Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE ORIGINAL LANŠKROUN v HRADCI

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN221
RACERACE131
Kategorie
M30-39Muži 30 - 39 let45
M40-49Muži 40 - 49 let40
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)37
M18-29Muži 18 - 29 let31
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)26
M40-49Muži 40 - 49 let24
Z40-49Ženy 40 - 49 let21
M18-29Muži 18 - 29 let18
Z30-39Ženy 30 - 39 let17
M30-39Muži 30 - 39 let17
Z18-29Ženy 18 - 29 let14
Z30-39Ženy 30 - 39 let10
JM13-17Junioři 13- 17 let8
Z18-29Ženy 18 - 29 let8
M50-99Muži 50 a více let7
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let7
Z40-49Ženy 40 - 49 let7
M50-99Muži 50 a více let5
JM13-17Junioři 13 - 17 let4
TTým (čtyřčlenný)4
Z50-99Ženy 50 a více let1
Z50-99Ženy 50 a více let1
Celkem přihlášených352

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.12.2020Albrecht Miroslav Panther Gym Čakovice RACE MIX uhrazeno
Tým: Panther Gym Čakovice↳ Blažková DitaPanther Gym Čakovice
16.2.2021Andrýsek Richard STG Zlin OPEN MIX uhrazeno
Tým: STG ZLN↳ Křenová TerezaSTG Zlin
21.11.2020Antoš Karel RACE M18-29 uhrazeno
16.2.2021Audy Adam UnKnown Team OPEN M18-29 uhrazeno
29.12.2020Babák Josef Edgar.team RACE M18-29 uhrazeno
18.2.2021Bačina Lukáš STG Opava OPEN M18-29 uhrazeno
20.11.2020Balek Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
16.2.2021Bartík Jan Poutníci OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2021Bartík Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
16.2.2021Bartl Jiří Saharásek RACE M30-39 uhrazeno
16.2.2021Bartoň Jan OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Bartoníček Hynek OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2020Barvič Michal STG Pardubice RACE M30-39 uhrazeno
20.1.2021Baše Vladimír RACE M18-29 uhrazeno
26.12.2020Baškovská Romana Holky z Vršovky OPEN Z40-49 uhrazeno
12.12.2020Baškovská Kateřina Holky z Vršovky OPEN Z18-29 uhrazeno
18.2.2021Bažantová Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: #GLADIATORRACETEAM↳ Kessl MichalOCR Citice
30.12.2020Bednář Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
30.12.2020Bednář Ladislav #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Bedýnkovic↳ Náměstková Adéla#GLADIATORRACETEAM
15.2.2021Beneš Petr JEDNIČKY OPEN MIX uhrazeno
Tým: JEDNIČKY↳ Uldrichová MarcelaJEDNIČKY
18.12.2020Bensch Michal Division Schlesien OPEN M40-49 uhrazeno
15.2.2021Blažková Helena CEE Logistics RACE Z40-49 uhrazeno
16.2.2021Brabcová Iva Cross kruháč Hlinsko OPEN Z40-49 uhrazeno
7.2.2021Brandová Kateřina OPEN Z30-39 uhrazeno
9.12.2020Brokeš Martin Kameničná RACE M50-99 uhrazeno
22.12.2020Buben Václav Rumbakoule OPEN M18-29 uhrazeno
17.2.2021Červenka Richard OPEN M30-39 uhrazeno
15.1.2021Chalupa Luboš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2020Charouzek Gustav OPEN M40-49 uhrazeno
11.12.2020Chocholouš Tomáš Rumbakoule OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2021Chromý David #KluciBezTrika RACE M18-29 uhrazeno
16.2.2021Chytilová Andrea ATOM KIDS Praha RACE JZ13-17 uhrazeno
16.2.2021Chytrý Michal OPEN M18-29 uhrazeno
9.2.2021Čiháková Alexandra STG Česká Třebová RACE Z40-49 uhrazeno
15.12.2020Čislinská Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
30.11.2020Čížek Jan FUBO Team RACE M18-29 uhrazeno
16.2.2021Čížek Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
18.2.2021Čtvrtlíková Lenka STG Opava OPEN Z30-39 uhrazeno
11.2.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Dalecká Monika OPEN Z18-29 uhrazeno
27.1.2021De Bolle Seth Predator Workout Usti nad Labem OPEN M40-49 uhrazeno
25.1.2021Dlask Tomáš Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2020Doleček Milan STG Rychnov nad Kněžnou OPEN M40-49 uhrazeno
16.2.2021Doležel Lukáš RACE M30-39 uhrazeno
16.2.2021Dopitová Lucie Olomouc OPEN Z18-29 uhrazeno
16.2.2021Dostál Jakub RACE JM13-17 uhrazeno
16.2.2021Dostál Lubomír RACE M40-49 uhrazeno
16.2.2021Dostálová Eva RACE Z40-49 uhrazeno
30.12.2020Dudlová Kateřina RACE JZ13-17 uhrazeno
1.12.2020Dufek Michal OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2021Dufková Alena Predator Workout Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: PredatorWorkoutBrno↳ Janák MilošPredator Workout Brno
1.12.2020Dukat Sandra Lemon Team RACE MIX uhrazeno
Tým: Lemon Team+ Sprawdzony Trener↳ Strojny PawełLemon Team + Sprawdzony Trener
18.2.2021Dvořák Josef OPEN M30-39 uhrazeno
16.12.2020Dvořák Libor TRIUMPHALIS RACE M40-49 uhrazeno
18.2.2021Dvořák Otto OPEN M50-99 uhrazeno
24.11.2020Dvoranová Pavlína OPEN Z40-49 uhrazeno
29.12.2020Dzurenda Ján #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2021Faulová Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
3.1.2021Fierla Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2021Fišar Jan STG Prostějov OPEN M18-29 uhrazeno
12.2.2021Fišer Miroslav OPEN M18-29 uhrazeno
10.12.2020Fišerová Kateřina RACE Z30-39 uhrazeno
1.12.2020Forbelský Lukáš OCR Hunters OPEN M18-29 uhrazeno
31.1.2021Frolo Libor ARES RACE TEAM RACE M18-29 uhrazeno
16.2.2021Fusek Josef Stg Zlin OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2021Gabková Natálie OPEN MIX uhrazeno
Tým: MN obstacle lovers neobsazeno
30.11.2020Gláserová Monika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
8.12.2020Hanáček Zbyněk RACE M40-49 uhrazeno
16.2.2021Hánělová Žaneta SRTG Žďár nad Sázavou RACE Z30-39 uhrazeno
11.12.2020Haraga Petra BŽB/SRTG Kutná Hora RACE Z30-39 uhrazeno
28.12.2020Havelík Petr Já a tragéd OPEN M30-39 uhrazeno
17.2.2021Havlíček Jakub FUBO Team RACE M30-39 uhrazeno
17.2.2021Hendrych Lukáš STG Opava OPEN M18-29 uhrazeno
27.12.2020Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
15.2.2021Hladík Martin #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
23.11.2020Hlavizna Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.2.2021Hodek Milan SK Hasiči Chrudim OPEN M40-49 uhrazeno
18.2.2021Holeček Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
15.2.2021Holínka Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M18-29 uhrazeno
16.2.2021Horáček Jiří Jirka@Jirka RACE M40-49 uhrazeno
15.2.2021Horák Jaromír RACE M18-29 uhrazeno
17.2.2021Horsinka Tomáš OPEN M40-49 uhrazeno
16.2.2021Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
16.2.2021Hospodková Anna SDH Letňany RACE Z18-29 uhrazeno
19.1.2021Hovorka Martin RACE M18-29 uhrazeno
18.1.2021Hrbková Hana OPEN MIX uhrazeno
Tým: Predator Brno↳ Mol Matúš
28.11.2020HUBÁLEK David SRTG Praha OPEN M40-49 uhrazeno
25.1.2021Hurt Lukáš Predator Workout Brno RACE MIX uhrazeno
Tým: Predator Workout Brno ↳ Pokorná KateřinaPredator Workout Brno
3.12.2020Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav OPEN Z50-99 uhrazeno
11.1.2021Izáková Evelína SRTG Rychnov nad Kněžnou RACE Z30-39 uhrazeno
19.1.2021Jakubcová Ivana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
15.2.2021Janda Martin Magor gym Varnsdorf OPEN M40-49 uhrazeno
30.11.2020Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
13.12.2020Janota Jiří #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
7.12.2020Jarmarová Jarmila #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
28.1.2021Ježek Jarda OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Ježková Jaroslava OPEN T uhrazeno
Tým: Tým za pět dvanáct↳ Schneider Tomáš
↳ Stejskalová Šárka
↳ Pavlíčková Michaela
17.2.2021Jiránek Vojtěch #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
21.1.2021Jiroudek Lukáš OPEN M40-49 uhrazeno
12.2.2021Jonák Robert OPEN M40-49 uhrazeno
15.2.2021Jonáš Petr RACE M50-99 uhrazeno
15.2.2021Jonáš Marek RACE M18-29 uhrazeno
27.1.2021Jurášek Roman 3D FITNESS RaceTeam OPEN M30-39 uhrazeno
13.12.2020Jurník Lukáš RACE MIX uhrazeno
Tým: Invalidi z Harrachova ↳ Drábková VeronikaOCR Runners Šumperk
19.2.2021Kabrhel Jan Šneci Litomyšl OPEN M40-49 uhrazeno
6.1.2021Kadlec Petr OPEN M18-29 uhrazeno
19.12.2020Kadlecová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
23.11.2020Kalašová Veronika OPEN Z30-39 uhrazeno
24.11.2020Kalousek Adam #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
17.2.2021Karal Vlastimil #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
27.1.2021Karásková Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
20.1.2021Kárník Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.2.2021Kasalová Eva OPEN MIX uhrazeno
Tým: jdeme počtvrté↳ Janalík Marek
10.2.2021Kašpar Marián OPEN M40-49 uhrazeno
19.2.2021Kišš Roman OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2020Klacl Radim STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
5.1.2021Klein Rita RACE MIX uhrazeno
Tým: My dva↳ Bařinka Ondřej
30.11.2020Klein Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
17.2.2021Kliment David OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2021Knesplová Nikol #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: Mimoni↳ petira lukáš#GLADIATORRACETEAM
16.2.2021Koblencová Renata OPEN Z40-49 uhrazeno
15.2.2021Kobr Vojtěch OPEN M18-29 uhrazeno
16.2.2021Kočař Daniel STG Zlín OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2020Kocourek Martin RunCat RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2020Kolomý Daniel Jablonne nad Orlici OPEN M18-29 uhrazeno
30.11.2020Konrádová Jitka OPEN Z40-49 uhrazeno
30.11.2020korec Petr STG Svitavy OPEN M30-39 uhrazeno
17.2.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav OPEN M30-39 uhrazeno
15.2.2021Korel Marek poutníci OPEN M30-39 uhrazeno
15.2.2021Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
23.11.2020Kouba Pavel RACE M30-39 uhrazeno
30.11.2020Kozáková Jindra Total Vital OPEN Z40-49 uhrazeno
29.11.2020Kracík Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
18.2.2021Krajňák Josef OCR Citice OPEN M18-29 uhrazeno
15.2.2021Krčil Martin RACE M50-99 uhrazeno
14.2.2021Krejčí Jiří bonus gym OPEN M40-49 nezaplaceno
16.2.2021Křenek Jakub OPEN JM13-17 uhrazeno
8.1.2021Křížalová Veronika RACE JZ13-17 uhrazeno
16.2.2021Křížová Martina OPEN Z18-29 uhrazeno
12.1.2021Kubasa Jiří TJ Maratonstav Úpice RACE M40-49 uhrazeno
12.1.2021Kubasová Leona TJ Maratonstav Úpice RACE JZ13-17 uhrazeno
30.12.2020Kubečková Tereza Jezdecká stáj Slavíkov RACE JZ13-17 uhrazeno
15.2.2021Kubín Daniel CRTC RACE M18-29 uhrazeno
16.2.2021Kulhavý Jiří Jirka@Jirka RACE M40-49 uhrazeno
12.2.2021Kuželka Filip OPEN M18-29 uhrazeno
16.2.2021Lamač Milan CRTC OPEN M30-39 uhrazeno
15.2.2021Laštovička Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
24.12.2020Lehký Michal OPEN M30-39 uhrazeno
19.2.2021Lenochová Lucie OPEN Z18-29 uhrazeno
16.12.2020Lettl Libor Svídnický extrém RACE M18-29 uhrazeno
29.1.2021Lhotka Vladislav Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2020Lipovská Markéta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
16.2.2021Löffelmann Daniela #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
17.2.2021Lukš Martin OPEN M40-49 uhrazeno
29.1.2021Lyashko Kirill RACE M30-39 uhrazeno
9.12.2020Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
16.2.2021Macko Milan STG Česká Třebová OPEN M40-49 uhrazeno
16.2.2021Macková Petra STG Zlín OPEN MIX uhrazeno
Tým: P+P↳ Kalivoda PavelSTG Zlín
16.2.2021Makara Miroslav OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2021Malinová Klára STG Rychnov nad Kněžnou RACE Z30-39 uhrazeno
1.12.2020Malinsky Zdenek RACE M40-49 uhrazeno
31.12.2020Malínský František OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2021Malý Martin CZexxx RACE M18-29 uhrazeno
16.2.2021Marek Josef #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
29.11.2020Marek Vlastimil RACE M50-99 uhrazeno
21.11.2020Marek Jakub Stone & belter OPEN M30-39 uhrazeno
1.12.2020Marko Tibor STG Česká Třebová OPEN M30-39 uhrazeno
29.11.2020Marková Hana OPEN Z18-29 uhrazeno
16.2.2021Marková Barbora #GLADIATORRACETEAM RACE JZ13-17 uhrazeno
16.2.2021Martinková Stanislava OPEN Z40-49 uhrazeno
23.11.2020Mašek Marek Vigor Nutrition RACE M30-39 uhrazeno
16.1.2021Meister Luboš RACE M40-49 uhrazeno
1.12.2020Micek Jan Lemon Team RACE MIX uhrazeno
Tým: Lemon Team↳ Pietroń MonikaLemon Team
27.12.2020Mikyska Václav RACE M40-49 uhrazeno
16.2.2021Miltner Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
15.2.2021Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová OPEN JM13-17 uhrazeno
19.2.2021Mňuk Dominik #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
13.12.2020Mňuková Kristýna #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
16.2.2021Mokrušová Pavla RACE MIX uhrazeno
Tým: Brdo-Luže Team↳ Hrnčál Milan
16.2.2021Moravec Milan Oblecsvujtym.cz RACE M30-39 uhrazeno
23.11.2020Mrkvičková Diana SRTG Praha RACE Z30-39 uhrazeno
6.2.2021Müllerová Tereza RACE Z18-29 uhrazeno
16.2.2021Načeradský Jindřich OPEN M18-29 uhrazeno
1.12.2020Nečas Patrik OPEN M18-29 uhrazeno
27.11.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
22.12.2020Netíková Anežka GLADIATORS OPEN Z18-29 uhrazeno
17.2.2021Novák Lukáš OCR Kids Poděbrady RACE M30-39 uhrazeno
12.2.2021Nováková Renata #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
12.2.2021Nováková Iveta #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
16.2.2021Nový Jan RACE M30-39 uhrazeno
16.2.2021Offeritzová Petra #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
26.1.2021Ondruš Marek OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2020Pavlík Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.2.2021Pekař Patrik Cross Kruháč Hlinsko OPEN MIX uhrazeno
Tým: Maxipes Fííí↳ Fiedlerová Lucie
29.12.2020Pekník Filip Myšárna OPEN MIX uhrazeno
Tým: Myšárna↳ Bednárová Agáta
15.2.2021Penčáková Aneta #GLADIATORRACETEAM RACE Z18-29 uhrazeno
15.2.2021Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
19.12.2020Pešková Alena RACE Z50-99 uhrazeno
18.12.2020Petrová Lucie - RACE MIX uhrazeno
Tým: Básníci↳ Šando OndřejPredator workout Brno
9.2.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři OPEN M40-49 uhrazeno
18.2.2021Pihýková Jana #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
17.2.2021Plch Dušan SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
15.2.2021Podrazil Jiří magor gym Varnsdorf OPEN M30-39 uhrazeno
18.2.2021Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
18.2.2021Pohoraly Jiri #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
31.12.2020Ponížil Michal STG Litovel RACE M40-49 uhrazeno
15.2.2021Pospíšil Patrik Dark Side Workout OPEN MIX uhrazeno
Tým: Czechoslovakia↳ Juríková Šarlota
21.1.2021Pospisil Jan OPEN M40-49 uhrazeno
21.1.2021Pospíšilová Andrea OPEN Z30-39 uhrazeno
3.1.2021Pouč Petr SRTG Litovel RACE M40-49 uhrazeno
29.12.2020Prachař Daniel RACE M18-29 uhrazeno
18.2.2021Prantl Jiří OCR Hunters OPEN MIX uhrazeno
Tým: OCR Hunters↳ Čížková LucieOCR Hunters
27.12.2020Přibylová Petra Holky z Vršovky OPEN Z30-39 uhrazeno
1.1.2021Přichystalová Zuzana RACE JZ13-17 uhrazeno
1.1.2021Přichystalová Pavla OPEN Z40-49 uhrazeno
16.2.2021Příhodová Pavlína #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
15.2.2021Prouzová Kristýna Lagunino OPEN Z18-29 uhrazeno
16.2.2021Průša Milan #KluciBezTrika OPEN M18-29 uhrazeno
29.11.2020Radoň Michal RACE M40-49 uhrazeno
15.2.2021Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
13.12.2020Rázlová Anna RACE Z18-29 uhrazeno
28.12.2020Rensa Jan OPEN M30-39 uhrazeno
19.2.2021Repiský Tomáš OCR team Kladno OPEN M30-39 uhrazeno
28.12.2020Revusová Iva #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
20.12.2020Říha Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
16.2.2021Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM OPEN M18-29 nezaplaceno
23.11.2020Rozsypal Tomáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
9.12.2020Šatná Pavla #GLADIATORRACETEAM RACE Z40-49 uhrazeno
19.12.2020schubert michal OPEN M30-39 uhrazeno
17.2.2021SCHULC Denis #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
28.12.2020SCHULCOVA Alice #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
29.11.2020Sejkorová Šárka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
19.2.2021Sháněl Denis OPEN M18-29 uhrazeno
17.2.2021Šindelářová Zuzana OPEN MIX uhrazeno
Tým: comadrejas↳ Liberda Jiří
16.2.2021Šinkovský Roman #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
18.2.2021Šíp Jaroslav STG Opava OPEN M40-49 uhrazeno
18.2.2021Širochman Petr OCR Citice OPEN M30-39 uhrazeno
28.1.2021Šitina Michal OPEN M30-39 uhrazeno
10.12.2020Skabelkin Igor #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
18.2.2021Snopek Adam OPEN M18-29 uhrazeno
16.2.2021Sonda Martin SVVAT RACE M40-49 uhrazeno
21.11.2020Sotona Petr Kolín OPEN M50-99 uhrazeno
17.2.2021Souček Pavel SRTG Praha OPEN M30-39 uhrazeno
18.2.2021Šperlich adam #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
15.2.2021Srba Miroslav Osmička OPEN M40-49 uhrazeno
1.12.2020Srbová Lenka Osmička OPEN Z40-49 uhrazeno
17.2.2021Sršňová Lucie #GLADIATORRACETEAM OPEN Z18-29 uhrazeno
16.2.2021Staveník Pavel OPEN M30-39 uhrazeno
26.11.2020Štefl Filip #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: QI↳ Šteflová Aneta#GLADIATORRACETEAM
16.2.2021Stehlíčková Lenka OPEN MIX uhrazeno
Tým: Stehlíčkovi↳ Stehlíček Pavel
16.2.2021Štěpánková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
17.2.2021Štěpnička Marek OPEN M18-29 uhrazeno
17.2.2021Strasil Radek carnivora OPEN M30-39 uhrazeno
18.2.2021Stryková Petra RACE Z40-49 uhrazeno
14.2.2021Šturmová Jana RACE Z30-39 nezaplaceno
30.11.2020Surý Martin Predator Workout Ústí nad Labem OPEN M40-49 uhrazeno
4.2.2021švec luboš RACE M40-49 uhrazeno
19.2.2021Svítilová Petra OPEN Z30-39 nezaplaceno
17.2.2021Svoboda Marek Barvy, Laky, Toulen taky! OPEN M30-39 uhrazeno
15.2.2021Švorcová Irena Zoe OCR/OCRC OPEN Z30-39 uhrazeno
19.1.2021Sýkora Jakub RACE MIX uhrazeno
Tým: JM Team↳ Dani MichaelaJM team
16.2.2021Tatíček Leoš SK Hasiči Chrudim OPEN M18-29 uhrazeno
3.1.2021Tillová Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
22.11.2020Tocháčková Tereza Barbarian Extreme Team RACE Z18-29 uhrazeno
16.2.2021Tokar Rostislav OCR Runners Zvíkovec OPEN M30-39 uhrazeno
21.12.2020Tomášek Petr OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Tomec Jiří RACE M30-39 uhrazeno
14.12.2020Tomeš Filip RACE MIX uhrazeno
Tým: Princezny↳ Pelcová Ivana
18.2.2021Tomiška Radek #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
1.2.2021Trousil Jan #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
30.11.2020Turek Jiří STG Česká Třebová RACE M18-29 uhrazeno
16.2.2021Turek Pavel OPEN M18-29 uhrazeno
31.12.2020Turek Josef RACE M18-29 uhrazeno
16.2.2021Tužil Jiří OPEN MIX uhrazeno
Tým: AlenaJirka↳ Cizner Alena
19.12.2020Tyburcova Tereza OPEN Z30-39 uhrazeno
15.2.2021Ulman Robert OPEN M40-49 uhrazeno
31.12.2020Vacková Tereza RACE Z30-39 uhrazeno
16.2.2021Václavková Petra #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: GLADIATORRACETEAM↳ Zběhlík Petr#GLADIATORRACETEAM
23.11.2020Václavková Adéla #GLADIATORRACETEAM RACE Z30-39 uhrazeno
17.2.2021Valášek Jaroslav Švábi.cz RACE M30-39 uhrazeno
25.1.2021Valentová Marcela OPEN Z40-49 uhrazeno
31.1.2021Vaněk Václav #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
19.2.2021Vaněk Tomáš OCR Runners Beroun OPEN JM13-17 uhrazeno
19.2.2021Vaněk Aleš OCR Runners Beroun OPEN M50-99 uhrazeno
25.1.2021Váňová Renata OPEN Z30-39 uhrazeno
30.11.2020Varcholová Veronika OPEN Z18-29 uhrazeno
28.11.2020Velecky Jan Medvědi OPEN M40-49 uhrazeno
12.2.2021Vepřek Martin OCR Runners Šumperk OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Veselá Martina Total Vítal OPEN Z40-49 uhrazeno
19.2.2021Veselý Lukáš #GLADIATORRACETEAM RACE MIX uhrazeno
Tým: GRT↳ Novotná Anna#GLADIATORRACETEAM
19.2.2021Větříček David OPEN M18-29 nezaplaceno
18.2.2021Viktorín Martin #GLADIATORRACETEAM RACE JM13-17 uhrazeno
19.2.2021Vilches Václav Průvodce OCR závody OPEN M30-39 uhrazeno
16.2.2021Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 nezaplaceno
16.2.2021Vincent Oldřich #GLADIATORRACETEAM RACE M40-49 uhrazeno
15.2.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
16.2.2021Vlk Jan OPEN M40-49 uhrazeno
16.2.2021Vodickova Iva OPEN Z40-49 uhrazeno
18.2.2021Volf Karel Ptenský Dvorek RACE M50-99 uhrazeno
15.2.2021Volšická Barbora Atom kids Praha RACE Z30-39 uhrazeno
16.2.2021Vondrová Andrea #GLADIATORRACETEAM# OPEN Z40-49 uhrazeno
16.2.2021Voráček Jakub OPEN M30-39 uhrazeno
30.11.2020Votroubek Matyáš RACE JM13-17 uhrazeno
30.11.2020Votroubková Marcela RACE Z18-29 uhrazeno
28.1.2021Vrba Ivo Rocktechnik tt RACE M40-49 uhrazeno
15.2.2021Vyčítal Vojta #GLADIATORRACETEAM OPEN JM13-17 uhrazeno
15.2.2021Vyčítal Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
5.2.2021Wagner Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
16.2.2021Zapletalová Alena STG Zlín OPEN MIX uhrazeno
Tým: STG Zlín↳ Foltyn LukasSTG Zlín
15.2.2021Zatloukalová Kamila #GLADIATORRACETEAM OPEN Z30-39 uhrazeno
18.2.2021Zavadil Adam RACE JM13-17 uhrazeno
18.2.2021Zavadil Radek RACE M40-49 uhrazeno
17.2.2021Ždila Pavol SRTG PARDUBICE OPEN M40-49 uhrazeno
27.11.2020Ždímal Michal Ždimiators RACE M30-39 uhrazeno
18.2.2021Zelenko Sára OPEN MIX uhrazeno
Tým: in the name of the holy spirit run sister↳ Boháč Kryštof
17.1.2021Zelený Ondřej OPEN M30-39 uhrazeno
31.12.2020Zikmund Lukáš #GLADIATORRACETEAM OPEN M40-49 uhrazeno
15.2.2021Zvěřina Petr #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.