Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina HRADECKÝ PŮLMARATON A MARATON

Statistika přihlášených

Trať
21 kmpůlmaraton146
42 kmmaraton35
A5850 m2
A61000 m1
Kategorie
M40+Muži 40 - 49 let30
M30+Muži 30 - 39 let24
Z30+Ženy 30 - 39 let19
Z18+Ženy 18 - 29 let19
M30Muži 30 - 39 let17
M50+Muži 50 - 59 let15
Z40+Ženy 40 - 49 let15
M18+Muži 18 - 29 let11
M40Muži 40 - 49 let8
Z50+Ženy 50 - 59 let6
M50Muži 50 - 59 let3
DDvojice3
M60+Muži 60 a více let3
Z30Ženy 30 - 39 let2
M60Muži 60 a více let2
Z60+Ženy 60 a více let1
CH6Chlapci 13 - 14 let1
CH5Chlapci 11 - 12 let1
D5Dívky 11 - 12 let1
Z50Ženy 50 - 59 let1
Z40Ženy 40 - 49 let1
M18Muži 19 - 29 let1
Celkem přihlášených184

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
25.2.2020Adámek Jakub maraton M30 nezaplaceno
11.12.2019Bareš Michal Heřmanův Městec půlmaraton M60+ uhrazeno
4.1.2020Bartoš Marek půlmaraton M18+ uhrazeno
21.1.2020Beran Daniel Run4fun půlmaraton M40+ uhrazeno
30.12.2019Bergmann David půlmaraton M40+ uhrazeno
25.2.2020Bodnar Jan Pohyb hrou maraton M30 nezaplaceno
11.12.2019Bogdánová Ivana Pardubice půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.12.2019Brettschneiderová Kateřina Atletika Litvínov,z.s. půlmaraton Z40+ uhrazeno
11.1.2020Brossová Eva maraton Z40 uhrazeno
16.2.2020Brynda Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
15.1.2020Bureš Michal půlmaraton M40+ uhrazeno
27.12.2019Buřval Lukáš půlmaraton M18+ uhrazeno
31.12.2019Capoušek Miroslav 3D Fitness Race Team půlmaraton M50+ uhrazeno
11.2.2020Celer Adam půlmaraton M18+ uhrazeno
26.12.2019Černá Petra 3D Fitness Race Team půlmaraton Z40+ uhrazeno
10.12.2019Černá Jana BKV Holýšov půlmaraton Z40+ uhrazeno
6.1.2020Černohorská Lucie půlmaraton Z30+ uhrazeno
30.12.2019Česal Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
28.12.2019Číhař Tomáš půlmaraton M50+ uhrazeno
30.12.2019Číž Josef půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2019Cyrany Jiří půlmaraton M40+ uhrazeno
16.12.2019Dočkal Petr ERA a.s. půlmaraton M50+ uhrazeno
30.12.2019Doležalová Iveta SRTG Hradec Králové půlmaraton Z30+ uhrazeno
17.2.2020Dolský Michal Bakchus maraton M30 uhrazeno
18.2.2020Dostálová Štěpánka půlmaraton Z18+ uhrazeno
4.1.2020Dubová Ilona BKV Holýšov půlmaraton Z50+ uhrazeno
4.1.2020Dubový Martin TJ Sokol SG Plzeň - Petřín 850 m CH5 uhrazeno
6.1.2020Duzbaba Václav IDIADA CZ půlmaraton M18+ uhrazeno
22.1.2020dvořák libor půlmaraton M30+ uhrazeno
22.1.2020DVOŘÁKOVÁ ZUZANA půlmaraton Z30+ uhrazeno
12.1.2020Fikrle Ondřej BKV Holýšov maraton M40 uhrazeno
12.1.2020Fikrlová Blanka BKV Holýšov půlmaraton Z40+ uhrazeno
9.12.2019Filip Daniel KVS Hradec Králové půlmaraton D uhrazeno
Tým: Enduranceneobsazeno
30.12.2019Florián Jan půlmaraton M18+ uhrazeno
8.1.2020Frajkovsky Jan Silence gives answers maraton M40 uhrazeno
28.12.2019Fuchs Jan Ondřejov maraton M30 uhrazeno
31.12.2019Fuchs Matěj Fušovi (www.matejfuchs.cz) půlmaraton M30+ uhrazeno
18.1.2020Gaľová Tamara AMSB Bratislava půlmaraton Z50+ uhrazeno
31.12.2019Grätz Ondřej www.ranapece.cz půlmaraton M30+ uhrazeno
31.12.2019Grygera Tomáš SHINDA RUNNING půlmaraton M30+ uhrazeno
28.12.2019Hájek Vojtěch půlmaraton M18+ uhrazeno
28.12.2019Hebrová Sára půlmaraton Z18+ uhrazeno
31.12.2019Hejl Tomáš půlmaraton M30+ uhrazeno
4.2.2020Hejtmánek Jan Hejtmánek Team maraton M30 uhrazeno
7.1.2020Henzlová Tereza půlmaraton Z30+ uhrazeno
28.12.2019Hladík Pavel půlmaraton M40+ uhrazeno
18.1.2020Hnojil Martin půlmaraton M18+ uhrazeno
18.1.2020Hnojilová Nikola půlmaraton Z18+ uhrazeno
31.12.2019Hron Michal - půlmaraton M50+ uhrazeno
27.12.2019Hušek Jaroslav Run4fun půlmaraton M40+ uhrazeno
27.12.2019Hušková Jana Run4fun půlmaraton Z40+ uhrazeno
28.1.2020Janečková Jana maraton Z50 uhrazeno
3.1.2020Janek Ondřej maraton M30 uhrazeno
27.1.2020Janišová Adéla půlmaraton Z18+ uhrazeno
25.2.2020Jirouš David KADADO půlmaraton M30+ nezaplaceno
10.12.2019Jíšová Kateřina půlmaraton Z18+ uhrazeno
11.1.2020johan oldřich Jilemnice maraton M40 uhrazeno
31.1.2020Kabešová Gabriela Dubany půlmaraton Z30+ uhrazeno
31.12.2019Kasa Petr AC Dolni Chabry půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2019Kesslerova Olga půlmaraton Z30+ uhrazeno
1.1.2020Klečka Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
26.12.2019Knytl Pavel CC Choceň půlmaraton M50+ uhrazeno
16.1.2020Koco Zdeněk runners musketeers maraton M50 uhrazeno
23.12.2019Komzák Radek HO Škrovád půlmaraton M40+ uhrazeno
7.1.2020Kopecký Jiří Gomango Hradec Králové půlmaraton M40+ uhrazeno
27.1.2020Koťátko Ondřej BKV Holýšov maraton M40 uhrazeno
4.1.2020Kotek Jiří půlmaraton M30+ uhrazeno
3.1.2020Kowalczyk Stanislav Pardubice maraton M30 uhrazeno
30.12.2019Krejčí Klára půlmaraton Z40+ uhrazeno
31.12.2019Křivohlavý Antonín půlmaraton M30+ uhrazeno
10.12.2019Křížová Kristýna půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.2.2020Krumer Miroslav MK Ostrov maraton M60 uhrazeno
9.12.2019Kruzik Martin MDT Praha půlmaraton M50+ uhrazeno
11.12.2019Kucejová Jolana Anna půlmaraton D uhrazeno
Tým: J&J↳ Holý Jiří
31.12.2019KUCKO Miroslav Liberec maraton M60 uhrazeno
31.1.2020Kukla Jan Kovářství Souček - Benátky půlmaraton M40+ uhrazeno
30.11.2019Kukula Michal Skorolezci půlmaraton M18+ uhrazeno
10.2.2020Kulhánková Radka půlmaraton Z40+ uhrazeno
5.1.2020Líbal Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
8.12.2019Ludvíková Veronika půlmaraton Z18+ uhrazeno
27.12.2019Luštincová Martina půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.12.2019Macháček Jiří Mattoni Freerun maraton M30 uhrazeno
5.12.2019Machata Béla maraton M40 uhrazeno
30.12.2019Machút Michal půlmaraton M50+ uhrazeno
1.1.2020Majorová Kateřina Mattoni Freerun Pardubice půlmaraton Z30+ uhrazeno
17.2.2020Makovský Radim maraton M50 uhrazeno
24.1.2020Málek František půlmaraton M30+ uhrazeno
10.1.2020Marek Dušan Sokol K.n.O. maraton M40 uhrazeno
29.12.2019Marešová Hana půlmaraton Z50+ uhrazeno
2.1.2020Márová Eliška půlmaraton Z30+ uhrazeno
16.2.2020Mašek Petr BKV Holýšov půlmaraton M40+ uhrazeno
30.12.2019Matějus Tomáš maraton M30 uhrazeno
27.1.2020Medlík Jan Česká čtvrť Šumperk maraton M30 uhrazeno
4.2.2020Melezínek Jiří půlmaraton M50+ uhrazeno
23.1.2020Menclova Barbora půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.1.2020Mervart Jan půlmaraton M30+ uhrazeno
2.2.2020Morávek Ivan půlmaraton M50+ uhrazeno
15.1.2020Morávek Martin půlmaraton M40+ uhrazeno
13.2.2020Motl Jan Hradecký amatér půlmaraton M40+ uhrazeno
23.2.2020Motl Libor MP Zábřeh půlmaraton M30+ uhrazeno
27.12.2019Mucha Jaromír NHÚ Balinka VM půlmaraton M40+ uhrazeno
23.12.2019Mucha Miroslav NHÚ Balinka VM půlmaraton M40+ uhrazeno
21.12.2019Muzikář Martin půlmaraton M30+ uhrazeno
6.1.2020Navrátilová Jana Gisáci 3. patro půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.2.2020Nosilová Anna BKV Holýšov maraton Z30 uhrazeno
10.12.2019Nováková Tereza půlmaraton Z18+ uhrazeno
4.1.2020Novotná Eliška půlmaraton Z30+ uhrazeno
27.12.2019Novotný Miloš půlmaraton M40+ uhrazeno
24.2.2020Ondráček Petr maraton M30 nezaplaceno
14.12.2019Ondrášik Milan BKV Holýšov půlmaraton M50+ uhrazeno
14.12.2019Ondrášiková Jana BKV Holýšov půlmaraton Z30+ uhrazeno
14.12.2019Ondrášiková Markéta BKV Holýšov 850 m D5 uhrazeno
8.1.2020Ordáň Petr TEAM Jeseníky půlmaraton M50+ uhrazeno
11.12.2019Osvald René Fit Effect Kladno maraton M40 uhrazeno
11.12.2019Pachman Aleš maraton M30 uhrazeno
22.12.2019Palas Michal půlmaraton M30+ uhrazeno
14.12.2019Pavlíková Dagmar půlmaraton Z60+ uhrazeno
7.1.2020Pěcha Tomáš Poděbrady půlmaraton M50+ uhrazeno
18.12.2019Pěčková Martina půlmaraton Z40+ uhrazeno
18.12.2019Pergner Petr LDN půlmaraton M50+ uhrazeno
28.1.2020Pešková Adéla půlmaraton Z18+ uhrazeno
25.12.2019Petr Jan Ještětice maraton M18 uhrazeno
9.1.2020Pleštilová Markéta půlmaraton Z30+ uhrazeno
17.2.2020Podstata Aleš Bakchus maraton M40 uhrazeno
7.1.2020Pospíšil Martin Ptáček koupelny půlmaraton M30+ uhrazeno
31.12.2019Povr Ladislav půlmaraton M50+ uhrazeno
31.12.2019Přikryl Jan STS Chvojkovice-Brod půlmaraton M40+ uhrazeno
21.12.2019Pronkova Lenka půlmaraton Z40+ uhrazeno
10.2.2020Prouza Martin půlmaraton M50+ uhrazeno
17.2.2020Řeháček Josef Bakchus maraton M30 uhrazeno
21.2.2020Řeháčková Markéta Bakchus maraton Z30 uhrazeno
31.12.2019Rejcha Karel BK Barium Vysoká nad Labem půlmaraton M40+ uhrazeno
17.2.2020Richter Robert T-MAPY půlmaraton M40+ uhrazeno
30.12.2019Rokoská Jana půlmaraton Z18+ uhrazeno
23.12.2019Rybář Radek K+M+B Teplice půlmaraton M30+ uhrazeno
31.12.2019Schwaningerová Petra RockMachine - Cyklomax půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.1.2020Seiner Hanuš AK LUM Praha půlmaraton M30+ uhrazeno
14.1.2020Shejbalová Jana RUN magazine team půlmaraton Z18+ uhrazeno
3.1.2020Šindler Ondřej BUGA - Originální Česká Móda maraton M30 uhrazeno
17.2.2020Škaldová Hana půlmaraton Z40+ uhrazeno
12.1.2020Škodová Soňa půlmaraton Z18+ uhrazeno
7.2.2020Škrobák Jiří Olomouc maraton M30 uhrazeno
31.12.2019Sládek František Presstextile půlmaraton M30+ uhrazeno
31.12.2019Šlajs Tomáš CC Choceň půlmaraton M60+ uhrazeno
19.12.2019Slavkovský Milan Dum spiro spero půlmaraton M40+ uhrazeno
15.1.2020Sloup Radek půlmaraton M30+ uhrazeno
8.1.2020Soukupová Stanislava půlmaraton Z50+ uhrazeno
6.2.2020Špalková Lucie SRTG Pardubice půlmaraton Z18+ uhrazeno
31.12.2019Štarmanová Lucie WIST o.s. půlmaraton Z18+ uhrazeno
15.2.2020Štilcová Kristýna půlmaraton Z18+ uhrazeno
31.1.2020Stuchlý Zdeněk půlmaraton M40+ uhrazeno
14.1.2020Šuk Michal půlmaraton M18+ uhrazeno
16.1.2020Süsserová Šárka půlmaraton Z18+ uhrazeno
25.1.2020Švarc Aleš Pocem půlmaraton M40+ uhrazeno
25.12.2019Švorc Jiří Ještětice maraton M30 uhrazeno
17.2.2020Švorc Ondřej HC Bílý Újezd půlmaraton M30+ uhrazeno
23.2.2020Švorc Michal Krásní a Nezkrotní půlmaraton M18+ uhrazeno
9.12.2019Tauchman David půlmaraton M40+ uhrazeno
31.12.2019Tecl Jan Troubsko půlmaraton M60+ uhrazeno
2.1.2020Tobiška Štěpán půlmaraton M40+ uhrazeno
27.12.2019Tocháčková Denisa půlmaraton Z18+ uhrazeno
21.2.2020Tomášek Adam půlmaraton M30+ uhrazeno
23.1.2020Toupal Jan BKV Holýšov půlmaraton M40+ uhrazeno
26.1.2020Toupalová Monika BKV Holýšov půlmaraton Z40+ uhrazeno
22.1.2020Trávníčková Aneta půlmaraton Z18+ uhrazeno
31.12.2019Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner půlmaraton Z50+ uhrazeno
27.12.2019Trpišovský Miroslav SK Jakub maraton M50 uhrazeno
20.12.2019Urbánek Ivan Hostěrádky-Rešov maraton M30 uhrazeno
31.12.2019Vaňáč Michal půlmaraton M30+ uhrazeno
26.2.2020Vaníček Petr půlmaraton M18+ uhrazeno
26.2.2020Vašinová Markéta TJ Sokol Horní Brusnice půlmaraton Z40+ nezaplaceno
31.12.2019Vojtěch Pavel Horní Jelení půlmaraton M40+ uhrazeno
9.2.2020Vondrousova Petra Fitness Club Slovany půlmaraton Z40+ uhrazeno
23.1.2020Votočková Barbora půlmaraton Z30+ uhrazeno
10.12.2019Vrzalová Lenka BKV Holýšov půlmaraton Z40+ uhrazeno
8.1.2020Vyleťal Marek / půlmaraton M30+ uhrazeno
16.2.2020Vymlátilová Marie Nová Ves půlmaraton Z50+ uhrazeno
10.2.2020Vysoká Hanka DIVOČÁCI LÚ půlmaraton Z40+ uhrazeno
10.12.2019Záhorová Anežka půlmaraton Z18+ uhrazeno
8.12.2019Záhorová Štěpánka půlmaraton Z18+ uhrazeno
11.2.2020Zajícová Markéta půlmaraton Z30+ uhrazeno
17.12.2019Záruba Martin MěÚ DKnL půlmaraton M40+ uhrazeno
18.1.2020Zeman Michal TJ Sokol Hradec Králové 1000 m CH6 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.