Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE COMEBACK II.

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II186
KIDS IKIDS I144
Kategorie
46
42
40
31
29
29
28
28
25
16
16
Celkem přihlášených330

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
22.7.2020Bartošová Marie BeAst shapes KIDS I uhrazeno
7.6.2020Bednář Vojtěch #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
7.6.2020Bednář Kryštof #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
17.7.2020Beneda Vojta KIDS II uhrazeno
15.7.2020Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
15.7.2020Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
8.6.2020Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
20.7.2020Berglová Nikola KIDS I uhrazeno
21.7.2020bernard Adam KIDS I uhrazeno
19.7.2020Bittermann Pavel Rugby Petrovice KIDS I uhrazeno
19.7.2020Bittermann Jaroslav Rugby Petrovice KIDS II uhrazeno
14.7.2020Bláhová Tereza TJ Sokol HK KIDS II uhrazeno
22.7.2020Blažek Tomáš Monkey race KIDS I uhrazeno
22.7.2020Blažková Adéla KIDS I uhrazeno
30.6.2020Borová Anna Lagunino KIDS II uhrazeno
22.7.2020Branda Milan KIDS I uhrazeno
2.7.2020Brchel Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
22.7.2020Buchalová Vendula SDH Ohnišov KIDS II uhrazeno
3.7.2020Buchanan Timothy Jan Lagunino KIDS II uhrazeno
18.7.2020Bureš Oliver Ivo KIDS II uhrazeno
18.7.2020Bureš Max Ivo KIDS II uhrazeno
13.6.2020Čechová Nicole VM Cross KIDS II uhrazeno
10.7.2020Cédl Jakub HC Rakovník KIDS I uhrazeno
10.7.2020Cédl Jiří HC Rakovnik KIDS I uhrazeno
20.6.2020Čellárová Jolana SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
21.6.2020Čellárová Zuzana SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
18.6.2020Čermák Jakub Gladiátoři z Poličky KIDS I uhrazeno
15.6.2020Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I uhrazeno
19.7.2020Černý Matyáš KIDS II uhrazeno
19.7.2020Černý Šimon KIDS I uhrazeno
20.7.2020Červenka Richard KIDS II uhrazeno
14.7.2020Chalupa Jindřich KIDS I uhrazeno
16.6.2020Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II uhrazeno
21.7.2020Chomát Jakub SK Judo Liberec KIDS II uhrazeno
5.7.2020Chudáček Adam KIDS II uhrazeno
12.7.2020Chytil František KIDS II uhrazeno
11.7.2020Chytilová Andrea ATOM KIDS Praha KIDS II uhrazeno
21.7.2020Cichocki František KIDS I uhrazeno
28.6.2020Cingroš Filip Osmička KIDS II uhrazeno
21.7.2020Cingroš Dennis KIDS II uhrazeno
21.7.2020Cingrošová Tereza Patricie KIDS I uhrazeno
20.7.2020Císař Jakub KIDS II uhrazeno
17.7.2020Dedek Ondřej KIDS I uhrazeno
15.7.2020Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
8.6.2020Dlabová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
14.7.2020Dolejší František KIDS II uhrazeno
14.7.2020Doležalová Anna KIDS I uhrazeno
28.6.2020Dolezalova Karolina GR Hradec Králové KIDS I uhrazeno
3.7.2020Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II uhrazeno
21.7.2020Dubovská Michaela Rugby Petrovice KIDS II uhrazeno
21.7.2020Dubovsky Jan Rugby Petrovice KIDS I uhrazeno
21.7.2020Dubovsky Adam Rugby Petrovice KIDS II uhrazeno
8.6.2020Dudek Dominik KIDS II uhrazeno
15.7.2020Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
21.7.2020Durychová Julie rugby Petrovice KIDS II uhrazeno
30.6.2020Dvořák Daniel Varovi legie KIDS I uhrazeno
21.7.2020Dvořák Tadeáš KIDS II uhrazeno
26.6.2020Engelová Nikol KIDS II uhrazeno
21.6.2020Falta Bastien KIDS I uhrazeno
1.7.2020Flanier Patrik KIDS II uhrazeno
8.7.2020Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II uhrazeno
8.7.2020Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II uhrazeno
8.6.2020Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
22.7.2020Gollová Eliška KIDS II uhrazeno
21.7.2020Grubhoffer Daniel KIDS I uhrazeno
21.7.2020Grubhoffer Nikolas KIDS I uhrazeno
30.6.2020Grybauskas Max Lagunino KIDS II uhrazeno
18.7.2020Hacker Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
18.7.2020Hackerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
14.7.2020Hálová Sabina KIDS II uhrazeno
8.6.2020Hartmanová Týna #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
9.6.2020Havel Antonín Novovesan KIDS II uhrazeno
30.6.2020Hedrlín Mikuláš KIDS I uhrazeno
30.6.2020Hedrlín Viktor KIDS I uhrazeno
12.7.2020Hejcman Patrik KIDS II uhrazeno
7.6.2020Hierschová Natálie KIDS II uhrazeno
20.7.2020Hladík Vít KIDS I uhrazeno
11.7.2020Hlavatý Sebastian KIDS I uhrazeno
5.7.2020Hodková Barbora KIDS II uhrazeno
22.7.2020Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové KIDS II uhrazeno
17.6.2020Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II uhrazeno
22.7.2020Horák Jáchym KIDS I uhrazeno
8.6.2020horváthová sofie KIDS II uhrazeno
20.6.2020Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I uhrazeno
26.6.2020Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
21.7.2020Hrabík Lukáš KIDS II uhrazeno
7.7.2020Hrnčířová Alexandra KIDS I uhrazeno
16.7.2020Hrůza Marek KIDS I uhrazeno
16.7.2020Hrůzová Gabča KIDS II uhrazeno
30.6.2020Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II uhrazeno
14.6.2020Hušek Adam KIDS I uhrazeno
20.6.2020Huslík Jaroslav KIDS I uhrazeno
20.6.2020Huslíková Kristýna KIDS II uhrazeno
20.7.2020Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II uhrazeno
7.6.2020Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
22.7.2020Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS II uhrazeno
7.7.2020Jelínek Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
13.7.2020Ježova Tereza Holky z hor KIDS I uhrazeno
3.7.2020Jiráská Elen Hasiči Dvořisko KIDS II uhrazeno
11.7.2020Johan Marek KIDS II uhrazeno
11.7.2020Johanová Anika KIDS I uhrazeno
17.7.2020Jurek Jakub KIDS I uhrazeno
23.6.2020Jusková Adriana KIDS I uhrazeno
22.7.2020Kabeláčová Marie KIDS I uhrazeno
8.6.2020Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
8.6.2020Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II uhrazeno
21.6.2020Kácovský David KIDS II uhrazeno
15.7.2020Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I uhrazeno
22.7.2020Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS I uhrazeno
3.7.2020Kalynyčová Nela Lagunino KIDS II uhrazeno
19.7.2020Karbusicka Rozarka OCR Kids Podebrady KIDS II uhrazeno
21.7.2020Kašuba Jan KIDS II uhrazeno
30.6.2020Kaválek Erik Lagunino KIDS II uhrazeno
22.7.2020Kejval Mikuláš KIDS II uhrazeno
18.7.2020Khomová Viktorie KIDS I uhrazeno
30.6.2020Klajblová Tereza Lagunino KIDS II uhrazeno
1.7.2020KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
21.7.2020Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS I uhrazeno
29.6.2020Kočnar Vendelín #DAITO RYU KIDS I uhrazeno
16.7.2020Kočovský Radek HC Rakovník KIDS I uhrazeno
29.6.2020Kolář Adam KIDS II uhrazeno
28.6.2020Kolářová Ema KIDS II uhrazeno
7.6.2020Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
11.7.2020Kopecká Marie KIDS II uhrazeno
7.6.2020Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
7.6.2020Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
21.7.2020Koričanská Andrea KIDS II uhrazeno
21.7.2020Koričanský Lukáš KIDS II uhrazeno
17.6.2020Kotalíková Klaudie KIDS II uhrazeno
14.6.2020Kotík Ladislav KIDS I uhrazeno
14.6.2020Kotíkova Vanda KIDS II uhrazeno
14.6.2020Kotíková Lada KIDS I uhrazeno
20.7.2020Kotlant David KIDS II uhrazeno
20.7.2020Kotlantová Kateřina KIDS II uhrazeno
7.6.2020Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
7.6.2020Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
22.7.2020Krajíčková Vanesa STG Pardubice KIDS I uhrazeno
22.7.2020Krajíčková Natálie STG Pardubice KIDS I uhrazeno
7.6.2020Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
7.6.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
21.6.2020Křelina Matyáš HC Mountfield HK KIDS I uhrazeno
19.7.2020Krésa Filip Workout Lomnice KIDS II uhrazeno
16.7.2020Křížalová Veronika KIDS II uhrazeno
18.6.2020Kroupa Štěpán KIDS II uhrazeno
10.7.2020Krupičková Ellen #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
19.6.2020Krupičková Vivien #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
19.6.2020Kubečková Tereza Jezdecká stáj Slavíkov KIDS II uhrazeno
22.6.2020Kubínová Tereza KIDS II uhrazeno
22.6.2020Kubínová Šárka #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
22.6.2020Kudrova Kateřina KIDS I uhrazeno
8.6.2020Kulhánek Marek KIDS I uhrazeno
9.7.2020Kýna Lukáš KIDS II uhrazeno
9.7.2020Kýna Jan HC Rakovník KIDS I uhrazeno
9.7.2020Kýnová Magda KIDS I uhrazeno
21.7.2020Labudová Barbora KIDS I uhrazeno
20.7.2020Lachmanová Klárka X Activity KIDS I uhrazeno
15.6.2020Langhammerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
11.7.2020Lánská Barbora KIDS I uhrazeno
11.7.2020Lánská Natálie KIDS II uhrazeno
22.7.2020Lindr Ondřej SK Třebechovice KIDS II uhrazeno
22.7.2020Lokajíček Štěpán OCR Kids Poděbrady KIDS I uhrazeno
22.7.2020Lokajíček Šimon KIDS I uhrazeno
17.7.2020Lovečková Viktorie KIDS I nezaplaceno
21.7.2020Macálová Viktorie Nella KIDS II uhrazeno
19.6.2020Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II uhrazeno
19.6.2020Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I uhrazeno
22.7.2020Mareš Kryštof KIDS II uhrazeno
22.7.2020Marešová Justýna KIDS I uhrazeno
21.7.2020Marková Jana KIDS II uhrazeno
2.7.2020Maršounová Anna KIDS II uhrazeno
12.7.2020Máslo Michal KIDS I uhrazeno
24.6.2020Medved Jakub Sokol Dubec KIDS II uhrazeno
16.6.2020Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I uhrazeno
17.6.2020Menclová Šárka #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
13.7.2020Mihulka Antonín KIDS I uhrazeno
13.7.2020Mihulka Matyáš MHK KIDS I uhrazeno
7.6.2020Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
7.6.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
22.7.2020Minařík Vojtěch Rytíři Trutnov KIDS II uhrazeno
7.6.2020Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II uhrazeno
7.6.2020Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II uhrazeno
16.7.2020Mlčoch Šimon KIDS I uhrazeno
21.6.2020Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
19.7.2020Moravec Antonin KIDS I uhrazeno
19.7.2020Moravec Jiří KIDS I uhrazeno
23.6.2020Mráz Jakub SKI RUN Čakovice KIDS II uhrazeno
23.6.2020Mráz Filip SKI RUN Čakovice KIDS I uhrazeno
15.6.2020Mrhálková Doubravka #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
12.6.2020Mrkos Filip KIDS II uhrazeno
15.6.2020Musil František NOVOVESAN KIDS II uhrazeno
19.7.2020Národa Matouš AK Vega KIDS II uhrazeno
19.7.2020Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS I uhrazeno
14.7.2020Nemčík Alex KIDS I uhrazeno
24.6.2020Němec Alex KIDS II uhrazeno
21.7.2020Novotná Ema KIDS I uhrazeno
21.7.2020Novotný Ctirad KIDS I uhrazeno
27.6.2020Nyč Daniel KIDS II uhrazeno
19.6.2020Öner Efe mamatata KIDS I uhrazeno
19.6.2020Óner Eda mamatata KIDS I uhrazeno
30.6.2020Orvan Matěj Lagunino KIDS II uhrazeno
19.7.2020Pačesný Eliáš KIDS II uhrazeno
18.7.2020Pacola Lukáš KIDS II uhrazeno
13.7.2020Pauřík Nicolas Sebastien KIDS I uhrazeno
26.6.2020Pávíčková Ema Taneční škola Česká Třebová KIDS I uhrazeno
15.7.2020Pavlíčková Rozárie KIDS II uhrazeno
17.7.2020Pavlíková Barbora ATOM KIDS Praha KIDS I uhrazeno
8.6.2020Peřina Lukáš Náš tým Litomyšl KIDS II uhrazeno
8.6.2020Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II uhrazeno
20.7.2020Pernstecher Adrian KIDS II uhrazeno
4.7.2020Pešek Alexander #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
22.7.2020Peterek Tadeáš KIDS II uhrazeno
22.7.2020Peterek Jeremiáš KIDS I uhrazeno
22.7.2020Peterek Eliáš KIDS I uhrazeno
21.6.2020Petrláková Lucie #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
7.7.2020Petrovský Vojtěch KIDS II uhrazeno
7.7.2020Petrovský Tomáš KIDS I uhrazeno
12.6.2020Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I uhrazeno
11.6.2020Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
4.7.2020Polívka Aleš KIDS I uhrazeno
22.7.2020Pomahačová Adéla KIDS II uhrazeno
15.7.2020Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
21.7.2020Pomezný Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
13.7.2020Portych Jan KIDS I uhrazeno
26.6.2020Pospíšil Sebastián KIDS I uhrazeno
26.6.2020Pospíšil Denis KIDS I uhrazeno
23.6.2020Pospisil Matyas KIDS I uhrazeno
23.6.2020Pospisil Jan KIDS II uhrazeno
19.7.2020Pouč Rudolf KIDS II uhrazeno
22.6.2020Příhodová Petra #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
18.7.2020Procházková Laura KIDS I uhrazeno
15.6.2020Pšenková Tereza KIDS I uhrazeno
15.6.2020Pšenková Eliška KIDS II uhrazeno
14.7.2020Ptáčníková Karolína KIDS II uhrazeno
21.7.2020Purma Daniel KIDS II uhrazeno
22.7.2020Ráliš Dominik BMX Pardubice KIDS I uhrazeno
20.7.2020Raušer Dominik Házená Náchod KIDS II uhrazeno
19.7.2020Řehák Patrik Milovice kids KIDS I uhrazeno
19.7.2020Řehák Dominik Milovice kids KIDS II uhrazeno
20.6.2020Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
20.6.2020Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
18.6.2020Říman Marek KIDS II uhrazeno
18.6.2020Říman Daniel KIDS II uhrazeno
19.7.2020Rosinsky Nicolas KIDS II uhrazeno
29.6.2020Rousek Lukáš KIDS II uhrazeno
16.7.2020Runčík Tadeáš KIDS II uhrazeno
8.6.2020Šabartová Veronika KIDS II uhrazeno
11.7.2020Šafránek Štěpán KIDS II uhrazeno
18.7.2020Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS II uhrazeno
18.7.2020Sedláček Jakub KIDS II uhrazeno
18.7.2020Sedláčková Nikola KIDS I uhrazeno
22.7.2020Šestáková Mia ACEMA Sparta Praha KIDS II uhrazeno
24.6.2020Ševčík Miroslav #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
6.7.2020Síč Petr KIDS II uhrazeno
7.6.2020Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
7.6.2020Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
12.7.2020Šítek Vojtěch Vojta team KIDS II uhrazeno
8.7.2020Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II uhrazeno
6.7.2020Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun KIDS I uhrazeno
8.6.2020Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
20.7.2020Škarohlíd Ondřej Martin SK Judo Liberec KIDS I uhrazeno
20.7.2020Škarohlíd Vítek Marcel SK Judo Liberec KIDS II uhrazeno
20.7.2020Škarohlíd Marek SK Judo Liberec KIDS II uhrazeno
20.7.2020Sodomka Martin Házená Náchod KIDS II uhrazeno
21.6.2020Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II uhrazeno
20.7.2020Staněk Daniel KIDS I nezaplaceno
20.7.2020Staněk Samuel KIDS I nezaplaceno
17.7.2020Staňková Anna HC Rakovník KIDS I uhrazeno
29.6.2020Starkova Sarah KIDS I uhrazeno
21.7.2020Šťastný Kryštof FUBO Team KIDS I nezaplaceno
21.6.2020Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
19.7.2020Štemberová Anet Vrchlabí KIDS I uhrazeno
19.7.2020Štemberová Elen KIDS I uhrazeno
7.6.2020Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
7.6.2020Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS I uhrazeno
17.7.2020Štorková Natálie KIDS II nezaplaceno
8.6.2020Študlar Tomáš KIDS I uhrazeno
16.7.2020Štursa Vojtěch sk Třebechovice p.O. KIDS II uhrazeno
17.7.2020Suchá Ema KIDS II uhrazeno
21.6.2020Suchá Tereza gym jaroměř KIDS II uhrazeno
21.6.2020Suchý Jaroslav KIDS I uhrazeno
18.6.2020Šulc Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
21.7.2020Šulc Jakub KIDS I uhrazeno
18.6.2020Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
30.6.2020Šulc Vojtěch Lagunino KIDS II uhrazeno
22.7.2020Sus Ondřej KIDS II uhrazeno
22.7.2020Sus Richard KIDS II uhrazeno
22.7.2020Susová Klára CZŠ Borohrádek KIDS II uhrazeno
21.6.2020Svačina Denis #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
21.6.2020Švancara Jakub KIDS I uhrazeno
21.7.2020Švec Marek KIDS I uhrazeno
13.7.2020Svoboda Tomáš KIDS I uhrazeno
17.6.2020Svoboda Ondřej OCR Kids Poděbrady KIDS II uhrazeno
17.6.2020Svobodová Marta OCR Kids Poděbrady KIDS I uhrazeno
13.7.2020Svobodová Petra KIDS II uhrazeno
15.7.2020Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
21.7.2020Těšitelová Adéla KIDS II uhrazeno
21.7.2020Tláskal Bedřich KIDS I uhrazeno
21.7.2020Tláskal Matyáš KIDS II uhrazeno
21.6.2020Tomešová Šarlota KIDS I uhrazeno
30.6.2020Toth Jan Lagunino KIDS II uhrazeno
10.7.2020Tylš Nikolas HC Nová Paka KIDS II uhrazeno
9.7.2020Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
14.7.2020Urbánek Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
18.7.2020Valachová Tereza Hasiči Dvořisko KIDS II uhrazeno
22.6.2020Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
15.6.2020Valentová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
5.7.2020Vamberský Matěj KIDS II uhrazeno
5.7.2020Vamberský Šimon KIDS II uhrazeno
8.6.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
15.7.2020Vaníčková Marta KIDS I uhrazeno
15.7.2020Vaníčková Jana KIDS II uhrazeno
17.7.2020Varcholová Kateřina Predator Workout Ústí nad Labem KIDS I uhrazeno
29.6.2020Vejrová Adela KIDS II uhrazeno
10.6.2020Velán Matyáš KIDS II uhrazeno
22.6.2020Vincent jr. Oldřich KIDS I uhrazeno
15.7.2020Vitoušová Julie KAVI family KIDS I uhrazeno
15.7.2020Vlček Ondřej Wolfici KIDS I uhrazeno
15.7.2020Vlček Matěj KIDS I uhrazeno
14.7.2020Vojtíšková Linda KIDS II uhrazeno
1.7.2020Vrbova Elena KIDS I uhrazeno
28.6.2020Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
28.6.2020Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
28.6.2020Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I uhrazeno
18.7.2020Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I uhrazeno
14.7.2020Woolfe Dorothea KIDS I uhrazeno
13.7.2020Zahradník Lukáš KIDS I uhrazeno
8.6.2020Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II uhrazeno
7.6.2020Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II uhrazeno
16.6.2020Zich Marek Lužany KIDS I uhrazeno
16.6.2020Zichová Terezie Lužany KIDS II uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.