Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Závody:

Startovní listina KIDS GLADIATOR RACE LANŠKROUN

Statistika přihlášených

Trať
KIDS IIKIDS II43
KIDS IKIDS I9
Kategorie
D10-11Dívky 10 - 11 let 10
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 10
D14-15Dívky 14 - 15 let 10
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 6
D12-13Dívky 12 - 13 let 4
CH08-09Chlapci 8 - 9 let4
CH14-15Chlapci 14 - 15 let3
D08-09Dívky 8 - 9 let2
D06-07Dívky 6 - 7 let2
CH06-07Chlapci 6 - 7 let1
Celkem přihlášených52

Seznam přihlášených

Přihlášen Závodník Klub Trať Kat. Platba
29.11.2020Badalec Daniel KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.12.2020Brázdová Dominika TJ Sokol Poděbrady KIDS I D08-09 uhrazeno
23.11.2020Černý Dominik Spartans Vyškov KIDS II CH10-11 uhrazeno
15.1.2021Chalupa Jindřich KIDS I CH08-09 uhrazeno
29.11.2020Dehnerová Veronika STG Česká Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
11.1.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS II D10-11 uhrazeno
8.12.2020Dudek Dominik KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.11.2020Gerhátová Sylvie #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
27.12.2020Hierschová Natálie KIDS II D14-15 uhrazeno
13.12.2020Janischová Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 uhrazeno
23.12.2020Kabrhel Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.12.2020Kabrhelová Pavlína Šneci Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
2.12.2020Kácovský David KIDS II CH10-11 uhrazeno
9.12.2020Klevcovová Anežka Gladiator race team KIDS II D12-13 uhrazeno
30.11.2020Korec Matěj STG Svitavy KIDS II CH14-15 uhrazeno
30.11.2020Korec Vojtěch STG Svitavy KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.12.2020Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
24.11.2020Marešová Viktorie #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
10.12.2020Marková Jana KIDS II D12-13 uhrazeno
28.12.2020Mikušová Michaela SKI RUN Čakovice KIDS II D10-11 uhrazeno
29.12.2020Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
29.12.2020Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
26.11.2020Miškolci Tomáš SRTG Česká Třebová KIDS II CH14-15 uhrazeno
26.11.2020Miškolci Tadeáš Extreme Obstacle Runners KIDS II CH10-11 uhrazeno
26.11.2020Mlčoch Šimon KIDS I CH08-09 uhrazeno
15.12.2020Mňuková Nikola #GLADIATORRACETEAM KIDS II D14-15 uhrazeno
29.12.2020Náhlovská Anna Olympia Spartan Training KH KIDS II D14-15 uhrazeno
28.12.2020Pajerová Ema SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D14-15 uhrazeno
28.12.2020Pajerová Anna SKP OLYMPIA KUTNÁ HORA KIDS II D12-13 uhrazeno
22.12.2020Peřinová Adéla Náš tým Litomyšl KIDS II D14-15 uhrazeno
21.1.2021Pospisil Matyas KIDS I CH08-09 uhrazeno
21.1.2021Pospisil Jan KIDS II CH12-13 uhrazeno
30.11.2020Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
28.12.2020Reich Luky #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH14-15 nezaplaceno
21.12.2020Remeš Lenny R.E.M. team KIDS II CH12-13 uhrazeno
21.12.2020Remeš Aina R.E.M. team KIDS II D10-11 uhrazeno
20.12.2020Říhová Simona #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
20.12.2020Říhová Nella #GLADIATORRACETEAM KIDS I D08-09 uhrazeno
9.12.2020Růžičková Katka STG Česká Třrebová KIDS II D14-15 uhrazeno
9.12.2020Šatný Michal #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH08-09 uhrazeno
23.11.2020Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun KIDS II D10-11 uhrazeno
13.12.2020Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS II D14-15 uhrazeno
1.1.2021Srbová Anna KIDS II D12-13 uhrazeno
30.11.2020Štefl Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS I CH06-07 uhrazeno
23.11.2020Štěpánek Daniel #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH10-11 uhrazeno
21.11.2020Štěpánková Linda #GLADIATORRACETEAM KIDS II D10-11 uhrazeno
5.12.2020Václavíková Dita AK Slovan Moravská Třebová KIDS II D10-11 uhrazeno
26.11.2020Valenta Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS II CH12-13 uhrazeno
26.11.2020Valentová Eliška #GLADIATORRACETEAM KIDS I D06-07 uhrazeno
22.12.2020Zajíček Vojtěch Atletika TJ Lanškroun KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.11.2020Zelenka Michal ATOM KIDS Praha KIDS II CH12-13 uhrazeno
23.11.2020Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS II CH10-11 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.