Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina KŘÍŽOVÁ DESÍTKA

Statistika přihlášených

Trať
10km10km216
5km5km66
KIDSKIDS50
Kategorie
M40-49Muži 40 - 49 let50
M30-39Muži 30 - 39 let43
Z30-39Ženy 30 - 39 let27
Z18-99Ženy 18 a více let26
M18-99Muži 18 a více let24
M18-29Muži 18 - 29 let23
Z40-49Ženy 40 - 49 let22
M50-59Muži 50 - 59 let17
Z18-29Ženy 18 - 29 let16
CH00-05Chlapci 0 - 5 let11
Z50-59Ženy 50 - 59 let10
JZ13-17Juniorky 13 - 17 let9
JM13-17Junioři 13 - 17 let7
D10-11Dívky 10 - 11 let 7
CH10-11Chlapci 10 - 11 let 6
M60-99Muži 60 a více let5
CH12-13Chlapci 12 - 13 let 4
CH06-07Chlapci 6 - 7 let4
D14-15Dívky 14 - 15 let 4
D08-09Dívky 8 - 9 let4
CH08-09Chlapci 8 - 9 let3
D06-07Dívky 6 - 7 let3
M18-99Muži 18 a více let - koloběžky2
D00-05Dívky 0 - 5 let2
D12-13Dívky 12 - 13 let 1
CH14-15Chlapci 14 - 15 let1
Z60-99Ženy 60 a více let1
Celkem přihlášených332

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
5.5.2021Abdurahman Eliška KIDS D06-07 uhrazeno
3.5.2021Abrahamova Vladka 10km Z40-49 uhrazeno
29.4.2021Bahník Dušan 5km M18-99 uhrazeno
4.5.2021Bajer Miloslav cafeBajer 10km M60-99 nezaplaceno
5.5.2021Balcar Štěpán KIDS CH06-07 uhrazeno
1.5.2021Balihar Jiří Balini 10km M40-49 uhrazeno
1.5.2021Baliharová Hana Balini FSC 10km Z50-59 uhrazeno
2.5.2021Bartoň Jan 10km M30-39 uhrazeno
3.5.2021Bartoš Viktor KIDS CH00-05 uhrazeno
27.2.2021Baše Marek 10km M30-39 uhrazeno
4.5.2021Bečanová Kristýna 5km Z18-99 uhrazeno
4.1.2021Benešová Věra 10km Z30-39 uhrazeno
16.2.2021Beran Lubomír Jezevec team Mikulovice 10km M60-99 uhrazeno
18.2.2021Beranová Jana Jezevec team Mikulovice 10km Z50-59 uhrazeno
21.1.2021Bienová Kateřina 5km Z18-99 uhrazeno
13.2.2021Binar Petr Kooperativa 10km M50-59 uhrazeno
13.2.2021Binarová Monika 10km Z30-39 uhrazeno
28.4.2021Bis Dalibor Triathlon team Chrudim 10km M40-49 uhrazeno
4.5.2021Bláha Jiří Houmr coowa team 5km M18-99 uhrazeno
3.5.2021Bláhová Tereza TJ Sokol HK 5km JZ13-17 uhrazeno
3.5.2021Blazek Ivan Nasavrky bikers 5km M18-99 uhrazeno
3.5.2021Blažek Aleš Nasavrky bikers 5km JM13-17 uhrazeno
3.5.2021Blažková Jolana Nasavrky bikers KIDS D10-11 uhrazeno
17.4.2021Bockaj Carlos STG Ceska Trebova 10km M40-49 uhrazeno
21.4.2021Bojanovský Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
25.4.2021Bradáčová Martina Maratón klub Kladno 10km Z40-49 uhrazeno
21.2.2021Brázdová Dominika OCR Kids Poděbrady KIDS D08-09 uhrazeno
3.5.2021Brýdl Pavel Salomon/Suunto 10km M40-49 nezaplaceno
4.5.2021Bulušek Kamil Wild Snails 5km JM13-17 uhrazeno
4.5.2021Bulušek Filip Wild Snails 5km M18-99 nezaplaceno
4.5.2021Bulušková Julie Wild Snails KIDS D12-13 uhrazeno
7.5.2021Burešová Lucie Sokol Nový Hradec Králové 10km Z40-49 uhrazeno
3.5.2021Čapka František TJ Liga 100 Olomouc 10km M50-59 nezaplaceno
10.1.2021Čejka Bořivoj Triathlon Team Chrudim 10km M40-49 uhrazeno
13.4.2021Čeněk Jan KASPER SWIX TEAM 10km M30-39 uhrazeno
3.5.2021Čermák Pavel Jilemnice 10km M50-59 uhrazeno
4.5.2021Čermák Vojtěch 5km M18-99 uhrazeno
6.5.2021Čermák Tomáš BK VRCHLABÍ 10km M50-59 uhrazeno
3.5.2021Čermáková Kamila Jilemnice 5km Z18-99 uhrazeno
25.1.2021Černohous Pavel Jablonská běžecká liga - Standa tým 10km M40-49 uhrazeno
6.5.2021Čeřovská Helena 5km JZ13-17 uhrazeno
25.4.2021Červená Markéta 10km Z30-39 uhrazeno
30.4.2021Česenek Ivo Lakovna Runners 10km M30-39 uhrazeno
13.4.2021cetel Miroslav maratonsky klub 10km M60-99 uhrazeno
6.5.2021Chejn Martin 10km M18-29 uhrazeno
25.2.2021Chlubna Patrik FK Bohemia Poděbrady 5km JM13-17 uhrazeno
5.1.2021Chýlek Matyáš KIDS CH00-05 uhrazeno
5.1.2021Chýlek Tomáš KIDS CH06-07 uhrazeno
5.1.2021Chýlek Richard 10km M40-49 uhrazeno
3.5.2021Čivrná Karolína Rybnice KIDS D06-07 uhrazeno
4.5.2021Čivrný Jiří SK Nové Město nad Metují 10km M40-49 uhrazeno
2.5.2021Číž Josef 10km M50-59 uhrazeno
5.5.2021Čížek Radek SK Třebechovice KIDS CH10-11 uhrazeno
2.5.2021Čížek Lukáš 10km M30-39 uhrazeno
5.5.2021Čížková Elen ŠAK Pardubice ZŠ Benešovka KIDS D14-15 uhrazeno
6.5.2021Crignon Thibault 5km M18-99 uhrazeno
29.4.2021Dachovský Radovan Tempo Malšovice 5km M18-99 uhrazeno
30.4.2021Ditmarová Lucie Team Jeseníky 10km Z30-39 uhrazeno
5.5.2021Dlask Tomáš Skorogladiátoři 10km M40-49 uhrazeno
7.5.2021Doksanská Gabriela 5km Z18-99 uhrazeno
2.5.2021Doležal Vít Poko Running Team 5km M18-99 uhrazeno
31.1.2021Došel Jan Jezevec team Mikulovice 10km M18-29 uhrazeno
8.1.2021Doskočil Filip Nečíst ! 10km M18-29 uhrazeno
5.5.2021Dostál Václav Černožice 5km M18-99 uhrazeno
4.5.2021Dostálová Hana 5km Z18-99 uhrazeno
11.1.2021Dostálová Vendula TJ Sokol Jaroměř KIDS D10-11 uhrazeno
26.4.2021Drábek Matěj Maraton klub Kladno 10km M30-39 nezaplaceno
23.1.2021Dubják Petr Jiskra Zruč nad Sázavou 10km M50-59 uhrazeno
29.4.2021Dundáčková Zuzana Triathlon Team Chrudim 10km Z30-39 uhrazeno
14.1.2021Duzbaba Václav IDIADA CZ 10km M30-39 uhrazeno
4.5.2021Dvořáková Petra AC Čáslav 10km Z40-49 nezaplaceno
20.4.2021Ehrlich Michael 10km M50-59 uhrazeno
22.4.2021Eliášová Míša 10km Z30-39 uhrazeno
14.2.2021Faltus Jan Horní Heřmanice 10km M18-29 uhrazeno
7.5.2021Felipe Nestor Integration center for foreigners 5km M18-99 uhrazeno
2.5.2021Feneš Matěj #GLADIATORRACETEAM KIDS CH00-05 uhrazeno
3.5.2021Feneš David #GLADIATORRACETEAM KIDS CH00-05 uhrazeno
4.5.2021Feneš Jakub #GLADIATORRACETEAM 5km M18-99 uhrazeno
2.5.2021Fenešová Aneta #GLADIATORRACETEAM 10km Z30-39 uhrazeno
6.5.2021Fernandez Santi N 5km M18-99 uhrazeno
5.5.2021Ficnerova Iveta FUBO team 5km Z18-99 uhrazeno
6.5.2021Fiedlerová Šárka Klub biatlonu Trefa 5km JZ13-17 uhrazeno
4.5.2021Flégl Zdeněk Slatinaci 10km M30-39 uhrazeno
5.5.2021Flégl Zdeněk Slatiňáci KIDS CH10-11 uhrazeno
5.5.2021Fléglová Adrianka Slatiňáci KIDS D00-05 uhrazeno
5.5.2021Fléglová Nikola Slatiňáci KIDS D08-09 uhrazeno
3.5.2021Frisova Dominika 10km Z18-29 uhrazeno
19.3.2021Grätz Ondřej #FUBOTeam 10km M30-39 uhrazeno
30.12.2020Hájek Karel GREX KOMA 10km M40-49 uhrazeno
6.5.2021Hájek Jiří BowlingPec 10km M40-49 uhrazeno
4.5.2021Hanousek Jiří Road racing Podorlicko 10km M30-39 uhrazeno
15.2.2021Heřmanová Eva 10km Z40-49 uhrazeno
29.4.2021Hiersch Marek 10km M40-49 uhrazeno
29.4.2021Hierschová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
29.4.2021Hierschová Natálie 5km JZ13-17 uhrazeno
4.5.2021Hill Anna 10km Z30-39 uhrazeno
14.4.2021Hlavatá Šárka Amazonky 10km Z40-49 uhrazeno
5.5.2021Hlobil Petr Run4fun 10km M40-49 nezaplaceno
2.5.2021Horáček Marek #GLADIATORRACETEAM 10km M30-39 uhrazeno
2.5.2021Horáček Jindřich #GLADIATORRACETEAM KIDS CH00-05 uhrazeno
30.4.2021Horáčková Marta 10km Z18-29 uhrazeno
2.5.2021Horáčková Kateřina #GLADIATORRACETEAM KIDS D06-07 uhrazeno
4.5.2021Horák Leoš cafe Bajer 10km M50-59 nezaplaceno
24.4.2021Hrbek Sebastian Běžecké tréninky on-line KIDS CH08-09 nezaplaceno
24.4.2021Hrbek Kryštof Běžecké tréninky on-line KIDS CH14-15 nezaplaceno
14.2.2021Hrncirova Lucie Carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 10km Z30-39 uhrazeno
16.4.2021Hubálek Miloš KUS Jablonné nad Orlicí 10km M40-49 uhrazeno
15.2.2021Huberová Andrea 10km Z40-49 uhrazeno
4.5.2021Hübl Radek RunSport Salomon Team 10km M30-39 uhrazeno
18.4.2021Husáková Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
4.5.2021Hýblová Kateřina STG Mladá Boleslav 10km Z50-59 uhrazeno
3.5.2021Ilek Václav Rychlé Šípy 10km M40-49 uhrazeno
4.5.2021Ishchuk Daria Štefko Running Team 10km Z18-29 uhrazeno
6.5.2021Izák Jan 10km M40-49 uhrazeno
3.5.2021Izáková Evelína SRTG Rychnov nad Kněžnou 10km Z30-39 uhrazeno
9.3.2021Janek Ondřej 10km M40-49 uhrazeno
4.5.2021Janischová Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS D14-15 uhrazeno
14.4.2021Janišová Petra MY2 5km Z18-99 uhrazeno
6.5.2021Janošíková Lenka 10km Z30-39 uhrazeno
24.1.2021Jehlička Jiří Jehla team 10km M18-99 uhrazeno
14.3.2021Jelínek Matěj Rychlá Rota b.s. 10km M30-39 uhrazeno
2.5.2021Jeřábková Pavlína 5km Z18-99 uhrazeno
28.1.2021Jiroutová Petra loseři123 10km Z30-39 uhrazeno
1.5.2021johan oldřich Jilemnice 10km M40-49 uhrazeno
26.4.2021John Přemysl AZ Ekotherm 10km M40-49 uhrazeno
4.5.2021Jonáš Petr 10km M18-29 uhrazeno
21.4.2021Kacálek Jaroslav 10km M30-39 uhrazeno
15.4.2021Kačírek Jiří 10km M40-49 uhrazeno
30.12.2020Kalinová Monika 10km Z30-39 uhrazeno
5.5.2021Karásková Petra 10km Z30-39 uhrazeno
23.1.2021Keprta Miroslav 10km M50-59 uhrazeno
23.1.2021Keprtová Erika 10km Z18-29 uhrazeno
28.4.2021Kirschová Eva Triatlon team Trutnov 10km Z40-49 uhrazeno
9.12.2020Klacl Radim STG Česká Třebová 10km M40-49 uhrazeno
4.5.2021Klanica Vladimír MIKYteam 5km M18-99 uhrazeno
4.5.2021Klanicová Aneta MIKYteam 5km Z18-99 uhrazeno
4.1.2021Kleman Martin 10km M50-59 uhrazeno
5.5.2021Klimešová Zuzka GoMango 10km Z50-59 uhrazeno
24.4.2021Klírová Jana SATT 10km Z50-59 uhrazeno
28.4.2021Kluh Michal Sokolka 10km M40-49 uhrazeno
27.4.2021Kmetova Alena 10km Z30-39 uhrazeno
26.4.2021Knotek Tomáš SKP Judo Jičín- Hurricane Jičín 10km M30-39 uhrazeno
10.3.2021Kolátor Matyáš MTBMEL 10km M18-29 uhrazeno
10.3.2021Kolátor Aleš MTB MEL 10km M40-49 uhrazeno
10.3.2021Kolátorová Pavlína MTB MEL 10km Z40-49 uhrazeno
4.5.2021Konig Robert STG Rychnov nad Kněžnou 10km M18-29 uhrazeno
6.5.2021Kopečný Jan CHELSEAFC 10km M30-39 uhrazeno
4.5.2021Korejza Milan STG Mladá Boleslav 10km M30-39 uhrazeno
19.1.2021Kotek Jiří 10km M30-39 uhrazeno
3.5.2021Kovář Jáchym MIZUNO TEAM 10km M18-29 uhrazeno
30.12.2020Kovář Jan 10km M30-39 uhrazeno
25.12.2020Kozáková Denisa Hvězda Pardubice 10km Z40-49 uhrazeno
6.5.2021Krabec Jakub Poko Running Team 5km M18-99 uhrazeno
4.5.2021Král Tomáš KOBRA 10km M18-99 uhrazeno
24.1.2021Král Martin 5km M18-99 uhrazeno
3.5.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM 5km JM13-17 uhrazeno
3.5.2021Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM 5km JM13-17 uhrazeno
15.4.2021Kramule Matyáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH12-13 uhrazeno
15.4.2021Kramule Tadeáš #GLADIATORRACETEAM KIDS CH08-09 uhrazeno
4.5.2021Kraus Tomáš Branovský statek 10km M40-49 uhrazeno
3.5.2021Krejcar Václav Decathlon Hradec Králové 5km M18-99 uhrazeno
30.11.2020Krejčí Matěj MK Nová Paka KIDS CH12-13 uhrazeno
5.5.2021Krempa Milan AC Gomango Högner 10km M50-59 uhrazeno
5.5.2021Krempová Anna AC Gomango Högner 5km Z18-99 uhrazeno
3.5.2021Křenek Jaroslav RBZ PRAHA 10km M40-49 uhrazeno
4.5.2021Krňávek Vojta 10km M18-29 uhrazeno
4.5.2021Krsek Josef STG Rychlov nad Kněžnou 10km M50-59 uhrazeno
3.5.2021Kubias David bezecketreninkyonline 10km M40-49 uhrazeno
2.5.2021Kučera Jakub Sportpark HIT Hradec Králové 10km M18-29 uhrazeno
26.4.2021Kudrhalt Kryštof Štefko Running Team 10km M18-29 uhrazeno
5.5.2021Kupidlovský Daniel Stodůlky 10km M40-49 uhrazeno
26.4.2021Kůtková Martina - 10km Z18-29 uhrazeno
28.4.2021Kužel Lukáš KARLÍN VR 10km M30-39 uhrazeno
14.2.2021Kvašinský Pavel 10km M50-59 uhrazeno
4.5.2021Ladman Jiří 10km M40-49 uhrazeno
3.5.2021Ladman Nikolas KIDS CH10-11 uhrazeno
3.5.2021Ladmanová Lenka 10km Z40-49 uhrazeno
24.1.2021Latislavova Eva Běháme s radostí 10km Z40-49 uhrazeno
21.4.2021Letko Zbyněk HSK Jičín 10km M30-39 uhrazeno
3.5.2021Linda Martin RBZ Praha 10km M40-49 uhrazeno
4.5.2021Lněnička Jan Dvůr Králové nad Labem 10km M18-29 uhrazeno
5.5.2021Ludvíková Jana 10km Z18-29 uhrazeno
5.5.2021Macák Jiří 10km M30-39 uhrazeno
17.2.2021Macháňová Lucie 10km Z40-49 uhrazeno
25.1.2021Macíček Michal SK GYM Humpolec 10km M40-49 uhrazeno
25.1.2021Macíčková Lucie SK GYM Humpolec 10km Z40-49 uhrazeno
7.5.2021MAGAK JUDITH AMONDI integrační centrum pro cizince 5km Z18-99 uhrazeno
13.4.2021Mansfeldová Blanka 10km Z50-59 uhrazeno
3.5.2021Marek Martin Running Team Nepolisy 10km M40-49 uhrazeno
28.4.2021Martínek Antonín Sokolka 10km M40-49 uhrazeno
5.5.2021Mastík Marek KIDS CH08-09 uhrazeno
3.5.2021Mazánková Bc.Petra STG Rychnov nad Kněžnou 10km Z30-39 uhrazeno
18.4.2021Mencl Miloš #GLADIATORRACETEAM 10km M30-39 uhrazeno
13.4.2021Menclová Šárka TJ Sokol Hradec Králové KIDS D08-09 uhrazeno
8.3.2021Metelková Táňa TJ Sokol Hradec Králové 10km Z40-49 uhrazeno
2.5.2021Michálek Jakub 5km M18-99 uhrazeno
4.5.2021Milata Jan #GLADIATORRACETEAM KIDS CH12-13 uhrazeno
4.5.2021Milatová Iva #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
4.5.2021Milatová Veronika #GLADIATORRACETEAM KIDS D14-15 uhrazeno
27.4.2021Mosiurczáková Jana ELEVEN RUN TEAM 10km Z40-49 uhrazeno
23.2.2021Mullerová Karolina 5km Z18-99 uhrazeno
4.5.2021Musil Michal Rozběháme Pardubice 10km M30-39 uhrazeno
4.5.2021Musil Matouš 10km M30-39 uhrazeno
4.5.2021Nagy Vojtěch KIDS CH10-11 uhrazeno
28.2.2021Najmanová Marcela Hradec Králové 5km Z18-99 uhrazeno
7.5.2021Nayihiki Rita integrační centrum pro cizince 5km Z18-99 uhrazeno
27.11.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM 10km M60-99 uhrazeno
2.5.2021Němcová Michaela Vepřová 10km Z18-29 uhrazeno
14.2.2021Němec Michal Vepřová 10km M40-49 uhrazeno
4.5.2021Němec Patrik Vepřová 10km M18-29 uhrazeno
6.5.2021Nevěčná Eva 5km Z18-99 uhrazeno
5.5.2021Novak Michal 10km M30-39 uhrazeno
9.3.2021Novák Jan CZExxx 10km M18-29 uhrazeno
1.5.2021Nováková Aneta Habřina KIDS D10-11 uhrazeno
1.5.2021Nováková Zuzana Habřina KIDS D08-09 uhrazeno
1.5.2021Nováková Nela Habřina KIDS D00-05 uhrazeno
3.5.2021Nováková Barbora Sokol Kunvald 10km Z30-39 uhrazeno
1.5.2021Novotný David Mokrý Banditi KIDS CH00-05 uhrazeno
1.5.2021Novotný David Mokrý Banditi 10km M30-39 uhrazeno
11.4.2021Pachtová Iva Mk Seitl ostrava 10km Z50-59 uhrazeno
6.5.2021Paulů Roman 10km M30-39 uhrazeno
25.4.2021Pavlíková Olga #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
27.12.2020Pergner Petr LDN 10km M60-99 uhrazeno
22.2.2021Pešek Patrik 10km M18-29 uhrazeno
29.1.2021Petr Jan Ještětice 10km M18-29 uhrazeno
29.4.2021Petrov Michal 10km M40-49 uhrazeno
29.4.2021Petrovová Michaela TJ LOKOMOTIVATRUTNOV KIDS D10-11 uhrazeno
29.4.2021Petrovová Tereza TJ Lokomotiva Trutnov 5km JZ13-17 uhrazeno
29.4.2021Petrovová Pavlína Trutnov 10km Z30-39 uhrazeno
27.2.2021Pleslová Martina 5km Z18-99 uhrazeno
4.5.2021Poláček Václav 10km M40-49 uhrazeno
6.1.2021Polan Michal KC Kutná Hora 10km M40-49 uhrazeno
7.5.2021Ponikelský Jan IDIADA CZ 10km M30-39 uhrazeno
31.1.2021Poslová Jarmila #GLADIATORRACETEAM 10km Z60-99 uhrazeno
2.5.2021Pospíšil Petr TJ Sokol Opava 10km M40-49 nezaplaceno
2.5.2021Poživilová Barbora Run4fun/TJ Lokomotiva Trutnov 10km Z18-29 uhrazeno
5.5.2021Pradáč Leoš Maleč tým 10km M50-59 uhrazeno
12.4.2021Preclíková Iva 10km Z40-49 uhrazeno
25.2.2021Procházka Tomáš RUN magazine team 10km M18-29 uhrazeno
14.4.2021Procházka Josef Děčín 10km M50-59 uhrazeno
3.5.2021Prokopová Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-11 uhrazeno
2.5.2021Pšenko Michal #GLADIATORRACETEAM 10km M40-49 uhrazeno
2.5.2021Pšenková Iva #GLADIATORRACETEAM 10km Z30-39 uhrazeno
2.5.2021Pšenková Eliška #GLADIATORRACETEAM 5km JZ13-17 uhrazeno
2.5.2021Pšenková Tereza #GLADIATORRACETEAM KIDS D10-11 uhrazeno
4.5.2021Raim Ladislav Nový Hradec KIDS CH12-13 uhrazeno
24.1.2021Randa Drahomír Běžecké tréninky on. line 10km M40-49 uhrazeno
30.4.2021Růžička Jakub Cyklo Bendl 10km M18-29 uhrazeno
4.5.2021Rybková Romana 5km Z18-99 uhrazeno
18.2.2021Rychtera Petr Lakovna runners 10km M30-39 uhrazeno
7.5.2021Ságnerová Anna 5km JZ13-17 nezaplaceno
7.5.2021Ságnerová Eliška 5km JZ13-17 nezaplaceno
1.2.2021Sedláčková Lenka Jablonec 10km Z40-49 uhrazeno
30.4.2021Semrád Ladislav Ćáslav 10km M50-59 uhrazeno
30.4.2021Semrádová Adélka AC Čáslav 10km Z18-29 uhrazeno
4.5.2021Sequensova Lucie 10km Z40-49 nezaplaceno
28.4.2021Šibrava Josef 10km M30-39 uhrazeno
29.4.2021Šibrava Stanislav TJ Jiskra Zruč nad Sázavou 10km M30-39 uhrazeno
30.4.2021Simon Martin DZS Náchod 10km M40-49 uhrazeno
30.4.2021Skalická Nela Atletika TJ Lanškroun KIDS D10-11 uhrazeno
30.4.2021Skalická Nikol Atletika Tj Lanškroun KIDS D14-15 uhrazeno
26.2.2021Skořepová Ladislava 10km Z40-49 uhrazeno
4.5.2021Sláma Petr 5km M18-99 uhrazeno
2.5.2021Sláma Jiří SPORTVISIO Team.cz 5km M18-99 uhrazeno
2.5.2021Sláma Martin Východočeská televize V1 10km M50-59 uhrazeno
26.4.2021Šmejkalová Hana #GLADIATORRACETEAM 10km Z40-49 uhrazeno
12.4.2021Šoltysová Michaela IDIADA CZ 10km Z18-29 uhrazeno
5.5.2021Šperlich adam OCR Runners Šumperk 10km M18-29 uhrazeno
4.5.2021Šreibr Jakub STG Rychnov nad Kněžnou KIDS CH00-05 uhrazeno
4.5.2021Šreibr Vojtěch KIDS CH06-07 uhrazeno
7.1.2021Štarmanová Lucie WIST o.s. 10km Z18-29 uhrazeno
4.5.2021Štefanča Richard Nesportovní klub alkoholiků 5km M18-99 uhrazeno
15.4.2021Štefánek Rostislav ASK Děčín 10km M40-49 uhrazeno
26.4.2021Stiborek Martin Štefko running team 10km M40-49 uhrazeno
27.4.2021Štorek Josef Triathlon Team Chrudim 10km M40-49 uhrazeno
29.4.2021Štorková Kristýna 10km Z18-29 uhrazeno
29.1.2021Švorc Jiří Ještětice 10km M30-39 uhrazeno
6.5.2021Táborský Tomáš 10km M30-39 uhrazeno
5.5.2021Tesař Alex KIDS CH00-05 uhrazeno
13.4.2021Tobiška Štěpán 10km M40-49 uhrazeno
27.4.2021Tribučková Veronika ELEVEN RUN TEAM 10km Z30-39 uhrazeno
30.4.2021Třísková Katarína 10km Z50-59 uhrazeno
11.4.2021Tulková Kristýna 10km Z30-39 uhrazeno
2.5.2021Uhlíř Martin Pardubice 10km M30-39 uhrazeno
2.5.2021Uhlířová Helena 10km Z30-39 uhrazeno
4.5.2021Urban Jan 10km M18-29 uhrazeno
4.5.2021Utinek Pavel 5km M18-99 uhrazeno
4.5.2021Utinek Antonín KIDS CH00-05 uhrazeno
18.4.2021Vachalová Šárka #GLADIATORRACETEAM 5km Z18-99 uhrazeno
7.5.2021Vaclavek Jindrich 10km M30-39 uhrazeno
25.1.2021Václavek Ondřej GR Písečná 10km M30-39 uhrazeno
4.5.2021Valent Filip HC Trutnov KIDS CH10-11 uhrazeno
4.5.2021Vaňková Lucie Amazonky 10km Z40-49 uhrazeno
5.5.2021Vavřichová Andrea 10km Z18-29 uhrazeno
21.4.2021Vávrová Zuzana 5km Z18-99 uhrazeno
2.5.2021Vebr Michal DSC Gym Česká Třebová 10km M40-49 uhrazeno
2.5.2021Vebr Patrik USK Praha 10km M18-29 uhrazeno
30.4.2021Veigertová gabriela Poko run team 10km Z18-29 uhrazeno
16.12.2020Veselá Dana LeDaJa 10km Z30-39 uhrazeno
16.12.2020Veselý Jakub LeDaJa KIDS CH00-05 uhrazeno
16.2.2021Veselý Petr Royal Bay 10km M30-39 uhrazeno
3.5.2021Věšínová Zuzana RBZ Praha 10km Z30-39 uhrazeno
4.5.2021Vít Jiří TONDA Sport Prušánky 10km M40-49 uhrazeno
18.3.2021Vít Čestmír 5km M18-99 uhrazeno
31.12.2020Vocetka Petr T.J. Sokol Praha Královské Vinohrady 10km M40-49 uhrazeno
2.5.2021Vognarová Anna 10km Z18-29 uhrazeno
4.5.2021Volanská Kamila STGRychnov nad Kněžnou 5km Z18-99 uhrazeno
1.5.2021Vrána Jakub FUBO Team 10km M30-39 uhrazeno
25.4.2021Vrbka Tomáš Ledeč Run 10km M18-29 uhrazeno
25.4.2021Vrbkova Pavla Ledec Run 10km Z30-39 uhrazeno
17.2.2021Zakrzewski Jaroslaw 10km M40-49 uhrazeno
3.5.2021Zalabová Martina 10km Z50-59 uhrazeno
4.5.2021Žalská Barbora ITADECO 5km Z18-99 uhrazeno
1.5.2021Zámečník Martin 5km M18-99 uhrazeno
4.5.2021Zamouřil Filip 10km M30-39 uhrazeno
3.5.2021Žampach Marek Fénix sport Blansko 10km M30-39 uhrazeno
2.5.2021Žatečka Jakub STG Rychnov nad Kněžnou 10km M40-49 uhrazeno
2.5.2021Žatečková Natálie STG Rychnov nad Kněžnou 5km JZ13-17 uhrazeno
1.5.2021Zavřelová Barbora Zavři Němčice 10km Z18-29 uhrazeno
3.5.2021Zavřelová Jana Zavři Němčice 10km Z50-59 uhrazeno
5.5.2021Zedníček Luboš 5km M18-99 uhrazeno
23.4.2021Zelenka Jan AVENIR Financial Trutnov 10km M30-39 uhrazeno
3.5.2021Zelenka Jindřich AVENIR Financial Group Trutnov 5km JM13-17 uhrazeno
1.5.2021Zelenka Petr ATOM KIDS Praha 5km JM13-17 uhrazeno
1.5.2021Zelenka Petr ATOM KIDS Praha KIDS CH10-11 uhrazeno
5.5.2021Zelenka Tomáš ROPCZESKI TEAM 10km M18-29 uhrazeno
3.5.2021Zemanová Mirka 10km Z30-39 uhrazeno
11.11.2020Zezulka Zdeněk Běh pro radost 10km M40-49 uhrazeno
3.5.2021Zišková Veronika 10km Z30-39 uhrazeno
3.5.2021Zoubková Barbora Hvězda Pardubice 5km Z18-99 uhrazeno
2.5.2021Zumr Vojtěch KIDS CH06-07 uhrazeno
2.5.2021Zumr Ondřej KIDS CH00-05 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.