboda Erik Písek půlmaraton M50+ nezaplaceno
14.9.2020Svobodová Martina AZAS Dolní Čermná půlmaraton Z40+ uhrazeno
25.12.2019Švorc Jiří Ještětice maraton M30 uhrazeno
17.2.2020Švorc Ondřej HC Bílý Újezd půlmaraton M30+ uhrazeno
23.2.2020Švorc Michal Krásní a Nezkrotní půlmaraton M18+ uhrazeno
28.9.2020Sýkora Tomáš RC Partizan Beograd půlmaraton M40+ nezaplaceno
25.9.2020Szmek Jirka Marathon club Krnov půlmaraton M40+ uhrazeno
15.9.2020Tabin Wiktor půlmaraton M30+ uhrazeno
2.9.2020Táborsky Petr Špíny půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2020Tarnóczy Kateřina BEAST - OCR team Lidový běh - 5km Z-5km uhrazeno
9.12.2019Tauchman David půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2019Tecl Jan Troubsko půlmaraton M60+ uhrazeno
18.9.2020Teplý Ondřej Hisport Team půlmaraton M40+ uhrazeno
2.9.2020Theerová Hana půlmaraton Z40+ uhrazeno
4.9.2020Tillmann Wolfgang AC Čáslav půlmaraton M50+ uhrazeno
29.8.2020Tillmann Ingrid AC Čáslav půlmaraton Z18+ uhrazeno
4.9.2020Tisova Martina půlmaraton Z18+ uhrazeno
30.8.2020Tite Barbora půlmaraton Z30+ uhrazeno
25.9.2020Tkáč Ján půlmaraton M40+ uhrazeno
2.1.2020Tobiška Štěpán půlmaraton M40+ uhrazeno
27.12.2019Tocháčková Denisa půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.9.2020Tomanec Filip 2BWINNER TEAM půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2020Tomáš Radek půlmaraton M40+ uhrazeno
21.2.2020Tomášek Adam půlmaraton M30+ uhrazeno
14.9.2020Tomášová Barbora TK Choceň půlmaraton D uhrazeno
Tým: SK Knedlík↳ Řemínek MatějAC Choceň
25.6.2020Tomšík Zdeněk půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2020Tomšíková Lenka Run4fun půlmaraton Z30+ nezaplaceno
23.1.2020Toupal Jan BKV Holýšov půlmaraton M40+ uhrazeno
26.1.2020Toupalová Monika BKV Holýšov půlmaraton Z40+ uhrazeno
11.8.2020Trachta Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
22.1.2020Trávníčková Aneta půlmaraton Z18+ uhrazeno
28.8.2020Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM půlmaraton Z30+ uhrazeno
26.9.2020Trojanová Alice půlmaraton Z40+ uhrazeno
13.7.2020Trojek Jiří půlmaraton M60+ uhrazeno
31.12.2019Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner půlmaraton Z50+ uhrazeno
27.12.2019Trpišovský Miroslav SK Jakub maraton M50 uhrazeno
29.9.2020Tuček David půlmaraton M40+ uhrazeno
27.7.2020Tulková Kristýna půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2020Turňová Jitka Mattoni FreeRun půlmaraton Z40+ uhrazeno
29.9.2020Turský Tomáš Turáci půlmaraton M30+ uhrazeno
28.4.2020Uhlíř Jiří SPY půlmaraton M40+ uhrazeno
11.8.2020Uhlíř Martin Pardubice půlmaraton D uhrazeno
Tým: Manžáříčka↳ Uhlířová Helena
20.9.2020Ulma Tomáš maraton M50 uhrazeno
25.9.2020Urban Jan Lanškroun půlmaraton M40+ uhrazeno
1.7.2020Urbanec Michal maraton M18 uhrazeno
20.12.2019Urbánek Ivan Hostěrádky-Rešov maraton M30 uhrazeno
29.9.2020Urbanová Věra Kovarstvi Soucek Team Benatky půlmaraton Z40+ uhrazeno
30.9.2020Vabroušek Pavel RunTheWorld půlmaraton M40+ uhrazeno
26.9.2020Václavek Ondřej GR Písečná půlmaraton M30+ uhrazeno
15.6.2020Václavík Tomáš Skoro atleticka skupina MT půlmaraton M18+ uhrazeno
29.6.2020Vagnerová Zuzana Joskatel maraton Z40 uhrazeno
3.6.2020VAIS Martin Trutnov Triathlon Team, půlmaraton M50+ uhrazeno
27.8.2020Valena Tomáš HC Mžany půlmaraton M40+ uhrazeno
30.8.2020Valenta Pavel Chrudim půlmaraton M50+ uhrazeno
31.8.2020Valentová Eva půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2020Válková Erika KPA Pardubice půlmaraton Z18+ uhrazeno
31.12.2019Vaňáč Michal půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2020Vaněk Petr Fitness & Relax LEV Nový Bydžov maraton M50 uhrazeno
26.2.2020Vaníček Petr půlmaraton M18+ uhrazeno
29.9.2020Vardan Martin Benák půlmaraton M30+ uhrazeno
6.9.2020Vařeka Pavel Orrero půlmaraton M40+ uhrazeno
30.9.2020Vaš David Triexpert Milt Racing Team maraton M30 uhrazeno
26.2.2020Vašinová Markéta TJ Sokol Horní Brusnice půlmaraton Z40+ uhrazeno
3.8.2020Vatrt Vilem Quadient půlmaraton M30+ uhrazeno
30.9.2020Vávra Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
27.9.2020Vávrová Zuzana půlmaraton D uhrazeno
Tým: Ségry↳ Žalská Barbora ITADECO
16.9.2020Vedral Vlada Olveli půlmaraton M40+ uhrazeno
29.9.2020Veigertová Gabriela SK Slavia Jičín půlmaraton Z18+ uhrazeno
29.9.2020Vejmelka Daniel TJ Jablonné nad Orlicí půlmaraton M30+ uhrazeno
31.5.2020Vejskrab David Painlovers CB půlmaraton M40+ uhrazeno
10.8.2020Verster Rigardt Quadient maraton M30 uhrazeno
27.9.2020Veselá Dana LeDaJa půlmaraton D uhrazeno
Tým: Kráska&Krasoň↳ Jarka Richard
28.5.2020Veselý Petr Royal Bay půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2020Veselý Jiří HZS Královéhradeckého kraje půlmaraton IZSM uhrazeno
12.9.2020Věšínová Zuzana půlmaraton Z30+ uhrazeno
13.7.2020Veslík Alexandr maraton M40 uhrazeno
13.7.2020Vetchý Jan AK ISCAREX Česká Třebová, z.s. půlmaraton M30+ uhrazeno
4.6.2020Vicany Veronika půlmaraton Z30+ uhrazeno
29.7.2020Vičarová Hana 2B Winner půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2020Vichová Jana HSK Benecko půlmaraton Z40+ uhrazeno
18.7.2020Vidlák Erik půlmaraton M18+ uhrazeno
23.9.2020Viktora Milan Hasiči Pardubice půlmaraton IZSM nezaplaceno
21.6.2020Vinklářová Věra Poniklá půlmaraton Z40+ uhrazeno
24.8.2020Vít Tomáš SCP Pardubice půlmaraton M30+ uhrazeno
14.8.2020Vlašič Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
14.8.2020Vlašičová Jitka půlmaraton Z30+ uhrazeno
9.7.2020Vlček Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
2.4.2020Vodička Pavel půlmaraton M30+ uhrazeno
8.3.2020Vodičková Nikola Jablonecké mattonky půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2020Vogl Jan Hobby-runners půlmaraton M40+ uhrazeno
15.6.2020Vojíř Jan Skoro atleticka skupina MT půlmaraton M18+ uhrazeno
8.9.2020Vojtas Filip půlmaraton M18+ uhrazeno
26.8.2020Vojtková Marie maraton Z50 uhrazeno
30.6.2020Vokurka Petr Vokolopole TRI maraton M40 uhrazeno
28.9.2020Vondrák Tomáš půlmaraton M18+ uhrazeno
9.2.2020Vondrousova Petra Fitness Club Slovany půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.8.2020Vopršálková Klára půlmaraton Z18+ uhrazeno
19.9.2020Vostrý Miroslav MK Kladno maraton M40 uhrazeno
23.1.2020Votočková Barbora půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.9.2020Votypková Pavla BŽB, Run4Fun půlmaraton Z50+ uhrazeno
26.8.2020Voženílek Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
28.9.2020Vrabcová Soňa Lidový běh - 5km Z-5km uhrazeno
28.9.2020vrajikova dagmar půlmaraton IZSZ nezaplaceno
29.9.2020Vrána Maxim půlmaraton M40+ uhrazeno
2.7.2020Vršecký Michal Děkana Group maraton M40 uhrazeno
22.4.2020Vydra Karel TJ Sokol Žebrák půlmaraton D uhrazeno
Tým: KARAKAR↳ Vydrová KarolinaTJ Sokol Žebrák
16.2.2020Vymlátilová Marie Nová Ves půlmaraton Z50+ uhrazeno
10.2.2020Vysoká Hanka DIVOČÁCI LÚ půlmaraton Z40+ uhrazeno
18.6.2020Vytlačilová Andrea půlmaraton Z18+ uhrazeno
25.8.2020Weisser Jan FC Zdelov 1963 půlmaraton M30+ uhrazeno
29.9.2020weisshautel jan On Running půlmaraton M30+ uhrazeno
31.8.2020Weisz Filip půlmaraton M30+ uhrazeno
31.8.2020Weiszová Kateřina půlmaraton D uhrazeno
Tým: CHAROLAISCZ↳ Kaplan Jan
26.6.2020Wohlfahrt Peter půlmaraton M40+ uhrazeno
31.7.2020Zadražil Marek AK ATLETIKA HOSTAVICE maraton M30 uhrazeno
16.4.2020Zahorec Stanislav Fenix Ski Team Jeseník půlmaraton M40+ uhrazeno
8.12.2019Záhorová Štěpánka půlmaraton Z18+ uhrazeno
10.12.2019Záhorová Anežka půlmaraton Z18+ uhrazeno
11.2.2020Zajícová Markéta půlmaraton Z30+ uhrazeno
6.9.2020Zajícová Magdalena půlmaraton Z18+ uhrazeno
15.9.2020Zakrzewski Jaroslaw půlmaraton M40+ uhrazeno
28.9.2020Žaloudková Kristýna půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.9.2020Žalud Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
25.9.2020Zámečník Ondřej Výživové poradenství ZZ půlmaraton M40+ uhrazeno
27.9.2020Žampach Marek StormWeld půlmaraton M18+ uhrazeno
17.12.2019Záruba Martin MěÚ DKnL půlmaraton M40+ uhrazeno
6.3.2020Závodníkova Věra půlmaraton Z50+ uhrazeno
10.9.2020Zavřelová Jana Zavři Němčice půlmaraton Z50+ uhrazeno
19.6.2020Žďárek Šimon půlmaraton M18+ uhrazeno
28.9.2020Zděnková Jana půlmaraton Z30+ uhrazeno
4.6.2020Ždímal Pavel RUN magazine team půlmaraton M30+ uhrazeno
26.5.2020Zelenka Jan ČSOBP půlmaraton M30+ uhrazeno
24.8.2020Zelenka Petr RopCzeSki Team maraton M50 uhrazeno
18.1.2020Zeman Michal TJ Sokol Hradec Králové 1000 m CH6 uhrazeno
26.5.2020Zemkova Hana půlmaraton Z30+ uhrazeno
1.9.2020Zezulka Zdeněk Běh pro radost půlmaraton M40+ uhrazeno
30.6.2020Zídka Aleš maraton M30 uhrazeno
21.6.2020Zikmund Michal půlmaraton M18+ uhrazeno
21.8.2020Ziška Jan půlmaraton M40+ uhrazeno
29.8.2020Žižka Ondřej Běžecký klub České spořitelny maraton M30 uhrazeno
26.9.2020Žižka Jakub půlmaraton M18+ uhrazeno
3.8.2020Zoller Rudolf Mattoni FreeRun Jablonec nad Nisou přehrada půlmaraton M50+ uhrazeno
14.9.2020Zoubek Michal Poolservis půlmaraton M40+ uhrazeno
24.8.2020Zpěvák Jiří AZAS Dolní Čermná půlmaraton M50+ uhrazeno
6.6.2020Zubr Hynek NORD půlmaraton M40+ uhrazeno
6.6.2020Zubrová Eva NORD půlmaraton Z18+ uhrazeno
6.6.2020Zubrová Kateřina NORD půlmaraton Z18+ uhrazeno
1.9.2020Zych Ing. Jaroslav HOKL Club Lužec nad Cidlinou půlmaraton M50+ uhrazeno
16.9.2020Łaba Mateusz maraton M30 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.