Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS/JUNIOR CHAMPIONSHIP - GLADIATOR RACE

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II110
KIDS IKIDS I84
JUNIORJUNIOR35
Kategorie
B 4BOYS 2007 - 2008 (2 +km) - kat. RACE32
B 3BOYS 2009-2010 (2+km) - kat. RACE29
B 2BOYS 2011-2012 (1+km) - kat. RACE25
G 3GIRLS 2009-2010 (2 +km) - kat. RACE25
G 4GIRLS 2007 - 2008 (2+km) - kat. RACE24
G 2GIRLS 2011-2012 (1+km) - kat. RACE19
G 1GIRLS 2013-2014 (1+km) - kat. RACE15
B 5BOYS 2005 - 2006 (3+km) - RACE15
G 5GIRLS 2005 - 2006 (3+km) - kat. RACE13
B 1BOYS - 2013 - 2014 (1+km) - kat. RACE13
FAMFAMILY (1+km)11
G 6GIRLS 2003 - 2004 (3+km) - kat. RACE4
B 6BOYS 2003 - 2004 (3+km) - kat. RACE2
FUN - KIDS I.FUN - KIDS I. - (2014-2011)1
FUN-JUNIORFUN - JUNIOR - (2006-2003)1
Celkem přihlášených229

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
14.9.2020Auersvald Daniel KIDS II B 4 uhrazeno
25.8.2020Badalec Daniel KIDS II B 3 uhrazeno
12.9.2020Balcar Jiří JUNIOR B 5 nezaplaceno
17.9.2020Bárta Antonín KIDS II B 4 uhrazeno
3.9.2020Bartoš Jakub KIDS II B 3 uhrazeno
3.9.2020Bartoš Filip KIDS II B 4 uhrazeno
17.9.2020Bělinovà Leontýna R.E.M. team KIDS I G 2 uhrazeno
16.9.2020Belyušová Natálie Lagunino KIDS II G 4 uhrazeno
13.8.2020Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I B 2 uhrazeno
13.8.2020Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II B 3 uhrazeno
10.9.2020Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II G 3 uhrazeno
21.9.2020Bittermann Pavel Rugby Petrovice KIDS I B 2 nezaplaceno
21.9.2020Bittermann Jaroslav Rugby Petrovice KIDS II B 4 nezaplaceno
20.9.2020Bláha Michal KIDS II B 4 nezaplaceno
6.9.2020Blažková Jolana Nasavrky bikers KIDS II G 3 uhrazeno
9.9.2020Borová Anna Lagunino JUNIOR G 5 uhrazeno
7.8.2020Brázdová Dominika TJ Sokol Poděbrady KIDS I G 1 uhrazeno
18.9.2020Burešová Edita KIDS II G 4 nezaplaceno
17.9.2020Čapková Claudie KIDS II G 4 uhrazeno
5.9.2020Černíková Laura MOTION TEAM KIDS II G 4 uhrazeno
30.8.2020Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS I B 2 uhrazeno
20.8.2020Císař Jakub KIDS II B 3 uhrazeno
31.8.2020Čížek Radek SK Třebechovice KIDS I B 2 uhrazeno
31.8.2020Čížková Elen TJ Horní Ředice KIDS II G 4 uhrazeno
13.9.2020Daněk František KIDS II B 3 uhrazeno
13.9.2020Daněk Matyáš KIDS I B 2 uhrazeno
14.9.2020Daňková Eliška KIDS I G 2 uhrazeno
9.8.2020Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS I B 2 uhrazeno
9.8.2020Dašek Pavel TRIVIUM KIDS II B 3 uhrazeno
21.9.2020Dedek Ondřej KIDS I B 1 nezaplaceno
12.9.2020Dlabová Adéla #GLADIATORRACETEAM JUNIOR G 5 uhrazeno
15.9.2020Doležal Tadeáš KIDS II B 3 nezaplaceno
15.9.2020Doležalová Lara KIDS I FAM nezaplaceno
15.9.2020Dolezalova Karolina gldp hradec kraálové KIDS I G 2 nezaplaceno
17.9.2020Dostál Nicholas Jaroslav TJ Sokol Černíkovice, z.s. JUNIOR B 5 uhrazeno
1.9.2020Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II G 3 uhrazeno
6.8.2020Dudek Dominik KIDS II B 3 uhrazeno
11.8.2020Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I G 1 uhrazeno
7.9.2020Dufek Jakub HC Trutnov KIDS II B 4 uhrazeno
5.9.2020Dvořák Jan KIDS I B 2 uhrazeno
7.9.2020Ernstová Nikol KIDS II G 3 uhrazeno
9.9.2020Fabianova Johana KIDS I G 1 uhrazeno
21.9.2020Fiedlerová Šárka Klub biatlonu Trefa KIDS II G 4 nezaplaceno
12.9.2020Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II G 3 uhrazeno
12.9.2020Fléglová Kristýna Milovice kids KIDS II G 4 uhrazeno
29.8.2020FOLC Ludvík SK Janské Lázně KIDS II B 3 uhrazeno
29.8.2020Folc Tomáš SK- janské lázně JUNIOR B 5 uhrazeno
21.9.2020Franc Honzik SRTG Čelákovice KIDS I B 1 nezaplaceno
4.8.2020Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS I G 2 uhrazeno
7.8.2020Glosová Nela TJ Dvůr Králové nad Labem KIDS II G 3 uhrazeno
2.9.2020Hartmanová Týna #GLADIATORRACETEAM KIDS I G 1 nezaplaceno
9.8.2020Havel Antonín Novovesan KIDS II B 4 uhrazeno
31.8.2020Havlicek Tomas KIDS I B 2 uhrazeno
31.8.2020Havlickova Tereza KIDS I G 2 uhrazeno
15.9.2020Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I FAM uhrazeno
15.9.2020Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I G 2 uhrazeno
29.8.2020Hierschová Natálie KIDS II G 4 uhrazeno
27.8.2020Hněvsová Eliška KAVI family JUNIOR G 6 uhrazeno
15.9.2020Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II G 3 uhrazeno
29.8.2020Honosková Hana KIDS I G 2 uhrazeno
29.8.2020Honosková Alena KIDS I FAM uhrazeno
21.9.2020Hořejší Ondřej SKI RUN Čakovice JUNIOR B 5 nezaplaceno
12.9.2020Hošák Dominik #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 4 nezaplaceno
13.8.2020Hovad Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 3 uhrazeno
18.9.2020Hrbek Kryštof Běžecké tréninky on-line KIDS II B 4 nezaplaceno
18.9.2020Hrbek Sebastian Běžecké tréninky on-line KIDS I B 2 nezaplaceno
14.9.2020Hulínská Alžběta Lagunino JUNIOR G 5 uhrazeno
31.8.2020Hynková Veronika KIDS I G 1 uhrazeno
3.9.2020Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II G 3 uhrazeno
13.9.2020Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 4 uhrazeno
31.8.2020Jakubská Tereza KIDS II G 3 uhrazeno
9.9.2020Janeš Šimon Bmx Pardubice KIDS II B 3 uhrazeno
21.9.2020Janischová Nikol Atletika Tj Lanškroun JUNIOR G 5 nezaplaceno
17.9.2020Janků Michaela KIDS II G 3 uhrazeno
21.9.2020Janovská Klaudie Lagunino KIDS I G 2 nezaplaceno
16.9.2020Janovský Erik Lagunino KIDS II B 3 uhrazeno
11.8.2020Jonáš Martin Jonášovci KIDS II B 3 uhrazeno
11.8.2020Jonášová Sofie Jonášovci KIDS I G 2 uhrazeno
11.8.2020Jonášová Nelly Jonášovci KIDS I G 1 uhrazeno
11.8.2020Jonášová Eliška Jonášovci JUNIOR G 5 uhrazeno
17.9.2020Jurasková Adéla KIDS I G 1 uhrazeno
17.9.2020Jurek Jakub KIDS I B 1 uhrazeno
12.8.2020Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 4 uhrazeno
30.8.2020Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl JUNIOR G 5 uhrazeno
27.8.2020Kadlec Vojtěch KAVI family JUNIOR B 5 uhrazeno
5.8.2020Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I G 1 uhrazeno
13.9.2020Kalaš Jakub KIDS I B 2 uhrazeno
20.9.2020Kalaš Kryštof KIDS II B 4 uhrazeno
31.8.2020Karban Štěpán KARBAŇÁCI KIDS I FAM uhrazeno
17.9.2020Karban Šimon KARBAŇÁCI KIDS II B 3 uhrazeno
31.8.2020Karbanová Kateřina KARBAŇÁCI KIDS I G 2 uhrazeno
21.9.2020Karbusicka Rozarka OCR Kids Podebrady KIDS II G 3 nezaplaceno
1.9.2020Kardaczová Veronika JUNIOR G 5 uhrazeno
5.9.2020Karpíšek Benjamín KIDS II B 4 uhrazeno
9.9.2020Kaválek Erik Lagunino KIDS II B 4 uhrazeno
18.9.2020Kejval Mikuláš KIDS II B 4 nezaplaceno
11.9.2020Khelil Jakub KIDS I B 2 uhrazeno
11.9.2020Khelilová Bára KIDS II G 3 uhrazeno
4.9.2020KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 4 uhrazeno
31.8.2020Klas Jan Fénix Plzeň JUNIOR B 6 uhrazeno
17.9.2020Klečák Radim OLYMPIA SPARTAN TRAINING KIDS II B 4 uhrazeno
29.8.2020Klevcovová Anežka KIDS II G 3 uhrazeno
14.9.2020Klímová Petra KIDS I G 2 uhrazeno
13.9.2020Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS I FAM uhrazeno
13.9.2020Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I G 1 uhrazeno
13.9.2020Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II G 3 uhrazeno
31.8.2020Koprda Štěpán KIDS I B 2 uhrazeno
31.8.2020Koprdová Nela KIDS I G 1 uhrazeno
13.9.2020Kotálová Sára Lagunino KIDS II G 4 uhrazeno
17.9.2020Kovářová Klára KIDS II G 3 nezaplaceno
1.9.2020Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 3 uhrazeno
1.9.2020Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 4 uhrazeno
10.8.2020Kramule Tadeáš KIDS I B 2 uhrazeno
10.8.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 3 uhrazeno
18.9.2020Křížalová Veronika JUNIOR G 5 nezaplaceno
17.8.2020Kroupa Štěpán KIDS II B 3 uhrazeno
20.9.2020Kubař Václav KIDS I B 1 nezaplaceno
25.8.2020Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice JUNIOR G 6 uhrazeno
20.9.2020Kubečková Tereza Jezdecká stáj Slavíkov JUNIOR G 5 nezaplaceno
31.8.2020Kulhánek Marek KIDS I B 1 uhrazeno
15.9.2020Kutílková Veronika KIDS I G 2 uhrazeno
15.9.2020Kutílková Natálie KIDS II G 4 uhrazeno
29.8.2020Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II B 3 uhrazeno
29.8.2020Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I B 1 uhrazeno
16.9.2020Marková Jana KIDS II G 4 uhrazeno
5.8.2020Maršounová Anna KIDS II G 3 uhrazeno
20.9.2020Martincová Tereza KIDS II G 4 nezaplaceno
1.9.2020Matthissen Martin Hamaro JUNIOR B 5 uhrazeno
15.9.2020Medved Jakub Sokol Dubec KIDS II B 4 uhrazeno
31.8.2020Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS I B 2 uhrazeno
21.9.2020Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II G 3 nezaplaceno
13.8.2020Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 3 uhrazeno
13.8.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM JUNIOR G 5 uhrazeno
27.8.2020Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 3 uhrazeno
29.8.2020Mráz Filip SKI RUN Čakovice KIDS I B 1 uhrazeno
1.9.2020Mrkvička Matyáš KIDS II B 3 uhrazeno
11.9.2020Nečasová Zuzana KIDS I G 1 uhrazeno
11.9.2020Nečasová Šárka KIDS I FAM uhrazeno
21.9.2020Nevtípilová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS I FAM nezaplaceno
15.9.2020Nezbeda Petr JUNIOR FUN-JUNIOR nezaplaceno
15.9.2020Nezbedová Jana KIDS II G 4 nezaplaceno
16.9.2020Novotná Nikola KIDS I G 2 nezaplaceno
16.9.2020Novotná Kateřina KIDS II G 4 nezaplaceno
18.9.2020Nyč Matyáš KIDS II B 4 uhrazeno
20.9.2020Nyč Daniel JUNIOR B 5 uhrazeno
9.9.2020Orvan Matěj Lagunino JUNIOR B 5 uhrazeno
30.8.2020Pajerová Ema SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA JUNIOR G 5 uhrazeno
30.8.2020Pajerová Anna SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II G 4 uhrazeno
17.9.2020Paraska Terezie KIDS I G 1 nezaplaceno
17.9.2020Paraska Anna KIDS II G 4 nezaplaceno
17.9.2020Paraska Lucie KIDS I G 1 nezaplaceno
17.9.2020Paraska Marie KIDS II G 4 nezaplaceno
7.9.2020patzelt Viktor hc trutnov KIDS II B 3 uhrazeno
22.8.2020Pavlík Matěj SC Horní Jelení KIDS II B 3 uhrazeno
21.9.2020Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I FUN - KIDS I. nezaplaceno
30.8.2020Pistovčák Andrej KIDS II B 4 uhrazeno
30.8.2020Pistovčák Viktor JUNIOR B 5 uhrazeno
4.9.2020Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 3 nezaplaceno
13.9.2020Plass Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 3 nezaplaceno
15.9.2020Plass Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 3 nezaplaceno
11.9.2020Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 4 uhrazeno
5.8.2020Pomezná Žofie #GLADIATORRACETEAM KIDS I G 1 uhrazeno
5.8.2020Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II G 3 uhrazeno
5.8.2020Pšenková Tereza KB Trefa KIDS I G 2 uhrazeno
5.8.2020Pšenková Eliška KB Trefa KIDS II G 4 uhrazeno
17.9.2020Remeš Aina R.E.M. team KIDS I G 2 uhrazeno
21.9.2020Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS I B 2 nezaplaceno
14.9.2020Říman Daniel KIDS II B 4 uhrazeno
14.9.2020Říman Marek KIDS II B 4 uhrazeno
11.8.2020Rolencová Vanesa KIDS I FAM uhrazeno
11.8.2020Rolenec Adam KIDS II B 3 uhrazeno
30.8.2020Šafránek Štěpán KIDS II B 4 uhrazeno
30.8.2020Samková Jana TJ SOKOL Lično KIDS II G 3 uhrazeno
9.9.2020Sasínová Kamila KIDS II G 3 uhrazeno
11.8.2020Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I B 2 uhrazeno
13.8.2020Šinkovský Samuel #GLADIATORRACETEAM JUNIOR B 5 uhrazeno
6.8.2020Šinkovský Adam #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 3 uhrazeno
13.8.2020Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I B 1 uhrazeno
21.9.2020Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II G 4 nezaplaceno
13.9.2020Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II G 4 nezaplaceno
6.9.2020Školka Vojta KIDS I B 2 uhrazeno
19.8.2020Slavík Martin RRRrrr! KIDS II B 4 uhrazeno
19.8.2020Slavíková Anna RRRrrr! KIDS II G 4 uhrazeno
7.9.2020Smékal Štěpán HC Trutnov KIDS II B 4 uhrazeno
12.8.2020Šnýdrová Sabina Extreme Obstacle Runners KIDS II G 3 uhrazeno
29.8.2020Souček Ondřej TJ Maratonstav Úpice JUNIOR B 5 uhrazeno
12.9.2020Srbová Anna KIDS II G 3 uhrazeno
18.9.2020Štefan Radek KIDS II B 4 nezaplaceno
31.8.2020Štěpánek Daniel STG Česká Třebová KIDS I B 2 uhrazeno
11.8.2020Štěpánková Linda STG Česká Třebová KIDS I G 2 uhrazeno
13.9.2020Štrup Tomáš JUNIOR B 5 uhrazeno
13.9.2020Štrupová Eliška AC vysoké Mýto KIDS II G 4 uhrazeno
15.9.2020Štrupová Stela KIDS I FAM uhrazeno
8.8.2020Študlar Tomáš KIDS I B 2 uhrazeno
9.9.2020Šulc Vojtěch Lagunino JUNIOR B 5 uhrazeno
30.8.2020Šulc Nikolas KIDS I B 1 uhrazeno
30.8.2020Šulc Sebastian KIDS I B 2 uhrazeno
6.8.2020Šulc Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 4 uhrazeno
12.9.2020Svoboda Tomáš KIDS I B 2 uhrazeno
12.9.2020Svobodová Petra KIDS II G 3 uhrazeno
5.8.2020Tázlerová Anna #GLADIATORRACETEAM KIDS II G 4 uhrazeno
14.9.2020Teplá Zuzana KIDS I G 2 uhrazeno
9.9.2020Toth Jan Lagunino JUNIOR B 5 uhrazeno
31.8.2020Turek Matěj KIDS II B 4 uhrazeno
7.9.2020Tylš Nikolas HC Nová Paka KIDS II B 4 uhrazeno
13.9.2020Uhrinova Rozalie #GLADIATORRACETEAM JUNIOR G 5 uhrazeno
20.8.2020Vaněk Matěj BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM KIDS I B 1 uhrazeno
10.8.2020Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I B 2 uhrazeno
5.9.2020Vedral Vendelín Olveli KIDS I FAM uhrazeno
15.9.2020Vejrová Adela JUNIOR G 5 nezaplaceno
17.9.2020Veselá Natálie KIDS I G 2 nezaplaceno
8.9.2020Vincent jr. Oldřich KIDS I B 1 uhrazeno
27.8.2020Vitoušová Anna KAVI family JUNIOR G 6 uhrazeno
5.8.2020Vitoušová Julie KAVI family KIDS I G 1 uhrazeno
19.9.2020Voborná Tereza SDH Lanškroun JUNIOR G 6 nezaplaceno
19.9.2020Vojtíšek Michal KIDS II B 4 uhrazeno
29.8.2020Vorlíčková Veronika A-team Hradec Králové KIDS II G 3 uhrazeno
29.8.2020Vorlíčková Tereza Bruslařský klub Hradec Králové KIDS I G 2 uhrazeno
13.9.2020Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I B 2 uhrazeno
13.9.2020Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II B 3 uhrazeno
13.9.2020Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM JUNIOR B 5 uhrazeno
13.8.2020Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS I B 2 uhrazeno
8.9.2020Za Jason JUNIOR B 6 uhrazeno
23.8.2020Zahradník Lukáš KIDS I B 1 uhrazeno
12.9.2020Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II G 4 uhrazeno
13.8.2020Zich Marek Lužany KIDS I B 2 uhrazeno
13.8.2020Zichová Terezie Lužany KIDS II G 3 uhrazeno
21.9.2020ZIMÁK Daniel PeZi team KIDS I B 1 nezaplaceno
21.9.2020Zimáková Tereza PeZi team KIDS I FAM nezaplaceno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.