Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE LANŠKROUN v HRADCI

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II102
KIDS IKIDS I35
KIDSKIDS8
Kategorie
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 21
D14-15Dívky 14 - 15 let 20
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 19
D10-11Dívky 10 - 11 let 18
CH08-09Chlapci 8 - 9 let14
D08-09Dívky 8 - 9 let14
D12-13Dívky 12 - 13 let 12
CH14-15Chlapci 14 - 15 let12
FAMFAMILY8
CH06-07Chlapci 6 - 7 let4
D06-07Dívky 6 - 7 let3
Celkem přihlášených145

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.11.2020Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.2.2021Balcar Jiří KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.2.2021Beneš Radim SKI RUN Čakovice KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.2.2021Beneš Marek SKI RUN Čakovice KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.2.2021Bergerová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
18.2.2021Beza Jiří KIDS FAM uhrazeno
26.12.2020Brázdová Dominika Atom kids Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
3.2.2021Burešová Edita KIDS II D14-15 uhrazeno
23.11.2020Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.1.2021Chalupa Jindřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.2.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady KIDS II CH12-13 uhrazeno
19.2.2021Chocholová Sofie SRTG Kutná Hora KIDS II D10-11 uhrazeno
16.2.2021Chyba Jan GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.2.2021Cichocki František KIDS I CH08-09 uhrazeno
19.2.2021Císař Jakub KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.2.2021Dašek Ondřej TRIVIUM KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.2.2021Dašek Pavel TRIVIUM KIDS II CH10-11 uhrazeno
27.1.2021De Bolle Laura Predator Workout Usti nad Labem KIDS II D12-13 uhrazeno
29.11.2020Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
17.2.2021Dlabová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
16.2.2021Doležal Tadeáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.2.2021Doležalová Lara GR Hradec Kralove KIDS FAM uhrazeno
16.2.2021Dolezalova Karolina GR Hradec Králové KIDS I D08-09 uhrazeno
11.1.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
8.12.2020Dudek Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.2.2021Ďuďová Viktorie SKI RUN Čakovice KIDS I D08-09 uhrazeno
18.2.2021Fiedlerová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
2.2.2021Fléglová Karolína Milovice kids KIDS II D10-11 uhrazeno
23.11.2020Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
16.2.2021Hartlová Majda Atom Kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
15.2.2021Havel Antonín Novovesan KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.2.2021Havlíčková Gabriela #GLADIATORRACETEAM KIDS FAM uhrazeno
17.2.2021Havlíčková Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
17.2.2021Havlíčková Julie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
27.12.2020Hierschová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
17.2.2021Hodek Tomáš KIDS II CH10-11 uhrazeno
17.2.2021Hodková Barbora KIDS II D14-15 uhrazeno
16.2.2021Hojgrová Veronika TJ Sokol Hradec Králové KIDS II D14-15 uhrazeno
18.2.2021Holečková Adriana Atom kids Praha KIDS II D12-13 uhrazeno
15.2.2021Hošková Karolína TJ Energetik Chvaletice KIDS I D08-09 uhrazeno
16.2.2021Hrabalová Anna Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
17.2.2021Hrabalová Adéla Hrabalovi KIDS II D14-15 uhrazeno
15.2.2021Hulínská Alžběta Lagunino KIDS II D14-15 uhrazeno
16.2.2021Hynková Dominika ZEWL GANG KIDS II D10-11 uhrazeno
15.2.2021Jakubcová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
15.2.2021Jakubovits štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
13.12.2020Janischová Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 uhrazeno
15.2.2021Jindřišek Tomáš KIDS FAM uhrazeno
15.2.2021Jindřišek David KIDS I CH06-07 uhrazeno
17.2.2021Jirousek Adam KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.2.2021Jusková Adriana KIDS I D06-07 uhrazeno
23.12.2020Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.12.2020Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
2.12.2020Kácovský David KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.2.2021Kadlecová Klaudie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
16.2.2021Kadrmas Jaroslav CZŠ Borohrádek KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.2.2021Kadrmasová Sofie CZŠ Borohrádek KIDS II D10-11 uhrazeno
17.2.2021Karal Tomáš #GLADIATORRACETEAM KIDS FAM uhrazeno
17.2.2021Karalová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS FAM uhrazeno
16.2.2021Kava Jiří #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.2.2021Kaválek Erik Lagunino KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.2.2021KLAPAL VOJTĚCH #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.12.2020Klevcovová Anežka #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
15.2.2021Klímová Petra Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D10-11 uhrazeno
16.2.2021Kopeček Viktor #GLADIATORRACETEAM KIDS FAM uhrazeno
16.2.2021Kopečková Adriana #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
17.2.2021Kopečková Lilian #GLADIATORRACETEAM KIDS II D12-13 uhrazeno
30.11.2020Korec Matěj STG Svitavy KIDS II CH14-15 uhrazeno
30.11.2020Korec Vojtěch STG Svitavy KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.2.2021Kotálová Sára Lagunino KIDS II D12-13 uhrazeno
16.2.2021Kotíkova Vanda Skorogladiátoři KIDS II D12-13 uhrazeno
14.2.2021Kovandová Kateřina KIDS II D14-15 uhrazeno
16.2.2021Kovářová Klára KIDS II D10-11 uhrazeno
18.2.2021Kracík Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 uhrazeno
18.2.2021Kracík Štěpán #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.12.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
15.2.2021Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.2.2021Krejbich Robin Prague Black Panthers KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.2.2021Makarová Ella KIDS FAM nezaplaceno
16.2.2021Makovec Martin OCR Kids Poděbrady KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.2.2021Makovec Tadeas OCR Kids Poděbrady KIDS II CH10-11 uhrazeno
24.11.2020Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
10.12.2020Marková Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
16.2.2021Maršounová Anna KIDS II D10-11 uhrazeno
16.2.2021Melichar Tomáš Cyklokramo Suchdol nad Odrou KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.2.2021Menclová Šárka #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
17.2.2021Metyšová Bohdana Litomyšl KIDS II D12-13 uhrazeno
26.11.2020Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II CH14-15 uhrazeno
26.11.2020Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.1.2021Mizera Jakub #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.12.2020Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
18.2.2021Mošovský Jan ATOM KIDS Praha KIDS I CH08-09 uhrazeno
16.2.2021Musilová Eva CZŠ Borohrádek KIDS I D08-09 uhrazeno
29.12.2020Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II D14-15 uhrazeno
16.2.2021Národa Matouš AK Vega KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.2.2021Národa Jonáš ACEMA Sparta Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
13.2.2021Nyč Matyáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
16.2.2021Orvan Matěj Lagunino KIDS II CH14-15 uhrazeno
22.12.2020Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
15.2.2021Picek Ladislav Skorogladiátoři KIDS I CH08-09 uhrazeno
18.2.2021Pizúr Matouš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.1.2021Pospisil Matyas KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.1.2021Pospisil Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.11.2020Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
16.2.2021Řehák Patrik Milovice kids KIDS II CH10-11 uhrazeno
16.2.2021Řehák Dominik Milovice kids KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.12.2020Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.12.2020Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
17.2.2021Rieger Tadeáš TJ Sokol Jaroměř KIDS I CH08-09 uhrazeno
20.12.2020Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
20.12.2020Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
17.2.2021Rousek Lukáš KIDS II CH14-15 uhrazeno
9.12.2020Růžičková Katka STG Česká Třrebová KIDS II D14-15 uhrazeno
19.2.2021Šabartová Veronika KIDS II D14-15 uhrazeno
17.2.2021Šafková Emily SKAPA z.s. - Jaroměř KIDS I D08-09 uhrazeno
17.2.2021Šafránek Štěpán KIDS II CH12-13 uhrazeno
9.12.2020Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.2.2021Šinkovský Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
13.12.2020Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 uhrazeno
23.11.2020Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun KIDS II D10-11 uhrazeno
17.2.2021Skálová Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
17.2.2021Součková Magdaléna SRTG Praha KIDS I D08-09 uhrazeno
1.1.2021Srbová Anna Aligátoři Týnec nad Sázavou KIDS II D12-13 uhrazeno
23.11.2020Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.11.2020Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
15.2.2021Těšitelová Adéla KIDS II D12-13 uhrazeno
17.2.2021Touc Jakub SK Skalka - PODBŘEZÍ KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.2.2021Vamberský Šimon KIDS II CH14-15 uhrazeno
17.2.2021Vamberský Matěj KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.2.2021Vaníček Filip #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.2.2021Varcholová Kateřina Predator Workout Ústí nad Labem KIDS I D08-09 uhrazeno
17.2.2021Velán Matyáš KIDS II CH12-13 uhrazeno
16.2.2021Veselá Natálie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
16.2.2021Vincent jr. Oldřich KIDS I CH06-07 uhrazeno
15.2.2021Vitoušová Julie KAVI family KIDS I D08-09 uhrazeno
15.2.2021Volráb Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.2.2021Volrábová Adéla #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
15.2.2021Vyčítal Ondřej #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.2.2021Vyčítal Šimon #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
17.2.2021Wolf Lukas HC Mountfield HK KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.2.2021Zahradník Lukáš Olympia Spartan Training Kutná Hora KIDS I CH06-07 uhrazeno
22.12.2020Zajíček Vojtěch Atletika TJ Lanškroun KIDS II CH12-13 uhrazeno
17.2.2021Zajicova Zuzana #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
23.11.2020Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno
23.11.2020Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II CH12-13 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.