Sportvisio Registrace
Přihl. jméno Heslo nová registrace»
zapomen. heslo»
Skupiny závodů:
  Závody:

Startovní listina GLADIATOR RACE MAXIMUS MILOVICE

Statistika přihlášených

Trať
OPENOPEN28
RACERACE24
Kategorie
M18-29Muži 18 - 29 let9
M30-39Muži 30 - 39 let7
M18-29Muži 18 - 29 let5
M40-49Muži 40 - 49 let5
M30-39Muži 30 - 39 let4
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
Z40-49Ženy 40 - 49 let3
M40-99Muži 40 - 49 let3
M50-99Muži 50 a více let3
M50-99Muži 50 a více let2
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)2
MIXSmíšená dvojice (pouze muž a žena)2
Z30-39Ženy 30 - 39 let2
JM13-17Junioři 13 - 17 let1
Z18-29Ženy 18 - 29 let1
Celkem přihlášených52

Seznam přihlášených

Přihlášen Stát Závodník Klub Trať Kat. Platba
31.1.2021Alexa Lukáš OPEN M30-39 uhrazeno
15.4.2021Antoš Karel RACE M18-29 uhrazeno
26.4.2021Čapek Martin OPEN M40-49 uhrazeno
9.4.2021Culek Michal #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
28.4.2021Doležal Pavel #GLADIATORRACETEAM OPEN M30-39 uhrazeno
19.4.2021Forbelský Lukáš OCR Hunters OPEN M18-29 uhrazeno
18.4.2021Hanáček Zbyněk OPEN M40-49 uhrazeno
26.4.2021Hejzlarová Martina #GLADIATORRACETEAM OPEN MIX uhrazeno
Tým: MaTo↳ Hejzlar Tomáš#GLADIATORRACETEAM
30.12.2020Hiersch Marek OPEN M40-49 uhrazeno
26.4.2021Hospodka Vojta SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
30.11.2020Janíček Stanislav #GLADIATORRACETEAM RACE M50-99 uhrazeno
30.11.2020Janíček Martin #GLADIATORRACETEAM RACE M40-99 uhrazeno
27.4.2021Jonáš Marek RACE M18-29 uhrazeno
27.4.2021Jonáš Petr RACE M50-99 uhrazeno
26.2.2021Kobr Vojtěch RACE M18-29 uhrazeno
29.11.2020Kocourek Martin RunCat RACE M40-99 uhrazeno
27.4.2021Kocumová Zuzana Rehasport Team RACE Z40-49 nezaplaceno
23.4.2021Kotlín Roman Lagunino OPEN M40-49 uhrazeno
18.4.2021Kubín Daniel RACE M18-29 uhrazeno
30.12.2020Kubín Tomáš RACE M18-29 uhrazeno
23.4.2021Kudrna Miloš OCR Hunters RACE M50-99 uhrazeno
22.4.2021Kuncl Martin J.Elita OPEN M30-39 uhrazeno
9.12.2020Macháček Tomáš Olympia Spartan Training Kutná Hora RACE M30-39 uhrazeno
28.4.2021Malý Martin CZexxx OPEN M18-29 nezaplaceno
25.4.2021Miltner Milan #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
9.4.2021Mrkvičková Diana SRTG Praha OPEN Z30-39 uhrazeno
21.12.2020Nečas Vladimír #GLADIATORRACETEAM OPEN M50-99 uhrazeno
11.4.2021Novotný Jakub REST.TU RACE M18-29 uhrazeno
23.4.2021Olbort Jan #DoPříjemna OPEN M30-39 uhrazeno
25.4.2021Pernstecherová Andrea #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
26.4.2021Pláničková Lenka OPEN Z18-29 uhrazeno
26.4.2021Pohořalý Petr #GLADIATORRACETEAM RACE M40-99 uhrazeno
20.4.2021Pospíšil Patrik Dark Side Workout RACE M18-29 uhrazeno
25.4.2021Randáčková Lenka #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
27.4.2021Repiský Tomáš OCR team Kladno OPEN M30-39 uhrazeno
26.4.2021Rosenberg Jakub UNKNOWN TEAM OPEN M18-29 uhrazeno
26.4.2021Štěpánková Veronika #GLADIATORRACETEAM OPEN Z40-49 uhrazeno
27.4.2021Šturmová Jana RACE MIX uhrazeno
Tým: Lanáčovci↳ Šrámek DobroslavLanáčovci
23.4.2021Švec Jiří #DoPříjemna OPEN M18-29 uhrazeno
26.4.2021Svitek Dominik #GLADIATORRACETEAM OPEN M18-29 uhrazeno
27.4.2021Svítilová Petra OPEN Z30-39 uhrazeno
9.12.2020Tillová Lucie RACE Z40-49 uhrazeno
26.4.2021Tužil Jiří OPEN M30-39 uhrazeno
28.1.2021Vágner Pavel #GLADIATORRACETEAM RACE M30-39 uhrazeno
27.4.2021Valášek Jaroslav Švábi.cz RACE M30-39 nezaplaceno
26.4.2021Vaněk Aleš OCR Runners Beroun OPEN M40-49 uhrazeno
26.4.2021Vaněk Tomáš OCR Runners Beroun OPEN JM13-17 uhrazeno
26.4.2021Vilinger Lukáš SDH Letňany RACE M18-29 uhrazeno
25.4.2021Vlasáková Libuše RACE Z40-49 uhrazeno
27.4.2021Zmitko Jan Barbarian Extreme Team RACE M30-39 uhrazeno

V případě problémů s registrací nás prosím kontaktujte na emailu registrace@sportvisio.cz.